2014 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 10 желтоқсандағы N 2202 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 14 қаңтарда N 3161 болып тіркелді. Қаулының қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы әкімінің 2015 жылғы 22 сәуірдегі N 02-02/1330 хаты)
Ескерту. Қаулының қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы әкімінің 22.04.2015 N 02-02/1330 хаты).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 -бабының 2 -тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7 -бабының 5) тармақшасына, 20 -бабына, Қазақстан Республикасының Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы "Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы" №836 қаулысымен бекітілген Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландырудың ережесінің 6, 7, 8, 18 -тармақтарына сәйкес, жұмысқа орналасуда қиындық көріп жүрген халықтың әр түрлі топтарын қолдау үшін Зырян ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес 2014 жылы қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізілімі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, мөлшері, қаржыландыру көздері және нақты шарттары бекітілсін.
2. Қоғамдық жұмыстарға қатысушылардың еңбекақысы 2014 жылғы белгіленген ең төменгі жалақының 1,25 мөлшерінде бекітілсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Зырян ауданы әкімінің орынбасары Қ.Ш. Ерембесовке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Зырян ауданының әкімі Е. Сәлімов
Зырян ауданы әкімдігінің
2013 жылғы "10" желтоқсандағы
№ 2202  қаулысына қосымша
2014 жылы қоғамдық жұмыстар өткізілетін ұйымдардың тізілімі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі, қаржыландыру көздері және нақты шарттары
№ р/с
Жұмыс берушінің аталуы
Қоғамдық жұмыстардың түрі
Орындалатын жұмыстардың көлемі
Сұраныс (жарияланған қажеттілік)
Ұсы-
ныс
(бекі-
тілген)
Қаржыландыру көзі
1
"Зырян қаласының әкім аппараты" мемлекеттік мекемесі
Курьерлік жұмыс, мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен жұмыс, алқабилерге кандидаттар тізімін даярауға көмектесу

Об организации общественных работ в 2014 году
Постановление акимата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 10 декабря 2013 года N 2202. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 14 января 2014 года N 3161. Прекращено действие в связи с истечением срока, на который постановление было принято (письмо акима Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 22 апреля 2015 года № 02-02/1330)
Сноска. Прекращено действие в связи с истечением срока, на который постановление было принято (письмо акима Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 22.04.2015 № 02-02/1330).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 5) статьи 7, статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", пунктами 6, 7, 8, 18 Правил организации и финансирования общественных работ, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения"", для поддержки различных групп населения испытывающих затруднение в трудоустройстве, акимат Зыряновского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы в 2014 году, виды, объемы, источники финансирования и конкретные условия общественных работ, согласно приложению.
2. Размер оплаты труда участников общественных работ утвердить в размере 1,25 минимальной заработной платы, установленной на 2014 год.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Зыряновского района Ерембесова К.Ш.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Зыряновского района Е. Салимов
Приложение
к постановлению акимата
Зыряновского района
от 10 декабря 2013 года  № 2202
Перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы в 2014 году, виды, объемы, источники финансирования и конкретные условия общественных работ
№ п/п
Наименование работодателя
Вид общественных работ
Объем выполняемых работ
Спрос (заявленная потребность)
Предложение (утверждено)
Источник финансирования
1
Государственное учреждение "Аппарат акима города Зыряновск"
Курьерская работа, помощь в работе с архивными и текущими документами, помощь в подготовке списков кандидатов в присяжные заседатели

