2014 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 26 желтоқсандағы N 333 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 28 қаңтарда N 3183 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 30 желтоқсандағы N 682 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданы әкімдігінің 30.12.2015 N 682 қаулысымен ( қабылданған күннен бастап күшіне енеді).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7-бабының 5) тармақшасының, 20-бабының, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" қаулысымен бекітілген Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландыру ережесінің 6, 7, 8, 18-тармақтарының негізінде, мемлекеттік кепілдіктер жүйесін кеңейту мақсатында және жұмысқа орналасуда қиыншылық көретін халықтың әр түрлі топтарын қолдау үшін, Зайсан ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2014 жылы қоғамдық жұмыстар өткізілетін ұйымдардың қоса беріліп отырған тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемдері, қаржыландыру көздері және нақты шарттары бекітілсін.
2. Жергілікті бюджет қаражатынан еңбекақының мөлшері 2014 жылға белгіленген ең төменгі жалақыдан кем емес мөлшерде бекітілсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Зайсан аудан әкімінің орынбасары М.С. Сапарғалиеваға жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі
А. Оңдақанов
Зайсан ауданының әкімдігінің
2013 жылғы " " _______
№ _____ қаулысымен
бекітілген
2014 жылы қоғамдық жұмыстар өткізілетін ұйымдардың тізбесі,
қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемдері, қаржыландыру көздері
және нақты шарттары
№ р/с
Ұйымдар атауы
Қоғамдық жұмыс түрлері
Атқарылатын жұмыстар көлемі
Сұраныс (жарияланған қажеттілік)
Ұсыныс (бекітілген)
Қаржыландыру көздері
1
2
3
4
5
6
1.
“Зайсан ауданы әкімінің аппараты” мемлекеттік мекемесі
ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек, құжаттардың көшірмесін жасау;
мәтіндерді теру және басып шығару;
аумақты абаттандыруға көмек
ай сайын 1200 құжат;
ай сайын 1000 құжат;
күн сайын 500 шаршы метр
72
36
Зайсан ауданының бюджеті
2.
“Зайсан қала әкiмi аппараты” мемлекеттік мекемесі
ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек, құжаттардың көшірмесін жасау;
аумақты абаттандыруға көмек
ай сайын 1000 құжат
күн сайын 300 шаршы метр

Об организации общественных работ в 2014 году
Постановление Зайсанского районного акимата Восточно-Казахстанской области от 26 декабря 2013 года N 333. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 28 января 2014 года N 3183. Утратило силу - постановлением Зайсанского районного акимата Восточно-Казахстанской области от 30 декабря 2015 года N 682
Сноска. Утратило силу - постановлением Зайсанского районного акимата Восточно-Казахстанской области от 30.12.2015 N 682 (вводится в действие со дня принятия).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
На основании подпункта 5) статьи 7, статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", пунктов 6, 7, 8, 18 Правил организации и финансирования общественных работ, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", в целях расширения системы государственных гарантий и для поддержки различных групп населения, испытывающих затруднение в трудоустройстве, акимат Зайсанского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы в 2014 году, виды, объемы, источники финансирования и конкретные условия общественных работ.
2. Размер оплаты труда из средств местного бюджета утвердить в размере не менее минимальной заработной платы, установленной на 2014 год.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима Зайсанского района Сапаргалиеву М.С.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района
А. Ондаканов
Утвержден
постановлением акимата
Зайсанского района
от "26" декабря 2013 года
№ 333
Перечень организаций, в которых будут проводиться общественные
работы в 2014 году, виды, объемы, источники финансирования
и конкретные условия общественных работ
п/п
Наименования организаций
Виды общественных работ
Объемы выполняемых работ
Спрос (заявленная потребность)
Предложение (утверждено)
Источники финансирования
1
2
3
4
5
6
7
1.
Государственное учреждение “Аппарат акима Зайсанского района”
помощь в работе с текущими документами, копирование документов;
набор и распечатка текстов;
помощь в благоустройстве территории
1200 документов ежемесячно;
1000 документов ежемесячно;
500 квадратных метров ежедневно
72
36
Бюджет Зайсанского района
2.
Государственное учреждение “Аппарат акима г. Зайсана”
помощь в работе текущими документами, копирование документов
помощь в благоустройстве территории
1000 документов ежемесечно;
300 квадратных метров ежедневно

