1) физические и юридические лица, осуществляющие предпринимательскую деятельность в области ветеринарии – в подразделения местных исполнительных органов осуществляющих деятельность в области ветеринарии не позднее 5-го числа месяца, следующего за отчетным периодом;
2) подразделения местных исполнительных органов осуществляющих деятельность в области ветеринарии – в Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан не позднее 20-го числа месяца, следующего за отчетным периодом.
Сойғаннан кейiнгi ветеринариялық-санитариялық
сараптаудың нәтижелерi/Результаты ветеринарно-санитарной
экспертизы после убоя
Аурулардың
атаулары және
өткiзiлген
Iс-шаралар
/Наименование
болезней и
проведенные
мероприятия
Iрi
қара
мал/
Крупный
рогатый
скот
Шошқалар/
Свиньи
Қойлар
мен
ешкiлер/
Овцы и
козы
Жылқылар,
бұғылар,
түйелер/
Лошади,
олени,
верблюды
Құстар
(барлығы)/
Птица
(вся)
Қояндар/
Кролики
А
1
2
3
4
5
6
1. Аурулар анықталды, бас/
1. Выявлены болезни, голов:
сiбiр жарасы/сибирская язва
х
х
туберкулез/
туберкулез
сальмонеллез/
сальмонеллез
аусыл/ящур
х
х
лейкоз/лейкоз
х
цистицеркоз (финноз)/
цистицеркоз (финноз)
х
х
эхинококкоз/
эхинококкоз
х
х
фасциолез/
фасциолез
х
х
дикроцеолез/
дикроцеолез
х
х
трихинеллез/
трихинеллез
х
х
х
х
х
диктиокаулез/
диктиокаулез
х
х
х
басқа жұқпалы
аурулар/
другие
инфекционные
болезни
басқа инвазиялық
аурулар/другие
инвазионные
болезни
жұқпалы емес
аурулар/
незаразные
болезни
2. Ветеринариялық-санитариялық
iсшаралар/2.
Ветеринарно-санитарные
мероприятия
Ет жiберiлдi,
тонна/
Направлено мяса,
тонн:
залалсыз-
дандыруға/
на обезвреживание
утильдеуге/
на утилизацию
Субөнiмдерi
жолданды,
тонна/
Направлено
субпродуктов,
тонн:
залалсыз-
дандыруға/
на обезвреживание
утильдеуге/
на утилизацию
3. Шаруашылық-
тардан
алынған ет –
барлығы,
тонна/3.
Принято мяса из
хозяйств
– всего,тонн
Олардың iшiнде/
Из них:
Залалсыздан-
дырылды/
Обезврежено
Утильдендi/
Утилизировано
МӨР ОРНЫ/МЕСТО ПЕЧАТИ Ұйымның басшысы _______ __________ ________
Руководитель организации (қолы/подпись) (тегі, аты,
әкесінің аты - ол болған кезде
/фамилия, имя, отчество - при его наличии)
Орындаушы ________________ ___________________________________
Исполнитель (қолы/подпись) (тегі, аты, әкесінің аты - ол болған кезде
/фамилия, имя, отчество - при его наличии)
Телефоны/Телефон _______ «___» ________ 20 __ жыл/год.
Примечание: Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
1. В графе А Формы отчета указываются наименования болезней животных, а также наименования мероприятий проведенных по результатам ветеринарно-санитарной экспертизы.
2. В графе 1 Формы отчета указывают количество туш крупного рогатого скота прошедших ветеринарно-санитарную экспертизу.

1) Ветеринария саласындағы кәсіпкерлік қызметті жүзеге асырушы жеке және заңды тұлға - ветеринария саласындағы қызметті жүзеге асырушы жергілікті атқарушы органдың бөлімшелерінде есеп беру кезеңінде келесі айдың 5-і күнінен кеш емес;
2) Ветеринария саласындағы қызметті жүзеге асырушы жергілікті атқарушы орган бөлімшесі – Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінде есеп беру кезеңінде келесі айдың 20-ы күнінен кеш емес.
Сойғаннан кейiнгi ветеринариялық-санитариялық сараптаудың нәтижелерi/Результаты ветеринарно-санитарной экспертизы после убоя
Аурудың атаулары және өткiзiлген iсшаралар/Наименование болезней и проведенные мероприятия
Iрi қара мал/Крупный рогатый скот
Шошқалар/Свиньи
Қойлар мен ешкiлер/Овцы и козы
Жылқылар, бұғылар, түйелер/ Лошади, олени, верблюды
Құстар (барлығы)/Птица (вся)
Қояндар/Кролики
А
1
2
3
4
5
6
1. Аурулар анықталды, бас/
1. Выявлены болезни, голов:
Сiбiр жарасы/Сибирская язва
х
х
Туберкулез/Туберкулез
Сальмонеллез/Сальмонеллез
Аусыл/Ящур
х
х
Лейкоз/Лейкоз
х
Цистицеркоз (финноз)/Цистицеркоз (финноз)
х
х
Эхинококкоз/Эхинококкоз
х
х
Фасциолез/Фасциолез
х
х
Дикроцеолез/Дикроцеолез
х
х
Трихинеллез/Трихинеллез
х
х
х
х
х
Диктиокаулез/Диктиокаулез
х
х
х
Басқа жұқпалы аурулар/Другие
инфекционные болезни
Басқа инвазиялық аурулар/Другие
инвазионные болезни
Жұқпалы емес аурулар/Незаразные
болезни
2. Ветеринариялық-санитариялық iс-
шаралар/2. Ветеринарно-санитарные
мероприятия
Ет жiберiлдi, тонна/Направлено мяса,
тонн:
Залалсыздандыруға/На обезвреживание
Утильдеуге/На утилизацию
Субөнiмдерi жолданды, тонна/Направлено субпродуктов, тонн:
Залалсыздандыруға/На обезвреживание
Утильдеуге/На утилизацию
3. Шаруашылықтардан алынған ет –
барлығы, тонна/3. Принято мяса из
хозяйств – всего,тонн
Олардың iшiнде/Из них:Залалсыздандырылды/Обезврежено
Утильдендi/Утилизировано
МӨР ОРНЫ/МЕСТО ПЕЧАТИ Ұйымның басшысы ________   ___________________
Руководитель организации (қолы/подпись) (тегі, аты, әкесінің аты - ол болған кезде /фамилия, имя, отчество - при его наличии)
Орындаушы ____________   ____________________________________________Исполнитель (қолы/подпись) (тегі, аты, әкесінің аты - ол болған кезде /фамилия, имя, отчество - при его наличии)
Телефоны/Телефон _______ «___» ________ 20 __ жыл/год.
Ескертпе: Есеп нысаны толтыру бойынша түсініктеме
1. Есеп нысанның А бағанасында жануарлар ауруының атауы, сондай-ақ, ветеринариялық-санитариялық сараптама нәтижесі бойынша өткізілген іс-шаралардың атауы көрсетіледі.
2. Есеп нысанның 1 бағанасында ветеринариялық-санитариялық сараптамадан өткен ірі қара малдың ұша саны көрсетіледі.

3. В графе 2 Формы отчета указывают количество туш свиней прошедших ветеринарно-санитарную экспертизу.
4. В графе 3 Формы отчета указывают количество туш овец и коз прошедших ветеринарно-санитарную экспертизу.
5. В графе 4 Формы отчета указывают количество туш лошадей, верблюдов, оленей прошедших ветеринарно-санитарную экспертизу.
6. В графе 5 Формы отчета указывают количество туш птиц (всех видов) прошедших ветеринарно-санитарную экспертизу.
7. В графе 6 Формы отчета указывают количество туш кроликов прошедших ветеринарно-санитарную экспертизу.
Приложение 34
к приказу Министра
сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 25 февраля 2014 года № 16-07/114
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Отчет о ветеринарно-санитарной экспертизе продукции и сырья
животного происхождения на объектах внутренней
торговли (рынках)
Индекс: 2-вет
Периодичность: месячная
Представляют:
1) физические и юридические лица, осуществляющие предпринимательскую деятельность в области ветеринарии – в подразделения местных исполнительных органов осуществляющих деятельность в области ветеринарии не позднее 5-го числа месяца, следующего за отчетным периодом;
2) подразделения местных исполнительных органов осуществляющих деятельность в области ветеринарии – в Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан не позднее 20-го числа месяца, следующего за отчетным периодом.
1. Iшкi сауда объектiлерiндегi (базарлардағы)
жануарлардан алынатын ет және басқа тамақ өнiмдерiнiң
ветеринариялық-санитариялық сараптамасы/
1. Ветеринарно-санитарная экспертиза мяса и других
пищевых продуктов животного происхождения на объектах
внутренней торговли (рынках)
Аурулардың
атаулары және
өткiзiлген
iс-шаралар
/Наименование
болезней и
проведенные
мероприятия
Ет (ұша)/Мясо (туша)
Сүт және
сүт
өнiмдерi/
Молоко и
молочные
продукты
Жұмыртқа/
Яйца
Басқа
тамақ
өнiмдерi/
Другие
пищевые
продукты
ірi
қара
мал/
крупного
рогатого
скота
шошқалар/
свиней
қойлар
мен
ешкiлер/
овец
и коз
жануар-
лардың
басқа
түрлерi/
других
видов
животных
топ/
партия
тонна/
тонн
топ/
партия
мың
дана/
тысяч
штук
болғаны/
случай
тонна/
тонна
А
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Қаралды
(сараптама
өткiзiлдi) –
барлығы/
Осмотрено
(проведено
экспертиз)
- всего
Зертханалық
зерттеулер
өткiзiлдi/
Проведено
лабораторных
исследований
Тексерiлген-
дердiң
iшiнен
аурулар
анықталды/
Из числа
проверенных
выявлены
болезни:
сiбiр
жарасы/
сибирская
язва
х
х
х
х
х
х
туберкулез/
туберкулез
х
х
х
х
х
х
х
сальмонеллез/
сальмонеллез
цистицеркоз
(финноз)/
цистицеркоз
(финоз)
х
х
х
х
х
х
трихинеллез/
трихиннелез
х
х
х
х
х
х
эхинококкоз/
эхинококкоз
х
х
х
х
х
х
басқа жұқпалы
аурулар/
другие
инфекционные
болезни
х
х
басқа
инвазиялық
аурулар/
другие
инвазионные
болезни
х
х
х
х
Ауру деп
танылған
тексерiлген
ұшалар мен
ағзалардың
iшiнен
жолданды/
Из числа
проверенных
туш и органов,
признанных
больными,
направлено:
залалсыз-
дандыруға/
на обезвреживание
утильдеуге/
на утилизацию

3. Есеп нысанның 2 бағанасында ветеринариялық-санитариялық сараптамадан өткен шошқаның ұша саны көрсетіледі.
4. Есеп нысанның 3 бағанасында ветеринариялық-санитариялық сараптамадан өткен қой және ешкінің ұша саны көрсетіледі.
5. Есеп нысанның 4 бағанасында ветеринариялық-санитариялық сараптамадан өткен жылқының, түйенің, бұғының ұша саны көрсетіледі.
6. Есеп нысанның 5 бағанасында ветеринариялық-санитариялық сараптамадан өткен құстың (барлық түрі) ұша саны көрсетіледі.
7. Есеп нысанның 6 бағанасында ветеринариялық-санитариялық сараптамадан өткен қоянның ұша саны көрсетіледі.
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігінің
2014 жылғы 25 ақпандағы
№ 16-07/114 бұйрығына
34-қосымша
Әкімшілік мәліметтерді жинақтауға арналған нысан
Ішкi сауда объектiлерiнде (базарларда) жануарлардан алынатын өнiмдер мен шикiзатты ветеринариялық-санитариялық сараптау туралы есебі
Индекс: 2-вет
Мерзімділік: айлық
Ұсынады:
1) Ветеринария саласындағы кәсіпкерлік қызметті жүзеге асырушы жеке және заңды тұлға - ветеринария саласындағы қызметті жүзеге асырушы жергілікті атқарушы мекеме бөлімшелерінде есеп беру кезеңінде келесі айдың 5-і күнінен кеш емес;
2) Ветеринария саласындағы қызметті жүзеге асырушы жергілікті атқарушы орган бөлімшесі – Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінде есеп беру кезеңінде келесі айдың 20-ы күнінен кеш емес.
1. Iшкi сауда объектiлерiндегi (базарлардағы) жануарлардан алынатын ет және басқа тамақ өнiмдерiнiң ветеринариялық-санитариялық сараптамасы/
1. Ветеринарно-санитарная экспертиза мяса и других, пищевых продуктов животного происхождения на объектах внутренней торговли (рынках)
Аурулардың атаулары және өткiзiлген iс-шаралар/Наименование болезней и проведенные мероприятия
Ет (ұша)/Мясо (туша)
Сүт және сүт өнiмдерi/Молоко и молочные продукты
Жұмыртқа/Яйца
Басқа тамақ өнiмдерi/Другие пищевые продукты
ірi қара мал/крупного рогатого скота
шошқалар/свиней
қойлар мен ешкiлер/овец и коз
жануарлардың басқа түрлерi/других видов животных
топ/партия
тонна/тонн
топ/партия
мың дана/тысяч штук
болғаны/случай
тонна/тонна
А
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Қаралды (сараптама өткiзiлдi) – барлығы/Осмотрено (проведено
экспертиз) - всего
Зертханалық зерттеулерөткiзiлдi/Проведено лабораторных исследований
Тексерiлгендердiң iшiнен аурулар анықталды/Из числа
проверенных выявлены болезни:
сiбiр жарасы/сибирская язва
х
х
х
х
х
х
туберкулез/туберкулез
х
х
х
х
х
х
х
сальмонеллез/сальмонеллез
цистицеркоз(финноз)/цистицеркоз(финоз)
х
х
х
х
х
х
трихинеллез/трихиннелез
х
х
х
х
х
х
эхинококкоз/эхинококкоз
х
х
х
х
х
х
басқа жұқпалы аурулар/ другие инфекционные болезни
х
х
басқа инвазиялық аурулар/ другие инвазионные болезни
х
х
х
х
Ауру деп танылған тексерiлген ұшалар мен ағзалардың iшiнен жолданды/Из числа проверенных туш и органов, признанных больными, направлено:
залалсыздандыруға/
на обезвреживание
утильдеуге/на утилизацию

2. Iшкi сауда объектiлерiндегi (базарлардағы)
ветеринариялық-санитариялық зертханаларда мемлекеттiк
ветеринариялық-санитариялық бақылау және қадағалау
объектiлерiнiң радиологиялық зерттеулерi/2.
Радиологические исследования объектов государственного
ветеринарно-санитарного
контроля и надзора в лабораториях ветеринарно-санитарной
экспертизы на объектах внутренней торговли (рынках)
Өнiмдердiң
атауы/
Наименование
продукции
Мөлшерi
(тонна,
килограмм,
литр)/
Количество
(тонн,
килограмм,
литров)
Зерттеулер нәтижелерi бойынша/
По результатам исследовании
шектеусiз
жiберiлдi
(тонна,
килограмм,
литр)/
реализованы
без ограничения
(тонн,
килограмм,
литров)
зарарсыз-
дандырылды
(тонна,
килограмм,
литр)/
обеззаражены
(тонн,
килограмм,
литров)
жойылды
(тонна,
килограмм,
литр)/
уничтожены
(тонн,
килограмм,
литров)
жылқы етi/конина
iрi қара мал
етi/говядина
қой және ешкi
етi/баранина и
козлятина
шошқа етi/
свинина
сүт және сүт
өнiмдерi/
молоко и
молочные
продукты
жануарлардан
алынған май/
масло животного
происхождения
балық және
балық өнiмдерi/
рыба и
рыбопродукты
жемшөп/
корма
басқа өнiмдер
(бал және
омарта
шаруашылығы
өнімдері, басқа
да жануарларының
еті, жұмыртқа
және жұмыртқа
өнімдері және
т.б.) /прочая
продукция
(мед и продукция
пчеловодства,
мясо других видов
животных, яйца и
яичная продукция
и т.д.)
МӨР ОРНЫ/МЕСТО ПЕЧАТИ Ұйымның басшысы _____________ _____________
Руководитель организации (қолы/подпись) (тегі, аты,
әкесінің аты - ол болған кезде
/фамилия, имя, отчество - при его
наличии)
Орындаушы ____________________ __________________________________
Исполнитель (қолы/подпись) (тегі, аты, әкесінің аты - ол болған кезде
/фамилия, имя, отчество - при его наличии)
Телефоны/Телефон _______ «___» ________ 20 __ жыл/год.
Примечание: Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
1. В таблице 1. «Ветеринарно-санитарная экспертиза мяса и других, пищевых продуктов животного происхождения на объектах внутренней торговли (рынках)» Формы отчета:
1) в столбце А указываются наименование болезней животных, а также наименования мероприятий проведенных по результатам ветеринарно-санитарной экспертизы.
2) в графе «мясо (туша)»:
в столбце 1 указывается количество туш крупного рогатого скота, прошедших ветеринарно-санитарную экспертизу;
в столбце 2 указывается количество туш свиней, прошедших ветеринарно-санитарную экспертизу;
в столбце 3 указывается количество туш овец и коз, прошедших ветеринарно-санитарную экспертизу;
в столбце 4 указывается количество туш других видов животных, прошедших ветеринарно-санитарную экспертизу.
3) в графе «Молоко и молочные продукты»:
в столбце 5 указывается количество партий молока и молочных продуктов, прошедших ветеринарно-санитарную экспертизу;
в столбце 6 указывается количество молока и молочных продуктов, прошедших ветеринарно-санитарную экспертизу в тоннах.

2. Iшкi сауда объектiлерiндегi (базарлардағы) ветеринариялық-санитариялық зертханаларда мемлекеттiк ветеринариялық-санитариялық бақылау және қадағалау объектiлерiнiң радиологиялық зерттеулерi/2. Радиологические исследования объектов государственного ветеринарно-санитарного контроля и надзора в лабораториях ветеринарно-санитарной экспертизы на объектах внутренней торговли (рынках)
Өнiмдердiң атауы/Наименование продукции
Мөлшерi (тонна, килограмм, литр)/Количество (тонн, килограмм, литров)
Зерттеулер нәтижелерi бойынша/По результатам исследовании
шектеусiз жiберiлдi (тонна, килограмм, литр)/реализованы без ограничения (тонн, килограмм, литров)
зарарсыздандырылды (тонна, килограмм, литр)/обеззаражены (тонн, килограмм, литров)
жойылды (тонна, килограмм, литр)/уничтожены (тонн, килограмм, литров)
жылқы етi/конина
iрi қара мал етi/говядина
қой және ешкi етi/баранина и козлятина
шошқа етi/свинина
сүт және сүт өнiмдерi/
молоко и молочные продукты
жануарлардан алынған май/
масло животного происхождения
балық және балық өнiмдерi/
рыба и рыбопродукты
жемшөп/корма
басқа өнiмдер (бал және омарта шаруашылығы өнімдері, басқа да жануарларының еті, жұмыртқа және жұмыртқа өнімдері және т.б.)/прочая продукция (мед и продукция пчеловодства, мясо других видов животных, яйца и яичная продукция и т.д.)
МӨР ОРНЫ/МЕСТО ПЕЧАТИ Ұйымның басшысы ________ _____________________
Руководитель организации (қолы/подпись) (тегі, аты, әкесінің аты - ол болған кезде /фамилия, имя, отчество - при его наличии)
Орындаушы ___________ ______________________________________________Исполнитель (қолы/подпись) (тегі, аты, әкесінің аты - ол болған кезде /фамилия, имя, отчество - при его наличии)
Телефоны/Телефон _______ «___» ________ 20 __ жыл/год.
Ескертпе: Есеп нысаны толтыру бойынша түсініктеме
1. «Iшкi сауда объектiлерiндегi (базарлардағы) жануарлардан алынатын ет және басқа тамақ өнiмдерiнiң ветеринариялық-санитариялық сараптамасы» Есеп нысаны 1 кестеде:
1) А бағанасында жануарлар ауруының атауы, сондай-ақ, ветеринариялық-санитариялық сараптама нәтижесі бойынша өткізілген іс-шаралардың атауы көрсетіледі.
2) «Ет (ұша)» бағанасында:
1 бағанда ветеринариялық-санитариялық сараптамадан өткен ірі қара малдың ұша саны көрсетіледі;
2 бағанда ветеринариялық-санитариялық сараптамадан өткен шошқаның ұша саны көрсетіледі;
3 бағанда ветеринариялық-санитариялық сараптамадан өткен қой және ешкінің ұша саны көрсетіледі;
4 бағанда ветеринариялық-санитариялық сараптамадан өткен жануарлардың басқа түрлерінің ұша саны көрсетіледі.
3) «Сүт және сүт өнімдері» бағанасында:
5 бағанда ветеринариялық-санитариялық сараптамадан өткен сүт және сүт өнімдерінің партия саны көрсетіледі;
6 бағанда ветеринариялық-санитариялық сараптамадан өткен сүт және сүт өнімдерінің тонна саны көрсетіледі.

4) в графе «Яйца»:
в столбце 7 указывается количество партий яиц, прошедших ветеринарно-санитарную экспертизу;
в столбце 8 указывается количество яиц, прошедших ветеринарно-санитарную экспертизу в тысячах штук.
5) в графе «Другие пищевые продукты»:
в столбце 9 указывается количество партий других пищевых продуктов (рыба, рыбные продукты, мед, продукция пчеловодства, корма, кормовые добавки и другие), прошедших ветеринарно-санитарную экспертизу;
в столбце 10 указывается количество других пищевых продуктов, прошедших ветеринарно-санитарную экспертизу в тоннах.
2. В таблице 2 «Радиологические исследования объектов государственного ветеринарно-санитарного контроля и надзора в лабораториях ветеринарно-санитарной экспертизы на объектах внутренней торговли (рынках)» Формы отчета:
1) в столбце «Наименование продукции» указывается наименование продукции, подвергнутое радиологическим исследованиям;
2) в стобце «Количество (тонн, килограмм, литров)» указывается количество продукции подвергнутой радиологическим исследованиям;
3) в графе «По результатам исследований»:
в столбце «реализованы без ограничения (тонн, килограмм, литров)» указывается количество продукции, которая допущена по результатам радиологических исследований в реализацию без ограничений;
в столбце «обеззаражены (тонн, килограмм, литров)» указывается количество продукции, которая по результатам радиологических исследований была направлена на обеззараживание;
в столбце «уничтожены (тонн, килограмм, литров)» указывается количество продукции, которая по результатам радиологических исследований была направлена на уничтожение.
Приложение 35
к приказу Министра
сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 25 февраля 2014 года № 16-07/114
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Отчет о наличии и расходовании биопрепаратов, полученных
по государственному заказу
Индекс: 3-вет
Периодичность: месячная
Представляют:
1) физические и юридические лица, осуществляющие предпринимательскую деятельность в области ветеринарии – в подразделения местных исполнительных органов осуществляющих деятельность в области ветеринарии не позднее 5-го числа месяца, следующего за отчетным периодом;
2) подразделения местных исполнительных органов осуществляющих деятельность в области ветеринарии – в Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан не позднее 20-го числа месяца, следующего за отчетным периодом.
Реттiк
нөмірi/
Номер
по порядку
Биопре-
параттың
атауы және
шығарушы
кәсiпорын-
ның атауы/
Наименование
биопре-
парата и
предприя-
тия-изготовителя
Биопре-
параттың
жыл басындағы
саны/Наличие
биопре-
парата на
начало года
Биопре-
параттың
есеп беру
айында
түстi/
Поступило
биопре-
паратов в
отчетном
месяце
Есеп
беру
айында
биопре-
параттың
қолданылды
(мың доза)/
Использовано
биопре-
паратов
в отчетном
месяце
(тысяч доз)
Биопре-
параттың
есеп беру
айының
соңындағы
қалдығы/
Остаток
биопре-
паратов
на конец
отчетного
месяца
Ескерту/
Примечание
мың доза/
тысяч
доз
жарамдылық
мерзiмi/
срок
годности
түскен
күнi/
дата
поступления
мың доза/
тысяч
доз
мың доза/
тысяч
доз
жарамдылық
мерзiмi/
срок
годности
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
МӨР ОРНЫ/МЕСТО ПЕЧАТИ Ұйымның басшысы ______________ ______________
Руководитель организации (қолы/подпись) (тегі, аты, әкесінің
аты - ол болған кезде /фамилия, имя,
отчество - при его наличии)
Орындаушы ______________ _________________________________
Исполнитель (қолы/подпись) (тегі, аты, әкесінің аты - ол болған
кезде /фамилия, имя, отчество - при его наличии)
Телефоны/Телефон _______ «___» ________ 20 __ жыл/год.
Примечание: Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных

4) «Жұмыртқа» бағанасында:
7 бағанда ветеринариялық-санитариялық сараптамадан өткен жұмыртқаның партия саны көрсетіледі;
8 бағанда ветеринариялық-санитариялық сараптамадан өткен жұмыртқаның мың дана саны көрсетіледі.
5) «Басқа тамақ өнімдері» бағанасында:
9 бағанда ветеринариялық-санитариялық сараптамадан өткен басқа тамақ өнімдерінің (балық, балық өнімдері, бал, ара шаруашлығы өнімдері, жемшөп, жемшөп қоспалары және т.б.) партия саны көрсетіледі;
10 бағанда ветеринариялық-санитариялық сараптамадан өткен басқа тамақ өнімдерінің тонна саны көрсетіледі.
2. «Iшкi сауда объектiлерiндегi (базарлардағы) ветеринариялық-санитариялық зертханаларда мемлекеттiк ветеринариялық-санитариялық бақылау және қадағалау объектiлерiнiң радиологиялық зерттеулері» Есеп нысаны 2 кестеде:
1) «Өнімдердің аталуы» бағанасында радиологиялық зерттеулерге жататын өнімдердің аталуы көрсетіледі;
2) «Мөлшері (тонна, килограмм, литр)» бағанасында радиологиялық зерттеулерге жататын өнімдердің мөлшері көрсетіледі;
3) «Зерттеулер нәтижелері бойынша» бағанасында:
«шектеусіз жіберілді (тонна, килограмм, литр)» бағанында радиологиялық зерттеулер нәтижесі бойынша шектеусіз жіберілген өнімдердің саны көрсетіледі;
«зарарсыздандырылды (тонна, килограмм, литр)» бағанында радиологиялық зерттеулер нәтижесі бойынша зарарсыздандыруға жіберілген өнімдердің саны көрсетіледі;
«жойылды (тонна, килограмм, литр)» бағанында радиологиялық зерттеулер нәтижесі бойынша жоюға жіберілген өнімдердің саны көрсетіледі.
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігінің
2014 жылғы 25 ақпандағы
№ 16-07/114 бұйрығына
35-қосымша
Әкімшілік мәліметтерді жинақтауға арналған нысан Мемлекеттiк тапсырыс бойынша алынған биопрепараттарды есепке алу және оларды қолдану туралы есеп
Индекс: 3-вет
Мерзімділік: айлық
Ұсынады:
1) Ветеринария саласындағы кәсіпкерлік қызметті жүзеге асырушы жеке және заңды тұлға - ветеринария саласындағы қызметті жүзеге асырушы жергілікті атқарушы органдардың бөлімшелерінде есеп беру кезеңінде келесі айдың 5-і күнінен кеш емес;
2) Ветеринария саласындағы қызметті жүзеге асырушы жергілікті атқарушы органдардың бөлімшесі – Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінде есеп беру кезеңінде келесі айдың 20-ы күнінен кеш емес.
Реттiк нөмірi/Номер по порядку
және шығарушы кәсiпорынның атауы/Наименование биопрепарата и предприятия-изготовителя
Биопрепараттың жыл басындағы саны/Наличие биопрепарата на начало года
Биопрепараттың есеп беру айында түстi/Поступило биопрепаратов в
отчетном месяце
Есеп беру айында биопрепараттың қолданылды (мың доза)/Использовано биопрепаратов в отчетном месяце (тысяч доз)
Биопрепараттың есеп беру айының соңындағы қалдығы/Остаток биопрепаратов на конец отчетного месяца
Ескерту/Примечание
мың доза/тысяч доз
жарамдылық мерзiмi/срок годности
түскен күнi/дата поступления
мың доза/тысяч доз
мың доза/тысяч доз
жарамдылық мерзiмi/срок годности
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
МӨР ОРНЫ/МЕСТО ПЕЧАТИ Ұйымның басшысы _______ _______________________
Руководитель организации (қолы/подпись) (тегі, аты, әкесінің аты - ол болған кезде /фамилия, имя, отчество - при его наличии)
Орындаушы ___________ _________________________________________
Исполнитель (қолы/подпись) (тегі, аты, әкесінің аты /фамилия, имя, отчество - при его наличии)
Телефоны/Телефон _______ «___» ________ 20 __ жыл/год.
Ескертпе: Есеп нысаны толтыру бойынша түсініктеме

