2013 жылы ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 14 қаңтардағы N 1208 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 07 ақпанда N 2872 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 12 мамырдағы N 223 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық әкімдігінің 12.05.2015 N 223 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабының 1-тармағы 13) тармақшасы, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7-бабының 5) тармақшасы, 20-бабы, "Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңын жүзеге асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысымен бекітілген қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру Ережесі негізінде, жұмысқа орналасуда қиыншылық көріп отырған халықтың әртүрлі топтарын қолдау және мемлекеттік кепілдіктер жүйесін кеңейту мақсатында, Катонқарағай аудандық әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған 2013 жылы ақылы қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізімі, қоғамдық жұмыстардың түрлерi, көлемi мен нақты жағдайлары және оларды қаржыландыру көздерi қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Қатысушыларға еңбек ақы 2013 жылға көрсетілген ең төменгі еңбек ақы мөлшерінде бекітілсін.
3. Ұйым басшыларына жұмыскерлердің жекелеген санаттарына (кәмелетке толмаған балалары бар әйелдерге, көп балалы аналарға, мүгедектерге, 18 жасқа толмаған жұмыскерлерге) жұмысты толық емес жұмыс күні жағдайында жасау мүмкіндігін беру сонымен қатар тиісті санаттың еңбек жағдайы ерекшеліктерін есепке алу арқылы және Қазақстан Республикасы еңбек заңнамасына сәйкес жұмыс уақытын ұйымдастырудың икемді нысандарын қолдану ұсынылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Б.Т. Рақышеваға жүктелсін.
5. Катонқарағай ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 30 желтоқсандағы "2012 жылы ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" № 648 (2012 жылдың 15 қаңтарында нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 5-13-104 болып тіркелген, 2011 жылғы 18 қаңтарда аудандық "Арай-Луч" газетінің № 4 (7504) санында жарияланған) қаулысының күші жойылсын.

Об организации оплачиваемых общественных работ на 2013 год
Постановление акимата Катон-Карагайского района Восточно-Казахстанской области от 14 января 2013 года N 1208. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 07 февраля 2013 года N 2872. Утратило силу - постановлением акимата Катон-Карагайского района Восточно-Казахстанской области от 12 мая 2015 года N 223
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Катон-Карагайского района Восточно-Казахстанской области от 12.05.2015 N 223 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 5) статьи 7, статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", Правилами организации и финансирования общественных работ, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения"", в целях расширения системы государственных гарантий и для поддержки различных групп населения, испытывающих затруднение в трудоустройстве, акимат Катон-Карагайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень организаций, в которых будут проводиться оплачиваемые общественные работы в 2013 году, виды, объемы, конкретные условия общественных работ и источники их финансирования, согласно приложению.
2. Размер оплаты труда участников утвердить в размере минимальной заработной платы, установленной на 2013 год.
3. Рекомендовать руководителям организаций предоставлять отдельным категориям работников (женщинам, имеющим несовершеннолетних детей, многодетным матерям, инвалидам, работникам, не достигшим 18 летнего возраста) возможность работать неполный рабочий день, а также применять гибкие формы организации рабочего времени.
4. Контроль за выполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Ракишеву Б.Т.
5. Признать утратившим силу постановление районного акимата от 30 декабря 2011 года № 648 "Об организации оплачиваемых общественных работ на 2012 год" (зарегистрированное в государственном реестре нормативных правовых актов 15 января 2012 года за № 5-13-104, опубликованное в районной газете "Арай-Луч" за № 4 (7504) от 18 января 2012 года).

