"2013-2015 жылдарға арналған Риддер қаласының бюджеті туралы" 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 11/2-V Риддер қалалық мәслихатының шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 2013 жылғы 08 қарашадағы N 21/2-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 19 қарашада N 3095 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Риддер қалалық мәслихатының 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 884/04-08 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Риддер қалалық мәслихатының 24.12.2013 № 884/04-08 хаты).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 2 тармағының 4) тармақшасына, 109-бабының 1 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 8/99-V шешімге өзгерістер енгізу туралы» 2013 жылғы 24 қазандағы № 15/180-V Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының шешіміне (нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3078 тіркелген) сәйкес Риддер қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Риддер қалалық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 11/2-V «2013-2015 жылдарға арналған Риддер қаласының бюджеті туралы» шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2013 жылғы 3 қаңтардағы № 2793 тіркелген, «Лениногорская правда» газетінде 2013 жылғы 25 қаңтарда № 4 санында жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«1. 2013-2015 жылдарға арналған Риддер қаласының бюджеті 12 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2013 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5222128 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2459618 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7416 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 54479 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2700615 мың теңге;
2) шығындар – 5294040,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 50000 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 50000 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -121912,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 121912,1 мың теңге.»;
10-тармақ келесі редакцияда жазылсын:

О внесении изменений и дополнения в решение Риддерского городского маслихата от 21 декабря 2012 года № 11/2-V "О бюджете города Риддера на 2013-2015 годы"
Решение Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 08 ноября 2013 года N 21/2-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 19 ноября 2013 года № 3095. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Риддерского городского маслихата от 24 декабря 2013 года № 884/04-08)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Риддерского городского маслихата от 24.12.2013 № 884/04-08).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106, пунктом 1 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 24 октября 2013 года № 15/180-V «О внесении изменений в решение от 7 декабря 2012 года № 8/99-V «Об областном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3078), Риддерский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Риддерского городского маслихата от 21 декабря 2012 года № 11/2-V «О бюджете города Риддера на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2793 от 03 января 2013 года, опубликовано в газете «Лениногорская правда» от 25 января 2013 года № 4) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить бюджет города Риддера на 2013-2015 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 5222128 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2459618 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 7416 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 54479 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2700615 тысяч тенге;
2) затраты – 5294040,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 50000 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 50000 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -121912,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 121912,1 тысяч тенге.»;
пункт 10 изложить в следующей редакции:

«10. 2013 жылға арналған қалалық бюджетте азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек көрсетуге облыстық бюджеттен келіп түскен мақсатты ағымдағы нысаналы трансферттер 27520 мың теңге көлемінде ескерілсін.»;
11-тармақта бірінші азат жол келесі редакцияда жазылсын:
«11. 2013 жылға арналған қалалық бюджетте облыстық бюджеттен берілген ағымдағы нысаналы трансферттер 3820 мың теңге көлемінде 6-қосымшаға сәйкес көзделсін, соның ішінде:»;
келесі мәтіндегі үшінші азат жолмен толықтырылсын:
«485 мың теңге – жалпы білім беру мектептері үшін оқу-әдістемелік жинағын сатып алуға.»;
12-тармақта бірінші азат жол келесі редакцияда жазылсын:
«12. 2013 жылға арналған қалалық бюджетте облыстық бюджеттен берілген нысаналы даму трансферттері 393792 мың теңге көлемінде 7-қосымшаға сәйкес көзделсін, соның ішінде:»;
үшінші азат жол келесі редакцияда жазылсын:
«103241 мың теңге – мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алуға;»;
төртінші азат жол алынып тасталсын;
бесінші азат жол келесі редакцияда жазылсын:
«210960 мың теңге – сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға;»;
алтыншы азат жол келесі редакцияда жазылсын:
«44591 мың теңге – моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған Бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға.»;
14-тармақта бірінші азат жол келесі редакцияда жазылсын:
«14. 2013 жылға арналған қалалық бюджетте республикалық бюджеттен берілген ағымдағы нысаналы трансферттер 186934 мың теңге көлемінде 9-қосымшаға сәйкес көзделсін, соның ішінде:»;
сегізінші азат жол келесі редакцияда жазылсын:
«736 мың теңге – жергілікті атқарушы органдардың штаттық санын ұлғайтуға.»;
167914 қосымшалар осы шешімнің 12345қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылғы 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            В. Климов
Қалалық мәслихаттың хатшысы                И. Панченко

«10. Учесть на 2013 год в городском бюджете целевые текущие трансферты из областного бюджета в размере 27520 тысяч тенге на социальную помощь отдельным категориям нуждающихся граждан.»;
в пункте 11 абзац первый изложить в следующей редакции:
«11. Предусмотреть в городском бюджете на 2013 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в размере 3820 тысяч тенге, согласно приложению 6, в том числе:»;
дополнить абзацем третьим следующего содержания:
«485 тысяч тенге – на приобретение учебно-методического комплекса для общеобразовательных школ.»;
в пункте 12 абзац первый изложить в следующей редакции:
«12. Предусмотреть в городском бюджете на 2013 год целевые трансферты на развитие из областного бюджета в размере 393792 тысяч тенге, согласно приложению 7, в том числе:»;
абзац третий изложить в следующей редакции:
«103241 тысяч тенге – на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда;»;
абзац четвертый исключить;
абзац пятый изложить в следующей редакции:
«210960 тысяч тенге – на развитие системы водоснабжения и водоотведения;»;
абзац шестой изложить в следующей редакции:
«44591 тысяч тенге - на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы.»;
в пункте 14 абзац первый изложить в следующей редакции:
«14. Предусмотреть в городском бюджете на 2013 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в размере 186934 тысяч тенге, согласно приложению 9, в том числе:»;
абзац восьмой изложить в следующей редакции:
«736 тысяч тенге – на увеличение штатной численности местных исполнительных органов.»;
приложения 167914 изложить в новой редакции согласно приложениям 12345 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии                        В. Климов
Секретарь городского маслихата             И. Панченко
Приложение 1
к решению XХI сессии
Риддерского городского маслихата

