Жүзеге асырылатын міндеттерді орындау үшін қажетті және жеткілікті дербес деректердің тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясы төрағасының 2014 жылғы 7 сәуірдегі № 7/230 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2014 жылы 10 сәуірде № 9384 тіркелді
«Дербес деректер және оларды қорғау туралы» Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 21 мамырдағы Заңының 25-бабы 2-тармағының1) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясы (бұдан әрі - Ортсайлауком) ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Жүзеге асырылатын міндеттерді орындау үшін қажетті және жеткілікті дербес деректердің тізбесі бекітілсін.
2. Ортсайлауком аппаратының заң бөлімі (Е.Г. Холмецкая) осы қаулының Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Ортсайлауком аппаратының ұйымдастыру-талдау бөлімі (Г.Б. Кулеш) осы қаулы Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін оның бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Төраға                                     Қ. Тұрғанқұлов
Хатшы                                     Б. Мелдешов
Қазақстан Республикасы
Орталық сайлау комиссиясының
2014 жылғы 7 сәуірдегі
№ 7/230 қаулысымен
бекітілген
Жүзеге асырылатын міндеттерді орындау үшін
қажетті және жеткілікті дербес деректердің тізбесі
1. Тегі
2. Аты
3. Әкесінің аты (егер болса)
4. Туғаны туралы деректер: туған күні және жері
5. Жынысы
6. Білімі туралы деректер
7. Әлеуметтік мәртебе
8. Тұрғылықты жерінің мекенжайы
9. Азаматтығы туралы мәліметтер
10. Жеке сәйкестендіру нөмірі
11. Жеке басын куәландыратын құжаттың деректері (құжаттың атауы, құжаттың нөмірі, құжаттың берілген күні, құжаттың қолданылу мерзімі, құжатты берген орган)
12. Жеке басын куәландыратын құжаттардың жарамсыз болу, жойылу себептері туралы мәліметтер
13. Қайтыс болған күні
14. Сайлаушының мәртебесі
15. Сайлау учаскелері туралы мәліметтер (учаскенің нөмірі, мекенжайы және орналасқан жері)
16. Сайлау комиссиялары туралы мәліметтер (комиссияның деңгейі, комиссия мүшелерінің құрамы)
17. Сайланбалы лауазымға кандидаттар, сайланбалы лауазымға сайланғандар және бұрын сайланбалы лауазымдарда болғандар туралы мәліметтер (жұмыс орны, лауазымы, телефоны, мамандығы бойынша білімі, кәсіп тобы, партияға қатысы (егер болса), ұсыну нысаны)

Об утверждении перечня персональных данных, необходимого и достаточного для выполнения осуществляемых задач
Постановление Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан от 7 апреля 2014 года № 7/230. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 4 мая 2014 года № 9384
В соответствии с подпунктом 1) пункта 2 статьи 25 Закона Республики Казахстан от 21 мая 2013 года «О персональных данных и их защите» Центральная избирательная комиссия Республики Казахстан (далее - Центризбирком) ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый Перечень персональных данных, необходимый и достаточный для выполнения осуществляемых задач.
2. Юридическому отделу аппарата Центризбиркома (Холмецкая Е.Г.) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Организационно-аналитическому отделу аппарата Центризбиркома (Кулеш Г.Б.) после государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан направить постановление на официальное опубликование в средства массовой информации.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель                               К. Турганкулов
Секретарь                                  Б. Мельдешов
Утвержден
постановлением Центральной
избирательной комиссии
Республики Казахстан
от 7 апреля 2014 года № 7/230
Перечень
персональных данных, необходимый и достаточный
для выполнения осуществляемых задач
1. Фамилия
2. Имя
3. Отчество (при его наличии)
4. Данные о рождении: дата и место рождения
5. Пол
6. Данные об образовании
7. Социальный статус
8. Адрес места жительства
9. Сведения о гражданстве
10. Индивидуальный идентификационный номер
11. Данные документа, удостоверяющего личность (наименование документа, номер документа, дата выдачи документа, срок действия документа, орган, выдавший документ)
12. Сведения о причинах недействительности, утраты документов, удостоверяющих личность
13. Дата смерти
14. Статус избирателя
15. Сведения об избирательных участках (номер, адрес и место расположения участка)
16. Сведения об избирательных комиссиях (уровень комиссии, состав членов комиссии)
17. Сведения о кандидатах на выборную должность, избранных на выборную должность и ранее занимавших выборные должности (место работы, должность, телефон, образование по специальности, группа занятий, партийная принадлежность (при наличии), форма выдвижения)