Өңдеу, реттеу, тігу – аптасына 5 - 10 құжат;
мекеменің аумағын жинастыру – аптасына 400 шаршы метр;
гүл отырғызу және гүлзарларды суару - аптасына 200 шаршы метр
3
3
Жергілікті
бюджет
2.
"Үлкен Нарын
ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Тұрғындар санағын жүргізу жұмысына көмектесу;
көгалдандыру және көркейту;
салық жинауға көмектесу;
жалғыз басты қарт адамдарға және мүгедектерге үй шаруашылығына көмектесу
Тұрғындардың 6526 жалпы адам санымен 6 ауыл, 1943 үй;
аумақты жинастыру – айына 12 гектар;
Сурка, Балғынды, Көктерек өзендерінің жағалауларын тазалау – жылына 2300 метр;
арықтарды қардан, лайдан, қоқыстан тазарту – жылына 3000 метр;
көшелер мен тратуарды қардан тазарту – 7000 шаршы метр;
5 ескерткіш маңайын тазалау – айына 500 - 800 шаршы метр;
көшеттерді отырғызу және суару – 3000 тал;
1943 үйді аралау;
40 үйдің шатырын қардан тазарту;
отын жару – бір жанұяға 2 текше метрден
56
56
Жергілікті
бюджет
3.
"Новохайрузовка
ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Тұрғындар санағын жүргізу жұмысына көмектесу;
салық жинауға көмектесу;
көгалдандыру және көркейту;
пошталық хат-хабарларды жеткізуге көмектесу
Тұрғындардың 1757 жалпы адам санымен 4 ауыл;
554 үйді аралау;
аумақты жинастыру – айына 2400 шаршы метр;
көшеттерді отырғызу және суару – 200 тал;
2 ескерткіш маңайын тазалау – айына 500 - 800 шаршы метр;
аудандық стелла маңайын жинастыру – аптасына 400 шаршы метр;
Васильевский айлағының маңайын тазалау – аптасына 500 шаршы метр;
бас арнаны қардан тазарту – айына 400 - 500 шаршы метр;
Шірікқайын өзенінің бойын, Березовка өзенінің және арықтардың жағалауын қардан, қоқыстан тазалау – айына 12000 метр;
Новохайрузовка ауылы – аптасына 304 дана
13
13
Жергілікті
бюджет
4.
"Солоновка
ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Көгалдандыру және көркейту;
салық жинауға көмектесу;
пошталық хат-хабарларды жеткізуге көмектесу
Аумақты жинастыру – айына 3000 шаршы метр;
2 ескерткіш маңайын тазалау – аптасына 400 - 600 шаршы метр;
көшеттерді отырғызу және суару – 200 тал;
гүлзарларды суару – айына 600 шаршы метр;
өзен және арықтардың жағалауын қардан, қоқыстан тазалау – айына 2 километр;
559 үйді аралау;
Солоновка ауылы – аптасына 300 дана, Малонарымка ауылы – аптасына 250 дана
12
12
Жергілікті
бюджет
5.
"Новоберезовка
ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Тұрғындар санағын жүргізу жұмысына көмектесу;
көгалдандыру және көркейту;
пошталық хат-хабарларды жеткізуге көмектесу
Тұрғындардың 2975 жалпы адам санымен 4 ауыл, 615 үй;
аумақты жинастыру – айына 7 гектар;
Новоберезовка ауылы – 2,5 километр;
Майемер ауылы – 2 километр, Үштөбе ауылы – 1,5 километр Нарын өзенінің жағалауын қардан, лайдан, қоқыстан тазарту;
көшеттерді отырғызу және суару – 200 тал;

Формирование, оформление, подшивка 5-10 документов в день
3
3
Местный бюджет
Благоустройство и озеленение
Уборка территории - 400 кв. метров в неделю; посадка цветов и полив цветочных клумб -200 кв. метров в неделю
2.
Государственное учреждение "Аппарат акима Улкен Нарынского сельского округа"
Помощь в работе по переписи населения
6 сел общей численностью населения 6526 человек, обход 1943 домов
56
56
Местный бюджет
Благоустройство и озеленение
Уборка территории - 12 гектаров в месяц; расчистка береговой линии рек Сурка, Балгынка, Кок-Терек - 2300 метров в год; расчистка арыков от снега, ила, мусора – 3000 метров в год; расчистка от снега улиц и тротуаров - 7000 кв. метров; уборка территории около 5 памятников - 500 – 800 кв. метров в месяц; посадка и полив саженцев - 3000 штук
помощь по сбору налогов
обход 1943 домов
помощь одиноким престарелым гражданам и инвалидам по домашнему хозяйству
очистка крыш 40 домов от снега, рубка дров – 2 куб. метра на одну семью
3.
Государственное учреждение "Аппарат акима Ново-Хайрузовского сельского округа"
Помощь в работе по переписи населения
4 села общей численностью населения 1757 человек
13
13
Местный
бюджет
помощь по сбору налогов
обход 554 домов
Благоустройство и озеленение
Уборка территории - 2400 кв. метров в месяц; посадка и полив саженцев - 200 штук; уборка территории около памятников - 2 памятника 500 - 800 кв. метров в неделю;
уборка территории грани-стеллы района – 400 кв. метров в неделю;
уборка территории Васильевской переправы - 500 кв. метров в неделю;
очистка от снега головного канала - 400- 500 кв. метров в месяц;
расчистка, береговой линии реки Чиркаин, русла реки Березовка и ручьев от снега, мусора – 12000 метров в месяц
помощь по доставке почтовой корреспонденции
с. Ново-Хайрузовка - 304 экземпляров в неделю
4.
Государственное учреждение "Аппарат акима Солоновского сельского округа"
Благоустройство и озеленение
Уборка территории - 3000 кв. метров в месяц;
уборка территории около 2 памятников - 400 - 600 кв. метров в неделю; посадка и полив саженцев – 200 штук; полив цветочных клумб – 600 кв. метров в месяц; расчистка, береговой линии рек и ручьев от снега, мусора - 2 километра в месяц
12
12
Местный бюджет
помощь по сбору налогов
обход 559 домов
помощь по доставке почтовой корреспонденции
с. Солоновка - 300 экземпляров, с. Малонарымка - 250 экземпляров в неделю
5.
Государственное учреждение "Аппарат акима Ново-Березовского сельского округа"
Помощь в работе по переписи населения
4 села общей численностью населения 2975 человек, обход 615 домов
15
15
Местный бюджет
Благоустройство и озеленение
Уборка территории – 7 гектаров в месяц; расчистка береговой линии реки Нарын с. Новоберезовка - 2,5 километра; с. Майемер – 2 километра; с. Уштобе - 1,5 километра в год от снега, ила, мусора; посадка и полив саженцев – 200 штук;

