"Интернат ұйымдарының кәмелетке толмаған түлектерi және бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған тұлғалар үшiн жұмыс орындарының квотасын белгiлеу туралы" әкімдіктің 2012 жылғы 23 қаңтардағы № 148 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Абай ауданының әкімдігінің 2013 жылғы 30 қаңтардағы N 351 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2013 жылдың 19 ақпанында № 2886 болып тіркелді. Колданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Шығыс Қазақстан облысы Абай ауданы әкім аппаратының 2013 жылғы 25 сәуірдегі № 1051 хатымен)
Ескерту. Колданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Шығыс Қазақстан облысы Абай ауданы әкім аппаратының 2013.04.25 № 1051 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабы 1 тармағының 13)14)14-3) тармақшаларына «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының Заңының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңы 7 бабының 5-5)5-6)-тармақшаларына сәйкес, жұмысқа орналасуда қиындық көріп жүрген қылмыстық-атқару инспекциясының пробация қызметінің есебінде тұрған, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған тұлғаларды және интернат ұйымдарының кәмелетке толмаған түлектерiн әлеуметтiк қорғау мақсатында, оларды жұмыспен қамтамасыз ету үшiн, Абай ауданының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. «Интернат ұйымдарының кәмелетке толмаған түлектерi және бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған тұлғалар үшiн жұмыс орындарының квотасын белгiлеу туралы» (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде № 5-5-137 тіркелген, «Абай елі» газетінде 9–15 сәуір 2012 жылғы № 14 санында жарияланған» аудан әкімдігінің 2012 жылғы 23 қаңтардағы № 148 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
Қаулының тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
«Қылмыстық–атқару инспекциясының пробация қызметінің есебінде тұрған, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшiн жұмыс орындарына квота белгілеу туралы»;
1-тармақ төмендегі редакцияда жазылсын:
1. «Қылмыстық–атқару инспекциясының пробация қызметінің есебінде тұрған, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшiн жұмыс орындарының жалпы санының бір пайызы мөлшерінде жұмыс орындарына квота белгіленсін».
2. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау Абай ауданы әкiмiнiң орынбасары Е. Лдибаевқа жүктелсін.

О внесении изменений в постановление акимата от 23 января 2012 года № 148 "Об установлении квоты рабочих мест для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций и лиц, освобожденных из мест лишения свободы"
Постановление акимата Абайского района Восточно-Казахстанской области от 30 января 2013 года № 351. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 19 февраля 2013 года № 2886. Утратило силу в связи с истечением срока применения (письмо аппарата акима Абайского района Восточно-Казахстанской области от 25 апреля 2013 года № 1051)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения (письмо аппарата акима Абайского района Восточно-Казахстанской области от 25.04.2013 № 1051).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктами 13)14)14-3) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктами 5-5)5-6) статьи 7 Закона Республики Казахстана от 23 января 2001 года «О занятости населения», в целях социальной защиты лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, несовершеннолетних выпускников интернатных организаций и лиц, освобожденных из мест лишения свободы испытывающих трудности в поиске работы, для обеспечения их занятости, акимат Абайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата района от 23 января 2012 года № 148 «Об установлении квоты рабочих мест для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций и лиц, освобожденных из мест лишения свободы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-5-137, опубликовано в газетах «Абай елі» от 9–15 апреля 2012 года № 14» следующие изменения:
Заголовок к постановлению изложить в новой редакции:
«Об установлении квоты рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы, и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций»;
Пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Установить квоту рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы, и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций в размере один процент от общей численности рабочих мест».
2. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Абайского района Лдибаеву Е. А.

3. Аталған қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін он күнтiзбелiк күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкiмi                                     Т. Мүсәпірбеков

3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Т. Мусапирбеков