2013 жылға арналған субсидияланатын басым ауылшаруашылық дақылдарының түрлерi бойынша егiстiктiң оңтайлы себу мерзiмдерiн айқындау туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Созақ ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 4 маусымдағы № 158 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментімен 2013 жылғы 20 маусымда № 2316 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Созақ ауданы әкімі аппаратының 2014 жылғы 28 қаңтардағы № 223 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Созақ ауданы әкімі аппаратының  28.01.2014 № 223 хатымен).
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 2-тармағына және «Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға жергілікті бюджеттерден субсидиялау қағидасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 наурыздағы № 221 қаулысына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Созақ ауданы бойынша 2013 жылға арналған субсидияланатын басым ауыл шаруашылық дақылдарының түрлері бойынша егістіктің оңтайлы себу мерзімдері қосымшаға сәйкес айқындалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Қ.Еспенбетовке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 2013 жылдың 1 сәуірінен туындаған құқықтық қатынастарға қолданылады.
Аудан әкімі                                А.Аймұрзаев
Созақ аудан әкімдігінің
«4» маусым 2013 жылғы
№ 158 қаулысына қосымша
2013 жылға арналған субсидияланатын басым ауыл шаруашылық дақылдарының түрлері бойынша егістіктің оңтайлы себу мерзімдері
Дақыл түрі
Егістіктің оңтайлы мерзімдері
Ескертпе
басталуы
аяқталуы
1
Майлы дақылдар
02.04.2013 ж
30.04.2013 ж
Егістік және суармалы жерлер
2
Жоңышқа
10.04.2013 ж
15.05.2013 ж
Егістік және суармалы жерлер
3
Жүгері
20.04.2013 ж
25.05.2013 ж
Суармалы жерлер
4
Көкөніс және бақша өнімдері
15.05.2013 ж
01.06.2013 ж
Суармалы жерлер
5
Картоп
01.05.2013 ж
30.05.2013 ж
Суармалы жерлер

Об определении оптимальных сроков сева по видам субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур на 2013 год
Постановление акимата Созакского района Южно-Казахстанской области от 4 июня 2013 года № 158. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 20 июня 2013 года № 2316. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата акима Сузакского района Южно-Казахстанской области от 28 января 2014 года № 223)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата акима Сузакского района Южно-Казахстанской области от 28.01.2014 № 223).
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2011 года № 221 «Об утверждении Правил субсидирования из местных бюджетов на повышение урожайности и качества продукции растениеводства» акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить оптимальные сроки сева по видам субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Созакскому району на 2013 год согласно приложению.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Еспенбетова К.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 апреля 2013 года.
Аким района                                А. Аймурзаев
Приложение к постановлению акимата
Созакского района № 158
от «4» июнь 2013 года
Оптимальные сроки сева по видам субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур на 2013 год
Виды культур
Оптимальные сроки сева
Примечание
начало
конец
1
Масличные культуры
02.04.2013 г
30.04.2013 г
Пашневые и орошаемые земли
2
Люцерна
10.04.2013 г
15.05.2013 г
Пашневые и орошаемые земли
3
Кукуруза
20.04.2013 г
25.05.2013 г
Орошаемая земля
4
Овощные и бахчевые продукты
15.05.2013 г
01.06.2013 г
Орошаемая земля
5
Картофель
01.05.2013 г
30.05.2013 г
Орошаемая земля