ескерткіш маңайын тазалау – аптасына 400-600 шаршы метр;
Яры ауылы – аптасына 85 дана
15
15
Жергілікті
бюджет
6.
"Новополяковка
ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Тұрғындар санағын жүргізу жұмысына көмектесу;
көгалдандыру және көркейту;
жалғыз басты қарт адамдарға және мүгедектерге үй шаруашылығына көмектесу;
пошталық хат-хабарларды жеткізуге көмектесу
Тұрғындардың 1089 жалпы адам санымен 5 ауыл, 328 үйді аралау;
аумақты жинастыру – айына 4 гектар;
көшеттерді отырғызу және суару – 100 тал;
2 ескерткіш маңайын тазалау – күніне 100-150 шаршы метр;
6 үйдің шатырын қардан тазарту; отын жару – бір жанұяға 2 текше метрден;
аптасына Сенное ауылы – 98 дана, Огнева, Ульяновка ауылдары – 84 дана, Бесүй ауылы – 46 дана
13
13
Жергілікті
бюджет
7.
"Солдатово
ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Тұрғындар санағын жүргізу жұмысына көмектесу;
көгалдандыру және көркейту
Тұрғындардың 1023 жалпы адам санымен 1 ауыл, 231 үйді аралау;
аумақты жинастыру – күніне 150 шаршы метр;
көшеттерді отырғызу және суару – 300 тал;
Нарын, Таловка өзендерінің бойын және арықтарды қардан, лайдан, қоқыстан тазарту – күніне 25 шаршы метр
7
7
Жергілікті
бюджет
8.
"Катонқарағай
ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Тұрғындар санағын жүргізуге көмектесу;
көгалдандыру және көркейту;
салық жинауға көмектесу;
жалғыз басты қарт адамдарға және мүгедектерге үй шаруашылығына көмектесу;
пошталық хат-хабарларды жеткізуге көмектесу
Тұрғындардың 5286 жалпы адам санымен 5 ауыл, 1450 үйді аралау;
аумақты жинастыру – айына 15 гектар;
көшеттерді отырғызу және суару – 600 тал;
өзендердің бойын және арықтарды қардан, қоқыстан тазарту – айына 5 километр;
1450 үйді аралау;
10 үйдің шатырын қардан тазарту, отын жару – бір жанұяға 2 текше метрден;
аптасына Жаңаүлгі ауылы- 97 дана, Қабырға ауылы – 97 дана, Моилды - 97 дана
32
32
Жергілікті
бюджет
9.
"Коробиха
ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Тұрғындар санағын жүргізуге көмектесу;
салық жинауға көмектесу;
мұрағат құжаттарымен жұмысқа көмектесу;
көгалдандыру және көркейту;
пошталық хат-хабарларды жеткізуге көмектесу;
хат-хабарларды тарату
Тұрғындардың 1413 жалпы адам санымен 3 ауыл, 358 үйді аралау;
358 үйді аралау;
айына 150 құжатты реттеу, өңдеу, тігу;
аумақты жинастыру – жылына 15 гектар;
өзендердің, арықтардың көпір құбырын қоқыстан тазарту – 3 тонна;
көшеттерді отырғызу және суару – 450 тал;
арықтарды қоқыстан, лайдан тазарту – айына 1500 метр;
Үшбұлақ ауылы- аптасына 89 дана;
жылына 1330 құжат
10
10
Жергілікті
бюджет
10.
"Ақсу ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Тұрғындар санағын жүргізу жұмысына көмектесу;
көгалдандыру және көркейту;
пошталық хат-хабарларды жеткізуге көмектесу

