Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің кейбір нормативтік құқықтық қаулыларына өзгерiстер енгізу және олардың күші жойылды деп тану туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2013 жылғы 17 мамырдағы № 108 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 21 маусымда № 2317 болып тіркелді
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы № 213 Заңына, "Нормативтік құқықтық актілердің құқықтық мониторингін жүргізу қағидасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 25 тамыздағы № 964 қаулысына сәйкес Оңтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің кейбір нормативтік құқықтық қаулыларына өзгерістер енгізілсін.
2. Осы қаулыға 2-қосымшаға сәйкес Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің кейбір нормативтік құқықтық қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімі аппаратының басшысы Б.Жылқышиевқа жүктелсін.
Облыс әкімі А.Мырзахметов
Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің
2013 жылғы "17" мамырдағы
№ 108 қаулысына 1-қосымша
Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің кейбір нормативтік құқықтық қаулыларына енгізілетін өзгерістер
1. Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2007 жылғы 24 тамыздағы № 269 "Оңтүстік Қазақстан облысының "Мекенжай тіркелімі" ақпараттық жүйесіне мекенжайды тіркеудің тәртібі мен оның құрылымы туралы ережені бекіту" қаулысында (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 1964-нөмірмен тіркелген, 2007 жылғы 20 қыркүйекте "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған):
1) тақырыбындағы орыс тіліндегі мәтінге өзгеріс енгізілді, қазақ тіліндегі мәтін өзгермейді;
кiрiспедегі "жергілікті мемлекеттік басқару" деген сөздерден кейін "және өзін-өзі басқару" деген сөздермен толықтырылсын;
1-тармақтағы орыс тіліндегі мәтінге өзгеріс енгізілді, қазақ тіліндегі мәтін өзгермейді;
2) көрсетілген қаулымен бекітілген Оңтүстік Қазақстан облысының "Мекенжай тіркелімі" ақпараттық жүйесіне мекенжайды тіркеудің тәртібі мен оның құрылымы туралы ережеде:
тақырыбындағы және барлық мәтінін бойынша орыс тіліндегі мәтінге өзгеріс енгізілді, қазақ тіліндегі мәтін өзгермейді;
1-тармағында "жергілікті мемлекеттік басқару" деген сөздерден кейін "және өзін-өзі басқару" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2007 жылғы 24 тамыздағы № 271 "Оңтүстік Қазақстан облысының аумағындағы елді мекеннің құрамдас бөліктеріне атаулар беру және қайта атау тәртібін жүргізу жөніндегі ережені, жер учаскелеріне, ғимараттар мен құрылыстарға реттік нөмірлер беруге қойылатын талаптарды бекіту туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 1965-нөмірмен тіркелген, 2007 жылғы 20 қыркүйекте "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған):

О внесении изменений и признании утратившими силу некоторых нормативных правовых постановлений акимата Южно-Казахстанской области
Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 17 мая 2013 года № 108. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 21 июня 2013 года № 2317
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 24 марта 1998 года № 213 "О нормативных правовых актах", постановлением Правительства Республики Казахстан от 25 августа 2011 года № 964 "Об утверждении Правил проведения правового мониторинга нормативных правовых актов", акимат Южно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести изменения в некоторые нормативные правовые постановления акимата Южно-Казахстанской области согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Признать утратившими силу некоторые нормативные правовые постановления акимата Южно-Казахстанской области согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима области Жилкишиева Б.
Аким области А. Мырзахметов
Приложение 1
к постановлению акимата Южно-Казахстанской
области от 17 мая 2013 года № 108
Изменения, которые вносятся в некоторые нормативные правовые постановления акимата Южно-Казахстанской области
1. В постановление акимата Южно-Казахстанской области от 24 августа 2007 года № 269 "Об утверждении Правил о порядке регистрации и структуре адреса в информационной системе "Адресный регистр" Южно-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1964, опубликовано 14 сентября 2007 года в газете "Южный Казахстан"):
1) в заголовке слово "Правил" заменить словом "Положения";
в преамбуле после слов "О местном государственном управлении" дополнить словами "и самоуправлении";
в пункте 1 слово "Правила" заменить словом "Положение";
2) в Правилах о порядке регистрации и структуре адреса в информационной системе "Адресный регистр" Южно-Казахстанской области, утвержденных указанным постановлением:
в заголовке и по всему тексту слова "Правила", "Правила", "Правила", "Правиле" заменить соответственно словами "Положение", "Положение", "Положения", "Положении";
в пункте 1 после слов "О местном государственном управлении" дополнить словами "и самоуправлении".
2. В постановление акимата Южно-Казахстанской области от 24 августа 2007 года № 271 "Об утверждении Правил по ведению порядка присвоения наименований и переименования составных частей населенного пункта, требования к присвоению порядковых номеров земельным участкам, зданиям и сооружениям на территории Южно-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1965, опубликовано 14 сентября 2007 года в газете "Южный Казахстан"):