1. В столбце А Формы отчета указывается номер записи по порядку.
2. В столбце Б Формы отчета указывается наименование биопрепарата и наименование предприятия изготовившего биопрепарат.
3. В графе «Наличие биопрепарата на начало года» Формы отчета:
в столбце 1 указывается количество биопрепарата в тысячах доз на начало года;
в столбце 2 указывается срок годности биопрепарата.
4. В графе «Поступило биопрепаратов в отчетном периоде» Формы отчета:
в столбце 3 указывается количество биопрепарата в тысячах доз за отчетный месяц;
в столбце 4 указывается срок годности биопрепарата.
5. В графе 5 Формы отчета указывается количество использованных биопрепаратов в отчетном месяце в тысячах доз.
6. В графе «Остаток биопрепаратов на конец отчетного месяца» Формы отчета:
в столбце 6 указывается количество биопрепарата в тысячах доз на конец отчетного месяца;
в столбце 7 указывается срок годности биопрепарата.
7. В столбце 8 Формы отчета при необходимости указываются примечания.
Приложение 36
к приказу Министра
сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 25 февраля 2014 года № 16-07/114
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Отчет о производстве ветеринарных биопрепаратов
юридическими лицами
Индекс: 4-вет
Периодичность: месячная
Представляют:
1) юридические лица, осуществляющие предпринимательскую деятельность в области ветеринарии – в подразделения местных исполнительных органов осуществляющих деятельность в области ветеринарии не позднее 5-го числа месяца, следующего за отчетным периодом;
2) Подразделения местных исполнительных органов осуществляющих деятельность в области ветеринарии – в Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан не позднее 20-го числа месяца, следующего за отчетным периодом.
Реттiк
нөмірi/
Номер
по
порядку
Осы
кәсiпорында
өндiрiлген
биологиялық
репарат-
тардың
атауы/
Наименование
биопре-
паратов
произведен-
ных на
данном
предприятии
Шығарылған
күнi/
Дата
выработки
биопре-
парата
Есеп
беру
тоқсанында
дайындалған
және
тиелген
биопре-
параттардың
саны/
Количество
партий
изготовленных
и отгруженных
на склад
на
отчетный
квартал
биопре-
паратов
Жалпы
көлемi
(литр,
килограмм,
мың
доза)/
Общий
объем
биопре-
паратов
(литров,
килограмм,
тысяча
доз)
Нөмiрi және
сериясы/
Номер и
серия
Партии
Жарамдылық
мерзiмi/
Срок
годности
биопре-
парата
Сынаулар
және апробациялау
жүргiзуге
ветеринариялық
зертханаға
жiберiлдi/
Направлено
биопрепаратов
в ветеринарную
лабораторию для
проведения
испытании или
апробации
осы серия
сынамасының саны/количество
проб данной
серии
зертха-
наның
нәтижесi,
сарапта-
маның
күнi мен
нөмiрi/
результаты,
дата и
номер
экспертизы из
лаборатории
1
2
3
4
5
6
7
8
9
МӨР ОРНЫ/МЕСТО ПЕЧАТИ Ұйымның басшысы ____________ _______________
Руководитель организации (қолы/подпись) (тегі, аты,
әкесінің аты - ол болған кезде
/фамилия, имя, отчество - при его наличии)
Орындаушы _________________ _______________________________
Исполнитель (қолы/подпись) (тегі, аты, әкесінің аты - ол болған кезде
/фамилия, имя, отчество - при его наличии)
Телефоны/Телефон _______ «___» ________ 20 __ жыл/год.
Примечание: Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных

1. Есеп нысанының А бағанасында реттік нөмірі көрсетіледі.
2. Есеп нысанының Б бағанасында биопрепараттың және шығарушы кәсіпорынның атауы көрсетіледі.
3. Есеп нысанының «Биопрепараттың жыл басындағы саны» бағанасында:
1 бағанда жыл басындағы мың доза биопрепараттардың саны көрсетіледі;
2 бағанда биопрепараттың жарамдылық мерзімі көрсетіледі.
4. Есеп нысанының «Биопрепараттың есеп беру айында түсті» бағанасында:
3 бағанда есеп беру айында биопрепараттардың саны (мың мөлшері) көрсетіледі;
4 бағанда биопрепараттың жарамдылық мерзімі көрсетіледі.
5. Есеп нысанының 5 графасында есеп беру айында мың мөлшері қолданылған биопрепараттардың саны көрсетіледі.
6. Есеп нысанының «Биопрепараттың есеп беру айының соңындағы қалдығы» бағанасында:
6 бағанда есеп беру айының соңындағы биопрепараттардың (мың мөлшері) саны көрсетіледі;
7 бағанда биопрепараттың жарамдылық мерзімі көрсетіледі.
7. Есеп нысанының 8 бағанасында қажет болған кезде ескерту көрсетіледі.
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігінің
2014 жылғы 25 ақпандағы
№ 16-07/114 бұйрығына
36-қосымша
Әкімшілік мәліметтерді жинақтауға арналған нысан
Заңды тұлғалардың ветеринариялық биологиялық препараттарды өндiруi туралы есеп
Индекс: 4-вет
Мерзімділік: айлық
Ұсынады:
1) Ветеринария саласындағы кәсіпкерлік қызметті жүзеге асырушы жеке және заңды тұлға - ветеринария саласындағы қызметті жүзеге асырушы жергілікті атқарушы органдың бөлімшелерінде есеп беру кезеңінде келесі айдың 5-і күнінен кеш емес;
2) Ветеринария саласындағы қызметті жүзеге асырушы жергілікті атқарушы органдың бөлімшесі – Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінде есеп беру кезеңінде келесі айдың 20-ы күнінен кеш емес.
Реттiк нөмірi/Номер
по порядку
Осы кәсiпорында өндiрiлген биологиялық препараттардың атауы/Наименование биопрепаратов произведенных на данном предприятии
Шығарылған күнi/Дата выработки биопрепарата
Есеп беру тоқсанындадайындалған және тиелген био-препараттардың саны/Количество партий изготовленных и отгруженныхна склад на отчетный квартал биопрепаратов
Жалпы көлемi (литр, килограмм, мың доза)/Общий объем биопрепаратов (литров, килограмм, тысяча доз)
Нөмiрi және сериясы/Номер и серия Партии
Жарамдылық мерзiмi/Срок годности биопрепарата
Сынаулар және апробациялау жүргiзуге ветеринариялық зертханаға жiберiлдi/Направлено биопрепаратов в ветеринарную лабораторию для проведения испытании или апробации
осы серия сынамасының саны/количество пробданной серии
Зертхананың нәтижесi, сынаманың күнi мен нөмiрi/результаты, дата и номер экспертизы из лаборатории
1
2
3
4
5
6
7
8
9
МӨР ОРНЫ/МЕСТО ПЕЧАТИ Мекеменiң басшысы _________ __________________
Руководитель организации (қолы/подпись) (тегі, аты, әкесінің аты - ол болған кезде/фамилия, имя, отчество - при его наличии)
Орындаушы ________________ _________________________________________Исполнитель (қолы/подпись) (тегі, аты, әкесінің аты - ол болған кезде /фамилия, имя, отчество - при его наличии)
Телефоны/Телефон _______ «___» ________ 20 __ жыл/год.
Ескертпе: Есеп нысаны толтыру бойынша түсініктеме

1. В столбце 1 Формы отчета указывается номер записи по порядку.
2. В столбце 2 Формы отчета указывается наименование биопрепаратов произведенных юридическим лицом.
3. В столбце 3 Формы отчета указывается дата выработки биопрепарата.
4. В столбце 4 Формы отчета указывается количество партий изготовленных и отгруженных на склад биопрепаратов за отчетный квартал;
5. В столбце 5 Формы отчета указывается общий объем изготовленных биопрепаратов в отчетном месяце (в литрах, килограммах, тысячах доз).
9. В столбце 6 Формы отчета указывается номер и серия партии изготовленного биопрепарата.
6. В столбце 7 Формы отчета указывается срок годности биопрепарата.
7. В графе «Направлено биопрепаратов в ветеринарную лабораторию для проведения испытаний или апробации» Формы отчета:
в столбце 8 указывается количество проб изготовленной серии биопрепарата направленных в ветеринарную лабораторию для проведения испытаний или апробации;
в столбце 9 указываются результаты проведенной экспертизы, номер и дата экспертизы.
Приложение 37
к приказу Министра
сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 25 февраля 2014 года № 16-07/114
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Отчет о болезнях животных
Индекс: 5-вет
Периодичность: месячная
Представляют:
1) подразделения местных исполнительных органов городов районного значения, поселка, села, сельского округа, осуществляющие деятельность в области ветеринарии – в подразделения местных исполнительных органов районов, городов областного значения, осуществляющие деятельность в области ветеринарии не позднее 10-го числа месяца, следующего за отчетным периодом;
2) подразделения местных исполнительных органов районов, городов областного значения, осуществляющие деятельность в области ветеринарии – в подразделения местных исполнительных органов областей, городов республиканского значения, столицы, осуществляющие деятельность в области ветеринарии не позднее 15-го числа месяца, следующего за отчетным периодом
3) подразделения местных исполнительных органов областей, городов республиканского значения, столицы, осуществляющие деятельность в области ветеринарии – в Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан не позднее 20 числа месяца, следующего за отчетным периодом.
1. Жануарлардың жұқпалы аурулары/1. Заразные болезни животных
Реттiк
нөмірi/
Номер по
порядку
Жануарлар-
дың түрi
және
аурулардың
аталуы/
Вид
животных
Название
болезни
животного
Жануардың
ауруның
коды/Код
болезни
животного
Есеп беру айының iшiнде/
За отчетный месяц
елдi
мекен
анықталды/
выявлено
населенных
пунктов,
где
обнаружены
больные
животные
оның ішінде/из них
ондағы
ауырғандар,
бас/
в них
заболело,
голов
өлiмжiтiмге
ұшырағаны
(сойылды),
бас/
пало
(забито),
голов
жойылды (бас)/
уничтожено
(голов)
1
2
3
4
5
6
7
8
(жалғасы/продолжение)
Ағымдағы жылдың басынан барлығы/
Всего с начала текущего года
Есеп беру айының
соңында қалғаны/
Осталось на конец
отчетного месяца
елдi мекен
анықталды/
выявлено
населенных
пунктов
оның iшiнде/ из них
қолайсыз
елдi
мекендер/
неблагополуч-
ных
населенных
пунктов
ауырған
жануарлар,
бас/больных
животных,
голов
оларда
ауырды,
бас/
в них
заболело,
голов
өлiмжiтiмге
ұшырағаны
(сойылғаны),
бас/пало
(забито),
голов
Жойылды
(бас)/
уничтожено
(голов)
9
10
11
12
13
14

1. Есеп нысанының 1 бағанасында реттік нөмірі көрсетіледі.
2. Есеп нысанының 2 бағанасында заңды тұлғалармен өндірілген биопрепарттардың атауы көрсетіледі.
3. Есеп нысанының 3 бағанасында биопрепараттардың шығарылған күні көрсетіледі.
4. Есеп нысанының 4 бағанасында есеп беру тоқсанында дайындалған және тиелген биопрепараттардың партия саны көрсетіледі;
5. Есеп нысанының 5 бағанасында есеп беру айында дайындалған биопрепараттардың жалпы көлемі (литр, килограм, мың мөлшер) көрсетіледі.
6. Есеп нысанының 6 бағанасында дайындалған биопрепараттар партиясының нөмірі және сериясы көрсетіледі.
7. Есеп нысанының «Сынаулар және апробациялау жүргізуге ветеринариялық зертханаға жіберілді» бағанасында:
8 бағанда сынаулар немесе апробациялау жүргізуге ветеринариялық зертханаға жіберілген биопрепараттардың дайындалаған серия сынамасының саны көрсетіледі;
9 бағанда зертхананың нәтижесі, сынаманың нөмірі және күні көрсетіледі.
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігінің
2014 жылғы 25 ақпандағы
№ 16-07/114 бұйрығына
37-қосымша
Әкімшілік мәліметтерді жинақтауға арналған нысан
Жануарлардың аурулары туралы есеп
Индекс: 5-вет
Мерзімділік: айлық
Ұсынады:
1) Ветеринария саласындағы қызметті жүзеге асырушы аудандық маңыздағы қала, кент, ауыл, ауылдық округтердің жергілікті атқарушы органдарының ветеринариялық бөлімшелері - ветеринария саласындағы қызметті жүзеге асырушы облыстық маңыздағы қала, аудандардың жергілікті атқарушы органдарының ветеринариялық бөлімшелерінде есеп беру кезеңінде келесі айдың 10-ы күнінен кеш емес;
2) Ветеринария саласындағы қызметті жүзеге асырушы облыстық маңыздағы қала, аудандардың жергілікті атқарушы органдарының ветеринариялық бөлімшелері – ветеринария саласындағы қызметті жүзеге асырушы астана, республикалық маңыздағы қала, облыстардың жергілікті атқарушы органдарының ветеринариялық бөлімшелерінде есеп беру кезеңінде келесі айдың 15-і күнінен кеш емес;
3) Ветеринария саласындағы қызметті жүзеге асырушы астана, республикалық маңыздағы қала, облыстардың жергілікті атқарушы органдарының ветеринариялық бөлімшелері - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінде есеп беру кезеңінде келесі айдың 20-ы күнінен кеш емес.
1. Жануарлардың жұқпалы аурулары/1. Заразные болезни животных
Реттiк нөмірi/Номер попорядку
Жануарлардың түрi және аурулардың аталуы/Вид животных
Название болезни животного
Аурудың коды/
Код болезни животного
Есеп беру айының iшiнде/За отчетный месяц
елдi мекен анықталды/выявлено населенных пунктов, где обнаружены больные животные
оның ішінде/из них
ондағы ауырғандар, бас/ в них заболело, голов
Өлiмжiтiмге ұшырағаны (сойылды), бас/пало (забито), голов
Жойылды (бас)/уничтожено (голов)
1
2
3
4
5
6
7
8
(жалғасы/продолжение)
Ағымдағы жылдың басынан барлығы/Всего с начала текущего года
Есеп беру айының соңында қалғаны/Осталось на конец отчетного месяца
елдi мекен анықталды/
выявлено населенных пунктов
Оның iшiнде/ из них
Қолайсыз елдi мекендер/неблагополучных населенных пунктов
Ауырған жануарлар, бас/больных животных, голов
оларда ауырды,
бас/в них заболело, голов
өлiмжiтiмге ұшырағаны (сойылғаны), бас/пало (забито), голов
Жойылды (бас)/уничтожено (голов)
9
10
11
12
13
14

10) балықтардың аурулары туралы есеп/
отчет о болезнях рыб
1. Жалпы мәлiметтер/1. Общие сведения
Шаруашылық-
тар
саны/
Число
хозяйств
Объектiлер
саны олардың
iшiнде
көлдер,
тоғандар,
су қоймалары
және басқасы/
Количество
объектов в
них озера,
пруды,
водохранилища
и другое
Эпизоотоло-
гиялық
тексерiлген
шаруашылық-
тар мен
объектiлер
саны/
Количество
эпизотологи-
чески
обследованных
хозяйств и
объектов
Қолайсыз
шаруашылық
тар және
объектiлер
анықталды/
Выявлено
неблаго-
получных
хозяйств и
объектов
Есеп беру
жарты
жылдығының
аяғында
қалған
қолайсыз
шаруашылықтар
және
объектiлер/
Осталось
неблаго-
получных
хозяйств и
объектов на
конец
отчетного
полугодия
А
1
2
3
4
5
Балық
шаруашылық-
тары/
Рыбоводные
хозяйства
Балық
кәсiпшiлiгi-
нiң су
қоймалары/
Рыбопро-
мысловые
водоемы
2. Қолайсыз объектiлер мен өткiзiлетiн
ветеринариялық iс-шаралар туралы есеп/2. Отчет о
неблагополучных объектах и проведений ветеринарных мероприятий
Шаруашылық-
тардың
және
объектiлер-
дiң
атауы/
Наименование
хозяйств
и объектов
Аурулар-
дың
атауы/
Название
болезней
Ветеринариялық iс-шаралар
өткiзiлдi/Проведены
ветеринарные мероприятия
Ветеринариялық
iс-шараларды
жүргiзудiң
нәтижесi
(мемлекеттік
ветеринария-
лық-санитариялық
инспектор
толтырады)/
Результат
проведения
ветеринарных
мероприятий
(заполняет
государственный
ветеринарно-санита-
рный инспектор)
су қоймаларының
жаңартылуы/ летование
водоемов
су қоймаларының
дезинфекциясы/
дезинфекция
водоемов
саны/
число
Жалпы
аумағы,
гектар/
общая
площадь,
гектаров
саны/
число
Жалпы
аумағы,
гектар/
общая
площадь,
гектаров
А
1
2
3
4
5
6
МӨР ОРНЫ/МЕСТО ПЕЧАТИ Ұйымның басшысы ______________ ____________
Руководитель организации (қолы/подпись) (тегі, аты,
әкесінің аты - ол болған кезде /фамилия,
имя, отчество - при его наличии)
Орындаушы ____________________ ___________________________________
Исполнитель (қолы/подпись) (тегі, аты, әкесінің аты - ол болған кезде
/фамилия, имя, отчество - при его наличии)
Телефоны/Телефон _______ «___» ________ 20 __ жыл/год.
Примечание: Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
1. В таблице 1. «Заразные болезни животных» Формы отчета:
1) в столбце 1 указывается номер записи по порядку;
2) в столбце 2 указывается вид животных;
3) в столбце 3 указывается наименование болезни;
4) в г столбце 4 указывается код болезни животного;
5) в графе «За отчетный период»:
в столбце 5 указывается количество населенных пунктов, где были выявлены больные животные;
в столбце 6 указывается количество заболевших животных;
в столбце 7 указывается количество животных павших (забитых) в результате болезни;
в столбце 8 указывается количество уничтоженных больных животных;

10) балықтардың аурулары туралы есеп/отчет о болезнях рыб
1. Жалпы мәлiметтер/1. Общие сведения
Шаруашылықтар саны/Число хозяйств
Объектiлер саны олардың iшiнде көлдер, тоғандар, су қоймалары және басқасы/Количество объектов в них озера, пруды, водохранилища и другое
Эпизоотологиялық тексерiлген шаруашылықтар мен объектiлер саны/ Количество эпизотологически обследованных хозяйств и объектов
Қолайсыз шаруашылықтар және объектiлер анықталды/Выявлено неблагополучных хозяйств и объектов
Есеп беру жарты жылдығының аяғында қалған қолайсыз шаруашылықтар және объектiлер/Осталось неблагополучных хозяйств и объектов на конец отчетного полугодия
А
1
2
3
4
5
Балық шаруашылықтары/
Рыбоводные хозяйства
Балық кәсiпшiлiгiнiң су қоймалары/Рыбопромысловыеводоемы
2. Қолайсыз объектiлер мен өткiзiлетiн ветеринариялық iс-шаралар туралы есеп/2. Отчет о неблагополучных объектах и проведений ветеринарных мероприятий
Шаруашылықтардың
және объектiлердiңатауы/Наименованиехозяйств и объектов
Аурулардың атауы/Название болезней
Ветеринариялық iс-шаралар өткiзiлдi/Проведены ветеринарные мероприятия
Ветеринариялық iс-шараларды жүргiзудiң нәтижесi (мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспектор толтырады)/Результат проведения ветеринарных мероприятий (заполняет государственный ветеринарно-санитарный инспектор)
су қоймаларының жаңартылуы/ летование водоемов
су қоймаларының дезинфекциясы/дезинфекция водоемов
саны/число
Жалпы аумағы,гектар/общаяплощадь, гектаров
саны/число
Жалпы аумағы,гектар/общаяплощадь, гектаров
А
1
2
3
4
5
6
МӨР ОРНЫ/МЕСТО ПЕЧАТИ Ұйымның басшысы ________ _____________________
Руководитель организации (қолы/подпись) (тегі, аты, әкесінің аты - ол болған кезде /фамилия, имя, отчество - при его наличии)
Орындаушы ________ ___________________________________________
Исполнитель (қолы/подпись) (тегі, аты, әкесінің аты - ол болған кезде /фамилия, имя, отчество - при его наличии)
Телефоны/Телефон _______ «___» ________ 20 __ жыл/год.
Ескертпе: Есеп нысаны толтыру бойынша түсініктеме
1. «Жануарлардың жұқпалы аурулары» Есеп нысаны 1 кестеде:
1) 1 бағанасында реттік нөмірі көрсетіледі;
2) 2 бағанасында жануарлардың түрі көрсетіледі;
3) 3 бағанасында аурудың аталуы көрсетіледі;
4) 4 бағанасында аурудың коды көрсетіледі;
5) «Есеп беру кезеңінде» бағанасында:
5 бағанда ауру жануарлар анықталған елді мекендердің саны көрсетіледі;
6 бағанда ауру жануарлардың саны көрсетіледі;
7 бағанда ауру нәтижесінде өлімжітімге ұшыраған (сойылған) жануарлардың саны көрсетіледі;
8 бағанда жойылған ауру жануарлардың саны көрсетіледі;

6) в графе «Всего с начала текущего года»:
в столбце 9 указывается количество населенных пунктов, где были выявлены больные животные с начала текущего года;
в столбце 10 указывается количество заболевших животных с начала текущего года;
в столбце 11 указывается количество животных павших (забитых) в результате болезни с начала текущего года;
в столбце 12 указывается количество уничтоженных больных животных с начала текущего года;
7) в графе «Осталось на конец отчетного месяца»:
в столбце 13 указывается количество неблагополучных населенных пунктов по заразным болезням животных на конец отчетного месяца;
в столбце 14 указывается количество больных заразными болезнями животных неблагополучных населенных пунктах на конец отчетного месяца.
2. В таблице 2 «Дополнительные сведения по выявленным неблагополучным пунктам заразных болезней животных» Формы отчета:
1) в столбце 1 указывается номер записи по порядку;
2) в столбце 2 указывается наименование района, сельского округа, населенного пункта или участка где выявлены заразные болезни животных;
3) в столбце 3 указывается количество неблагополучных пунктов по заразным болезням животных;
4) в столбце 4 указывается вид животного;
5) в графе «Голов»:
в столбце 5 указывается количество заболевших животных;
в столбце 6 указывается количество павших в результате болезни животных;
в столбце 7 указывается количество уничтоженных больных животных;
6) в столбце 8 указывается количество восприимчивых животных (по видам животных) в очаге болезни;
7) в столбце 9 указывается номер и дата акта экспертизы по результатам диагностических исследований, а также метод диагностических исследований;
8) в графе «Решение местного исполнительного органа»:
в столбце 10 указывается номер и дата решения местного исполнительного органа о наложении карантина/ограничительных мероприятий;
в столбце 11 указывается номер и дата решения местного исполнительного органа о снятии карантина/ограничительных мероприятий;
9) в графе «Вакцинация»:
в столбце 12 указывается количество провакцинированных животных в эпизоотическом очаге;
в столбце 13 указывается указывается количество провакцинированных животных в сельском округе;
в столбце 14 указывается указывается количество провакцинированных животных в предыдущие годы;
10) в столбце 15 указывается источник финансирования при ликвидации очага заразной болезни.
3. В таблице 3 «Незаразные болезни животных» Формы отчета:
1) в столбце 1 указывается номер записи по порядку;
2) в столбце 2 указывается наименование болезни животных;
3) в столбце 3 указывается вид животного;

6) «Ағымдағы жылдың басынан бастап» бағанасында:
9 бағанда ағымдағы жылдың басынан бастап ауру жануарлар анықталған елді мекендердің саны көрсетіледі;
10 бағанда ағымдағы жылдың басынан бастап ауру жануарлардың саны көрсетіледі;
11 бағанда ағымдағы жылдың басынан бастап ауру нәтижесінде өлімжітімге ұшыраған (сойылған) жануарлардың саны көрсетіледі;
12 бағанда ағымдағы жылдың басынан бастап жойылған ауру жануарлардың саны көрсетіледі;
7) «Есеп беру айының соңында қалғаны» бағанасында:
13 бағанда есеп беру айының соңында жануарлардың жұқпалы аурулары бойынша қолайсыз елді мекендердің саны көрсетіледі;
14 бағанда есеп беру айының соңында қолайсыз елді мекендердегі жануарлардың жұқпалы ауруларымен ауырған жанарлардың саны көрсетіледі;
2. «Жануарлардың жұқпалы аурулары бойынша табылған қосымша мәлiметтер» Есеп нысаны 2-ші кестеде:
1) 1 бағанасында реттік нөмірі көрсетіледі;
2) 2 бағанасында жануарлардың жұқпалы аурулары анықталған ауданның, селолық округтың, елді мекеннің немесе телімнің атауы көрсетіледі;
3) 3 бағанасында жануарлардың жұқпалы аурулары бойынша қолайсыз пункттердің саны көрсетіледі;
4) 4 бағанасында жануарлардың түрі көрсетіледі;
5) «Бас» бағанасында:
5 бағанда ауырған жануарлардың саны көрсетіледі;
6 бағанда ауру нәтижесінде өлімжітімге ұшыраған (сойылған) жануарлардың саны көрсетіледі;
7 бағанда жойылған ауру жануарлардың саны көрсетіледі;
6) 8 бағанасында ошақтағы сезімтал жануарлардың саны көрсетіледі;
7) 9 бағанасында диагностикалық зерттеудің нәтижесі бойынша сараптама актісінің нөмірі және күні, сондай-ақ, диагностикалық зерттеудің әдісі көрсетіледі;
8) «Жергілікті атқарушы органның шешімі» бағанасында:
10 бағанда жергілікті атқарушы орган шешімінің карантиннің/шектеу іс-шараларының нөмірі және салынған күні көрсетіледі;
11 бағанда жергілікті атқарушы орган шешімінің карантиннің/шектеу іс-шараларының нөмірі және алынған күні көрсетіледі;
9) «Вакцинациялау» бағанасында:
12 бағанда эпизоотиялық ошақтағы вакцинация жасалған жануарлардың саны көрсетіледі;
13 бағанда селолық округтегі вакцинация жасалған жануарлардың саны көрсетіледі;
14 бағанда алдыңғы жылдардағы вакцинация жасалған жануарлардың саны көрсетіледі;
10) 15 бағанасында жұқпалы аурулардың ошағын жою кезіндегі қаржыландыру көзі көрсетіледі.
3. «Жануарлардың жұқпалы емес аурулары» Есеп нысаны 3-ші кестеде:
1) 1 бағанасында реттік нөмірі көрсетіледі;
2) 2 бағанасында аурулардың атаулары көрсетіледі;
3) 3 бағанасында жануарлардың түрі көрсетіледі;

5) в графе «За отчетный период»:
в столбце 4 указывается количество зарегистрированных первично заболевших животных за отчетный период;
в столбце 5 указывается количество павших в результате болезни животных за отчетный период;
в столбце 6 указывается количество вынужденно убитых больных животных за отчетный период;
в столбце 7 указывается количество выздоровевших животных за отчетный период;
7) в графе «Всего с начала текущего года»:
в столбце 8 указывается количество зарегистрированных первично заболевших животных с начала текущего года;
в столбце 9 указывается количество павших в результате болезни животных с начала текущего года;
в столбце 10 указывается количество вынужденно убитых больных животных с начала текущего года;
в столбце 7 указывается количество выздоровевших животных с начала текущего года.
4. В таблице 4 «Инвазионные болезни животных» Формы отчета:
1) в столбце 1 указывается номер записи по порядку;
2) в столбце 2 указывается наименование болезни животных;
3) в столбце 3 указывается вид животного;
5) в графе «За отчетный период»:
в столбце 4 указывается количество зарегистрированных первично заболевших животных за отчетный период;
в столбце 5 указывается количество павших в результате болезни животных за отчетный период;
в столбце 6 указывается количество вынужденно убитых больных животных за отчетный период;
в столбце 7 указывается количество выздоровевших животных за отчетный период;
7) в графе «Всего с начала текущего года»:
в столбце 8 указывается количество зарегистрированных первично заболевших животных с начала текущего года;
в столбце 9 указывается количество павших в результате болезни животных с начала текущего года;
в столбце 10 указывается количество вынужденно убитых больных животных с начала текущего года;
в столбце 7 указывается количество выздоровевших животных с начала текущего года.
5. В таблице 5 «Диагностические исследования, проведенные за счет средств республиканского бюджета» Формы отчета:
1) в столбце А указывается вид животного и наименование исследования;
2) в столбце Б указывается код болезни животных;
3) в графе «Исследовано животных за отчетный период»:
в столбце 1 указывается количество животных подвергнутых диагностическим исследованиям за отчетный период;
в столбце 2 указывается количество положительно реагирующих животных в результате диагностических исследований за отчетный период;
4) в графе «Исследовано животных с начала текущего года»:
в столбце 3 указывается количество животных подвергнутых диагностическим исследованиям с начала текущего года;
в столбце 4 указывается количество положительно реагирующих животных в результате диагностических исследований с начала текущего года.