ай сайын 800-1000 құжат
9
9
Жергілікті бюджет
2
"Зырян ауданының Серебрянск қаласының әкім аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақтарды абаттандыру мен санитарлық тазалау, жөндеу жұмыстарын жүргізуге көмек көрсету, мұрағат және ағымдағы құжаттармен жұмыс жасауға көмектесу
ай сайын 1500-10000 шаршы метр;
ай сайын 500 шаршы метр;
ай сайын 600-800 құжат
84
35
Жергілікті бюджет
3
"Зырян ауданының Зубовск кентінің әкім аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақтарды абаттандыру мен санитарлық тазалау, жөндеу жұмыстарын жүргізуге көмек көрсету, мұрағат және ағымдағы құжаттармен жұмыс жасауға көмектесу
ай сайын 1500-10000 шаршы метр;
ай сайын 500 шаршы метр;
ай сайын 500-550 құжат
12
8
Жергілікті бюджет
4
"Зырян ауданының Малеевск ауылдық округінің әкім аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақтарды абаттандыру мен санитарлық тазалау, мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен жұмыс жасауға көмектесу
ай сайын 1500-10000 шаршы метр;
ай сайын 500-550 құжат
12
8
Жергілікті бюджет
5
"Зырян ауданының Никольск ауылдық округінің әкім аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақтарды абаттандыру мен санитарлық тазалау
ай сайын 1500-10000 шаршы метр
6
6
Жергілікті бюджет
6
"Зырян ауданының Жаңа-Бұқтырма кентінің әкім аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақтарды абаттандыру мен санитарлық тазалау
ай сайын 1500-10000 шаршы метр
18
6
Жергілікті бюджет
7
"Зырян ауданының Октябрьский кентінің әкім аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақтарды абаттандыру мен санитарлық тазалау, мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен жұмыс жасауға көмектесу, жөндеу жұмыстарын жүргізуге көмектесу
ай сайын 1500-10000 шаршы метр
ай сайын 500-550 құжат
16
6
Жергілікті бюджет
8
"Зырян ауданының Парыгино ауылдық округінің әкім аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақтарды абаттандыру мен санитарлық тазалау, жөндеу жұмыстарын жүргізуге көмек көрсету, мұрағат және ағымдағы құжаттармен жұмыс жасауға көмектесу
ай сайын 1500-10000 шаршы метр;
ай сайын 500-550 құжат
35
8
Жергілікті бюджет
9
"Зырян ауданының Прибрежный кентінің әкім аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақтарды абаттандыру мен санитарлық тазалау, мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен жұмысқа көмектесу
ай сайын 1500-10000 шаршы метр;
ай сайын 500-550 құжат
7
5
Жергілікті бюджет
10
"Зырян ауданының Первороссийск ауылдық округінің әкім аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақтарды абаттандыру мен санитарлық тазалау, мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен жұмысқа көмектесу
ай сайын 1500-10000 шаршы метр;
ай сайын 500-550 құжат
14
8
Жергілікті бюджет
11
"Зырян ауданының Северное ауылдық округінің әкім аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақтарды абаттандыру мен санитарлық тазалау, мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен жұмысқа көмектесу
ай сайын 1500-10000 шаршы метр;
ай сайын 500-550 құжат
15
8
Жергілікті бюджет
12
"Зырян ауданының Соловьево ауылдық округінің әкім аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақтарды абаттандыру мен санитарлық тазалау, жөндеу жұмыстарына көмектесу, мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен жұмысқа көмектесу
ай сайын 1500-10000 шаршы метр;
ай сайын 500-550 құжат
16
6
Жергілікті бюджет
13
"Зырян ауданының Средигорное ауылдық округінің әкім аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақтарды абаттандыру мен санитарлық тазалау, мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен жұмысқа көмектесу
ай сайын 1500-10000 шаршы метр;
ай сайын 500-550 құжат
8
4
Жергілікті бюджет
14
"Зырян ауданының Тұрғысын ауылдық округінің әкім аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақтарды абаттандыру мен санитарлық тазалау, жөндеу жұмыстарына көмектесу, мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен жұмысқа көмектесу
ай сайын 1500-10000 шаршы метр;
ай сайын 500-550 құжат
21
5
Жергілікті бюджет
15
