Статистикалық жұмыстардың 2015 жылға арналған жоспарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2014 жылғы 19 қарашадағы № 96 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 20 қаңтарда № 10105 тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі!
Осы бұйрықтың қолданысқа енгізілу тәртібін 4-тармақтан қараңыз!
«Мемлекеттік статистика туралы» Қазақстан Республикасы Заңының
19-бабына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған Статистикалық жұмыстардың 2015 жылға арналған жоспары бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Статистика комитеті (Ә. А. Смайылов) заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық мемлекеттiк тiркелгеннен кейiн күнтiзбелiк он күн iшiнде «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануға жіберілуін;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Статистика комитетінің интернет-ресурстарында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика вице-министрі М.Е. Әбілқасымоваға жүктелсін.
4. Осы бұйрық 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Министр
Е. Досаев
«КЕЛІСІЛГЕН»
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрiнің
міндетін атқарушы
С. Омаров ______________
2014 жылғы 19 желтоқсан
«КЕЛІСІЛГЕН»
Қазақстан Республикасының
Бас Прокуроры
А. Дауылбаев ______________
2014 жылғы 26 желтоқсан
«КЕЛІСІЛГЕН»
Қазақстан Республикасының
Білім және ғылым министрi
А. Сәрінжіпов ______________
2014 жылғы 24 қараша
«КЕЛІСІЛГЕН»
Қазақстан Республикасының
Денсаулық сақтау және
әлеуметтік даму министрi
Т. Дүйсенова ______________
2014 жылғы 25 қараша
«КЕЛІСІЛГЕН»
Қазақстан Республикасының
Инвестициялар және даму министрi
Ә. Исекешев ______________
2014 жылғы 9 желтоқсан
«КЕЛІСІЛГЕН»
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрi
Б. Сұлтанов ______________
2014 жылғы 8 желтоқсан
«КЕЛІСІЛГЕН»
Қазақстан Республикасының
Мәдениет және спорт министрi
А. Мұхамедиұлы ______________
2014 жылғы 9 желтоқсан
«КЕЛІСІЛГЕН»
Қазақстан Республикасы
Ұлттық Банкінің төрағасы
Қ. Келімбетов ______________
2014 жылғы 2 желтоқсан
«КЕЛІСІЛГЕН»
Қазақстан Республикасы Ұлттық
қауіпсіздік комитетінің төрағасы
Н. Әбіқаев ______________
2014 жылғы 12 желтоқсан
«КЕЛІСІЛГЕН»
Қазақстан Республикасының
Ішкі істер министрi
Қ. Қасымов ______________
2014 жылғы 5 желтоқсан
«КЕЛІСІЛГЕН»
Қазақстан Республикасының
Энергетика министрi
В. Школьник ______________
2014 жылғы 16 желтоқсан
«КЕЛІСІЛГЕН»
Қазақстан Республикасы
Әділет министрi
Б. Имашев ______________

Об утверждении Плана статистических работ на 2015 год
Приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 19 ноября 2014 года № 96. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 января 2015 года № 10105
Примечание РЦПИ!
Настоящий приказ вводится в действие с 01.01.2015 г.
В соответствии со статьей 19 Закона Республики Казахстан «О государственной статистике», ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемый План статистических работ на 2015 год.
2. Комитету по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан (Смаилов А.А.) в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа направление его на официальное опубликование в информационно-правовой системе «Әділет» и официальных средствах массовой информации;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсах Министерства национальной экономики Республики Казахстан и Комитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра национальной экономики Республики Казахстан Абылкасымову М.Е.
4. Настоящий приказ вводится в действие с 1 января 2015 года и подлежит официальному опубликованию.
Министр                                    Е. Досаев
«СОГЛАСОВАН»
Исполняющий обязанности
Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан
_______________ С. Омаров
19 декабря 2014 года
«СОГЛАСОВАН»
Генеральный прокурор
Республики Казахстан
_______________ А. Даулбаев
25 декабря 2014 года
«СОГЛАСОВАН»
Министр образования и науки
Республики Казахстан
_______________ А. Саринжипов
24 ноября 2014 года
«СОГЛАСОВАН»
Министр здравоохранения
и социального развития
Республики Казахстан
_______________ Т. Дуйсенова
25 ноября 2014 года
«СОГЛАСОВАН»
Министр по инвестициям и развитию
Республики Казахстан
_______________ А. Исекешев
9 декабря 2014 года
«СОГЛАСОВАН»
Министр финансов
Республики Казахстан
_______________ Б. Султанов
7 декабря 2014 года
«СОГЛАСОВАН»
Министр культуры и спорта
Республики Казахстан
_______________ А. Мухамедиулы
4 декабря 2014 года
«СОГЛАСОВАН»
Председатель Национального Банка
Республики Казахстан
_______________ К. Келимбетов
2 декабря 2014 года
«СОГЛАСОВАН»
Председатель Комитета
национальной безопасности
Республики Казахстан
_______________ Н. Абыкаев
12 декабря 2014 года
«СОГЛАСОВАН»
Министр внутренних дел
Республики Казахстан
_______________ К. Касымов
5 декабря 2014 года
«СОГЛАСОВАН»
Министр энергетики
Республики Казахстан
_______________ В. Школьник
11 декабря 2014 года
«СОГЛАСОВАН»
Министр юстиции
Республики Казахстан
_______________ Б. Имашев

2014 жылғы 25 желтоқсан
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
2014 жылғы 19 қарашадағы
№ 96 бұйрығымен
бекітілген
Статистикалық жұмыстардың 2015 жылға арналған жоспары
1-бөлім. Статистикалық байқаулар
1. Жалпымемлекеттік статистикалық байқаулар
Кәсіпорындар статистикасы
Р/с
Статистикалық нысанның атауы
Статистикалық байқаудың атауы
Кезеңділігі
Респонденттердің алғашқы деректерді ұсыну мерзімдері
1
2
3
4
5
1
Жаңа кәсіпорындарға пікіртерім жүргізу
(индексі 1-НП)
жаңа кәсіпорындарға пікіртерім жүргізу
біржолғы
кәсіпорынның мемлекеттік тіркелген күнінен бастап
күнтізбелік 30 күн ішінде
2
Экономикалық қызмет түрлері туралы есеп
(индексі 1-СР)
экономикалық қызмет түрлері туралы есеп
жылына бір рет
30 қазан
3
Шаруа немесе фермер қожалықтарындағы мал мен құстың, ауыл шаруашылығы техникасының және құрылыстардың нақты бары туралы мәліметтер
(индексі 6-ж (фермер)
шаруа немесе фермер қожалықтарындағы мал мен құстың, ауыл шаруашылығы техникасының және құрылыстардың нақты бары туралы мәліметтер
жартыжылдық
есепті кезеңнен кейінгі
20-күні
4
Үй шаруашылықтарындағы мал мен құстың, ауыл шаруашылығы техникасының және құрылыстардың нақты бары туралы мәліметтер
(индексі 7-ж (халық)
үй шаруашылықтарындағы мал мен құстың, ауыл шаруашылығы техникасының және құрылыстардың нақты бары туралы мәліметтер
жартыжылдық
есепті кезеңнен кейінгі
20-күні
5
Шаруа немесе фермер қожалықтарында жер алқаптарының және егістік алаңдарының нақты бары туралы мәліметтер
(индексі 6-р (фермер)
шаруа немесе фермер қожалықтарында жер алқаптарының және егістік алаңдарының нақты бары туралы мәліметтер
жылдық
20 шілде
6
Үй шаруашылықтарында жер алқаптарының нақты бары туралы мәліметтер
(индексі 7-р (халық)
үй шаруашылықтарында жер алқаптарының нақты бары туралы мәліметтер
жылдық
20 шілде
Ауыл, орман, аңшылық және балық шаруашылығы статистикасы
1
Мал шаруашылығының жағдайы туралы есеп
(индексі 24-сх)
мал шаруашылығының жағдайы туралы
айлық
есепті кезеңнен кейінгі
2 күні
2
Мал шаруашылығының жағдайы туралы есеп
(индексі 24-сх)
мал шаруашылығының жағдайы туралы
жылдық
20 қаңтар
3
Астықтың қолда бары және қозғалысы туралы
(индексі 2-сх (астық)
астықтың қолда бары және қозғалысы туралы
айлық
есепті кезеңнен кейінгі
2 күні
4
Аңшылық пен аулау туралы
(индексі 2-аңшылық)
аңшылық пен аулау туралы
жылдық
10 қаңтар
5
Шағын шаруа немесе фермер қожалықтарында және жұртшылық шаруашылықтарында мал шаруашылығы өнімдерін өндіру
(индексі А-008)
шағын шаруа немесе фермер қожалықтарында және жұртшылық шаруашылықтарында мал шаруашылығы өнімдерін өндіру
тоқсандық
11–25 наурыз,
11–25 маусым,
11–25 қыркүйек және
11–25 желтоқсан аралықтарында
6
Балық аулау және акваөсіру туралы
(индексі 1-балық)
балық аулау және акваөсіру туралы
жылдық
25 ақпан
7
Сүрек дайындау және орман өсіру мен орман шаруашылығы жұмыстарын жүргізу туралы есеп (индексі 1-орман)
сүрек дайындау және орман өсіру мен орман шаруашылығы жұмыстарын жүргізу туралы
жылдық
21 ақпан
8
Ауыл шаруашылығы құралымының қызметі туралы есеп
(индексі 1-сх)
ауыл шаруашылығы құралымының қызметі туралы
жылдық
10 наурыз
9
Ауыл шаруашылығы қызметтерін көрсету туралы
(индексі 8-сх (қызмет көрсету)
ауыл шаруашылығы қызметтерін көрсету туралы
үш жылда бір рет
15 наурыз
10
Себілген егістіктің қорытындысы туралы есеп
(индексі 4-сх)
себілген егістіктің қорытындысы туралы
жылдық
жаздық дақылдарды себуді аяқтағаннан кейін
5 күн ішінде
11
Ауыл шаруашылығы дақылдарының түсімін жинау туралы
(индексі 29-сх)
ауыл шаруашылығы дақылдарының түсімін жинау туралы
жылдық
2 қараша
12
Шағын шаруа немесе фермер қожалықтары мен жұртшылық шаруашылықтарындағы ауыл шаруашылығы дақылдарының түсімін жинау туралы
(индексі А-005)
шағын шаруа немесе фермер қожалықтары мен жұртшылық шаруашылықтарындағы ауыл шаруашылығы дақылдарының түсімін жинау туралы
жылдық
егін жинау аяқталғаннан кейін 2 апта ішінде
13
Ауыл шаруашылығы кәсіпорындарында құрылыстар мен имараттардың болуы
(индексі 49-сх)
ауыл шаруашылығы кәсіпорындарында құрылыстар мен имараттардың болуы туралы
жылдық
20 наурыз
14
Шағын шаруа немесе фермер қожалығының қызметі туралы
(индексі А-001)
шағын шаруа немесе фермер қожалығының қызметі туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі

25 декабря 2014 года
Утвержден
приказом Министра национальной
экономики Республики Казахстан
от 19 ноября 2014 года № 96
План статистических работ на 2015 год
Раздел 1. Статистические наблюдения
1. Общегосударственные статистические наблюдения
Статистика предприятий
№ п/п
Наименование статистической формы
Наименование статистического наблюдения
Периодичность
Сроки представления первичных данных респондентами
1
2
3
4
5
1
Опрос новых предприятий (индекс 1-НП)
опрос новых предприятий
единовременная
со дня государственной регистрации предприятия в течение 30 календарных дней
2
Отчет о видах экономической деятельности (индекс 1-СР)
о видах экономической деятельности
один раз в год
30 октября
3
Сведения о наличии скота и птицы, сельскохозяйственной техники и построек в крестьянских или фермерских хозяйствах (индекс 6-ж (фермер)
сведения о наличии скота и птицы, сельскохозяйственной техники и построек в крестьянских или фермерских хозяйствах
полугодовая
20 числа после отчетного периода
4
Сведения о наличии скота и птицы, сельскохозяйственной техники и построек в домашних хозяйствах (индекс 7-ж (население)
сведения о наличии скота и птицы, сельскохозяйственной техники и построек в домашних хозяйствах
полугодовая
20 числа после отчетного периода
5
Сведения о наличии земельных угодий и посевных площадях в крестьянских или фермерских хозяйствах (индекс 6-р (фермер)
сведения о наличии земельных угодий и посевных площадях в крестьянских или фермерских хозяйствах
годовая
20 июля
6
Сведения о наличии земельных угодий в домашних хозяйствах (индекс 7-р (население)
сведения о наличии земельных угодий в домашних хозяйствах
годовая
20 июля
Статистика сельского, лесного, охотничьего и рыбного хозяйства
1
Отчет о состоянии животноводства (индекс 24-сх)
о состоянии животноводства
месячная
2 числа после отчетного периода
2
Отчет о состоянии животноводства (индекс 24-сх)
о состоянии животноводства
годовая
20 января
3
О наличии и движении зерна (индекс 2-сх (зерно)
о наличии и движении зерна
месячная
2 числа после отчетного периода
4
Об охоте и отлове (индекс 2-охота)
об охоте и отлове
годовая
10 января
5
Производство продукции животноводства в мелких крестьянских или фермерских хозяйствах и хозяйствах населения (индекс А-008)
производство продукции животноводства в мелких крестьянских или фермерских хозяйствах и хозяйствах населения
квартальная
с 11 по 25 марта,
с 11 по 25 июня,
с 11 по 25 сентября
и с 11 по 25 декабря
6
О рыболовстве и аквакультуре (индекс 1-рыба)
о рыболовстве и аквакультуре
годовая
25 февраля
7
Отчет о заготовке древесины и проведении лесокультурных и лесохозяйственных работ (индекс 1-лес)
о заготовке древесины и проведении лесокультурных и лесохозяйственных работ
годовая
21 февраля
8
Отчет о деятельности сельхозформирования (индекс 1-сх)
о деятельности сельхозформирования
годовая
10 марта
9
Об оказании сельскохозяйственных услуг (индекс 8-сх (услуги)
об оказании сельскохозяйственных услуг
один раз в три года
15 марта
10
Отчет об итогах сева под урожай (индекс 4-сх)
об итогах сева под урожай
годовая
в течение 5 дней после окончания сева яровых культур
11
О сборе урожая сельскохозяйственных культур (индекс 29-сх)
о сборе урожая сельскохозяйственных культур
годовая
2 ноября
12
О сборе урожая сельскохозяйственных культур в мелких крестьянских или фермерских хозяйствах и хозяйствах населения (индекс А-005)
о сборе урожая сельскохозяйственных культур в мелких крестьянских или фермерских хозяйствах и хозяйствах населения
годовая
в течение 2 недель после завершения уборки урожая
13
Наличие построек и сооружений в сельскохозяйственных предприятиях (индекс 49-сх)
о наличии построек и сооружений в сельскохозяйственных предприятиях
годовая
20 марта
14
О деятельности мелкого крестьянского или фермерского хозяйства (индекс А-001)
о деятельности мелкого крестьянского или фермерского хозяйства
годовая