5) «Есеп беру кезеңінде» бағанасында:
4 бағанда есеп беру кезеңінде бірінші рет тіркелген ауру жануарлардың саны көрсетіледі;
5 бағанда есеп беру кезеңінде ауру нәтижесінде өлімжітімге ұшыраған жануарлардың саны көрсетіледі;
6 бағанда есеп беру кезеңінде лажсыз сойылған ауру жануарлардың саны көрсетіледі;
7 бағанда есеп беру кезеңінде сауыққан жануарлардың саны көрсетіледі;
7) «Ағымдағы жылдың басынан бастап» бағанасында:
8 бағанда ағымдағы жылдың басынан бастап бірінші рет тіркелген ауру жануарлардың саны көрсетіледі;
9 бағанда ағымдағы жылдың басынан бастап ауру нәтижесінде өлімжітімге ұшыраған жануарлардың саны көрсетіледі;
10 бағанда ағымдағы жылдың басынан бастап лажсыз сойылған ауру жануарлардың саны көрсетіледі;
7 бағанда ағымдағы жылдың басынан бастап сауыққан жануарлардың саны көрсетіледі;
4. «Жануарлардың инвазиялық аурулары» Есеп нысаны 4-ші кестеде:
1) 1 бағанасында реттік нөмірі көрсетіледі;
2) 2 бағанасында аурудың атауы көрсетіледі;
3) 3 бағанасында жануарлардың түрі көрсетіледі;
5) «Есеп беру кезеңінде» бағанасында:
4 бағанда есеп беру кезеңінде бірінші рет тіркелген ауру жануарлардың саны көрсетіледі;
5 бағанда есеп беру кезеңінде ауру нәтижесінде өлімжітімге ұшыраған жануарлардың саны көрсетіледі;
6 бағанда есеп беру кезеңінде лажсыз сойылған ауру жануарлардың саны көрсетіледі;
7 бағанда есеп беру кезеңінде сауыққан жануарлардың саны көрсетіледі;
7) «Ағымдағы жылдың басынан бастап» бағанасында:
8 бағанда ағымдағы жылдың басынан бастап бірінші рет тіркелген ауру жануарлардың саны көрсетіледі;
9 бағанда ағымдағы жылдың басынан бастап ауру нәтижесінде өлімжітімге ұшыраған жануарлардың саны көрсетіледі;
10 бағанда ағымдағы жылдың басынан бастап лажсыз сойылған ауру жануарлардың саны көрсетіледі;
7 бағанда ағымдағы жылдың басынан бастап сауыққан жануарлардың саны көрсетіледі;
5. «Республикалық бюджет қаражаты есебінен жүргізілген диагностикалық зерттеулер» Есеп нысаны 5-ші кестеде:
1) А бағанасында жануарлардың түрі және зерттеулердің аталуы көрсетіледі;
2) Б бағанасында жануарлар ауруының коды көрсетіледі;
3) «Есеп беру кезеңінде жануарлар зерттелді» бағанасында:
1 бағанда есеп беру кезеңінде диагностикалық зерттеулерге жататын жануарлардың саны көрсетіледі;
2 бағанда есеп беру кезеңінде диагностикалық зерттеулердің нәтижесінде оң нәтиже көрсеткен жануарлардың саны көрсетіледі;
4) «Ағымдағы жылдың басынан бастап жануарлар зерттелді» бағанасында:
3 бағанда ағымдағы жылдың басынан бастап диагностикалық зерттеулерге жататын жануарлардың саны көрсетіледі;
4 бағанда ағымдағы жылдың басынан бастап диагностикалық зерттеулердің нәтижесінде оң нәтиже көрсеткен жануарлардың саны көрсетіледі.

6. В таблице 6 «Диагностические исследования, проведенные за счет средств из иных источников» Формы отчета:
1) в столбце А указывается вид животного и наименование исследования;
2) в столбце Б указывается код болезни животных;
3) в графе «Исследовано животных за отчетный период»:
в столбце 1 указывается количество животных подвергнутых диагностическим исследованиям за отчетный период;
в столбце 2 указывается количество положительно реагирующих животных в результате диагностических исследований за отчетный период;
4) в графе «Исследовано животных с начала текущего года»:
в столбце 3 указывается количество животных подвергнутых диагностическим исследованиям с начала текущего года;
в столбце 4 указывается количество положительно реагирующих животных в результате диагностических исследований с начала текущего года.
7. В таблице 7 «Диагностические исследования поголовья животных в хозяйствах племенной сети республики» Формы отчета:
1) в столбце 1 указывается вид животного и наименование болезни, на которое проводят исследование и наименование исследования;
2) в столбце 2 указывается наименование племенного хозяйства;
3) в графе «Исследовано животных за отчетный период»:
в столбце 3 указывается количество животных подвергнутых диагностическим исследованиям за отчетный период;
в столбце 4 указывается количество положительно реагирующих животных в результате диагностических исследований за отчетный период;
4) в графе «Исследовано животных с начала текущего года»:
в столбце 5 указывается количество животных подвергнутых диагностическим исследованиям с начала текущего года;
в столбце 6 указывается количество положительно реагирующих животных в результате диагностических исследований с начала текущего года.
8. В таблице 8 «Прививки и лечебно-профилактические мероприятия» Формы отчета:
1) в графе А указывается вид животного;
2) в графе Б указывается вид проводимых мероприятий;
3) в графе В указывается код болезни животного;
4) в графе 1 указывается количество обработанных животных за отчетный месяц;
5) указывается количество обработанных животных с начала текущего года.
9. В таблице 9 «Ветеринарно-санитарные работы» Формы отчета:
1) в столбце «Вид работ» указывается вид проводимых ветеринарно-санитарных работ;
2) в графе «Обработано животноводческих помещений, территорий ферм и предприятий, личных подворий населения»:
в столбце «Коды работ» указывается код проводимых ветеринарно-санитарных работ;
3) в графе «За отчетный месяц»:
в столбце «Количество объектов» указывается количество объектов в которых были проведены ветеринарно-санитарные работы за отчетный месяц;
в столбце «тысяч квадратных метроов» указывается площадь объектов в которых были проведены ветеринарно-санитарные работы за отчетный месяц;

6. «Басқа көздердің қаражаты есебінен жүргізілген диагностикалық зерттеулер» Есеп нысаны 6-шы кестеде:
1) А бағанасында жануарлардың түрі және зерттеулердің атауы көрсетіледі;
2) Б бағанасында жануарлар ауруының коды көрсетіледі;
3) «Есеп беру кезеңінде жануарлар зерттелді» бағанасында:
1 бағанда есеп беру кезеңінде диагностикалық зерттеулерге жататын жануарлардың саны көрсетіледі;
2 бағанда есеп беру кезеңінде диагностикалық зерттеулердің нәтижесінде оң нәтиже көрсеткен жануарлардың саны көрсетіледі;
4) «Ағымдағы жылдың басынан бастап жануарлар зерттелді» графасында:
3 бағанда ағымдағы жылдың басынан бастап диагностикалық зерттеулерге жататын жануарлардың саны көрсетіледі;
4 бағанда ағымдағы жылдың басынан бастап диагностикалық зерттеулердің нәтижесінде оң нәтиже көрсеткен жануарлардың саны көрсетіледі.
7. «Республиканың асыл тұқымды шаруашылықтар желісіндегі жануарлар басының диагностикалық зерттеулері» Есеп нысаны 7-ші кестеде:
1) 1 бағанасында жануарлардың түрі және аурудың, тексерулердің аталуы көрсетіледі;
2) 2 бағанасында асыл тұқымдық желісіндегі шаруашылықтың атауы көрсетіледі;
3) «Есеп беру кезеңінде жануарлар зерттелді» бағанасында:
3 бағанда есеп беру кезеңінде диагностикалық зерттеулерге жататын жануарлардың саны көрсетіледі;
4 бағанда есеп беру кезеңінде диагностикалық зерттеулердің нәтижесінде оң нәтиже көрсеткен жануарлардың саны көрсетіледі;
4) «Ағымдағы жылдың басынан бастап жануарлар зерттелді» бағанасында:
5 бағанда ағымдағы жылдың басынан бастап диагностикалық зерттеулерге жататын жануарлардың саны көрсетіледі;
6 бағанда ағымдағы жылдың басынан бастап диагностикалық зерттеулердің нәтижесінде оң нәтиже көрсеткен жануарлардың саны көрсетіледі.
8. «Егулер мен емдеу-профилактикалық iс–шаралар» Есеп нысаны 8-ші кестеде:
1) А бағанасында жануарлардың түрі көрсетіледі;
2) Б бағанасында өткізілген іс-шаралардың аталуы көрсетіледі;
3) В бағанасында шаралардың коды көрсетіледі;
4) 1 бағанасында есеп беру кезеңінде дауаланған жануарлардың саны көрсетіледі;
5) ағымдағы жылдың басынан бастап дауаланған жануарлардың саны көрсетіледі.
9. «Ветеринариялық-санитариялық жұмыстар» Есеп нысаны 9-шы кестеде:
1) «Жұмыс түрі» бағанасында жүргізілген ветеринариялық-санитариялық жұмыстың түрі көрсетіледі;
2) «Дауаланған қора-жайлар, фермалардың және кәсіпорындардың аумағы, халықтың жеке шаруашылығы» бағанасында:
«Жұмыс коды» бағанда жүргізілген ветеринариялық-санитариялық жұмыстың коды көрсетіледі;
3) «Есеп беру кезеңінде жануарлар зерттелді» бағанасында:
«Объектілер саны» бағанда есеп беру кезеңінде ветеринариялық-санитариялық жұмыс жүргізілген объектілердің саны көрсетіледі;
«Мың шаршы метр» бағанда есеп беру кезеңінде ветеринариялық-санитариялық жұмыс жүргізілген объектілердің алаңы көрсетіледі;

4) в графе «С начала текущего года»:
в столбце «Количество объектов» указывается количество объектов в которых были проведены ветеринарно-санитарные работы за с начала текущего года;
в столбце «тысяч квадратных метроов» указывается площадь объектов в которых были проведены ветеринарно-санитарные работы с начала текущего года.
10. В разделе 10 «Отчет о болезнях рыб» Формы отчета:
В таблице «Общие сведения»:
1) в графе А указывается наименование объекта;
2) в графе 1 указывается общее количество хозяйств;
3) в графе 2 указывается общее количество объектов (озера, пруды, водохранилища и другое) в рыбоводных хозяйствах;
4) в графе 3 указывается количество обследованных за отчетный период специалистами ветеринарной службы или с их участием рыбоводных хозяйств и рыбопромысловых водоемов;
5) в графе 4 указывается количество объектов (из числа обследованных), отнесенных к неблагополучным по заразным болезням рыб и других гидробионтов;
6) в графе 5 указывается количество оставшихся неблагополучных рыбоводных хозяйств и объектов на конец отчетного полугодия.
В таблице «Отчет о неблагополучных объектах и проведений ветеринарных мероприятий»:
1) в столбце А указывается наименование рыбоводного хозяйства и объекта;
2) в столбце 1 указывается наименование болезни рыб и других гидробионтов;
3) в графе «Проведены ветеринарные мероприятия»:
в графе «летование водоемов»:
в столбце 2 указывается количество водоемов подвергнутых летованию;
в столбце 3 указывается общая площадь водоемов подвергнутых летованию;
в графе «дезинфекция водоемов»:
в столбце 4 указывается количество водоемов подвергнутых дезинфекции;
в столбце 5 указывается общая площадь водоемов подвергнутых дезинфекции;
4) столбец 6 заполняет государственный ветеринарно-санитарный инспектор о результатах проведения ветеринарных мероприятий.
Кроме того к отчету прилагается краткая пояснительная записка, в которой указываются причины возникновения болезней рыб и принятые меры по их ликвидации и локализации и о примененных профилактических и других методах.
Приложение 38
к приказу Министра
сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 25 февраля 2014 года № 16-07/114
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Отчет о применении ветеринарных препаратов, и использовании
кормов и кормовых добавок
Индекс: 6-вет
Периодичность: месячная
Представляют:
1) подразделения местных исполнительных органов городов районного значения, поселка, села, сельского округа, осуществляющие деятельность в области ветеринарии – в подразделения местных исполнительных органов районов, городов областного значения, осуществляющие деятельность в области ветеринарии не позднее 10-го числа месяца, следующего за отчетным периодом;

4) «Ағымдағы жылдың басынан бастап» бағанасында:
«Объектілер саны» бағанда ағымдағы жылдың басынан бастап ветеринариялық-санитариялық жұмыс жүргізілген объектілердің саны көрсетіледі;
«Мың шаршы метр» бағанда ағымдағы жылдың басынан бастап ветеринариялық-санитариялық жұмыс жүргізілген объектілердің алаңы көрсетіледі;
10. Есеп нысанының «Балықтардың аурулары туралы есеп» 10 бөлімінің «Жалпы мәліметтер» кестесінде:
1) А бағанасында объекттің аты көрсетіледі;
2) 1 бағанасында шаруашылықтардың жалпы саны көрсетіледі;
3) 2 бағанасында балық шаруашылығындағы объектілердің жалпы саны (көлдер, тоғандар, су қоймалары және басқасы) көрсетіледі;
4) 3 бағанасында есеп беру кезеңінде ветеринариялық қызмет мамандарымен немесе олардың қатысуымен зерттелген балық өсіруші шаруашылықтар мен балық кәсіпшілігі су қоймаларының саны көрсетіледі;
5) 4 бағанасында балықтардың және басқа гидробионттардың жұқпалы аурулары бойынша қолайсызға жатқызылған (зерттелгендердiң санынан) объектiлердiң саны көрсетiледi;
6) 5 бағанасында есеп беру жарты жылдығының аяғында қалған қолайсыз балық шаруашылықтардың және объектiлердің саны көрсетiледi.
«Қолайсыз объектiлер мен өткiзiлетiн ветеринариялық iс-шаралар туралы есеп» кестесінде:
1) А бағанасында балық шаруашылықтардың және объектiлердiң атауы көрсетіледі;
2) 1 бағанасында балықтардың және басқа гидробионттардың ауруларының атауы көрсетіледі;
3) «Ветеринариялық іс-шаралар өткізілді» бағанасында:
«су қоймаларының жаңартылуы» бағанасында:
2 бағанда жаңартылуға жататын су қоймаларының саны көрсетіледі;
3 бағанда жаңартылуға жататын су қоймаларының жалпы аумағы көрсетіледі;
«су қоймаларының дезинфекциясы» бағанасында:
4 бағанда дезинфекциялауға жататын су қоймаларының саны көрсетіледі;
5 бағанда дезинфекциялауға жататын су қоймаларының жалпы аумағы көрсетіледі;
4) ветеринариялық iс-шараларды жүргiзудiң нәтижесi туралы 6 бағананы мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспектор толтырады.
Сонымен қатар, есепке жануарлардың жұқпалы аурулары бойынша пайда болу себептерi мен оларды жою және оқшаулау бойынша қабылданған iс-шаралар мен қолданылған профилактика және басқа әдiстер туралы көрсетiлген қысқаша түсiндiрме жазба қоса берiледi.
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігінің
2014 жылғы 25 ақпандағы
№ 16-07/114 бұйрығына
38-қосымша
Әкімшілік мәліметтерді жинақтауға арналған нысан
Ветеринариялық препараттарды қолдану және жемшөп пен жемшөп қоспаларын пайдалану туралы есеп
Индекс: 6-вет
Мерзімділік: айлық
Ұсынады:
1) Ветеринария саласындағы қызметті жүзеге асырушы аудандық маңыздағы қала, кент, ауыл, ауылдық округтердің жергілікті атқарушы органдарының ветеринариялық бөлімшелері - ветеринария саласындағы қызметті жүзеге асырушы облыстық маңыздағы қала, аудандардың жергілікті атқарушы органдарының ветеринариялық бөлімшелерінде есеп беру кезеңінде келесі айдың 10-ы күнінен кеш емес;

2) подразделения местных исполнительных органов районов, городов областного значения, осуществляющие деятельность в области ветеринарии – в подразделения местных исполнительных органов областей, городов республиканского значения, столицы, осуществляющие деятельность в области ветеринарии не позднее 15-го числа месяца, следующего за отчетным периодом
3) подразделения местных исполнительных органов областей, городов республиканского значения, столицы, осуществляющие деятельность в области ветеринарии – в Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан не позднее 20 числа месяца, следующего за отчетным периодом.
1. Ветеринариялық препараттарды қолдану туралы есеп/
1. Отчет о применении ветеринарных препаратов
Реттiк
нөмірi/
Номер
по порядку
Ветерина-риялық
препараттың
атауы/
Наименование
ветеринарного
препарата
Ветерина-риялық
препараттың өндiрушi
кәсiпорынның
атауы/
Наименование
предприятия
производителя
ветеринарного
препарата
Осы
препаратпен
емдеуге
ұшыраған
бас саны/
Количество
голов под-
вергнутых
лечению
данным
препаратом
Жалпы көлемi
(литр, килограмм
мың доза)/
Общий
объем (литров, килограмм,
тысяча доз)
Жарамдылық
мерзiмi/
Срок годности
Қолдану
бойынша
тағайындау/
Назначение
по при-
менению
Препаратты
қолданудың тиiмдi-
лiгi/Эффектив-
ность в
применении препарата
Қосымша
әсерлерi/
Побочные
действия
1
2
3
4
5
6
7
8
9
2. Жемшөп пен жемшөп қоспаларын пайдалану туралы есеп/
2. Отчет об использовании кормов и кормовых добавок
Реттiк
нөмірi/
Номер
по порядку
Жемшөп пен жемшөп
қопаларының атауы/
Наименование кормов и кормовых добавок
Өндiрушi
кәсiпорынның атауы/
Наименование предприятия
производителя
Жемшөп пен жемшөп
қоспаларының
атауы/ Состав
кормов и кормовых
добавок
Бас саны/ Количество
голов употребляющих коромовые добавки
Жалпы көлемi (тонна)/Общий
объем (тонн)
Жарамдылық
мерзiмi/
Срок годности Кормовых добавок
Препаратты
қолданудың
тиiмдiлiгi/ Эффективность в применении
препарата
Кормовых добавок
Қосымша
әсерлерi/
Побочные
действия
1
2
3
4
5
6
7
8
9
МӨР ОРНЫ/МЕСТО ПЕЧАТИ Ұйымның басшысы _______________ ______________
Руководитель организации (қолы/подпись) (тегі, аты,
әкесінің аты - ол болған кезде /фамилия,
имя, отчество - при его наличии)
Орындаушы ____________________ ______________________________
Исполнитель (қолы/подпись) (тегі, аты, әкесінің аты - ол болған кезде
/фамилия, имя, отчество - при его наличии)
Телефоны/Телефон _______ «___» ________ 20 __ жыл/год.
Примечание: Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
1. В таблице 1 «Отчет о применении ветеринарных препаратов» Формы отчета:
1) в графе 1 указывается номер записи по порядку;

2) Ветеринария саласындағы қызметті жүзеге асырушы облыстық маңыздағы қала, аудандардың жергілікті атқарушы органдарының ветеринариялық бөлімшелері – ветеринария саласындағы қызметті жүзеге асырушы астана, республикалық маңыздағы қала, облыстардың жергілікті атқарушы органдарының ветеринариялық бөлімшелерінде есеп беру кезеңінде келесі айдың 15-і күнінен кеш емес;
3) Ветеринария саласындағы қызметті жүзеге асырушы астана, республикалық маңыздағы қала, облыстардың жергілікті атқарушы органдарының ветеринариялық бөлімшелері - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінде есеп беру кезеңінде келесі айдың 20-ы күнінен кеш емес.
1. Ветеринариялық препараттарды қолдану туралы есеп/1. Отчет о применении ветеринарных препаратов
Реттiк нөмірi/Номер по порядку
Ветеринариялық препараттың атауы/Наименование ветеринарного препарата
Ветеринариялық препараттың өндiрушi кәсiпорынның атауы/Наименование предприятия производителя ветеринарного препарата
Осы препаратпен емдеуге ұшыраған бас саны/Количество голов подвергнутых лечению данным препаратом
Жалпы көлемi (литр, килограмм мың доза)/Общий объем (литров, килограмм, тысяча доз)
Жарамдылық мерзiмi/Срок годности
Қолдану бойынша тағайындау/Назначение по применению
Препаратты қолданудың тиiмдiлiгi/Эффективность в применении препарата
Қосымша әсерлерi/Побочные действия
1
2
3
4
5
6
7
8
9
2. Жемшөп пен жемшөп қоспаларын пайдалану туралы есеп/2. Отчет об использовании кормов и кормовых добавок
Реттiкнөмірi/Номер
по порядку
Жемшөп пен жемшөп қопаларының атауы/Наименование кормов и кормовых добавок
Өндiрушi кәсiпорынның атауы/Наименование предприятия производителя
Жемшөп пен жемшөп қоспаларының атауы/Состав кормов и кормовых добавок
Бас саны/Количество голов употребляющих коромовые добавки
Жалпы көлемi (тонна)/Общий объем (тонн)
Жарамдылық мерзiмi/Срок годности Кормовых добавок
Препаратты қолданудыңтиiмдiлiгi/Эффективность в применении препарата Кормовых добавок
Қосымша әсерлерi/Побочные действия
1
2
3
4
5
6
7
8
9
МӨР ОРНЫ/МЕСТО ПЕЧАТИ Ұйымның басшысы ______ _______________________ Руководитель организации (қолы/подпись) (тегі, аты, әкесінің аты - ол болған кезде/фамилия, имя, отчество - при его наличии)
Орындаушы _______ __________________________________________________Исполнитель (қолы/подпись) (тегі, аты, әкесінің аты - ол болған кезде /фамилия, имя, отчество - при его наличии)
Телефоны/Телефон _______ «___» ________ 20 __ жыл/год.
Ескертпе: Есеп нысаны толтыру бойынша түсініктеме
1. «Ветеринариялық препараттарды қолдану туралы есеп» Есеп нысаны 1 кестеде:
1) 1 бағанасында реттік нөмірі көрсетіледі;

2) в графе 2 указывается наименование ветеринарного препарата;
3) в графе 3 указывается наименование предприятия производителя ветеринарного препарата;
4) в графе 4 указывается количество животных подвергнутых лечению, данным ветеринарным препаратом;
5) в графе 5 указывается общий объем ветеринарного препарата;
6) в графе 6 указывается срок годности ветеринарного препарата;
7) в графе 7 указываются показания к применению ветеринарного препарата;
8) в графе 8 указывается эффективность препарата после его применения;
9) в графе 9 указываются побочные действия ветеринарного препарата выявленные после его применения.
2. В таблице 1 «Отчет об использовании кормов и кормовых добавок» Формы отчета:
1) в графе 1 указывается номер записи по порядку;
2) в графе 2 указывается наименование корма и кормовой добавки;
3) в графе 3 указывается наименование предприятия производителя корма и кормовой добавки;
4) в графе 4 указывается состав кормов и кормовых добавки;
5) в графе 5 указывается количество голов употребляющих данные корма и кормовые добавки;
6) в графе 6 общий объем кормов и кормовых добавок;
7) в графе 7 указывается срок годности кормов и кормовых добавок;
8) в графе 8 указывается эффективность кормов и кормовых добавок после их употребления;
9) в графе 9 указываются побочные действия кормов и кормовых добавок выявленные после их применения.
Приложение 39
к приказу Министра
сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 25 февраля 2014 года № 16-07/114
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Отчет о вопросах строительства ветеринарно-санитарных объектов,
лицензирования, численности ветеринарных врачей оказывающих
услуги в области ветеринарии и идентификации животных
Индекс: 7-вет
Периодичность: месячная
Представляют:
1) подразделения местных исполнительных органов городов районного значения, поселка, села, сельского округа, осуществляющие деятельность в области ветеринарии – в подразделения местных исполнительных органов районов, городов областного значения, осуществляющие деятельность в области ветеринарии не позднее 10-го числа месяца, следующего за отчетным периодом;
2) подразделения местных исполнительных органов районов, городов областного значения, осуществляющие деятельность в области ветеринарии – в подразделения местных исполнительных органов областей, городов республиканского значения, столицы, осуществляющие деятельность в области ветеринарии не позднее 15-го числа месяца, следующего за отчетным периодом
3) подразделения местных исполнительных органов областей, городов республиканского значения, столицы, осуществляющие деятельность в области ветеринарии – в Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан не позднее 20 числа месяца, следующего за отчетным периодом.

2) 2 бағанасында ветеринариялық препараттардың атауы көрсетіледі;
3) 3 бағанасында ветеринариялық препараттарды өндіруші кәсіпорынның атауы көрсетіледі;
4) 4 бағанасында осы препаратпен емдеуге ұшыраған жануарлардың саны көрсетіледі;
5) 5 бағанасында ветеринариялық препараттың жалпы көлемі көрсетіледі;
6) 6 бағанасында ветеринариялық препараттың жарамдылық мерзімі көрсетіледі;
7) 7 бағанасында ветеринариялық препараттың қолдану бойынша тағайындау көрсетіледі;
8) 8 бағанасында препаратты қолданудың тиімділігі көрсетіледі;
9) 9 бағанасында қолданудан кейінгі ветеринариялық препараттың қосымша әсерлері көрсетіледі;
2. «Жемшөп пен жемшөп қоспаларын пайдалану туралы есеп» Есеп нысаны 1 кестеде:
1) 1 бағанасында реттік нөмірі көрсетіледі;
2) 2 бағанасында жемшөп пен жемшөп қоспаларының атауы көрсетіледі;
3) 3 бағанасында жемшөп пен жемшөп қоспаларын өндіруші кәсіпорынның атауы көрсетіледі;
4) 4 бағанасында жемшөп пен жемшөп қоспаларының құрамы көрсетіледі;
5) 5 бағанасында осы жемшөп пен жемшөп қоспаларын қолданатын бас саны көрсетіледі;
6) 6 бағанасында жемшөп пен жемшөп қоспаларының жалпы көлемі көрсетіледі;
7) 7 бағанасында жемшөп пен жемшөп қоспаларының жарамдылық мерзімі көрсетіледі;
8) 8 бағанасында жемшөп пен жемшөп қоспаларын қолданудың тиімділігі көрсетіледі;
9) 9 бағанасында қолданудан кейінгі жемшөп пен жемшөп қоспаларының қосымша әсерлері көрсетіледі;
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігінің
2014 жылғы 25 ақпандағы
№ 16-07/114 бұйрығына
39-қосымша
Әкімшілік мәліметтерді жинақтауға арналған нысан
Ветеринариялық–санитариялық объектiлердi салу, лицензиялау, ветеринария саласында қызмет көрсететін ветеринарлық дәрігердің саны және жануарларды бiрдейлендiру мәселелерi жөнiндегі есеп
Индекс: 7-вет
Мерзімділік: айлық
Ұсынады:
1) Ветеринария саласындағы қызметті жүзеге асырушы аудандық маңыздағы қала, кент, ауыл, ауылдық округтердің жергілікті атқарушы органдарының ветеринариялық бөлімшелері - ветеринария саласындағы қызметті жүзеге асырушы облыстық маңыздағы қала, аудандардың жергілікті атқарушы органдарының ветеринариялық бөлімшелерінде есеп беру кезеңінде келесі айдың 10-ы күнінен кеш емес;
2) Ветеринария саласындағы қызметті жүзеге асырушы облыстық маңыздағы қала, аудандардың жергілікті атқарушы органдарының ветеринариялық бөлімшелері – ветеринария саласындағы қызметті жүзеге асырушы астана, республикалық маңыздағы қала, облыстардың жергілікті атқарушы органдарының ветеринариялық бөлімшелерінде есеп беру кезеңінде келесі айдың 15-і күнінен кеш емес;
3) Ветеринария саласындағы қызметті жүзеге асырушы астана, республикалық маңыздағы қала, облыстардың жергілікті атқарушы органдарының ветеринариялық бөлімшелері - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінде есеп беру кезеңінде келесі айдың 20-ы күнінен кеш емес.

