"Аудандық жер комиссиясы туралы Ереженi бекiту туралы" Солтүстiк Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкiмдiгiнiң 2003 жылғы 14 тамыздағы N 229 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 4 желтоқсандағы N 285 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 25 желтоқсанда N 2459 болып тіркелді. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 28 қарашадағы № 303 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімдігінің 28.11.2016 № 303 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Нормативтiк құқықтық актiлер туралы" Қазақстан Республикасы 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21 және 43-1-баптарына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Аудандық жер комиссиясы туралы Ереженi бекiту туралы" Солтүстiк Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкiмдiгiнiң 2003 жылғы 14 тамыздағы № 229 қаулысына (нормативтiк құқықтық актiлердiң мемлекеттiк Тiзiлiмiнде 2003 жылғы 4 қыркүйекте № 1003 тіркелген, "Колос" газетінің 2003 жылғы 3 қазандағы № 40, "Колос" газетінің 2003 жылғы 10 қазандағы № 5 газеттерiнде жарияланды) мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
преамбуласы мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер Кодексiнiң 43-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңы 31-бабы 1-тармағының 10) тармақшасына сәйкес, аудандағы жер қатынастарын реттеу мақсатында, Солтүстiк Қазақстан облысы Аққайың ауданының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:".
2. Осы қаулы оны алғаш ресми жариялаған күннен кейiн он күнтiзбелiк күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Аудан әкімі Қ. Қасенов

О внесении изменения в постановление акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 14 августа 2003 года N 229 "Об утверждении Положения о районной земельной комиссии"
Постановление акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 4 декабря 2013 года N 285. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 25 декабря 2013 года N 2459. Утратило силу постановлением акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 28 ноября 2016 года № 303
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 28.11.2016 № 303 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 21 и 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", акимат Аккайынского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении Положения о районной земельной комиссии" от 14 августа 2003 года № 229 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 4 сентября 2003 года за № 1003, опубликовано в газетах "Колос" от 3 октября 2003 года № 40, "Колос" от 10 октября 2003 года № 5) следующее изменение:
преамбулу изложить в следующей редакции:
"В соответствии со статьей 43 Земельного Кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, подпунктом 10) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" в целях регулирования земельных отношений в районе, акимат Аккайынского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района К. Касенов