Мақат ауданы бойынша аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесін бекіту туралы
Атырау облысы Мақат аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 18 қыркүйектегі № 259 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 08 қазанда № 2781 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31, 37-баптарына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 17 шілдедегі "Автомобиль жолдары туралы" Заңының 3, 13-баптарына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Мақат ауданы бойынша аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесі бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары С. Айтқалиевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Е. Умаров
"КЕЛІСІЛДІ"
Атырау облысы Жолаушылар
көлігі және автомобиль жолдары
басқармасының басшысы
А. Такешев
18 қыркүйек 2013 жыл
Мақат ауданы әкімдігінің
2013 жылғы 18 қыркүйектегі
№ 259 қаулысына қосымша
Мақат ауданы бойынша аудандық маңызы бар жалпы пайдалымдағы автомобиль жолдарының тізбесі, атаулары мен индекстері

Об утверждении перечня автомобильных дорог районного значения по Макатскому району
Постановление Макатского районного акимата Атырауской области № 259 от 18 сентября 2013 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 08 октября 2013 года № 2781
В соответствии со статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2011 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьями 3, 13 Закона Республики Казахстан от 17 июля 2001 года "Об автомобильных дорогах" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Согласно приложению утвердить перечень автомобильных дорог районного значения по Макатскому району.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района С.К. Айткалиева
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Е. Умаров
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель управления пассажирского
транспорта и автомобильных дорог
Атырауской области А. Такешев
18 сентября 2013 года
Приложение к постановлению
акимата Макатского района от
18 сентября 2013 года № 259
Перечень, наименования и индексы автомобильных дорог общего пользования районного значения по Макатскому району