1) кiрiспедегі "жергілікті мемлекеттік басқару" деген сөздерден кейін "және өзін-өзі басқару" деген сөздермен толықтырылсын;
2) көрсетілген қаулымен бекітілген Оңтүстік Қазақстан облысының аумағындағы елді мекеннің құрамдас бөліктеріне атаулар беру және қайта атау тәртібін жүргізу жөніндегі ереже, жер учаскелеріне, ғимараттар мен құрылыстарға реттік нөмірлер беруге қойылатын талаптарда:
кiрiспесінде "жергілікті мемлекеттік басқару" деген сөздерден кейін "және өзін-өзі басқару" деген сөздермен толықтырылсын.
3. Күші жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы әкiмдiгiнiң 21.08.2017 № 234 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi).
4. Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2008 жылғы 1 желтоқсандағы № 426 "Ауылдық (селолық) жерлерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт мамандары лауазымдарының тізбесін анықтау туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2000-нөмірмен тіркелген, 2009 жылғы 25 желтоқсанда "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған):
кiрiспедегі "жергілікті мемлекеттік басқару" деген сөздерден кейін "және өзін-өзі басқару" деген сөздермен толықтырылсын.
5. Алып тасталды - Оңтүстiк Қазақстан облысы әкiмдiгiнiң 06.04.2018 № 103 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің
2013 жылғы "17" мамырдағы
№ 108 қаулысына 2-қосымша
Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің кейбiр күші жойылған нормативтік құқықтық қаулыларының тiзбесi
1. Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2005 жылғы 29 наурыздағы "Облыстық бюджет қаражаты есебінен кредит берудің шарттарын бекіту туралы" № 199 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 1908-нөмірмен тіркелген, 2005 жылғы 23 сәуірде "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған).
2. Оңтүстік Қазақстан облыстық әкімдігінің 2008 жылғы 16 маусымдағы № 174 "2008-2009 оқу жылына техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар мамандарды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 1987-нөмірмен тіркелген, 2008 жылғы 12 шілдеде "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған).
3. Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2008 жылғы 15 тамыздағы № 259 "2008-2009 оқу жылына техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар мамандарды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы" Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2008 жылғы 16 маусымдағы № 174 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 1992-нөмірмен тіркелген, 2008 жылғы 23 тамызда "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған).

1) в преамбуле после слов "О местном государственном управлении" дополнить словами "и самоуправлении";
2) в Правилах по ведению порядка присвоения наименований и переименования составных частей населенного пункта, требования к присвоению порядковых номеров земельным участкам, зданиям и сооружениям на территории Южно-Казахстанской области, утвержденных указанным постановлением:
в преамбуле указанного постановления после слов "О местном государственном управлении" дополнить словами "и самоуправлении".
3. Утратил силу постановлением акимата Южно-Казахстанской области от 21.08.2017 № 234 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
4. В постановление акимата Южно-Казахстанской области от 1 декабря 2008 года № 426 "Об определении перечня должностей специалистов здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, и спорта, работающих в аульной (сельской) местности" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2000, опубликовано 24 декабря 2008 года в газете "Южный Казахстан"):
в преамбуле после слов "О местном государственном управлении" дополнить словами "и самоуправлении".
5. Исключен постановлением акимата Южно-Казахстанской области от 06.04.2018 № 103 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 2
к постановлению акимата Южно-Казахстанской
области от 17 мая 2013 года № 108
Перечень некоторых нормативных правовых постановлений акимата Южно-Казахстанской области, утративших силу
1. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 29 марта 2005 года № 199 "Об утверждении условия кредитования за счет средств областного бюджета" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1908, опубликовано 29 апреля 2005 года в газете "Южный Казахстан").
2. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 16 июня 2008 года № 174 "Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2008-2009 учебный год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1987, опубликовано 11 июля 2008 года в газете "Южный Казахстан").
3. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 15 августа 2008 года № 259 "О внесении изменений в постановление акимата области от 16 июня 2008 года № 174 "Об утверждении государственного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2008-2009 учебный год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1992, опубликовано 22 августа 2008 года в газете "Южный Казахстан").

4. Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2009 жылғы 21 шілдедегі № 213 "Орманда өрт қаупі жоғары кезеңдерде жеке тұлғалардың облыстың мемлекеттік орман қоры аумағында болуына тыйым салу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2013-нөмірмен тіркелген, 2009 жылғы 1 тамызда "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған).
5. Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2010 жылғы 18 маусымдағы № 239 "Қазақстан-Қытай" магистральды газ құбырының күзет аймақтары мен жерді пайдалану режимін белгілеу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2029-нөмірмен тіркелген, 2010 жылғы 3 шілдеде "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған).

4. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 21 июля 2009 года № 213 "О запрете пребывания физических лиц на территории государственного лесного фонда области в период высокой пожарной опасности в лесу" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2013, опубликовано 27 июля 2009 года в газете "Южный Казахстан").
5. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 18 июня 2010 года № 239 "Об установлении охранной зоны газопровода "Казахстан-Китай" и режима использования земель" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2029, опубликовано 2 июля 2010 года в газете "Южный Казахстан").