14-28 ақпан аралығында
15
Майлы дақылдар тұқымдарының қолда бары және қозғалысы туралы
(индексі 3-сх (майлы)
майлы дақылдар тұқымдарының қолда бары және қозғалысы туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі 3-күні
16
Сервистік-дайындау орталықтарының қызметі туралы
(индексі 1-СЗЦ)
сервистік-дайындау орталықтарының қызметі туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі
25-күні
17
Дәнді дақылдың түсімділігін зерттеу сауалнамасы
(индексі А-1 (түсімділік)
дәнді дақылдың түсімділігін зерттеу
жылдық
1 шілдеден 1 қарашаға дейін
18
Түсімді жинау алдында ауылшаруашылық дақылының ылғалдылығын зертханалық анықтау бланкісі
(индексі В-1)
19
Түсімді жинағаннан кейін ауылшаруашылық дақылының ылғалдылығын зертханалық анықтау бланкісі
(индексі В-2)
Өнеркәсіп өндірісінің статистикасы
1
К?сіпорынның өнім (тауар, қызмет) өндіру ж?не жөнелту туралы есебі
(индексі 1-П)
өнім (тауарлар, қызметтер) өндіру және жөнелту
айлық
есепті кезеңнен кейінгі
1-күні
2
К?сіпорынның өнім (тауар, қызмет) өндіру ж?не жөнелту туралы есебі
(индексі 1-П)
өнім (тауарлар, қызметтер) өндіру және жөнелту
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі
25-күні
3
К?сіпорынның өнім (тауар, қызмет) өндіру ж?не жөнелту туралы есебі
(индексі 1-П)
өнім (тауарлар, қызметтер) өндіру және жөнелту
жылдық
14 наурыз
4
Өндірістік қуаттар теңгерімі
(индексі БМ)
өндірістік қуаттар теңгерімі
жылдық
25 наурыз
Энергетика статистикасы
1
Тауарлық (табиғи) және сұйытылған табиғи
газды бөлу туралы есеп
(индексі 1-ГАЗ)
тауарлық және сұйытылған табиғи газды бөлу туралы
жылдық
31 қаңтар
2
Қазандықтардың жұмысы туралы есеп
(индексі 6-ТП)
қазандықтардың жұмысы туралы
жылдық
16 наурыз
3
Электр энергиясын өндіру, бөлу ж?не тұтыну туралы есеп
(индексі 24-энергетика)
электр энергиясын өндіру, бөлу ж?не тұтыну
жылдық
30 с?уір
4
Жаңартылатын энергия көздерін пайдалану объектілерін зерттеу сауалнамасы
(индексі ВИЭ-001)
жаңартылатын энергия көздерін пайдалану объектілерін зерттеу
жылдық
25 наурыз
Қоршаған орта статистикасы
1
Коммуналдық қалдықтарды жинау және шығару туралы есеп
(индексі 1-қалдықтар)
коммуналдық қалдықтарды жинау
және шығару туралы
жылдық
17 мамыр
2
Қалдықтарды іріктеуге, кәдеге жарату және сақтауға беру туралы есеп
(индексі 2- қалдықтар)
қалдықтарды іріктеу, кәдеге жарату және сақтауға беру туралы
жылдық
17 мамыр
3
Атмосфералық ауаны қорғау туралы есеп
(индексі 2-ТП (ауа)
атмосфералық ауаны қорғау туралы
жылдық
10 сәуір
4
Қоршаған ортаны қорғауға жұмсалған шығындар туралы есеп
(индексі 4-ОС)
қоршаған ортаны қорғауға жұмсалған шығындар туралы
жылдық
23 ақпан
5
Су құбыры, кәріз және олардың жеке желілерінің жұмыстары туралы есеп
(индексі 1-ВК)
су құбыры, кәріз және олардың жеке желілерінің жұмыстары туралы
жылдық
22 ақпан
Инвестициялар статистикасы
1
Негізгі капиталға салынған инвестициялар туралы есеп
(индексі 1-инвест)
негізгі капиталға салынған инвестициялар туралы
айлық
есепті кезеңнен кейінгі
2-күні
2
Инвестициялық қызмет туралы есеп
(индексі 1-инвест)
инвестициялық қызмет туралы
жылдық
15 сәуір
Құрылыс статистикасы
1
Жеке құрылыс салушылардың объектілерді пайдалануға беруі туралы есеп
(индексі 1-ИС)
жеке құрылыс салушылардың объектілерді пайдалануға беруі туралы
айлық
есепті кезеңнен кейінгі
2-күні
2
Жеке құрылыс салушылардың объектілерді пайдалануға беруі туралы есеп
(индексі 1-ИС)
жеке құрылыс салушылардың объектілерді пайдалануға беруі туралы
жылдық
1 наурыз
3
Объектілерді пайдалануға беру туралы есеп
(индексі 2-КС)
объектілерді пайдалануға беру туралы
айлық
есепті кезеңнен кейінгі
2-күні
4
Объектілерді пайдалануға беру туралы есеп
(индексі 2-КС)
объектілерді пайдалануға беру туралы
жылдық
1 наурыз
5
Орындалған құрылыс жұмыстары (қызметтері) туралы есеп
(индексі 1-КС)
орындалған құрылыс жұмыстары (қызметтері) туралы
айлық
есепті кезеңнен кейінгі
4-күні
6
Орындалған құрылыс жұмыстары (қызметтері) туралы есеп
(индексі 1-КС)
орындалған құрылыс жұмыстары (қызметтері) туралы
жылдық
31 наурыз
7
Құрылыс-монтаж жұмыстарын жүргізе бастағанына хабарлама туралы сауалнама
(индексі F-001)
құрылыс-монтаж жұмыстарын жүргізе бастағанына хабарлама туралы
жартыжылдық
есепті кезеңнен кейінгі
10-күні
8
Хабарлама бойынша құрылыс барысы ж?не объектіні пайдалануға беру туралы сауалнама
(индексі F-004)
хабарламалар бойынша құрылыс барысын ж?не объектілерді пайдалануға беру туралы
жылдық
15 ақпан
Ішкі сауда статистикасы
1
Базарлар туралы есеп
(индексі 12-сауда)
базарлар туралы
жылдық
30 наурыз
2
Тауар биржасының қызметі
туралы есеп
(индексі 1-биржа)
тауар биржасының қызметі туралы
жылдық
20 қаңтар
3
Тауарларды, қызметтерді өткізу туралы есеп
(индексі 2-сауда)
тауарларды, қызметтерді өткізу туралы
айлық
есепті кезеңнен кейінгі
3-күні
4
Автожанармай құю және газ құю станцияларының қызметі туралы есеп
(индексі G-003)
автожанармай құю және газ құю станцияларының қызметі туралы
жылдық
31 наурыз
5
Сауда, қоғамдық тамақтандыру және автокөлік құралдарын жөндеу саласында қызмет көрсететін кәсіпорынның есебі
(индексі 1-ВТ)
сауда, қоғамдық тамақтандыру және автокөлік құралдарын жөндеу саласында қызмет көрсететін кәсіпорындар туралы
жылдық
31 наурыз
6
Электрондық коммерция туралы есеп
(индексі Э-коммерция)
электрондық коммерция туралы
жылдық
15 сәуір
7
Көтерме сауда саласында қызмет көрсететін кәсіпорынның есебі
(индексі 1-ВТ (көтерме)
көтерме сауда саласында қызмет көрсететін кәсіпорындар туралы
жылдық
31 наурыз
8
Отын-энергетикалық теңгерімі
(индексі 1-ТЭБ)
Қазақстан Республикасының
отын-энергетикалық теңгерімі
жылдық
25 наурыз
Өзара сауда статистикасы
1
Кеден одағына мүше мемлекеттермен тауарлардың өзара саудасы туралы есеп
(индексі 1-ТС)
Кеден одағына мүше мемлекеттермен тауарлардың өзара саудасы туралы
айлық
есепті кезеңнен кейінгі
3-күні
Көлік статистикасы
1
Автомобиль және қалалық электр көлігінің жұмысы туралы есеп
(индексі 1-ТР (авто, электр)
автомобиль және қалалық электр көлігінің жұмысы туралы
жылдық
20 қаңтар
2
Көлік жұмысы туралы есеп
(индексі 1-көлік)
көлік жұмысы туралы
айлық
есепті кезеңнен кейінгі
2-күні
3
Жолаушыларды маршруттық автобустармен тасымалдау туралы есеп
(индексі 1-ТР (бағыт)
жолаушыларды маршруттық автобустармен тасымалдау туралы
жылдық
15 наурыз
4
Теміржол желісінің пайдаланымдылық ұзындығы және теміржол көлігінің жұмысы туралы есеп
(индексі 1-ЖД)
теміржол желісінің пайдаланымдылық ұзындығы және теміржол көлігінің жұмысы туралы
жылдық
15 сәуір
5
Теміржол көлігінің жылжымалы құрамы туралы есеп
(индексі 2-ЖД)
теміржол көлігінің жылжымалы құрамы туралы
жылдық
15 сәуір
6
Қатынас түрлері бойынша теміржол көлігінің қызметтері туралы есеп
(индексі 2-ТР (жд)
қатынас түрлері бойынша теміржол көлігінің қызметтері туралы
жылдық
10 сәуір
7
Қатынас түрлері және құбырлардың ұзындығы бойынша құбыр көлігінің қызметтері туралы есеп
(индексі 2-ТР (құбыр)
қатынас түрлері және құбырлардың ұзындығы бойынша құбыр көлігінің қызметтері туралы
жылдық
10 сәуір
8
Қатынас түрлері бойынша ішкі су көлігінің қызметтері туралы есеп
(индексі 2-ТР (ішкі су)
қатынас түрлері бойынша ішкі су көлігінің қызметтері туралы
жылдық
10 сәуір
9
Теңіз кемелерінің бары және қатынас түрлері бойынша теңіз көлігінің қызметтері туралы есеп
(индексі 2-ТР (теңіз)
теңіз кемелерінің бары және қатынас түрлері бойынша теңіз көлігінің қызметтері туралы
жылдық
10 сәуір
10
Қатынас түрлері бойынша ?уе көлігінің қызметтері және жұмысы туралы есеп
(индексі 2-ТР (әуе)
қатынас түрлері бойынша ?уе көлігінің қызметтері және жұмысы туралы
жылдық
10 сәуір
11
Қатынас түрлері бойынша автомобиль және қалалық электр көлігінің қызметтері туралы есеп
(индексі 2-ТР (авто, электр)
қатынас түрлері бойынша автомобиль және қалалық электр көлігінің қызметтері туралы
жылдық
10 сәуір
12
Қосалқы көлік қызметтері кәсіпорындарының қызмет көрсетулері туралы есеп
(индексі 2-ТР (қосалқы қызмет)
қосалқы көлік қызметтері кәсіпорындарының қызмет көрсетулері туралы
жылдық
10 сәуір
13
Ішкі су көлігінің жылжымалы құрамы және кеме жүзетін ішкі су жолдарының ұзындығы туралы есеп
(индексі 1-ТР (ішкі су)
ішкі су көлігінің жылжымалы құрамы және кеме жүзетін ішкі су жолдарының ұзындығы туралы
жылдық
1 наурыз
14
Жеке тұлғалардың жүк және жолаушыларды автомобильдермен тасымалдауына іріктеме зерттеу сауалнамасы
(индексі ТР-001)
жеке тұлғалардың жүк және жолаушыларды автомобильдермен тасымалдауына іріктеме зерттеу
жылына бір рет
15 тамыз
Байланыс статистикасы
1
Пошталық және курьерлік қызмет және байланыс қызметтері туралы есеп
(индексі 3-байланыс)
пошталық және курьерлік қызмет және байланыс қызметтері туралы
айлық
есепті кезеңнен кейінгі
2-ші күні
2
Пошта және курьерлік қызметтің қызмет
көрсетулері туралы есеп
(индексі 1-байланыс)
пошта және курьерлік қызметтің қызмет көрсетулері туралы
жылдық
25 наурыз
3
Байланыс қызметтері туралы есеп
(индексі 2-байланыс)
байланыс қызметтері туралы
жылдық
31 наурыз
4
Байланыс қызметінің техникалық құралдары және сапасы туралы есеп
(индексі 4-байланыс)
байланыс қызметінің техникалық құралдары және сапасы туралы
жылдық
1 наурыз
Қызмет көрсету статистикасы
1
Көрсетілген қызметтер көлемі туралы есеп
(индексі 2-қызмет көрсету)
көрсетілген қызметтер көлемі туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі
25-күні
2
Көрсетілген қызметтер көлемі туралы есеп
(индексі 2-қызмет көрсету)
көрсетілген қызметтер көлемі туралы
жылдық
30 наурыз
3
Лизингтік қызмет туралы есеп
(индексі 1-лизинг)
лизингтік қызмет туралы
жылдық
30 наурыз
Мәдениет статистикасы
1
Хайуанаттар паркінің қызметі туралы есеп
(индексі 1-хайуанаттар паркі)
хайуанаттар парктерінің қызметі туралы
жылдық
10 қаңтар
2
Театр (цирк) қызметі туралы есеп
(индексі 1-театр (цирк)
театрлар (цирктер) қызметі туралы
жылдық
10 қаңтар
3
Ойын-сауық және демалыс саябағының қызметі туралы есеп
(индексі 1-саябақ)
ойын-сауық және демалыс саябақтарының қызметі туралы
жылдық
10 қаңтар
4
Мұражай қызметі туралы есеп
(индексі 1-мұражай)
мұражайлар қызметі туралы
жылдық
10 қаңтар
5
Клуб типтес мәдениет мекемесінің қызметі
туралы есеп
(индексі 1-клуб)
клуб типтес мәдениет мекемелерінің қызметі туралы
жылдық
10 қаңтар
6
Кітапхана қызметі туралы есеп
(индексі 1-кітапхана)
кітапханалар қызметі туралы
жылдық
28 қаңтар
7
Концерт қызметі туралы есеп
(индексі 1-концерт)
концерт қызметі туралы
жылдық
10 қаңтар
8
Кино көрсетуді және кинофильмдерді шығаруды жүзеге асыратын ұйымдардың қызметі туралы есеп
(индексі 1-кино)
кино көрсетуді және кинофильмдерді шығаруды жүзеге асыратын ұйымдардың қызметі туралы
жылдық
10 қаңтар
Туризм статистикасы
1
Орналастыру орындарының қызметі туралы есеп
(индексі 2-туризм)
орналастыру орындарының қызметі туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі
25-күні
2
Үй шаруашылықтарын сапарларға жұмсаған шығыстары бойынша зерттеу сауалнамасы
(индексі Н-050)
үй шаруашылықтарын сапарларға жұмсаған шығыстары туралы зерттеу
жылдық
30 наурыз
3
Келушілерді зерттеу сауалнамасы
(индексі Н-060)
келушілерді зерттеу
жылына 2 рет
13 қаңтар,
5 шілде
Инновациялар статистикасы
1
Инновациялық қызмет туралы есеп
(индексі 1-инновация)
кәсіпорындардың инновациялық қызметі туралы
жылдық
25 ақпан
Ғылым статистикасы
1
Ғылыми-зерттеу және тәжірибелік-конструкторлық жұмыстар туралы есеп
(индексі 1-ғылым)
Қазақстан Республикасындағы ғылыми-техникалық қызмет туралы
жылдық
25 қаңтар
Ақпараттық-коммуникациялық технологиялар статистикасы
1
Орта білім беру саласында ақпараттық-
коммуникациялық технологияларды
пайдалану туралы есеп
(индексі 1-ақпарат)
орта білім беру саласында ақпараттық-коммуникациялық технологияларды пайдалану туралы
жылдық
3 қаңтар
2
Кәсіпорындарда ақпараттық-коммуникациялық технологияларды пайдалану туралы есеп
(индексі 3-ақпарат)
кәсіпорындарда ақпараттық-коммуникациялық технологияларды пайдалану туралы
жылдық
3 қаңтар
3
Үй шаруашылығын ақпараттық-коммуникациялық технологияларды пайдалануы бойынша зерттеу сауалнамасы
(индексі Н-020)
үй шаруашылықтарының ақпараттық-коммуникациялық технологияларды пайдалануы туралы
жылдық
5 қаңтар
Еңбек және жұмыспен қамту статистикасы
1
Еңбек бойынша есеп
(индексі 1-Т)
еңбек бойынша есеп
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі
10-күні
2
Еңбек бойынша есеп
(индексі 1-Т)
еңбек бойынша есеп
жылдық
12 ақпан
3
Қызметкерлердің жекелеген лауазымдары мен кәсіптері бойынша жалақы мөлшері туралы есеп
(индексі 2-Т (ПРОФ)
қызметкерлердің жекелеген лауазымдары мен кәсіптері бойынша жалақы мөлшері туралы
жылына бір рет
20 қазан
4
Зиянды және басқа да қолайсыз еңбек жағдайларында жұмыс істейтін қызметкерлердің саны туралы есеп
(индексі 1-Т (Еңбек жағдайы)
зиянды және басқа да қолайсыз еңбек жағдайларында жұмыс істейтін қызметкерлердің саны туралы
жылдық
31 қаңтар
5
Қызметкерлер санын есептелген жалақы мөлшері бойынша бөлу туралы
(индексі 1-Т (ЗП)
қызметкерлер санын есептелген жалақы мөлшері бойынша бөлу туралы
екі жылда бір рет
20 шілде
6
Ірі және орта кәсіпорындардағы кадрларға қажеттілік және саны туралы есеп
(индексі 1-Т (бос жұмыс орны)
ірі және орта кәсіпорындардағы кадрларға қажеттілік және саны туралы
жылына бір рет
20 қаңтар
7
Халықтың жұмыспен қамтылуын іріктеп зерттеу сауалнамасы
(индексі Т-001)
халықтың жұмыспен қамтылуын іріктеп зерттеу
айлық
19 қаңтар,
16 ақпан,
16 наурыз,
20 сәуір,
18 мамыр,
15 маусым,
20 шілде,
17 тамыз,
21 қыркүйек,
19 қазан,
16 қараша,
21 желтоқсан
халықтың жұмыспен қамтылуын іріктеп зерттеу
тоқсанына
бір рет
25 ақпан,
27 мамыр,
26 тамыз,
25 қараша
8
Лайықты еңбек
(индексі Т-004)
«Лайықты еңбек» Т-001 нысанына модуль
жылдық
27 қараша
Баға статистикасы
1
201_ жылы тұтыну тауарлары мен ақылы қызметтердің бағаларын тіркеу дәптері
(индексі Ц-101)
Тұтыну тауарлары мен қызметтердің бағаларын тіркеуге арналған деректерді енгізудің электрондық нысаны (индексі Ц-101э)
тұтыну бағасының индексін есептеу үшін тұтыну тауарлары мен ақылы қызметтердің бағасы:
азық-түлік тауарлары
азық-түлік емес тауарлар
ақылы қызметтер
айлық
есепті кезеңнің

с 14 по 28 февраля после отчетного периода
15
О наличии и движении семян масличных культур (индекс 3-сх (масличные)
о наличии и движении семян масличных культур
квартальная
3 числа после отчетного периода
16
О деятельности сервисно-заготовительных центров (индекс 1-СЗЦ)
о деятельности сервисно-заготовительных центров
квартальная
25 числа после отчетного периода
17
Анкета обследования урожайности зерновой культуры (индекс А-1 (урожайность)
обследование урожайности зерновой культуры
годовая
с 1 июля по 1 ноября
18
Бланк лабораторного определения влажности сельскохозяйственной культуры перед уборкой урожая (индекс В-1)
19
Бланк лабораторного определения влажности сельскохозяйственной культуры после уборки урожая (индекс В-2)
Статистика промышленного производства
1
Отчет предприятия о производстве и отгрузке продукции (товаров, услуг) (индекс 1-П)
производство и отгрузка продукции (товаров, услуг)
месячная
1 числа после
отчетного периода
2
Отчет предприятия о производстве и отгрузке продукции (товаров, услуг) (индекс 1-П)
производство и отгрузка продукции (товаров, услуг)
квартальная
25 числа после
отчетного периода
3
Отчет предприятия о производстве и отгрузке продукции (товаров, услуг) (индекс 1-П)
производство и отгрузка продукции (товаров, услуг)
годовая
14 марта
4
Баланс производственных мощностей (индекс БМ)
баланс производственных мощностей
годовая
25 марта
Статистика энергетики
1
Отчет о распределении товарного (природного) и сжиженного природного газа (индекс 1-ГАЗ)
о распределении товарного и сжиженного природного газа
годовая
31 января
2
Отчет о работе котельных (индекс 6-ТП)
о работе котельных
годовая
16 марта
3
Отчет о производстве, распределении и потреблении электрической энергии (индекс 24-энергетика)
о производстве, распределении и потреблении электрической энергии
годовая
30 апреля
4
Анкета обследования объектов по использованию возобновляемых источников энергии (индекс ВИЭ-001)
обследование объектов по использованию возобновляемых источников энергии
годовая
25 марта
Статистика окружающей среды
1
Отчет о сборе и вывозе коммунальных отходов (индекс 1-отходы)
о сборе и вывозе коммунальных отходов
годовая
17 мая
2
Отчет о сортировке, утилизации и депонировании отходов (индекс 2-отходы)
о сортировке, утилизации и депонировании отходов
годовая
17 мая
3
Отчет об охране атмосферного воздуха (индекс 2-ТП (воздух)
об охране атмосферного воздуха
годовая
10 апреля
4
Отчет о затратах на охрану окружающей среды (индекс 4-ОС)
о затратах на охрану окружающей среды
годовая
23 февраля
5
Отчет о работе водопровода, канализации и их отдельных сетей (индекс 1-ВК)
о работе водопровода, канализации и их отдельных сетей
годовая
22 февраля
Статистика инвестиций
1
Отчет об инвестициях в основной капитал (индекс 1-инвест)
об инвестициях в основной капитал
месячная
2 числа после
отчетного периода
2
Отчет об инвестиционной деятельности (индекс 1-инвест)
об инвестиционной деятельности
годовая
15 апреля
Статистика строительства
1
Отчет о вводе в эксплуатацию объектов индивидуальными застройщиками (индекс 1-ИС)
о вводе в эксплуатацию объектов индивидуальными застройщиками
месячная
2 числа после отчетного периода
2
Отчет о вводе в эксплуатацию объектов индивидуальными застройщиками (индекс 1-ИС)
о вводе в эксплуатацию объектов индивидуальными застройщиками
годовая
1 марта
3
Отчет о вводе в эксплуатацию объектов (индекс 2-КС)
о вводе в эксплуатацию объектов
месячная
2 числа после
отчетного периода
4
Отчет о вводе в эксплуатацию объектов (индекс 2-КС)
о вводе в эксплуатацию объектов
годовая
1 марта
5
Отчет о выполненных строительных работах (услугах) (индекс 1-КС)
о выполненных строительных работах (услугах)
месячная
4 числа после
отчетного периода
6
Отчет о выполненных строительных работах (услугах) (индекс 1-КС)
о выполненных строительных работах (услугах)
годовая
31 марта
7
Анкета об уведомлении на начало производства строительно-монтажных работ (индекс F-001)
об уведомлении на начало производства строительно-монтажных работ
полугодовая
10 числа после
отчетного периода
8
Анкета о ходе строительства и вводе в эксплуатацию объекта по уведомлению (индекс F-004)
о ходе строительства и вводе в эксплуатацию объекта по уведомлению
годовая
15 февраля
Статистика внутренней торговли
1
Отчет о рынках (индекс 12-торговля)
о рынках
годовая
30 марта
2
Отчет о деятельности товарной биржи (индекс 1-биржа)
о деятельности товарной биржи
годовая
20 января
3
Отчет о реализации товаров, услуг (индекс 2-торговля)
о реализации товаров, услуг
месячная
3 числа после отчетного периода
4
Отчет о деятельности автозаправочных и газозаправочных станций (индекс G-003)
о деятельности автозаправочных и газозаправочных станций
годовая
31 марта
5
Отчет предприятия, оказывающего услуги в сфере торговли, общественного питания и ремонта автотранспортных средств (индекс 1-ВТ)
о предприятиях, оказывающих услуги в сфере торговли, общественного питания и ремонта автотранспортных средств
годовая
31 марта
6
Отчет об электронной коммерции (индекс Э-коммерция)
об электронной коммерции
годовая
15 апреля
7
Отчет предприятия, оказывающего услуги в сфере оптовой торговли (индекс 1-ВТ (опт)
о предприятиях, оказывающих услуги в сфере оптовой торговли
годовая
31 марта
8
Топливно-энергетический баланс (индекс 1-ТЭБ)
топливно-энергетический баланс Республики Казахстан
годовая
25 марта
Статистика взаимной торговли
1
Отчет о взаимной торговле товарами с государствами-членами Таможенного союза (индекс 1-ТС)
о взаимной торговле товарами с государствами-членами Таможенного союза
месячная
3 числа после
отчетного периода
Статистика транспорта
1
Отчет о работе автомобильного и городского электрического транспорта (индекс 1-ТР (авто, электро)
о работе автомобильного и городского электрического транспорта
годовая
20 января
2
Отчет о работе транспорта (индекс 1-транспорт)
о работе транспорта
месячная
2 числа после
отчетного периода
3
Отчет о перевозке пассажиров маршрутными автобусами (индекс 1-ТР (маршрут)
о перевозке пассажиров маршрутными автобусами
годовая
15 марта
4
Отчет о протяженности эксплуатационной длины железнодорожных линий и работе железнодорожного транспорта (индекс 1-ЖД)
о протяженности эксплуатационной длины железнодорожных линий и работе железнодорожного транспорта
годовая
15 апреля
5
Отчет о подвижном составе железнодорожного транспорта (индекс 2-ЖД)
о подвижном составе железнодорожного транспорта
годовая
15 апреля
6
Отчет об услугах железнодорожного транспорта по видам сообщений (индекс 2-ТР (жд)
об услугах железнодорожного транспорта по видам сообщений
годовая
10 апреля
7
Отчет об услугах трубопроводного транспорта по видам сообщений и протяженности трубопроводов (индекс 2-ТР (трубопровод)
об услугах трубопроводного транспорта по видам сообщений и протяженности трубопроводов
годовая
10 апреля
8
Отчет об услугах внутреннего водного транспорта по видам сообщений (индекс 2-ТР (внутренние воды)
об услугах внутреннего водного транспорта по видам сообщений
годовая
10 апреля
9
Отчет о наличии морских судов и услугах морского транспорта по видам сообщений (индекс 2-ТР (море)
о наличии морских судов и услугах морского транспорта по видам сообщений
годовая
10 апреля
10
Отчет о работе и услугах воздушного транспорта по видам сообщений (индекс 2-ТР (авиа)
о работе и услугах воздушного транспорта по видам сообщений
годовая
10 апреля
11
Отчет об услугах автомобильного и городского электрического транспорта по видам сообщений (индекс 2-ТР (авто, электро)
об услугах автомобильного и городского электрического транспорта по видам сообщений
годовая
10 апреля
12
Отчет об услугах предприятий вспомогательной транспортной деятельности (индекс 2-ТР (вспомогательная деятельность)
об услугах предприятий вспомогательной транспортной деятельности
годовая
10 апреля
13
Отчет о протяженности судоходных внутренних путей и подвижном составе внутреннего водного транспорта (индекс 1-ТР (внутренние воды)
о протяженности судоходных внутренних путей и подвижном составе внутреннего водного транспорта
годовая
1 марта
14
Анкета выборочного обследования автомобильных перевозок грузов и пассажиров физическими лицами (индекс ТР-001)
выборочное обследование автомобильных перевозок грузов и пассажиров физическими лицами
один раз в год
15 августа
Статистика связи
1
Отчет о почтовой и курьерской деятельности и услугах связи (индекс 3-связь)
о почтовой и курьерской деятельности и услугах связи
месячная
2 числа после
отчетного периода
2
Отчет об услугах почтовой и курьерской деятельности (индекс 1-связь)
об услугах почтовой и курьерской деятельности
годовая
25 марта
3
Отчет об услугах связи (индекс 2-связь)
об услугах связи
годовая
31 марта
4
Отчет о технических средствах и качестве услуг связи (индекс 4-связь)
о технических средствах и качестве услуг связи
годовая
1 марта
Статистика услуг
1
Отчет об объеме оказанных услуг (индекс 2-услуги)
об объеме оказанных услуг
квартальная
25 числа после отчетного периода
2
Отчет об объеме оказанных услуг (индекс 2-услуги)
об объеме оказанных услуг
годовая
30 марта
3
Отчет о лизинговой деятельности (индекс 1-лизинг)
о лизинговой деятельности
годовая
30 марта
Статистика культуры
1
Отчет о деятельности зоопарка (индекс 1-зоопарк)
о деятельности зоопарков
годовая
10 января
2
Отчет о деятельности театра (цирка) (индекс 1-театр (цирк)
о деятельности театров (цирков)
годовая
10 января
3
Отчет о деятельности парка развлечений и отдыха (индекс 1-парк)
о деятельности парков
развлечений и отдыха
годовая
10 января
4
Отчет о деятельности музея (индекс 1-музей)
о деятельности музеев
годовая
10 января
5
Отчет о деятельности учреждения культуры клубного типа (индекс 1-клуб)
о деятельности учреждений культуры клубного типа
годовая
10 января
6
Отчет о деятельности библиотеки (индекс 1-библиотека)
о деятельности библиотек
годовая
28 января
7
Отчет о концертной деятельности (индекс 1-концерт)
о концертной деятельности
годовая
10 января
8
Отчет о деятельности организаций, осуществляющих кинопоказ и производство кинофильмов (индекс 1-кино)
о деятельности организаций, осуществляющих кинопоказ и производство кинофильмов
годовая
10 января
Статистика туризма
1
Отчет о деятельности мест размещения (индекс 2-туризм)
о деятельности мест размещения
квартальная
25 числа после
отчетного периода
2
Анкета обследования домашних хозяйств о расходах на поездки (индекс Н-050)
обследование домашних хозяйств о расходах на поездки
годовая
30 марта
3
Анкета обследования посетителей (индекс Н-060)
обследование посетителей
2 раза в год
13 января, 5 июля
Статистика инноваций
1
Отчет об инновационной деятельности (индекс 1-инновация)
об инновационной деятельности предприятий
годовая
25 февраля
Статистика науки
1
Отчет о научно-исследовательских и опытно-конструкторских работах (индекс 1-наука)
о научно-технической деятельности в Республике Казахстан
годовая
25 января
Статистика информационно-коммуникационных технологий
1
Отчет об использовании информационно-коммуникационных технологий в сфере среднего образования (индекс 1-информ)
об использовании информационно–коммуникационных технологий в сфере среднего образования
годовая
3 января
2
Отчет об использовании информационно-коммуникационных технологий на предприятиях (индекс 3-информ)
об использовании информационно-коммуникационных технологий на предприятиях
годовая
3 января
3
Анкета обследования домашнего хозяйства об использовании информационно-коммуникационных технологий (индекс Н-020)
об использовании домашними хозяйствами информационно-коммуникационных технологий
годовая
5 января
Статистика труда и занятости
1
Отчет по труду (индекс 1-Т)
отчет по труду
квартальная
10 числа после
отчетного периода
2
Отчет по труду (индекс 1-Т)
отчет по труду
годовая
12 февраля
3
Отчет о размерах заработной платы работников по отдельным должностям и профессиям (индекс 2-Т (ПРОФ)
о размерах заработной платы работников по отдельным должностям и профессиям
один раз в год
20 октября
4
Отчет о численности работников, занятых во вредных и других неблагоприятных условиях труда (индекс 1-Т (Условия труда)
о численности работников, занятых во вредных и других неблагоприятных условиях труда
годовая
31 января
5
О распределении численности работников по размерам начисленной заработной платы (индекс 1-Т (ЗП)
о распределении численности работников по размерам начисленной заработной платы
один раз в два года
20 июля
6
Отчет о численности и потребности в кадрах крупных и средних предприятий (индекс 1-Т (вакансия)
о численности и потребности в кадрах крупных и средних предприятий
один раз в год
20 января
7
Анкета выборочного обследования занятости населения (индекс Т-001)
выборочное обследование занятости населения
месячная
19 января,
16 февраля,
16 марта,
20 апреля,
18 мая,
15 июня,
20 июля,
17 августа,
21 сентября,
19 октября,
16 ноября,
21 декабря
выборочное обследование занятости населения
один раз в квартал
25 февраля,
27 мая,
26 августа,
25 ноября
8
Достойный труд (индекс Т-004)
модуль к форме Т-001 «Достойный труд»
годовая
27 ноября
Статистика цен
1
Тетрадь регистрации цен на потребительские товары и платные услуги в 201_ году (индекс Ц-101) Электронная форма ввода данных для регистрации цен на потребительские товары и услуги (индекс Ц-101э)
цены на потребительские товары и платные услуги для расчета индекса потребительских цен:
продовольственные товары непродовольственные товары платные услуги
месячная
отчетного периода

