"Курчатов қаласының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 10/61-V шешімге өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 2013 жылғы 25 ақпандағы N 11/77-V шешімі. Шығыс қазақстан облысы Әділет департаментінде 2013 жылдың 5 наурызында N 2891 болып тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - (Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихаты аппаратының 2014 жылғы 6 қаңтардағы N 2 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - (Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихаты аппаратының 06.01.2014 N 2 хаты).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 04 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 106-бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына, «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2012 жылғы 07 желтоқсандағы № 8/99-V шешімге өзгерістер енгізу туралы» Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 12 ақпандағы № 10/112-V (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне 2887 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес Курчатов қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. «Курчатов қаласының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы» 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 10/61-V шешімге (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне 2787 нөмірімен тіркелген, облыстық «7 дней» газетінің 2013 жылғы 03 қаңтардағы № 1 санында жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақтағы: 1)-6)-тармақшалар мынадай мазмұнда жазылсын:
«1) кірістер – 1 202 725,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдерден – 612 071,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдерден – 3 401,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдерден – 4 867,0 мың теңге;
трансферттер түсімдерінен – 582 386,0 мың теңге;
2) шығындар – 1 218 128,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 48 890,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік несиелер – 48 890,0 мың теңге;
бюджеттік несиелерді жабу – 0,0 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 4000,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу – 4 000,0 мың теңге;
мемлекеттік қаржылық активтерді сатудан түскен түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет (профицит) тапшылығы – - 68 293,2 мың теңге;
6) тапшылықты қаржыландыру – 68 293,2 мың теңге»;

О внесении изменений и дополнения в решение от 21 декабря 2012 года № 10/61-V "О бюджете города Курчатов на 2013-2015 годы"
Решение Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 25 февраля 2013 года № 11/77-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 05 марта 2013 года № 2891. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято - (письмо аппарата Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 6 января 2014 года № 2)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято - (письмо аппарата Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 06.01.2014 № 2).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 04 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 12 февраля 2013 года № 10/112-V «О внесении изменений в решение от 07 декабря 2012 года № 8/99-V «Об областном бюджете на 2013-2015 годы», (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2887) Курчатовский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 21 декабря 2012 года № 10/61-V «О бюджете города Курчатов на 2013-2015 годы», (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2787, опубликовано в областной газете «7 дней» от 03 января 2013 года № 1) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1 подпункты 1)-6) изложить в следующей редакции:
«1) доходы – 1 202 725,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 612 071,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3 401,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4 867,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 582 386,0 тысяч тенге;
2) затраты – 1 218 128,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 48 890,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 48 890,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 4 000,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 4 000,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 68 293,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита – 68 293,2 тысяч тенге»;

мынадай мазмұндағы 9-1-тармағымен толықтырылсын:
«9-1. 2013 жылға арналған қалалық бюджетте абаттандыру бойынша шараларды өткізу үшін 6000,0 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер облыстық бюджеттен қарастырылсын»;
12-тармақ алынып тасталсын;
13-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«13. 2013 жылға арналған қалалық бюджетте кәсіпкерлікті микро несиелендіру үшін Моноқалаларды дамыту бағдарламасының аясында 48 890,0 мың теңге сомасында несиелер республикалық бюджеттен қарастырылсын».

дополнить пунктом 9-1 следующего содержания:
«9-1. Предусмотреть в городском бюджете на 2013 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 6 000,0 тысяч тенге на проведение мероприятий по благоустройству»;
пункт 12 исключить;
пункт 13 изложить в следующей редакции:
«13. Предусмотреть в городском бюджете на 2013 год кредиты из республиканского бюджета в рамках Программы развития моногородов в сумме 48 890,0 тысяч тенге – для микрокредитования предпринимательства».

1 135,0
04
Азаматтық хал актiлерiн тiркегенi үшiн, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актiлерiн тiркеу туралы куәлiктердi және азаматтық хал актiлерi жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтiруге байланысты куәлiктердi қайтадан бергенi үшiн мемлекеттік баж
458,0
05
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретiн құжаттарды ресiмдегенi үшiн, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерiстер енгiзгенi үшiн мемлекеттік баж
140,0
07
Қазақстан Республикасының азаматтығын алу, Қазақстан Республикасының азаматтығын қалпына келтiру және Қазақстан Республикасының азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресiмдегенi үшін мемлекеттік баж
32,0
08
Тұрғылықты жерін тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
326,0
09
Аңшы куәлігін бергенi және оны жыл сайын тіркегені үшiн мемлекеттік баж
1,0
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толықтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерді қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
12,0
12
Қаруды және оның оқтарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
133,0
2
Салықтық емес түсімдер
3 401,0
01
Мемлекеттік меншіктен түсетін кірістер
3 370,0
5
Мемлекеттік меншіктегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
3 370,0
04
Коммуналдық меншіктегі мүлікті жалдаудан түсетін кірістер
3 370,0
06
Басқа да салықтық емес түсімдер
31,0
1
Басқа да салықтық емес түсімдер
31,0
07
Жергілікті бюджеттен бұрын алынған пайдаланылмаған қаражаттарды қайтару
27,0
09
Жергілікті бюджетке басқа да салықтық емес түсімдер
4,0
3
Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер
4 867,0
03
Жерді және материалдық емес активтер сату
4 867,0
1
Жерді сату
4 818,0
01
Жер учаскелерін сатудан түсетін түсімдер
4 818,0
2
Материалдық емес активтерді сату
49,0
02
Жер учаскелерін жалдау құқығын сатқаны үшін төлем
49,0
4
Трансферттердің түсімдері
582 386,0
02
Мемлекеттік басқарудың жоғарғы тұрған органдарынан түсетін трансферттер
582 386,0
2
Облыстық бюджеттен түсетін трансферттер
582 386,0
01
Ағымдағы нысаналы трансферттер

1 135,0
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением  и восстановлением записей актов гражданского состояния
458,0
05
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
140,0
07
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении гражданства Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан
32,0
08
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию места жительства
326,0
09
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверения охотника и его ежегодную регистрацию
1,0
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
12,0
12
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему
133,0
2
Неналоговые поступления
3 401,0
01
Доходы от государственной собственности
3 370,0
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности
3 370,0
04
Доходы от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности
3 370,0
06
Прочие неналоговые поступления
31,0
1
Прочие неналоговые поступления
31,0
07
Возврат неиспользованных средств, ранее полученных из местного бюджета
27,0
09
Другие неналоговые поступления в местный бюджет
4,0
3
Поступления от продажи основного капитала
4 867,0
03
Продажа земли и нематериальных активов
4 867,0
1
Продажа земли
4 818,0
01
Поступления от продажи земельных участков
4 818,0
2
Продажа нематериальных активов
49,0
02
Плата за продажу права аренды земельных участков
49,0
4
Поступления трансфертов
582 386,0
02
Трансферты из вышестоящих органов государственного управления
582 386,0
2
Трансферты из областного бюджета
582  386,0
01
Целевые текущие трансферты