"Зырян ауданының Чапаево ауылдық округінің әкім аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақтарды абаттандыру мен санитарлық тазалау
ай сайын 1500-10000 шаршы метр
2
2
Жергілікті бюджет
16
Зырян ауданы әкімдігінің көп салалы мемлекеттік коммуналдық шаруашылық кәсіпорны
Аумақтарды абаттандыру мен санитарлық тазалау
ай сайын 1500-10000 шаршы метр
80
61
Жергілікті бюджет
17
"Зырян ауданының әкім аппараты" мемлекеттік мекемесі
Мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен жұмысқа көмектесу, аумақты абаттандыру
ай сайын 700-1000 құжат;
ай сайын 2000 шаршы метр
12
8
Жергілікті бюджет
18
"Зырян ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
Курьерлік жұмыс

800-1000 документов ежемесячно
9
9
Местный бюджет
2
Государственное учреждение "Аппарат акима города Серебрянск Зыряновского района"
Благоустройство и санитарная очистка территории, помощь в проведении ремонтных работ, помощь в работе с архивными и текущими документами
1500-10000 квадратных метров ежемесячно;500 квадратных метров ежемесячно;600-800 документов ежемесячно
84
35
Местный бюджет
3
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Зубовск Зыряновского района"
Благоустройство и санитарная очистка территории, помощь в проведении ремонтных работ, помощь в работе с архивными и текущими документами
1500-10000 квадратных метров ежемесячно;
500 квадратных метров ежемесячно;
500-550 документов ежемесячно;
12
8
Местный бюджет
4
Государственное учреждение "Аппарат акима Малеевского сельского округа Зыряновского района"
Благоустройство и санитарная очистка территории, помощь в работе с архивными и текущими документами
1500-10000 квадратных метров ежемесячно;
500-550 документов ежедневно
12
8
Местный бюджет
5
Государственное учреждение "Аппарат Акима Никольского сельского округа Зыряновского района"
Благоустройство и санитарная очистка территории
1500-10000 квадратных метров ежемесячно
6
6
Местный бюджет
6
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Новая Бухтарма Зыряновского района"
Благоустройство и санитарная очистка территории
1500-10000 квадратных метров ежемесячно
18
6
Местный бюджет
7
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Октябрьский Зыряновского района"
Благоустройство и санитарная очистка территории, помощь в работе с архивными и текущими документами, помощь в проведении ремонтных работ
1500-10000 квадратных метров ежемесячно;
500-550 документов ежемесячно
16
6
Местный бюджет
8
Государственное учреждение "Аппарат акима Парыгинского сельского округа Зыряновского района"
Благоустройство и санитарная очистка территории, помощь в проведении ремонтных работ, помощь в работе с архивными и текущими документами
1500-10000 квадратных метров ежемесячно;
500-550 документов ежемесячно
35
8
Местный бюджет
9
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Прибрежный Зыряновского района"
Благоустройство и санитарная очистка территории, помощь в работе с архивными и текущими документами
1500-10000 квадратных метров ежемесячно;
500-550 документов ежемесячно
7
5
Местный бюджет
10
Государственное учреждение "Аппарат акима Первороссийского сельского округа Зыряновского района"
Благоустройство и санитарная очистка территории, помощь в работе с архивными и текущими документами
1500-10000 квадратных метров ежемесячно;500-550 документов ежемесячно
14
8
Местный бюджет
11
Государственное учреждение "Аппарат акима Северного сельского округа Зыряновского района"
Благоустройство и санитарная очистка территории, помощь в работе с архивными и текущими документами
1500-10000 квадратных метров ежемесячно;500-550 документов ежедневно
15
8
Местный бюджет
12
Государственное учреждение "Аппарат акима Соловьевского сельского округа Зыряновского района"
Благоустройство и санитарная очистка территории, помощь в проведении ремонтных работ, помощь в работе с архивными и текущими документами
1500-10000 квадратных метров ежемесячно;500-550 документов ежемесячно
16
6
Местный бюджет
13
Государственное учреждение "Аппарат акима Средигорного сельского округа Зыряновского района"
Благоустройство и санитарная очистка территории, помощь в работе с архивными и текущими документами