15-25-күндері
7-23-күндері
7-22-күндері
күнкөрістің ең төменгі деңгейі шамасының құрамына кіретін жекелеген азық-түлік тауарларының бағасы
айлық
есепті кезеңнің
18-22-күндері
Қазақстан Республикасының жекелеген шекаралас қалаларындағы тамақ өнімдерінің бағасы
айлық
есепті кезеңнің
20-25-күндері
қалалар мен аудан орталықтарындағы тауарлар мен ақылы қызметтердің бағасы
тоқсандық
тоқсанның соңғы айының
18-22-күндері
қалалардағы әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларының бағасы
апта сайын
әр сейсенбі күні
халықаралық салғастырулар бағдарламасы үшін арнайы тізбе бойынша тұтыну тауарлары мен қызметтердің бағасы
айлық
есепті кезеңнің
7-20-күндері
2
201_ жылы тұрғын үй бағаларын тіркеу дәптері (индексі 1-ЦРЖ)
тұрғын үй нарығындағы баға
айлық
есепті кезеңнің
20-күні
3
Өндіруші кәсіпорынның өнеркәсіп өнімдерінің және өндірістік сипаттағы қызметтердің бағасы туралы есебі
(индексі 1-ЦП)
өндіруші кәсіпорындардың өнеркәсіп өнімдері және өндірістік сипаттағы қызметтердің бағасы
айлық
есепті кезеңнің
16-күні
4
Өңделмеген сүрек және cоған байланысты қызметтердің бағасы туралы есеп
(индексі 1-ЦП (орман)
өңделмеген сүрек және соған байланысты қызметтердің бағасы
тоқсандық
есепті кезеңнің соңғы айының 23-күні
5
Өндірістік-техникалық мақсатта сатып алынған өнімдердің (қызметтердің) бағасы туралы есеп
(индексі 2- ЦП)
өндірістік-техникалық мақсатта сатып алынған өнімдердің (қызметтердің) бағасы
айлық
есепті кезеңнің
15-күні
6
Өнімдердің, тауарлардың көтерме сауда (жеткізілім) бағасы туралы есеп
(индексі 1-Ц (көтерме)
өнімдердің, тауарлардың көтерме сауда (жеткізілім) бағасы
айлық
есепті кезеңнің
22-күні
7
Коммерциялық жылжымайтын мүлікті жалға беру бағасы туралы есеп
(индексі 1-Ц (жалға беру)
коммерциялық жылжымайтын мүлікті жалға беру бағасы
айлық
есепті кезеңнің
15-күні
8
Заңды тұлғаларға көрсетілген байланыс қызметтерінің тарифтері туралы есеп
(индексі 1-тариф (байланыс)
заңды тұлғаларға көрсетілген байланыс қызметтерінің тарифтері
айлық
есепті кезеңнің
21-күні
9
Заңды тұлғаларға көрсетілген пошталық қызметтердің тарифтері туралы есеп
(индексі 1-тариф (пошта)
заңды тұлғаларға көрсетілген пошталық қызметтердің тарифтері
айлық
есепті кезеңнің
21-күні
10
Заңды тұлғаларға көрсетілген курьерлік қызметтердің тарифтері туралы есеп
(индексі 1-тариф (курьер)
заңды тұлғаларға көрсетілген курьерлік қызметтердің тарифтері
айлық
есепті кезеңнің
21-күні
11
Әуе көлігі кәсіпорындарының жүк тасымалдау тарифтері туралы есеп
(индексі 1- тариф (әуе)
әуе көлігі кәсіпорындарының жүк тасымалдау тарифтері
айлық
есепті кезеңнің
15-күні
12
Теміржол көлігі кәсіпорындарының жүк тасымалдау тарифтері туралы есеп
(индексі 1-тариф (теміржол)
теміржол көлігі кәсіпорындарының жүк тасымалдау тарифтері
айлық
есепті кезеңнің
15-күні
13
Автомобиль көлігі кәсіпорындарының жүк тасымалдау тарифтері туралы есеп
(индексі 1-тариф (автомобиль)
автомобиль көлігі кәсіпорындарының жүк тасымалдау тарифтері
айлық
есепті кезеңнің
16-күні
14
Құбыр көлігі кәсіпорындарының жүк тасымалдау тарифтері туралы есеп
(индексі 1-тариф (құбыр)
құбыр көлігі кәсіпорындарының жүк тасымалдау тарифтері
айлық
есепті кезеңнің
15-күні
15
Ішкі су көлігі кәсіпорындарының жүк тасымалдау тарифтері туралы есеп
(индексі 1-тариф (ішкі су)
ішкі су көлігі кәсіпорындарының жүк тасымалдау тарифтері
айлық
есепті кезеңнің
15-күні
16
Сатып алынған құрылыс материалдарының, бөлшектер мен конструкциялардың бағасы туралы есеп
(индексі 1- ЦСМ)
сатып алынған құрылыс материалдарының, бөлшектер мен конструкциялардың бағасы
айлық
есепті кезеңнің
20-күні
17
Өткізілген ауылшаруашылық өнімінің және ауылшаруашылық құралымдарына арналған қызметтердің бағасы туралы есеп
(индексі 1-ЦСХ)
өткізілген ауылшаруашылық өнімінің және ауылшаруашылық құралымдарына арналған қызметтердің бағасы
айлық
есепті кезеңнің
16-күні
18
201_ жылы базарлардағы ауыл шаруашылығы өнімінің бағасын тіркеу дәптері
(индексі Ц-200)
базарлардағы ауыл шаруашылығы өнімінің бағасын тіркеу
айлық
есепті кезеңнің

15-25 число
7-23 число
7-22 число
цены на отдельные продовольственные товары, входящие в состав величины прожиточного минимума
месячная
18-22 число
отчетного периода
цены на продукты питания в отдельных приграничных городах Республики Казахстан
месячная
20-25 число
отчетного периода
цены на товары и платные услуги в городах и районных центрах
квартальная
18-22 число
последнего месяца квартала
цены на социально-значимые продовольственные товары в городах
еженедельная
каждый вторник
цены на потребительские товары и услуги по специальному перечню для Программы международных сопоставлений
месячная
7-20 число отчетного периода
2
Тетрадь регистрации цен на жилье в 201_ году (индекс 1-ЦРЖ)
цены на рынке жилья
месячная
20 числа
отчетного периода
3
Отчет предприятия-производителя о ценах на промышленную продукцию и услуги производственного характера (индекс 1-ЦП)
цены предприятий-производителей на промышленную продукцию и услуги производственного характера
месячная
16 числа
отчетного периода
4
Отчет о ценах на древесину необработанную и связанные с ней услуги (индекс 1-ЦП (лес)
цены на древесину необработанную и связанные с ней услуги
квартальная
23 числа
последнего месяца отчетного периода
5
Отчет о ценах на приобретенную продукцию (услуги) производственно-технического назначения (индекс 2-ЦП)
цены на приобретенную продукцию (услуги) производственно-технического назначения
месячная
15 числа
отчетного периода
6
Отчет о ценах оптовых продаж (поставок) товаров, продукции (индекс 1-Ц (опт)
цены оптовых продаж (поставок) товаров, продукции
месячная
22 числа
отчетного периода
7
Отчет о ценах на аренду коммерческой недвижимости (индекс 1-Ц (аренда)
цены на аренду коммерческой недвижимости
месячная
15 числа
отчетного периода
8
Отчет о тарифах на услуги связи для юридических лиц (индекс 1-тариф (связь)
тарифы на услуги связи для юридических лиц
месячная
21 числа
отчетного периода
9
Отчет о тарифах на почтовые услуги для юридических лиц (индекс 1-тариф (почта)
тарифы на почтовые услуги для юридических лиц
месячная
21 числа
отчетного периода
10
Отчет о тарифах на курьерские услуги для юридических лиц (индекс 1-тариф (курьер)
тарифы на курьерские услуги для юридических лиц
месячная
21 числа
отчетного периода
11
Отчет о тарифах на перевозку грузов предприятиями воздушного транспорта (индекс 1-тариф (воздушный)
тарифы на перевозку грузов предприятиями воздушного транспорта
месячная
15 числа
отчетного периода
12
Отчет о тарифах на перевозку грузов предприятиями железнодорожного транспорта (индекс 1-тариф (железнодорожный)
тарифы на перевозку грузов предприятиями железнодорожного транспорта
месячная
15 числа
отчетного периода
13
Отчет о тарифах на перевозку грузов предприятиями автомобильного транспорта (индекс 1-тариф (автомобильный)
тарифы на перевозку грузов предприятиями автомобильного транспорта
месячная
16 числа
отчетного периода
14
Отчет о тарифах на транспортировку грузов предприятиями трубопроводного транспорта (индекс 1-тариф (трубопроводный)
тарифы на транспортировку грузов предприятиями трубопроводного транспорта
месячная
15 числа
отчетного периода
15
Отчет о тарифах на перевозку грузов предприятиями внутреннего водного транспорта (индекс 1-тариф (внутренний водный)
тарифы на перевозку грузов предприятиями внутреннего водного транспорта
месячная
15 числа
отчетного периода
16
Отчет о ценах на приобретенные строительные материалы, детали и конструкции (индекс 1-ЦСМ)
цены на приобретенные строительные материалы, детали и конструкции
месячная
20 числа
отчетного периода
17
Отчет о ценах на реализованную сельскохозяйственную продукцию и услуги для сельскохозяйственных формирований (индекс 1-ЦСХ)
цены на реализованную сельскохозяйственную продукцию и услуги для сельскохозяйственных формирований
месячная
16 числа
отчетного периода
18
Тетрадь регистрации цен на продукцию сельского хозяйства на рынках в 201_ году (индекс Ц-200)
регистрация цен на продукцию сельского хозяйства на рынках
месячная

7-24-күні
19
Балық аулау және акваөсіру өнімінің бағасы туралы есеп
(индексі 1-ЦП (балық)
балық аулау және акваөсіру өнімінің бағасы
тоқсандық
есепті кезеңнің соңғы айының 25-күні
20
Тұрақтандыру қорларының әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларын сатып алу және өткізу бағасы мен көлемі туралы есеп
(индексі 1-СФ)
тұрақтандыру қорларының әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларын сатып алу және өткізу бағасы мен көлемі
айлық
есепті кезеңнен кейінгі
3-күні
Кәсіпорындардың қаржысы
1
Кәсіпорынның қаржы-шаруашылық қызметі туралы есеп
(индексі 1-ПФ)
кәсіпорынның қаржы-шаруашылық қызметі туралы
жылдық
5 сәуір
2
Кәсіпорынның қаржы-шаруашылық қызметі туралы есеп
(индексі 1-ПФ)
кәсіпорынның қаржы-шаруашылық қызметі туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі
25-күні
3
Микрокредиттік қызмет туралы есеп
(индексі 1-МКО)
микрокредиттік қызмет туралы
жылдық
10 сәуір
4
Микрокредиттік қызмет туралы есеп
(индексі 1-МКО)
микрокредиттік қызмет туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі
25-күні
5
Шағын кәсіпорын қызметі туралы есеп
(индексі 2-МП)
шағын кәсіпорын қызметі туралы
жылдық
31 наурыз
6
Шағын кәсіпорын қызметі туралы есеп
(индексі 2-МП)
шағын кәсіпорын қызметі туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі
25-күні
7
Негізгі қорлар жағдайы туралы есеп
(индексі 11)
негізгі қорлар жағдайы туралы
жылдық
15 сәуір
Конъюнктуралық зерттеулер
1
Өнеркәсіп кәсіпорындарының қызметін конъюнктуралық зерттеу сауалнамасы
(индексі КП-001)
өнеркәсіп кәсіпорындарының қызметін конъюнктуралық зерттеу
тоқсандық
есепті кезеңнің соңғы айының 25-күні
2
Ауыл шаруашылығы кәсіпорындарының қызметін конъюнктуралық зерттеу сауалнамасы
(индексі КС-001)
ауыл шаруашылығы кәсіпорындарының қызметін конъюнктуралық зерттеу
тоқсандық
есепті кезеңнің соңғы айының 25-күні
3
Құрылыс ұйымдарының қызметін конъюнктуралық зерттеу сауалнамасы
(индексі КС-002)
құрылыс ұйымдарының қызметін конъюнктуралық зерттеу
тоқсандық
есепті кезеңнің соңғы айының 25-күні
4
Байланыс кәсіпорындарының қызметін конъюнктуралық зерттеу сауалнамасы
(индексі КСВ-1)
байланыс кәсіпорындарының қызметін конъюнктуралық зерттеу
тоқсандық
есепті кезеңнің соңғы айының 25-күні
5
Сауда кәсіпорындарының қызметін конъюнктуралық зерттеу сауалнамасы
(индексі КТ-001)
сауда кәсіпорындарының қызметін конъюнктуралық зерттеу
тоқсандық
есепті кезеңнің соңғы айының 25-күні
6
Көлік кәсіпорындарының қызметін конъюнктуралық зерттеу сауалнамасы
(индексі КТР-1)
көлік кәсіпорындарының қызметін конъюнктуралық зерттеу
тоқсандық
есепті кезеңнің соңғы айының 25-күні
7
Туристік ұйымдардың қызметін конъюнктуралық зерттеу сауалнамасы
(индексі КТУ-001)
туристік ұйымдардың қызметін конъюнктуралық зерттеу
тоқсандық
есепті кезеңнің соңғы айының 25-күні
Білім беру статистикасы
1
Жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру туралы есеп (индексі 1-НК)
жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру туралы
жылдық
5 қазан
2
Техникалық және кәсіптік білім беру туралы есеп
(индексі 2-НК)
техникалық және кәсіптік білім беру туралы
жылдық
10 қазан
3
Жоғары оқу орнының есебі
(индексі 3-НК)
жоғары оқу орындары туралы
жылдық
5 қазан
4
Білім беру ұйымының қаржы-шаруашылық қызметінің негізгі көрсеткіштері туралы есеп
(индексі Әлеуметтік қаржы (білім беру)
білім беру ұйымдарының қаржы-шаруашылық қызметінің негізгі көрсеткіштері туралы
жылдық
1 сәуір
5
Білім беру ұйымының көрсеткен қызметтерінің көлемі туралы есеп
(индексі Білім беру қызметтері)
білім беру ұйымдарының көрсеткен қызметтерінің көлемі туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі
10-күні
6
Мульти-индикаторлық кластерлік зерттеу сұрақнамасы
Қазақстан Республикасындағы көптеген көрсеткіштер бойынша кластерлік зерттеу
біржолғы
30 қараша
Денсаулық сақтау статистикасы
1
Денсаулық сақтау ұйымының қаржы-шаруашылық қызметінің негізгі көрсеткіштері туралы есеп
(индексі Әлеуметтік қаржы (денсаулық сақтау)
денсаулық сақтау (әлеуметтік қызмет) ұйымдарының қаржы-шаруашылық қызметінің негізгі көрсеткіштері туралы
жылдық
1 сәуір
2
Денсаулық сақтау мен әлеуметтік қызметтерді көрсету саласындағы көрсетілген қызметтердің көлемі туралы есеп
(индексі Денсаулық сақтау қызметтері)
денсаулық сақтау және әлеуметтік қызметтер көрсету саласында көрсетілген қызметтердің көлемі туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі
10-күні
3
Санаториялық-курорттық ұйымның қызметі туралы есеп
(индексі 1-санаторий)
санаториялық-курорттық ұйымдардың қызметі туралы
жылдық
25 қаңтар
4
Еңбек қызметімен байланысты жарақаттану және кәсіптік аурулар туралы есеп
(индексі 7-ТПЗ)
еңбек қызметімен байланысты жарақаттану және кәсіптік аурулар туралы
жылдық
25 ақпан
Әлеуметтік қамсыздандыру статистикасы
1
Арнаулы әлеуметтік қызметтерді ұсыну жөніндегі ұйымның есебі
(индексі 3-әлеуметтік қамсыздандыру)
арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін ұйымдар туралы
жылдық
10 қаңтар
Тұрмыс деңгейі статистикасы
1
Халықтың тұрмыс сапасы
(индексі D-002)
халықтың тұрмыс сапасы
жылына бір рет
10 наурыз
2
Күнделікті шығыстарды есепке алу күнделігі (индексі D 003)
үй шаруашылықтарының шығыстары туралы
тоқсандық
13 қаңтар,
14 сәуір,
14 шілде,
14 қазан
3
Үй шаруашылықтарының табыстары мен шығыстары бойынша тоқсан сайынғы сұрақнама
(индексі D 004)
үй шаруашылықтарының шығыстары мен табыстары туралы
тоқсандық
20 қаңтар,
21 сәуір,
21 шілде,
22 қазан
4
Тоқсан сайынғы шығыстар мен табыстарды есепке алу журналы
(индексі D 005)
5
Негізгі сұхбатқа арналған сұрақнама
(индексі D 006)
үй шаруашылықтарындағы жайластыру және қолда бар жер учаскелері, мал және техника туралы мәліметтер
жылдық
30 желтоқсан
6
Үй шаруашылығы құрамының бақылау карточкасы
(индексі D 008)
үй шаруашылықтарының құрамы туралы
тоқсандық
20 қаңтар,
21 сәуір,
21 шілде,
22 қазан
үй шаруашылықтарының әлеуметтік-демографиялық сипаттамалары
жылдық
3 ақпан
Құқық бұзушылық статистикасы
1
Тұрмыстық зорлық-зомбылық (сұрақнама)
(индексі БН)
тұрмыстық зорлық-зомбылық бойынша іріктеп зерттеу
біржолғы
16 қараша
Респонденттер мен пайдаланушыларды зерттеу
1
Респонденттердің пікіртерімі
(индексі Q-001)
респонденттердің пікіртерімі
жылына бір рет
10 қыркүйек
2
Пайдаланушылардың пікіртерімі
(индексі Q-002)
пайдаланушылардың пікіртерімі
жылына бір рет
10 қыркүйек

7-24 число
отчетного периода
19
Отчет о ценах на продукцию рыболовства и аквакультуры (индекс 1-ЦП (рыба)
цены на продукцию рыболовства и аквакультуры
квартальная
25 числа последнего месяца
отчетного периода
20
Отчет о ценах и объемах закупа и реализации социально-значимых продовольственных товаров стабилизационных фондов (индекс 1-СФ)
цены и объемы закупа и реализации социально-значимых продовольственных товаров стабилизационных фондов
месячная
3 числа после
отчетного периода
Финансы предприятий
1
Отчет о финансово-хозяйственной деятельности предприятия (индекс 1-ПФ)
о финансово-хозяйственной деятельности предприятия
годовая
5 апреля
2
Отчет о финансово-хозяйственной деятельности предприятия (индекс 1-ПФ)
о финансово-хозяйственной деятельности предприятия
квартальная
25 числа после отчетного периода
3
Отчет о микрокредитной деятельности (индекс 1-МКО)
о микрокредитной деятельности
годовая
10 апреля
4
Отчет о микрокредитной деятельности (индекс 1-МКО)
о микрокредитной деятельности
квартальная
25 числа после отчетного периода
5
Отчет о деятельности малого предприятия (индекс 2-МП)
о деятельности малого предприятия
годовая
31 марта
6
Отчет о деятельности малого предприятия (индекс 2-МП)
о деятельности малого предприятия
квартальная
25 числа после отчетного периода
7
Отчет о состоянии основных фондов (индекс 11)
о состоянии основных фондов
годовая
15 апреля
Конъюнктурные обследования
1
Анкета конъюнктурного обследования деятельности промышленных предприятий (индекс КП-001)
конъюнктурное обследование деятельности промышленных предприятий
квартальная
25 числа последнего месяца отчетного периода
2
Анкета конъюнктурного обследования деятельности сельскохозяйственных предприятий (индекс КС-001)
конъюнктурное обследование деятельности сельскохозяйственных предприятий
квартальная
25 числа последнего месяца отчетного периода
3
Анкета конъюнктурного обследования деятельности строительных организаций (индекс КС-002)
конъюнктурное обследование деятельности строительных организаций
квартальная
25 числа последнего месяца отчетного периода
4
Анкета конъюнктурного обследования деятельности предприятий связи (индекс КСВ-1)
конъюнктурное обследование деятельности предприятий связи
квартальная
25 числа последнего месяца отчетного периода
5
Анкета конъюнктурного обследования деятельности торговых предприятий (индекс КТ-001)
конъюнктурное обследование деятельности торговых предприятий
квартальная
25 числа последнего месяца отчетного периода
6
Анкета конъюнктурного обследования деятельности предприятий транспорта (индекс КТР-1)
конъюнктурное обследование деятельности предприятий транспорта
квартальная
25 числа последнего месяца отчетного периода
7
Анкета конъюнктурного обследования деятельности туристских организаций (индекс КТУ-001)
конъюнктурное обследование деятельности туристских организаций
квартальная
25 числа последнего месяца отчетного периода
Статистика образования
1
Отчет о послевузовском образовании (индекс 1-НК)
о послевузовском образовании
годовая
5 октября
2
Отчет о техническом и профессиональном образовании (индекс 2-НК)
о техническом и профессиональном образовании
годовая
10 октября
3
Отчет высшего учебного заведения (индекс 3-НК)
о высших учебных заведениях
годовая
5 октября
4
Отчет об основных показателях финансово-хозяйственной деятельности организации образования (индекс Соцфин (образование)
об основных показателях финансово-хозяйственной деятельности организаций образования
годовая
1 апреля
5
Отчет организации образования об объеме оказанных услуг (индекс Услуги образования)
об объеме оказанных услуг организациями образования Республики Казахстан
квартальная
10 числа после
отчетного периода
6
Вопросник мульти-индикаторного кластерного обследования
кластерное обследование по многим показателям в Республике Казахстан
единовременная
30 ноября
Статистика здравоохранения
1
Отчет об основных показателях финансово-хозяйственной деятельности организации здравоохранения (индекс Соцфин (здравоохранение)
об основных показателях финансово-хозяйственной деятельности организаций здравоохранения (социальной службы)
годовая
1 апреля
2
Отчет об объеме оказанных услуг в области здравоохранения и предоставления социальных услуг (индекс Услуги здравоохранения)
об объеме оказанных услуг в области здравоохранения и предоставления социальных услуг
квартальная
10 числа после
отчетного периода
3
Отчет о деятельности санаторно-курортной организации (индекс 1-санаторий)
о деятельности санаторно-курортных организаций
годовая
25 января
4
Отчет о травматизме, связанном с трудовой деятельностью, и профессиональных заболеваниях (индекс 7-ТПЗ)
о травматизме, связанном с трудовой деятельностью, и профессиональных заболеваниях
годовая
25 февраля
Статистика социального обеспечения
1
Отчет организации по предоставлению специальных социальных услуг (индекс 3-собес)
об организациях по предоставлению специальных социальных услуг
годовая
10 января
Статистика уровня жизни
1
Качество жизни населения (индекс D 002)
качество жизни населения
один раз в год
10 марта
2
Дневник учета ежедневных расходов (индекс D 003)
о расходах домашних хозяйств
квартальная
13 января,
14 апреля,
14 июля,
14 октября
3
Ежеквартальный вопросник по расходам и доходам домашних хозяйств (индекс D 004)
о расходах и доходах домашних хозяйств
квартальная
20 января,
21 апреля,
21 июля,
22 октября
4
Журнал учета ежеквартальных расходов и доходов (индекс D 005)
5
Вопросник для основного интервью (индекс D 006)
сведения о благоустройстве и наличии земельных участков, скота и техники в домашних хозяйствах
годовая
30 декабря
6
Контрольная карточка состава домохозяйства (индекс D 008)
о составе домашних хозяйств
квартальная
20 января,
21 апреля,
21 июля,
22 октября
социально–демографические характеристики домашних хозяйств
годовая
3 февраля
Статистика правонарушений
1
Вопросник по бытовому насилию (индекс БН)
выборочное обследование по бытовому насилию
единовременная
16 ноября
Обследования респондентов и пользователей
1
Опрос респондентов (индекс Q-001)
опрос респондентов
один раз в год
10 сентября
2
Опрос пользователей (индекс Q-002)
опрос пользователей
один раз в год
10 сентября