уборка территории около памятника - 400 - 600 кв. метров в неделю
помощь по доставке почтовой корреспонденции
с. Яры – 85 экземпляров неделю
6.
Государственное учреждение "Аппарат акима Ново-Поляковского сельского округа"
Помощь в работе по переписи населения
5 сел общей численностью населения 1089 человек, обход 328 домов
13
13
Местный бюджет
Благоустройство и озеленение
Уборка территории – 4 гектара в месяц; посадка и полив саженцев - 100 штук; уборка территории около 2 памятников - 100 - 150 кв. метров в день
помощь одиноким престарелым гражданам и инвалидам по домашнему хозяйству
очистка крыш 6 домов от снега, рубка
дров – 2 куб. метра на одну семью
помощь по доставке почтовой корреспонденции
с. Сенное – 98 экземпляров, с. Огнево - Ульяновка – 84 экземпляра, с. Бесюй – 46 экземпляров в неделю
7.
Государственное учреждение "Аппарат акима Солдатовского сельского округа"
Помощь в работе по переписи населения
1 село общей численностью населения 1023 человек, обход 231 дома
7
7
Местный бюджет
Благоустройство и озеленение
Уборка территории - 150 кв. метров в день;
посадка и полив саженцев - 300 штук;
расчистка, береговой линии рек Нарын, Таловка и арыков от снега, ила, мусора - 25 кв. метров в день
8.
Государственное учреждение "Аппарат акима Катон-Карагайского сельского округа"
Помощь в работе по переписи населения
5 сел общей численностью населения 5286 человек, обход 1450 домов
32
32
Местный бюджет
Благоустройство и озеленение
Уборка территории - 15 гектаров в месяц;
посадка и полив саженцев - 600 штук;
расчистка, береговой линии рек, ручьев и арыков от снега, мусора- 5 километров в месяц
помощь по сбору налогов
обход 1450 домов
помощь одиноким престарелым гражданам и инвалидам по домашнему хозяйству
очистка крыш 10 домов от снега, рубка дров - 2 куб. метра на одну семью
помощь по доставке почтовой корреспонденции
с. Жана-Ульго - 97 экземпляров, с. Кабырга - 97 экземпляров, Моилды – 97 экземпляров в неделю
9.
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Коробихинского
сельского
округа"
Помощь в работе
по переписи
населения
3 села общей
численностью
населения 1413
человек,
обход 358
домов
10
10
Местный
бюджет
помощь по сбору
налогов
обход 358
домов
помощь в работе
с архивными
документами
формирование,
оформление,
подшивка - 150
документов в
месяц
благоустройство
и озеленение
15 гектаров в
год;
очистка от
мусора труб
мостов через
реки, ручьи -
3 тонны;
посадка и
полив
саженцев - 450
штук;
расчистка
арыков от
мусора, ила -
1500 метров в
месяц
помощь по
доставке
почтовой корреспонденции
с. Ушбулак - 89 экземпляров
в неделю
разноска писем,
уведомлений,
извещений
1330 документов в год
10.
Государственное учреждение "Аппарат акима Аксуского сельского округа"
Помощь в работе по переписи населения

Тұрғындардың 1822 жалпы адам санымен 5 ауыл, 352 үйді аралау;
орталық алаңды қоқыстан тазарту – айына 2 гектар;
көшеттерді отырғызу және суару – 100 тал;
ескерткіш маңайын тазалау – аптасына 653 шаршы метр;
балалар алаңының аумағын тазалау – аптасына 673 шаршы метр;
би алаңының аумағын тазарту – аптасына 286 шаршы метр;
11 құбырды қоқыстан тазарту; гүлзарларды отырғызу және суару – күніне 50 шаршы метр;
аптасына Ақшарбақ ауылы- 56 дана;
Бекалқа ауылы – 28 дана; Жазаба ауылы – 36 дана
8
8
Жергілікті
бюджет
11.
"Белқарағай
ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Тұрғындар санағын жүргізу жұмысына көмектесу;
көгалдандыру және көркейту;
салық жинауға көмектесу;
пошталық хат-хабарларды жеткізуге көмектесу
Тұрғындардың 1650 жалпы адам санымен 4 ауыл, 386 үйді аралау;
аумақты жинастыру – айына 7 гектар;
көшеттерді отырғызу және суару – 400 тал;
өзендердің бойын қардан, лайдан, қоқыстан тазарту;
Шомарт өзені – аптасына 800 метр, Ақтүе өзені – аптасына 250 метр;
386 үйді аралау;
Өрнек ауылы - аптасына 58 дана
13
13
Жергілікті
бюджет
12.
"Аққайнар
ауылдық округі әкімінің аппараты " мемлекеттік мекемесі
Тұрғындар санағын жүргізу жұмысына көмектесу;
көгалдандыру және көркейту;
салық жинауға көмектесу;
жалғыз басты қарт адамдарға және мүгедектерге үй шаруашылығына көмектесу;
пошталық хат-хабарларды жеткізуге көмектесу
Тұрғындардың 2261 жалпы адам санымен 4 ауыл, 471 үйді аралау;
аумақты жинастыру – айына 9 гектар;
ескерткіш маңайын тазалау, гүлзарларды суару – аптасына 300-400 шаршы метр;
Тихая өзенінің жағалауын лайдан, қоқыстан тазарту – 2 километр;
көшеттерді отырғызу және суару – 500 тал;
471 үйді аралау;
6 үйдің шатырын қардан тазарту, отын жару – бір жанұяға 2 текше метрден;
аптасына Ақмарал ауылы- 58 дана, Аққайнар ауылы – 356 дана
13
13
Жергілікті
бюджет
13.
"Жамбыл ауылдық округінің әкімі" мемлекеттік мекемесі
Тұрғындар санағын жүргізуге көмектесу;
көгалдандыру және көркейту;
жалғыз басты қарт адамдарға және мүгедектерге үй шаруашылығына көмектесу;
пошталық хат-хабарларды жеткізуге көмектесу
Тұрғындардың 1120 жалпы адам санымен 5 ауыл, 320 үйді аралау;
аумақты жинастыру – айына 3,5 гектар;
көшеттерді отырғызу және суару – 400 тал;
Бұқтырма және Ақбұлақ өзенінің жағалауын лайдан, қоқыстан тазарту – айына 1,5 километр;
10 үйдің шатырын қардан тазарту;
отын жару – бір жанұяға 2 текше метрден;
Шұбарағаш, Маралды ауылдары- аптасына 73 дана
9
9
Жергілікті
бюджет
14.
"Өрел ауылдық округінің әкімі" мемлекеттік мекемесі
Тұрғындар санағын жүргізуге көмектесу;
көгалдандыру және көркейту;
салық жинауға көмектесу;
жалғыз басты қарт адамдарға және мүгедектерге үй шаруашылығына көмектесу
Тұрғындардың 2254 жалпы адам санымен 3 ауыл, 560 үйді аралау;
аумақты қардан тазарту – айына 1900 шаршы метр;
көшеттерді отырғызу және суару – 300 тал;
бос ғимараттар мен үйлердің маңайын тазарту – аптасына 150-200 шаршы метр;

