Адам құқықтары жөніндегі уәкілдің кейбір өкімдеріне өзгерістер енгізу туралы
Адам құқықтары жөніндегі уәкілдің 2014 жылғы 18 қыркүйектегі № 14 өкімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2014 жылы 21 қазанда № 9815 тіркелді.
РҚАО-ның ескертпесі!
Осы өкімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз.
Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 5 шілдедегі Қылмыстық-атқару кодексін іске асыру мақсатында:
1. Адам құқықтары жөніндегі уәкілдің кейбір өкімдеріне осы өкімге берілген қосымшаға сәйкес өзгерістер енгізілсін.
2. Осы өкім ресми жариялануға жатады және 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап күшке енеді.
А.Шәкіров
Адам құқықтары жөніндегі уәкілдің
2014 жылғы 18 қыркүйектегі
№ 14 өкіміне
қосымша
Адам құқықтары жөніндегі уәкілдің кейбір өкімдеріне өзгерістер
1. Күші жойылды - Адам құқықтары жөніндегі уәкілдің 20.01.2023 № 1 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
2. Күші жойылды - Адам құқықтары жөніндегі уәкілдің 27.01.2023 № 4 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
3. Күші жойылды - Адам құқықтары жөніндегі уәкілдің 20.01.2023 № 2 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
4. "Алдын ала болу қорытындылары бойынша жыл сайынғы жинақталған баяндаманы дайындау қағидаларын бекіту туралы" Адам құқықтары жөніндегі уәкілдің 2013 жылғы 26 қыркүйектегі № 22 өкіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8894 тіркелген, "Егемен Қазақстан" газетінің 2013 жылғы 28 қарашадағы № 264 (28203) санында жарияланған) келесідей өзгеріс:
кіріспе келесідей редакцияда баяндалсын:
"Қазақстан Республикасының Қылмыстық-атқару кодексінің 40-бабы, "Халықтың денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы" Қазақстан Республикасы кодексінің 184-2-бабы, "Алкоголизмге, нашақорлық пен уытқұмарлық дертiне шалдыққан ауруларды ерiксiз емдеу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 10-2–бабы, "Адамдарды қоғамнан уақытша оқшаулауды қамтамасыз ететін арнаулы мекемелерде ұстау тәртібі мен шарттары туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 46-11–бабы, "Қазақстан Республикасындағы баланың құқықтары туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 47-2-бабы, "Кәмелетке толмағандар арасындағы құқық бұзушылықтардың профилактикасы мен балалардың қадағалаусыз және панасыз қалуының алдын алу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабын іске асыру мақсатында":".

О внесении изменений в некоторые распоряжения Уполномоченного по правам человека
Распоряжение Уполномоченного по правам человека от 18 сентября 2014 года № 14. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 21 октября 2014 года № 9815.
Примечание РЦПИ!
Порядок введения в действие распоряжения см. п.2
В целях реализации Уголовно-исполнительного кодекса Республики Казахстан от 5 июля 2014 года:
1. Внести изменения в некоторые распоряжения Уполномоченного по правам человека согласно приложению к настоящему распоряжению.
2. Настоящее распоряжение подлежит официальному опубликованию и вводится в действие с 1 января 2015 года.
А. Шакиров
Приложение
к распоряжению
Уполномоченного по правам
человека
от 14 сентября 2014 года № 14
Изменения в некоторые распоряжения Уполномоченного по правам
человека
1. Утратил силу приказом Уполномоченного по правам человека от 20.01.2023 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Утратил силу приказом Уполномоченного по правам человека от 27.01.2023 № 4 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Утратил силу приказом Уполномоченного по правам человека от 20.01.2023 № 2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
4. В распоряжение Уполномоченного по правам человека от 26 сентября 2013 года № 22 "Об утверждении Правил подготовки ежегодного консолидированного доклада по итогам превентивных посещений" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8894, опубликован в газете "Казахстанская правда" от 28 ноября 2013 года № 325 (27599)) следующее изменение:
преамбулу изложить в следующей редакции:
"В целях реализации статьи 40 Уголовно-исполнительного кодекса Республики Казахстан, статьи 184-2 Кодекса Республики Казахстан "О здоровье народа и системе здравоохранения", статьи 10-2 Закона Республики Казахстан "О принудительном лечении больных алкоголизмом, наркоманией и токсикоманией", статьи 46-11 Закона Республики Казахстан "О порядке и условиях содержания лиц в специальных учреждениях, обеспечивающих временную изоляцию от общества", статьи 47-2 Закона Республики Казахстан "О правах ребенка в Республике Казахстан", статьи 27 Закона Республики Казахстан "О профилактике правонарушений среди несовершеннолетних и предупреждении детской безнадзорности и беспризорности":".