2. Ведомстволық статистикалық байқаулар
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Су ресурстары комитеті
Р/с
Статистикалық нысанның атауы
Статистикалық байқаудың атауы
Кезеңділігі
Респонденттердің алғашқы деректерді ұсыну мерзімдері
1
2
3
4
5
1
Су алу, пайдалану және суды бұру туралы есеп
(индексі 2-ТП (сушар)
су алу, пайдалану және суды бұру туралы
жылдық
ауыл шаруашылығы қажеттіліктері үшін суды пайдаланушылар есептік жылдың 1 желтоқсанынан кешіктірмей, басқа суды пайдаланушылар
10 қаңтарда
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитеті
1
Ағаш кесу, орманға күтім жасау шаралары, сүрек босату, шырын ағызу және жанама орман пайдалану бойынша есеп
(индексі 3 (жылдық)
ағаш кесу, орманға күтім жасау шаралары, сүрек босату, шырын ағызу және жанама орман пайдалану туралы
жылдық
10 қаңтар
2
Орман қорының мемлекеттік есебі және орман қорын мемлекеттік орман қорының санаттары және жерлер бойынша бөлу
(индексі 1)
орман қорының мемлекеттік есебі және орман қорын мемлекеттік орман қорының санаттары және жерлер бойынша бөлу
жылдық
25 наурыз
3
Орман көмкерген жерлердің алқаптары мен қорларын басым тұқымдар мен жас топтары бойынша бөлу туралы есеп
(индексі 2)
орман көмкерген жерлердің алқаптары мен қорларын басым тұқымдар мен жас топтары бойынша бөлу туралы
5 жылда
бір рет
25 наурыз
4
Кеспеағаштардағы сүрек қалдықтары және ағаш кесілген жерлерді тазарту туралы
(индексі 4-ОШ (орман шаруашылығы)
кеспеағаштардағы сүрек қалдықтары және ағаш кесілген жерлерді тазарту туралы
жартыжылдық
есепті кезеңнен кейін 10-күні
5
Орман дақылдарымен жұмыс туралы және орманды қалпына келтіру туралы есеп
(индексі 8-ОШ)
орман дақылдарымен жұмыс туралы және орманды қалпына келтіру туралы
жылдық
10 қараша
6
Кеспеағаш қорын әзірлеу және беру, оның тұқымдық құрамы мен тауарлық құрылымы туралы есеп
(индексі 13 ОШ (орман шаруашылығы)
кеспеағаш қорын әзірлеу және беру, оның тұқымдық құрамы мен тауарлық құрылымы туралы есеп
жылдық
5 қазан
7
Ағаштар мен бұталар тұқымдарының себу сапасы туралы есеп
(индексі 17 ОШ (орман шаруашылығы)
ағаштар мен бұталар тұқымдарының себу сапасы туралы есеп
жылдық
10 қаңтар
8
Орман өрттері туралы есеп
(индексі 1 өрт (орман)
орман өрттері туралы есеп
онкүндік
айдың
9, 19, 29-күндері
9
Орман заңнамасын бұзу туралы есеп
(индексі 5 орманша)
орман заңнамасын бұзу туралы есеп
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі
1-күні
10
Орман ресурстарын босату және орман табысының түсуі туралы есеп
(индексі ОТ)
орман ресурстарын босату және орман табысының түсуі туралы есеп
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі
10-күні
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігі
1
Тұрғын үй көмегін тағайындау және төлеу туралы есеп
(индексі 3-тұрғын үй көмегі)
тұрғын үй көмегін тағайындау және төлеу туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі
15-күні
2
Жұмыссыздарды әлеуметтік қолдау және еңбек нарығындағы жағдай туралы есеп
(индексі 2-Е (еңбек нарығы)
жұмыссыздарды әлеуметтік қолдау және еңбек нарығындағы жағдай туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі
10-күні
3
Еңбек делдалдығы үшін өтініш берген азаматтардың саны туралы есеп
(индексі 1-Е (жұмысқа орналастыру)
еңбек делдалдығы үшін өтініш берген азаматтардың саны туралы
айлық
есепті кезеңнен кейінгі
2-күні
4
Жасырын жұмыссыздық жөніндегі мәлімет (қысқартылған және жұмыспен ішінара қамтылған қызметкерлер, жалақы бойынша берешек жөнінде)
(индексі 3-ЕН (жасырын жұмыссыздық)
жасырын жұмыссыздық жөніндегі мәлімет (қысқартылған және жұмыспен ішінара қамтылған қызметкерлер, жалақы бойынша берешек жөнінде)
айлық
есепті кезеңнен кейінгі
3-күні
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
1
Үкіметтік және мемлекет кепілдік берген, мемлекет кепілгерлігімен берілетін қарыздарды игеру және өтеу туралы есеп
(индексі 1-ОПЗ)
үкіметтік және мемлекет кепілдік берген, мемлекет кепілгерлігімен берілетін қарыздарды игеру және өтеу туралы
айлық
есепті кезеңнен кейінгі
5-күні
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің Спорт және дене шынықтыру істері комитеті
1
Қазақстан Республикасында дене шынықтыруды және спортты дамыту туралы есеп
(индексі 1-ФК)
Дене шынықтыру және спорт саласындағы негізгі көрсеткіштер туралы
жартыжылдық

2. Ведомственные статистические наблюдения
Комитет по водным ресурсам
Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
№ п/п
Наименование статистической формы
Наименование статистического наблюдения
Периодичность
Сроки представления первичных данных респондентами
1
Отчет о заборе, использовании и водоотведении вод (индекс 2-ТП (водхоз)
о заборе, использовании и водоотведении вод
годовая
не позднее 1 декабря отчетного года водопользователи, использующие воду для нужд сельского хозяйства, 10 января - другие водопользователи
Комитет лесного хозяйства и животного мира
Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
1
Отчет по рубкам, мерам ухода за лесом, отпуску древесины, подсочке и побочным лесным пользованиям (индекс 3 (годовая)
информация по рубкам, мерам ухода за лесом, отпуску древесины, подсочке и побочным лесным пользованиям
годовая
10 января
2
Государственный учет лесного фонда и распределение лесного фонда по категориям государственного лесного фонда и угодьям (индекс 1)
о государственном учете лесного фонда и распределении лесного фонда по категориям государственного лесного фонда и угодьям
годовая
25 марта
3
Распределение площадей и запасов покрытых лесом угодий, по преобладающим породам и группам возраста (индекс 2)
о распределении площадей и запасов покрытых лесом угодий, по преобладающим породам и группам возраста
один раз в 5 лет
25 марта
4
Отчет об остатках древесины на лесосеках и очистке мест рубок (индекс 4 ЛХ)
об остатках древесины на лесосеках и очистке мест рубок
полугодовая
10 числа после отчетного периода
5
Отчет о работе с лесными культурами и о лесовозобновлении (индекс 8 ЛХ)
о работе с лесными культурами и лесовозобновлении
годовая
10 ноября
6
Отчет о подготовке и передаче лесосечного фонда, его породном составе и товарной структуре (индекс 13 ЛХ (лесное хозяйство)
о подготовке и передаче лесосечного фонда, его породном составе и товарной структуре
годовая
5 октября
7
Отчет о посевных качествах семян древесных и кустарниковых пород (индекс 17 ЛХ (лесное хозяйство)
о посевных качествах семян древесных и кустарниковых пород
годовая
10 января
8
Отчет о лесных пожарах (индекс 1 пожар (лес)
о лесных пожарах
декадная
9, 19, 29 числа месяца
9
Отчет о нарушениях лесного законодательства (индекс 5-лесхоз)
о нарушениях лесного законодательства
квартальная
1 числа после
отчетного периода
10
Отчет об отпуске лесных ресурсов и поступлении лесного дохода (индекс ЛД)
отчет об отпуске лесных ресурсов и поступлении лесного дохода
квартальная
10 числа после
отчетного периода
Министерство здравоохранения и социального развития Республики Казахстан
1
Отчет о назначении и выплате жилищной помощи (индекс 3-жилищная помощь)
отчет о назначении и выплате жилищной помощи
квартальная
15 числа после отчетного периода
2
Отчет о состоянии рынка труда и социальной поддержке безработных (индекс 2-Т (рынок труда)
отчет о состоянии рынка труда и социальной поддержке безработных
квартальная
10 числа после отчетного периода
3
Отчет о численности граждан, обратившихся за трудовым посредничеством (индекс 1-Т (трудоустройство)
отчет о численности граждан, обратившихся за трудовым посредничеством
месячная
2 числа после отчетного периода
4
Сведения о скрытой безработице (о сокращенных и частично занятых работниках, задолженности по заработной плате) (индекс 3-ТН (скрытая безработица)
сведения о скрытой безработице (о сокращенных и частично занятых работниках, задолженности по заработной плате)
месячная
3 числа после отчетного периода
Министерство финансов Республики Казахстан
1
Отчет об освоении и погашении правительственных и гарантированных государством займов, займов под поручительство государства (индекс 1-ОПЗ)
об освоении и погашении правительственных и гарантированных государством займов, займов под поручительство государства
месячная
5 числа после отчетного периода
Комитет по делам спорта и физической культуры
Министерства культуры и спорта Республики Казахстан
1
Отчет о развитии физической культуры и спорта Республики Казахстан (индекс 1-ФК)
об основных показателях в сфере физической культуры и спорта
полугодовая

15 қаңтар, 15 шілде
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің
Құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері және жер ресурстарын басқару комитеті
1
_____ жылғы 1 қарашадағы қолда бар жерлер және оларды санаттар, жер учаскесінің меншік иелері, жер пайдаланушылар және алқаптар бойынша бөлу туралы есеп
(индексі 22)
қолда бар жерлер және олардың санаттарға, жер учаскесінің меншік иелеріне, жер пайдаланушыларға және алқаптарға бөлінуі туралы
жылдық
15 қазан
2
_____ жылғы 1 қарашадағы қолда бар суармалы жерлер және оларды санаттар, жер учаскесінің меншік иелері, жер пайдаланушылар және алқаптар бойынша бөлу туралы есеп
(индексі 22-А)
қолда бар суармалы жерлер және олардың санаттарға, жер учаскесінің меншік иелеріне, жер пайдаланушыларға және алқаптарға бөлінуі туралы
жылдық
15 қазан
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банк
1
Резидент еместерге қойылатын қаржылық талаптар және олардың алдындағы міндеттемелер туралы есеп
(индексі 1-ТБ)
резидент еместерге қойылатын қаржылық талаптар және олардың алдындағы міндеттемелер туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі екінші айдың 10-күні
2
Резидент еместерден алынған (резидент еместерге ұсынылған) көлік қызметтері туралы есеп
(индексі 2-ТБ)
резидент еместерден алынған (резидент еместерге ұсынылған) көлік қызметтері туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі
30-күні
3
Резидент еместерден алынған (резидент еместерге ұсынылған) темір жол көлігі қызметтері туралы есеп
(индексі 3-ТБ)
резидент еместерден алынған (резидент еместерге ұсынылған) темір жол көлігі қызметтері туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі
30-күні
4
Резидент емес көлік кәсіпорындарының атынан жүзеге асырылған операциялар туралы есеп (индексі 4-ТБ)
резидент емес көлік кәсіпорындарының атынан жүзеге асырылған операциялар туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі
30-күні
5
Резидент емес көлік кәсіпорындарына ұсынылған қызметтер туралы есеп
(индексі 5-ТБ)
резидент емес көлік кәсіпорындарына ұсынылған қызметтер туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі
30-күні
6
Резидент еместерден алынған (резидент еместерге көрсетілген) байланыс қызметі туралы есеп
(индексі 6-ТБ)
резидент еместерден алынған (резидент еместерге көрсетілген) байланыс қызметі туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі
30-күні
7
Мемлекеттік басқару секторының сыртқы активтері мен міндеттемелерінің халықаралық операциялары туралы есеп
(индексі 7-ТБ)
мемлекеттік басқару секторының сыртқы активтері мен міндеттемелерінің халықаралық операциялары туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі бірінші айдың 30-күні
8
Резидент еместерге қойылатын қаржылық талаптардың және олардың алдындағы міндеттемелердің жай-күйі туралы есеп
(индексі 9-ТБ)
резидент еместерге қойылатын қаржылық талаптардың және олардың алдындағы міндеттемелердің жай-күйі туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі
20-күні
9
Резидент еместермен халықаралық операциялар туралы есеп
(индексі 10-ТБ)
резидент еместермен халықаралық операциялар туралы
тоқсандық
есептік кезеңнен кейінгі бірінші айдың 30-күні
10
«Жалпы сақтандыру» саласы бойынша резидент еместерді сақтандыру (қайта сақтандыру) және резидент еместердің тәуекелдерін қайта сақтандыру туралы есеп
(индексі 11-ТБ-ЖС)
«жалпы сақтандыру» саласы бойынша резидент еместерді сақтандыру (қайта сақтандыру) және резидент еместердің тәуекелдерін қайта сақтандыру туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі
20-күні
11
«Өмірді сақтандыру» саласы бойынша резидент еместерді сақтандыру (қайта сақтандыру) және резидент еместердің тәуекелдерін қайта сақтандыру туралы есеп
(индексі 11-ТБ-ӨС)
«өмірді сақтандыру» саласы бойынша резидент еместерді сақтандыру (қайта сақтандыру) және резидент еместердің тәуекелдерін қайта сақтандыру туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі
20-күні
12
Мемлекеттік, мемлекет кепілдік берген сыртқы қарыздар және Қазақстан Республикасының кепілдемесімен тартылған қарыздар туралы есеп
(индексі 14-ТБ)
мемлекеттік, мемлекет кепілдік берген сыртқы қарыздар және Қазақстан Республикасының кепілдемесімен тартылған қарыздар туралы
тоқсандық
есептік кезеңнен кейінгі бірінші айдың 30-күні
13
Резидент еместермен бағалы қағаздар бойынша халықаралық операциялар туралы есеп
(индексі 15-ТБ)
резидент еместермен бағалы қағаздар бойынша халықаралық операциялар туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі бірінші айдың 20-күні
14
Қолма-қол шетел валютасының қозғалысы туралы есеп
(индексі 16-ТБ)
қолма-қол шетел валютасының қозғалысы туралы
айлық
есепті кезеңнен кейінгі
15-күні
15
Резидент еместерге берілген кредиттер туралы есеп
(индексі 17-ТБ)
резидент еместерге берілген кредиттер туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі
25-күні
16
Резидент еместерден тартылған қаржылық қарыздар және коммерциялық кредиттер туралы есеп
(индексі 11-ОБ)
резидент еместерден тартылған қаржылық қарыздар және коммерциялық кредиттер туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі
10-күні
17
Кәсіпорындарды төлем балансы бойынша тексеру сауалнамасы
(индексі ТБЗ-1)
кәсіпорындарды төлем балансы бойынша тексеру сауалнамасы
біржолғы
респонденттерді анықтау бойынша бір жыл ішінде
18
Салымдар және олар бойынша сыйақы ставкалары туралы есеп
(индексі 1-СБ)
салымдар және олар бойынша сыйақы ставкалары туралы
айлық
есепті кезеңнен кейінгі
8-күні
19
Қарыздар және олар бойынша сыйақы ставкалары туралы есеп
(индексі 2-СБ)
қарыздар және олар бойынша сыйақы ставкалары туралы
айлық
есепті кезеңнен кейінгі
8-күні
20
Қарыздар бойынша нақты берешек қалдығы туралы есеп
(индексі 3-СБ)
қарыздар бойынша нақты берешек қалдығы туралы
айлық
есепті кезеңнен кейінгі
8-күні
21
Берілген қарыздар туралы есеп
(индексі 4-СБ)
берілген қарыздар туралы
айлық
есепті кезеңнен кейінгі
8-күні
22
Клиенттердің ағымдағы шоттары және олар бойынша сыйақы ставкалары туралы есеп (индексі 5-СБ)
клиенттердің ағымдағы шоттары және олар бойынша сыйақы ставкалары туралы
айлық
есепті кезеңнен кейінгі
7-күні
23
Шаруа (фермер) қожалықтарына қарыздар және олар бойынша сыйақы ставкалары туралы есеп (индексі 7-СБ)
шаруа (фермер) қожалықтарына қарыздар және олар бойынша сыйақы ставкалары туралы
айлық
есепті кезеңнен кейінгі
9-күні
24
Банктердің банкаралық қарыздары мен салымдары жөніндегі есеп
(индексі 8-СБ)
банктердің банкаралық қарыздары мен салымдары жөніндегі
апта сайынғы
есепті кезеңнен кейінгі
2-күн
25
Банктердің биржадан тыс операциялары туралы есеп
(индексі 9-СБ)
банктердің биржадан тыс операциялары туралы
күн сайынғы

15 января, 15 июля
Комитет по делам строительства, жилищно-коммунального хозяйства и управления земельными ресурсами
Министерства национальной экономики Республики Казахстан
1
Отчет о наличии земель и распределении их по категориям, собственникам земельных участков, землепользователям и угодьям на 1 ноября ______ года (индекс 22)
о наличии земель и распределении их по категориям, собственникам земельных участков, землепользователям и угодьям на 1 ноября ______ года
годовая
15 октября
2
Отчет о наличии орошаемых земель и распределении их по категориям, собственникам земельных участков, землепользователям и угодьям на 1 ноября _______ года (индекс 22-А)
о наличии орошаемых земель и распределении их по категориям, собственникам земельных участков, землепользователям и угодьям на 1 ноября _______ года
годовая
15 октября
Национальный Банк Республики Казахстан
1
Отчет о финансовых требованиях к нерезидентам и обязательствах перед ними (индекс 1-ПБ)
о финансовых требованиях к нерезидентам и обязательствах перед ними
квартальная
10 числа второго месяца после отчетного периода
2
Отчет об услугах транспорта, полученных от нерезидентов (предоставленных нерезидентам) (индекс 2-ПБ)
об услугах транспорта, полученных от нерезидентов (предоставленных нерезидентам)
квартальная
30 числа после отчетного периода
3
Отчет об услугах железнодорожного транспорта, полученных от нерезидентов (предоставленных нерезидентам) (индекс 3-ПБ)
об услугах железнодорожного транспорта, полученных от нерезидентов (предоставленных нерезидентам)
квартальная
30 числа после отчетного периода
4
Отчет об операциях, осуществленных от имени транспортных предприятий-нерезидентов (индекс 4-ПБ)
об операциях, осуществленных от имени транспортных предприятий-нерезидентов
квартальная
30 числа после отчетного периода
5
Отчет об услугах, предоставленных транспортным предприятиям-нерезидентам (индекс 5-ПБ)
об услугах, предоставленных транспортным предприятиям-нерезидентам
квартальная
30 числа после отчетного периода
6
Отчет об услугах связи, полученных от нерезидентов (предоставленных нерезидентам) (индекс 6-ПБ)
об услугах связи, полученных от нерезидентов (предоставленных нерезидентам)
квартальная
30 числа после отчетного периода
7
Отчет о международных операциях, внешних активах и обязательствах сектора государственного управления (индекс 7-ПБ)
о международных операциях, внешних активах и обязательствах сектора государственного управления
квартальная
30 числа первого месяца после отчетного периода
8
Отчет о состоянии финансовых требований к нерезидентам и обязательств перед ними (индекс 9-ПБ)
о состоянии финансовых требований к нерезидентам и обязательств перед ними
квартальная
20 числа после
отчетного периода
9
Отчет о международных операциях с нерезидентами (индекс 10-ПБ)
о международных операциях с нерезидентами
квартальная
30 числа первого месяца после отчетного периода
10
Отчет о страховании (перестраховании) нерезидентов и перестраховании рисков у нерезидентов по отрасли «общее страхование» (индекс 11-ПБ-ОС)
о страховании (перестраховании) нерезидентов и перестраховании рисков у нерезидентов по отрасли «общее страхование»
квартальная
20 числа после
отчетного периода
11
Отчет о страховании (перестраховании) нерезидентов и перестраховании рисков у нерезидентов по отрасли «страхование жизни» (индекс 11-ПБ-СЖ)
о страховании (перестраховании) нерезидентов и перестраховании рисков у нерезидентов по отрасли «страхование жизни»
квартальная
20 числа после
отчетного периода
12
Отчет о внешних государственных, гарантированных государством займах и займах, привлеченных под поручительство Республики Казахстан (индекс 14-ПБ)
о внешних государственных, гарантированных государством займах и займах, привлеченных под поручительство Республики Казахстан
квартальная
30 числа первого месяца после
отчетного периода
13
Отчет о международных операциях по ценным бумагам с нерезидентами (индекс 15-ПБ)
о международных операциях по ценным бумагам с нерезидентами
квартальная
20 числа первого месяца после
отчетного периода
14
Отчет о движении наличной иностранной валюты (индекс 16-ПБ)
о движении наличной иностранной валюты
месячная
15 числа после
отчетного периода
15
Отчет о кредитах, выданных нерезидентам (индекс 17-ПБ)
о кредитах, выданных нерезидентам
квартальная
25 числа после
отчетного периода
16
Отчет о финансовых займах и коммерческих кредитах, привлеченных от нерезидентов (индекс 11-ОБ)
о финансовых займах и коммерческих кредитах, привлеченных от нерезидентов
квартальная
10 числа после
отчетного периода
17
Анкета обследования предприятий по платежному балансу (индекс ОПБ-1)
анкета обследования предприятий по платежному балансу
единовременная
в течение года по мере выявления респондентов
18
Отчет о вкладах и ставках вознаграждения по ним (индекс 1-СБ)
о вкладах и ставках вознаграждения по ним
месячная
8 числа после
отчетного периода
19
Отчет о займах и ставках вознаграждения по ним (индекс 2-СБ)
о займах и ставках вознаграждения по ним
месячная
8 числа после
отчетного периода
20
Отчет об остатках фактической задолженности по займам (индекс 3-СБ)
об остатках фактической задолженности по займам
месячная
8 числа после
отчетного периода
21
Отчет о предоставленных займах (индекс 4-СБ)
о предоставленных займах
месячная
8 числа после
отчетного периода
22
Отчет о текущих счетах клиентов и ставках вознаграждения по ним (индекс 5-СБ)
о текущих счетах клиентов и ставках вознаграждения по ним
месячная
7 числа после
отчетного периода
23
Отчет о займах крестьянским (фермерским) хозяйствам и ставках вознаграждения по ним (индекс 7-СБ)
о займах крестьянским (фермерским) хозяйствам и ставках вознаграждения по ним
месячная
9 числа после
отчетного периода
24
Отчет по межбанковским займам и вкладам банков (индекс 8-СБ)
отчет по межбанковским займам и вкладам банков
еженедельная
2 числа после отчетного периода
25
Отчет о внебиржевых операциях банков (индекс 9-СБ)
о внебиржевых операциях банков
ежедневная