5 сел общей численностью населения 1822 человек, обход 352 домов
8
8
Местный бюджет
Благоустройство и озеленение
Очистка центральной площади от мусора – 2 гектара в месяц; посадка и полив саженцев - 100 штук;
уборка территории около памятника - 653 кв. метра в неделю;
Уборка территории детской площадки – 673 кв. метров в неделю; уборка территории танцевальной площадки – 286 кв. метров в неделю; расчистка от мусора 11 труб; разбивка, посадка и полив цветников – 50 кв. метров в день
помощь по доставке почтовой корреспонденции
с. Акшарбак - 56 экземпляров, с. Бекалка - 28 экземпляров, с. Жазаба – 36 экземпляров в неделю
11.
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Белкарагайского
сельского
округа"
Помощь в работе
по переписи
населения
4 села общей
численностью
населения 1650
человек, обход
386 домов
13
13
Местный
бюджет
благоустройство
и озеленение
уборка
территории - 7
гектаров в
месяц;
посадка и
полив
саженцев -
400 штук;
расчистка
русел рек от
снега, ила,
мусора:
река Шомарт - 800 метров,
река Актуе -
250 метров в
неделю
помощь по сбору
налогов
обход 386
домов
помощь по
доставке
почтовой
корреспонденции
с. Орнек - 58
экземпляров в
неделю
12.
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Аккайнарского
сельского
округа"
Помощь в работе
по переписи
населения
4 села общей
численностью
населения 2261
человек, обход
471 домов
13
13
Местный
бюджет
благоустройство
и озеленение
уборка
территории -
9 гектаров в
месяц;
уборка
территории
около
памятника,
полив
цветочных
клумб - 300-
400 кв. метров
в неделю;
расчистка
русел реки
Тихая от
наносов, ила,
мусора - 2
километра;
посадка и
полив саженцев
- 500 штук
помощь по сбору
налогов
обход 471
домов
помощь одиноким
престарелым
гражданам и
инвалидам по
домашнему
хозяйству
очистка крыш 6
домов от
снега, рубка 2
куб. метра дров на одну
семью
помощь по
доставке
почтовой
корреспонденции
с. Акмарал - 62 экземпляра,
с. Аккайнар -
356 экземпляров в
неделю
13.
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Жамбылского
сельского
округа"
Помощь в работе
по переписи
населения;
5 сел общей
численностью
населения 1120
человек, обход
320 домов
9
9
Местный
бюджет
благоустройство
и озеленение
уборка
территории -
3,5 гектаров в
месяц;
посадка и
полив 400
саженцев;
расчистка
русел реки
Бухтарма и
Акбулак от
наносов, ила,
мусора - 1,5
километра в
месяц
помощь одиноким
престарелым
гражданам и
инвалидам по
домашнему
хозяйству
очистка крыш
10 домов от
снега, рубка
дров - 2
куб. метра на
одну семью
помощь по
доставке
почтовой
корреспонденции
села Чубарагаш,
Маралды - 73
экземпляра в
неделю
14.
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Урыльского
сельского
округа"
Помощь в работе
по переписи
населения
3 села общей
численностью
населения 2254
человек, обход
560 домов
10
10
Местный
бюджет
благоустройство
и озеленение
уборка
территории от
снега - 1900
кв. метров в
месяц;
посадка и
полив 300
саженцев;
уборка
территории
заброшенных
зданий и
домов -
150 - 200
кв. метров в
неделю;
очистка арыков
от мусора;
разбивка и
полив
цветников -
700 кв. метров
в неделю
помощь по сбору
налогов
обход 560
домов
помощь одиноким
престарелым
гражданам и
инвалидам по
домашнему
хозяйству
очистка крыш 6
домов от
снега, рубка

