2014 жылға Аққайың ауданының ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарына көтерме жәрдемақы және үй алу немесе салу үшін әлеуметтік қолдау ұсыну туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы N 19-3 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 21 қаңтарда N 2505 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихаты аппаратының 2015 жылғы 10 наурыздағы N 5.2.1-13/45 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихаты аппаратының 10.03.2015 N 5.2.1-13/45 хаты).
Ескерту. Шешімнің тақырыбы жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың аудандық мәслихатының 04.04.2014 N 22-17 шешімімен (алғаш ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңы 18 бабы 8 тармағына сәйкес, Аққайың ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2014 жылға өтінген қажеттілігінің есебімен Аққайың ауданының ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарына:
1) өтініш түскен кезеңнен жетпіс есептік айлық көрсеткішке тең сомада көтерме жәрдемақы;
2) тұрғын үй алу немесе салу үшін өтініш түскен кезеңнен бір мың бес жүз есептік айлық көрсеткіштен аспайтын маманның өтінген сомасында бюджеттік кредит түрінде әлеуметтік қолдау ұсынылсын.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың аудандық мәслихатының 04.04.2014 N 22-17 шешімімен (алғаш ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Осы шешімнің 1 тармағы 1), 2) тармақшаларының күші ветеринария саласында қызметті жүзеге асыратын ветеринарлық пунктерінің ветеринарлық мамандарына қолданылады.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
V шақырылған ХIХ сессия
төрағасы
С. Семенюк
Аққайың ауданының
мәслихатының хатшысы
Қ. Құрманбаев
"КЕЛІСІЛДІ":
"Аққайың аудандық
ауыл шаруашылығы және
ветеринария бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
басшысы
2013 жылғы 25 желтоқсан
А. Ғайсин
"Аққайың аудандық
экономика және қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
басшысы
2013 жылғы 25 желтоқсан
Е. Гонтарь

О предоставлении подъемного пособия и социальной поддержки для приобретения или строительства жилья специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты Аккайынского района на 2014 год
Решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 25 декабря 2013 года N 19-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 21 января 2014 года N 2505. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 10 марта 2015 года N 5.2.1-13/45)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 10.03.2015 N 5.2.1-13/45).
Сноска. Заголовок решения в редакции решения маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 04.04.2014 N 22-17 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 8 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", маслихат Аккайынского района РЕШИЛ:
1. Предоставить специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты Аккайынского района с учетом заявленной потребности на 2014 год:
1) подъемное пособие в сумме, равной семидесятикратному месячному расчетному показателю на момент подачи заявления;
2) социальную поддержку для приобретения или строительства жилья в виде бюджетного кредита в сумме заявленной специалистом, не превышающей одна тысяча пятисоткратный размер месячного расчетного показателя на момент подачи заявления.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 04.04.2014 N 22-17 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Действие подпунктов 1), 2) пункта 1 настоящего решения распространяется на ветеринарных специалистов ветеринарных пунктов, осуществляющих деятельность в области ветеринарии.
3. Данное решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель
ХIХ сессии V созыва
С. Семенюк
Секретарь маслихата
Аккайынского района
К. Курманбаев
"СОГЛАСОВАНО":
Руководитель
государственного учреждения
"Аккайынский районный
отдел сельского хозяйства
и ветеринарии"
25 декабря 2013 года
А. Гайсин
Руководитель
государственного учреждения
"Аккайынский районный отдел
экономики и финансов"
25 декабря 2013 года
Е. Гонтарь