1500-10000 квадратных метров ежемесячно;500-550 документов ежемесячно
8
4
Местный бюджет
14
Государственное учреждение "Аппарат акима Тургусунского сельского округа Зыряновского района"
Благоустройство и санитарная очистка территории, помощь в проведении ремонтных работ, помощь в работе с архивными и текущими документами
1500-10000 квадратных метров ежемесячно;500-550 документов ежемесячно
21
5
Местный бюджет
15
Государственное учреждение "Аппарат акима Чапаевского сельского округа Зыряновского района"
Благоустройство и санитарная очистка территории
1500-10000 квадратных метров ежемесячно
2
2
Местный бюджет
16
Многоотраслевое государственное коммунальное хозяйственное предприятие акимата Зыряновского района
Благоустройство и санитарная очистка территории
1500-10000 квадратных метров ежемесячно
80
61
Местный бюджет
17
Государственное учреждение "Аппарат акима Зыряновского района"
Помощь в работе с архивными и текущими документами, благоустройство территории
700-1000 документов ежемесячно;2000 квадратных метров ежемесячно
12
8
Местный бюджет
18
Государственное учреждение "Отдел по делам обороны Зыряновского района" (по согласованию)
Курьерская работа

ай сайын 700-1100 құжат
10
5
Жергілікті бюджет
35
"Зырян ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен жұмысқа көмектесу, аумақты абаттандыру, табысы аз азаматтарға әлеуметтік қызметтер көрсету
ай сайын 600-900 құжат;
ай сайын 1000 шаршы метр;
күн сайын 7-10 адам
9
9
Жергілікті бюджет
36
"Зырян ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автокөлік жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен жұмысқа көмектесу, курьерлік жұмыс
ай сайын 600-900 құжат;
ай сайын 200-400 құжат
3
3
Жергілікті бюджет
37
"Зырян ауданы бойынша №1 балалар жас өспірімдер спорт мектебі" мемлекеттік мекемесі
Аумақты абаттандыру
ай сайын 1000 шаршы метр
2
2
Жергілікті бюджет
38
"Зырян ауданы бойынша №3 балалар жас өспірімдер спорт мектебі" мемлекеттік мекемесі
Қосалқы жөндеу - құрылыс жұмыстары, аумақты абаттандыру
ай сайын 2000 шаршы метр;
ай сайын 2000 шаршы метр;
4
2
Жергілікті бюджет
39
"Зырян ауданының дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Стадиондар мен спорт алаңдарын абаттандыру, мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен жұмыс
ай сайын 1000 шаршы метр;
ай сайын 500-700 құжат
5
2
Жергілікті бюджет
40
№ 10 "Ладушки" бала бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Аумақты абаттандыру, қосалқы жөндеу-құрылыс жұмыстары
ай сайын 1000 шаршы метр;
ай сайын 2000 шаршы метр
4
4
Жергілікті бюджет
41
№14 "Катюша" бала бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Аумақты абаттандыру, қосалқы жөндеу-құрылыс жұмыстары
ай сайын 1000 шаршы метр;
ай сайын 2000 шаршы метр
6
4
Жергілікті бюджет
42
"Қарлығаш" бала бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Аумақты абаттандыру
ай сайын 1500 шаршы метр
5
4
Жергілікті бюджет
43
"№1 түзету мектеп-интернаты" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Аумақты абаттандыру
ай сайын 1500 шаршы метр
2
2
Жергілікті бюджет
44
"Жалпы үлгідегі қарттар мен мүгедектерге арналған Серебрянск медико-әлеуметтік мекемесі" мемлекеттік мекемесі
Аумақты абаттандыру, қосалқы жөндеу-құрылыс жұмыстары
ай сайын 1500 шаршы метр;
ай сайын 2000 шаршы метр
9
5
Жергілікті бюджет
45
"Достық" жетім балалар баспанасы" мемлекеттік мекемесі
Аумақты абаттандыру, қосалқы жөндеу-құрылыс жұмыстары
ай сайын 500 шаршы метр;
ай сайын 100 шаршы метр
4
3
Жергілікті бюджет
46
Шаруашылық жүргізу құқығындағы "Зырян ауданының Серебрянск қ. қалалық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
(келісім бойынша)
Аумақты абаттандыру, қосалқы жөндеу-құрылыс жұмыстары, мұрағат және ағымдағы құжаттармен жұмыс
ай сайын 2000 шаршы метр;
ай сайын 1000 шаршы метр;
ай сайын 400-600 құжат
7
4
Жергілікті бюджет
47
Шаруашылық жүргізу құқығындағы "Зырян ауданының орталық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
Аумақты абаттандыру, мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен жұмысқа көмектесу, қосалқы жөндеу-құрылыс жұмыстары