есепті күннен кейінгі күні сағат 17:00-ге дейін
26
Банктердің және банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдардың қолма-қол ақшасының айналымдары (кассалық айналымдары) туралы есеп
(индексі 10-СБ)
банктердің және банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдардың қолма-қол ақшасының айналымдары (кассалық айналымдары) туралы
айлық
есепті кезеңнен кейінгі
5-жұмыс күні
27
Экономика секторлары бойынша талаптар мен міндеттемелер туралы есеп
(индексі СО)
экономика секторлары бойынша талаптар мен міндеттемелер туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі
25-күні
28
Банктердің қаржы ағындары және қорлары туралы есебі
(индексі 11-СБ)
банктердің қаржы ағындары және қорлары туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі
31 наурызға дейін
29
Банкаралық активтер және міндеттемелер бойынша есеп
(индексі 1-ФС)
банкаралық активтер және міндеттемелер бойынша
тоқсандық
2014 жылғы 4-тоқсанға
есепті кезеңнен кейінгі
10-жұмыс күні
30
Меншікті активтер бойынша экономика секторларына қарай жіктелген талаптар мен міндеттемелер туралы есеп
(индексі НПФ-СА)
меншікті активтер бойынша экономика секторларына қарай жіктелген талаптар мен міндеттемелер туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі
25-күні
31
Зейнетақы активтері бойынша экономика секторларына қарай жіктелген талаптар мен міндеттемелер туралы есеп
(индексі НПФ-ПА)
зейнетақы активтері бойынша экономика секторларына қарай жіктелген талаптар мен міндеттемелер туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі
25-күні
2-бөлім. Статистикалық жарияланымдар
1. Жалпымемлекеттік статистикалық жарияланымдар
Ұлттық шоттар
Р/с №
Статистикалық
жарияланымның атауы
Шығарылымның кезеңділігі
Пайдаланушыларға статистикалық ақпаратты ұсыну мерзімдері
Ұсыну нысаны
Дереккөздер
(статистикалық нысанның индексі, басқа деректер)
1
2
3
4
5
6
1
Қысқа мерзімді экономикалық индикатор (алты негізгі сала бойынша)
айлық
арнайы кесте бойынша
«Қазақстан Республикасы-ның әлеуметтік- экономикалық дамуы» баяндамасы-ның бөлімі
салалық статистиканың деректері
2
Өндіріс әдісімен 2015 жылғы жалпы ішкі өнім (жедел деректер)
тоқсандық
19 мамыр,
18 тамыз,
17 қараша
жедел ақпарат
1-ПФ, 2-МП,
2-аңшылық, 1-орман,
1-балық, 1-П, 1-КС,
1-инвест, 1-ИС, 1-ВТ,
1-көлік, 1-байланыс,
2-байланыс,
2-қызмет көрсету, Әлеуметтік қаржы (білім беру), Әлеуметтік қаржы (денсаулық сақтау),
1-Т, 24-сх, 29-сх, үй шаруашылықтарының зерттеулері, Т-001, бюджеттің орындалуы туралы есеп, қаржылық сектор бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
3
Өндіріс әдісімен 2015 жылғы жалпы ішкі өнім (есептік деректер)
тоқсандық
30 маусым,
29 қыркүйек,
25 желтоқсан
жедел ақпарат
1-ПФ, 2-МП,
2-аңшылық, 1-орман,
1-балық, 1-П, 1-КС,
1-инвест, 1-ИС, 1-ВТ,
1-көлік, 1-байланыс,
2-байланыс,
2-қызмет көрсету, Әлеуметтік қаржы (білім беру), Әлеуметтік қаржы (денсаулық сақтау),
1-Т, 24-сх, 29-сх, үй шаруашылықтарының зерттеулері, Т-001, бюджеттің орындалуы туралы есеп, қаржылық сектор бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
4
Табыстардың пайда болуы әдісімен 2015 жылғы жалпы ішкі өнім
(есептік деректер)
тоқсандық
30 маусым,
29 қыркүйек,
25 желтоқсан
жедел ақпарат
1-ПФ, 2-МП,
2-аңшылық, 1-орман,
1-балық, 1-П, 1-КС,
1-инвест, 1-ИС, 1-ВТ,
1-көлік, 1-байланыс,
2-байланыс,
2-қызмет көрсету, Әлеуметтік қаржы (білім беру), Әлеуметтік қаржы (денсаулық сақтау),
1-Т, 24-сх, 29-сх, үй шаруашылықтарының зерттеулері, Т-001, бюджеттің орындалуы туралы есеп, қаржылық сектор бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
5
Түпкілікті тұтыну әдісімен 2015 жылғы жалпы ішкі өнім
(есептік деректер)
тоқсандық
14 шілде,
13 қазан,
31 желтоқсан
жедел ақпарат
1-ПФ, 2-МП,
1-инвест, 1-КС,
2-қызмет көрсету, үй шаруашылықтарын, сауда, көлік пен байланысты зерттеу, бюджеттің орындалуы туралы есеп, төлем балансы, кеден статистикасы, ГЖПК деректері, қаржылық сектор бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
6
2015 жылғы Қазақстан Республикасының жалпы өңірлік өнімі
(есептік деректер)
тоқсандық
9 шілде,
8 қазан,
31 желтоқсан
жедел ақпарат
1-ПФ, 2-МП,
2-аңшылық, 1-орман,
1-балық, 1-П, 1-КС,
1-инвест, 1-ИС, 1-ВТ,
1-көлік, 1-байланыс,
2-байланыс,
2-қызмет көрсету, Әлеуметтік қаржы (білім беру), Әлеуметтік қаржы (денсаулық сақтау),
1-Т, 24-сх, 29-сх, үй шаруашылықтарын зерттеу, Т-001, бюджеттің орындалуы туралы есеп, қаржылық сектор бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
7
Өндіріс әдісімен 2014 жылғы жалпы ішкі өнім
жылдық
(айлық негізде)
17 ақпан
жедел ақпарат
1-ПФ, 2-МП,
2-аңшылық, 1-орман,
1-балық, 1-П, 1-КС,
1-инвест, 1-ИС, 1-ВТ,
1-көлік, 1-байланыс,
2-байланыс,
2-қызмет көрсету, Әлеуметтік қаржы (білім беру), Әлеуметтік қаржы (денсаулық сақтау),
1-Т, 24-сх, 29-сх, үй шаруашылықтарын зерттеу, Т-001, бюджеттің орындалуы туралы есеп, қаржылық сектор бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
8
ЖІӨ мұнай-газ секторының үлесін бөлумен өндіріс әдісімен 2014 жылғы жалпы ішкі өнім
жылдық
(тоқсандық негізде)
21 сәуір
жедел ақпарат
1-ПФ, 2-МП,
2-аңшылық, 1-орман,
1-балық, 1-П, 1-КС,
1-инвест, 1-ИС, 1-ВТ,
1-көлік, 1-байланыс,
2-байланыс,
2-қызмет көрсету, Әлеуметтік қаржы (білім беру), Әлеуметтік қаржы (денсаулық сақтау),
1-Т, 24-сх, 29-сх, үй шаруашылықтарын зерттеу, Т-001, бюджеттің орындалуы туралы есеп, қаржылық сектор бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
9
Табыстардың пайда болуы әдісімен 2014 жылғы жалпы ішкі өнім
жылдық
(тоқсандық негізде)
21 сәуір
жедел ақпарат
1-ПФ, 2-МП,
2-аңшылық, 1-орман,
1-балық, 1-П, 1-КС,
1-инвест, 1-ИС, 1-ВТ,
1-көлік, 1-байланыс,
2-байланыс,
2-қызмет көрсету, Әлеуметтік қаржы (білім беру), Әлеуметтік қаржы (денсаулық сақтау),
1-Т, 24-сх, 29-сх, үй шаруашылықтарын зерттеу, Т-001, бюджеттің орындалуы туралы есеп, қаржылық сектор бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
10
Түпкілікті тұтыну әдісімен 2014 жылғы жалпы ішкі өнім
жылдық
(тоқсандық негізде)
27 сәуір
жедел ақпарат
1-ПФ, 2-МП,
1-инвест, 1-КС,
2-қызмет көрсету, үй шаруашылықтарын, сауда, көлік пен байланысты зерттеу, бюджеттің орындалуы туралы есеп, төлем балансы, кеден статистикасы, ГЖПК деректері, қаржылық сектор бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
11
Қазақстан Республикасының
2014 жылғы жалпы өңірлік өнімі
жылдық (тоқсандық негізде)
30 сәуір
жедел ақпарат
1-ПФ, 2-МП,
2-аңшылық, 1-орман,
1-балық, 1-П, 1-КС,
1-инвест, 1-ИС, 1-ВТ,
1-көлік, 1-байланыс,
2-байланыс,
2-қызмет көрсету, Әлеуметтік қаржы (білім беру), Әлеуметтік қаржы (денсаулық сақтау),
1-Т, 24-сх, 29-сх, үй шаруашылықтарын зерттеу, Т-001, бюджеттің орындалуы туралы есеп, қаржылық сектор бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
12
ЖІӨ-дегі мұнай-газ секторының үлесін бөлумен өндіріс әдісімен
2014 жылғы жалпы ішкі өнім
жылдық
(жылдық негізде)
30 шілде
жедел ақпарат
1-ПФ, 2-МП,
2-аңшылық, 1-орман,
1-балық, 1-П, 1-КС,
1-инвест, 1-ИС, 1-ВТ,
2-ТР (әуе),
2-ТР (құбыр),
2-ТР (ішкі су),
2-ТР (теңіз),
2-ТР (авто, электр),
2-ТР (қосалқы қызмет),
1-байланыс,
2-байланыс, 2-қызмет көрсету, Әлеуметтік қаржы (білім беру), Әлеуметтік қаржы (денсаулық сақтау),
1-Т, 24-сх, 29-сх, үй шаруашылықтарын зерттеу,
Т-001, бюджеттің орындалуы туралы есеп, қаржылық сектор бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
13
Табыстарды қалыптастыру әдісімен 2014 жылғы жалпы ішкі өнім
жылдық
(жылдық негізде)
30 шілде
жедел ақпарат
1-ПФ, 2-МП,
2-аңшылық, 1-орман,
1-балық, 1-П, 1-КС,
1-инвест, 1-ИС, 1-ВТ,
2-ТР (әуе),
2-ТР (құбыр),
2-ТР (ішкі су),
2-ТР (теңіз),
2-ТР (авто, электр),
2-ТР (қосалқы қызмет),
1-байланыс,
2-байланыс, 2-қызмет көрсету, Әлеуметтік қаржы (білім беру), Әлеуметтік қаржы (денсаулық сақтау),
1-Т, 24-сх, 29-сх, үй шаруашылықтарын зерттеу,
Т-001, бюджеттің орындалуы туралы есеп, қаржылық сектор бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
14
Түпкілікті тұтыну әдісімен
2014 жылғы жалпы ішкі өнім
жылдық
(жылдық негізде)
17 қараша
жедел ақпарат
1-ПФ, 2-МП,
1-инвест, 1-КС,
2-қызмет көрсету, үй шаруашылықтарын, сауда, көлік пен байланысты зерттеу, бюджеттің орындалуы туралы есеп, төлем балансы, кеден статистикасы, ГЖПК деректері, қаржылық сектор бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
15
Бақыланбайтын экономиканы бөлумен Қазақстан Республикасының 2014 жылғы жалпы өңірлік өнімі
жылдық
(жылдық негізде)
20 тамыз
статистикалық бюллетень
1-ПФ, 2-МП,
2-аңшылық, 1-орман,
1-балық, 1-П, 1-КС,
1-инвест, 1-ИС, 1-ВТ,
2-ТР (әуе),
2-ТР (құбыр),
2-ТР (ішкі су),
2-ТР (теңіз),
2-ТР (авто, электр),
2-ТР (қосалқы қызмет),
1-байланыс,
2-байланыс,
2-қызмет көрсету, Әлеуметтік қаржы (білім беру), Әлеуметтік қаржы (денсаулық сақтау),
1-Т, 24-сх, 29-сх, үй шаруашылықтарын зерттеу, Т-001,
2-Н салық органдары жұмыстарының нәтижелерін бақылау
есептері, бюджеттің орындалуы туралы есеп, қаржылық сектор бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
16
2013 жылғы
Қазақстан Республикасындағы
туризмнің қосалқы шоты
жылдық
20 мамыр
статистикалық бюллетень
2-туризм, Н-050, 1-Т, 11, Н-060, 1-ПФ, 2-МП, Т-001, 2-қызмет көрсету, 1-ТР (бағыт),
2-ТР (теңіз),
2-ТР (авто, электр),
2- ТР (жд), 2-ТР (әуе),
2-ТР (ішкі су),
ҰШЖ өндіріс шоты, «Ресурстар – Пайдалану» кестелері; әкімшілік дереккөздер:
ИДМ
(Республикалық және жергілікті бюджеттердің ұжымдық туристік тұтынуға шығыстары туралы деректері), ҰБ (Қазақстан Республикасының халықаралық қызметтер балансы)
17
Ішкі экономиканың
2012 жылғы (түпкілікті есептеу),
2013 жылғы (нақтыланған есептеу),
2014 жылғы (есептік деректер бойынша) ұлттық шоттары
жылдық
26 қараша
статистикалық бюллетень
ҰШЖ көрсеткіштерінің есептеулері бойынша деректер
18
2014 жылғы «Ресурстар – Пайдалану» кестелері
жылдық
27 қараша
статистикалық бюллетень
1-ПФ, 2-МП, 1-П, 1-КС, 1-инвест, 2-қызмет көрсету, 1-сх, 8-сх,
2-аңшылық, 1-орман,
1-балық, 1-ВТ,
2-ТР (жд), 2-ТР (теңіз),
2-ТР (авто, электр),
2-ТР (құбыр),
2-ТР (ішкі су),
2-ТР (қосалқы қызмет), 2-ТР (әуе), 1-байланыс,
2-байланыс, Әлеуметтік қаржы (денсаулық сақтау), Әлеуметтік қаржы (білім беру), 11,
2-туризм, үй шаруашылықтарын зерттеу, бюджеттің орындалуы туралы есеп, төлем балансы
19
2014 жылғы «Шығындар – Шығарылым» кестелері
жылдық
18 желтоқсан
статистикалық бюллетень
«Ресурстар – Пайдалану» кестелерінің деректері
20
ҰШЖ көрсеткіштері есептеулеріндегі номиналды алшақтықтарға талдау
жылдық
21 желтоқсан
жедел ақпарат
1-ПФ, 2-МП,
2-аңшылық, 1-орман,
1-балық, 1-П, 1-КС,
1-инвест, 1-ИС, 1-ВТ,

на следующий день после отчетного до 17:00 часов
26
Отчет об оборотах наличных денег (кассовые обороты) банков и организаций, осуществляющих отдельные виды банковских операций (индекс 10-СБ)
об оборотах наличных денег (кассовые обороты) банков и организаций, осуществляющих отдельные виды банковских операций
месячная
на 5-й рабочий день после отчетного периода
27
Отчет о требованиях и обязательствах по секторам экономики (индекс СО)
о требованиях и обязательствах по секторам экономики
квартальная
25 числа после
отчетного периода
28
Отчет банков о финансовых потоках и запасах (индекс 11-СБ)
о финансовых потоках и запасах банков
годовая
до 31 марта после
отчетного периода
29
Отчет по межбанковским активам и обязательствам  (индекс 1-ФС)
отчет по межбанковским активам и обязательствам
квартальная
за 4 квартал 2014 года на 10 рабочий день после отчетного периода
30
Отчет о требованиях и обязательствах по собственным активам, классифицированных по секторам экономики (индекс НПФ-СА)
о требованиях и обязательствах по собственным активам, классифицированных по секторам экономики
квартальная
25 числа после
отчетного периода
31
Отчет о требованиях и обязательствах по пенсионным активам, классифицированных по секторам экономики (индекс НПФ-ПА)
о требованиях и обязательствах по пенсионным активам, классифицированных по секторам экономики
квартальная
25 числа после
отчетного периода
Раздел 2. Статистические публикации
1. Общегосударственные статистические публикации
Национальные счета
№ п/п
Наименование статистической публикации
Периодичность выпуска
Сроки представления статистической информации для пользователей
Форма представления
Источники данных (индекс статистической формы, другие источники)
1
2
3
4
5
6
1
Краткосрочный экономический индикатор (по шести базовым отраслям)
месячная
по специальному графику
раздел доклада «Социально- экономическое развитие Республики Казахстан»
данные отраслевой статистики
2
Валовой внутренний продукт методом производства за 2015 год (оперативные данные)
квартальная
19 мая,
18 августа,
17 ноября
экспресс-информация
1-ПФ, 2-МП, 2-охота, 1-лес, 1-рыба, 1-П, 1-КС, 1-инвест, 1-ИС, 1-ВТ, 1-транспорт, 1-связь, 2-связь, 2-услуги, Соцфин (образование), Соцфин (здравоохранение), 1-Т, 24-сх, 29-сх, обследования домашних хозяйств, Т-001, отчет об исполнении бюджета, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору
3
Валовой внутренний продукт методом производства за 2015 год (отчетные данные)
квартальная
30 июня,
29 сентября,
25 декабря
экспресс-информация
1-ПФ, 2-МП, 2-охота, 1-лес, 1-рыба, 1-П, 1-КС, 1-инвест, 1-ИС, 1-ВТ, 1-транспорт, 1-связь, 2-связь, 2-услуги, Соцфин (образование), Соцфин (здравоохранение), 1-Т, 24-сх, 29-сх, обследования домашних хозяйств, Т-001, отчет об исполнении бюджета, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору
4
Валовой внутренний продукт методом образования доходов за 2015 год (отчетные данные)
квартальная
30 июня,
29 сентября,
25 декабря
экспресс-информация
1-ПФ, 2-МП, 2-охота, 1-лес, 1-рыба, 1-П, 1-КС, 1-инвест, 1-ИС, 1-ВТ, 1-транспорт, 1-связь, 2-связь, 2-услуги, Соцфин (образование), Соцфин (здравоохранение), 1-Т, 24-сх, 29-сх, обследования домашних хозяйств, Т-001, отчет об исполнении бюджета, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору
5
Валовой внутренний продукт методом конечного использования за 2015 год (отчетные данные)
квартальная
14 июля,
13 октября,
31 декабря
экспресс-информация
1-ПФ, 2-МП, 1-инвест, 1-КС, 2-услуги, обследования домашних хозяйств, торговли, транспорта и связи, отчет об исполнении бюджета, платежный баланс, таможенная статистика, данные КГН, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору
6
Валовой региональный продукт Республики Казахстан за 2015 год (отчетные данные)
квартальная
9 июля,
8 октября,
31 декабря
экспресс-информация
1-ПФ, 2-МП, 2-охота, 1-лес, 1-рыба, 1-П, 1-КС, 1-инвест, 1-ИС, 1-ВТ, 1-транспорт, 1-связь, 2-связь, 2-услуги, Соцфин (образование), Соцфин (здравоохранение), 1-Т, 24-сх, 29-сх, обследования домашних хозяйств, Т-001, отчет об исполнении бюджета, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору
7
Валовой внутренний продукт методом производства за 2014 год
годовая
(на месячной основе)
17 февраля
экспресс-информация
1-ПФ, 2-МП, 2-охота, 1-лес, 1-рыба, 1-П, 1-КС, 1-инвест, 1- ИС, 1-ВТ, 1-транспорт, 1-связь, 2-связь, 2-услуги, Соцфин (образование), Соцфин (здравоохранение), 1-Т, 24-сх, 29-сх, обследования домашних хозяйств, Т-001, отчет об исполнении бюджета, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору
8
Валовой внутренний продукт методом производства с выделением доли нефтегазового сектора в ВВП за 2014 год
годовая
(на квартальной основе)
21 апреля
экспресс-информация
1-ПФ, 2-МП, 2-охота, 1-лес, 1-рыба, 1-П, 1-КС, 1-инвест, 1- ИС, 1-ВТ, 1-транспорт, 1-связь, 2-связь, 2-услуги, Соцфин (образование), Соцфин (здравоохранение), 1-Т, 24-сх, 29-сх, обследования домашних хозяйств, Т-001, отчет об исполнении бюджета, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору
9
Валовой внутренний продукт методом образования доходов за 2014 год
годовая
(на квартальной основе)
21 апреля
экспресс-информация
1-ПФ, 2-МП, 2-охота, 1-лес, 1-рыба, 1-П, 1-КС, 1-инвест, 1- ИС, 1-ВТ, 1-транспорт, 1-связь, 2-связь, 2-услуги, Соцфин (образование), Соцфин (здравоохранение), 1-Т, 24-сх, 29-сх, обследования домашних хозяйств, Т-001, отчет об исполнении бюджета, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору
10
Валовой внутренний продукт методом конечного использования за 2014 год
годовая
(на квартальной основе)
27 апреля
экспресс-информация
1-ПФ, 2-МП, 1-инвест, 1-КС, 2-услуги, обследования домашних хозяйств, торговли, транспорта и связи, отчет об исполнении бюджета, платежный баланс, таможенная статистика, данные КГН, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору
11
Валовой региональный продукт Республики Казахстан за 2014 год
годовая
(на квартальной основе)
30 апреля
экспресс-информация
1-ПФ, 2-МП, 2-охота, 1-лес, 1-рыба, 1-П, 1-КС, 1-инвест, 1- ИС, 1-ВТ, 1-транспорт, 1-связь, 2-связь, 2-услуги, Соцфин (образование), Соцфин (здравоохранение), 1-Т, 24-сх, 29-сх, обследования домашних хозяйств, Т-001, отчет об исполнении бюджета, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору
12
Валовой внутренний продукт методом производства с выделением доли нефтегазового сектора в ВВП за 2014 год
годовая
(на годовой основе)
30 июля
экспресс-информация
1-ПФ, 2-МП, 2-охота, 1-лес, 1-рыба, 1-П, 1-КС, 1-инвест, 1- ИС, 1-ВТ, 2-ТР (авиа), 2-ТР (трубопровод), 2-ТР (внутренние воды), 2-ТР (море), 2-ТР (авто, электро), 2-ТР (вспомогательная деятельность), 1-связь, 2-связь, 2-услуги, Соцфин (образование), Соцфин (здравоохранение), 1-Т, 24-сх, 29-сх, обследования домашних хозяйств, Т-001, отчет об исполнении бюджета, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору
13
Валовой внутренний продукт методом образования доходов за 2014 год
годовая
(на годовой основе)
30 июля
экспресс-информация
1-ПФ, 2-МП, 2-охота, 1-лес, 1-рыба, 1-П, 1-КС, 1-инвест, 1- ИС, 1-ВТ, 2-ТР (авиа), 2-ТР (трубопровод), 2-ТР (внутренние воды), 2-ТР (море), 2-ТР (авто, электро), 2-ТР (вспомогательная деятельность), 1-связь, 2-связь, 2-услуги, Соцфин (образование), Соцфин (здравоохранение), 1-Т, 24-сх, 29-сх, обследования домашних хозяйств, Т-001, отчет об исполнении бюджета, отчеты о доходах и расходах по сектору финансовых корпораций
14
Валовой внутренний продукт методом конечного использования за 2014 год
годовая
(на годовой основе)
17 ноября
экспресс-информация
1-ПФ, 2-МП, 1-инвест, 1-КС, 2-услуги, обследования домашних хозяйств, торговли, транспорта и связи, отчет об исполнении бюджета, платежный баланс, таможенная статистика, данные КГН, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору
15
Валовой региональный продукт Республики Казахстан за 2014 год с выделением ненаблюдаемой экономики
годовая
(на годовой основе)
20 августа
статистический бюллетень
1-ПФ, 2-МП, 2-охота, 1-лес, 1-рыба, 1-П, 1-КС, 1-инвест, 1- ИС, 1-ВТ, 2-ТР (авиа), 2-ТР (трубопровод), 2-ТР (внутренние воды), 2-ТР (море), 2-ТР (авто, электро), 2-ТР (вспомогательная деятельность), 1-связь, 2-связь, 2-услуги, Соцфин (образование), Соцфин (здравоохранение), 1-Т, 24-сх, 29-сх, обследования домашних хозяйств, Т-001, отчет о результатах контрольной работы налоговых органов 2-Н, отчет об исполнении бюджета, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору
16
Вспомогательный счет туризма Республики Казахстан за 2013 год
годовая
20 мая
статистический бюллетень
2- туризм, Н-050, 1-Т, 11, Н-060, 1-ПФ, 2-МП, Т-001, 2-услуги, 1-ТР (маршрут), 2-ТР (море), 2-ТР (авто, электро),