1. Өндірістік және шаруашылық субъектілерінде жұмыс
істейтін және ветеринария саласында қызмет көрсететін
ветеринариялық дәрігердің саны туралы есеп/1. Отчет
о численности ветеринарных врачей
работающих в производственных и хозяйствующих субъектах
и оказывающих услуги в области ветеринарии
Реттiк
нөмірi/
Номер по
порядку
Шаруашылық
субъектiлерi
/Хозяйствующие
субъекты
Коммуналдық
қазыналық
кәсiпорындар/
Коммунальные
казенные
предприятия
Шаруа қожалықтары
(фермерлік
шаруашылықтар)/
Крестьянские
(фермерские)
хозяйства
субъектi-
лердiң
саны/
количество
субъектов
барлық
ветерина-
риялық
дәрігердің
жалпы
саны/
общая
численность
ветеринарных
врачей
саны/
количество
қызмет
көрсететiн
ветерина-
риялық
дәрігердің
саны/
количество
ветеринарных
врачей
саны/
количество
ветеринариялық
дәрігердің
саны/количество
ветеринарных
врачей
1
2
3
4
5
6
7
(жалғасы/продолжение)
Жануарлардан алынатын
өнiмдер мен шикiзатты
қайта өңдеу жөніндегі
кәсіпорындар/Предприятия
по переработке
продуктов и сырья
животного происхождения
Ветеринариялық
мақсаттағы дәрiлiк
заттарды, биологиялық
препараттарды сату
жөніндегі ұйымдар/
Организации по реализации
лекарственных средств
для ветеринарных целей,
биологических препаратов
Үй
шаруашылықтары/
Домашние хозяйства
саны/
количество
ветеринариялық
дәрігердің
саны/количество
ветеринарных врачей
саны/
количество
ветеринариялық
дәрігердің
саны/
количество
ветеринарных
врачей
саны/
количество
ветеринариялық
дәрігердің
саны/
количество
ветеринарных
врачей
8
9
10
11
12
13
2. Ветеринариялық қызметтi жүзеге асыруға берiлген
лицензиялардың саны туралы есеп/2. Отчет о количестве
выданных лицензиях на осуществление ветеринарной деятельности
Реттiк
нөмірi/
Номер по
порядку
2007 жылға 1 қаңтарға
дейiн жеке және заңды
тұлғаларға берiлген
жалпы лицензиялардың
саны/ Общее количество
лицензий выданных
физическим и
юридическим лицам
до 1 января
2007 года
Оның iшiнде
қазiргi уақытта
лицензия алған
қызмет атқаратын
жеке және заңды
тұлғалар/ Из них
в настоящее время
работают физических
и юридических лиц
получивших лицензию
Оларда жұмыс
iстейтiн
ветеринариялық
мамандардың саны/
Количество
работающих в них
ветеринарных
специалистов
1
2
3
4
(жалғасы/продолжение)
Лицензия түрлерi/Виды лицензии
жануарлардан алынатын
өнiмдер мен шикiзатты
ветеринариялық-санитариялық
сараптау /ветеринарно-санитарная
экспертиза продуктов и сырья
животного происхождения
ветеринариялық мақсаттағы
препараттарды өндiру/
производство препаратов
ветеринарного назначения
берiлдi/
выдано
олардың
iшiнде
жұмыс
iстейдi/
в них
работают
олардың
iшiнде
ветеринариялық
дәрiгерлер/
Из них
ветеринарных
врачей
берiлдi/
выдано
олардың
iшiнде
жұмыс
iстейдi/
в них
работают
олардың iшiнде
ветеринариялық
дәрiгерлер/
Из них
ветеринарных
врачей
5
6
7
8
9
10

1. Өндірістік және шаруашылық субъектілерінде жұмыс істейтін және ветеринария саласында қызмет көрсететін ветеринариялық дәрігердің саны туралы есеп/1.Отчет о численности ветеринарных врачей работающих в производственных и хозяйствующих субъектах и оказывающих услуги в области ветеринарии
Реттiк нөмірi/Номер по порядку
Шаруашылық субъектiлерi /Сельхозформирования
Коммуналдық қазыналық кәсiпорындар/Коммунальные казенные предприятия
Шаруа қожалықтары (фермерлік шаруашылықтар)/Крестьянские (фермерские) хозяйства
Субъектiлердiң саны/Количество субъектов
Барлық ветеринариялық дәрігердің жалпы саны/Общая численность ветеринарных врачей
Саны/Количество
Қызмет көрсететiн ветеринариялық дәрігердің саны/Количество ветеринарных врачей
Саны/Количество
Ветеринариялық дәрігердің саны/Количество ветеринарных врачей
1
2
3
4
5
6
7
(жалғасы/продолжение)
Жануарлардан алынатын өнiмдер мен шикiзатты қайта өңдеу жөніндегі кәсіпорындар/Предприятия по переработке продуктов и сырья животного происхождения
Ветеринариялық мақсаттағы дәрiлiк заттарды, биологиялық препараттарды сату жөніндегі ұйымдар/Организации по реализации лекарственных средств для ветеринарных целей, биологических препаратов
Үй шаруашылықтары/Домашние хозяйства
Саны/Количество
Ветеринариялық дәрігердің саны/Количество ветеринарных врачей
Саны/Количество
Ветеринариялық дәрігердің саны/Количество ветеринарных врачей
Саны/Количество
Ветеринариялық дәрігердің саны/ Количество ветеринарных врачей
8
9
10
11
12
13
2. Ветеринариялық қызметтi жүзеге асыруға берiлген лицензиялардың саны туралы есеп/2. Отчет о количестве выданных лицензиях на осуществление ветеринарной деятельности
Реттiк нөмірi/ Номер по порядку
2007 жылға 1 қаңтарға дейiн жеке және заңды тұлғаларға берiлген жалпы лицензиялардың саны/ Общее количество лицензий выданных физическим и юридическим лицам до 1 января 2007 года
Оның iшiнде қазiргi уақытта лицензия алған қызмет атқаратын жеке және заңды тұлғалар/ Из них в настоящее время работают физических и юридических лиц получивших лицензию
Оларда жұмыс iстейтiн ветеринариялық мамандардың саны/ Количество работающих в них ветеринарных специалистов
1
2
3
4
(жалғасы/продолжение)
Лицензия түрлерi/Виды лицензии
Жануарлардан алынатын өнiмдер мен шикiзатты ветеринариялық-санитариялық сараптау/Ветеринарно-санитарная экспертиза продуктов и сырья животного происхождения
Ветеринариялық мақсаттағы препараттарды өндiру/Производство препаратов ветеринарного назначения
Берiлдi/Выдано
Олардың iшiнде жұмыс iстейдi/ в них работают
Олардың iшiнде ветеринариялықдәрiгерлер/Из них ветеринарных врачей
Берiлдi/Выдано
Олардың iшiнде жұмысiстейдi/в них работают
Олардың iшiнде ветеринариялықдәрiгерлер/Из них ветеринарных врачей
5
6
7
8
9
10

1. В таблице 1 «Отчет о численности ветеринарных врачей работающих в производственных и хозяйствующих субъектах и оказывающих услуги в области ветеринарии» Формы отчета:
1) в столбце 1 указывается номер записи по порядку;
2) в графе «Хозяйствующие субъекты»:
в столбце 2 указывается общее количество хозяйствующих субъектов;
в столбце 3 указывается общая численность ветеринарных врачей в хозяйствующих субъектах;
3) в графе «коммунальные государственные предприятия»:
в столбце 4 указывается общее количество коммунальных государственных предприятий;
в столбце 5 указывается общая численность ветеринарных врачей в коммунальных предприятиях;
4) в графе «Крестьянские (фермерские) хозяйства»:
в столбце 6 указывается общее количество крестьянских (фермерских) хозяйств;
в столбце 7 указывается общая численность ветеринарных врачей в крестьянских (фермерских) хозяйствах;
5) в графе «Предприятия по переработке продуктов и сырья животного происхождения»:
в столбце 8 указывается общее количество предприятий по переработке продуктов и сырья животного происхождения;
в столбце 9 указывается общая численность ветеринарных врачей в предприятиях по переработке продуктов и сырья животного происхождения;
6) в графе «Домашние хозяйства»:
в столбце 8 указывается общее количество домашних хозяйств;
в столбце 9 указывается общая численность ветеринарных врачей в домашних хозяйствах;
2. В таблице 2 «Отчет о количестве выданных лицензиях на осуществление ветеринарной деятельности» Формы отчета:
1) в столбце 1 указывается номер записи по порядку;
2) в столбце 2 указывается общее количество лицензий выданных физическим и юридическим лицам до 1 января 2007 года (в целях ведения мониторинга по выданным Министерством сельского хозяйства Республики Казахстан лицензиям (до 2007 года выдачу лицензии осуществляло Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан);
3) в столбце 3 указывается количество физических и юридических лиц, которые в настоящее время осуществляют свою деятельность по выданной до 1 января 2007 года лицензии;
4) в столбце 4 указывается количество ветеринарных специалистов работающих по лицензиям выданных до 1 января 2007 года;
5) в графе «Виды лицензии»:
в графе «Ветеринарно-санитарная экспертиза продуктов и сырья животного происхождения»:
в столбце 5 указывается общее количество выданных лицензий;
в столбце 6 указывается количество лицензиатов работающих по лицензии;
в столбце 7 указывается количество ветеринарных врачей работающих по лицензии;
в графе «Производство препаратов ветеринарного назначения»:
в столбце 5 указывается общее количество выданных лицензий;
в столбце 6 указывается количество лицензиатов работающих по лицензии;
в столбце 7 указывается количество ветеринарных врачей работающих по лицензии;

1. «Өндірістік және шаруашылық субъектілерінде жұмыс істейтін және ветеринария саласында қызмет көрсететін ветеринарлық дәрігердің саны туралы есеп» Есеп нысаны 1 кестеде:
1) 1 бағанасында реттік нөмірі көрсетіледі;
2) «Шаруашылық субъектілері» бағанасында:
2 бағанда шаруашылық субъектілерінің саны көрсетіледі;
3 бағанда шаруашылық субъектілеріндегі ветеринарлық дәрігерлердің жалпы саны көрсетіледі;
3) «Коммуналдық қазыналық кәсіпорындар» бағанасында:
4 бағанда коммуналдық қазыналық кәсіпорындардың жалпы саны көрсетіледі;
5 бағанда коммуналдық қазыналық кәсіпорындардың ветеринарлық дәрігерлердің жалпы саны көрсетіледі;
4) «Шаруа қожалықтары (фермерлік шаруашылықтар)» бағанасында:
6 бағанда шаруа қожалықтарының (фермерлік шаруашылықтар) жалпы саны көрсетіледі;
7 бағанда шаруа қожалықтарының (фермерлік шаруашылықтар) ветеринарлық дәрігерлердің жалпы саны көрсетіледі;
5) «Жануарлардан алынатын өнiмдер мен шикiзатты қайта өңдеу жөніндегі кәсіпорындар» бағанасында:
8 бағанда жануарлардан алынатын өнiмдер мен шикiзатты қайта өңдеу жөніндегі кәсіпорындардың жалпы саны көрсетіледі;
9 бағанда жануарлардан алынатын өнiмдер мен шикiзатты қайта өңдеу жөніндегі кәсіпорындардың ветеринарлық дәрігерлердің жалпы саны көрсетіледі;
6) «Үй шаруашылықтары» бағанасында:
8 бағанда үй шаруашылықтарының жалпы саны көрсетіледі;
9 бағанда үй шаруашылықтарының ветеринарлық дәрігерлердің жалпы саны көрсетіледі;
2. «Ветеринариялық қызметтi жүзеге асыруға берiлген лицензиялардың саны туралы есеп» Есеп нысаны 2 кестеде:
1) 1 бағанасында реттік нөмірі көрсетіледі;
2) 2 бағанасында 2007 жылға 1 қаңтарға дейiн жеке және заңды тұлғаларға берiлген жалпы лицензиялардың жалпы саны (Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігімен берілген лицензия бойынша мониторинг жүргізу мақсатында (2007 жылға дейін лицензия беруді Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі жүзеге асырды) көрсетіледі;
3) 3 бағанасында 2007 жылға 1 қаңтарға дейiн берiлген лицензиялар бойынша қазiргi уақытта өз қызметін атқаратын жеке және заңды тұлғалардың саны көрсетіледі;
4) 4 бағанасында 2007 жылға 1 қаңтарға дейiн берiлген лицензиялар бойынша жұмыс істейтін ветеринарлық мамандардың саны көрсетіледі;
3) «Лицензия түрлері» бағанасында:
«Жануарлардан алынатын өнiмдер мен шикiзатты ветеринариялық-санитариялық сараптау» бағанасында:
5 бағанда берілген лицензияның жалпы саны көрсетіледі;
6 бағанда лицензия бойынша жұмыс істейтін лицензиаттардың саны көрсетіледі;
7 бағанда лицензия бойынша жұмыс істейтін ветеринарлық дәрігерлердің саны көрсетіледі;
«Ветеринариялық мақсатта қолданылатын препараттарды өндiру» бағанасында:
5 бағанда берілген лицензияның жалпы саны көрсетіледі;
6 бағанда лицензия бойынша жұмыс істейтін лицензиаттардың саны көрсетіледі;
7 бағанда лицензия бойынша жұмыс істейтін ветеринарлық дәрігерлердің саны көрсетіледі;

3. В таблице 3 «Отчет о наличии и объемах выделенных финансовых средств из местного бюджета для строительства убойных объектов местными исполнительными органами» Формы отчета:
1) в столбце 1 указывается номер записи по порядку;
2) в столбце 2 указывается наименование района;
3) в столбце 3 указывается количество выделнных финансовых средств из местного бюджета на строительство объектов убоя;
4) в столбце 4 указывается количество освоенных финансовых средств выделенных из местного бюджета на строительство объектов убоя;
5) в столбце 5 указывается запланированное количество строительства объектов убоя;
6) в столбце 6 указывается количество построенных объектов убоя из запланированного количества;
7) в графе «Убойные объекты»:
в столбце 7 указывается требуемое количество убойных объектов для района;
в столбце 8 указывается общее количество имеющихся убойных объектов;
в столбце 9 указывается количество имеющихся мясоперерабатывающих предприятий;
в столбце 10 указывается количество имеющихся убойных пунктов;
в столбце 11 указывается количество имеющихся убойных площадок;
8) в столбце 12 указывается процент обеспеченности района убойными объектами.
4. В таблице 4 «Отчет о наличии и объемах выделенных финансовых средств из местного бюджета для строительства скотомогильников местными исполнительными органами» Формы отчета:
1) в столбце 1 указывается номер записи по порядку;
2) в столбце 2 указывается наименование района;
3) в графе «Скотомогильники»:
в столбце 3 указывается количество выделенных финансовых средств выделенных из местного бюджета на строительство скотомогильников;
в столбце 4 указывается количество освоенных финансовых средств выделенных из местного бюджета на строительство скотомогильников;
в столбце 5 указывается запланированное количество строительства скотомогильников;
в столбце 6 указывается количество построенных скотомогильников из запланированного количества;
в столбце 7 указывается требуемое количество скотомогильников для района;
в столбце 8 указывается общее количество имеющихся скотомогильников;
в столбце 9 указывается количество типовых скотомогильников из числа имеющихся скотомогильников;
в столбце 10 указывается количество примитивных биотермических ям из числа имеющихся скотомогильников;
в столбце 11 указывается процент обеспеченности района скотомогильниками.
5. В таблице 5 «Отчет о проведении идентификации сельскохозяйственных животных» Формы отчета:
1) в столбце 1 указывается номер записи по порядку;
2) в столбце 2 указывается наименование области;
3) в столбце 3 указывается вид животного;

3. «Жергiлiктi атқарушы органдармен сою объектілерін салуға жергiлiктi бюджеттен бөлiнген қаржы құралдарының болуы және көлемi туралы есеп» Есеп нысаны 3-ші кестеде:
1) 1 бағанасында реттік нөмірі көрсетіледі;
2) 2 бағанасында ауданның атауы көрсетіледі;
3) 3 бағанасында сою объектілерін салуға жергiлiктi бюджеттен бөлiнген қаржы құралдарының саны көрсетіледі;
4) 4 бағанасында сою объектілерін салуға жергiлiктi бюджеттен бөлiнген қаржы құралдарының игерілгендерінің саны көрсетіледі;
5) 5 бағанасында салуға жоспарланған сою объектілерінің саны көрсетіледі;
6) 6 бағанасында жоспарланған саннан салынған сою объектілерінің көрсетіледі;
7) «Мал сою объектілері» бағанасында:
7 бағанасында мал сою объектілерінің ауданға қажет саны көрсетіледі;
8 бағанасында нақты бар мал сою объектілерінің саны көрсетіледі;
9 бағанасында нақты бар етті қайта өңдеу кәсіпорындарының саны көрсетіледі;
10 бағанасында нақты бар сою пункттерінің саны көрсетіледі;
11 бағанасында нақты бар сою алаңдарының саны көрсетіледі;
8) 12 бағанасында сою объектілерімен ауданның қамтылу пайызы көрсетіледі;
4. «Жергiлiктi атқарушы органдармен мал қорымдарын салуға жергiлiктi бюджеттен бөлiнген қаржы құралдарының болуы және көлемi туралы есеп» Есеп нысаны 4-ші кестеде:
1) 1 бағанасында реттік нөмірі көрсетіледі;
2) 2 бағанасында ауданның атауы көрсетіледі;
3) «Мал қорымдары» бағанасында:
3 бағанда мал қорымдарын салуға жергiлiктi бюджеттен бөлiнген қаржы құралдарының саны көрсетіледі;
4 бағанда мал қорымдарын салуға жергiлiктi бюджеттен бөлiнген қаржы құралдарының игерілгендерінің саны көрсетіледі;
5 бағанда салуға жоспарланған мал қорымдарының саны көрсетіледі;
6 бағанда жоспарланған саннан салынған мал қорымдарының саны көрсетіледі;
7 бағанда мал қорымдарының ауданға қажет саны көрсетіледі;
8 бағанда нақты бар мал қорымдарының жалпы саны көрсетіледі;
9 бағанда нақты бар мал қорымдарының санынан типтік мал қорымдарының саны көрсетіледі;
10 бағанда нақты бар мал қорымдарының санынан қарапайым биотермиялық шұңқырлардың саны көрсетіледі;
11 бағанда ауданды мал қорымдарымен қамту пайызы көрсетіледі.
5. «Ауыл шаруашылығы жануарларын бiрдейлендiру туралы есеп» Есеп нысаны 5-ші кестеде:
1) 1 бағанасында реттік нөмірі көрсетіледі;
2) 2 бағанасында облыстың атауы көрсетіледі;
3) 3 бағанасында жануарлардың түрі көрсетіледі;

4) в столбце 4 указывается количество животных, которые подлежат идентификации;
5) в столбце 5 указывается количество животных, которые были проидентифицированы из числа животных подлежащих идентификации;
6) в графе «В том числе за отчетный период»:
в столбце 6 указывается количество животных проидентифицированных животных за отчетный период;
в столбце 7 указывается процент выполнения идентификации животных за отчетный период;
в столбце 8 указывается количество животных из числа проидентифицированных данные о которых внесены в электронную базу данных по идентификации сельскохозяйственных животных;
в столбце 9 указывается процент выполнения внесения данных о проидентифицированных животных в электронную базу данных по идентификации сельскохозяйственных животных;
в столбце 10 указывается количество районов, городов и сельских округов, где имеются компьютеры с электронной базой данных по идентификации сельскохозяйственных животных;
в столбце 11 указывается количество компьютеров, которые предназначены для районов и городов.
Приложение 40
к приказу Министра
сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 25 февраля 2014 года № 16-07/114
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Отчет о деятельности ветеринарных лабораторий
Индекс: 8-вет
Периодичность: месячная
Представляют:
1) районные филиалы Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения «Республиканская ветеринарная лаборатория» Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан – в областные филиалы (региональные) Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения «Республиканская ветеринарная лаборатория» Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан и подразделения местных исполнительных органов не позднее 10-го числа месяца, следующего за отчетным периодом;
2) областные филиалы (региональные) Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения «Республиканская ветеринарная лаборатория» Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан – в центральный аппарат Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения «Республиканская ветеринарная лаборатория» Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан не позднее 15-го числа месяца, следующего за отчетным периодом;
3) центральный аппарат Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения «Республиканская ветеринарная лаборатория» Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан – в Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан и Комитет ветеринарного контроля и надзора не позднее 20 числа месяца, следующего за отчетным периодом.
1. Зертханалық-диагностикалық зерттеулер/
1. Лабораторно-диагностические исследования
Аурулардың
атаулары/
Название
болезней
Жануар-
лардың
түрлерi/
Виды
животных
Оның iшiнде зерттеулер (сараптамалар)
жүргiзiлдi/Из них проведено
исследований (экспертиз)
бактериялық/
бактериологических
вирусологиялық /
вирусологических
сараптаулар,
барлығы/
экспертиз,
всего
оң
нәтижелер/
положи-
тельные
результаты
классикалық/
классический
имунды
ферментті талдау/
имуноферментный
анализ
сараптаулар,
барлығы/
экспертиз,
всего
оң
нәтижелер/
положи-
тельные
результаты
сараптаулар,
барлығы/
экспертиз,
всего
оң
нәтижелер/
положи-
тельные
результаты
1
2
3
4
5
6
7
8
(жалғасы/продолжение)
Оның iшiнде зерттеулер (сараптамалар)
жүргiзiлдi/Из них проведено
исследований (экспертиз)
Саны/
Количество
серологииялық /
серологических
паразитарлық/ паразитарных
ихтиопатоло-
гиялық/
ихтиопатоло-
гические
материал,
барлығы /
материал,
всего
оң
нәтижелер/
положи-
тельные
результаты
классикалық/
классический
имунды
ферментті
талдау/
имуноферментный
анализ
сараптау-
лар,
барлығы/
экспертиз,
всего
оң
нәтиже-
лер/
положи-
тельные
результаты
сараптау-
лар,
барлығы/
экспертиз,
всего
оң
нәтижелер/
положи-тельные
результаты
сарап-
таулар,
барлығы/
экспертиз,
всего
оң
нәтижелер/
положительные
результаты
сараптаулар,
барлығы/
экспертиз,
всего
оң
нәтижелер/
положительные
результаты
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
2. Терi-терсектердi сiбiр жарасына зерттеу/
2. Исследование кожевенного сырья на сибирскую язву
Терiлер,
барлығы/
Всего
шкур
Оның iшiнде/В том числе
жылқылар/
лошадей
iрi
қара
мал/
крупного
рогатого
скота
қойлар
және
ешкiлер/
овец
и коз
жануарлардың
басқа түрлерi/
других видов
животных
А
1
2
3
4
5
Тексерiлген отандық
шикiзат/Исследовано
отечественного
сырья
оның iшiнде оң нәтиже бердi/
из них дали положительную
реакцию
Импорттық шикiзат
тексерiлдi/
Исследовано
импортного сырья
оның iшiнде оң реакция
бергендерi/ из них дали
положительную реакцию
3. Аккредиттелген ветеринариялық зертханалардың
қауіпсіздік көрсеткіштері бойынша жүргізілген
сынақтардың саны бойынша есеп/
3. Отчет по количеству проведенных испытаний по
показателям безопасности аккредитованных
ветеринарных лабораторий
Өнімнің атауы/
Наименование продукции
көрсеткіштер/
показатели
ет және ет
өнімдері/
мясо и
мясные
продукты
сүт және
сүт өнімдері/
молоко и
молочные
продукты
балық және
балық өнімдері/
рыба и
рыбопродукты
сынама-
лардың
барлық
саны
(дана)/
всего
количество
проб
(штук)
олардың
ішінде
қауіп-
сіздік
көрсеткіш-
теріне
сәйкес
келмейді
(дана)/
из них не
соответ-
ствует
показателям
безопас-
ности
(штук)
сынама-
лардың
барлық
саны
(дана)/
всего
количество
проб
(штук)
олардың
ішінде
қауіп-
сіздік
көрсеткіш-
теріне
сәйкес
келмейді
(дана)/
из них не
соответ-
ствует
показателям
безопас-
ности
(штук)
сынама-
лардың
барлық
саны
(дана)/
всего
количество
проб
(штук)
олардың
ішінде
қауіп-
сіздік
көрсеткіш-
теріне
сәйкес
келмейді
(дана)/
из них не
соответствует
показателям
безопасности
(штук)
Заттар
тобы/Группы
веществ
Уытты
элементтер/
Токсичные
элементы
Барлығы/
Всего
Радиология/
Радиология
Барлығы/
Всего
Пестицидтер/
Пестициды
Барлығы/
Всего
Антибиотиктер/
Антибиотики
Барлығы/
Всего
Микотоксиндер/
Микотоксины
Бенз(а)пирен/
Бенз(а)пирен
Нитрозаминдер:
нитрозометиламин
және
нитрозоэтиламин/
Нитрозамины:
сумма
нитрозометиламин
и нитрозоэтиламин
Гистамин/
Гистамин
Барлығы /
Всего
Басқасы/
прочее
Барлығы /Всего
Микробиоло-
гияық
көрсеткіштер/
Микробиологи-
ческие
показатели
Барлығы / Всего
(жалғасы/продолжение)
Өнімнің атауы/Наименование продукции
жұмыртқа/яйцо
жемшөп пен
жемшөп қоспалары/
корма и кормовые добавка
басқа өнімдер/
другие продукты
сынама-
лардың
барлық
саны
(дана)/ всего
количество
проб
(штук)
олардың
ішінде
қауіпсіздік
көрсеткіш-
теріне сәйкес
келмейді (дана)/
из них не
соответствует
показателям
безопасности
(штук)
сынама-
лардың
барлық
саны
(дана)/
всего
количество
проб
(штук)
олардың
ішінде
қауіпсіздік
көрсеткіш-
теріне сәйкес
келмейді (дана)/
из них не
соответствует
показателям
безопасности
(штук)
сынама-
лардың
барлық
саны
(дана)/
всего
количество
проб
(штук)
олардың
ішінде
қауіпсіздік
көрсеткіш-
теріне
сәйкес
келмейді
(дана)/
из них не
соответствует
показателям
безопасности
(штук)
4.Радиометриялық және радиохимиялық зерттеулердiң
нәтижелерi/4. Результаты радиометрических и радиохимических
исследований
1. Зерттеулердiң жалпы саны/Общее количество
исследований _________, оның iшiнде кальциге/из них на кальций
________, бета-белсендiлiктiң қосындысын/суммарную
бета-активность_________________ стронций 90 _________, цезий – 137
_________ свинец– 210 _______ және басқада радионуклидтер/и другие
радионуклиды.
2. Қосынды белсендiлiктi өлшеу тәсiлi (жұқа және қалың
жерлерде)/Метод измерения суммарной активности (в тонком или толстом
слое) ______________________________________________
3. Бақылау препараты, оның белсендiлiгi және өндiрiлген
күнi/Контрольный препарат, его активность и дата изготовления:
а) қосынды белсендiлiктi анықтаған кезде/при определении
суммарной активности _______________________________
б) при определении:

4) 4 бағанасында бірдейлендіруге жататын жануарлардың саны көрсетіледі;
5) 5 бағанасында бірдейлендіруге жататын жануарлардың санынан бірдейлендіру орындалғандарының саны көрсетіледі;
6) «Оның ішінде есеп беру кезеңінде» бағанасында:
6 бағанда есеп беру кезеңінде бірдейлендірілген жануарлардың саны көрсетіледі;
7 бағанда есеп беру кезеңінде жануарларды бірдейлендірудің орындалу пайызы көрсетіледі;
8 бағанда ауыл шаруашылығы жануарларын бiрдейлендiру бойынша бірдейлендірілген жануарлар туралы мәліметтер санынан электрондық базаға енгізілген жануарлардың саны көрсетіледі;
9 бағанда ауыл шаруашылығы жануарларын бiрдейлендiру бойынша бірдейлендірілген жануарлар туралы мәліметтерді электрондық базаға енгізудің орындалу пайызы көрсетіледі;
10 бағанда ауыл шаруашылығы жануарларын бiрдейлендiру бойынша электрондық базасымен компьютерлерi бар қалалар мен ауылдық округтердiң саны көрсетіледі;
11 бағанда аудандар мен қалаларға арналған компьютерлердің саны көрсетіледі.
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігінің
2014 жылғы 25 ақпандағы
№ 16-07/114 бұйрығына
40-қосымша
Әкімшілік мәліметтер жинақтауға арналған нысан
Ветеринариялық зертханалардың қызмет атқару туралы есеп
Индекс: 8-вет
Мерзімділік: айлық
Ұсынады:
1) Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің «Республикалық ветеринариялық зертхана» шаруашылық жүргізу құқығына Республикалық мемлекеттік мекеменің облыстық (өңірлік) филиалдары – жергілікті атқарушы органдарының ветеринариялық бөлімшелері және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің «Республикалық ветеринариялық зертхана» шаруашылық жүргізу құқығына Республикалық мемлекеттік мекеменің облыстық (өңірлік) филиалдарында есеп беру кезеңінде келесі айдың 10-ы күнінен кеш емес;
2) Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің «Республикалық ветеринариялық зертхана» шаруашылық жүргізу құқығына Республикалық мемлекеттік мекеменің облыстық (өңірлік) филиалдары - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің «Республикалық ветеринариялық зертхана» шаруашылық жүргізу құқығына Республикалық мемлекеттік мекеменің орталық аппаратында есеп беру кезеңінде келесі айдың 15-і күнінен кеш емес;
3) Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің «Республикалық ветеринариялық зертхана» шаруашылық жүргізу құқығына Республикалық мемлекеттік мекеменің орталық аппараты - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі және Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінде есеп беру кезеңінде келесі айдың 20-ы күнінен кеш емес.
1. Зертханалық-диагностикалық зерттеулер/1.Лабораторно-диагностические исследования
Аурулардың атаулары/Название болезней
Жануарлардың түрлерi/Виды животных
Оның iшiнде зерттеулер (сараптамалар) жүргiзiлдi/Из них проведено исследований (экспертиз)
бактериялық/бактериологических
вирусологиялық/вирусологических
сараптаулар, барлығы/ экспертиз, всего
оң нәтижелер/положительные результаты
классикалық/классический
имунды ферментті талдау/
имуноферментный анализ
сараптаулар, барлығы/ экспертиз, всего
оң нәтижелер/положительные результаты
сараптаулар, барлығы/ экспертиз, всего
оң нәтижелер/положительные результаты
1
2
3
4
5
6
7
8
(жалғасы/продолжение)
Оның iшiнде зерттеулер (сараптамалар) жүргiзiлдi/Из них проведено исследований (экспертиз)
Саны/Количество
серологииялық/серологических
паразитарлық/ паразитарных
ихтиопатологиялық/ихтиопатологические
материал, барлығы/материал, всего
оң нәтижелер/положительныерезультаты
классикалық/
классический
имунды ферментті талдау/имуно ферментный анализ
сараптаулар,барлығы/экспертиз,
всего
оң нәтижелер/положи-тельныерезультаты
сараптаулар,барлығы/экспертиз,
всего
оң нәтижелер/положительные результаты
сараптаулар,барлығы/экспертиз,
всего
оң нәтижелер/положительныерезультаты
сараптаулар,барлығы/экспертиз, всего
оң нәтижелер/положительные результаты
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
2. Терi-терсектердi сiбiр жарасына зерттеу/2. Исследование кожевенного сырья на сибирскую язву
Терiлер, барлығы/Всего шкур
Оның iшiнде/В том числе
жылқылар/лошадей
iрi қара мал/крупногорогатого скота
қойлар және ешкiлер/овец и коз
жануарлардың басқа түрлерi/других видов животных
А
1
2
3
4
5
Тексерiлген отандық шикiзат/Исследовано отечественного сырья
оның iшiнде оң нәтиже бердi/из них дали положительную реакцию
Импорттық шикiзат тексерiлдi/Исследовано импортного сырья
оның iшiнде оң реакция бергендерi/ из них дали положительную реакцию
3. Аккредиттелген ветеринариялық зертханалардың қауіпсіздік көрсеткіштері бойынша жүргізілген сынақтардың саны бойынша есеп/3. Отчет по количеству проведенных испытаний по показателям безопасности аккредитованных ветеринарных лабораторий
Өнімнің атауы/Наименование продукции
Көрсеткіштер/Показатели
ет және ет өнімдері/мясо и мясные продукты
сүт және сүт өнімдері/молоко и молочные продукты
балық және балық өнімдері/рыба и рыбопродукты
Сынамалардың барлық саны (дана)/Всего количество проб (штук)
Олардың ішінде қауіпсіздік көрсеткіштеріне сәйкес келмейді (дана)/Из них несоответствует показателям безопасности (штук)
Сынамалардың барлық саны (дана)/Всего количество проб (штук)
Олардың ішінде қауіпсіздік көрсеткіштеріне сәйкес келмейді (дана)/Из них несоответствует показателямбезопасности (штук)
Сынамалардың барлық саны (дана)/Всегоколичество проб (штук)
Олардың ішінде қауіпсіздік көрсеткіштеріне сәйкес келмейді (дана)/Из них не соответствует показателям безопасности (штук)
Заттар тобы/Группы веществ
Уыттыэлементтер/Токсичныеэлементы
Барлығы/Всего
Радиология/Радиология
Барлығы/Всего
Пестицидтер/Пестициды
Барлығы/Всего
Антибиотиктер/Антибиотики
Барлығы/Всего
Микотоксиндер/Микотоксины
Бенз(а)пирен/Бенз(а)пирен
Нитрозаминдер:нитрозометиламин және нитрозоэтиламин/ Нитрозамины:
сумма нитрозометиламин и нитрозоэтиламин
Гистамин/Гистамин
Барлығы/Всего
Басқасы/прочее
Барлығы/Всего
Микробиологияық көрсеткіштер/Микробиологические показатели
Барлығы/Всего
(жалғасы/продолжение)
Өнімнің атауы/Наименование продукции
жұмыртқа/яйцо
жемшөп пен жемшөп қоспалары/корма и кормовые добавка
басқа өнімдер/другие продукты
Сынамалардың барлық саны (дана)/Всегоколичество проб (штук)
Олардың ішінде қауіпсіздік көрсеткіштеріне сәйкес келмейді (дана)/Из них не соответствует показателям безопасности (штук)
Сынамалардың барлық саны (дана)/Всегоколичество проб (штук)
Олардың ішінде қауіпсіздік көрсеткіштеріне сәйкес келмейді (дана)/Из них не соответствует показателям безопасности (штук)
Сынамалардың барлық саны (дана)/Всегоколичество проб (штук)
Олардың ішінде қауіпсіздік көрсеткіштеріне сәйкес келмейді (дана)/Из них не соответствует показателям безопасности (штук)
4.Радиометриялық және радиохимиялық зерттеулердiң нәтижелерi/4.Результаты радиометрических и радиохимических исследований
1. Зерттеулердiң жалпы саны/Общее количество исследований_________, оның iшiнде кальциге/из них на кальций ________, бета-белсендiлiктiң қосындысын/суммарную бета-активность_________________ стронций 90 _________, цезий – 137 _________ свинец– 210 _______ және басқада радионуклидтер/и другие радионуклиды.
2. Қосынды белсендiлiктi өлшеу тәсiлi (жұқа және қалың жерлерде)/Метод измерения суммарной активности (в тонком или толстом слое) ______________________________________________
3. Бақылау препараты, оның белсендiлiгi және өндiрiлген күнi/Контрольный препарат, его активность и дата изготовления:
а) қосынды белсендiлiктi анықтаған кезде/при определении суммарной активности _______________________________
б) при определении:

стронций-90/стронция - 90 ____________________
цезий-137/цезия-137 __________________________
қорғасын-210/свинца-210 ______________________
басқа да радионуклидтердi анықтаған кезде/
других радионуклидов ________________________________________________
в) стронций-90, цезий-137, қорғасын-210 және басқа да
радионуклидтердiң байланыс коэффициентi мен оларды анықтау
күнi/коэффициенты связи и дата их определения для стронция-90,
цезия-137, свинца-210 и других радионуклидов
_____________________________________________________________________
4. Зерттеу тәсiлдерi/Методы исследований ______________________
5. Қолдағы радиометрикалық аспаптарды тексеру мерзiмдерi/Сроки
проверки имеющихся радиометрической аппаратуры
_____________________________________________________________________
5. Мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық бақылау және
қадағалау бақылауындағы импортталатын және
экспортталатын өнімдердің қауіпсіздігі жөніндегі есеп/
5. Отчет по безопасности импортируемой и экспортируемой
продукции подконтрольной государственному
ветеринарно-санитарному контролю и надзору
Өнімнің
атауы/
Наименование
продукции
Жалпы
мөлшері/
Общее
количество
(килограмм,
тонн)
Импорт/
Импорт
Экспорт/
Экспорт
Зертханалық
зерттеулерге
арналған
қауіпсіздік
параметрлері/
Параметры
безопасности
для
лабораторных
исследований
Зерт-
ханалық
зерттеу-
лердің
нәти-
желері/
Резуль-
таты
лабора-
торных
исследо-
ваний
жүктің жалпы
мөлшері (тонна)
/общее количество
груза (тонн)
алынған
сынама
мөлшері/
количество
взятых
проб
жүктің
жалпы
мөлшері (тонна)
/общее коли-
чество груза
(тонн)
алынған
сынама
мөлшері/
количество
взятых
проб
сиыр
еті/
говядина
жылқы
еті/конина
шошқа
еті/свинина
қой
еті/
баранина
құс еті/
мясо птицы
сүт және
сүт
өнімдері/
молоко и
молочные
продукты
жұмыртқа/
яйца
бал/мед
жемшөп пен
жемшөп
қоспалары/ корма и
кормовые
добавки
тері
шикізаты/
кожевенное
сырье
басқа
тамақ
өнімдері/
другие
пищевые
продукты
6. Iшкi сауда объектiлерiнде жануарлардан алынатын
еттер мен басқа тағамдарды ветеринариялық-санитариялық
сараптау/
6. Ветеринарно-санитарная экспертиза мяса и других
пищевых продуктов животного происхождения на объектах
внутренней торговли
Аурудың
атаулары және
өткiзiлген
iсшаралар
/Наименование
болезней и
проведенные
мероприятия
Ет (ұша)/
Мясо (туша)
Зерттелетін
сынамалардың саны/
Количество исследуемых
проб
ірi қара
малдың/
крупного
рогатого
скота
шошқа-
лардың/
свиней
қой және
ешкiлердiң/
овец
и коз
жануар-
лардың
басқа
түрле-
рiнiң/
других
видов
животных
сүт
және сүт
өнiмдерi/молоко
и
молочные
продукты
жұмыртқа-
лар/
яйца
басқа
тамақ
өнiмдерi/
другие
пищевые
продукты
партия/
партия
тонна/
тонн
партия/
партия
мың
дана/
тысяч
штук
Жағдай/
случай
тонна/
тонн
А
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Қаралғаны
(сараптама
өткiзiлдi) -
барлығы/
Осмотрено
(проведено
экспертиз) - всего
Зертханалық
зерттеулер
жүргiзiлдi/
Проведено
лабораторных
исследований
Тексерiлген-
дердiң iшiнен
аурулар
анықталды/
Из числа
проверенных
выявлены
болезни:
сiбiр
жарасы/
сибирская язва
х
х
х
х
х
х
туберкулез/
туберкулез
х
х
х
х
х
х
х
сальмонеллез/
сальмонеллез
цистицеркоз
(финноз)/
цистицеркоз
(финоз)
х
х
х
х
х
х
трихинеллез/
трихиннелез
х
х
х
х
х
х
эхинококкоз/
эхинококкоз
х
х
х
х
х
х
басқа жұқпалы
аурулар/другие
инфекционные
болезни
х
х
басқа инвазиялық
аурулар/другие
инвазионные
болезни
х
х
х
х
Тексерiлген
ұшалар мен iшкi
ағзалардың
iшiнен ауру
деп танылғандар
жолданды/
Из числа
проверенных туш
и органов,
признанных
больными,
направлено:
залалсыз-
дандыруға/на
обезвреживание
утильдеуге/
на утилизацию
7. Iшкi сауда объектiлерiнде
ветеринариялық-санитариялық сараптау зертханаларында
мемлекеттiк ветеринариялық- санитариялық бақылау және
қадағалау объектiлерiнiң радиологиялық зерттеулерi/
7. Радиологические исследования объектов государственного
ветеринарно-санитарного контроля и надзора в лабораториях
ветеринарно-санитарной экспертизы на объектах
внутренней торговли
Объектiнiң
атауы/
Наименование
объекта
Саны
(тонна,
килограмм,
литр)/
Количество
(тонн,
килограмм,
литров)
Зерттеулер нәтижелерi бойынша/
По результатам исследований
шектеусiз
жiберiлдi
(тонна, килограмм,
литр)/ реализованы
без ограничения
(тонн, килограмм,
литров)
зарарсыз-
дандырылды
(тонна,
килограмм,
литр) /
обеззара-
жены (тонн,
килограмм,
литров)
жойылды
(тонна,
килограмм,
литр)/
уничтожены
(тонн,
килограмм,
литров)
А
1
2
3
4
жылқы
етi/конина
iрi қара мал
етi/говядина
қой және
ешкi еттерi/
баранина и
козлятина
шошқа
етi/свинина
сүт және сүт
өнiмдерi/
молоко и
молочные
продукты
жануарлардан
алынатын
май/масло
животного
происхождения
өсiмдiктен
алынатын
май/масло
растительного
происхождения/
балық және
балық
өнiмдерi/
рыба и
рыбопродукты
жемшөп/
корма
басқа-да
объектiлер/
прочие объекты
МӨР ОРНЫ/МЕСТО ПЕЧАТИ Ұйымның басшысы ______________ _______________
Руководитель организации (қолы/подпись) (тегі, аты,
әкесінің аты - ол болған кезде
/фамилия, имя, отчество - при его наличии)
Орындаушы ____________________ ____________________________________
Исполнитель (қолы/подпись) (тегі, аты, әкесінің аты - ол болған кезде
/фамилия, имя, отчество - при его наличии)
Телефоны/Телефон _______ «___» ________ 20 __ жыл/год.
Примечание: Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных

стронций-90/стронция - 90 ____________________
цезий-137/цезия-137 __________________________
қорғасын-210/свинца-210 ______________________
басқа да радионуклидтердi анықтаған кезде/других радионуклидов ________________________________________________
в) стронций-90, цезий-137, қорғасын-210 және басқа да радионуклидтердiң байланыс коэффициентi мен оларды анықтау күнi/коэффициенты связи и дата их определения для стронция-90, цезия-137, свинца-210 и других радионуклидов ______________________
4. Зерттеу тәсiлдерi/Методы исследований ____________________
5. Қолдағы радиометрикалық аспаптарды тексеру мерзiмдерi/Срокипроверки имеющихся радиометрической аппаратуры ___________________________________________________________________
5. Мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық бақылау және қадағалау бақылауындағы импортталатын және экспортталатын өнімдердің қауіпсіздігі жөніндегі есеп/5. Отчет по безопасности импортируемой и экспортируемой продукции подконтрольной государственному ветеринарно-санитарному контролю и надзору _____ жылғы _______ тоқсан/ ______ квартал _____ года
Өнімнің атауы/Наименование продукции
Жалпы мөлшері/Общее количество (килограмм, тонн)
Импорт/ Импорт
Экспорт/ Экспорт
Зертханалық зерттеулерге арналған қауіпсіздік параметрлері/ Параметры безопасности для лабораторных исследований
Зертханалықзерттеулердіңнәтижелері/Результатылабораторныхисследований
жүктің жалпымөлшері (тонна)/общее количествогруза (тонн)
алынғансынама мөлшері/количествовзятыхпроб
Жүктің жалпы мөлшері (тонна)/общее количество груза (тонн)
алынғансынамамөлшері/количествовзятых проб
сиыр еті/говядина
жылқы еті/конина
шошқа еті/свинина
қой еті/баранина
құс еті/мясо птицы
сүт және сүт өнімдері/ молоко и молочные
продукты
жұмыртқа/яйца
бал/мед
жемшөп пен жемшөп қоспалары/корма икормовые добавки
тері шикізаты/кожевенное сырье
басқа тамақ өнімдері/другие пищевые продукты
6. Iшкi сауда объектiлерiнде жануарлардан алынатын еттер мен басқа тағамдарды ветеринариялық-санитариялық сараптау/6. Ветеринарно-санитарная экспертиза мяса и других пищевых продуктов животного происхождения на объектах внутренней торговли
Аурудың атаулары және өткiзiлген iс шаралар /Наименование болезней и проведенные мероприятия
Ет (ұша)/Мясо (туша)
Зерттелетін сынамалардың саны/Количество исследуемых проб
Iрi қарамалдың/крупного рогатогоскота
шошқалардың/свиней
қой жәнеешкiлердiң/овец и коз
жануарлардыңбасқа түрлерiнiң/других видов животных
Сүт және сүтөнiмдерi/Молоко имолочные продукты
Жұмыртқалар/Яйца
Басқа тамақ өнiмдерi/Другие пищевые продукты
партия/партия
тонна/тонн
партия/партия
мыңдана/тысяч штук
Жағдай/случай
тонна/тонн
А
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Қаралғаны (сараптама өткiзiлдi) - барлығы/Осмотрено (проведено экспертиз)-всего
Зертханалық зерттеулер жүргiзiлдi/
Проведено лабораторных исследований
Тексерiлгендердiң iшiнен анықталған аурулар/Из числа проверенных
выявлены болезни:
Сiбiр жарасы/Сибирская язва
х
х
х
х
х
х
Туберкулез/Туберкулез
х
х
х
х
х
х
х
Сальмонеллез/Сальмонеллез
Цистицеркоз(финноз)/Цистицеркоз(финоз)
х
х
х
х
х
х
Трихинеллез/Трихиннелез
х
х
х
х
х
х
Эхинококкоз/Эхинококкоз
х
х
х
х
х
х
Басқа жұқпалы аурулар/Другие
инфекционные болезни
х
х
Басқа инвазиялық аурулар/Другие
инвазионные болезни
х
х
х
х
Тексерiлген ұшалар мен iшкi ағзалардың
iшiнен ауру деп танылғандар жолданды/ Из числа проверенных туш и органов, признанных больными, направлено:
залалсыздандыруға/на обезвреживание
Утильдеуге/На утилизацию
7. Iшкi сауда объектiлерiнде ветеринариялық-санитариялық сараптау зертханаларында мемлекеттiк ветеринариялық- санитариялық бақылау және қадағалау объектiлерiнiң радиологиялық зерттеулерi/7. Радиологические исследования объектов государственного ветеринарно-санитарного контроля и надзора в лабораториях ветеринарно-санитарной экспертизы на объектах внутренней торговли
Объектiнiң атауы/
Наименование объекта
Саны (тонна, килограмм, литр)/ Количество (тонн, килограмм, литров)
Зерттеулер нәтижелерi бойынша/По результатам исследований
Шектеусiз жiберiлдi (тонна, килограмм, литр)/реализованы без ограничения (тонн, килограмм, литров)
Зарарсыздандырылды (тонна, килограмм, литр) /обеззаражены (тонн, килограмм, литров)
жойылды (тонна, килограмм, литр)/ уничтожены (тонн, килограмм, литров)
А
1
2
3
4
жылқы етi/конина
iрi қара мал етi/говядина
қой және ешкi еттерi/баранина и козлятина
шошқа етi/свинина
сүт және сүт өнiмдерi/молоко и молочные продукты
жануарлардан алынатынмай/масло животного происхождения
өсiмдiктен алынатын
май/масло растительногопроисхождения/
балық және балықөнiмдерi/рыба и рыбопродукты
жемшөп/корма
басқа да объектiлер/ прочие объекты
МӨР ОРНЫ/МЕСТО ПЕЧАТИ Мекеменiң басшысы ________ ___________________
Руководитель организации (қолы/подпись) (тегі, аты, әкесінің аты - ол болған кезде /фамилия, имя, отчество - при его наличии)
Орындаушы _________  ______________________________________________Исполнитель (қолы/подпись) (тегі, аты, әкесінің аты - ол болған кезде /фамилия, имя, отчество - при его наличии)
Телефоны/Телефон _______ «___» ________ 20 __ жыл/год.
Ескертпе: Есеп нысаны толтыру бойынша түсініктеме

1. В таблице 1 «Лабораторно-диагностические исследования» Формы отчета:
1) в столбце 1 указывается наименование болезней животных;
2) в столбце 2 указывается вид животного;
3) в столбце «Из них проведено экспертиз»:
в графе «бактериологических»:
в столбце 3 указывается общее количество проведенных бактериологических исследований;
в столбце 4 указывается количество бактериологических исследований давших положительный результат;
в графе «вирусологических»:
в графе «классический»:
в столбце 5 указывается количество проведенных вирусологических исследований классическими методами исследований;
в столбце 6 указывается количество вирусологических исследований проведенных классическими методами исследований давших положительные результаты;
в графе «иммуноферментный анализ»:
в столбце 7 указывается количество вирусологических исследований проведенных методом иммуноферментного анализа;
в столбце 8 указывается количество вирусологических исследований проведенных методом иммуноферментного анализа давших положительный результат;
в графе «серологических»:
в графе «классический»:
в столбце 9 указывается количество проведенных серологических исследований классическими методами исследований;
в столбце 10 указывается количество серологических исследований проведенных классическими методами исследований давших положительные результаты;
в графе «иммуноферментный анализ»:
в столбце 11 указывается количество серологических исследований проведенных методом иммуноферментного анализа;
в столбце 12 указывается количество серологических исследований проведенных методом иммуноферментного анализа давших положительный результат;
в графе «паразитарных»:
в столбце 13 указывается количество проведенных паразитарных исследований;
в столбце 14 указывается количество проведенных паразитарных давших положительный результат;
в графе «ихтиопатологических»:
в столбце 15 указывается количество проведенных ихтиопатологических исследований;
в столбце 16 указывается количество проведенных ихтиопатологических давших положительный результат;
4) в графе «Количество»:
в столбце 17 указывается общее количество материала поступившего для исследования;
в столбце 18 указывается количество материала поступившего для исследования, давшего положительный результат;
2. В таблице 2 «Исследование кожевенного сырья на сибирскую язву» Формы отчета:
1) в столбце А указывается наименование мероприятия;
2) в столбце 1 указывается количество шкур подвергнутых исследованию;
3) в графе «В том числе»:
в столбце 2 указывается количество шкур полученных от лошадей, подвергнутых исследованию;
в столбце 2 указывается количество шкур полученных от крупного рогатого скота, подвергнутых исследованию;
в столбце 2 указывается количество шкур полученных от овец и коз, подвергнутых исследованию;
в столбце 2 указывается количество шкур полученных от других видов животных, подвергнутых исследованию;

1. «Зертханалық-диагностикалық зерттеулер» Есеп нысаны 1 кестеде:
1) 1 бағанасында жануарлар ауруларының атауы көрсетіледі;
2) 2 бағанасында жануарлардың түрі көрсетіледі;
3) «Оның ішінде зерттеулер (сараптамалар) жүргізілді» бағанасында:
«бактериологиялық» бағанасында:
3 бағанда жүргізілген бактериологогиялық зерттеулердің жалпы саны көрсетіледі;
4 бағанда оң нәтиже берген бактериологогиялық зерттеулердің саны көрсетіледі;
«вирусологиялық» бағанасында:
«классикалық» бағанасында:
5 бағанда вирусологиялық зерттеулердің классикалық әдісімен жүргізілген зерттеулердің саны көрсетіледі;
6 бағанда оң нәтиже берген вирусологиялық зерттеулердің классикалық әдісімен жүргізілген зерттеулердің саны көрсетіледі;
«имуноферментті талдау» бағанасында:
7 бағанда вирусологиялық зерттеулердің имуноферментті талдау әдісімен жүргізілген зерттеулердің саны көрсетіледі;
8 бағанда оң нәтиже берген вирусологиялық зерттеулердің имуноферментті талдау әдісімен жүргізілген зерттеулердің саны көрсетіледі;
«серологиялық» бағанасында:
«классикалық» бағанасында:
9 бағанда серологиялық зерттеулердің классикалық әдісімен жүргізілген зерттеулердің саны көрсетіледі;
10 бағанда оң нәтиже берген серологиялық зерттеулердің классикалық әдісімен жүргізілген зерттеулердің саны көрсетіледі;
«имуноферментті талдау» бағанасында:
11 бағанда серологиялық зерттеулердің имуноферментті талдау әдісімен жүргізілген зерттеулердің саны көрсетіледі;
12 бағанда оң нәтиже берген серологиялық зерттеулердің имуноферментті талдау әдісімен жүргізілген зерттеулердің саны көрсетіледі;
«паразитарлық» бағанасында:
13 бағанда жүргізілген паразитарлық зерттеулердің жалпы саны көрсетіледі;
14 бағанда оң нәтиже берген паразитарлық зерттеулердің саны көрсетіледі;
«ихтиопатологиялық» бағанасында:
15 бағанда жүргізілген ихтиопатологиялық зерттеулердің жалпы саны көрсетіледі;
16 бағанда оң нәтиже берген ихтиопатологиялық зерттеулердің саны көрсетіледі;
3) «Саны» бағанасында:
«бактериологиялық» бағанасында:
17 бағанда зерттеу үшін келіп түскен материалдардың жалпы саны көрсетіледі;
18 бағанда оң нәтиже берген зерттеу үшін келіп түскен материалдардың саны көрсетіледі;
2. «Терi-терсектердi сiбiр жарасына зерттеу» Есеп нысаны 2-ші кестеде:
1) А бағанасында іс-шаралардың атауы көрсетіледі;
2) 1 бағанасында зерттеуге жататын терілердің саны көрсетіледі;
3) «Оның ішінде» бағанасында:
2 бағанда зерттеуге жататын жылқылардан алынған терілердің саны көрсетіледі;
3 бағанда зерттеуге жататын ірі қара малдардан алынған терілердің саны көрсетіледі;
4 бағанда зерттеуге жататын қойлар мен ешкілерден алынған терілердің саны көрсетіледі;
5 бағанда зерттеуге жататын жануарлардың басқа түрлерінен алынған терілердің саны көрсетіледі;

3. В таблице 3 «Отчет по количеству проведенных испытаний по показателям безопасности аккредитованных ветеринарных лабораторий» Формы отчета:
1) в графе «Показатели» указываются показатели безопасности на которые исследуются продукция;
2) в графе «Наименование продукции» указывается наименование продукции, а также количество проб продукции поступивших на исследование по показателям безопасности и количество проб не соответствующих показателям безопасности из поступивших на исследование.
4. В разделе 4 «Результаты радиометрических и радиохимических исследований» Формы отчета указывается общее количество проведҰнных радиологических исследований, на какие показатели проводились радиологические исследования, методы измерения, контрольный препарат, его активность и дата изготовления, методы радиологических исследований, а также сроки поверки радиологической аппаратуры.
5. В таблице 5 «Отчет по безопасности импортируемой и экспортируемой продукции подконтрольной государственному ветеринарно-санитарному контролю и надзору» Формы отчета:
1) в графе «Наименование продукции» указывается наименование продукции;
2) в графе «Общее количество» указывается общее количество происследованной продукции;
3) в графе «Импорт» указывается общее количество груза а также количество проб отобранных от него;
4) в графе «Экспорт» указывается общее количество груза а также количество проб отобранных от него;
5) в графе «Параметры безопасности для лабораторных исследований» указываются предельно допустимые нормы параметров безопасности;
1) в графе «Результаты лабораторных исследований» указываются результаты лабораторных исследований продукции;
6. В таблице 6 «Ветеринарно-санитарная экспертиза мяса и других пищевых продуктов животного происхождения на объектах внутренней торговли» Формы отчета:
1) в столбце А указывается проведҰнные мероприятия по итогам ветеринарно-санитарной экспертизы;
2) в графе «Мясо (туша)»:
в столбце 1 указывается количество мяса (туш) крупного рогатого скота поступившего на ветеринарно-санитарную экспертизу;
в столбце 2 указывается количество мяса (туш) свиней поступившего на ветеринарно-санитарную экспертизу;
в столбце 3 указывается количество мяса (туш) овец и коз поступившего на ветеринарно-санитарную экспертизу;
в столбце 4 указывается количество мяса (туш) других видов животных поступившего на ветеринарно-санитарную экспертизу;
3) в графе «Количество исследуемых проб» указывается количество партий и их объем молока и молочных продуктов, яиц и других пищевых продуктов;
7. В таблице 7 «Радиологические исследования объектов государственного ветеринарно-санитарного контроля и надзора в лабораториях ветеринарно-санитарной экспертизы на объектах внутренней торговли» Формы отчета:

3. «Аккредиттелген ветеринариялық зертханалардың қауіпсіздік көрсеткіштері бойынша жүргізілген сынақтардың саны бойынша есеп» Есеп нысаны 3-ші кестеде:
1) «Көрсеткіштер» бағанасында зерттелетін өнімдерге қауіпсіздік көрсеткіштері көрсетіледі;
2) «Өнімнің атауы» бағанасында өнімнің атауы, сондай-ақ, қауіпсіздік көрсеткіштері бойынша зерттеуге келіп түскен өнімдердің және олардың қауіпсіздік көрсеткіштеріне сәйкес келмейтін сынамалардың саны көрсетіледі;
4. «Радиометриялық және радиохимиялық зерттеулердiң нәтижелерi» Есеп нысаны 4-ші бөлімінде жүргізілген радиологиялық зерттеулердің жалпы саны, қандай көрсеткіштерге радиологиялық зерттеулер жүргізілгені, өлшеу тәсілі, бақылау препараты, оның белсенділігі және өндірілген күні, радиологиялық зерттеу тәсілдері, сондай-ақ, радиологиялық аспаптарды тексеру мерзімдері көрсетіледі.
5. «Мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық бақылау және қадағалау бақылауындағы импортталатын және экспортталатын өнімдердің қауіпсіздігі жөніндегі есеп» Есеп нысаны 5-ші кестеде:
1) «Өнімнің атауы» бағанасында өнімнің атауы көрсетіледі;
2) «Жалпы мөлшері» бағанасында зерттелген өнімдердің жалпы саны көрсетіледі;
3) «Импорт» бағанасында жүктің жалпы саны, сондай-ақ, олардан алынған сынама саны көрсетіледі;
4) «Экспорт» бағанасында жүктің жалпы саны, сондай-ақ, олардан алынған сынама саны көрсетіледі;
5) «Зертханалық зерттеулерге арналған қауіпсіздік параметрлері» бағанасында қауіпсіздік параметрлердің мөлшерлі ұйғарынды нормалары көрсетіледі;
6) «Зертханалық зерттеулердің нәтижелері» бағанасында өнімдерді зертханалық зерттеулердің нәтижелері көрсетіледі;
6. «Iшкi сауда объектiлерiнде жануарлардан алынатын еттер мен басқа тағамдарды ветеринариялық-санитариялық сараптау» Есеп нысаны 6-шы кестеде:
1) А бағанасында ветеринариялық-санитариялық сараптау қорытындысы бойынша өткізілген іс-шаралар көрсетіледі;
2) «Ет (ұша)» бағанасында:
1 бағанда ветеринариялық-санитариялық сараптауға келіп түскен ірі қара мал етінің (ұша) саны көрсетіледі;
2 бағанда ветеринариялық-санитариялық сараптауға келіп түскен шошқа етінің (ұша) саны көрсетіледі;
3 бағанда ветеринариялық-санитариялық сараптауға келіп түскен қой және ешкі етінің (ұша) саны көрсетіледі;
4 бағанда ветеринариялық-санитариялық сараптауға келіп түскен жануарлардың басқа түрлерінің етінің (ұша) саны көрсетіледі;
3) «Зерттелетін сынамалардың саны» бағанасында партия және олардың мөлшері, сүт және сүт өнімдері, жұмыртқа және басқа тамақ өнімдерінің саны көрсетіледі;
7. «Iшкi сауда объектiлерiнде ветеринариялық-санитариялық сараптау зертханаларында мемлекеттiк ветеринариялық-санитариялық бақылау және қадағалау объектiлерiнiң радиологиялық зерттеулерi» Есеп нысаны 7-ші кестеде:

1) в столбце А указывается наименование объекта поступившего на радиологические исследования;
2) в столбце 1 указывается количество объекта поступившего для радиологических исследований
3) в графе «По результатам исследований»:
в столбце 2 указывается количество объекта, реализация которого по результатам радиологических исследований разрешена без ограничений;
в столбце 3 указывается количество объекта отправленного на обеззараживание по результатам радиологических исследований;
в столбце 4 указывается количество объекта отправленного на уничтожение по результатам радиологических исследований.
Приложение 41
к приказу Министра
сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 25 февраля 2014 года № 16-07/114
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Отчет о деятельности референтной лаборатории
Индекс: 9-вет
Периодичность: месячная
Круг лиц представляющих информацию:
1) алматинский филиал Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения «Национальный референтный центр по ветеринарии» Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан – в центральный аппарат Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения «Национальный референтный центр по ветеринарии» Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан не позднее 15 числа месяца, следующего за отчетным периодом;
2) центральный аппарат Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения «Национальный референтный центр по ветеринарии» Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан – в Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан и Комитет ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан не позднее 20 числа месяца, следующего за отчетным периодом;
1. Жұқпалы ауруларды балау зертханасы / 1. Лаборатория диагностики инфекционных заболеваний
1.1 Серология бөлімі/отдел Серологии:
Облыс,
аудан,
село
атауы /
Наименование
области,
района,
села
Үлгілердің
атауы /
Наименование
образца
Жануардың
түрі,
жасы /
Вид
животного,
возраст
Үлгілердің
мөлшері /
Количество
образца
Көрсет-
кіштің
аталуы/
Наименование
показателя
Зерттеулер
әдістері /
Методы
исследо-
ваний
Зерттеулер
нәтижелері /
Результаты
исследо-
ваний
Зерт-
теулер
саны/
Количество
исследо-
ваний
Сынақ
хаттама-
сының
нөмірі/
Номер
протокола
испытании
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1.2 Бактериология бөлімі/отдел Бактериологии
Облыс,
аудан,
село
атауы /
Наименование
области,
района,
села
Үлгілердің
атауы /
Наименование
образца
Жануардың
түрі,
жасы /
Вид
животного,
возраст
Үлгілер-
дің
мөлшері /
Количество
образца
Көрсет-
кіштің
аталуы/
Наименование
показателя
Зерттеулер
әдістері /
Методы
исследо-
ваний
Зерттеулер
нәтижелері /
Результаты
исследо-
ваний
Зерттеулер
саны/
Количество
исследо-
ваний
Сынақ
хаттама-
сының
нөмірі/
номер
протокола
испытании
1
2
3
4
5
6
7
8
9

1) А бағанасында радиологиялық зерттеулерге келіп түскен объектілердің атауы көрсетіледі;
2) 1 бағанасында радиологиялық зерттеулерге келіп түскен объектілердің саны көрсетіледі;
3) «Зерттеулер нәтижелері бойынша» бағанасында:
2 бағанда радиологиялық зерттеулердің нәтижелері бойынша шектеусіз рұқсат етілген іске асыру объектілерінің саны көрсетіледі;
3 бағанда радиологиялық зерттеулердің нәтижелері бойынша зарарсыздандыруға жіберілген объектілердің саны көрсетіледі;
4 бағанда радиологиялық зерттеулердің нәтижелері бойынша жоюға жіберілген объектілердің саны көрсетіледі;
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігінің
2014 жылғы 25 ақпандағы
№ 16-07/114 бұйрығына
41-қосымша
Әкімшілік мәліметтерді жинақтауға арналған нысан
Референттiк зертхананың қызмет атқару туралы есебі
Индекс: 9-вет
Мерзімділік: айлық
Ұсынады:
1) Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің «Ветеринария бойынша ұлттық референттік орталық» шаруашылық жүргізу құқығына Республикалық мемлекеттік мекеменің Алматы филиалы – Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің «Ветеринария бойынша ұлттық референттік орталық» шаруашылық жүргізу құқығына Республикалық мемлекеттік мекеменің орталық аппаратында есеп беру кезеңінде келесі айдың 15-і күнінен кеш емес;
2) Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің «Ветеринария бойынша ұлттық референттік орталық» шаруашылық жүргізу құқығына Республикалық мемлекеттік мекеменің орталық аппараты - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінде есеп беру кезеңінде келесі айдың 20-ы күнінен кеш емес.
1. Жұқпалы ауруларды балау зертханасы/1. Лаборатория диагностики инфекционных заболеваний
1.1 Серология бөлімі/отдел Серологии:
Облыс, аудан, село атауы/Наименование области, района, села
Үлгілердің атауы/Наименование образца
Жануардың түрі, жасы/Вид животного, возраст
Үлгілердің мөлшері /Количество образца
Көрсеткіштің аталуы/Наименование показателя
Зерттеулер әдістері/Методы исследований
Зерттеулер нәтижелері/Результаты исследований
Зерттеулер саны/Количество исследований
Сынақ хаттамасының нөмірі/Номер протокола испытании
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1.2 Бактериология бөлімі/отдел Бактериологии
Облыс, аудан, село атауы/ Наименование области, района, села
Үлгілердің атауы/ Наименование образца
Жануардың түрі, жасы/ Вид животного, возраст
Үлгілердің мөлшері /Количество образца
Көрсеткіштің аталуы/Наименование показателя
Зерттеулер әдістері /Методы исследований
Зерттеулер нәтижелері /Результаты исследований
Зерттеулер саны/ Количество исследований
Сынақ хаттамасының нөмірі/номер протокола испытании
1
2
3
4
5
6
7
8
9

1. В разделе 1 «Лаборатория диагностики инфекционных заболеваний» Формы отчета:
в таблице 1.1 «Отдел серологии» Формы отчета:
1) в графе 1 указывается наименование административно-территориальной единицы;
2) в графе 2 указывается наименование биоматериала поступившего для исследования;
3) в графе 3 указывается вид животного и его возраст, от которого отобран биоматериал для исследования;
4) в графе 4 указывается количество поступившего для исследования биоматериала;
5) в графе 5 указывается на что исследуется биоматериал;
6) в графе 6 указываются методы исследования биоматериала;
7) в графе 7 указывается результат исследования биоматериала;
8) в графе 8 указывается количество проведенных исследований;
9) в графе 9 указывается номер протокола испытания.
в таблице 1.2 «Одел бактериологии» Формы отчета:
1) в графе 1 указывается наименование административно-территориальной единицы;
2) в графе 2 указывается наименование биоматериала поступившего для исследования;
3) в графе 3 указывается вид животного и его возраст, от которого отобран биоматериал для исследования;
4) в графе 4 указывается количество поступившего для исследования биоматериала;
5) в графе 5 указывается на что исследуется биоматериал;
6) в графе 6 указываются методы исследования биоматериала;
7) в графе 7 указывается результат исследования биоматериала;
8) в графе 8 указывается количество проведенных исследований;
9) в графе 9 указывается номер протокола испытания.
в таблице 1.3 «Отдел молекулярной биологии» Формы отчета:
1) в графе 1 указывается наименование административно-территориальной единицы;
2) в графе 2 указывается наименование биоматериала поступившего для исследования;
3) в графе 3 указывается вид животного и его возраст, от которого отобран биоматериал для исследования;
4) в графе 4 указывается количество поступившего для исследования биоматериала;
5) в графе 5 указывается на что исследуется биоматериал;
6) в графе 6 указываются методы исследования биоматериала;
7) в графе 7 указывается результат исследования биоматериала;
8) в графе 8 указывается количество проведенных исследований;
9) в графе 9 указывается номер протокола испытания.
в таблице 1.4 «Отдел эпизоотического мониторинга» Формы отчета:
1) в графе 1 указывается наименование административно-территориальной единицы;
2) в графе 2 указывается наименование биоматериала поступившего для исследования;
3) в графе 3 указывается вид животного и его возраст, от которого отобран биоматериал для исследования;
4) в графе 4 указывается количество поступившего для исследования биоматериала;

1. «Жұқпалы ауруларды балау зертханасы» Есеп нысаны 1 бөлімінде:
«Серология бөлімі» Есеп нысаны 1.1 кестесіңде
1) 1 бағанасында әкімшілік-аумақтық бірліктің атауы көрсетіледі;
2) 2 бағанасында зерттеуге келіп түскен биоматериалдың атауы көрсетіледі;
3) 3 бағанасында зерттеу үшін биоматериал сұрыпталған жануардың түрі және оның жасы көрсетіледі;
4) 4 бағанасында зерттеуге келіп түскен биоматериалдың саны көрсетіледі;
5) 5 бағанасында жануарлар ауруының алдын ала диагнозы көрсетіледі;
6) 6 бағанасында биоматериалды зерттеулердің әдістері көрсетіледі;
7) 7 бағанасында биоматериалды зерттеулердің нәтижелері көрсетіледі;
8) 8 бағанасында зерттеулердің саны көрсетіледі;
9) 9 бағанасында сынақ хаттамасының нөмірі көрсетіледі;
«Бактериология бөлімі» Есеп нысаны 1.2 кестеде:
1) 1 бағанасында әкімшілік-аумақтық бірліктің атауы көрсетіледі;
2) 2 бағанасында зерттеуге келіп түскен биоматериалдың атауы көрсетіледі;
3) 3 бағанасында зерттеу үшін биоматериал сұрыпталған жануардың түрі және оның жасы көрсетіледі;
4) 4 бағанасында зерттеуге келіп түскен биоматериалдың саны көрсетіледі;
5) 5 бағанасында жануарлар ауруының алдын ала диагнозы көрсетіледі;
6) 6 бағанасында биоматериалды зерттеулердің әдістері көрсетіледі;
7) 7 бағанасында биоматериалды зерттеулердің нәтижелері көрсетіледі;
8) 8 бағанасында зерттеулердің саны көрсетіледі;
9) 9 бағанасында сынақ хаттамасының нөмірі көрсетіледі;
«Молекулярлық биология бөлімі» Есеп нысаны 1.3 кестеде:
1) 1 бағанасында әкімшілік-аумақтық бірліктің атауы көрсетіледі;
2) 2 бағанасында зерттеуге келіп түскен биоматериалдың атауы көрсетіледі;
3) 3 бағанасында зерттеу үшін биоматериал сұрыпталған жануардың түрі және оның жасы көрсетіледі;
4) 4 бағанасында зерттеуге келіп түскен биоматериалдың саны көрсетіледі;
5) 5 бағанасында жануарлар ауруының алдын ала диагнозы көрсетіледі;
6) 6 бағанасында биоматериалды зерттеулердің әдістері көрсетіледі;
7) 7 бағанасында биоматериалды зерттеулердің нәтижелері көрсетіледі;
8) 8 бағанасында зерттеулердің саны көрсетіледі;
9) 9 бағанасында сынақ хаттамасының нөмірі көрсетіледі;
«Эпизоотиялық мониторинг бөлімі» Есеп нысаны 1.4 кестеде:
1) 1 бағанасында әкімшілік-аумақтық бірліктің атауы көрсетіледі;
2) 2 бағанасында зерттеуге келіп түскен биоматериалдың атауы көрсетіледі;
3) 3 бағанасында зерттеу үшін биоматериал сұрыпталған жануардың түрі және оның жасы көрсетіледі;
4) 4 бағанасында зерттеуге келіп түскен биоматериалдың саны көрсетіледі;

5) в графе 5 указывается на что исследуется биоматериал;
6) в графе 6 указываются методы исследования биоматериала;
7) в графе 7 указывается результат исследования биоматериала;
8) в графе 8 указывается количество проведенных исследований;
9) в графе 9 указывается номер протокола испытания.
2. В таблице 2 «Лаборатория Национальной коллекции депонированных штаммов» Формы отчета:
1) в графе 1 указывается номер записи по порядку;
2) в графе 2 указывается наименование штаммов микроорганизмов;
3) в графе 3 указывается депозитор;
4) в графе 4 указывается результаты и этап освежения штаммов микроорганизмов;
5) в графе 5 указывается количество проведнных освежений;
3. В таблице 3 «Лаборатория анализа пищевой продукции» Формы отчета:
1) в столбце 1 указывается наименование административно-территориальной единицы;
2) в столбце 2 указывается наименование пищевой продукции поступившей для исследования;
3) в столбце 3 указывается количество поступившей для исследования пищевой продукции;
4) в столбце 4 указывается, на что исследуется пищевая продукция;
5) в столбце 5 указывается количество исследований;
6) в столбце 6 указываются методы исследования пищевой продукции;
7) в графе «результаты исследования пищевой продукции»:
в столбце 7 указывается допустимый уровень показателя;
в столбце 8 фактический уровень показателя;
8) в столбце 9 указывается заключение по рензультатам исследований;
9) в столбце 10 указывается номер протокола испытания.
4. В таблице 3.1 «Химико-токсикологические и радиологические исследования» Формы отчета:
1) в столбце 1 указывается наименование административно-территориальной единицы;
2) в столбце 2 указывается наименование пищевой продукции поступившей для исследования;
3) в столбце 3 указывается количество поступившей для исследования пищевой продукции;
4) в столбце 4 указывается, на что исследуется пищевая продукция;
5) в столбце 5 указывается количество исследований;
6) в столбце 6 указываются методы исследования пищевой продукции;
7) в графе «результаты исследования пищевой продукции»:
в столбце 7 указывается допустимый уровень показателя;
в столбце 8 фактический уровень показателя;
8) в графе 9 указывается номер протокола испытания.
5. В таблице 4 «Контроль качества ветеринарных препаратов» Формы отчета:
1) в графе 1 указывается номер записи по порядку;
2) в графе 2 указывается наименование поступивших ветеринарных препаратов;
3) в графе 3 указывается наименование и адрес заявителя;
4) в графе 4 указывается наименование и адрес предприятия изготовителя ветеринарного препарата;
5) в графе 5 указывается количество партий ветеринарных препаратов;

5) 5 бағанасында жануарлар ауруының алдын ала диагнозы көрсетіледі;
6) 6 бағанасында биоматериалды зерттеулердің әдістері көрсетіледі;
7) 7 бағанасында биоматериалды зерттеулердің нәтижелері көрсетіледі;
8) 8 бағанасында зерттеулердің саны көрсетіледі;
9) 9 бағанасында сынақ хаттамасының нөмірі көрсетіледі;
2. «Микроорганизмдердің депондалған штаммдарының ұлттық топтамасының зертханасы» Есеп нысаны 2-ші кестеде:
1) 1 бағанасында реттік нөмірі көрсетіледі;
2) 2 бағанасында микроорганизм штаммдарының атаулары көрсетіледі;
3) 3 бағанасында депозитор көрсетіледі;
4) 4 бағанасында нәтижелері және жаңарту сатысы көрсетіледі;
5) 5 бағанасында өткізілген жаңарту саны
3. «Тамақ өнімдерін талдау зертханасы» Есеп нысаны 3-ші кестеде:
1) 1 бағанасында әкімшілік-аумақтық бірліктің атауы көрсетіледі;
2) 2 бағанасында зерттеуге келіп түскен үлгілердің атауы көрсетіледі;
3) 3 бағанасында зерттеуге келіп түскен үлгілердің саны көрсетіледі;
4) 4 бағанасында тамақ өнімдері қандай заттарға зерттейді көрсетіледі;
5) 5 бағанасында зерттеулердің саны көрсетіледі;
6) 6 бағанасында тамақ өнімдері зерттеулердің әдістері көрсетіледі;
«Зерттеулер нәтижелері» бағанда:
7) 7 бағанасында рұқсат етілген мөлшері көрсетіледі;
8) 8 бағанасында нақты мөлшері көрсетіледі;
9) 9 бағанасында зерттеулердің нәтижелері қортындысы көрсетіледі;
10) 10 бағанасында сынақ хаттамасының нөмірі көрсетіледі;
4. «Химиялық-токсикологиялық және радиологиялық зерттеулер» Есеп нысаны 3.1 кестеде:
1) 1 бағанасында әкімшілік-аумақтық бірліктің атауы көрсетіледі;
2) 2 бағанасында зерттеуге келіп түскен үлгілердің атауы көрсетіледі;
3) 3 бағанасында зерттеуге келіп түскен үлгілердің саны көрсетіледі;
4) 4 бағанасында тамақ өнімдері қандай заттарға зерттейді көрсетіледі;
5) 5 бағанасында зерттеулердің саны көрсетіледі;
6) 6 бағанасында тамақ өнімдері зерттеулердің әдістері көрсетіледі;
«Зерттеулер нәтижелері» бағанда:
7) 7 бағанасында рұқсат етілген мөлшері көрсетіледі;
8) 8 бағанасында нақты мөлшері көрсетіледі;
9) 9 бағанасында сынақ хаттамасының нөмірі көрсетіледі;
5. «Ветеринариялық препараттардың сапасын анықтау» Есеп нысаны 3.1 кестеде:
1) 1 бағанасында реттік нөмірі көрсетіледі;
2) 2 бағанасында келіп түскен ветеринариялық препараттардың атауы көрсетіледі;
3) 3 бағанасында иесінің аталуы мен орналасқан жері көрсетіледі;
4) 4 бағанасында ветеринариялық препараттардың өндіруші мекеменің аталуы мен орналасқан жері көрсетіледі;
4) 4 бағанасында ветеринариялық препараттардың партия саны көрсетіледі;
5) «Вететеринариялық препараттардың сапасын бақылау» бағанасында өткізілген күні және оның нәтижесі көрсетіледі;

6) в графе «Контроль качества вететринарных препаратов» указывается дата проведения контроля качества и его результаты;
7) в графе 8 указываются результаты контроля.
Приложение 42
к приказу Министра
сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 25 февраля 2014 года № 16-07/114
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Отчет о ликвидации очагов особо опасных болезней животных
Индекс: 10-вет
Периодичность: месячная
Представляют:
1) областные филиалы Республиканского государственного учреждения «Республиканский противоэпизоотический отряд» Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан – в центральный аппарат Республиканского государственного учреждения «Республиканский противоэпизоотический отряд» Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан не позднее 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом;
2) центральный аппарат Республиканского государственного учреждения «Республиканский противоэпизоотический отряд» Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан – в Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан и Комитет ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан не позднее 20 числа месяца, следующего за отчетным периодом.
1.Тiркелген жануарлар ауруларының тiркелген ошақтарының саны/1. Количество зарегистрированных очагов заболеваний животных
Өкім
№ /
№ распоряжения
Ошақ-
тың
атау
және
тіркел-
ген
жері /
Наименование
очага
Жануар- дың турі / Вид животного
Жойыл-
ған
жануар-
лардың
саны /
Количество
больных
животных
Жануалар-
дың
егілен
мал
басы /
Вакцини-
ровано
голов
животных
Дезин-
фекция
жүргі-
зілген
жердің
ш/м (лажсыз
және
қорытынды)
/ Проведено
дезин-
фекции
кв.м
Ошақта
жұмысты
атқарған
қызымет-
келердің
саны /
Количество
дополни-
тельно
привлеченных
работников
в очагах
Барлығы
ошақта
жұмыс
атқар-
ған
қызмекерлер/
Всего
сотруд-
ников
работаю-
щих в
очаге
Өтем
ақысы
төлену
залал-
дың
орнын
толтыру
сомасы
(тенге) /
Сумма
возме-
щения
ущерба
( тенге)
Өкім
бойынша
бөлінгені /
Выделено
Әкімдік-
тің
қаулысы /
Постановление
акимата
Карантин-
дік
шаралар-
дың
жүргізіл-
ген
күн
саны/
Коли-
чество
дней
проводимых
мерго-
приятий
в каран-
тине
«Республикалық
эпизо-
тияға
карсы
отряд»
Республика-
лық
мемлекет-
тік
мекемесі
қызметкер-
лері/
работники
Республи-
канского
государ-
ственного
учреждения
«Республи-
канский
противо-
эпизооти-
ческий
отряд»
штаттан
тыс
қабыл-
данған
қызмет-
керлер/
внештат
ные
работники
дез-
заттар (литр)
/ дезо-
средств
(литров)
вакцина
(доза)
/ вакцины
(доз)
қою туралы
/ о наложении
карантина/
огранечи-
тельных
мероприятий
алу туралы /
о снятии
карантина/
огранечи-
тельных
меро-
приятий
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15

6) «Тіркеу сынақтары» бағанасында тіркеу сынақтары өткізілген күні және олардың нәтижелері көрсетіледі;
7) 8 бағанасында сынақтарының нәтижелері көрсетіледі;
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігінің
2014 жылғы 25 ақпандағы
№ 16-07/114 бұйрығына
42-қосымша
Әкімшілік мәліметтерді жинақтауға арналған нысан
Жануарлардың аса қауiптi ауруларының ошақтарын жою туралы есеп
Индекс: 10-вет
Мерзімділік: айлық
Ұсынады:
1) Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің «Республикалық эпизоотияға қарсы отряд» Республикалық мемлекеттік мекеменің облыстық филиалдары – Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің «Республикалық эпизоотияға қарсы отряд» Республикалық мемлекеттік мекеменің орталық аппаратында есеп беру кезеңінде келесі айдың 10-ы күнінен кеш емес;
2) Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің «Республикалық эпизоотияға қарсы отряд» Республикалық мемлекеттік мекеменің орталық аппараты - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінде есеп беру кезеңінде келесі айдың 20-ы күнінен кеш емес.
1. Тiркелген жануарлар ауруларының тiркелген ошақтарының саны/1. Количество зарегистрированных очагов заболеваний животных
Өкім № /№ распоряжения
Ошақтың атау және тіркелген жері /Наименование очага
Жануар дың турі /Вид животного
Жойылған жануарлардың саны/Количество больных животных
Жануалардың егілен мал басы/Вакцинировано голов животных
Дезинфекция жүргізілген жердің ш/м (лажсыз және қорытынды) /Проведено дезинфекции кв.м.
Ошақта жұмысты атқарған қызыметкелердің саны/Количество дополнительно привлеченных работников в очагах
Барлығы ошақта жұмыс атқарған қызмекерлер/Всего сотрудников работающих в очаге
Өтем ақысы төлену залалдың орнын толтыру сомасы (тенге)/Сумма возмещения ущерба ( тенге)
Өкім бойынша бөлінгені /Выделено
Әкімдіктің қаулысы /Постановление акимата
Карантиндік шаралардың жүргізілген күн саны/Количество дней проводимых мергоприятий в карантине
«Республикалық эпизотияға карсы отряд» Республикалық мемлекеттік мекемесі қызметкерлері/работники Республиканского государственного учреждения «Республиканский противоэпизоотический отряд»
штаттан тыс қабылданған қызметкерлер/внештатные работники
деззаттар (литр)/дезосредств (литров)
вакцина (доза)/вакцины (доз)
қою туралы/о наложении карантина/ огранечительных мероприятий
алу туралы /о снятии карантина/огранечительных мероприятий
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15

1. В таблице 1 «Количество зарегистрированных очагов заболеваний животных» Формы отчета:
1) в столбце 1 указывается номер и дата решения Главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Республики Казахстан о выделении ветеринарных препаратов и дезинфицирующих средств из республиканского запаса;
2) в столбце 2 указывается наименование очага;
3) в столбце 3 указывается вид животного;
4) в г столбце 4 указывается количество больных животных в очаге;
5) в г столбце 5 указывается количество провакцинированных животных в очаге;
6) в столбце 6 указывается площадь территории подвергнутой дезинфекции;
7) в графе «Количество дополнительно привлеченных работников в очагах» указывается количество работников республиканского государственного учреждения «Республиканского противоэпизоотического отряда» и количество внештатных работников привлеченных для работ в очаге;
8) в графе 10 указывается общее количество работников привлеченных для работ в очаге;
9) в графе 11 указывается сумма финансовых средств выделенных на возмещение ущерба;
10) в графе «Выделено» указывается количество выделенных дезинфицирующих средств, а также вакцин;
11) в графе «Постановление акимата» указывается номер и дата постановления акимата о наложении карантина/ограничительных мероприятий и номер и дата постановления акимата о снятии карантина/ограничительных мероприятий;
12) в столбце 15 указывается количество дней карантинных мероприятий.
2. В таблице 2 «Отчет по проведению оздоровительных мероприятий по бруцеллезу мелкого рогатого скота» Формы отчета:
1) в столбце 1 указывается номер записи по порядку;
2) в столбце 2 указывается наименование района и сельского округа;
3) в столбце 3 указывается номер и дата решения акима о наложении ограничений;
4) в столбце указывается количество животных в данной районе, сельском округе;
5) в столбце 5 указывается номер и дата акта экспертизы ветеринарной лаборатории;
6) в графе «Общее количество»:
в столбце 6 указывается количество положительно реагирующих животных по результатам диагностических исследований ветеринарной лаборатории;
в столбце 7 указывается количество уничтоженных животных;
в столбце 8 указывается количество животных, которые были уничтожены и по ним был возмещен ущерб владельцам этих животных;
7) в столбце 9 указывается объем проделанных дезинфекционных работ;
8) в столбце 9 указывается при необходимости примечание.
3. В таблице 3 «Отчет по проведению оздоровительных мероприятий по бруцеллезу крупного рогатого скота» Формы отчета:
1) в столбце 1 указывается номер записи по порядку;

1. Есеп нысанының «Тiркелген жануарлар ауруларының тiркелген ошақтарының саны» Есеп нысаны 1 кестеде:
1) 1 бағанасында республикалық қордан ветеринариялық препараттарды және залалсыздандырушы құралдарын бөлу туралы Қазақстан Республикасы Бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторы өкімінің нөмірі және күні көрсетіледі;
2) 2 бағанасында ошақтың атауы көрсетіледі;
3) 3 бағанасында жануардың түрі көрсетіледі;
4) 4 бағанасында ошақта ауру жануарлардың саны көрсетіледі;
5) 5 бағанасында ошақта егілген жануарлардың саны көрсетіледі;
6) 6 бағанасында дезинфекцияға ұшыраған аймақ алаңы көрсетіледі;
7) «Ошақта жұмысты атқарған қызметкерлердің саны» бағанасында «Республикалық эпизоотияға қарсы отряд» Республикалық мемлекеттік мекемесі қызметкерлердің саны және ошақта жұмысқа штаттан тыс қабылданған қызметкерлердің саны көрсетіледі;
8) 10 бағанасында ошақта жұмысқа қабылданған қызметкерлердің жалпы саны көрсетіледі;
9) 10 бағанасында залалдың орнын толтыруға бөлінген қаражат сомасы көрсетіледі;
10) «Бөлінгені» бағанасында бөлінген залалсыздандырушы құралдарының, сондай-ақ, вакцинаның саны көрсетіледі;
11) «Әкімдіктің қаулысы» бағанасында карантин/ шектеу іс шараларын қою туралы әкімдік қаулысының нөмірі және күні және карантин/ шектеу іс шараларын алу туралы әкімдік қаулысының нөмірі және күні көрсетіледі;
12) 15 бағанасында карантиндік шектеу шаралардың жүргізілген күн саны көрсетіледі.
2. «Уақ малдың арасынан шыққан сарып ауруының сауықтыру жұмыстары бойынша есебі» Есеп нысаны 2-ші кестеде:
1) 1 бағанасында реттік нөмірі көрсетіледі;
2) 2 бағанасында аудан және ауыл округінің атауы көрсетіледі;
3) 3 бағанасында шектеу қою туралы әкім шешімінің нөмірі және күні көрсетіледі;
4) 4 бағанасында осы аудандағы және ауыл округтегі жануарлардың саны көрсетіледі;
5) 5 бағанасында ветеринариялық зертхананың сараптамасының нөмірі және күні көрсетіледі;
6) «Жалпы саны» бағанасында:
6 бағанда ветеринариялық зертхананың диагностикалық зерттеу нәтижелері бойынша оң нәтиже берген жануарлардың саны көрсетіледі;
7 бағанда жойылған жануарлардың саны көрсетіледі;
8 бағанда жойылған жануарлардың саны және осы жануарлардың иелеріне залалдың ақысы төленген жануарлардың саны көрсетіледі;
7) 9 бағанасында жасалатын залалсыздандыру жұмыстарының көлемі көрсетіледі;
8) 10 бағанасында қажет болған жағдайда ескерту көрсетіледі;
3. «Ірі қара малдың арасынан шыққан сарып ауруының сауықтыру жұмыстары бойынша есебі» Есеп нысаны 3-ші кестеде:
1) 1 бағанасында реттік нөмірі көрсетіледі;