ай сайын 2000 шаршы метр;
ай сайын 600-800 құжат
ай сайын 1500 шаршы метр
7
4
Жергілікті бюджет
48
"Халыққа қызмет көрсету орталығы" Өңірлік мемлекеттік кәсіпорнының Зырян аудандық бөлімшесі (келісім бойынша)
Мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен жұмысқа көмектесу, курьерлік жұмыс
ай сайын 800-850 құжат;
ай сайын 600-900 құжат
16
8
Жергілікті бюджет
49
"Психикалық даму бөгелісі бар жетім балалар үшін түзеу толық емес ортат мектебі-интернаты" мемлекеттік мекемесі Серебрянск қ. (келісім бойынша)
Аумақты абаттандыру, қосалқы жөндеу-құрылыс жұмыстары
ай сайын 1000 шаршы метр;
ай сайын 1500 шаршы метр
3
3
Жергілікті бюджет
50
"ЗНП" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі (келісім бойныша)
Аумақты абаттандыру, қосалқы құрылыс-жөндеу жұмыстары
ай сайын 1000 шаршы метр;
ай сайын 1500 шаршы метр
4
2
Қосымша қаржыландыру, Жергілікті бюджет -50%, жұмыс берушінің қаражаты-50% (ұсынылған тапсырысқа сәйкес)
51
"Серебрянск технологиялық колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
Аумақты абаттандыру, қосалқы құрылыс-жөндеу жұмыстары
ай сайын 1000 шаршы метр;
ай сайын 1000 шаршы метр
5
5
Жергілікті бюджет
52
"Зырян технологиялық колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
Аумақты абаттандыру, қосалқы құрылыс- жөндеу жұмыстары
ай сайын 1200 шаршы метр;
ай сайын 1500 шаршы метр
20
15
Жергілікті бюджет
53
"Құрылыс және көлік колледжі" мекемесі (келісім бойынша)
Аумақты абаттандыру
ай сайын 1200 шаршы метр
10
10
Қосымша қаржыландыру, Жергілікті бюджет -50%, жұмыс берушінің қаражаты-50% (ұсынылған тапсырысқа сәйкес)
54
"Зырян ауданының экономика және бюджетті жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен жұмысқа көмектесу, курьерлік жұмыс
ай сайын 750-800 құжат;
ай сайын 500-600 құжат
4
4
Жергілікті бюджет
55
"Зырян ауданының мәслихат аппараты"
(келісім бойынша)
Мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен жұмысқа көмектесу, курьерлік жұмыс
ай сайын 500-700 құжат;
ай сайын 300-400 құжат
2
2
Жергілікті бюджет
56
"Зырян ауданының кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Курьерлік жұмыс
ай сайын 1000 құжат
8
3
Жергілікті бюджет
57
"Зырян ауданының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен жұмысқа көмектесу
ай сайын 750-800 құжат
4
4
Жергілікті бюджет
58
"Живая вода" қайырымдылық үйі мекемесі (келісім бойынша)
Қарт азаматтарға әлеуметтік қызметтер көрсету, қосалқы жөндеу-құрылыс жұмыстары

700-1100 документов ежемесячно
10
5
Местный бюджет
35
Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Зыряновского района"
Помощь в работе с архивными и текущими документами, благоустройство территории, оказание социальных услуг малообеспеченным гражданам
600-900 документов ежемесячно;1000 квадратных метров ежемесячно;7-10 человек ежедневно
9
9
Местный бюджет
36
Государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Зыряновского района"
Помощь в работе с архивными и текущими документами, курьерская работа
600-900 документов ежемесячно;200-400 документов ежемесячно
3
3
Местный бюджет
37
Государственное учреждение "Детская юношеская спортивная школа № 1 по Зыряновскому району"
Благоустройство территории
1000 квадратных метров ежемесячно
2
2
Местный бюджет
38
Государственное учреждение "Детская юношеская спортивная школа № 3 по Зыряновскому району"
Подсобные ремонтно-строительные работы, благоустройство территории
2000 квадратных метров ежемесячно;2000 квадратных метров ежемесячно
4
2
Местный бюджет
39
Государственное учреждение "Отдел физической культуры и спорта Зыряновского района"
Благоустройство стадионов и спортивных площадок, работа с архивными и текущими документами
1000 квадратных метров ежемесячно;500-700 документов ежемесячно
5
2
Местный бюджет
40
Коммунальное государственное казенное предприятие "Детский сад № 10 "Ладушки"
Благоустройство территории, подсобные ремонтно-строительные работы
1000 квадратных метров ежемесячно;2000 квадратных метров ежемесячно
4
4
Местный бюджет
41
Коммунальное государственное казенное предприятие "Детский сад №14 "Катюша"
Благоустройство территории, подсобные ремонтно-строительные работы
