"Мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету туралы" 2012 жылғы 10 шілдедегі № 4-5 шешімге өзгеріс енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 2013 жылғы 16 шілдедегі № 12-6 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 09 тамызда № 3029 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 2014 жылғы 18 сәуірдегі N 17-5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 18.04.2014 N 17-5 шешімімен (алғашқы ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабы 1 тармағының 15) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 12 қаңтардағы «Сәйкестендіру нөмірлерінің ұлттық тізімдері туралы» Заңының 3 бабының 4 тармағына, 9 бабының 5 тармағына сәйкес, Күршім аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Күршім аудандық мәслихатының 2012 жылғы 10 шілдедегі № 4-5 «Мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2012 жылы 03 тамызда № 2628 болып тіркелген, 2012 жылғы 10 тамызында «Рауан-Заря» № 64 аудандық газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
2 тармақтың 4) тармақшасы алынып тасталсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            Т. Тойбаев
Күршім аудандық
мәслихаттың хатшысы                        Қ. Әбілмәжінов

О внесении изменения в решение от 10 июля 2012 года № 4-5 "Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан"
Решение Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 16 июля 2013 года № 12-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 09 августа 2013 года № 3029. Утратило силу решением Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 18 апреля 2014 года N 17-5
Сноска. Утратило силу решением Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 18.04.2014 N 17-5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, с пунктом 4 статьи 3, пунктом 5 статьи 9 Закона Республики Казахстан «О национальных реестрах идентификационных номеров» от 12 января 2007 года, Курчумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Курчумского районного маслихата от 10 июля 2012 года № 4-5 «Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2628 от 3 августа 2012 года, опубликовано в районной газете «Рауан-Заря» за номером № 64 от 10 августа 2012 года) следующее изменение:
подпункт 4) пункта 2 исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии                        Т. Тойбаев
Секретарь Курчумского
районного маслихата                        К. Абилмажинов