Зеленов ауданы бойынша нысаналы топтарға жататын адамдардың қосымша тізбесін белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Зеленов ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 22 ақпандағы № 122 қаулысы. Батыс Қазақстан облысы әділет департаментінде 2013 жылғы 11 наурызда № 3200 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Зеленов ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 16 шілдедегі № 614 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Зеленов ауданы әкімдігінің 16.07.2015 № 614 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы"Заңдарына сәйкес, еңбек рыногындағы жағдай мен бюджет қаражатына қарай аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Зеленов ауданы бойынша нысаналы топтарға жататын адамдардың қосымша тізбесі қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. "Зеленов аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі және "Батыс Қазақстан облысы Зеленов ауданының жұмыспен қамту орталығы" мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын шараларды алсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Г. Кульжановаға жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жариялағаннан күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі
М. Унгарбеков
Аудан әкімдігінің
2013 жылғы 22 ақпандағы
№ 122 қаулысына қосымша
Зеленов ауданы бойынша нысаналы
топтарға жататын адамдардың
қосымша тізбесі
1. Уәкілетті органда тіркелген жұмыссыздар.

Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам по Зеленовскому району
Постановление акимата Зеленовского района Западно-Казахстанской области от 22 февраля 2013 года № 122. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 11 марта 2013 года № 3200. Утратило силу постановлением акимата Зеленовского района Западно-Казахстанской области от 16 июля 2015 года № 614
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Зеленовского района Западно-Казахстанской области от 16.07.2015 № 614.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 23 января 2001 года "О занятости населения", исходя из ситуации на рынке труда и бюджетных средств акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам по Зеленовскому району согласно приложению.
2. Государственному учреждению "Зеленовский районный отдел занятости и социальных программ" и государственному учреждению "Центр занятости Зеленовского района Западно-Казахстанской области" принять меры, вытекающие из данного постановления.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Г. Кульжанову.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района
М. Унгарбеков
Приложение
к постановлению акимата района
от 22 февраля 2013 года № 122
Дополнительный перечень лиц, относящихся
к целевым группам по Зеленовскому району
1. Безработные зарегистрированные в уполномоченном органе.