арықтарды қоқыстан тазарту – айына 2,5 километр;
гүлзарларды суару – аптасына 700 шаршы метр;
560 үйді аралау;
6 үйдің шатырын қардан тазарту, отын жару – бір жанұяға 2 текше метрден
10
10
Жергілікті
бюджет
15.
"Катонқарағай
ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Ағымдағы және мұрағаттық құжаттарымен жұмыс істеу;
әлеуметтік жәрдемақы алушылардың іс-құжаттарын құру, тігу;
жұмыссыздардың іс-құжаттарын құру
Өңдеу, реттеу, тігу – айына 200-300 құжат;
аптасына 10-20 іс;
жылына 300-400 құжат
5
5
Жергілікті
бюджет
16.
"Катонқарағай
ауданының сәулет, қала құрылысы және кұрылыс бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Ағымдағы және мұрағат құжаттарымен жұмысқа көмектесу;
хат-хабарларды жеткізу
Өңдеу, реттеу, тігу – айына 50-60 құжат;

дров - 2,5
куб. метра на
одну семью
15.
Государственное
учреждение
"Отдел
занятости и
социальных
программ
Катон-Карагайского района"
Помощь в работе
с текущими и
архивными
документами
Формирование,
оформление,
подшивка - 200
- 300
документов
в месяц
5
5
Местный
бюджет
подшивка личных
дел получателей
социальной
помощи
10 - 20 дел в
день
подшивка личных
дел безработных
300 - 400
документов в
год
16.
Государственное
учреждение
"Отдел
архитектуры,
градостроительства и
строительства
Катон-Карагайского района"
Помощь в работе
с текущими и
архивными
документами
Формирование,
оформление,
подшивка -
50 - 60
документов в
месяц
2
2
Местный
бюджет
доставка писем
и уведомлений

аптасына 5-7 құжат
2
2
Жергілікті
бюджет
17.
"Катонқарағай
ауданының экономика және бюджетті жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Ағымдағы және мұрағат құжаттарымен жұмысқа көмектесу;
хат-хабарларды жеткізу
Өңдеу, реттеу, тігу – аптасына 8-10 құжат;
аптасына 3-5 құжат
2
2
Жергілікті
бюджет
18.
"Шығыс
Қазақстан облысының статистика департаменті Катонқарағай аудандық статистика басқармасы" мемлекеттік мекемесі (келісімі бойынша)
Үй-жайларды жинастыру;
құжаттарды тасымалдау;
мұрағат құжаттарымен жұмысқа көмектесу
Аптасына 50 шаршы метр;
аптасына – 3-5 құжат;
өңдеу, реттеу, тігу – аптасына 5-6 құжат
2
2
Жергілікті
бюджет
19.
Шығыс
Қазақстан облысы мұрағаттар және құжаттама басқармасының "Катонқарағай ауданының мемлекеттік мұрағаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (келісімі бойынша)
Мұрағаттық құжаттармен жұмыс істеу;
мәтіндерді қалпына келтіруге
Өңдеу, реттеу, тігу – аптасына 5-6 құжат;
аптасына 8 бет
2
2
Жергілікті
бюджет
20.
"ҚазақстанРеспубликасының Әділет министрлігі Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаменті Катонқарағай аудандық әділет басқармасы" мемлекеттік мекемесі (келісімі бойынша)
Ағымдағы және мұрағат құжаттарымен жұмысқа көмектесу;
хат-хабарларды жеткізу
Өңдеу, реттеу, тігу – аптасына 8-10 құжат;
аптасына 5-6 құжат
4
4
Жергілікті
бюджет
21.
"Катонқарағай ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Тіркеу жұмыстарына көмектесу;
көктемгі және күзгі шақырылым кезіндегі жұмыстарға көмектесу
Тіркеу кезінде 70 хабарлама жеткізу;
400 шақырылушының құжаттарын реттеу және тігу;
мекемелерге хат-хабар тасымалдау (қаңтар-наурыз) – айына 20 - 40 құжат;
600 шақыру қағазын тарату;
шақырылушылардың 1200 құжаттарын реттеу және тігу
2
2
Жергілікті
бюджет
22.
"Катонқарағай
ауданының жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Үй-жайларды жинастыру;
хат-хабарларды жеткізу;
ағымдағы және мұрағат құжаттарымен жұмыс істеу
Аптасына 69,3 шаршы метр, аптасына 5 - 10 құжат;
өңдеу,құру, тігу- аптасына 8 - 10 құжат
2
2
Жергілікті
бюджет
23.
"Қазақстан
Республикасы Әділет министрлігінің сот актілерін орындау комитеті Шығыс Қазақстан облысының сот актілерін орындау департаментінің Үлкен Нарын аумақтық бөлімі" мемлекеттік мекемесі (келісімі бойынша)
Құжаттар мен хабарламаларды тасымалдау;
үй-жайларды жинастыру;
ағымдағы және мұрағат құжаттарымен жұмыс істеу
Аптасына 10 - 25 құжат;

