"Шетелдіктердің және азаматтығы жоқ адамдардың шекаралық аймаққа кіруіне рұқсаттама беру", "Қазақстан Республикасына жеке істері бойынша және отбасын біріктіру мақсатында келуге шақыруларды ресімдеу" және "Қазақстан Республикасында уақытша болатын шетелдіктер мен азаматтығы жоқ адамдарды тіркеу" мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2014 жылғы 21 ақпандағы № 103 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2014 жылы 27 наурызда № 9275 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2015 жылғы 30 мамырдағы № 500 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Ішкі істер министрінің 30.05.2015 № 500 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
«Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы» 2013 жылғы 15 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңы 10-бабының 2-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған:
1) «Шетелдіктердің және азаматтығы жоқ адамдардың шекаралық аймаққа кіруіне рұқсаттама беру» мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті;
2) «Қазақстан Республикасына жеке істері бойынша және отбасын біріктіру мақсатында келуге шақыруларды ресімдеу» мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті;
3) «Қазақстан Республикасында уақытша болатын шетелдіктер мен азаматтығы жоқ адамдарды тіркеу» мемлекеттік көрсетілетін қызметрегламенті бекітілсін.
2. Мыналардың:
1) «Шекаралық аймаққа келуге және онда болуға рұқсаттаманы беру» мемлекеттік қызмет регламентін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2012 жылғы 2 қарашадағы № 584 бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2012 жылғы 24 қарашада № 8113 болып тіркелген, 2013 жылғы 9 қаңтарда № 4-5 (27278-27279) «Казахстанская правда» газетінде жарияланған);
2) «Қазақстан Республикасына жеке және қызметтік істер бойынша шақыруларды ресімдеу» мемлекеттік қызмет регламентін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2012 жылғы 2 қарашадағы № 585 бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2012 жылғы 24 қарашада № 8114 болып тіркелген, 2013 жылғы 9 қаңтарда № 4-5 (27278-27279) «Казахстанская правда» газетінде жарияланған);
3) «Қазақстан Республикасында уақытша болатын шетелдіктер мен азаматтығы жоқ адамдарды тіркеу» мемлекеттік қызмет регламентін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2012 жылғы 13 қыркүйектегі № 504 бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2012 жылғы 28 қыркүйекте № 7948 болып тіркелген, 2012 жылғы 7 қарашада № 385-387 (27204-27206) «Казахстанская правда» газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.

Об утверждении регламентов государственных услуг "Выдача пропуска на въезд в пограничную зону иностранцам и лицам без гражданства", "Оформление приглашений на въезд в Республику Казахстан по частным делам и с целью воссоединения семьи" и "Регистрация иностранцев и лиц без гражданства, временно пребывающих в Республике Казахстан"
Приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 21 февраля 2014 года № 103. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 марта 2014 года № 9275. Утратил силу приказом Министра внутренних дел Республики Казахстан от 30 мая 2015 года № 500 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратил силу приказом Министра внутренних дел РК от 30.05.2015 № 500 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) регламент государственной услуги "Выдача пропуска на въезд в пограничную зону иностранцам и лицам без гражданства";
2) регламент государственной услуги "Оформление приглашений на въезд в Республику Казахстан по частным делам и с целью воссоединения семьи";
3) регламент государственной услуги "Регистрация иностранцев и лиц без гражданства, временно пребывающих в Республике Казахстан".
2. Признать утратившими силу:
1) приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 2 ноября 2012 года № 584 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача пропуска на въезд в пограничную зону и пребывание в ней" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 24 ноября 2012 года № 8113, опубликован "Казахстанская правда" от 9 января 2013 г. № 4-5 (27278-27279)).
2) приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 2 ноября 2012 года № 585 "Об утверждении регламента государственной услуги "Оформление приглашений в Республику Казахстан по частным и служебным делам" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 24 ноября 2012 года № 8114, опубликован "Казахстанская правда" от 9 января 2013 г. № 4-5 (27278-27279)).
3) приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 13 сентября 2012 года № 504 "Об утверждении регламента государственной услуги "Регистрация иностранцев и лиц без гражданства, временно пребывающих в Республике Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 28 сентября 2012 года № 7948, опубликован "Казахстанская правда" от 7 ноября 2012 г. № 385-387 (27204-27206).