100
30
Зайсан ауданының бюджеті
16.
“Айнабұлақ ауылдық округ әкімінің аппараты” мемлекеттік мекемесі
ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек
аумақты абаттандыруға көмек
күн сайын 20-25 құжат;
күн сайын 1500 шаршы метр
50
30
Зайсан ауданының бюджеті
17.
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы Министрлігінің агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекциясы комитетінің "Зайсан аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек;
хат-хабарларды жеткізу
ай сайын 200 құжат;
жұма сайын 250 құжат
2
2
Зайсан ауданының бюджеті
18.
"Зайсан ауданының статистика басқармасы" мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
статистикалық есептілігін тіркеу, жинау, тарату бойынша жұмыс істеуде көмек
жылына 1500 құжат
10
8
Зайсан ауданының бюджеті
19.
“Зайсан аудандық соты” мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
мұрағаттық, ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек;
жылына 1000 құжат;
4
3
Зайсан ауданының бюджеті
20.
" Зайсан ауданының салық басқармасы" мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
кіріс және шығыс хат-хабарларын тіркеуде көмек;
жылына 2000 құжат
6
4
Зайсан ауданының бюджеті
21.
"Мемлекеттік мұрағаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Зайсан филиалы (келісім бойынша)
мұрағаттық, ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек
күн сайын 100 құжат;
6
4
Зайсан ауданының бюджеті
22.
"Турғын ұй коммуналдық" шаруашылық,жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі мемлекеттік мекемесі
хабарламаларды, кіріс және шығыс хат-хабарларын тіркеуде, мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек;
хат-хабарларды жеткізу
жылына 1000 хабарлама, күн сайын 30-40 құжат;
күн сайын 30-40 құжат
5
5
Зайсан ауданының бюджеті
23.
Қазақстан Республикасы Әділет Министрлігі Тіркеу кызметі және құқықтық көмек көрсету комитетінің "Шығыс Қазақстан облсы бойынша жылжымайтың мұлік орталығы" Республикалық мемлекттік қазынашылық кәсіпорнының Зайсан филиалы (келісім бойынша)
хабарламаларды, кіріс және шығыс хат-хабарларын тіркеуде, мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек;
жылына 2000 хабарлама, күн сайын 30-40 құжат;
10
8
Зайсан ауданының бюджеті
24.
Қазақстан Республикасы Өнірліқ даму министрліғің жер ресурстарын басқару Комитетінің "Жер кадастры ғылыми-өндірістік орталығы" шаруашылык жүргізу құқығындағы Республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Шығыс Қазақстан филиалы Зайсан аудандық бөлімшесі (келісім бойынша)
хабарламаларды, кіріс және шығыс хат-хабарларын тіркеуде, мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көме

100
30
Бюджет Зайсанского района
16.
Государственное учреждение “Аппарат акима Айнабулакского сельского округа”
помощь в работе с текущими документами;
помощь в благоустройстве территории
20-25 документов ежедневно
1500 квадратных метров ежедневно
50
30
Бюджет Зайсанского района
17.
Государственное учреждение “Территориальная инспекция Зайсанского района комитета госинспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан” (по согласованию)
помощь в работе с архивными, текущими документами;
доставка корреспонденции
200 документов ежемесечно;
250 документов еженедельно
2
2
Бюджет Зайсанского района
18.
Государственное учреждение "Управление статистики Зайсанского района" (по согласованию)
помощь в работе по регистрации, сбору, распространению статистической отчетности
1500 документов в год
10
8
Бюджет Зайсанского района
19.
Государственное учреждение “Зайсанский районный суд” (по согласованию)
помощь в работе с архивными, текущими документами
1000 документов в год
4
3
Бюджет Зайсанского района
20.
Государственное учреждение “Налоговое управление Зайсанского района” (по согласованию)
помощь в регистрации входящей и исходящей корреспонденции;
2000 документов в год
6
4
Бюджет Зайсанского района
21.
Зайсанский филиал коммунального Государственного учреждения “Государственный архив” (по согласованию)
помощь в работе с архивными, текущими документами;
100 документов ежедневно
6
4
Бюджет
Зайсанского района
22.
Государственное учреждение “Зайсанский районный отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог”
помощь в регистрации извещений, входящей и исходящей корреспонденции, в работе с архивными и текущими документами;
доставка корреспонденции
1000 извещений в год, 30-40 документов ежедневно;
30-40 документов ежедневно
5
5
Бюджет Зайсанского района
23.
Зайсанский филиал Республиканского государственного казенного предприятия “Центр по недвижимости по Восточно-Казахстанской области”Комитета Регистрационной службы и оказания правовой помощи Министерства юстиции Республики Казахстан (по согласованию)
помощь в регистрации извещений, входящей и исходящей корреспонденции, в работе с архивными и текущими документам
2000 извещений в год, 30-40 документов ежедневно
10
8
Бюджет Зайсанского района
24.
Восточно-Казахстанский филиал Республиканского Государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Научно-производственный центр земельного кадастра" Комитета по управлению земельными ресурсами Министерства регионального развития Республики Казахстан Зайсанский районный отдел (по согласованию)
помощь в регистрации извещений, входящей и исходящей корреспонденции, в работе с архивными и текущими документами;