1000 квадратных метров ежемесячно;2000 квадратных метров ежемесячно;
6
4
Местный бюджет
42
Коммунальное государственное казенное предприятие "Детский сад "Карлыгаш"
Благоустройство территории
1500 квадратных метров ежемесячно
5
4
Местный бюджет
43
Коммунальное государственное учреждение "Коррекционная школа – интернат №1"
Благоустройство территории
1500 квадратных метров ежемесячно
2
2
Местный бюджет
44
Государственное учреждение "Серебрянское медико-социальное учреждение для престарелых и инвалидов общего типа"
Благоустройство территории, подсобные ремонтно-строительные работы
1500 квадратных метров ежемесячно;2000 квадратных метров ежемесячно
9
5
Местный бюджет
45
Государственное учреждение "Детский приют "Достык"
Благоустройство территории, подсобные ремонтно-строительные работы
1500 квадратных метров ежемесячно;2000 квадратных метров ежемесячно
4
3
Местный бюджет
46
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская больница г.Серебрянска Зыряновского района" (по согласованию)
Благоустройство территории, подсобные ремонтно-строительные работы, работа с архивными и текущими документами
2000 квадратных метров ежемесячно;1000 квадратных метров ежемесячно;400-600 документов ежемесячно
7
4
Местный бюджет
47
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Центральная районная больница Зыряновского района" (по согласованию)
Благоустройство территории, помощь в работе с архивными и текущими документами, подсобные ремонтно-строительные работы
2000 квадратных метров ежемесячно;600-800 документов ежемесячно;1500 квадратных метров ежемесячно
7
4
Местный бюджет
48
Зыряновский отдел филиала Регионального государственного предприятия "Центр обслуживания населения" (по согласованию)
Помощь в работе с архивными и текущими документами, курьерская работа
800-850 документов ежемесячно;600-900 документов ежемесячно
16
8
Местный бюджет
49
Государственное учреждение "Коррекционная неполная средняя школа-интернат для детей сирот с задержкой психического развития" г.Серебрянск
(по согласованию)
Благоустройство территории, подсобные ремонтно-строительные работы
1000 квадратных метров ежемесячно;1500 квадратных метров ежемесячно
3
3
Местный бюджет
50
Товарищество с ограниченной ответственностью "ЗНП" (по согласованию)
Благоустройство территории, подсобные ремонтно-строительные работы
1000 квадратных метров ежемесячно;1500 квадратных метров ежемесячно
4
2
Софинансирование, Местный бюджет -50%, средства работодателя-50% (согласно представленной заявке)
51
Коммунальное государственное учреждение "Серебрянский технологический колледж" (по согласованию)
Благоустройство территории, подсобные ремонтно-строительные работы
1000 квадратных метров ежемесячно;1000 квадратных метров ежемесячно
5
5
Местный бюджет
52
Коммунальное государственное учреждение "Зыряновский технологический колледж"
(по согласованию)
Благоустройство территории, подсобные ремонтно-строительные работы
1200 квадратных метров ежемесячно; 1500 квадратных метров ежемесячно
20
15
Местный бюджет
53
Учреждение "Колледж строительства и транспорта" (по согласованию)
Благоустройство территории
1200 квадратных метров ежедневно
10
10
Софинансирование, Местный бюджет -50%, средства работодателя-50% (согласно представленной заявке)
54
Государственное учреждение "Отдел экономики и бюджетного планирования Зыряновского района"
Помощь в работе с архивными и текущими документами, курьерская работа
750-800 документов ежемесячно;500-600 документов ежемесячно
4
4
Местный бюджет
55
Государственное учреждение "Аппарат маслихата Зыряновского района"
Помощь в работе с архивными и текущими документами, курьерская работа
500-700 документов ежемесячно;300-400 документов ежемесячно;
2
2
Местный бюджет
56
Государственное учреждение "Отдел предпринимательства Зыряновского района"
Курьерская работа
1000 документов в месяц;
8
3
Местный бюджет
57
Государственное учреждение "Отдел финансов Зыряновского района"
Помощь в работе с архивными и текущими документами
750-800 документов ежемесячно
4
4
Местный бюджет
58
Учреждение Дом милосердия "Живая вода" (по согласованию)
