2013 жылға халықтың нысаналы топтарын анықтау туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Шардара ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 4 ақпандағы № 39 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысының әділет департаментімен 2013 жылғы 26 ақпанда № 2242 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Шардара ауданы әкімі аппаратының 2014 жылғы 21 қаңтардағы № 03-136 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Шардара ауданы әкімі аппаратының 21.01.2014 № 03-136 хатымен).
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 31 бабының 2 тармағына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 57 баптарына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2013 жылға нысаналы топтарға жататын адамдардың қосымша тізбесі белгіленсін.
2. Нысаналы топтарға жататын адамдардың қосымша тізбесіне Шардара ауданының аумағында тұратын келесі тұлғалар кіреді:
1) ұзақ (он екі айдан аса) жұмыс істемеген адамдар;
2) елу жастан асқан тұлғалар;
3) алған мамандығы бойынша еңбек өтілі мен тәжірибесі жоқ, 21 жастан 29 жас аралығындағы жұмыс істемейтін жастар;
4) уәкілетті органның жолдамасы бойынша кәсіби оқуды аяқтаған тұлғалар;
5) жұмыссыз әйелдер.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Т.Байтұрғановқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Аудан әкімі                                Қ.Айтөреев

Об определении целевых групп населения на 2013 год
Постановление акимата Шардаринского района Южно-Казахстанской области от 4 февраля 2013 года № 39. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 26 февраля 2013 года № 2242. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата акима Шардаринского района Южно-Казахстанской области от 21 января 2014 года № 03-136)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата акима Шардаринского района Южно-Казахстанской области от 21.01.2014 № 03-136).
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьями 57 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить дополнительный перечень лиц на 2013 год, относящихся к целевым группам.
2. К дополнительному перечню лиц входят следующие лица, проживающие на территории Шардаринского района:
1) лица длительно (более двенадцати месяцев) незанятые;
2) лица старше пятидесяти лет;
3) незанятая молодежь в возрасте от 21 до 29 лет, не имеющая стажа и опыта работы по полученной профессии;
4) лица, завершившие профессиональное обучение по направлению уполномоченного органа;
5) безработные женщины.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Т.Байтурганова.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким района                                К.Айтуреев