Бағаларына мемлекеттік реттеу белгіленетін мұнай өнімдерінің тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2014 жылғы 8 желтоқсандағы № 183 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2014 жылы 12 желтоқсанда № 9959 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2025 жылғы 27 қаңтардағы № 43-н/қ бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Энергетика министрінің 27.01.2025 № 43-н/қ (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Мұнай өнімдерінің жекелеген түрлерін өндіруді және олардың айналымын мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасы Заңы 7-бабының 9) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - ҚР Энергетика министрінің 14.07.2022 № 240 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және күнтізбелік бір жүз сексен күн ішінде қолданылады) бұйрығымен.
1. Қоса беріліп отырған бағаларына мемлекеттік реттеу белгіленетін мұнай өнімдерінің тізбесі бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің Мұнай өнеркәсібін дамыту департаменті:
1) Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде осы бұйрықтың мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгенінен кейін күнтізбелік он күн ішінде бұқаралық ақпарат құралдарында және "Әділет" ақпараттық құқықтық жүйесінде ресми жариялауға жолдануын;
3) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің ресми интернет-ресурсында және мемлекеттік органдардың интранет-порталында орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің жетекшілік ететін вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр В. Школьник
Қазақстан Республикасы
Энергетика министрінің
2014 жылғы 8 желтоқсандағы
№ 183 бұйрығымен
бекітілді
Бағаларына мемлекеттік реттеу белгіленетін мұнай өнімдерінің тізбесі
Ескерту. Тізбе жаңа редакцияда - ҚР Энергетика министрінің 11.01.2023 № 6 (10.01.2023 бастап қолданысқа енгiзiледi) бұйрығымен.
1. Аи-80 маркалы бензин, бөлшек саудада өткізу.
2. Аи-92 маркалы бензин, бөлшек саудада өткізу.
3. Аи-93 маркалы бензин, бөлшек саудада өткізу.
4. Дизель отыны (жазғы, маусымаралық), бөлшек саудада өткізу.

Об утверждении перечня нефтепродуктов, на которые устанавливается государственное регулирование цен
Приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 8 декабря 2014 года № 183. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 12 декабря 2014 года № 9959. Утратил силу приказом Министра энергетики РК от 27.01.2025 № 43-н/қ.
Сноска. Утратил силу приказом Министра энергетики РК от 27.01.2025 № 43-н/қ (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 9) статьи 7 Закона Республики Казахстан "О государственном регулировании производства и оборота отдельных видов нефтепродуктов" ПРИКАЗЫВАЮ:
Сноска. Преамбула - в редакции приказа Министра энергетики РК от 14.07.2022 № 240 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и действует в течение ста восьмидесяти календарных дней).
1. Утвердить прилагаемый перечень нефтепродуктов, на которые устанавливается государственное регулирование цен.
2. Департаменту развития нефтяной промышленности Министерства энергетики Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) направление на официальное опубликование настоящего приказа в течение десяти календарных дней после его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан в средствах массовой информации и в информационно-правовой системе "Әділет";
3) размещение настоящего приказа на официальном интернет-ресурсе Министерства энергетики Республики Казахстан и на интранет-портале государственных органов.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра энергетики Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Министр
В. Школьник
Утвержден приказом
Министра энергетики
Республики Казахстан
от 8 декабря 2014 года № 183
Перечень нефтепродуктов, на которые устанавливается государственное регулирование цен
Сноска. Перечень - в редакции приказа Министра энергетики РК от 11.01.2023 № 6 (вводится в действие с 10.01.2023).
1. Бензин марки Аи-80, розничная реализация.
2. Бензин марки Аи-92, розничная реализация.
3. Бензин марки Аи-93, розничная реализация.
4. Дизельное топливо (летнее, межсезонное), розничная реализация.