Атырау қаласында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртiбiн қосымша реттеу туралы
Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 2013 жылғы 21 маусымдағы № 125 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 22 шілдеде № 2750 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 2016 жылғы 28 наурыздағы № 13 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 28.03.2016 № 13 шешімімен (жарияланғаннан кейін он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 17 наурыздағы "Қазақстан Республикасында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар ұйымдастыру мен өткізу тәртібі туралы" Заңының 10 бабына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Атырау қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу мақсатында, Атырау қаласында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізетін орындары қосымшаға сәйкес анықталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау тұрғындарды әлеуметтік қорғау, денсаулық сақтау, білім беру, мәдениет, спорт және жастар ісі, әйелдер істері және отбасылық–демографиялық саясат мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешiм әдiлет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енеді және ол алғаш ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
XIV сессия төрағасы
С. Нәжікенов
Атырау қалалық мәслихат хатшысының
уақытша міндетін атқарушы
Б. Рысқалиев

О дополнительном регламентировании порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в городе Атырау
Решение Атырауского городского маслихата Атырауской области от 21 июня 2013 года № 125. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 22 июля 2013 года № 2750. Утратило силу решением Атырауского городского маслихата Атырауской области от 28 марта 2016 года № 13
Сноска. Утратило силу решением Атырауского городского маслихата Атырауской области от 28.03.2016 № 13 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. Приложение решения на государственном языке с изменением в соответствии с решением Атырауского городского маслихата Атырауской области от 5.12.2014 № 229 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 10 Закона Республики Казахстан от 17 марта 1995 года "О порядке организации и проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Республике Казахстан" и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Атырауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. В целях дополнительного регламентирования порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций определить места проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в городе Атырау согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по вопросам социальной защиты населения, здравоохранения, образования, культуры, по делам молодежи и спорта, по делам женщин и семейно-демографической политики.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель ХІV сессии С. Нажикенов
Временно исполняющий обязанности
секретаря Атырауского
городского маслихата
Б. Рыскалиев

Қалалық мәслихаттың 2013 жылғы 21 маусымдағы № 125 шешіміне қосымша
Атырау қаласында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізетін орындар
Ескерту. Шешімнің қосымшасына өзгерістер енгізілді – Атьрау облысы Атырау қалалық мәслихатының 05.12.2014 № 229 шешімімен.
Орындар
1
Абай Құнанбаев көшесінде орналасқан № 28 үйдің алдындағы алаң
2
Геолог ауылдық округі, Геолог ауылы, № 29 үйдің алдындағы алаң
3
Дамбы ауылдық округі, Амангелді ауылында орналасқан "Құрманғазы атындағы мәдениет сарайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынына қарасты Дамбы ауылдық Мәдениет үйі алдындағы алаң
4
Еркінқала ауылдық округі, Еркінқала ауылы, Жеңіс саябағындағы алаң
5
Балықшы ауылдық округі, Водниково ауылында орналасқан "Герман" дүкені маңындағы алаң

Приложение к решению городского маслихата от 21 июня 2013 года № 125
Места проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в городе Атырау
Места
1
Площадь перед домом № 28, по улице Абая Кунанбаева
2
Площадь перед дома №29 села Геолог, Геологского сельского округа
3
Площадь перед Дамбинского селького Дома культуры при коммунальном государственном казенном предприятии "Дворец культуры имени Курмангазы", расположенного в селе Амангельды, Дамбинского сельского округа
4
Площадь в парке Победы села Еркинкала, Еркинкалинского сельского округа
5
Площадь около магазина "Герман" расположенного в селе Водниково, Балыкшинского сельского округа