2-ТР (әуе), 2-ТР (құбыр), 2-ТР (ішкі су),
2-ТР (теңіз),
2-ТР (авто, электр),
2-ТР (қосалқы қызмет),
1-байланыс,
2-байланыс, 2-қызмет көрсету, Әлеуметтік қаржы (білім беру), Әлеуметтік қаржы (денсаулық сақтау),
1-Т, 24-сх, 29-сх,
Т-001, бюджеттің орындалуы туралы есеп, қаржылық сектор бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер, үй
шаруашылықтарын, сауда, көлік пен байланысты зерттеу,
төлем балансы, кеден статистикасы, ГЖПК деректері
21
Халықаралық ұйымдардың сұрақнамаларын толтыру
түсуіне қарай
жыл бойы
кестелер
Кәсіпорындар статистикасы
1
Қазақстан Республикасындағы заңды тұлғалар және дара кәсіпкерлер санының негізгі көрсеткіштері
айлық
10 қаңтар,
10 ақпан,
10 наурыз, 10 сәуір,
10 мамыр,
10 маусым,
10 шілде,
10 тамыз,
10 қыркүйек,
10 қазан,
10 қараша,
10 желтоқсан
статистикалық бюллетень
статистикалық бизнес-тіркелім
2
Заңды тұлғалар, филиалдар мен өкілдіктерді қайта тіркеу/тіркеу туралы электронды хабарламалар бойынша статистикалық бизнес тіркелімді өзектендіру
күн сайынғы
жеке сұраулар бойынша
кестелер
әкімшілік дереккөз – Әділетминінің
ЗТ МДҚ
3
Тіркелген, есептен шығарылған дара кәсіпкерлер, соның ішінде шаруа немесе фермер қожалықтары туралы және салық есептілігін ұсынуды тоқтатқан салық төлеушілер туралы электронды хабарламалар бойынша статистикалық бизнес тіркелімді өзектендіру
күн сайынғы
жеке сұраулар бойынша
кестелер
әкімшілік дереккөз – МКК
4
Статистикалық бизнес тіркелімде арнайы жағдай бойынша «4» ахуалдық кодын өзектендіру
айлық
жеке сұраулар бойынша
кестелер
статистикалық бизнес-тіркелім
5
Заңды және жеке тұлғаларға берілген лицензиялар туралы мәліметтер бойынша статистикалық бизнес тіркелімді өзектендіру
жылдық
жеке сұраулар бойынша
кестелер
әкімшілік дереккөз – ИДМ
6
Жаңа кәсіпорындарды зерттеу бойынша статистикалық бизнес тіркелімді өзектендіру
айлық
жеке сұраулар бойынша
кестелер
1-НП
7
Статистикалық нысандардан статистикалық бизнес тіркелімді өзектендіру
жылдық
жеке сұраулар бойынша
кестелер
1-ПФ, 2-МП, 1-Т,
1-ВТ
8
Есепті жылдың басына жіктемелік белгілерді статистикалық бизнес тіркелімде өзектендіру
жылына 1 рет
желтоқсан
кестелер
1-СР
9
Тізбелерді қалыптастыру
айлық,
тоқсандық, жартыжылдық, жылдық
жеке сұраулар бойынша
кестелер
статистикалық бизнес-тіркелім
10
ДСӘДМ деректері бойынша статистикалық бизнес тіркелімді өзектендіру
тоқсандық
жеке сұраулар бойынша
кестелер
әкімшілік дереккөз – ДСӘДМ
11
АШМ деректері бойынша ауылшаруашылық статистикалық тіркелімін өзектендіру
тоқсандық
жеке сұраулар бойынша
кестелер
әкімшілік дереккөз –АШМ
12
Заңды тұлғалар, филиалдар және өкілдіктер, дара кәсіпкерлер, соның ішінде шаруа немесе фермер қожалықтары бойынша ауылшаруашылық статистикалық тіркелімін өзектендіру
айлық
жеке сұраулар бойынша
кестелер
статистикалық бизнес-тіркелім
13
А-1 (түсімділік) статистикалық нысаны бойынша жалпымемлекеттік статистикалық байқау жүргізу үшін заңды тұлғалардың, филиалдардың және өкілдіктердің дара кәсіпкерлердің, соның ішінде шаруа немесе фермер қожалықтарының дәнді дақылдарға арналған егістік алқаптары туралы алдын ала деректер негізінде іріктемелі жиынтықты қалыптастыру
жылдық
жеке сұраулар бойынша
кестелер
әкімшілік дереккөз –жергілікті атқарушы органдар (кенттің, ауылдың, ауылдық округтің әкімдері)
14
Бау-бақша серіктестіктері (саяжай кооперативтері) бойынша ауыл шаруашылық статистикалық тіркелімін өзектендіру
жылдық
жеке сұраулар бойынша
кестелер
22 (жыл) ҚТҮКШІжЖРБК
15
Тіркелген және жұмыс істеп тұрған ауыл шаруашылық өнімдерін өндірушілер
жартыжылдық
15 ақпан,
15 тамыз
жедел ақпарат
ауылшаруашылық статистикалық тіркелім
16
Жұмыс істемейтін деп танылған салық төлеушілер тізімі бойынша статистикалық бизнес тіркелімді өзектендіру
айлық
жеке сұраулар бойынша
кестелер
әкімшілік дереккөз – МКК
17
Заңды тұлғалар, филиалдар және өкілдіктер бойынша ауылшаруашылық статистикалық тіркелімін өзектендіру
жылдық
жеке сұраулар бойынша
кестелер
24-сх (жыл),
4-сх (жыл)
18
Дара кәсіпкерлер, соның ішінде шаруа немесе фермер қожалықтары бойынша ауылшаруашылық статистикалық тіркелімін өзектендіру
жылдық
жеке сұраулар бойынша
кестелер
6-р (фермер)
19
Дара кәсіпкерлер, соның ішінде шаруа немесе фермер қожалықтары бойынша ауылшаруашылық статистикалық тіркелімін өзектендіру
жартыжылдық
жеке сұраулар бойынша
кестелер
6-ж (фермер)
20
Елді мекендердің үй шаруашылықтары бойынша ауылшаруашылық статистикалық тіркелімін өзектендіру
жылдық
жеке сұраулар бойынша
кестелер
7-р (халық)
21
Елді мекендердің үй шаруашылықтары бойынша ауылшаруашылық статистикалық тіркелімін өзектендіру
жартыжылдық
жеке сұраулар бойынша
кестелер
7-ж (халық)
22
Қазақстанның шағын және орта кәсіпкерліктері
жылдық
17 шілде
статистикалық бюллетень

2-ТР (жд), 2-ТР (авиа), 2-ТР (внутренние воды), счет производства СНС, таблицы «Ресурсы – Использование»; административные источники: МИР (данные о расходах республиканского и местных бюджетов на коллективное туристское потребление), НБ (баланс международных услуг Республики Казахстан)
17
Национальные счета внутренней экономики за 2012 год (окончательный расчет), за 2013 год (уточненный расчет), за 2014 год (по отчетным данным)
годовая
26 ноября
статистический бюллетень
данные по расчетам показателей СНС
18
Таблицы «Ресурсы – Использование» за 2014 год
годовая
27 ноября
статистический бюллетень
1-ПФ, 2-МП, 1-П, 1-КС, 1-инвест, 2-услуги, 1-сх, 8-сх, 2-охота, 1-лес, 1-рыба, 1-ВТ, 2-ТР (жд), 2-ТР (море), 2-ТР (авто, электро), 2-ТР (трубопровод), 2-тр (внутренние воды), 2-ТР (вспомогательная деятельность), 2-ТР (авиа), 1-связь, 2-связь, Соцфин (образование), Соцфин (здравоохранение), 11, 2-туризм, обследования домашних хозяйств, отчет об исполнении бюджета, платежный баланс
19
Таблицы «Затраты – Выпуск» за 2014 год
годовая
18 декабря
статистический бюллетень
данные таблицы «Ресурсы – Использование»
20
Анализ номинальных расхождений в расчетах показателей СНС
годовая
21 декабря
экспресс-информация
1-ПФ, 2-МП, 2-охота, 1-лес, 1-рыба, 1-П, 1-КС, 1-инвест, 1- ИС, 1-ВТ, 2-ТР (авиа), 2-ТР (трубопровод), 2-ТР (внутренние воды), 2-ТР (море), 2-ТР (авто, электро), 2-ТР (вспомогательная деятельность), 1-связь, 2-связь, 2-услуги, Соцфин (образование), Соцфин (здравоохранение), 1-Т, 24-сх, 29-сх, Т-001, отчет об исполнении бюджета, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору, обследования домашних хозяйств, торговли, транспорта и связи, платежный баланс, таможенная статистика, данные КГН
21
Заполнение вопросников международных организаций
по мере поступления
в течение года
таблицы
Статистика предприятий
1
Основные показатели количества юридических лиц и индивидуальных предпринимателей в Республике Казахстан
месячная
10 января,
10 февраля,
10 марта,
10 апреля,
10 мая,
10 июня,
10 июля,
10 августа,
10 сентября,
10 октября,
10 ноября,
10 декабря
статистический бюллетень
статистический бизнес-регистр
2
Актуализация статистического бизнес регистра по электронным извещениям о пере/регистрации юридических лиц, филиалов и представительств
ежедневная
по индивидуальным запросам
таблицы
административный источник – ГБД ЮЛ МЮ
3
Актуализация статистического бизнес регистра по электронным извещениям о зарегистрированных, снятых с учета индивидуальных предпринимателях, в том числе крестьянских или фермерских хозяйств и налогоплательщиках, приостановивших представление налоговой отчетности
ежедневная
по индивидуальным запросам
таблицы
административный источник – КГД
4
Актуализация в статистическом бизнес-регистре ситуационного кода «4» по специальному условию
месячная
по индивидуальным запросам
таблицы
статистический бизнес-регистр
5
Актуализация статистического бизнес-регистра по сведениям о лицензиях, выданных юридическим и физическим лицам
годовая
по индивидуальным запросам
таблицы
административный источник – МИР
6
Актуализация статистического бизнес-регистра по обследованию новых предприятий
месячная
по индивидуальным запросам
таблицы
1-НП
7
Актуализация статистического бизнес-регистра из статистических форм
годовая
по индивидуальным запросам
таблицы
1-ПФ, 2-МП, 1-Т, 1-ВТ
8
Актуализация в статистическом бизнес-регистре классификационных признаков на начало отчетного года
1 раз в год
декабрь
таблицы
1-СР
9
Формирование каталогов
месячная, квартальная, полугодовая, годовая
по индивидуальным запросам
таблицы
статистический бизнес-регистр
10
Актуализация статистического бизнес-регистра по данным МЗСР
квартальная
по индивидуальным запросам
таблицы
административный источник – МЗСР
11
Актуализация сельскохозяйственного статистического регистра по данным МСХ
квартальная
по индивидуальным запросам
таблицы
административный источник – МСХ
12
Актуализация сельскохозяйственного статистического регистра по юридическим лицам, филиалам и представительствам, индивидуальным предпринимателям, в том числе крестьянским или фермерским хозяйствам
месячная
по индивидуальным запросам
таблицы
статистический бизнес-регистр
13
Формирование выборочной совокупности на основе предварительных данных о посевных площадях под зерновыми культурами юридических лиц, филиалов и представительств, индивидуальных предпринимателей, в том числе крестьянских или фермерских хозяйств для проведения общегосударственного статистического наблюдения по статистической форме А-1 (урожайность)
годовая
по индивидуальным запросам
таблицы
административный источник - местные исполнительные органы (акимы поселка, села, сельского округа)
14
Актуализация сельскохозяйственного статистического регистра по садоводческим товариществам (дачным кооперативам)
годовая
по индивидуальным запросам
таблицы
22 (год) КДСЖКХиУЗР
15
Зарегистрированные и действующие производители сельскохозяйственной продукции
полугодовая
15 февраля,
15 августа
экспресс-информация
сельскохозяйственный статистический регистр
16
Актуализация статистического бизнес-регистра по списку налогоплательщиков, признанных бездействующими
месячная
по индивидуальным запросам
таблицы
административный источник – КГД
17
Актуализация сельскохозяйственного статистического регистра по юридическим лицам, филиалам и представительствам
годовая
по индивидуальным запросам
таблицы
24-сх (год), 4-сх (год)
18
Актуализация сельскохозяйственного статистического регистра по индивидуальным предпринимателям, в том числе крестьянским или фермерским хозяйствам
годовая
по индивидуальным запросам
таблицы
6-р (фермер)
19
Актуализация сельскохозяйственного статистического регистра по индивидуальным предпринимателям, в том числе крестьянским или фермерским хозяйствам
полугодовая
по индивидуальным запросам
таблицы
6-ж (фермер)
20
Актуализация сельскохозяйственного статистического регистра по домашним хозяйствам населенных пунктов
годовая
по индивидуальным запросам
таблицы
7-р (население)
21
Актуализация сельскохозяйственного статистического регистра по домашним хозяйствам населенных пунктов
полугодовая
по индивидуальным запросам
таблицы
7-ж (население)
22
Малое и среднее предпринимательство Казахстана
годовая
17 июля
статистический бюллетень

2-МП, 1-ПФ
23
Қазақстан Республикасындағы шағын және орта кәсіпкерліктер мониторингі
тоқсандық
16 қаңтар,
17 сәуір,
17 шілде,
16 қазан
жедел ақпарат
2-МП, 24-сх, МКК ДК бойынша деректері
Ауыл, орман, аңшылық және балық шаруашылығы статистикасы
1
Қазақстан Республикасындағы мал шаруашылығы дамуының негізгі көрсеткіштері
айлық
13 қаңтар,
11 ақпан,
11 наурыз,
13 сәуір,
13 мамыр,
11 маусым,
13 шілде,
11 тамыз,
11 қыркүйек,
12 қазан,
11 қараша,
11 желтоқсан
статистикалық бюллетень
24-сх, А-008
2
Қазақстан Республикасындағы дәнді және бұршақты дақылдардың қолда бары
айлық
16 қаңтар,
11 ақпан,
11 наурыз,
13 сәуір,
13 мамыр,
11 маусым,
13 шілде,
11 тамыз,
11 қыркүйек,
12 қазан,
11 қараша,
11 желтоқсан
жедел ақпарат
2-сх (астық)
3
Қазақстан Республикасындағы ауыл шаруашылық өнімдерінің (қызметтерінің) жалпы шығарылымы
айлық
14 қаңтар
12 ақпан,
12 наурыз,
13 сәуір,
13 мамыр,
12 маусым,
13 шілде,
12 тамыз,
14 қыркүйек,
12 қазан,
12 қараша,
14 желтоқсан
жедел ақпарат
24-сх, А-008, 29-сх,
А-005, 8-сх (қызмет көрсету)
4
Қазақстан Республикасындағы мал шаруашылығы дамуының негізгі көрсеткіштері
жылдық
3 сәуір
статистикалық бюллетень
24-сх, А-008,
АШТ-2,3,4 ауыл шаруашылығы тіркелімінің деректері
5
Қазақстан Республикасындағы балық аулау және акваөсіру дамуының негізгі көрсеткіштері
жылдық
6 сәуір
статистикалық бюллетень
1-балық
6
Қазақстан Республикасындағы орман шаруашылығы
жылдық
27 наурыз
статистикалық бюллетень
1-орман
7
Қазақстан Республикасындағы ауыл шаруашылығы құралымдарының қызметі туралы
жылдық
29 сәуір
статистикалық бюллетень
1-сх, А-001
8
Қазақстан Республикасындағы аңшылық шаруашылығы
жылдық
20 ақпан
статистикалық бюллетень
2-аңшылық
9
Қазақстан Республикасындағы
2015 жылдың астығы үшін ауыл шаруашылығы дақылдарының егістік алқаптары
жылдық
14 тамыз
статистикалық бюллетень
4-сх, АШТ-2,3,4 ауыл шаруашылығы тіркелімінің деректері
10
Қазақстан Республикасындағы ауыл шаруашылығы өнімдерінің (қызметтерінің) жалпы шығарылымы
жылдық
29 мамыр
статистикалық бюллетень
24-сх, А-008, 29-сх,
А-005, 8-сх (қызмет көрсету)
11
Қазақстан Республикасы ауыл шаруашылығының негізгі өнімдерінің ресурстары мен пайдалану балансы
жылдық
28 тамыз
статистикалық бюллетень
24-сх, А-008, 29-сх,
А-005, 2-сх (астық),
3-сх (майлы),
1-балық, 1-сх
12
Қазақстан Республикасындағы майлы дақылдар тұқымдарының қолда бары
тоқсандық
14 қаңтар,
13 сәуір,
13 шілде,
13 қазан
жедел ақпарат
3-сх (майлы)
13
Сервистік-дайындау орталықтарының қызметі туралы
тоқсандық
17 ақпан,
18 мамыр,
17 тамыз,
17 қараша
статистикалық бюллетень
1-СЗЦ
14
Қазақстан Республикасында дәнді дақылдарды жалпы жинау
жылдық
23 қаңтар
статистикалық бюллетень
29-сх, А-005,
А-1 (түсімділік)
15
Қазақстан Республикасындағы мал мен құсқа жұмсалған жемшөп шығыстары туралы
жылдық
7 сәуір
статистикалық бюллетень
24-аш
16
Қазақстан Республикасының ауыл шаруашылығы өндірушілерінде құрылыстар мен имараттардың болуы
жылдық
27 мамыр
статистикалық бюллетень

1-ПФ, 2-МП
23
Мониторинг малого и среднего предпринимательства в Республике Казахстан
квартальная
16 января
17 апреля,
17 июля,
16 октября
экспресс-информация
2-МП, 24-сх, данные КГД по ИП
Статистика сельского, лесного, охотничьего и рыбного хозяйства
1
Основные показатели развития животноводства в Республике Казахстан
месячная
13 января,
11 февраля,
11 марта,
13 апреля,
13 мая,
11 июня,
13 июля,
11 августа,
11 сентября,
12 октября,
11 ноября,
11 декабря
статистический бюллетень
24-сх, А-008
2
Наличие зерновых и бобовых культур в Республике Казахстан
месячная
16 января,
11 февраля,
11 марта,
13 апреля,
13 мая,
11 июня,
13 июля,
11 августа,
11 сентября,
12 октября,
11 ноября,
11 декабря
экспресс-информация
2-сх (зерно)
3
Валовый выпуск продукции (услуг) сельского хозяйства в Республике Казахстан
месячная
14 января
12 февраля,
12 марта,
13 апреля,
13 мая,
12 июня,
13 июля,
12 августа,
14 сентября,
12 октября,
12 ноября,
14 декабря
экспресс-информация
24-сх, А-008, 29-сх,
А-005, 8-сх (услуги)
4
Основные показатели развития животноводства в Республике Казахстан
годовая
3 апреля
статистический бюллетень
24-сх, А-008, данные сельскохозяйственного регистра СХР-2, 3, 4
5
Основные показатели развития рыболовства и аквакультуры в Республике Казахстан
годовая
6 апреля
статистический бюллетень
1-рыба
6
Лесное хозяйство в Республике Казахстан
годовая
27 марта
статистический бюллетень
1-лес
7
О деятельности сельхозформирований в Республике Казахстан
годовая
29 апреля
статистический бюллетень
1-сх, А-001
8
Охотничье хозяйство в Республике Казахстан
годовая
20 февраля
статистический бюллетень
2-охота
9
Посевные площади сельскохозяйственных культур под урожай 2015 года в Республике Казахстан
годовая
14 августа
статистический бюллетень
4-сх, данные сельскохозяйственного регистра СХР-2, 3, 4
10
Валовый выпуск продукции (услуг) сельского хозяйства в Республике Казахстан
годовая
29 мая
статистический бюллетень
24-сх, А-008, 29-сх, А-005, 8-сх (услуги)
11
Баланс ресурсов и использования основных продуктов сельского хозяйства Республики Казахстан
годовая
28 августа
статистический бюллетень
24-сх, А-008, 29-сх, А-005, 2-сх (зерно), 3-сх (масличные), 1-рыба, 1-сх
12
Наличие семян масличных культур в Республике Казахстан
квартальная
14 января,
13 апреля,
13 июля,
13 октября
экспресс-информация
3-сх (масличные)
13
О деятельности сервисно-заготовительных центров
квартальная
17 февраля,
18 мая,
17 августа,
17 ноября
статистический бюллетень
1-СЗЦ
14
Валовый сбор зерновых культур в Республике Казахстан
годовая
23 января
статистический бюллетень
29-сх, А-005, А-1 (урожайность)
15
О расходе кормов скоту и птице в Республике Казахстан
годовая
7 апреля
статистический бюллетень
24-сх
16
Наличие построек и сооружений у сельхозпроизводителей Республики Казахстан
годовая
27 мая
статистический бюллетень

