Орал қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 2 маусымдағы № 1195 "Орал қаласы бойынша нысаналы топтарға жататын тұлғалардың қосымша тізбесін белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 12 шілдедегі № 2079 қаулысы. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2013 жылғы 5 тамызда № 3334 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 20 наурыздағы № 988 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімдігінің 20.03.2015 № 988 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңдарына сәйкес, еңбек рыногындағы жағдай мен бюджет қаражатына қарай, қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Орал қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 2 маусымдағы № 1195 "Орал қаласы бойынша нысаналы топтарға жататын тұлғалардың қосымша тізбесін белгілеу туралы" қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7-1-208 тіркелген, 2001 жылғы 24 маусымдағы "Жайық үні" газетінде және 2011 жылы 1 шілдедегі "Пульс города" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілісін:
көрсетілген қаулыға қосымшада:
реттік нөмірі 1 жолы мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Алты айдан астам жұмыс жасамаған тұлғалар;"
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 8, 9 жолдармен толықтырылсын:
"8. Асырауында екі немесе одан да көп 18 жасқа толмаған балалары бар тұлғалар;
9. Ағымдағы жылдың жалпы білім беру ұйымдарының бітірушілері."
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Ғ. Ғ. Орынғалиевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                       А. Көлгінов

О внесении изменений и дополнений в постановление акимата города Уральска от 2 июня 2011 года № 1195 "Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам по городу Уральску"
Постановление акимата города Уральска Западно-Казахстанской области от 12 июля 2013 года № 2079. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 5 августа 2013 года № 3334. Утратило силу постановлением акимата города Уральска Западно-Казахстанской области от 20 марта 2015 года № 988
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Уральска Западно-Казахстанской области от 20.03.2015 № 988 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года  местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 23 января 2001 года  занятости населения" исходя из ситуации на рынке труда и бюджетных средств, акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Уральска от 2 июня 2011 года № 1195 "Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам по городу Уральску" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7-1-208, опубликованное 30 июня 2011 года в газете "Жайық үні" и 1 июля 2011 года в газете "Пульс города") следующие изменения и дополнения:
в приложении к указанному постановлению:
строку, порядковый номер 1 изложить в следующей редакции:
"1. Лица, не работавшие более шести месяцев;"
дополнить строками, порядковыми номерами 8, 9 следующего содержания:
"8. Лица, имеющие на иждивении двух и более детей, не достигших 18 лет;
9. Выпускники общеобразовательных организации текущего года.".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Урынгалиева Г. Г.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким города                      А. Кульгинов