Барлық білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысаны бойынша білім алушылары мен тәрбиеленушілеріне 2013 жылы қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүрулері туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2013 жылғы 28 наурыздағы N 14/77 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 30 сәуірде N 2261 болып тіркелді. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2014 жылғы 25 ақпандағы N 7.2.1-22/45 хаты)
Ескерту. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 25.02.2014 N 7.2.1-22/45 хаты)
«Білім туралы» Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі заңының 6-бабы 1-тармағының 2) тармақшасына, 47-бабының  4-тармағына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Явленка селосының меншік нысаны мен ведомстволық бағыныстылығына қарамастан, барлық білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысаны бойынша білім алушылары мен тәрбиеленушілеріне 2013 жылы қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүрулеріне құқық берілсін:
1) 1-4 сыныптары - ақысыз жол жүру;
2) 5-11 сыныптары - қолданыстағы тарифтің 50 пайызы көлеміндегі төлем түрінде.
2. Осы шешім бірінші ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысының
Есіл ауданы мәслихатының
сессия төрағасы                            Н. Плетнев
Солтүстік Қазақстан облысының
Есіл ауданы мәслихатының хатшысы           Т. Мұқашев
«КЕЛІСІЛДІ» 2013 жылғы 28 наурыз
«Солтүстік Қазақстан облысы
Есіл ауданының білім бөлімі»
мемлекеттік мекемесі бастығының м.а.       Г. Ташмақанова
«Есіл ауданының экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Г. Стороженко

О льготном проезде на общественном транспорте (кроме такси) обучающихся и вопитанников всех организаций образования очной формы обучения в 2013 году
Решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 28 марта 2013 года N 14/77. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 30 апреля 2013 года N 2261. Утратило силу (письмо маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 25 февраля 2014 года N 7.2.1-22/45)
Сноска. Утратило силу (письмо маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 25.02.2014 N 7.2.1-22/45)
В соответствии с подпунктом 2) пункта 1 статьи 6, пунктом 4 статьи 47 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года «Об образовании» маслихат Есильского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Предоставить в 2013 году право на льготный проезд на общественном транспорте (кроме такси) обучающимся и воспитанникам всех организаций образования очной формы обучения села Явленка, независимо от форм собственности и ведомственной подчиненности:
1) с 1 по 4 классы - бесплатный проезд;
2) с 5 по 11 классы - в виде оплаты 50 процентов от действующего тарифа.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
маслихата Есильского района
Северо-Казахстанской области               Н. Плетнев
Секретарь
маслихата Есильского района
Северо-Казахстанской области               Т. Мукашев
«СОГЛАСОВАНО» 28 марта 2013 года
И.о. начальника
государственного учреждения
«Отдел образования Есильского района
Северо-Казахстанской области»              Г. Ташмаканова
Начальник
государственного учреждения
«Отдел экономики и бюджетного
планирования Есильского района
Северо-Казахстанской области»              Г. Стороженко