жылына 5000 хабарлама, күн сайын 30-40 құжат
3
3
Зайсан ауданының бюджеті
БАРЛЫҒЫ:
1113
500
Қоғамдық жұмыстардың нақты талаптары:
Жұмыс аптасының ұзақтығы екі демалыс күнімен 5 күнді құрайды, сегіз сағаттық жұмыс күні, түскі үзіліс 1 сағат, еңбекақы төлеу, зейнетақы және әлеуметтік аударымдары, қолданылмаған еңбек демалысына өтемақы жүргізу еңбек шартының негiзiнде Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес реттеледi, орындалатын жұмыстың санына, сапасына және күрделiлiгiне байланысты жұмыс уақытын есептеу табелінде көрсетілген дәлелді жұмыс істеген уақытына жұмыссыздардың жеке шоттарына аудару жолымен жүзеге асырылады; еңбекті қорғау және қауіпсіздік техникасы бойынша нұсқаулық, арнайы киіммен, саймандар мен құрал-жабдықтармен қамтамасыз ету, уақытша жұмысқа жарамсыздық бойынша әлеуметтік жәрдемақы төлеу, мертігу немесе басқа зақымдану салдарынан келтірілген зиянның орнын толтыру Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жұмыс берушімен жүргізіледі. Жұмыскерлердің жеке санаттары (әйелдер және отбасылық міндеттері бар басқа тұлғалар, мүгедектер, он сегіз жасқа толмаған тұлғалар) үшін қоғамдық жұмыстардың талаптары тиісті санатқа еңбек талаптарының ерекшелігін ескере отырып белгіленеді және Қазақстан Республикасы Еңбек заңнамасына сәйкес жұмыс берушінің және жұмыскердің арасында жасалған еңбек шарттарымен қарастырылады.

5000 извещений в год, 30-40 документов ежедневно
3
3
Бюджет Зайсанского района
ИТОГО:
1113
500
Конкретные условия общественных работ:
Продолжительность рабочей недели составляет 5 дней с двумя выходными, восьми часовой рабочий день, обеденный перерыв 1 час; оплата труда, пенсионные и социальные отчисления, компенсация за неиспользованный трудовой отпуск регулируются в соответствии с законодательством Республики Казахстан на основании трудового договора, осуществляется за фактически отработанное время, отраженное в табеле учета рабочего времени в зависимости от количества, качества, сложности выполняемой работы путем перечисления на лицевые счета безработных; инструктаж по охране труда и технике безопасности, обеспечение специальной одеждой, инструментом и оборудованием, выплата социального пособия по временной нетрудоспособности, возмещение вреда, причиненного увечьем или иным повреждением здоровья, производятся работодателем в соответствии с законодательством Республики Казахстан. Условия общественных работ для отдельных категорий работников (женщины и другие лица с семейными обязанностями, инвалиды, лица, не достигшие восемнадцатилетнего возраста) определяются с учетом особенностей условий труда соответствующей категории и предусматриваются трудовыми договорами, заключаемыми между работниками и работодателями в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан.