"Қосымша әлеуметтік көмек көрсету туралы" 2012 жылғы 29 маусымдағы № 153 әкімдігінің қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Жарма ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 19 ақпандағы N 42 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 05 наурызда N 2894 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Жарма ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 21 қарашадағы N 309 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Жарма ауданы әкімдігінің 21.11.2014 N 309 қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабының 1 тармағының 14) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 21 бабына сәйкес, Жарма ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Жарма ауданының әкімдігінің "Қосымша әлеуметтік көмек көрсету туралы" 2012 жылғы 29 маусымдағы № 153 қаулысына келесідей өзгеріс енгізілсін:
3 тармақтың 1) тармақшасы келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1) мүгедек балаларға әлеуметтік көмек (толықтай мемлекет қамтамасыз ететін мүгедек балалар) ата-анасының біреуіне және мүгедек баланың заңды өкілдеріне отбасы кірісіне тәуелсіз беріледі;".
Осы қаулының орындалуын бақылау Жарма ауданының әкімінің орынбасары С.М. Брынзовқа жүктелсін.
Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі
Т.Ж. Қасымжанов

О внесении изменения в постановление акимата от 29 июня 2012 года № 153 "Об оказании дополнительной социальной помощи"
Постановление акимата Жарминского района Восточно-Казахстанской области от 19 февраля 2013 года N 42. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 05 марта 2013 года N 2894. Утратило силу - постановлением акимата Жарминского района Восточно-Казахстанской области от 21.11.2014 N 309
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Жарминского района Восточно-Казахстанской области от 21.11.2014 N 309.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» акимат Жарминского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Жарминского района от 29 июня 2012 года № 153 следующие изменения:
подпункт 1) пункта 3 изложить в следующей редакции:
«1) социальная помощь на детей-инвалидов (кроме детей-инвалидов, находящихся на полном государственном обеспечении) предоставляется одному из родителей и законным представителям детей-инвалидов, обучающихся и воспитывающихся на дому, независимо от дохода семьи;».
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Жарминского района Брынзова С.М.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района
Касымжанов Т.Ж.