Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мамандарға отын сатып алу үшін әлеуметтік көмек беру туралы
Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 2013 жылғы 22 қарашадағы № XIX-9 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 04 желтоқсанда № 2795 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 2014 жылғы 11 ақпандағы № ХXI-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 11.02.2014 № ХXI-3 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18 бабының 5 тармағына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылқоға ауданының ауылдық елді мекендерінде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына отын сатып алу үшін 5000 (бес мың) теңге мөлшерінде аудандық бюджет қаражаты есебінен бір жолғы әлеуметтік көмек берілсін.
2. Шешімнің орындалуын бақылау Қызылқоға аудандық мәслихатының бюджет, қаржы, экономика, кәсіпкерлікті дамыту,аграрлық мәселелер және экология жөніндегі тұрақты комиссиясына (О. Жанықұлов) жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Cессия төрағасы:                           А. Құтжанов
Мәслихат хатшысы:                          Т. Бейсқали

О предоставлении социальной помощи специалистам, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах для приобретения топлива
Решение Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 22 ноября 2013 года № XIX-9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 04 декабря 2013 года № 2795. Утратило силу решением Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 11 февраля 2014 года № ХХІ-3
Сноска. Утратило силу решением районного маслихата Кызылкогинского района Атырауской области от 11.02.2014 № ХХІ-3.
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с пунктом 5 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Предоставить единовременную социальную помощь на приобретение топлива специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии проживающим и работающим в сельских населенных пунктах Кызылкогинского района в размере 5000 (пяти тысяч) тенге за счет средств районного бюджета.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию (О. Жаныкулов) Кызылкогинского районного маслихата по вопросам бюджета, финансов, экономики, развития предпринимательства, аграрии и экологии.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии                        А. Кутжанов
Секретарь маслихата                        Т. Бейскали