Ордабасы ауданының елді мекендерінің шегін өзгерту туралы
Бірлескен Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 29 наурыздағы № 13/16 шешімі және Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 26 ақпандағы № 92 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысының әділет департаментімен 2013 жылғы 12 сәуірде № 2267 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 108-бабының 15-тармақтарына, «Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылыс туралы» Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 12-бабына сәйкес Ордабасы аудандық әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТТІ және Ордабасы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Аудандық жер қатынастары бөлімі және сәулет, құрылыс және қала құрылысы бөлімінің бірлескен ұсынысына сәйкес:
1) 43,19 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Қажымұқан ауыл округі Қажымұқан ауылының жалпы ауданы 126,65 гектар;
2) 29,57 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Қажымұқан ауыл округі Амангелді ауылының жалпы ауданы 93,49 гектар;
3) 51,21 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Жеңіс ауыл округі Жеңіс ауылының жалпы ауданы 195,04 гектар;
4) 33,95 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Қараспан ауыл округі Ақжол ауылының жалпы ауданы 100,86 гектар;
5) 11,6 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Қараспан ауыл округі Мәдениет ауылының жалпы ауданы 66,45 гектар;
6) 34,73 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Қараспан ауыл округі Сарыарық ауылының жалпы ауданы 111,45 гектар;
7) 43,6 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Қараспан ауыл округі Көлтоған ауылының жалпы ауданы 198,75 гектар;
8) 32,35 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Қараспан ауыл округі Мақташы ауылының жалпы ауданы 84,7 гектар;
9) 16,05 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Қараспан ауыл округі Бейсен ауылының жалпы ауданы 59,69 гектар;
10) 39,54 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Бөржар ауыл округі Бірлік ауылының жалпы ауданы 127,44 гектар;
11) 41,29 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Бөржар ауыл округі Ынтымақ ауылының жалпы ауданы 100,84 гектар;
12) 51,7 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Бөржар ауыл округі Ықыластемір ауылының жалпы ауданы 132,54 гектар;

Об изменении границ населенных пунктов Ордабасинского района
Совместное решение Ордабасинского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 29 марта 2013 года № 13/16 и постановление акимата Ордабасинского района Южно-Казахстанской области от 26 февраля 2013 года № 92. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 12 апреля 2013 года № 2267
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 15 статьи 108 Земельного кодекса Республики Казахстан и статьи 12 Закона Республики Казахстан «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан» от 8 декабря 1993 года, акимат Ордабасинского района ПОСТАНОВИЛ и маслихат Ордабасинского района РЕШИЛ:
1. Согласно совместному представлению отдела земельных отношений и отдела архитектуры, строительства и градостроительства изменить границы:
1) Включить 43,19 гектара земельного участка в границу населенного пункта Кажимукана Кажимуканского сельского округа, общая площадь 126,65 гектар;
2) Включить 29,57 гектара земельного участка в границу населенного пункта Амангелды Кажимуканского сельского округа, общая площадь 93,49 гектар;
3) Включить 51,21 гектара земельного участка в границу населенного пункта Женис Женисского сельского округа, общая площадь 195,04 гектар;
4) Включить 33,95 гектара земельного участка в границу населенного пункта Акжол Караспанского сельского округа, общая площадь 100,86 гектар;
5) Включить 11,6 гектара земельного участка в границу населенного пункта Мадениет Караспанского сельского округа, общая площадь 66,45 гектар;
6) Включить 34,73 гектара земельного участка в границу населенного пункта Сарыарык Караспанского сельского округа, общая площадь 111,45 гектар;
7) Включить 43,6 гектара земельного участка в границу населенного пункта Колтоган Караспанского сельского округа, общая площадь 198,75 гектар;
8) Включить 32,35 гектара земельного участка в границу населенного пункта Макташы Караспанского сельского округа, общая площадь 84,7 гектар;
9) Включить 16,05 гектара земельного участка в границу населенного пункта Бейсен Караспанского сельского округа, общая площадь 59,69 гектар;
10) Включить 39,54 гектара земельного участка в границу населенного пункта Бирлик Буржарского сельского округа, общая площадь 127,44 гектар;
11) Включить 41,29 гектара земельного участка в границу населенного пункта Ынтымак Буржарского сельского округа, общая площадь 100,84 гектар;
12) Включить 51,7 гектара земельного участка в границу населенного пункта Ыкыластемир Буржарского сельского округа, общая площадь 132,54 гектар;

13) 30,74 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Бөржар ауыл округі Теспе ауылының жалпы ауданы 94,18 гектар;
14) 14,2 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Шұбар ауыл округі Аққойлы ауылының жалпы ауданы 41,54 гектар болып өзгертілсін.
2. Бірлескен қаулы және шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Д.Тлеубергенов
Аудандық мәслихаттың кезекті
ХІІІ сессиясының төрағасы                  Б.Джумабеков
Аудандық мәслихат хатшысы                  П.С.Жұрман

13) Включить 30,74 гектара земельного участка в границу населенного пункта Теспе Буржарского сельского округа, общая площадь 94,18 гектар;
14) Включить 14,2 гектара земельного участка в границу населенного пункта Аккойлы Шұбарского сельского округа, общая площадь 41,54 гектар.
2. Совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Д. Тлеубергенов
Председатель очередной
ХІІІ сессии районного маслихата            Б. Джумабеков
Секретарь районного маслихата              П. С. Журман