Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандатуға субсидия көлемін белгілеу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2013 жылғы 3 желтоқсандағы № 335 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 11 желтоқсанда № 2423 болып тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 16 қыркүйектегі № 297 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 16.09.2014 № 297 қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және Облыстық бюджеттердің, Астана және Алматы қалалары бюджеттерінің ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандатуға берілетін 2013 жылға арналған ағымдағы нысаналы трансферттерді пайдалану қағидаларын бекіту туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 9 қыркүйектегі № 943 қаулысының 8-тармағына сәйкес Оңтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес аудан бойынша (басым дақылдардың егістік алқаптарының болжамды құрылымына қарай) ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандатуға бюджеттік субсидия көлемі белгіленсін.
2. Осы қаулы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің бірінші орынбасары Б.С.Оспановқа жүктелсін.
Облыс әкімі                                А.Мырзахметов
Облыс әкімдігінің 2013 жылғы
3 желтоқсандағы № 335 қаулысына
қосымша
Аудандар бойынша (басым дақылдардың егістік алқаптарының болжамды құрылымына қарай) ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандатуға бюджеттік субсидия көлемі
Аудан атауы
Субсидия көлемі, мың теңге
1
Мақтаарал
150 000
Барлығы
150 000

Об установлении объемов субсидий, на удешевление сельскохозяйственным товаропроизводителям стоимости биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 3 декабря 2013 года № 335. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 11 декабря 2013 года № 2423. Утратило силу постановлением акимата Южно-Казахстанской области от 16 сентября 2014 года № 297
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Южно-Казахстанской области от 16.09.2014 № 297.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и пунктом 8 Правил использования целевых текущих трансфертов областными бюджетами, бюджетами городов Астаны и Алматы на 2013 год на удешевление сельскохозяйственным товаропроизводителям стоимости биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 сентября 2013 года № 943, акимат Южно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить объемы бюджетных субсидий, (в зависимости от прогнозной структуры посевных площадей приоритетных культур) на удешевление сельскохозяйственным товаропроизводителям стоимости биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений по району согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима области Оспанова Б.
Аким области                               А. Мырзахметов
Приложение
к постановлению акимата области
от 3 декабря 2013 года № 335
Объемы бюджетных субсидий (в зависимости от прогнозной структуры посевных площадей приоритетных культур) на удешевление сельскохозяйственным товаропроизводителям стоимости биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений по району
Наименование района
Объем субсидии, тысяч тенге
1
Мактааральский
150 000
Всего
150 000