Оказание социальных услуг престарелым гражданам, подсобные ремонтно-строительные работы

күн сайын 10-15 адам;
ай сайын 1000 шаршы метр
6
6
Қосымша қаржыландыру, Жергілікті бюджет -50%, жұмыс берушінің қаражаты-50% (ұсынылған тапсырысқа сәйкес)
59
"Қарлығаш" қайырымдылық үйі мекемесі (келісім бойынша)
Аумақты абаттандыру, қосалқы жөндеу-құрылыс жұмыстары
ай сайын 2000 шаршы метр;
ай сайын 1500 шаршы метр
2
2
Қосымша қаржыландыру, Жергілікті бюджет -50%, жұмыс берушінің қаражаты-50% (ұсынылған тапсырысқа сәйкес)
60
"Шығыс-Қазақстан облысы бойынша мемлекеттік еңбек инспекциясы" мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
Мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен жұмысқа көмектесу
ай сайын 600-800 құжат
4
4
Жергілікті бюджет
61
"Зырян ауданының мүгедектер мен қарттарға әлеуметтік қызмет көрсетудің аумақтық орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Аумақты абаттандыру қосалқы жөндеу-құрылыс жұмыстары
ай сайын 1000 шаршы метр;
ай сайын 1500 шаршы метр
4
4
Жергілікті бюджет
62
"Тілдерге үйрету орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Аумақты абаттандыру, қосалқы жөндеу-құрылыс жұмыстары
ай сайын 1000 шаршы метр;
ай сайын 1000 шаршы метр
3
3
Жергілікті бюджет
63
"Агроөнеркәсіптік кешеннің мемлекеттік инспекция Комитетінің Зырян аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
Аумақты абаттандыру, мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен жұмысқа көмектесу, курьерлік жұмыс
ай сайын 1000 шаршы метр;
ай сайын 700-800 құжат;
ай сайын 500-600 құжат
8
4
Жергілікті бюджет
64
Зырян ауданы әкімдігінің "Жұмыспен қамту орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен жұмысқа көмектесу, аумақты абаттандыру, жөндеу жұмыстары
ай сайын 800-1000 құжат;
ай сайын 1000 шаршы метр;
ай сайын 1000 шаршы метр
14
5
Жергілікті бюджет
65
Зырян ауданының статистика басқармасы (келісім бойынша)
Мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен жұмысқа көмек
ай сайын 800-950 құжат
2
2
Жергілікті бюджет
66
"Горняк мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыга
Аумақты абаттандыру
ай сайын 1500 шаршы метр
6
4
Жергілікті бюджет
67
"Шығыс-Қазақстан облысының еркін мүгедектер қоғамы" қоғамдық бірлестігінің Зырян бөлімшесі
Аумақты абаттандыру, қосалқы жөндеу-құрылыс жұмыстары
ай сайын 1000 шаршы метр;
ай сайын 1000 шаршы метр
2
2
Жергілікті бюджет
68
Зырян ауданы әкімдігінің "Бұқтырма ИнфраСервис" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Аумақты абаттандыру
ай сайын 1500 шаршы метр
4
4
Жергілікті бюджет
69
"Зырян ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен жұмыс жасауға көмек, аумақты абаттандыру
ай сайын 700-800 құжат;
ай сайын 1000 шаршы метр
5
4
Жергілікті бюджет
70
"Зырян ауданының ауыл шаруашылық және ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен жұмыс жасауға көмек
ай сайын 700-800 құжат
4
4
Жергілікті бюджет
Қоғамдық жұмыстардың нақты шарттары:

10-15 человек ежедневно;
1000 квадратных метров ежемесячно
6
6
Софинансирование, Местный бюджет -50%, средства работодателя-50% (согласно представленной заявке)
59
Учреждение Дом милосердия "Карлыгаш" (по согласованию)
Благоустройство территории, подсобные ремонтно-строительные работы
2000 квадратных метров ежемесячно;1500 квадратных метров ежемесячно
2
2
Софинансирование, Местный бюджет -50%, средства работодателя-50% (согласно представленной заявке)
60
Государственное учреждение "Управление государственной инспекцией труда Восточно-Казахстанской области" (по согласованию)
Помощь в работе с архивными и текущими документами
600-800 документов ежемесячно
4
4
Местный бюджет
61
Коммунальное государственное учреждение "Территориальный центр социального обслуживания инвалидов и престарелых Зыряновского района"
Благоустройство территории, подсобные ремонтно-строительные работы
1000 квадратных метров ежемесячно;1500 квадратных метров ежемесячно
4
4
Местный бюджет
62
Государственное коммунальное казенное предприятие "Центр обучения языкам"
Благоустройство территории, подсобные ремонтно-строительные работы
