"Үржар ауданының мұқтаж азаматтарының жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету туралы" 2012 жылғы 09 шілдедегі № 4-38/V шешімге өзгеріс енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының 2013 жылғы 07 маусымдағы N 14-137/V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 28 маусымда N 2981 болып тіркелді. Күші жойылды - Үржар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 15 сәуірдегі N 24-253/V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Үржар аудандық мәслихатының 15.04.2014  N 24-253/V (алғаш ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледі) шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Сәйкестендiру нөмiрлерiнiң ұлттық тiзiлiмдерi туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 12 қаңтардағы Заңына және «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабы 1 тармағы 15) тармақшасына сәйкес, Үржар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. «Үржар ауданының мұқтаж азаматтарының жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету туралы» Үржар аудандық мәслихатының 2012 жылғы 09 шілдесіндегі № 4-38/V шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2617 нөмірімен тіркелген, «Уақыт тынысы» газетінің 2012 жылдың 09 тамызында 70 нөмірінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
аталған шешімнің 2 қосымшасындағы 4 тармақшасы алынып тасталсын.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледі.
Сессия төрағасы                            Б. Мусабаев
Үржар аудандық мәслихатының
хатшысының міндетін атқарушы               Қ. Тлеуов

О внесении изменения в решение от 09 июля 2012 года № 4-38/V "Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан Урджарского района"
Решение Урджарского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 07 июня 2013 года N 14-137/V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 28 июня 2013 года N 2981. Утратило силу решением Урджарского районного маслихата от 15 апреля 2014 года N 24-253/V
Сноска. Утратило силу решением Урджарского районного маслихата от 15.04.2014 N 24-253/V (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 12 января 2007 года «О национальных реестрах идентификационных номеров» и подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, Урджарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Урджарского районного маслихата от 09 июля 2012 года № 4-38/V «Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан Урджарского района» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2617, опубликовано в газете «Уақыт тынысы» от 09 августа 2012 года № 70) следующее изменение:
в приложении 2 к указанному решению исключить подпункт 4.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии                        Б. Мусабаев
Исполняющий обязанности
секретаря Урджарского
районного маслихата                        К. Тлеуов