2) в столбце 2 указывается наименование района и сельского округа;
3) в столбце 3 указывается номер и дата решения акима о наложении ограничений;
4) в столбце 4 указывается количество животных в данной районе, сельском округе;
5) в столбце 5 указывается номер и дата акта экспертизы ветеринарной лаборатории;
6) в графе «Общее количество»:
в столбце 6 указывается количество положительно реагирующих животных по результатам диагностических исследований ветеринарной лаборатории;
в столбце 7 указывается количество уничтоженных животных;
в столбце 8 указывается количество животных, которые были уничтожены и по ним был возмещен ущерб владельцам этих животных;
7) в столбце 9 указывается объем проделанных дезинфекционных работ;
8) в столбце 10 указывается при необходимости примечание.
4. В таблице 4 «Отчет о дезинфекции транспортных средств на ветеринарно-санитарных контрольных постах» Формы отчета:
1) в графе «Виды работ» указывается вид проведенных работ;
2) в графе «Обработано транспортных средств на ветеринарных контрольных постах» указывается наименование ветеринарного контрольного поста, количество транспортных средств которые были продезинфицированы и количество выделенного дезинфицирующего средства за отчетный месяц и с начала года.
5. В таблице 5 «Отчет по хранению и поступлению республиканского запаса ветеринарных препаратов» Формы отчета:
1) в графе 1 указывается номер записи по порядку;
2) в графе 2 указывается наименование ветеринарного препарата;
3) в графе 3 указывается остаток ветеринарных препаратов на начало подписания договора на хранение ветеринарных препаратов;
4) в графе «Поступление на склад хранения» указывается дата и количество поступившего на слад хранения ветеринарных препаратов;
5) в графе 6 указывается номер и дата решения Главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Республики Казахстан о выделении ветеринарных препаратов и дезинфицирующих средств;
6) в графе «Отгружено со склада ветеринарного препарата» указывается дата и количество отгруженного ветеринарного препарата;
7) в графе 9 указывается количество оставшегося ветеринарного препарата на складе хранения на конец отчетного периода;
8) в графе 10 указываются при необходимости примечания.
Приложение 43
к приказу Министра
сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 25 февраля 2014 года № 16-07/114
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Отчет об осмотре подконтрольных государственному
ветеринарно-санитарному контролю и надзору объектов
перемещаемых (перевозимых) через государственную границу
Индекс: 11-вет
Периодичность: месячная
Представляют:

2) 2 бағанасында аудан және ауыл округінің атауы көрсетіледі;
3) 3 бағанасында шектеу қою туралы әкім шешімінің нөмірі және күні көрсетіледі;
4) 4 бағанасында осы аудандағы және ауыл округтегі жануарлардың саны көрсетіледі;
5) 5 бағанасында ветеринариялық зертхананың сараптамасының нөмірі және күні көрсетіледі;
6) «Жалпы саны» бағанасында:
6 бағанда ветеринариялық зертхананың диагностикалық зерттеу нәтижелері бойынша оң нәтиже берген жануарлардың саны көрсетіледі;
7 бағанда жойылған жануарлардың саны көрсетіледі;
8 бағанда жойылған жануарлардың саны және осы жануарлардың иелеріне залалдың ақысы төленген жануарлардың саны көрсетіледі;
7) 9 бағанасында жасалатын залалсыздандыру жұмыстарының көлемі көрсетіледі;
8) 10 бағанасында қажет болған жағдайда ескерту көрсетіледі;
4. «Ветеринариялық-санитариялық бақылау бекеттерiндегi көлiк құралдарының дезинфекциясы туралы есеп» Есеп нысаны 4-ші кестеде:
1) 1 бағанасында жүргізілген жұмыстардың түрі көрсетіледі;
2) «Дауаланған ветеринариялық бақылау бекеттеріндегі көлік құралдары» бағанасында есеп беру айында және жылдың басынан бастап ветеринариялық бақылау бекетінің атауы, залалсыздандырылған көлік құралдарының саны және бөлінген залалсыздандыру құралдарының саны көрсетіледі;
5. «Ветеринариялық препараттардың республикалық қорының сақталуы және келiп түсуi бойынша есеп» Есеп нысаны 5-ші кестеде:
1) 1 бағанасында реттік нөмірі көрсетіледі;
2) 2 бағанасында ветеринариялық препараттың атауы көрсетіледі;
3) 3 бағанасында ветеринариялық препараттардың сақталуына келісім-шартқа қол қоюдың басындағы ветеринариялық препараттардың қалдығы көрсетіледі;
4) «Сақтау қоймаларына түсім» бағанасында ветеринариялық препараттардың сақтау қоймаларына түскен саны және күні көрсетіледі;
5) 6 бағанасында осы аудандағы және ауыл округтегі жануарлардың саны көрсетіледі;
5) 7 бағанасында ветеринариялық препараттарды және залалсыздандыру құралдарын бөлу туралы Қазақстан Республикасы Бас мемлекеттік ветеринариялық санитариялық инспекторы шешімінің нөмірі және күні көрсетіледі;
6) «Ветеринарлық препаратты қоймадан тиеу» бағанасында тиелген ветеринариялық препараттардың күні және саны көрсетіледі;
7) 9 бағанасында сақтау қоймасында ветеринариялық препараттардың есеп беру кезеңінің соңындағы қалдығы көрсетіледі;
8) 10 бағанасында қажет болған жағдайда ескерту көрсетіледі;
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігінің
2014 жылғы 25 ақпандағы
№ 16-07/114 бұйрығына
43-қосымша
Әкімшілік мәліметтерді жинақтауға арналған нысан
Ветеринариялық–санитариялық бақылау және қадағалау бақылауындағы мемлекеттiк шекара арқылы орын ауыстыратын (тасымалданатын) объектiлердi тексерiп қарау туралы есеп
Индекс: 11-вет
Мерзімділік: айлық
Ұсынады:

1) районные (городов областного значения) территориальные подразделения Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан – в областные, городов республиканского значения, столицы, территориальные подразделения Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан не позднее 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом;
2) областные, городов республиканского значения, столицы, территориальные подразделения Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан – в центральный аппарат Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан не позднее 15 числа месяца, следующего за отчетным периодом;
3) центральный аппарат Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан – в Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан не позднее 20 числа месяца, следующего за отчетным периодом.
1. Мемлекеттiк шекара арқылы орны ауыстырылатын
(тасымалданатын) жануарларды тексерiп қарау нәтижелерi/
1. Результаты осмотра животных перемещаемых
(перевозимых) через государственную границу
Бекеттiң
(пункттiң)
аталуы/
Наименование
поста (пункта)
Жануарлардың
түрi/
Вид
животных
Операцияның
түрi/Вид
операции
Тексерiп
қаралған барлық
жануарлар/
Всего осмотрено
животных
Ауру
жануар-
лар
анықталды
(партия/
бас)/
Обнаружено
больных
животных
(партий/
голов)
Аурулар-
дың
атауы/
Название
болезней
Емдiк
көмек
көрсе-
тiлдi,
бас/
Оказана
лечебная
помощь,
голов
Ауру
жану-
арлар
алынды,
бас/
Снято
больных
живот-
ных,
голов
Өлiм-жiтiмге
ұшыраған
жануарлардың
өлекселерi
алынды,
бас/Снято
трупов,
павших
животных,
голов
партиялар/
партий
вагондар,
кемелер,
автокөлiктер/
вагонов, судов,
автомашин
бас/
голов
жұқпалы
аурулардан/
от заразных
болезней
жұқпалы емес
аурулардан/
от незаразных
болезней
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
7
8
9
2. Мемлекеттiк шекара арқылы орны ауыстырылатын
(тасымалданатын) жануарлардан алынатын өнiмдер мен
шикiзатты тексерiп қарау нәтижелерi/
2. Результаты осмотра за перемещаемой (перевозимой)
продукцией и сырьем животного происхождения через
государственную границу
Бекеттiң
(пункттiң)
атауы/Наи-
менование
поста
(пункта)
Жануар-
лардан
алынатын
өнiмдер мен
шикiзаттың
атауы/
Название
продуктов
и сырья
животного
происхож-
дения
Операция-
лардың
түрлерi/
Виды
операций
Өнiм және
шикiзаттар
тексерiп қаралды/
Осмотрено продукции
и сырья
Тоқтатылған
өнiм мен шикiзат/
Задержано продукции
и сырья
Тоқтату-
дың
себептерi/
Причины
задержания
вагондардың, кемелердiң,
автокөлiктердiң, ұшақтардың саны/число вагонов, судов, автомашин, авиа судов
көлемi, тонна/
объем, тонн
вагондардың, кемелердiң,
автокөлiктердiң, ұшақтардың
саны/число вагонов, судов, автомашин, авиасудов
көлемi, тонна/
объем, тонн
А
Б
В
1
2
3
4
5
Экспорт/
Экспорт
Импорт/
Импорт
Транзит/
Транзит
Экспорт/
Экспорт
Импорт/
Импорт
Транзит/
Транзит
Экспорт/
Экспорт
3. Көлiк құралдарын санитариялық дауалау/
3. Санитарная обработка транспортных средств
Дауалауға
жiберген
бекеттiң
(пункттiң)
атауы және
көлiк
құралдарының
түрi
(вагондар,
кемелер,
автокөлiктер)/
Наименование
поста (пункта),
направившего
на обработку
и вид
транспортных
средств
(вагон,
судно,
автомашина)
Көлiк
құралдары
қай жүктен
кейiн
дауаланды/
Из-под
какого
груза
обработаны
транспортные
средства
Дауаланған
көлiк құралдарының
саны/
Количество
обработанных
транспортных
средств
Көлiк
құралдары
дауаланған
дезинфекциялық
жуу станциясының
(дезинфекциялық
жуу пункті, жуу
пункті) атауы/
Наименование
дезинфек-
ционно-промывочной
станций,
(дезинфек-
ционно- промывочного пункта,
промывочного
пункта) где
обработаны
транспортные
средства
I-санат
бойынша /
по I–категории
II-санат
бойынша/
по II–категории
III-санат
бойынша/
по
III-категории
А
Б
1
2
3
В
4. Мемлекеттiк шекара арқылы тасымалданған жануарлардың,
жануарлардан алынатын өнiмдер мен шикiзаттың саны/
4. Количество животных, продукции и сырья животного
происхождения, перевезенных через государственную границу
Бекеттiң
(пункттiң)
атауы/
Наименование
поста (пункта)
Жануарлар-
дың
түрi/
Вид
животных
Жүру
көлiгiнiң
түрi/
Вид
транспорта
следования
Операциялар-
дың
түрi/
Виды
операций
Шекара ақылы
өткендердiң
саны/
Количество
проследовавших
через границу
Импорттаушы
елдер,
экспорттаушы
елдер, алушы
елдер/
Страны-импортеры,
страны-экспортеры,
страны-получатели
партиялар/партий
бас/голов
А
Б
1
2
3
4
5
Экспорт/
Экспорт
Импорт/
Импорт
Транзит/
Транзит
Барлығы/Всего:
а) тексерiп қаралды/осмотрено
х
х
х
х
б) ары қарай
жүруге жiберiлдi/
допущено к
следованию
х
х
х
х
Жануарлардан алынатын өнiмдер мен шикiзат/Продукция
и сырье животного происхождения
Бекеттiң
(пункттiң)
атауы/
Наименование
поста
(пункта)
Жануарлардың
түрлерi
бойынша
өнiмдер
мен
шикiзат
атауы/
Название
продукции
и сырья
по видам
животных
Өлшем
бiрлiгi
(тонна,
килограмм
және
басқасы)/
Единица
измерения
(тонна,
килограмм
и другое)
Операциялар-
дың
түрлерi/
Виды
операций
Келiп
түстi
және
ветерина-
риялық
тексерiп
қарауға
ұшырады/
Поступило и
подвергнуто
ветеринар-
ному
осмотру
Шектеусiз
ары қарай
жүруге
жiберiлдi
(ветерина-
риялық
қызметтiң
шешiмi
бойынша)/
Допущено к
проследованию
без
ограничений
(по решению
ветеринарной
службы)
Импорттаушы
елдер,
экспорттаушы
елдер,
алушы елдер/
Страны-импор-
теры,
страны-экспор-
теры,
страны-получа-
тели
А
Б
1
2
3
4
5
Экспорт/
Экспорт
Импорт/
Импорт
Транзит/
Транзит
Барлығы/
Всего:
5. Мемлекеттiк шекара арқылы мемлекеттiк
ветеринариялық-санитариялық бақылау бақылауындағы
жүктердi тасымалдау
кезiнде анықталған ветеринариялық–санитариялық
ережелердi бұзушылықтар/
5. Выявленные нарушения ветеринарно-санитарных правил
при перевозках подконтрольных государственному
ветеринарно-санитарному контролю грузов
через государственную границу
Бұзушылықты
анықтаған
ветеринариялық
бекеттiң
(пункттiң) атауы/
Наименование
ветеринарного
поста (пункта),
выявившего нарушения
Бұзушылықтар анықталды (саны)/
Выявлено нарушений (число)
ветеринариялық
аңықтаманың,
сертификаттың
немесе Қазақстан
Республикасы Бас
мемлекеттік
ветинариялық-санита-
риялық инспекторының
рұқсатының
болмауы/отсутствие
ветеринарной справки,
сертификата или
разрешения Главного
государственного
ветерианро-санитарного инспектора
Республики Казахстан
жануарларды
тасымалдау
кезiнде күту
ережесiн
бұзушылықтар/
нарушения правил
обслуживания
животных при
транспортировке
жануарларды
ветеринариялық
дауалауын
толық жасамай
тасымалдау/
перевозка
животных с
неполными
ветеринарными
обработками
тиеу нормаларынан
артық жануарларды
тасымалдау/
перевозка животных с
превышением норм
погрузки
А
1
2
3
4
(жалғасы/продолжение)
Бұзушылықтар анықталды (саны)/
Выявлено нарушений (число)
Жүктердi тасымалдау
кезiнде анықталған
бұзылушылықтардың
жалпы саны/
Общее число выявленных
нарушений при
транспортировке грузов
ет пен жануарлардан
алынатын шикiзатты
тасымалдаудың
шарттарын (режимiн)
сақтамау/несоблюдение
условий
(режима) перевозки
продукции и сырья
животного происхождения
экспорттау кезiнде
ветеринариялық-
санитариялық
ережелердi сақтамау/
несоблюдение
ветеринарно-санитарных
правил при экспорте
бұзылушылықтардың
басқа түрлерi/
прочие виды
нарушений
5
6
7
8
9
10
МӨР ОРНЫ/МЕСТО ПЕЧАТИ Ұйымның басшысы _____________ ________________
Руководитель организации (қолы/подпись) (тегі, аты,
әкесінің аты - ол болған кезде
/фамилия, имя, отчество - при его наличии)
Орындаушы ____________________ _____________________________________
Исполнитель (қолы/подпись) (тегі, аты, әкесінің аты - ол болған кезде
/фамилия, имя, отчество - при его наличии)
Телефоны/Телефон _______ «___» ________ 20 __ жыл/год.
Примечание: Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных

1) Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің аудандық (облыстық маңыздағы қалалар) аймақтық бөлімшелері – Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің облыстық, республикалық маңыздағы қалалар, астана, аймақтық бөлімшелерінде есеп беру кезеңінде келесі айдың 10-ы күнінен кеш емес;
2) Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің облыстық, республикалық маңыздағы қалалар, астана, аймақтық бөлімшелері - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің орталық аппаратында есеп беру кезеңінде келесі айдың 15-і күнінен кеш емес.
3) Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің орталық аппараты - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінде есеп беру кезеңінде келесі айдың 20-ы күнінен кеш емес.
1. Мемлекеттiк шекара арқылы орны ауыстырылатын (тасымалданатын) жануарларды тексерiп қарау нәтижелерi/
1. Результаты осмотра животных перемещаемых (перевозимых) через государственную границу
Бекеттiң(пункттiң) аталуы/Наименованиепоста (пункта)
Жануарлардыңтүрi/Видживотных
Операцияныңтүрi/Видоперации
Тексерiп қаралған барлық жануарлар/ Всего осмотрено животных
Ауру жануарлар
анықталды (партия/бас)/Обнаружено больных животных(партий/голов)
аурулардыңатауы/названиеболезней
Емдiккөмеккөрсетiлдi,бас/Оказаналечебнаяпомощь,голов
Ауружануарларалынды,бас/Снятобольныхживотных,
голов
Өлiм-жiтiмге ұшыраған
жануарлардың өлекселерiалынды, бас/Снято трупов,павших животных, голов
Партиялар/Партий
Вагондар,кемелер,автокөлiктер/вагонов, судов,автомашин
Бас/Голов
жұқпалыаурулардан/от заразныхболезней
Жұқпалы емесаурулардан/от незаразныхболезней
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
7
8
9
2. Мемлекеттiк шекара арқылы орны ауыстырылатын (тасымалданатын) жануарлардан алынатын өнiмдер мен шикiзатты тексерiп қарау нәтижелерi/
2. Результаты осмотра за перемещаемой (перевозимой) продукцией и сырьем животного происхождения через государственную границу
Бекеттiң (пункттiң) атауы/Наименованиепоста (пункта)
Жануарларданалынатынөнiмдер меншикiзаттыңатауы/Названиепродуктови сырьяживотногопроисхож-дения
Операциялардыңтүрлерi/Виды операций
Өнiм және шикiзаттар тексерiп қаралды/ Осмотрено продукции и сырья
Тоқтатылған өнiм мен шикiзат/ Задержано продукции и сырья
Тоқтатудыңсебептерi/Причины задержания
вагондардың, кемелердiң,автокөлiктердiң, ұшақтардың саны/число вагонов, судов, автомашин, авиа судов
көлемi, тонна/объем, тонн
вагондардың, кемелердiң,автокөлiктердiң, ұшақтардыңсаны/число вагонов, судов, автомашин, авиасудов
көлемi, тонна/объем, тонн
А
Б
В
1
2
3
4
5
Экспорт/Экспорт
Импорт/Импорт
Транзит/Транзит
Экспорт/Экспорт
Импорт/Импорт
Транзит/Транзит
Экспорт/Экспорт
3. Көлiк құралдарын санитариялық дауалау/3. Санитарная обработка транспортных средств
Дауалауға жiберген бекеттiң (пункттiң) атауы және көлiк құралдарының түрi(вагондар, кемелер, автокөлiктер)/Наименование поста (пункта), направившего на обработку и видтранспортных средств (вагон,судно, автомашина)
Көлiк құралдары қай жүктен кейiн дауаланды/Из-под какого груза обработаны транспортные средства
Дауаланған көлiк құралдарының саны/Количество обработанных транспортных средств
Көлiк құралдары дауаланған дезинфекциялық жуу станциясының (дезинфекциялық жуу пункті, жуу пункті) атауы/Наименование дезинфекционно-промывочнойстанций, (дезинфекционно-промывочного пункта, промывочного пункта) гдеобработаны транспортные средства
I-санат бойынша /по I–категории
II-санат бойынша/по II–категории
III-санатбойынша/поIII-категории
А
Б
1
2
3
В
4. Мемлекеттiк шекара арқылы тасымалданған жануарлардың, жануарлардан алынатын өнiмдер мен шикiзаттың саны/4. Количество животных, продукции и сырья животного происхождения, перевезенных через государственную границу
Бекеттiң (пункттiң) атауы/Наименование поста (пункта)
Жануарлардың
түрi/Вид
животных
Жүрукөлiгiнiңтүрi/Видтранспортаследования
Операциялардыңтүрi/Виды операций
Шекара ақылы өткендердiң саны/Количество проследовавших через границу
Импорттаушы елдер,
экспорттаушы елдер, алушыелдер/Страны-импортеры, страны-экспортеры, страны-получатели
Партиялар/Партий
Бас/Голов
А
Б
1
2
3
4
5
Экспорт/Экспорт
Импорт/Импорт
Транзит/Транзит
Барлығы/Всего:
а) тексерiп қаралды/осмотрено
х
х
х
х
б) ары қарай жүруге жiберiлдi/ допущено к следованию
х
х
х
х
Жануарлардан алынатын өнiмдер мен шикiзат/Продукция и сырье животного происхождения
Бекеттiң (пункттiң) атауы/Наименование
поста (пункта)
Жануарлардың түрлерi
бойынша өнiмдер мен
шикiзат атауы/Название продукции и сырья по видам животных
Өлшем бiрлiгi(тонна, килограмм және басқасы)/Единица измерения (тонна,килограмм и другое)
Операциялардыңтүрлерi/Видыопераций
Келiп түстi
және ветеринариялық тексерiп қарауға ұшырады/Поступило иподвергнутоветеринарному
осмотру
Шектеусiз ары қарай жүруге жiберiлдi (ветеринариялық қызметтiң шешiмi бойынша)/Допущено кпроследованию без ограничений (по решению ветеринарной службы)
Импорттаушы елдер,экспорттаушы елдер, алушы елдер/Страны-импортеры, страны-экспортеры, страны-получатели
А
Б
1
2
3
4
5
Экспорт/Экспорт
Импорт/Импорт
Транзит/Транзит
Барлығы/Всего:
5. Мемлекеттiк шекара арқылы мемлекеттiк ветеринариялық-санитариялық бақылау бақылауындағы жүктердi тасымалдау кезiнде анықталған ветеринариялық–санитариялық ережелердi бұзушылықтар/5. Выявленные нарушения ветеринарно-санитарных правил при перевозках подконтрольных государственному ветеринарно-санитарному контролю грузов через государственную границу
Бұзушылықты анықтағанветеринариялық бекеттiң (пункттiң) атауы/Наименование ветеринарного поста (пункта), выявившего нарушения
Бұзушылықтар анықталды (саны)/Выявлено нарушений (число)
ветеринариялық аңықтаманың,
сертификаттың немесе Қазақстан Республикасы Бас мемлекеттік ветинариялық-санитариялық инспекторының рұқсатының болмауы/отсутствие ветеринарной справки, сертификата или разрешения Главного государственного ветерианро-санитарного инспектора Республики Казахстан
жануарларды тасымалдаукезiнде күту ережесiнбұзушылықтар/нарушения правил обслуживания
животных при транспортировке
жануарлардыветеринариялықдауалауынтолық жасамайтасымалдау/перевозкаживотных снеполнымиветеринарнымиобработками
тиеу нормаларынан артық жануарларды тасымалдау/перевозка животных спревышением норм погрузки
А
1
2
3
4
(жалғасы/продолжение)
Бұзушылықтар анықталды (саны)/Выявлено нарушений (число)
Жүктердi тасымалдау кезiнде анықталған бұзылушылықтардың жалпы саны/Общее число выявленных нарушений при транспортировке грузов
ет пен жануарлардан алынатын шикiзатты тасымалдаудың шарттарын (режимiн) сақтамау/несоблюдение условий (режима) перевозки продукции и сырья животного происхождения
экспорттау кезiнде ветеринариялық-санитариялық ережелердi сақтамау/несоблюдение ветеринарно-санитарных правил при экспорте
бұзылушылықтардың басқа түрлерi/ прочие виды
нарушений
5
6
7
8
9
10
МӨР ОРНЫ/МЕСТО ПЕЧАТИ Ұйымының басшысы _______ _____________________
Руководитель организации (қолы/подпись) (тегі, аты, әкесінің аты - ол болған кезде/фамилия, имя, отчество - при его наличии)
Орындаушы ______________ ___________________________________________
Исполнитель (қолы, подпись) (тегі, аты, әкесінің аты - ол болған кезде/фамилия, имя, отчество - при его наличии)
Телефоны ___________ « ____ » __________________ 20 ___ жыл/год
Ескертпе: Есеп нысаны толтыру бойынша түсініктеме

1. В таблице 1 «Результаты осмотра животных перемещаемых (перевозимых) через государственную границу» Формы отчета:
1) в графе А указывается наименование ветеринарного контрольного поста;
2) в графе Б указывается вид животного;
3) в графе В указывается вид операции;
4) в графе «Всего осмотрено животных» указывается количество осмотренных партий, транспортных средств, животных;
5) в графе 4 указывается количество обнаруженных больных животных;
6) в графе 5 указывается наименование болезни выявленной у животных;
7) в графе 6 указывается какому количеству животных оказана лечебно-профилактическая помощь;
8) в графе 7 указывается количество животных которое было снято с маршрута следования;
9) в графе «Снято трупов павших, голов» указывается количество снятых трупов животных павших от заразных и незаразных болезней животных.
2. В таблице 2 «Результаты осмотра за перемещаемой (перевозимой) продукцией и сырьем животного происхождения через государственную границу» Формы отчета:
1) в графе А указывается наименование ветеринарного контрольного поста;
2) в графе Б указывается наименование продукции и сырья животного происхождения;
3) в графе В указывается вид операции;
4) в графе «Всего осмотрено продукции и сырья» указывается количество осмотренных транспортных средств и объем перевозимой продукции и сырья животного происхождения;
5) в графе «Задержано продукции и сырья» указывается количество задержанных транспортных средств и объем задержанной продукции и сырья животного происхождения;
6) в графе 5 указываются причины задержания продукции и сырья животного происхождения;
3. В таблице 3 «Санитарная обработка транспортных средств» Формы отчета:
1) в графе А указывается наименование ветеринарного контрольного поста направившего на обработку транспортное средство, а также вид транспортного средства;
2) в графе Б указывается какой груз перевозило транспортное средство;
3) в графе «Количество обработанных транспортных средств» указывается какое количество транспортных средств 1,2 и 3 категории было подвергнуто санитарной обработке;
4) в графе В указывается наименование дезинфекционно-промывочного пункта, где были обработаны транспортные средства.
6. В таблице 4 «Количество животных, продукции и сырья животного происхождения, перевезенных через государственную границу» Формы отчета:
1) в графе А указывается наименование ветеринарного контрольного поста;
2) в графе Б указывается вид животного;
3) в графе 1 указывается вид транспорта и маршрут следования;
4) в графе 2 указывается вид операции;

1. Есеп нысанының «Мемлекеттiк шекара арқылы орны ауыстырылатын (тасымалданатын) жануарларды тексерiп қарау нәтижелерi» 1 кестеде:
1) А бағанасында ветеринариялық бақылау бекеттің атауы көрсетіледі;
2) Б бағанасында жануарлардың түрі көрсетіледі;
3) В бағанасында операцияның түрі көрсетіледі;
4) «Тексеріп қаралған барлық жануарлар» бағанасында қаралған партиялардың, көлік құралдарының, жануарлардың саны көрсетіледі;
5) 4 бағанасында анықталған ауру жануарлардың саны көрсетіледі;
6) 5 бағанасында жануарларда әшкереленген аурулардың атауы көрсетіледі;
7) 6 бағанасында емдік көмек көрсетілген жануарлардың саны көрсетіледі;
8) 7 бағанасында байқау бағытынан алынған жануарлардың саны көрсетіледі;
9) «Өлiм-жiтiмге ұшыраған жануарлардың өлекселерi алынды, бас» графасында жұқпалы және жұқпалы емес ауруларынан өлiм-жiтiмге ұшыраған жануарлардың өлекселерi алынған жануарлардың саны көрсетіледі;
2. Есеп нысанының «Мемлекеттiк шекара арқылы орны ауыстырылатын (тасымалданатын) жануарлардан алынатын өнiмдер мен шикiзатты тексерiп қарау нәтижелерi» 2 кестесінде:
1) А бағанасында ветеринариялық бақылау бекеттің атауы көрсетіледі;
2) Б бағанасында жануарлардан алынатын өнiмдер мен шикiзаттың атауы көрсетіледі;
3) В бағанасында операцияның түрі көрсетіледі;
4) «Тексеріп қаралған өнім және шикізаттар» бағанасында қаралған көлік құралдарының саны және тасымалданатын жануарлардан алынатын өнiмдер мен шикiзаттың мөлшері көрсетіледі;
5) «Тоқтатылған өнiм мен шикiзат» бағанасында тоқтатылған құралдарының саны және тоқтатылған жануарлардан алынатын өнiмдер мен шикiзаттың мөлшері көрсетіледі;
6) 5 бағанасында жануарлардан алынатын өнiмдер мен шикiзатты тоқтатудың себептері көрсетіледі;
3. Есеп нысанының «Көлiк құралдарын санитариялық дауалау» 3 кестеде:
1) А бағанасында көлiк құралдарын дауалауға жiберген ветеринариялық бекеттiң (пункттiң) атауы, сондай-ақ, көлiк құралдарының түрi көрсетіледі;
2) Б бағанасында көлiк құралдары қандай жүкті тасымалдағаны көрсетіледі;
3) «Дауаланған көлiк құралдарының саны» бағанасында 1,2 және 3 санаттағы көлiк құралдарының санитариялық дауалауға ұшыраған саны көрсетіледі;
2) В бағанасында көлiк құралдары дауаланған дезинфекциялық жуу пункті атауы көрсетіледі.
4. Есеп нысанының «Мемлекеттiк шекара арқылы тасымалданған жануарлардың, жануарлардан алынатын өнiмдер мен шикiзаттың саны» 4 кестесінде:
1) А бағанасында ветеринариялық бақылау бекеттің атауы көрсетіледі;
2) Б бағанасында жануарлардың түрі көрсетіледі;
3) 1 бағанасында жүру бағыты және көлік түрі көрсетіледі;
4) 2 бағанасында операциялардың түрі көрсетіледі;

