Өскемен қаласы бойынша қатты тұрмыстық қалдықтарды жинауға және шығаруға арналған тарифтерді бекіту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 25/5-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 28 қаңтарда № 3184 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы № 25/7-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 26.12.2017 № 25/7-VI шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Тақырыбы жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 31.03.2016 № 2/5-VI шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық кодексiнің 19-1-бабының 2) тармақшасына сәйкес Өскемен қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қоса беріліп отырған Өскемен қаласы бойынша қатты тұрмыстық қалдықтарды жинауға және шығаруға арналған тарифтер бекітілсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 31.03.2016 № 2/5-VI шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен кейiн он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Сессия төрағасы
М. Екібасова
Қалалық мәслихаттың хатшысы
А. Абакумов
Қалалық мәслихаттың
2013 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 25/5-V шешімімен бекітілді
Өскемен қаласы бойынша қатты тұрмыстық қалдықтарды жинауға және шығаруға арналған тарифтер

Об утверждении тарифов на сбор и вывоз твердых бытовых отходов по городу Усть-Каменогорску
Решение Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 24 декабря 2013 года № 25/5-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 28 января 2014 года № 3184. Утратило силу - решением Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 26 декабря 2017 года № 25/7-VI
Сноска. Утратило силу - решением Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 26.12.2017 № 25/7-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. Заголовок - в редакции решения Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 31.03.2016 № 2/5-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 2) статьи 19-1 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года Усть-Каменогорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить прилагаемые тарифы на сбор и вывоз твердых бытовых отходов по городу Усть-Каменогорску.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 31.03.2016 № 2/5-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Настоящее решения вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
М. Екибасова
Секретарь городского маслихата
А. Абакумов
Утверждены
решением городского маслихата
от 24 декабря 2013 года № 25/5-V
Тарифы на сбор и вывоз твердых бытовых отходов по городу Усть-Каменогорску

Ескерту. Қосымшаның тақырыбы жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 31.03.2016 № 2/5-VI; өзгеріс енгізілді - Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 31.03.2016 № 2/5-VI шешімдерімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
р/с №
Объектілер
Есептік бірлік
Қатты тұрмыстық қалдықтарды жинау, шығаруға бойынша қызметтердің тарифі, теңге
1.
Жайлы үйлер
тұрғын/айына

Сноска. Заголовок приложения - в редакции решения Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 31.03.2016 № 2/5-VI; приложение с изменением, внесенным решением Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 31.03.2016 № 2/5-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
№ п/п
Объект
Расчетная единица
Тариф услуг по сбору, вывозу твердых бытовых отходов, тенге
1.
Домовладения благоустроенные
житель/в месяц