"Бюджет түсімдерін бюджеттер деңгейлері мен Қазақстан Республикасы Ұлттық қорының қолма-қол ақшасының бақылау шоты арасында бөлу кестесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2013 жылғы 22 сәуірдегі № 111 бұйрығына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Экономика және бюждеттік жоспарлау министрінің 2014 жылғы 5 маусымдағы № 172 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2014 жылы 4 шілдеде № 9563 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 18 қыркүйектегі № 404 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің 18.09.2014 № 404 бұйрығымен.
БҰЙЫРАМЫН:
1. «Бюджет түсімдерін бюджеттер деңгейлері мен Қазақстан Республикасы Ұлттық қорының қолма-қол ақшасының бақылау шоты арасында бөлу кестесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2013 жылғы 22 сәуірдегі № 111 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8459 болып тіркелген) мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Бюджет түсімдерін бюджеттер деңгейлері мен Қазақстан Республикасы Ұлттық қорының қолма-қол ақшасының бақылау шоты арасында бөлу кестесінде:
2 «Салықтық емес түсiмдер» санатында:
06 «Басқа да салықтық емес түсімдер» сыныбында:
1 «Басқа да салықтық емес түсімдер» кіші сыныбында:
мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«
Парниктік газдар шығарындыларына квоталар бөлудің ұлттық жоспарының квота көлемі резервін басқарудан және белгіленген мөлшер бірліктерін беруден түскен түсімдер
2
06
1
13
100
».
2. Бюджеттік жоспарлау және болжамдау департаменті (Ж.Т.Тоқабекова) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркелуiн және оның «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде және ресми бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық оның мемлекеттік тіркелген күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Министр                                          Е. Досаев

О внесении дополнения в приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 22 апреля 2013 года № 111 "Об утверждении Таблицы распределения поступлений бюджета между уровнями бюджетов и контрольным счетом наличности Национального фонда Республики Казахстан"
Приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 5 июня 2014 года № 172. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 4 июля 2014 года № 9563. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 18 сентября 2014 года № 404
Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 18.09.2014 № 404.
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 22 апреля 2013 года № 111 «Об утверждении Таблицы распределения поступлений бюджета между уровнями бюджетов и контрольным счетом наличности Национального фонда Республики Казахстан» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8459) следующее дополнение:
в Таблице распределения поступлений бюджета между уровнями бюджетов и контрольным счетом наличности Национального фонда Республики Казахстан, утвержденной указанным приказом:
в категории 2 «Неналоговые поступления»:
в классе 06 «Прочие неналоговые поступления»:
в подклассе 1 «Прочие неналоговые поступления»:
дополнить строкой следующего содержания:
«
Поступления, полученные от передачи единиц установленного количества и управления резервом объема квот национального плана распределения квот на выбросы парниковых газов
2
06
1
13
100
».
2. Департаменту бюджетного планирования и прогнозирования (Токабекова Ж. Т.) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и его официальное опубликование в информационно-правовой системе «Әділет» и в официальных средствах массовой информации.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его государственной регистрации и подлежит официальному опубликованию.
Министр                                    Е. Досаев