2013 жылғы егіс жұмыстардың басталуы мен аяқталуының оңтайлы мерзімдерін белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 5 сәуірдегі № 94 қаулысы. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2013 жылғы 24 сәуірде № 3273 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 29 қаңтардағы № 28 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданы әкімдігінің 29.01.2014 № 28 қаулысымен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 10 наурыздағы "Өсiмдiк шаруашылығындағы мiндеттi сақтандыру туралы" Заңына сәйкес, Тасқала ауданындағы ведомствоаралық комиссия отырысының 2013 жылғы 12 наурыздағы № 1 хаттамасы негiзiнде аудан әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Өсiмдiк шаруашылығындағы мiндеттi сақтандыруға жататын өсiмдiк шаруашылығы өнiмiнiң түрлерi бойынша табиғи-климаттық аймақтар бөлiгiндегi аудан аумағында 2013 жылғы егiс жұмыстардың басталуы мен аяқталуының оңтайлы мерзiмдерi қосымшаға сәйкес белгiленсiн.
2. "Тасқала ауданының кәсiпкерлiк, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлiмi" мемлекеттiк мекемесi қолданыстағы заңнамаларға сәйкес осы қаулыдан туындайтын қажеттi шараларды алсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң орынбасары С. Серғалиевке жүктелсiн.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Аудан әкiмi                      Қ. Мусин
2013 жылғы 5 сәуiрдегi № 94
аудан әкiмдiгiнiң қаулысына
қосымша
Өсiмдiк шаруашылығындағы
мiндеттi сақтандыруға жататын
өсiмдiк шаруашылығы өнiмiнiң түрлерi
бойынша табиғи-климаттық аймақтар
бөлiгiндегi аудан аумағында 2013 жылғы
егiс жұмыстардың басталуы мен аяқталуының
оңтайлы мерзiмдерi
Өсiмдiк шаруашылығы
өнiмдерiнiң түрлерi
Оңтайлы мерзiмдерi
басталуы
аяқталуы
құрғақ дала аймағы
1
Жаздық бидай
1 мамыр
10 маусым
2
Арпа
1 мамыр
10 маусым
3
Тары
10 мамыр
10 маусым
4
Күнбағыс
10 мамыр
10 маусым
5
Күздiк бидай
10 тамыз
10 қыркүйек

Об определении оптимальных сроков начала и завершения посевных работ на 2013 год
Постановление акимата Таскалинского района Западно-Казахстанской области от 5 апреля 2013 года № 94. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 24 апреля 2013 года № 3273. Утратило силу постановлением акимата Таскалинского района Западно-Казахстанской области от 29 января 2014 года № 28
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Таскалинского района Западно-Казахстанской области от 29.01.2014 № 28
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 10 марта 2004 года "Об обязательном страховании в растениеводстве", на основании протокола собрания межведомственной комиссии Таскалинского района № 1 от 12 марта 2013 года акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить оптимальные сроки начала и завершения посевных работ на территории района в разрезе природно-климатических зон по видам продукции растениеводства, подлежащим обязательному страхованию в растениеводстве на 2013 год согласно приложению.
2. Государственному учреждению "Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии Таскалинского района" принять необходимые меры вытекающие, из настоящего постановления, в соответствии с действующим законодательством.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района С. Сергалиева.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района                      К. Мусин
Приложение
к постановлению акимата района
от 5 апреля 2013 года № 94
Оптимальные сроки
начала и завершения посевных
работ на территории района
в разрезе природно-климатических зон
по видам продукции растениеводства,
подлежащим обязательному страхованию
в растениеводстве на 2013 год
Виды продукции растениеводства
Оптимальные сроки
начало
завершение
зона сухостепная
1
Пшеница яровая
1 мая
10 июня
2
Ячмень
1 мая
10 июня
3
Просо
10 мая
10 июня
4
Подсолнечник
10 мая
10 июня
5
Пшеница озимая
10 августа
10 сентября