5 - 7 документов
в день
17.
Государственное
учреждение
"Отдел
экономики и
бюджетного
планирования
Катон-Карагайского района"
Помощь в работе
с текущими и
архивными
документами
Формирование,
оформление,
подшивка - 8-
10 документов
в день
2
2
Местный
бюджет
доставка
писем
3 - 5 документов
в день
18.
Государственное
учреждение
"Управление
статистики
Катон-Карагайского района
Департамента
статистики
Восточно-Казахстанской области" (по
согласованию)
Уборка
помещений
50 кв. метров
в день
2
2
Местный
бюджет
доставка
документов
3 - 5 документов
в день
помощь в работе
с архивными
документами
формирование,
оформление,
подшивка - 5-
6 документов в
день
19.
Коммунальное
государственное
учреждение
"Государственный архив
Катон-Карагайского района"
управления
архивов и
документации
Восточно-Казахстанской области(по согласованию)
Помощь в работе
с архивными
документами
Формирование,
оформление,
подшивка - 5-
6 документов в
день
2
2
Местный
бюджет
восстановление
текстов
8 листов в
день
20.
Государственное
учреждение
"Управление
юстиции
Катон-Карагайского района
Департамента
юстиции
Восточно-Казахстанской области
Министерства
юстиции
Республики
Казахстан" (по
согласованию)
Помощь в работе
с текущими и
архивными
документами
Формирование,
оформление,
подшивка -
8 - 10
документов в
день
4
4
Местный
бюджет
доставка писем
и уведомлений
5 - 6
документов
в день
21.
Государственное
учреждение
"Отдел по делам
обороны
Катон-Карагайского района" (по
согласованию)
Помощь в работе
по приписке
Доставка 70
повесток во
время
приписки
2
2
Местный
бюджет
помощь в работе
по весеннему,
осеннему
призыву
формирование и
подшивка 400
дел
призывников;
разноска корреспонденции по
организациям -
(январь -
март) - 20-
40 документов
в месяц;
доставка 600
повесток;
формирование и
подшивка 1200
дел
призывников
22.
Государственное
учреждение
"Отдел
земельных
отношений
Катон-Карагайского района"
Уборка
помещений;
доставка
документов
69,3 кв. метров
в день;
5-10 документов в
день
2
2
Местный
бюджет
помощь в работе
с текущими и
архивными
документами
формирование,
оформление,
подшивка -
8-10
документов в
день
23.
Государственное
учреждение
"Улкен–Нарынский
территориальный
отдел
Департамента по
исполнению
судебных актов
Восточно-Казахстанской области
комитета по
исполнению
судебных актов
Министерства
юстиции
Республики
Казахстан" (по
согласованию)
Доставка
документов и
извещений
10 - 25
документов в
день
4
4
Местный
бюджет
уборка
помещений

аптасына 63,0 шаршы метр;
өңдеу, реттеу, тігу – аптасына 10-25 құжат
4
4
Жергілікті
бюджет
24.
"Қазақстан
Республикасы Әділет министрлігінің сот актілерін орындау комитеті Шығыс Қазақстан облысының сот актілерін орындау департаментінің Катонқарағай аумақтық бөлімі" мемлекеттік мекемесі (келісімі бойынша)
Құжаттар мен хабарламаларды тасымалдау;
ағымдағы және мұрағат құжаттарымен жұмыс істеу
Аптасына 10 - 15 құжат;
өңдеу, реттеу, тігу – аптасына 15 - 20 құжат
2
2
Жергілікті
бюджет
25.
"Қазақстан Республикасының Жоғарғы сотында сот істерін жүргізу департаментінің (Қазақстан Республикасының Жоғарғы сот аппараты) Шығыс Қазақстан облысының сот кеңсесі" мемлекеттік мекемесі (келісімі бойынша)
Іс-жүргізуге көмектесу;
хат-хабарларды тасымалдау;
сотқа шақыру қағаздарын тасымалдау
Аптасына 5-6 құжат тігу;
Аптасына 30 - 50 құжат;
айына 50 - 70 құжат
4
4
Жергілікті
бюджет
26.
"Катонқарағай
ауданының ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Ағымдағы және мұрағат құжаттарымен жұмысқа көмектесу;
хат-хабарларды жеткізу
Өңдеу, реттеу, тігу – аптасына 3 - 5 құжат;
аптасына 10 - 15 құжат
2
2
Жергілікті
бюджет
27.
"Шығыс
Қазақстан облысы бойынша салық Департаменті Катонқарағай ауданы бойынша салық басқармасы" мемлекеттік мекемесі (келісімі бойынша)
Салықтық хабарламаларды тіркеуге көмектесу;
хабарламаларды жеткізу;
ағымдағы және мұрағат құжаттарымен жұмысқа көмектесу
Аптасына 50 - 60 құжат;
аптасына 50 - 80 құжат;
өңдеу, реттеу, тігу – айына 10 - 15 құжат
2
2
Жергілікті
бюджет
28.
"Катонқарағай
ауданының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Ағымдағы және мұрағат құжаттарымен жұмыстарға көмектесу;
хат-хабарларды жеткізу
Өңдеу, реттеу, тігу – аптасына 5 - 6 құжат;
аптасына 3 - 5 құжат
2
2
Жергілікті
бюджет
29
"Катонқарағай
ауданының кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Ағымдағы және мұрағат құжаттарымен жұмыстарға көмектесу;
хат-хабарларды жеткізу