49-аш, АШР-2,3
ауыл шаруашылығы тіркелімінің деректері
Өнеркәсіп өндірісінің статистикасы
1
Қазақстан Республикасы өнеркәсібі жұмысының негізгі көрсеткіштері
айлық
15 қаңтар,
16 ақпан,
16 наурыз, 15 сәуір,
15 мамыр,
15 маусым,
15 шілде,
14 тамыз,
15 қыркүйек,
15 қазан,
16 қараша,
15 желтоқсан
статистикалық бюллетень, әзірлемелік кестелер
1-П
2
Қазақстан Республикасы өнеркәсібі жұмысының қорытындылары
айлық
13 қаңтар,
13 ақпан,
13 наурыз, 13 сәуір,
13 мамыр,
12 маусым,
13 шілде,
13 тамыз,
11 қыркүйек, 13 қазан,
13 қараша,
11 желтоқсан
жедел ақпарат
1-П
3
Қазақстан Республикасы өнеркәсіп кәсіпорындарында өнімдерді жөнелту және олардың қалдықтары
тоқсандық
23 қаңтар,
23 сәуір,
23 шілде,
23 қазан
статистикалық бюллетень
1-П
4
Қазақстан Республикасы өнеркәсібіндегі шағын кәсіпорындар (адам саны 50-ге дейін) жұмысының негізгі көрсеткіштері
тоқсандық
4 наурыз,
4 маусым,
3 қыркүйек,
3 желтоқсан
әзірлемелік кестелер
1-П
5
Қазақстан Республикасы өнеркәсіптік емес кәсіпорындарының (ұйымдарының) теңгеріміндегі өнеркәсіп кәсіпорындары жұмысының негізгі көрсеткіштері
тоқсандық
27 ақпан,
28 мамыр,
27 тамыз,
27 қараша
әзірлемелік кестелер
1-П
6
Өндірістік қуаттар теңгерімі
жылдық
3 шілде
статистикалық бюллетень
БМ
7
Қазақстан Республикасы өнеркәсібі жұмысының негізгі көрсеткіштері
жылдық
26 маусым
статистикалық бюллетень, әзірлемелік кестелер
1-П
8
Қазақстан Республикасы өнеркәсібі жұмысының қорытындылары
жылдық
26 маусым
жедел ақпарат
1-П
9
Қазақстан Республикасы өнеркәсібіндегі шағын кәсіпорындар (адам саны 50-ге дейін) жұмысының негізгі көрсеткіштері
жылдық
25 маусым
әзірлемелік кестелер
1-П
10
Қазақстан Республикасы өнеркәсіптік емес кәсіпорындарының (ұйымдарының) балансындағы өнеркәсіп кәсіпорындары жұмысының негізгі көрсеткіштері
жылдық
25 маусым
әзірлемелік кестелер
1-П
11
Қосалқы қызметтің (негізгі емес) түрлері
жылдық
26 маусым
әзірлемелік кестелер
1-П
Энергетика статистикасы
1
Қазақстан Республикасында табиғи және сұйытылған газ жіберетін кәсіпорындардың жұмысы туралы
жылдық
6 сәуір
статистикалық бюллетень
1-ГАЗ
2
Қазақстан Республикасының қазандықтарының жұмысы туралы
жылдық
29 мамыр
статистикалық бюллетень
6-ТП
3
Қазақстан Республикасының электр теңгерімі
жылдық
21 тамыз
статистикалық бюллетень
24-энергетика
4
Қазақстан Республикасы жаңартылатын энергия көздерінің электр және жылу энергиясын өндіруі туралы
жылдық
5 қазан
статистикалық бюллетень
ВИЭ-001
Қоршаған орта статистикасы
1
Қазақстан Республикасында атмосфералық ауаны қорғаудың жай-күйі туралы
жылдық
29 маусым
статистикалық бюллетень
2- ТП (ауа)
2
Қазақстан Республикасындағы қоршаған ортаны қорғауға жұмсалған шығындар туралы
жылдық
4 мамыр
статистикалық бюллетень
4-ОС
3
Коммуналдық қалдықтарды жинау, шығару, сұрыптау және сақтауға беру туралы
жылдық
27 шілде
статистикалық бюллетень
1-қалдықтар,
2-қалдықтар
4
Қазақстан Республикасындағы су құбыры және кәріз имараттарының жұмысы туралы
жылдық
14 мамыр
статистикалық бюллетень
1-ВК
Инвестициялар статистикасы
1
Қазақстан Республикасындағы негізгі капиталға салынған инвестициялар туралы
айлық
16 қаңтар,
16 ақпан,
16 наурыз,
15 сәуір,
15 мамыр,
15 маусым,
15 шілде,
14 тамыз,
15 қыркүйек,
15 қазан,
16 қараша,
15 желтоқсан
статистикалық бюллетень
1-инвест,
1-ИС
2
Қазақстан Республикасында өңдеу өнеркәсібіндегі негізгі капиталға салынған инвестициялар туралы
айлық
21 қаңтар,
19 ақпан,
19 наурыз,
21 сәуір,
20 мамыр,
19 маусым,
21 шілде,
19 тамыз,
21 қыркүйек,
21 қазан,
19 қараша,
21 желтоқсан
жедел ақпарат
1-инвест
3
Қазақстан Республикасы ауыл шаруашылығының негізгі капиталына салынған инвестициялар туралы
айлық
22 қаңтар,
23 ақпан,
20 наурыз,
22 сәуір,
21 мамыр,
23 маусым,
22 шілде,
21 тамыз,
23 қыркүйек,
22 қазан,
23 қараша,
23 желтоқсан
жедел ақпарат
1-инвест
4
Қазақстан Республикасындағы инвестициялық қызмет туралы
жылдық
30 маусым
статистикалық бюллетень
1-инвест,
1-ИС
Құрылыс статистикасы
1
Қазақстан Республикасындағы құрылыс жұмыстарының орындалуы және объектілерді пайдалануға беру туралы
айлық
15 қаңтар,
16 ақпан,
16 наурыз,
15 сәуір,
15 мамыр,
16 маусым,
15 шілде,
17 тамыз,
16 қыркүйек, 15 қазан,
16 қараша,
15 желтоқсан
статистикалық бюллетень
1-КС, 2-КС,
1-ИС
2
Жеке құрылысшылардың объектілерді
пайдалануға беруі туралы
айлық
13 қаңтар,
13 ақпан,
13 наурыз,
13сәуір,
13 мамыр,
15 маусым,
13 шілде,
13 тамыз,
15 қыркүйек, 13 қазан,
13 қараша,
14 желтоқсан
әзірлемелік кестелер
1-ИС
3
Жеке құрылысшылардың объектілерді
пайдалануға беруі туралы
жылдық
26 маусым
әзірлемелік кестелер
1-ИС
4
Қазақстан Республикасында тұрғын үйді пайдалануға беру туралы
айлық
19 қаңтар,
17 ақпан,
17 наурыз,
17 сәуір,
18 мамыр,
17 маусым,
17 шілде,
17 тамыз,
17 қыркүйек, 19 қазан,
17 қараша,
18 желтоқсан
жедел ақпарат
2-КС,
1-ИС
5
Қазақстан Республикасында қуаттарды пайдалануға беру туралы
тоқсандық
23 қаңтар,
23 сәуір,
23 шілде,
23 қазан
статистикалық бюллетень
2-КС, 1-ИС
6
Қазақстан Республикасында құрылыс жұмыстарының орындалуы және объектілерді пайдалануға беру туралы
жылдық
30 маусым
статистикалық бюллетень
1-КС,
2-КС,
1-ИС
7
Қазақстан Республикасында құрылыс-монтаж жұмыстарын жүргізе бастағанына хабарламалар туралы
жартыжылдық
19 ақпан,
5 тамыз
статистикалық бюллетень
F-001
8
Қазақстан Республикасында хабарламалар бойынша объектілерді салу және оларды пайдалануға беру барысы туралы
жылдық
21 сәуір
статистикалық бюллетень
F-004
Ішкі сауда статистикасы
1
Қазақстан Республикасындағы сауда базарларының қызметі туралы
жылдық
14 мамыр
статистикалық бюллетень
12-сауда
2
Қазақстан Республикасындағы тауар биржаларының қызметі туралы
жылдық
10 ақпан
статистикалық бюллетень
1-биржа
3
Қазақстан Республикасындағы тауарлар мен қызметтерді өткізу көлемі
айлық
14 қаңтар,
12 ақпан,
12 наурыз,
14 сәуір,
12 мамыр,
12 маусым,
14 шілде,
12 тамыз,
14 қыркүйек,
12 қазан,
12 қараша,
14 желтоқсан
статистикалық бюллетень
2-сауда
4
Қазақстан Республикасындағы автожанармай құю және газ құю станцияларының қызметі туралы
жылдық
5 маусым
статистикалық бюллетень
G-003
5
Қазақстан Республикасындағы тауарлар мен қызметтерді өткізу көлемі
жылдық
30 маусым
статистикалық бюллетень
1-ВТ,
1-ВТ (көтерме)
6
Қазақстан Республикасындағы электрондық коммерция туралы
жылдық
30 шілде
статистикалық бюллетень
Э-коммерция
7
Қазақстан Республикасында өнімнің (тауарлардың) және шикізаттың жекелеген түрлерінің ресурстары мен пайдаланылуы
айлық
20 қаңтар,
20 ақпан, 20 наурыз,
20 сәуір,
20 мамыр,
22 маусым
20 шілде,
20 тамыз, 21 қыркүйек,
20 қазан,
20 қараша,
21 желтоқсан
статистикалық бюллетень
1-П, 24-сх, 1-ТС,
МКК деректері
8
Облыстар бөлінісінде тауарлардың (шикізаттардың, өнімдердің) аса маңызды түрлерінің ресурстары және пайдалану теңгерімі
жылдық
қараша
кестелер
1-П, 24-сх, 1-ТС,
МКК деректері
9
Қазақстан Республикасының
отын-энергетикалық теңгерімі
жылдық
28 тамыз
статистикалық бюллетень
1- ТЭБ
Сыртқы және өзара сауда статистикасы
1
Кеден одағына мүше мемлекеттермен тауарлардың өзара саудасы және сыртқы саудасы туралы
айлық
16 қаңтар,
17 ақпан,
17 наурыз,
16 сәуір,
15 мамыр,
17 маусым,
16 шілде,
17 тамыз,
17 қыркүйек,
15 қазан,
17 қараша,
18 желтоқсан
статистикалық бюллетень
1-ТС, МКК деректері
Көлік статистикасы
1
Қазақстан Республикасындағы көлік жұмысының негізгі көрсеткіштері
айлық
12 қаңтар,
12 ақпан,
12 наурыз,
13 сәуір,
12 мамыр,
12 маусым,
13 шілде,
12 тамыз,
14 қыркүйек,
12 қазан,
12 қараша,
14 желтоқсан
статистикалық бюллетень
1-көлік (1-ТР (авто, электр) қаңтар айының бюллетенінде,
1-ТР (ішкі су) наурыз айының бюллетенінде
2
Қазақстан Республикасындағы көлік өнімдері және көрсетілген қызметтері (қатынас түрлері бойынша) туралы
жылдық
26 мамыр
статистикалық бюллетень
2-ТР (жд),
2-ТР (құбыр),
2-ТР (ішкі су), 2-ТР (теңіз), 2-ТР (әуе),
2-ТР (авто, электр),
2-ТР (қосалқы қызмет), 1-ТР (бағыт)
3
Қазақстан Республикасындағы теміржол көлігінің қызметі туралы
жылдық
18 мамыр
статистикалық бюллетень
1-ЖД, 2-ЖД
Байланыс статистикасы
1
Қазақстан Республикасындағы байланыс кәсіпорындары жұмысының негізгі көрсеткіштері
айлық
12 қаңтар
12 ақпан,
12 наурыз,
13 сәуір,
12 мамыр,
12 маусым,
13 шілде,
12 тамыз,
14 қыркүйек,
12 қазан,
12 қараша,
14 желтоқсан
статистикалық бюллетень
3-байланыс
2
Қазақстан Республикасындағы байланыс кәсіпорындары жұмысының негізгі көрсеткіштері
жылдық
18 мамыр
статистикалық бюллетень
1-байланыс,
2-байланыс
3
Қазақстан Республикасындағы байланыс кәсіпорындарының техникалық құралдары және қызметінің сапасы туралы
жылдық
20 сәуір
статистикалық бюллетень
4-байланыс
Қызмет көрсету статистикасы
1
Қазақстан Республикасында көрсетілген қызметтердің көлемі туралы
тоқсандық
28 мамыр,
28 тамыз,
25 қараша
статистикалық бюллетень
2-қызмет көрсету
2
Қазақстан Республикасында көрсетілген қызметтердің көлемі туралы
жылдық
29 маусым
статистикалық бюллетень
2-қызмет көрсету
3
Қазақстан Республикасындағы лизингтік қызмет туралы
жылдық
19 мамыр
статистикалық бюллетень
1-лизинг
Мәдениет статистикасы
1
Қазақстан Республикасындағы хайуанаттар парктерінің қызметі туралы
жылдық
4 ақпан
статистикалық бюллетень
1-хайуанаттар паркі
2
Қазақстан Республикасындағы театрлардың (цирктердің) қызметі туралы
жылдық
16 ақпан
статистикалық бюллетень
1-театр (цирк)
3
Қазақстан Республикасындағы ойын-сауық және демалыс саябақтарының қызметі туралы
жылдық
27 ақпан
статистикалық бюллетень
1-саябақ
4
Қазақстан Республикасындағы мұражайлардың қызметі туралы
жылдық
11 наурыз
статистикалық бюллетень
1-мұражай
5
Қазақстан Республикасындағы клуб типтес мәдениет мекемелерінің қызметі туралы
жылдық
20 наурыз
статистикалық бюллетень
1-клуб
6
Қазақстан Республикасындағы кітапханалардың қызметі туралы
жылдық
27 наурыз
статистикалық бюллетень
1-кітапхана
7
Қазақстан Республикасындағы концерт қызметі туралы
жылдық
7 сәуір
статистикалық бюллетень
1-концерт
8
Қазақстан Республикасында кино көрсетуді және кинофильмдерді шығаруды жүзеге асыратын ұйымдардың қызметі туралы
жылдық
14 сәуір
статистикалық бюллетень
1-кино
Туризм статистикасы
1
Қазақстан Республикасындағы орналастыру орындарының қызметі туралы
тоқсандық
1 сәуір,
5 маусым,
31 тамыз,
30 қараша
статистикалық бюллетень
2-туризм
2
Қазақстан Республикасындағы үй шаруашылықтарының сапарларға жұмсаған шығыстары туралы
жылдық
29 мамыр
статистикалық бюллетень
Н-050
3
Қазақстан Республикасына кірген келушілерді (туристерді) іріктеме зерттеу туралы
жылына екі рет
10 наурыз,
7 қыркүйек
статистикалық бюллетень
Н-060
Инновациялар статистикасы
1
Қазақстан Республикасындағы кәсіпорындардың инновациялық қызметі туралы
жылдық
15 мамыр
статистикалық бюллетень
1-инновация
Ғылым статистикасы
1
Қазақстан Республикасындағы
ғылыми – техникалық қызмет
жылдық
16 наурыз
статистикалық бюллетень
1-ғылым
Ақпараттық-коммуникациялық технологиялар статистикасы
1
Орта білім саласында ақпараттық-коммуникациялық технологияларды пайдалану туралы
жылдық
25 ақпан
статистикалық бюллетень
1-ақпарат
2
Қазақстан Республикасының кәсіпорындарында ақпараттық-коммуникациялық технологияларды пайдалану туралы
жылдық
27 ақпан
статистикалық бюллетень
3-ақпарат
3
Қазақстан Республикасындағы үй шаруашылықтарының ақпараттық-коммуникациялық технологияларды пайдалануы туралы
жылдық
6 наурыз
статистикалық бюллетень
Н-020
Еңбек және жұмыспен қамту статистикасы
1
Қазақстан Республикасындағы қызметкерлердің саны және жалақысы
тоқсандық
23 сәуір,
23 шілде,
23 қазан
статистикалық бюллетень
1-Т (тоқсандық)
2
Қазақстан Республикасының ірі және орта кәсіпорындары бойынша қызметкерлердің саны және жалақысы
тоқсандық
23 сәуір,
23 шілде,
23 қазан
статистикалық бюллетень
1-Т (тоқсандық)
3
Қазақстан Республикасының ірі және орта кәсіпорындардағы жұмыс күшінің бары және қозғалысы
тоқсандық
28 сәуір,
28 шілде,
28 қазан
статистикалық бюллетень
1-Т (тоқсандық)
4
Қазақстан Республикасындағы қызметкерлердің саны және жалақысы
айлық
23 қаңтар (2014 жылғы желтоқсан бойынша деректер)
статистикалық бюллетень
1-Т (айлық)
5
Қазақстан Республикасының ірі және орта кәсіпорындары бойынша қызметкерлердің саны және жалақысы
айлық
23 қаңтар (2014 жылғы желтоқсан бойынша деректер)
статистикалық бюллетень
1-Т (айлық)
6
Қазақстан Республикасының ірі және орта кәсіпорындардағы жұмыс күшінің бары және қозғалысы
айлық

49-сх, данные сельскохозяйственного регистра СХР-2,3
Статистика промышленного производства
1
Основные показатели работы промышленности Республики Казахстан
месячная
15 января,
16 февраля,
16 марта,
15 апреля,
15 мая,
15 июня,
15 июля,
14 августа,
15 сентября,
15 октября,
16 ноября,
15 декабря
статистический бюллетень, разработочные таблицы
1-П
2
Итоги работы промышленности Республики Казахстан
месячная
13 января,
13 февраля,
13 марта,
13 апреля,
13 мая,
12 июня,
13 июля,
13 августа,
11 сентября,
13 октября,
13 ноября,
11 декабря
экспресс-информация
1-П
3
Отгрузка и остатки продукции на предприятиях промышленности Республики Казахстан
квартальная
23 января,
23 апреля,
23 июля,
23 октября
статистический бюллетень
1-П
4
Основные показатели работы малых предприятий в промышленности (с численностью до 50 человек) Республики Казахстан
квартальная
4 марта,
4 июня,
3 сентября,
3 декабря
разработочные таблицы
1-П
5
Основные показатели работы промышленных предприятий, находящихся на балансе непромышленных предприятий (организаций) Республики Казахстан
квартальная
27 февраля,
28 мая,
27 августа,
27 ноября
разработочные таблицы
1-П
6
Баланс производственных мощностей
годовая
3 июля
статистический бюллетень
БМ
7
Основные показатели работы промышленности Республики Казахстан
годовая
26 июня
статистический бюллетень, разработочные таблицы
1-П
8
Итоги работы промышленности Республики Казахстан
годовая
26 июня
экспресс-информация
1-П
9
Основные показатели работы малых предприятий в промышленности (с численностью до 50 человек) Республики Казахстан
годовая
25 июня
разработочные таблицы
1-П
10
Основные показатели работы промышленных предприятий, находящихся на балансе непромышленных предприятий (организаций) Республики Казахстан
годовая
25 июня
разработочные таблицы
1-П
11
Вторичные (неосновные) виды деятельности
годовая
26 июня
разработочные таблицы
1-П
Статистика энергетики
1
О работе предприятий, отпускавших природный и сжиженный газ в Республике Казахстан
годовая
6 апреля
статистический бюллетень
1-ГАЗ
2
О работе котельных Республики Казахстан
годовая
29 мая
статистический бюллетень
6-ТП
3
Электробаланс Республики Казахстан
годовая
21 августа
статистический бюллетень
24-энергетика
4
О производстве электрической и тепловой энергии возобновляемыми источниками энергии Республики Казахстан
годовая
5 октября
статистический бюллетень
ВИЭ-001
Статистика окружающей среды
1
О состоянии охраны атмосферного воздуха в Республике Казахстан
годовая
29 июня
статистический бюллетень
2-ТП (воздух)
2
О затратах на охрану окружающей среды в Республике Казахстан
годовая
4 мая
статистический бюллетень
4-ОС
3
О сборе, вывозе, сортировке и депонировании коммунальных отходов
годовая
27 июля
статистический бюллетень
1-отходы, 2-отходы
4
О работе водопроводных и канализационных сооружений в Республике Казахстан
годовая
14 мая
статистический бюллетень
1-ВК
Статистика инвестиций
1
Об инвестициях в основной капитал в Республике Казахстан
месячная
16 января,
16 февраля,
16 марта,
15 апреля,
15 мая,
15 июня,
15 июля,
14 августа,
15 сентября,
15 октября,
16 ноября,
15 декабря
статистический бюллетень
1-инвест, 1-ИС
2
Об инвестициях в основной капитал в обрабатывающую промышленность в Республике Казахстан
месячная
21 января,
19 февраля,
19 марта,
21 апреля,
20 мая,
19 июня,
21 июля,
19 августа,
21 сентября,
21 октября,
19 ноября,
21 декабря
экспресс-информация
1-инвест
3
Об инвестициях в основной капитал в сельское хозяйство в Республике Казахстан
месячная
22 января,
23 февраля,
20 марта,
22 апреля,
21 мая,
23 июня,
22 июля,
21 августа,
23 сентября,
22 октября,
23 ноября,
23 декабря
экспресс-информация
1-инвест
4
Об инвестиционной деятельности в Республике Казахстан
годовая
30 июня
статистический бюллетень
1-инвест, 1-ИС
Статистика строительства
1
О выполнении строительных работ и вводе в эксплуатацию объектов в Республике Казахстан
месячная
15 января,
16 февраля,
16 марта,
15 апреля,
15 мая,
16 июня,
15 июля,
17 августа,
16 сентября,
15 октября,
16 ноября,
15 декабря
статистический бюллетень
1-КС, 2-КС, 1-ИС
2
О вводе в эксплуатацию объектов индивидуальными застройщиками
месячная
13 января,
13 февраля,
13 марта,
13 апреля,
13 мая,
15 июня,
13 июля,
13 августа,
15 сентября,
13 октября,
13 ноября,
14 декабря
разработочные таблицы
1-ИС
3
О вводе в эксплуатацию объектов индивидуальными застройщиками
годовая
26 июня
разработочные таблицы
1-ИС
4
О вводе в эксплуатацию жилья в Республике Казахстан
месячная
19 января,
17 февраля,
17 марта,
17 апреля,
18 мая,
17 июня,
17 июля,
17 августа,
17 сентября,
19 октября,
17 ноября,
18 декабря
экспресс-информация
2-КС, 1-ИС
5
О вводе в эксплуатацию мощностей в Республике Казахстан
квартальная
23 января,
23 апреля,
23 июля,
23 октября
статистический бюллетень
2-КС, 1-ИС
6
О выполнении строительных работ и вводе в эксплуатацию объектов в Республике Казахстан
годовая
30 июня
статистический бюллетень
1-КС, 2-КС, 1-ИС
7
Об уведомлениях на начало производства строительно-монтажных работ в Республике Казахстан
полугодовая
19 февраля,
5 августа
статистический бюллетень
F-001
8
О ходе строительства и вводе в эксплуатацию объектов по уведомлениям в Республике Казахстан
годовая
21 апреля
статистический бюллетень
F-004
Статистика внутренней торговли
1
О деятельности торговых рынков в Республике Казахстан
годовая
14 мая
статистический бюллетень
12-торг
2
О деятельности товарных бирж в Республике Казахстан
годовая
10 февраля
статистический бюллетень
1-биржа
3
Объем реализации товаров и услуг в Республике Казахстан
месячная
14 января,
12 февраля,
12 марта,
14 апреля,
12 мая,
12 июня,
14 июля,
12 августа,
14 сентября,
12 октября,
12 ноября,
14 декабря
статистический бюллетень
2-торговля
4
О деятельности автозаправочных и газозаправочных станций в Республике Казахстан
годовая
5 июня
статистический бюллетень
G-003
5
Объем реализации товаров и услуг в Республике Казахстан
годовая
30 июня
статистический бюллетень
1-ВТ, 1-ВТ (опт)
6
Об электронной коммерции в Республике Казахстан
годовая
30 июля
статистический бюллетень
Э-коммерция
7
Ресурсы и использование отдельных видов продукции (товаров) и сырья в Республике Казахстан
месячная
20 января,
20 февраля,
20 марта,
20 апреля,
20 мая,
22 июня,
20 июля,
20 августа,
21 сентября,
20 октября,
20 ноября,
21 декабря
статистический бюллетень
1-П, 24-СХ, 1-ТС, данные КГД
8
Балансы ресурсов и использования важнейших видов товаров (сырья, продукции) в разрезе областей
годовая
ноябрь
таблицы
1-П, 24-СХ, 1-ТС, данные КГД
9
Топливно-энергетический баланс Республики Казахстан
годовая
28 августа
статистический бюллетень
1-ТЭБ
Статистика внешней и взаимной торговли
1
О внешней торговле и взаимной торговле товарами с государствами-членами Таможенного союза
месячная
16 января,
17 февраля,
17 марта,
16 апреля,
15 мая,
17 июня,
16 июля,
17 августа,
17 сентября,
15 октября,
17 ноября,
18 декабря
статистический бюллетень
1-ТС, данные КГД
Статистика транспорта
1
Основные показатели работы транспорта в Республике Казахстан
месячная
12 января,
12 февраля,
12 марта,
13 апреля,
12 мая,
12 июня,
13 июля,
12 августа,
14 сентября,
12 октября,
12 ноября,
14 декабря
статистический бюллетень
1-транспорт (1-ТР (авто, электро) в бюллетене за январь, 1-ТР (внутренние воды) в бюллетене за март
2
О продукции и услугах транспорта в Республике Казахстан (по видам сообщений)
годовая
26 мая
статистический бюллетень
2-ТР (жд),
2-ТР (трубопровод),
2-ТР (внутренние воды),
2-ТР (море), 2-ТР (авиа),
2-ТР (авто, электро),
2-ТР (вспомогательная деятельность),
1-ТР (маршрут)
3
О деятельности железнодорожного транспорта в Республике Казахстан
годовая
18 мая
статистический бюллетень
1-ЖД, 2-ЖД
Статистика связи
1
Основные показатели работы предприятий связи в Республике Казахстан
месячная
12 января,
12 февраля,
12 марта,
13 апреля,
12 мая,
12 июня,
13 июля,
12 августа,
14 сентября,
12 октября,
12 ноября,
14 декабря
статистический бюллетень
3-связь
2
Основные показатели работы предприятий связи в Республике Казахстан
годовая
18 мая
статистический бюллетень
1-связь, 2-связь
3
О технических средствах и качестве услуг предприятий связи в Республике Казахстан
годовая
20 апреля
статистический бюллетень
4-связь
Статистика услуг
1
Об объемах оказанных услуг в Республике Казахстан
квартальная
28 мая,
28 августа,
25 ноября
статистический бюллетень
2-услуги
2
Об объемах оказанных услуг в Республике Казахстан
годовая
29 июня
статистический бюллетень
2-услуги
3
О лизинговой деятельности в Республике Казахстан
годовая
19 мая
статистический бюллетень
1-лизинг
Статистика культуры
1
О деятельности зоопарков в Республике Казахстан
годовая
4 февраля
статистический бюллетень
1-зоопарк
2
О деятельности театров (цирков) в Республике Казахстан
годовая
16 февраля
статистический бюллетень
1-театр (цирк)
3
О деятельности парков развлечений и отдыха в Республике Казахстан
годовая
27 февраля
статистический бюллетень
1-парк
4
О деятельности музеев в Республике Казахстан
годовая
11 марта
статистический бюллетень
1-музей
5
О деятельности учреждений культуры клубного типа в Республике Казахстан
годовая
20 марта
статистический бюллетень
1-клуб
6
О деятельности библиотек в Республике Казахстан
годовая
27 марта
статистический бюллетень
1-библиотека
7
О концертной деятельности в Республике Казахстан
годовая
7 апреля
статистический бюллетень
1-концерт
8
О деятельности организаций, осуществляющих кинопоказ и производство кинофильмов в Республике Казахстан
годовая
14 апреля
статистический бюллетень
1-кино
Статистика туризма
1
О деятельности мест размещения в Республике Казахстан
квартальная
1 апреля,
5 июня,
31 августа,
30 ноября
статистический бюллетень
2-туризм
2
О расходах домашних хозяйств на поездки в Республике Казахстан
годовая
29 мая
статистический бюллетень
Н-050
3
О выборочном обследовании въездных посетителей (туристов) в Республике Казахстан
два раза в год
10 марта,
7 сентября
статистический бюллетень
Н-060
Статистика инноваций
1
Об инновационной деятельности предприятий в Республике Казахстан
годовая
15 мая
статистический бюллетень
1-инновация
Статистика науки
1
Научно-техническая деятельность в Республике Казахстан
годовая
16 марта
статистический бюллетень
1-наука
Статистика информационно-коммуникационных технологий
1
Об использовании информационно-коммуникационных технологий в сфере среднего образования
годовая
25 февраля
статистический бюллетень
1-информ
2
Об использовании информационно-коммуникационных технологий на предприятиях Республики Казахстан
годовая
27 февраля
статистический бюллетень
3-информ
3
Об использовании домашними хозяйствами информационно-коммуникационных технологий в Республике Казахстан
годовая
6 марта
статистический бюллетень
Н-020
Статистика труда и занятости
1
Численность и заработная плата работников в Республике Казахстан
квартальная
23 апреля,
23 июля,
23 октября
статистический бюллетень
1-Т (квартальная)
2
Численность и заработная плата работников по крупным и средним предприятиям Республики Казахстан
квартальная
23 апреля,
23 июля,
23 октября
статистический бюллетень
1-Т (квартальная)
3
Наличие и движение рабочей силы на крупных и средних предприятиях Республики Казахстан
квартальная
28 апреля,
28 июля,
28 октября
статистический бюллетень
1-Т (квартальная)
4
Численность и заработная плата работников в Республике Казахстан
месячная
23 января (данные за декабрь 2014 года)
статистический бюллетень
1-Т (месячная)
5
Численность и заработная плата работников по крупным и средним предприятиям Республики Казахстан
месячная
23 января (данные за декабрь 2014 года)
статистический бюллетень
1-Т (месячная)
6
Наличие и движение рабочей силы на крупных и средних предприятиях Республики Казахстан
месячная