5) в графе «Количество проследовавших через границу» указывается количество партий и животных, проследовавших через границу;
6) в графе 5 указывается страны-импортеры, страны-экспортеры, страны-получатели.
В таблице «Продукция и сырье животного происхождения»:
1) в графе А указывается наименование ветеринарного контрольного поста;
2) в графе Б указывается наименование продукции и сырья животного происхождения по видам животных;
3) в графе 1 указывается единица измерения продукции и сырья животного происхождения;
4) в графе 2 указывается вид операции;
5) в графе 3 указывается количество поступившей и подвергнутой ветеринарному осмотру продукции и сырья животного сырья;
6) в графе 4 указывается количество допущенного проследованию без ограничений продукции и сырья животного происхождения;
7) в графе 5 указывается страны-импортеры, страны-экспортеры, страны-получатели.
4. В таблице 5 «Выявленные нарушения ветеринарно-санитарных правил при перевозках подконтрольных государственному ветеринарно-санитарному контролю грузов через государственную границу» Формы отчета:
1) в графе А указывается наименование ветеринарного контрольного поста выявившего нарушение;
2) в графе «Выявлено нарушений» указывается количество нарушений по видам нарушений.
3) в графе 8 указывается общее количество выявленных нарушений при транспортировке грузов.
Приложение 44
к приказу Министра
сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 25 февраля 2014 года № 16-07/114
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Отчет о государственном ветеринарно-санитарном контроле и
надзоре и результатах ветеринарно-санитарной экспертизы
продукции и сырья животного происхождения на объектах
осуществляющих производство, заготовку (убой), хранение,
переработку и реализацию животных, продукции и сырья животного
происхождения
Индекс: 12-вет
Периодичность: месячная
Представляют:
1) районные (городов областного значения) территориальные подразделения Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан – в областные, городов республиканского значения, столицы, территориальные подразделения Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан не позднее 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом;
2) областные, городов республиканского значения, столицы, территориальные подразделения Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан – в центральный аппарат Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан не позднее 15 числа месяца, следующего за отчетным периодом;

5) «Шекара ақылы өткендердің саны» бағанасында шекара ақылы өткендер жануарлардың және партиялардың саны көрсетіледі;
6) 5 бағанасында импорттаушы елдер, экспорттаушы елдер, алушы елдер көрсетіледі;
«Жануарлардан алынатын өнiмдер мен шикiзат» кестесінде:
1) А бағанасында ветеринариялық бақылау бекеттің атауы көрсетіледі;
2) Б бағанасында жануарлардың түрі бойынша жануарлардан алынатын өнiмдер мен шикiзаттың атауы көрсетіледі;
3) 1 бағанасында жануарлардан алынатын өнiмдер мен шикiзаттың өлшем бірлігі көрсетіледі;
4) 2 бағанасында операциялардың түрі көрсетіледі;
5) 3 бағанасында келіп түскен және ветеринариялық тексеріп қарауға ұшыраған жануарлардан алынатын өнiмдер мен шикiзаттың саны көрсетіледі;
6) 4 бағанасында шектеусіз ары қарай жүруге жіберілген жануарлардан алынатын өнiмдер мен шикiзаттың саны көрсетіледі;
7) 5 бағанасында импорттаушы елдер, экспорттаушы елдер, алушы елдер көрсетіледі;
5. Есеп нысанының «Мемлекеттiк шекара арқылы мемлекеттiк ветеринариялық-санитариялық бақылау бақылауындағы жүктердi тасымалдау кезiнде анықталған ветеринариялық–санитариялық ережелердi бұзушылықтар» 5 кестеде:
1) А бағанасында бұзушылықтар анықталған ветеринариялық бақылау бекеттің атауы көрсетіледі;
2) «Бұзушылықтар анықталды» бағанасында бұзушылықтың түрлері бойынша бұзушылықтың саны көрсетіледі;
3) 8 бағанасында жүктердi тасымалдау кезiнде анықталған бұзылушылықтардың жалпы саны көрсетіледі.
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігінің
2014 жылғы 25 ақпандағы
№ 16-07/114 бұйрығына
44-қосымша
Әкімшілік мәліметтер жинақтауға арналған нысан
Жануарларды, жануарлардан алынатын өнiмдер мен шикiзатты
дайындауды (союды), сақтауды, қайта өңдеудi және өткiзудi
жүзеге асыратын өндiрiс объектiлерiндегi жануарлардың,
жануарлардан алынатын өнiмдер мен шикiзаттың мемлекеттiк
ветеринариялық-санитариялық бақылау және қадағалау және
ветеринариялық-санитариялық сараптау нәтижелерi туралы
есеп
Индекс: 12-вет
Мерзімділік: айлық
Ұсынады:
1) Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің аудандық (облыстық маңыздағы қалалар) аймақтық бөлімшелері – Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің облыстық, республикалық маңыздағы қалалар, астана, аймақтық бөлімшелерінде есеп беру кезеңінде келесі айдың 10-ы күнінен кеш емес;
2) Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің облыстық, республикалық маңыздағы қалалар, астана, аймақтық бөлімшелері - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің орталық аппаратында есеп беру кезеңінде келесі айдың 15-і күнінен кеш емес;

3) центральный аппарат Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан – в Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан не позднее 20 числа месяца, следующего за отчетным периодом.
1. Союға әкелiнген жануарлардың саны және жағдайы/
1. Количество и состояние животных, поступивших на убой
(бас /голов)
Аурудың атаулары
және өткiзiлген
iсшаралар /Наименование болезней
и проведенные мероприятия
Iрi қара
мал/ Крупный
рогатый скот
Шошқалар/
Свиньи
Қойлар
мен ешкiлер/
Овцы и козы
Жылқылар,
бұғылыр, түйелер/
Лошади, олени,
верблюды
Құстар
(барлығы)/
Птица (вся)
Қояндар/
Кролики
А
1
2
3
4
5
6
Жануарлар әкелiндi және
тексерiп қаралды/
Поступило и осмотрено животных
Әкелiнгендер iшiнен ауырғандар
анықталды/
Из числа поступивших
выявлено больных:
бруцеллезбен/
бруцеллезом
туберкулезбен/
туберкулезом
х
аусылмен/ящуром
х
шошқа обасымен/
чумой свиней
х
х
х
х
х
лейкозбен/лейкозом
басқа жұқпалы аурулармен/
другими заразными болезнями
жұқпалы емес аурулар/
незаразными болезнями
тасмалдау кезiнде
өлiм-жiтiмге ұшырағандар/
пало при транспортировке
кәсiпорындардың
қора-жайларында өлiм-жiтiмге
ұшырағандар/пало на базах
предприятий
санитариялық союға
жолданды/направлено
на санитарную бойню
жойылды/
уничтожено
МӨР ОРНЫ/МЕСТО ПЕЧАТИ Ұйымның басшысы _____________ ________________
Руководитель организации (қолы/подпись) (тегі, аты,
әкесінің аты - ол болған кезде /фамилия, имя, отчество - при
его наличии)
Орындаушы ____________________ __________________________________
Исполнитель (қолы/подпись) (тегі, аты, әкесінің аты - ол болған кезде
/фамилия, имя, отчество - при его наличии)
Телефоны/Телефон _______ «___» ________ 20 __ жыл/год.
Примечание: Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
1. В таблице 1 «Количество и состояние животных, поступивших на убой» Формы отчета:
1) в графе А указывается наименование болезней и проведенные мероприятия;
2) в графе 1 указывается количество крупного рогатого скота поступившего на убой;
3) в графе 2 указывается количество свиней поступивших на убой;
4) в графе 3 указывается количество овец и коз поступивших на убой;
5) в графе 4 указывается количество лошадей, верблюдов, оленей поступивших на убой;
6) в графе 5 указывается количество птицы поступившей на убой;
7) в графе 6 указывается количество кроликов поступивших на убой;
Приложение 45
к приказу Министра
сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 25 февраля 2014 года № 16-07/114
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Отчет о проверке физических и юридических лиц и подразделений
местных исполнительных органов осуществляющих деятельность в
области ветеринарии, а также выявленных нарушений
законодательства в области ветеринарии
Индекс: 13-вет
Периодичность: месячная
Представляют:

3) Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің орталық аппараты - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінде есеп беру кезеңінде келесі айдың 20-ы күнінен кеш емес.
1. Союға әкелiнген жануарлардың саны және жағдайы/1. Количество и состояние животных, поступивших на убой
(бас/голов)
Аурудың атаулары және өткiзiлген iсшаралар /Наименование болезней и проведенные мероприятия
Iрi қара мал/Крупный рогатый скот
Шошқалар/Свиньи
Қойлар мен ешкiлер/ Овцы и козы
Жылқылар, бұғылыр, түйелер/Лошади, олени, верблюды
Құстар (барлығы)/Птица (вся)
Қояндар/Кролики
А
1
2
3
4
5
6
Жануарлар әкелiндi және тексерiп қаралды/Поступило и осмотрено животных
Әкелiнгендер iшiнен ауырғандар анықталды/Из числа поступивших выявлено больных:
Бруцеллезбен/Бруцеллезом
Туберкулезбен/Туберкулезом
х
Аусылмен/Ящуром
х
Шошқа обасымен/Чумой свиней
х
х
х
х
х
Лейкозбен/Лейкозом
басқа жұқпалы аурулармен/другими заразными болезнями
Жұқпалы емес аурулар/Незаразными болезнями
Тасмалдау кезiнде өлiм-жiтiмге ұшырағандар/ Пало при транспортировке
Кәсiпорындардың қора-жайларында өлiм-жiтiмге ұшырағандар/Пало на базах предприятий
Санитариялық союға жолданды/Направлено на санитарную бойню
Жойылды/Уничтожено
МӨР ОРНЫ/МЕСТО ПЕЧАТИ Ұйымының басшысы _______ _____________________
Руководитель организации (қолы/подпись) (тегі, аты, әкесінің аты - ол болған кезде/фамилия, имя, отчество - при его наличии)
Орындаушы ______________ ___________________________________________
Исполнитель (қолы, подпись) (тегі, аты, әкесінің аты - ол болған кезде/фамилия, имя, отчество - при его наличии)
Телефоны ___________ « ____ » __________________ 20 ___ жыл/год
Ескертпе: Есеп нысаны толтыру бойынша түсініктеме
1. «Союға әкелiнген жануарлардың саны және жағдайы» Есеп нысаны 1 кестеде:
1) А бағанасында аурудың атаулары жіне өткізілген ісшаралар көрсетіледі;
2) 1 бағанасында союға келіп түскен ірі қара мал саны көрсетіледі;
3) 2 бағанасында союға келіп түскен шошқалар саны көрсетіледі;
4) 3 бағанасында союға келіп түскен қойлар мен ешкілер саны көрсетіледі;
5) 4 бағанасында союға келіп түскен жылқылар, бұғылар, түйелер саны көрсетіледі;
6) 5 бағанасында союға келіп түскен құстар саны көрсетіледі;
7) 6 бағанасында союға келіп түскен қояндар саны көрсетіледі;
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігінің
2014 жылғы 25 ақпандағы
№ 16-07/114 бұйрығына
45-қосымша
Әкімшілік мәліметтер жинақтауға арналған нысан
Ветеринария саласындағы қызметтi жүзеге асыратын заңды және
жеке тұлғалар мен жергiлiктi атқарушы органдар бөлiмшелерiнiң
тексеруi, сондай-ақ ветеринария саласындағы заңнаманың бұзылуы
анықталғандығы туралы есеп
Индекс: 13-вет
Мерзімділік: айлық
Ұсынады:

1) районные (городов областного значения) территориальные подразделения Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан – в областные, городов республиканского значения, столицы, территориальные подразделения Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан не позднее 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом;
2) областные, городов республиканского значения, столицы, территориальные подразделения Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан – в центральный аппарат Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан не позднее 15 числа месяца, следующего за отчетным периодом;
3) центральный аппарат Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан – в Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан не позднее 20 числа месяца, следующего за отчетным периодом.
1. Ветеринария саласындағы қызметтi жүзеге асыратын жеке
және заңды тұлғаларды тексерудi жүргiзу және анықталған
бұзушылықтар туралы есеп/
1. Отчет о проведенных проверках физических и юридических
лиц осуществляющих деятельность в области ветеринарии
и выявленных нарушениях
Реттiк
нөмірi/
Номер
по порядку
Жеке
немесе
заңды
тұлғаның
(объект)
атауы/
Наименование
физического
или
юридического
лица
(объект)
Объектiнiң
профилi/
Профиль
объекта
Объектiнiң
есептік
нөмірі/
Учетный
номер
объекта
Тексерудiң
еселiгi
(бiрiншi,
екiншi,
үшiншi...рет)/
Кратность
проверки
(первый,
второй,
третий...раз)
Қайта
тексерудiң
себептерi/
Причины
повторной
проверки
Анықталған
бұзушылықтар/
Выявленные
нарушения
1
2
3
4
5
6
7
(жалғасы/продолжение)
Тексеру нәтижелерi бойынша шаралар қабылданды/
По результатам проверки приняты меры
Объектiнiң
қатердеңгейi/
Уровень риска
объекта
акт
жасалды/
составлен
акт
ұйғарым
жасалды/
выписано
предпи-
сание
хаттама
ресiмделдi
және
сомасына
айыппұл
салынды/
оформлен
протокол и
штраф,
на сумму
тексеру
нәтижесi
бойынша
баллдар
берiлдi/
по
результатам
проверки
присвоены
баллы
алдындағы
тексерудiң
нәтижесi
бойынша
берiлген
баллдардың
саны/
количество
баллов
присвоенных
по результатам
предыдущей
проверки
жалпы
баллы/
общий
балл
жоғары/
высокой
орташа/
средней
аз/
незначи-
тельный
8
9
10
11
12
13
14
15
16
2. Ветеринария саласындағы қызметтi жүзеге асыратын
жергiлiктi атқарушы органдардың қызметiне жүргiзiлген
ветеринариялық–санитариялық бақылау және қадағалау
және анықталған бұзушылықтар туралы есеп/
2. Отчет о проведенном ветеринарно-санитарном
контроле и надзоре за деятельностью подразделений
местных исполнительных органов осуществляющих
деятельность в области ветеринарии в выявленных нарушениях
Реттiк
нөмірi/
Номер
по порядку
Ветеринария
саласындағы
қызметтi
жүзеге асыратын
жергiлiктi
атқарушы орган
бөлiмшелерiнiң/
Подразделения
местных
исполнительных
органов
осуществляющих
деятельность
в области
ветеринарии
Тексерудiң
еселiгi
(бiрiншi,
екiншi,
үшiншi... рет)/
Кратность
проверки
(первый,
второй,
третий раз)
Қайта
тексе-
рудiң
себеп-
терi/
Причины
повтор-
ной
проверки
Анық-
талған
бұзушылық-
тар/
Выявленные
нарушения
Тексеру
нәтижелерi
бойынша шаралар
қабылданды/
По результатам
проверки приняты
меры
акт жасалды/
составлен акт
1
2
3
4
5
6
(жалғасы/продолжение)
Тексеру нәтижелерi бойынша шаралар қабылданды/
По результатам проверки приняты меры
Объектiнiң
қатер деңгейi/
Уровень риска
объекта
ұйғарым
жасалды/
выписано
предписание
хаттама
ресiмделдi
және
сомасына
айыппұл
салынды/
оформлен
протокол и
штраф, на
сумму
тексеру
нәтижесi
бойынша
баллдар
берiлдi/
по
результатам
проверки
присвоены
баллы
алдындағы
тексерудiң
нәтижесi
бойынша
берiлген
баллдардың
саны/
количество
баллов
присвоенных
по
результатам
предыдущей
проверки
жалпы
баллы/
общий
балл
жоғары/
высокой
орташа/
средней
аз/
незначи-
тельный
7
8
9
10
11
12
13
14
3. Жазалау түрлерi және айыппұл сомасы туралы есеп/
3. Отчет о видах наказания и сумах штрафов
Реттiк
нөмірi/
Номер по
порядку
Ветеринариялық-
санитариялық
бұзушылықтардың
түрi/
Вид ветери-
нарно-санитарных
нарушений
Ветеринари-
ялық-санитариялық
ережелердi
бұзушылық анықталған
объектiлердiң
атауы/ Наименование
объектов, где
выявлены нарушения
ветеринарно-сани-
тарных правил
Заңды
тұлғалар/
Юридические
лица
Жеке
тұлғалар/
Физические
лица
Ветеринариялық-санитари-
ялық ережелердi
бұзушыларға әкiмшiлiк
жазалар анықталды/
Определены административные
наказания к
нарушителям ветеринарно-сани-
тарных правил
ветеринари-
ялық-санитариялық
ережелердi
бұзушылықтардың
саны/
число нарушений
ветеринарно-сани-
тарных правил
жазаның
түрi/вид
наказания
айыппұл сомасы,
мың теңге/
сумма штрафа,
тысяч тенге
А
Б
В
1
2
3
4

1) Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің аудандық (облыстық маңыздағы қалалар) аймақтық бөлімшелері – Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің облыстық, республикалық маңыздағы қалалар, астана, аймақтық бөлімшелерінде есеп беру кезеңінде келесі айдың 10-ы күнінен кеш емес;
2) Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің облыстық, республикалық маңыздағы қалалар, астана, аймақтық бөлімшелері - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің орталық аппаратында есеп беру кезеңінде келесі айдың 15-і күнінен кеш емес;
3) Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің орталық аппараты - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінде есеп беру кезеңінде келесі айдың 20-ы күнінен кеш емес.
1. Ветеринария саласындағы қызметтi жүзеге асыратын жеке және заңды тұлғаларды тексерудi жүргiзу және анықталған бұзушылықтар туралы есеп/1. Отчет о проведенных проверках физических и юридических лиц осуществляющих деятельность в области ветеринарии и выявленных нарушениях
Реттiк нөмірi/Номер по порядку
Жеке немесезаңды тұлғаның(объект) атауы/Наименование физического или юридического лица (объект)
Объектiнiң профилi/Профиль объекта
Объектiнiң есептік нөмірі/Учетный номер объекта
Тексерудiң еселiгi (бiрiншi, екiншi, үшiншi рет)/Кратность проверки(первый, второй,третий раз)
Қайта тексерудiңсебептерi/Причиныповторной проверки
Анықталғанбұзушылықтар/Выявленныенарушения
1
2
3
4
5
6
7
(жалғасы/продолжение)
Тексеру нәтижелерi бойынша шаралар қабылданды/По результатам проверки приняты меры
Объектiнiң қатердеңгейi/Уровень риска
объекта
акт жасалды/составлен акт
ұйғарымжасалды/выписанопредписание
хаттамаресiмделдi және сомасына айыппұл салынды/оформлен протокол и штраф, на сумму
тексеру нәтижесiбойынша баллдарберiлдi/по результатампроверки присвоены баллы
алдындағытексерудiң нәтижесi бойынша берiлгенбаллдардыңсаны/количество баллов присвоенных
по результатам предыдущей проверки
жалпыбаллы/общий балл
жоғары/высокой
орташа/средней
аз/незначительный
8
9
10
11
12
13
14
15
16
2. Ветеринария саласындағы қызметтi жүзеге асыратын жергiлiктi атқарушы органдардың қызметiне жүргiзiлген ветеринариялық–санитариялық бақылау және қадағалау және анықталған бұзушылықтар туралы есеп/2. Отчет о проведенном ветеринарно-санитарном контроле и надзоре за деятельностью подразделений местных исполнительных органов осуществляющих деятельность в области ветеринарии в выявленных нарушениях
Реттiкнөмірi/Номер по порядку
Ветеринария саласындағықызметтi жүзеге асыратын жергiлiктi атқарушы органбөлiмшелерiнiң/Подразделения местных исполнительных органов осуществляющих деятельность вобласти ветеринарии
Тексерудiң еселiгi (бiрiншi, екiншi, үшiншi рет)/Кратность проверки (первый, второй, третий раз)
Қайтатексерудiң себептерi/Причины повторнойпроверки
Анықталғанбұзушылықтар/Выявленныенарушения
Тексеру нәтижелерi бойынша шаралар қабылданды/ По результатам проверки приняты меры
акт жасалды/составлен акт
1
2
3
4
5
6
(жалғасы/продолжение)
Тексеру нәтижелерi бойынша шаралар қабылданды/По результатам проверки приняты меры
Объектiнiң қатер деңгейi/Уровень риска объекта
ұйғарымжасалды/выписано предписание
Хаттама ресiмделдi жәнесомасына айыппұл салынды/оформлен протокол и штраф, на сумму
Тексеру нәтижесi бойынша баллдарберiлдi/порезультатам проверки присвоены баллы
Алдындағы тексерудiңнәтижесi бойыншаберiлген баллдардыңсаны/количество баллов присвоенных по результатам предыдущей проверки
жалпы баллы/общий балл
жоғары/высокой
орташа/средней
аз/незначительный
7
8
9
10
11
12
13
14
3. Жазалау түрлерi және айыппұл сомасы туралы есеп/3. Отчет о видах наказания и сумах штрафов
Реттiкнөмірi/Номер попорядку
Ветеринариялық-санитариялықбұзушылықтардың түрi/Вид ветеринарно-санитарных нарушений
Ветеринариялық-санитариялық ережелердi бұзушылық анықталған объектiлердiң атауы/Наименование объектов, где выявлены нарушенияветеринарно-санитарных правил
Заңды тұлғалар/Юридические лица
Жеке тұлғалар/Физические лица
Ветеринариялық-санитариялық ережелердi бұзушыларға әкiмшiлiк жазалар анықталды/Определены административные наказания к нарушителям ветеринарно-санитарных правил
ветеринариялық-санитариялық ережелердi бұзушылықтардың саны/число нарушений ветеринарно-санитарных правил
жазаның түрi/виднаказания
айыппұл сомасы, мың теңге/сумма штрафа, тысяч тенге
А
Б
В
1
2
3
4

1. В таблице 1 «Отчет о проведенных проверках физических и юридических лиц осуществляющих деятельность в области ветеринарии и выявленных нарушениях» Формы отчета:
1) в столбце 1 указывается номер записи по порядку;
2) в столбце 2 указывается наименование физического или юридического лица, которые было проверены;
3) в столбце 3 указывается профиль объекта;
4) в столбце 4 указывается учетный номер объекта;
5) в столбце 5 указывается кратность проверки объекта;
6) в столбце 6 указываются причины повторной проверки;
7) в столбце 7 указываются выявленные нарушения в результате проверки;
8) в графе «По результатам проверки приняты меры»:
в столбце 8 указывается дата и номер составленного акта;
в столбце 9 указывается дата и номер предписания;
в столбце 10 указывается дата и номер протокола и сумма штрафа;
в столбце 11 указывается количество баллов присвоенных по результатам проверки;
в столбце 12 указывается количество баллов по результатам предыдущей проверки объекта;
в столбце 13 указывается общий балл по итогам проверки.
9) в графе «Уровень риска объекта» указывается уровень риска объекта присвоенный по итогам проверки.
2. В таблице 1 «Отчет о проведенном ветеринарно-санитарном контроле и надзоре за деятельностью подразделений местных исполнительных органов осуществляющих деятельность в области ветеринарии в выявленных нарушениях» Формы отчета:
1) в столбце 1 указывается номер записи по порядку;
2) в столбце 2 указывается наименование подразделения местного исполнительного органа, осуществляющее деятельность в области ветеринарии, которое было проверено;
3) в столбце 3 указывается кратность проверки объекта;
4) в столбце 4 указываются причины повторной проверки;
5) в столбце 5 указываются выявленные нарушения в результате проверки;
6) в графе «По результатам проверки приняты меры»:
в столбце 6 указывается дата и номер составленного акта;
в столбце 7 указывается дата и номер предписания;
в столбце 8 указывается дата и номер протокола и сумма штрафа;
в столбце 9 указывается количество баллов присвоенных по результатам проверки;
в столбце 10 указывается количество баллов по результатам предыдущей проверки объекта;
в столбце 11 указывается общий балл по итогам проверки.
7) в графе «Уровень риска объекта» указывается уровень риска объекта присвоенный по итогам проверки.
3. В таблице 3 «Отчет о видах наказания и сумах штрафов» Формы отчета:
1) в графе А указывается номер записи по порядку;
2) в графе Б указывается вид нарушения;
3) в графе В указывается наименование объекта гже был выявлены нарушения ветеринарно-санитарных правил;

1. «Ветеринария саласындағы қызметтi жүзеге асыратын жеке және заңды тұлғаларды тексерудi жүргiзу және анықталған бұзушылықтар туралы есеп» Есеп нысаны 1 кестеде:
1) 1 бағанасында реттік нөмірі көрсетіледі;
2) 2 бағанасында тексерілген жеке және заңды тұлғаның атауы көрсетіледі;
3) 3 бағанасында объектінің профилі көрсетіледі;
4) 4 бағанасында объектінің есептік нөмірі көрсетіледі;
5) 5 бағанасында объектіні тексерудің еселігі көрсетіледі;
6) 6 бағанасында графасында қайта тексерудің себептері көрсетіледі;
7) 7 бағанасында тексеру нәтижесінде анықталған бұзушылықтар көрсетіледі;
8) «Тексеру нәтижелерi бойынша шаралар қабылданды» бағанасында:
8 бағанда жасалған актінің күні және нөмірі көрсетіледі;
9 бағанда ұйғарымның күні және нөмірі көрсетіледі;
10 бағанда хаттаманың күні және нөмірі және айыппұл сомасы көрсетіледі;
11 бағанда тексеру нәтижесі бойынша берілген баллдар саны көрсетіледі;
12 бағанда объектінің алдындағы тексеру нәтижесi бойынша баллдардың саны көрсетіледі;
13 бағанда тексеру нәтижесi бойынша жалпы баллы көрсетіледі;
9) «Объектiнiң қатер деңгейi» бағанасында тексеру нәтижесi бойынша берілген объектiнiң қатер деңгейi көрсетіледі;
2. «Ветеринария саласындағы қызметтi жүзеге асыратын жергiлiктi атқарушы органдардың қызметiне жүргiзiлген ветеринариялық-санитариялық бақылау және қадағалау және анықталған бұзушылықтар туралы есеп» Есеп нысаны 2 кестеде:
1) 1 бағанасында реттік нөмірі көрсетіледі;
2) 2 бағанасында тексерілген ветеринария саласындағы қызметтi жүзеге асыратын жергiлiктi атқарушы орган бөлімшелерінің атауы көрсетіледі;
3) 3 бағанасында объектіні тексерудің еселігі көрсетіледі;
4) 4 бағанасында қайта тексерудің себептері көрсетіледі;
5) 5 бағанасында тексеру нәтижесінде анықталған бұзушылықтар көрсетіледі;
6) «Тексеру нәтижелерi бойынша шаралар қабылданды» бағанасында:
6 бағанда жасалған актінің күні және нөмірі көрсетіледі;
7 бағанда ұйғарымның күні және нөмірі көрсетіледі;
8 бағанда хаттаманың күні және нөмірі және айыппұл сомасы көрсетіледі;
9 бағанда тексеру нәтижесі бойынша берілген баллдар саны көрсетіледі;
10 бағанда объектінің алдындағы тексеру нәтижесi бойынша баллдардың саны көрсетіледі;
11 бағанда тексеру нәтижесi бойынша жалпы баллы көрсетіледі;
7) «Объектiнiң қатер деңгейi» бағанасында тексеру нәтижесi бойынша берілген объектiнiң қатер деңгейi көрсетіледі;
3. «Жазалау түрлерi және айыппұл сомасы туралы есеп» Есеп нысаны 3 кестеде:
1) А бағанасында реттік нөмірі көрсетіледі;
2) Б бағанасында бұзушылықтардың түрі көрсетіледі;
3) В графасында ветеринариялық-санитариялық ережелердi бұзушылық анықталған объектiлердiң атауы көрсетіледі;