40660
"60 пәтерлі тұрғын үйдің құрылысы" жобасына жоба-сметалық құжаттар әзірлеу («Қол жетімді тұрғын үй» бағдарламасы)
8128
004
Инженерлік коммуникациялық  инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
52913
10000
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
22189
Риддер қаласында 4 ықшам ауданда 60 пәтерлі тұрғын үйге инженерлік жүйелер және абаттандыру
22189
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
30724
10000
"6, 7 аудандардың магистральді электр желілерінің құрылысы" жобасына жоба-сметалық құжаттар әзірлеу
10000
"Риддер қаласындағы кіші электр станциясының құрылысы" жобасына жер телімін рәсімдеумен қоса жоба-сметалық құжаттар әзірлеу
12110
"Риддер қаласының 5, 6 ықшам аудандарындағы жылу тартқы станциясының құрылысы" жобасына жер телімін рәсімдеумен қоса жоба-сметалық құжаттар әзірлеу
5110
"Риддер қаласының 1, 6, 7 аудандары үшін жылу тартқы станциясының құрылысы" жобасына жер телімін рәсімдеумен қоса жоба-сметалық құжаттар әзірлеу
3300
«6, 7 – ықшам аудандарындағы жылу магистраль желілері мен кварталішілік желілері» жобасына жер телімін рәсімдеумен қоса жоба-сметалық құжаттар әзірлеу
10204
005
Коммуналдық шаруашылық объектілерін дамыту
10000
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
10000
"Көшелерді жарықтандыру желілерінің құрылысы" жобасына жоба-сметалық құжаттар әзірлеу
10000
006
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
381202,5
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
165108
Риддер қаласындағы 93-94 кварталдарында кәріз жүйелері
60357
ШҚО Риддер қаласындағы Малая Таловка ауданында сумен жабдықтау жүйелерін реконструкциялау
104751
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
216094,5
Риддер қаласының 93-94 кварталдарындағы кәріздік желілер (бірлесіп қаржыландыру)
1685
ШҚО Риддер қаласының Кіші Таловка ауданындағы сумен жабдықтау желісінің қайта құрылысы(бірлесіп қаржыландыру)
1646
Риддер қаласының сумен жабдықтау және су қайтарғысының қайта құрылысына ЖСҚ әзірлеу
50000
Риддер қаласының сумен жабдықтау және су қайтарғысының тазалау  құрылыстарының қайта құрылысына ЖСҚ әзірлеу
25000
«Риддер қаласының Таловка ауданындағы су өткізгіш желілердің құрылысы» жобасына жер телімін рәсімдеумен қоса ЖСҚ әзірлеу
4795,5
Риддер қаласының Геолог ықшам ауданында және Ботаника тұрғын ауданында су құбыры желілері
132629
Геолог ықшам ауданындағы және Ботаника тұрғын ауданындағы су желілері құрылысы" нысанына техникалық құжат әзірлеу
339
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
29583
7000
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
29583
7000
«Поперечное а. сумен жабдықтау жүйесінің құрылысы жобасына жер телімін рәсімдеумен қоса ЖСҚ әзірлеу

40660
Разработка ПСД проекта “Строительство 60-квартирного жилого дома” (программа “Доступное жилье”)
8128
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
52913
10000
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
22189
Инженерные сети и благоустройство для 60-ти квартирного жилого дома в 4 микрорайоне г. Риддера
22189
015
За счет средств местного бюджета
30724
10000
Разработка ПСД проекта “Строительство магистральных электрических сетей 6, 7 районов”
10000
Разработка ПСД проекта “Строительство электрической подстанции в г. Риддере” с оформлением земельного участка
12110
Разработка ПСД проекта “Строительство тепловой подкачивающей станции для 5, 6 микрорайонов в г. Риддере” с оформлением земельного участка
5110
Разработка ПСД проекта “Строительство тепловой насосной станции на 1, 6, 7 районах г. Риддера” с оформлением земельного участка
3300
Разработка ПСД проекта “Тепловые магистральные сети и внутриквартальные сети в 6, 7 микрорайонах” с оформлением земельного участка
10204
005
Развитие коммунального хозяйства
10000
015
За счет средств местного бюджета
10000
Разработка ПСД проекта “Строительство сетей уличного освещения”
10000
006
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
381202,5
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
165108
Канализационные сети 93-94 кварталов г. Риддера
60357
Реконструкция сетей водоснабжения в районе Малая Таловка г. Риддер ВКО
104751
015
За счет средств местного бюджета
216094,5
Канализационные сети 93-94 кварталов г. Риддера (софинансирование)
1685
Реконструкция сетей водоснабжения в районе Малая Таловка г. Риддер ВКО (софинансирование)
1646
Разработка ПСД на реконструкцию системы водоснабжения и водоотведения г. Риддера
50000
Разработка ПСД на реконструкцию очистных сооружений водоснабжения и водоотведения г. Риддера
25000
Разработка ПСД проекта “Строительство водопроводных сетей в районе Таловка г. Риддера” с оформлением земельного участка
4795,5
Водопроводные сети в микрорайоне Геолог и жилом районе Ботаника г. Риддера
132629
Изготовление технического паспорта объекта "Строительство водопроводных сетей в микрорайоне Геолог и жилом р-не Ботаника"
339
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
29583
7000
015
За счет средств местного бюджета
29583
7000
Разработка ПСД проекта “Строительство системы водоснабжения в с. Поперечное” с оформлением земельного участка