"Бір жолғы талондардың құны және бекітілген салықтың бірыңғай ставкалары туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев аудандық әкімдігінің 2009 жылғы 1 ақпандағы N 14-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев аудандық мәслихатының 2013 жылғы 29 наурыздағы N 10-5 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 23 сәуірде N 2254 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2013 жылғы 27 маусымдағы N 12-2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 27.06.2013 N 12-2 шешімімен
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 21–бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. «Бір жолғы талондардың құны және бекітілген салықтың бірыңғай ставкалары туралы» Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2009 жылғы 1 ақпандағы № 14-2 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13-9-87 тіркелген, аудандық «Вести» газетінің 2009 жылғы 20 наурыздағы № 12 санында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
нұсқалған шешімнің тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын: «Бірыңғай тіркелген салық ставкаларын белгілеу туралы»;
нұсқалған шешімнің преамбуласы мынадай редакцияда жазылсын:
«Салықтар мен бюджетке түсетін басқа да міндетті төлемдер туралы» Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы кодексінің 422-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының мәслихаты ШЕШТІ:»;
шешімнің 1-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
«1. Қызметін Мағжан Жұмабаев ауданы аумағында жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін айына салық салу объектісінің бірлігіне бірыңғай тіркелген салық ставкалары қосымшаға сәйкес белгіленсін.».
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев ауданы
мәслихатының сессиясының төрағасы              Қ. Баймұратов
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев ауданы
мәслихатының хатшысы                           Т. Әбілмәжінов
«КЕЛІСІЛДІ»
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігі Салық комитетінің
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша
Салық департаменті
Мағжан Жұмабаев ауданы бойынша
Салық басқармасы» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                            А.Т. Кемелев
Аудандық мәслихаттың
2013 жылғы 29 наурыздағы
№ 10-5 шешіміне
қосымша
Аудандық мәслихаттың
2009 жылғы 1 ақпандағы
№ 14-2 шешіміне
2-қосымша
Қызметін Мағжан Жұмабаев ауданы аумағында жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін айына салық салу объектісінің бірлігіне бірыңғай тіркелген салық ставкаларының мөлшері
р/с №
Салық салу объектісінің атауы
Тіркелген салықтың базалық ставкаларының мөлшері (айлық есептік көрсеткіш)
1
2
3
1
Бiр ойыншымен ойын өткiзуге арналған, ұтыссыз ойын автоматы
1
2
Бiреуден артық ойыншылардың қатысуымен ойын өткiзуге арналған ұтыссыз ойын автоматы
2
3
Ойын өткiзу үшiн пайдаланылатын дербес компьютер
1
4
Ойын жолы
5
5
Карт
2
6
Бильярд үстелі
3

О внесении изменений в решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 01 февраля 2009 года N 14-2 "О стоимости разовых талонов и единых ставках фиксированного налога"
Решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 29 марта 2013 года N 10-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 23 апреля 2013 года N 2254. Утратило силу - решением маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 27 июня 2013 N 12-2
Сноска. Утратило силу - решением маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 27.06.2013 N 12-2
В соответствии со статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» маслихат района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. В решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области «О стоимости разовых талонов и единых ставках фиксированного налога» от 1 февраля 2009 года № 14-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13-9-87, опубликовано 20 марта 2009 года в районной газете «Вести» № 12) внести следующие изменения:
заголовок указанного решения изложить в следующей редакции:
«Об установлении единых ставок фиксированного налога»;
преамбулу указанного решения изложить в следующей редакции:
«В соответствии со статьей 422 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года «О налогах и других обязательных платежах в бюджет» маслихат района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:»;
пункт 1 решения изложить в следующей редакции:
«1. Установить единые ставки фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории района Магжана Жумабаева на единицу объекта налогообложения в месяц согласно приложению.».
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии маслихата
района Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области              К. Баймуратов
Секретарь маслихата района
района Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области              Т. Абильмажинов
«СОГЛАСОВАНО»
Начальник государственного
учреждения «Налоговое управление
по району Магжана Жумабаева
Налогового департамента по
Северо-Казахстанской области
Налогового комитета
Министерства финансов
Республики Казахстан»                           Кемелев А.Т.
Приложение
к решению районного маслихата
от 29 марта 2013 года № 10-5
Приложение 2
к решению районного маслихата
от 1 февраля 2009 года № 14-2
Размеры единых ставок фиксированного налога
для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность
на территории района Магжана Жумабаева на единицу
объекта налогообложения в месяц
п\п
Наименование объекта налогообложения
Размеры базовых ставок фиксированного налога (в месячных расчетных показателях)
1
2
3
1.
Игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с одним игроком
1
2.
Игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с участием более одного игрока
2
3.
Персональный компьютер, используемый для проведения игры
1
4.
Игровая дорожка
5
5.
Карт
2
6.
Бильярдный стол
3