1000 квадратных метров ежемесячно;1000 квадратных метров ежемесячно
3
3
Местный бюджет
63
Государственное учреждение "Зыряновская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе" (по согласованию)
Благоустройство территории, помощь в работе с архивными и текущими документами, курьерская работа
1000 квадратных метров ежемесячно;700-800 документов ежемесячно;500-600 документов ежемесячно
8
4
Местный бюджет
64
Коммунальное государственное учреждение "Центр занятости" акимата Зыряновского района
Помощь в работе с архивными и текущими документами, благоустройство территории, подсобные ремонтно-строительные работы
800-1000 документов ежемесячно;1000 квадратных метров ежемесячно;1000 квадратных метров ежемесячно
14
5
Местный бюджет
65
Управление статистики Зыряновского района (по согласованию)
Помощь в работе с архивными и текущими документами
800-950 документов ежемесячно;
2
2
Местный бюджет
66
Коммунальное Государственное казенное предприятие "Дом культуры Горняк"
Благоустройство территории
1500 квадратных метров ежемесячно
6
4
Местный бюджет
67
Зыряновский филиал общественного объединения "Добровольное общество инвалидов Восточно-Казахстанской области" (по согласованию)
Благоустройство территории,
подсобные ремонтно-строительные работы
1000 квадратных метров ежемесячно;1000 квадратных метров ежемесячно
2
2
Местный бюджет
68
Коммунальное Государственное предприятие "Бухтарма ИнфраСервис" Акимата Зыряновского района
Благоустройство территории
1500 квадратных метров ежемесячно
4
4
Местный бюджет
69
Государственное учреждение "Отдел культуры и развития языков Зыряновского района"
Помощь в работе с архивными и текущими документами, благоустройство территории
700-800 документов в ежемесячно;1000 квадратных метров ежемесячно
5
4
Местный бюджет
70
Государственное учреждение "Отдел сельского хозяйства и ветеринарии Зыряновского района"
Помощь в работе с архивными и текущими документами
700-800 документов ежемесячно
4
4
Местный бюджет
Конкретные условия общественных работ:

Жұмыс аптасының ұзақтығы екі демалыс күнімен 5 күнді құрайды, сегіз сағаттық жұмыс күні, түскі үзіліс 1 сағат, еңбек ақыны төлеу жұмыссыздардың жеке шоттарына аудару арқылы орындалған жұмыстың саны, сапасы және қиындығына байланысты жұмыс уақыты табелінде көрсетілген нақты жұмыс істелген уақытқа жүргізіледі; еңбекті қорғау және қауіпсіздік техникасы бойынша нұсқаулық; уақытша жұмысқа жарамсыздығы бойынша әлеуметтік жәрдемақыны төлеу, зақыммен немесе басқа да денсаулық жағдайына келтірілген заларды өтеу; зейнеткерлік және әлеуметтік салымдар Қазақстан Республикасының заңнамасына сәкйес жүргізіледі. Жұмыскерлердің кейбір санаттары үшін қоғамдық жұмыстардың шарттары (кәмелеттік жасқа толмған балалары бар әйелдерге, көп балалы аналарға, мүгедектерге, он сегіз жасқа толмаған тұлғаларға) сәйкес санаттың еңбек шарттарының ерекшеліктерінің есебімен және Қазақстан Республикасының еңбек заңнамалығына сәйкес жұмыскер мен жұмыс беруші арасындағы жасалған еңбек шарттарымен қарастырылады.

Продолжительность рабочей недели составляет 5 дней с двумя выходными, восьмичасовой рабочий день, обеденный перерыв 1 час, оплата труда осуществляется за фактически отработанное время, отраженное в табеле рабочего времени в зависимости от количества, качества и сложности выполненных работ путем перечисления на лицевые счета безработных; инструктаж по охране труда и технике безопасности, обеспечение специальной одеждой, инструментом и оборудованием; выплата социального пособия по временной нетрудоспособности, возмещение вреда, причиненного увечьем или иным повреждением здоровья; пенсионные и социальные отчисления производятся в соответствии с законодательством Республики Казахстан. Условия общественных работ для отдельных категорий работников (женщинам, имеющим несовершеннолетних детей, многодетным матерям, инвалиды, лица, не достигшие восемнадцатилетнего возраста) определяются с учетом особенностей условий труда соответствующей категории и предусматриваются трудовыми договорами, заключаемыми между работниками и работодателями в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан.