"Әлеуметтiк көмек алу үшiн мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарын және қажеттi құжаттардың тiзбесiн айқындау туралы" 2012 жылғы 12 сәуірдегі № 3/5-V шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 2013 жылғы 14 наурыздағы N 15/5-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 04 сәуірде № 2929 болып тіркелді. Күші жойылды - Өскемен қалалық мәслихатының 2013 жылғы 24 желтоқсандағы N 25/3-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Өскемен қалалық мәслихатының 24.12.2013  N 25/3-V (алғаш ресми жарияланған күннен кейiн он күнтiзбелiк күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi) шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының «Сәйкестендiру нөмiрлерiнiң ұлттық тiзiлiмдерi туралы» 2007 жылғы 12 қаңтардағы Заңының 13-бабының 3 тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің «Жергілікті атқарушы органдар көрсететін әлеуметтік қорғау саласындағы мемлекеттік қызметтердің стандарттарын бекіту туралы» 2011 жылғы 7 сәуірдегі № 394 қаулысының 1 тармағының 14) тармақшасына сәйкес Өскемен қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың «Әлеуметтiк көмек алу үшiн мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарын және қажеттi құжаттардың тiзбесiн айқындау туралы» 2012 жылғы 12 сәуірдегі № 3/5-V (Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде 5-1-184 нөмiрiмен тiркелген, 2012 жылғы 10 мамырдағы № 19 «Өскемен» және № 19 «Усть-Каменогорск» газеттерiнде жарияланған) шешiмiне мынадай өзгеріс енгізілсін:
2 тармақтың 3) тармақшасы алынып тасталсын.
2. Осы шешiм алғаш ресми жарияланған күннен кейiн он күнтiзбелiк күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Сессия төрағасы                            Г. Сарро
Қалалық мәслихаттың хатшысы                В. Головатюк

О внесении изменения в решение от 12 апреля 2012 года № 3/5-V "Об определении отдельных категорий нуждающихся граждан и перечня документов, необходимых для получения социальной помощи"
Решение Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 14 марта 2013 года N 15/5-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 04 апреля 2013 года N 2929. Утратило силу решением Усть-Каменогорского городского маслихата от 24 декабря 2013 года N 25/3-V
Сноска. Утратило силу решением Усть-Каменогорского городского маслихата от 24.12.2013 N 25/3-V (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 3 статьи 13 Закона Республики Казахстан от 12 января 2007 года «О национальных реестрах идентификационных номеров», подпунктом 14) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года № 394 «Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере социальной защиты, оказываемых местными исполнительными органами» Усть-Каменогорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата «Об определении отдельных категорий нуждающихся граждан и перечня документов, необходимых для получения социальной помощи» от 12 апреля 2012 года № 3/5-V (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-1-184, опубликовано 10 мая 2012 года в газетах «Өскемен» № 19 и «Усть-Каменогорск» № 19) следующее изменение:
подпункт 3) пункта 2 исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии                        Г. Сарро
Секретарь городского маслихата             В. Головатюк