63,0 кв. метров в день
помощь в работе
с текущими и
архивными
документами
формирование,
оформление,
подшивка -
10-25
документов в
день
24.
Государственное
учреждение
"Катон-Карагайский территориальный
отдел
Департамента по
исполнению
судебных актов
Восточно-Казахстанской области
Комитета по
исполнению
судебных актов
Министерства
юстиции
Республики
Казахстан" (по
согласованию)
Доставка
документов и
извещений
10 - 15
документов в
день
2
2
Местный
бюджет
помощь в работе
с текущими и
архивными
документами
формирование,
оформление,
подшивка
- 15 - 20
документов в
день
25.
Государственное
учреждение
"Канцелярия
Восточно-Казахстанского областного суда
Департамента по
обеспечению
деятельности
судов при
Верховном Суде
Республики
Казахстан
(аппарата
Верховного Суда
Республики
Казахстан) (по
согласованию)
Помощь в делопроизводстве
подшивка -5 -
6 документов в
день
4
4
Местный
бюджет
доставка писем и уведомлений
30 - 50
документов в
неделю
доставка
судебных
повесток
50 - 70
документов в
месяц
26.
Государственное
учреждение
"Отдел
внутренней
политики,
культуры и
развития языков
Катон-
Карагайского
района"
Помощь в работе
с текущими и
архивными
документами
Формирование,
оформление,
подшивка - 3-
5 документов в
день
2
2
Местный
бюджет
доставка писем
10 - 15
документов в
день
27.
Государственное
учреждение
"Налоговое
управление по
Катон-Карагайскому району
налогового
департамента по
Восточно-Казахстанской области" (по
согласованию)
Помощь в
регистрации
налоговых
уведомлений
50 - 60
документов в
неделю
2
2
Местный
бюджет
доставка
корреспонденции
50 - 80
документов в
неделю
помощь в работе
с текущими и
архивными
документами
формирование,
оформление,
подшивка -
10 - 15
документов в
месяц
28.
Государственное учреждение "Отдел финансов Катон-Карагайского района"
Помощь в работе с текущими и архивными документами
Формирование, оформление, подшивка - 5 - 6 документов в день
2
2
Местный бюджет
Доставка документов
3 - 5 документов в день
29.
Государственное учреждение "Отдел предпринимательства Катон-Карагайского района"
Помощь в работе с текущими и архивными документами

Жұмыс аптасының ұзақтығы 5 күнді құрайды, екі демалыс күн беріледі, сегіз сағаттық жұмыс күні, түскі ас үзілісі 1 сағат,. еңбекті қорғау және қауіпсіздік техникасы бойынша нұсқаулықпен, арнайы киіммен, құрал-жабдықтармен жұмыс беруші қамтамасыз етеді.
Ақылы қоғамдық жұмысқа қатысатын жұмыссыздардың еңбек ақысы жеке еңбек шарты негізінде Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес реттеледі және жасалған жұмыстың көлеміне, сапасына және күрделілігіне байланысты және жұмыс уақытын есептеу табелінде көрсетілген нақты жұмыс істеген уақытына байланысты жұмыссыздардың жеке шоттарына аударылады., зейнетақы және әлеуметтік аударылымдар Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жүргізіледі.
Жұмысшылардың жекелеген санаттары үшін (кәмелетке толмаған балалары бар әйелдер, көп балалы аналар, мүгедектер, он сегіз жасқа толмаған тұлғалар) қоғамдық жұмыстардың шарттары сай келген санаттың еңбек шарттарының ерекшеліктерін ескерумен анықталады және Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес жұмысшы мен жұмыс беруші арасында жасалатын еңбек шартымен қарастырылады.
Аудан әкімі аппаратының басшысы Д. Алдажаров

Продолжительность рабочей недели составляет 5 дней с двумя выходными, восьмичасовой рабочий день, обеденный перерыв 1 час, инструктаж по охране труда и технике безопасности, спецодеждой, инструментом и оборудованием обеспечивает работодатель.
Оплата труда безработных, участвующих в общественных работах, регулируется в соответствии с законодательством Республики Казахстан на основании индивидуального трудового договора и зависит от количества, качества и сложности выполняемой работы путем перечисления на лицевые счета безработных, пенсионные и социальные отчисления производятся в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
Условия общественных работ для отдельных категорий работников (женщины, имеющие несовершеннолетних детей, многодетные матери, инвалиды, лица, не достигшие 18 летнего возраста) определяются с учетом особенностей условий труда соответствующей категории и предусматриваются трудовыми договорами, заключаемыми между работниками и работодателями в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан.
Руководитель
аппарата акима района Д. Алдажаров