"Тарбағатай ауданының аз қамтылған отбасыларына (азаматтарына) тұрғын үй көмегін көрсету ережесін бекіту туралы" Тарбағатай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 11 сәуірдегі № 3-6 шешімге өзгерістер енгізу туралы"
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 18-16 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 21 қаңтарда № 3174 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 27 наурыздағы № 52-7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 27.03.2020 № 52-7 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
РҚАО-ның ескертпесі!
Қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 6 бабының 1 тармағының 15) тармақшасына, "Тұрғын үй қатынастары туралы" 1997 жылғы 16 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңының 97 бабына, "Тұрғын үй көмегін көрсету ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 желтоқсандағы №2314 қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы" 2012 жылғы 16 қазандағы Қазақстан Республикасы Үкіметінің №1316 қаулысына сәйкес, Тарбағатай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Тарбағатай ауданының аз қамтылған отбасыларына (азаматтарына) тұрғын үй көмегін көрсету ережесін бекіту туралы" Тарбағатай аудандық мәслихаттының 2012 жылғы 11сәуірдегі № 3-6 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №5-16-129 нөмірмен тіркелген, 2012 жылдың 24 мамырда "Тарбағатай" газеттінің №46 санында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Тарбағатай ауданының аз қамтылған отбасыларына (азаматтарына) тұрғын үй көмегін көрсету Ережесінде:
2- тармақтың 4-тармақшасы келесі жаңа редакцияда жазылсын:
"4) Аз қамтылған отбасылардың (азаматтардың) тұрғын үй көмегiн есептеуге қабылданатын шығыстары жоғарыда көрсетiлген бағыттардың әрқайсысы бойынша шығыстардың сомасы ретiнде айқындалады.
Тұрғын үй көмегi телекоммуникация желiсiне қосылған телефон үшiн абоненттiк төлемақының, жеке тұрғын үй қорынан жергiлiктi атқарушы орган жалдаған тұрғын үй-жайды пайдаланғаны үшiн жалға алу ақысының ұлғаюы бөлiгiнде тұрғын үйдi (тұрғын ғимаратты) күтiп-ұстауға арналған шығыстарға, жекешелендірілген үй-жайларда (пәтерлерде), коммуналдық қызметтер мен байланыс қызметтерiн тұтынуға нормалар шегiнде ақы төлеу сомасы мен отбасының (азаматтардың) осы мақсаттарға жұмсаған, жергiлiктi өкiлдi органдар белгiлеген шығыстарының шектi жол берiлетiн деңгейiнiң расындағы айырма ретiнде айқындалады.
Аталған жерлерде тұрақты тұратын адамдарға тұрғын үйді (тұрғын ғимаратты) күтіп-ұстауға арналған ай сайынғы және нысаналы жарналардың мөлшерiн айқындайтын сметаға сәйкес, тұрғын үйді (тұрғын ғимаратты) күтіп-ұстауға арналған коммуналдық қызметтер көрсету ақысын төлеу жеткiзушiлер ұсынған шоттар бойынша тұрғын үй көмегі бюджет қаражаты есебінен көрсетіледі;"

О внесении изменений в решение Тарбагатайского районного маслихата от 11 апреля 2012 года № 3-6 "Об утверждении правил оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) Тарбагатайского района"
Решение Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25 декабря 2013 года № 18-16. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 21 января 2014 года № 3174. Утратило силу решением Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 27 марта 2020 года № 52-7
Сноска. Утратило силу решением Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 27.03.2020 № 52-7 (вводится в действие с 01.01.2020).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Примечание РЦПИ!
Порядок введения в действие см. п.2.
В соответствии со статьей 6 пункта 1 подпункта 15) Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 97 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях", постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 октября 2012 года № 1316 "О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2009 года № 2314 "Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи" Тарбагатайской района маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Тарбагатайского районного маслихата от 11 апреля сентября 2012 года №3-6 "Об утверждении правил оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) Тарбагатайского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-16-129, опубликовано в газете "Тарбагатай" от 24 мая 2012 года №46) следующие изменения:
в Правила оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) утвержденных указанным решением:
подпункт 4) пункта 2 изложить в следующей новой редакции:
"4) Расходы малообеспеченных семей (граждан), принимаемые к исчислению жилищной помощи, определяются как сумма расходов по каждому из вышеуказанных направлений.
Жилищная помощь определяется как разница между суммой оплаты
расходов на содержание жилого дома (жилого здания), потребление
коммунальных услуг и услуг связи в части увеличения абонентской платы за телефон, подключенный к сети телекоммуникаций, арендной платы за
пользование жилищем, арендованным местным исполнительным органом в частном жилищном фонде в пределах норм и предельно-допустимого уровня расходов семьи (граждан) на эти цели, установленных местными представительными органами.
Жилищная помощь оказывается по предъявленным поставщиками
счетам на оплату коммунальных услуг на содержание жилого дома (жилого здания) согласно смете, определяющей размер ежемесячных и целевых взносов на содержание жилого дома (жилого здания) за счет бюджетных средств лицам, постоянно проживающим в данной местности.";

8-тармақтың 9) тармақшасы алынып тасталсын.
2. Осы шешімнің 1-тармағының үшінші, төртінші, бесінші абзацтарының 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілетінін қоспағанда, осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Е. Жұмаханов
Тарбағатай аудандық мәслихаттың хатшысы М. Мағжаев

подпункт 9) пункта 8 исключить.
2.Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования, за исключением третьего, четвертого, пятого, шестого абзацев пункта 1 настоящего решения, которые вводятся в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии Е. Жумаханов
Секретарь Тарбагатайского районного маслихата М. Магжаев