11 және 2-МП
9
Негізгі құралдар құнының өсу индекстері
жылдық
28 сәуір
жедел ақпарат
1-ЦП
Конъюнктуралық зерттеулер
1
Қазақстан кәсіпорындарының іскерлік белсенділігі
тоқсандық
30 қаңтар,
30 сәуір,
31 шілде,
30 қазан
статистикалық бюллетень
КП-001, КС-001,
КС-002, КСВ-1,
КТР-1, КТ-001,
КТУ-001
Демографиялық статистика
1
Қазақстан Республикасы халқының табиғи қозғалысы
айлық
5 қаңтар,
4 ақпан,
4 наурыз,
6 сәуір,
4 мамыр,
4 маусым,
7 шілде,
4 тамыз,
4 қыркүйек,
5 қазан,
4 қараша,
4 желтоқсан
электрондық кестелер
ХТҚ деректер қоры: жергілікті атқару органдарының туу туралы, өлім туралы, некеге тұру және оны бұзу туралы актілер жазбалары
2
Қазақстан Республикасы халқының табиғи қозғалысы
айлық
8 қаңтар,
6 ақпан,
6 наурыз,
7 сәуір,
6 мамыр,
8 маусым,
7 шілде,
6 тамыз,
7 қыркүйек,
7 қазан,
6 қараша,
7 желтоқсан
қалалар мен аудандар бөлінісіндегі электрондық кестелер
ХТҚ деректер қоры: жергілікті атқару органдарының туу туралы, өлім туралы, некеге тұру және оны бұзу туралы актілер жазбалары
3
Қазақстан Республикасы халқының табиғи қозғалысы
тоқсандық
10 ақпан,
12 мамыр,
11 тамыз,
10 қараша
статистикалық бюллетень
ХТҚ деректер қоры: жергілікті атқару органдарының туу туралы, өлім туралы, некеге тұру және оны бұзу туралы актілер жазбалары
4
Қазақстан Республикасы халқының табиғи қозғалысы
жылдық
10 сәуір
статистикалық бюллетень
ХТҚ деректер қоры: жергілікті атқару органдарының туу туралы, өлім туралы, некеге тұру және оны бұзу туралы актілер жазбалары
5
Қазақстан Республикасы халқының табиғи қозғалысы
жылдық
21 мамыр
кестелер
ХТҚ деректер қоры: жергілікті атқару органдарының туу туралы, өлім туралы, некеге тұру және оны бұзу туралы актілер жазбалары
6
Өзін-өзі өлтіру өлімі себебі бойынша 19 жасқа дейінгі өлгендер саны
жартыжылдық
12 тамыз
БҒМ үшін электрондық кесте
ХТҚ деректер қоры: жергілікті атқару органдарының өлім туралы актілер жазбалары
7
Өзін-өзі өлтіру өлімі себебі бойынша 19 жасқа дейінгі өлгендер саны
жылдық
16 сәуір
БҒМ үшін электрондық кесте
ХТҚ деректер қоры: жергілікті атқару органдарының өлім туралы актілер жазбалары
8
Өлім себептері бойынша өлім-жітім коэффициенттері
айлық
5 қаңтар,
4 ақпан,
4 наурыз,
6 сәуір,
4 мамыр,
4 маусым,
7 шілде,
4 тамыз,
4 қыркүйек,
5 қазан,
4 қараша,
4 желтоқсан
ДСӘДМ үшін электрондық кестелер
ХТҚ деректер қоры: жергілікті атқару органдарының өлім туралы актілер жазбалары
9
Қазақстан Республикасы халқының көші-қоны
айлық
5 қаңтар,
4 ақпан,
4 наурыз,
6 сәуір,
4 мамыр,
4 маусым,
7 шілде,
4 тамыз,
4 қыркүйек,
5 қазан,
4 қараша,
4 желтоқсан
электрондық кестелер
ХКҚ деректер қоры:
ішкі істер органдары көші-қон полициясының аумақтық бөлімшелерінің келу, кету парағына статистикалық есепке алу талоны
10
Қазақстан Республикасы халқының көші-қоны
айлық
8 қаңтар,
6 ақпан,
6 наурыз,
7 сәуір,
6 мамыр,
8 маусым,
7 шілде,
6 тамыз,
7 қыркүйек,
7 қазан,
6 қараша,
7 желтоқсан
ХКҚ деректер қоры:
ішкі істер органдары көші-қон полициясының аумақтық бөлімшелерінің келу, кету парағына статистикалық есепке алу талоны
11
Қазақстан Республикасы халқының көші-қоны
тоқсандық
10 ақпан,
8 мамыр,
10 тамыз,
10 қараша
статистикалық бюллетень
ХКҚ деректер қоры:
ішкі істер органдары көші-қон полициясының
12
Қазақстан Республикасы халқының көші-қоны
жылдық
10 сәуір
статистикалық бюллетень
ХКҚ деректер қоры:
ішкі істер органдары көші-қон полициясының аумақтық бөлімшелерінің келу, кету парағына статистикалық есепке алу талоны
13
Қазақстан Республикасы халқының көші-қоны
жылдық
15 мамыр
кестелер
ХКҚ деректер қоры:
ішкі істер органдары көші-қон полициясының аумақтық бөлімшелерінің келу, кету парағына статистикалық есепке алу талоны
14
15 жастан асқан Қазақстан Республикасы халқының облыстар бөлінісінде білім деңгейі, мамандығы және келу/кету мақсаты бойынша ішкі көші-қоны
тоқсандық
10 ақпан,
8 мамыр,
10 тамыз,
10 қараша
ДСӘДМ үшін электрондық кестелер
ХКҚ деректер қоры
15
Қазақстан Республикасы халқының көші-қоны
жылдық
27 тамыз
АШМ үшін
электрондық кестелер
ХКҚ деректер қоры
16
Қазақстан Республикасы халқының облыстар бойынша саны
айлық
5 қаңтар,
4 ақпан,
4 наурыз,
6 сәуір,
4 мамыр,
4 маусым,
7 шілде,
4 тамыз,
4 қыркүйек,
5 қазан,
4 қараша,
4 желтоқсан
жедел ақпарат
деректер қоры: ХТҚ, ХКҚ, ХС
17
Қазақстан Республикасы халқының облыстар бойынша саны
жылдық
16 сәуір
жедел ақпарат
деректер қоры: ХТҚ, ХКҚ, ХС
18
Қазақстан Республикасы халқының облыстар, қалалар және аудандар бойынша саны
айлық
8 қаңтар,
6 ақпан,
6 наурыз,
7 сәуір,
6 мамыр,
8 маусым,
7 шілде,
6 тамыз,
7 қыркүйек,
7 қазан,
6 қараша,
7 желтоқсан
қалалар мен аудандар бөлінісіндегі электрондық кестелер
деректер қоры: ХТҚ, ХКҚ, ХС
19
Қазақстан Республикасы халқының облыстар, қалалар және аудандар бойынша саны
тоқсандық
13 ақпан,
14 мамыр,
14 тамыз,
13 қараша
статистикалық бюллетень
деректер қоры: ХТҚ, ХКҚ, ХС
20
Қазақстан Республикасы халқының облыстар, қалалар және аудандар бойынша саны
жылдық
22 сәуір
статистикалық бюллетень
деректер қоры: ХТҚ, ХКҚ, ХС
21
Қазақстан Республикасы халқының облыстар, қалалар, аудандар, аудан орталықтары және кенттері бөлінісіндегі жынысы бойынша саны
айлық
8 қаңтар,
6 ақпан,
6 наурыз,
7 сәуір,
6 мамыр,
8 маусым,
7 шілде,
6 тамыз,
7 қыркүйек,
7 қазан,
6 қараша,
7 желтоқсан
қалалар мен аудандар бөлінісіндегі электрондық кестелер
деректер қоры: ХТҚ, ХКҚ, ХС
22
Қазақстан Республикасы халқының облыстар, қалалар, аудандар, аудан орталықтары және кенттері бөлінісіндегі жынысы бойынша саны
тоқсандық
20 ақпан,
20 мамыр,
20 тамыз,
20 қараша
статистикалық бюллетень
деректер қоры: ХТҚ, ХКҚ, ХС
23
Қазақстан Республикасы халқының облыстар, қалалар, аудандар, аудан орталықтары және кенттері бөлінісіндегі жынысы бойынша саны
жылдық
24 сәуір
статистикалық бюллетень
деректер қоры: ХТҚ, ХКҚ, ХС
24
Облыстар, қалалар және аудандар бөлінісіндегі жынысы және жас топтары бойынша халық саны (алдын ала деректер)
жылдық
26 ақпан
электрондық кесте
деректер қоры: ХТҚ, ХКҚ, ХС
25
Қазақстан Республикасы халқының жынысы мен жекелеген жас топтары бойынша саны
жылдық
20 сәуір
статистикалық бюллетень
деректер қоры: ХТҚ, ХКҚ, ХС
26
Қазақстан Республикасы халқының жекелеген этностар бойынша саны
жылдық
30 сәуір
статистикалық бюллетень
деректер қоры: ХТҚ, ХКҚ, ХС
27

11 и 2-МП
9
Индексы увеличения стоимости основных средств
годовая
28 апреля
экспресс-информация
1-ЦП
Конъюнктурные обследования
1
Деловая активность предприятий Казахстана
квартальная
30 января,
30 апреля,
31 июля,
30 октября
статистический бюллетень
КП-001, КС-001, КС-002, КТР-1, КСВ-1, КТ-001, КТУ-001
Демографическая статистика
1
Естественное движение населения Республики Казахстан
месячная
5 января,
4 февраля,
4 марта,
6 апреля,
4 мая,
4 июня,
7 июля,
4 августа,
4 сентября,
5 октября,
4 ноября,
4 декабря
электронные таблицы
база данных ЕДН: записи актов о рождении, смерти, заключении и расторжении брака местных исполнительных органов
2
Естественное движение населения Республики Казахстан
месячная
8 января,
6 февраля,
6 марта,
7 апреля,
6 мая,
8 июня,
7 июля,
6 августа,
7 сентября,
7 октября,
6 ноября,
7 декабря
электронные таблицы в разрезе городов и районов
база данных ЕДН: записи актов о рождении, смерти, заключении и расторжении брака местных исполнительных органов
3
Естественное движение населения Республики Казахстан
квартальная
10 февраля,
12 мая,
11 августа,
10 ноября
статистический бюллетень
база данных ЕДН: записи актов о рождении, смерти, заключении и расторжении брака местных исполнительных органов
4
Естественное движение населения Республики Казахстан
годовая
10 апреля
статистический бюллетень
база данных ЕДН: записи актов о рождении, смерти, заключении и расторжении брака местных исполнительных органов
5
Естественное движение населения Республики Казахстан
годовая
21 мая
таблицы
база данных ЕДН: записи актов о рождении, смерти, заключении и расторжении брака местных исполнительных органов
6
Число умерших по причинам смерти от самоубийств в возрасте до 19 лет
полугодовая
12 августа
электронные таблицы для МОН
база данных ЕДН: записи актов о смерти местных исполнительных органов
7
Число умерших по причинам смерти от самоубийств в возрасте до 19 лет
годовая
16 апреля
электронные таблицы для МОН
база данных ЕДН: записи актов о смерти местных исполнительных органов
8
Коэффициенты смертности по причинам смерти
месячная
5 января,
4 февраля,
4 марта,
6 апреля,
4 мая,
4 июня,
7 июля,
4 августа,
4 сентября,
5 октября,
4 ноября,
4 декабря
электронные таблицы для МЗСР
база данных ЕДН: записи актов о смерти местных исполнительных органов
9
Миграция населения Республики Казахстан
месячная
5 января,
4 февраля,
4 марта,
6 апреля,
4 мая,
4 июня,
7 июля,
4 августа,
4 сентября,
5 октября,
4 ноября,
4 декабря
электронные таблицы
база данных МН: талоны статистического учета к листку прибытия, убытия территориальных подразделений миграционной полиции органов внутренних дел
10
Миграция населения Республики Казахстан
месячная
8 января,
6 февраля,
6 марта,
7 апреля,
6 мая,
8 июня,
7 июля,
6 августа,
7 сентября,
7 октября,
6 ноября,
7 декабря
электронные таблицы в разрезе городов и районов
база данных МН: талоны статистического учета к листку прибытия, убытия территориальных подразделений миграционной полиции органов внутренних дел
11
Миграция населения Республики Казахстан
квартальная
10 февраля,
8 мая,
10 августа,
10 ноября
статистический бюллетень
база данных МН: талоны статистического учета к листку прибытия, убытия территориальных подразделений миграционной полиции органов внутренних дел
12
Миграция населения Республики Казахстан
годовая
10 апреля
статистический бюллетень
база данных МН: талоны статистического учета к листку прибытия, убытия территориальных подразделений миграционной полиции органов внутренних дел
13
Миграция населения Республики Казахстан
годовая
15 мая
таблицы
база данных МН: талоны статистического учета к листку прибытия, убытия территориальных подразделений миграционной полиции органов внутренних дел
14
Внутренняя миграция населения Республики Казахстан в разрезе областей старше 15 лет по уровню образования, по специальности и цель прибытия/выбытия
квартальная
10 февраля,
8 мая,
10 августа,
10 ноября
электронные таблицы для МЗСР
база данных МН
15
Миграция населения Республики Казахстан
годовая
27 августа
электронные таблицы для МСХ
база данных МН
16
Численность населения Республики Казахстан по областям
месячная
5 января,
4 февраля,
4 марта,
6 апреля,
4 мая,
4 июня,
7 июля,
4 августа,
4 сентября,
5 октября,
4 ноября,
4 декабря
экспресс-информация
база данных: ЕДН, МН, ЧН
17
Численность населения Республики Казахстан по областям
годовая
16 апреля
экспресс-информация
база данных:
ЕДН, МН, ЧН
18
Численность населения Республики Казахстан по областям, городам и районам
месячная
8 января,
6 февраля,
6 марта,
7 апреля,
6 мая,
8 июня,
7 июля,
6 августа,
7 сентября,
7 октября,
6 ноября,
7 декабря
электронные таблицы в разрезе городов и районов
база данных:
ЕДН, МН, ЧН
19
Численность населения Республики Казахстан по областям, городам и районам
квартальная
13 февраля
14 мая,
14 августа,
13 ноября
статистический бюллетень
база данных:
ЕДН, МН, ЧН
20
Численность населения Республики Казахстан по областям, городам и районам
годовая
22 апреля
статистический бюллетень
база данных:
ЕДН, МН, ЧН
21
Численность населения Республики Казахстан по полу в разрезе областей, городов, районов, районных центров и поселков
месячная
8 января,
6 февраля,
6 марта,
7 апреля,
6 мая,
8 июня,
7 июля,
6 августа,
7 сентября,
7 октября,
6 ноября,
7 декабря
электронные таблицы в разрезе городов и районов
база данных:
ЕДН, МН, ЧН
22
Численность населения Республики Казахстан по полу в разрезе областей, городов, районов, районных центров и поселков
квартальная
20 февраля
20 мая,
20 августа,
20 ноября
статистический бюллетень
база данных:
ЕДН, МН, ЧН
23
Численность населения Республики Казахстан по полу в разрезе областей, городов, районов, районных центров и поселков
годовая
24 апреля
статистический бюллетень
база данных:
ЕДН, МН, ЧН
24
Численность населения по полу и возрастным группам в разрезе областей, городов и районов (предварительные данные)
годовая
26 февраля
электронная таблица
база данных:
ЕДН, МН, ЧН
25
Численность населения Республики Казахстан по полу и отдельным возрастным группам
годовая
20 апреля
статистический бюллетень
база данных:
ЕДН, МН, ЧН
26
Численность населения Республики Казахстан по отдельным этносам
годовая
30 апреля
статистический бюллетень
база данных:
ЕДН, МН, ЧН
27

Қазақстан Республикасының 0 жастан бастап 18 жасқа дейінгі балалар саны
тоқсандық
20 ақпан,
20 мамыр,
20 тамыз,
20 қараша
ДСӘДМ үшін электрондық кестелер
ХТҚ, ХКҚ, ХС деректер қоры
28
Қазақстан Республикасы халқының облыстар бойынша күтілетін өмір сүру ұзақтығы
жылдық
23 сәуір
жедел ақпарат
деректер қоры: ХТҚ, ХС
29
Жас топтары бойынша туу коэффициенті
жылдық
24 сәуір
жедел ақпарат
деректер қоры: ХТҚ, ХС
30
Қазақстан Республикасының облыстар, қалалар және аудандар бойынша әкімшілік-аумақтық бірліктері
жартыжылдық
17 тамыз
статистикалық бюллетень
«Әкімшілік-аумақтық бірліктер» Б нысаны
31
Қазақстан Республикасының облыстар, қалалар және аудандар бойынша әкімшілік-аумақтық бірліктері
жылдық
16 ақпан
статистикалық бюллетень
«Әкімшілік-аумақтық бірліктер» Б нысаны
32
Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық өзгерістері
жылдық
16 ақпан
ӘАОЖ-ға және халық санына арналған кестелер
«Әкімшілік-аумақтық өзгерістер» (кенттік, ауылдық округтерді, елді мекендерді қоса) А нысаны
33
ӘАОЖ жіктеуішін өзектендіру
тұрақты
заңнамалық актілердің
түсуіне қарай
ӘАОЖ-дағы өзгеріс
заңнамалық актілер,
әкімшілік-аумақтық объектілер құрылғаннан, атауы өзгергеннен және таратылғаннан кейін жергілікті атқарушы және өкілді органдардың бірлескен шешімдері
34
Тұрғын халық бойынша БҰҰ, БҰҰ ДБ, ТМД және басқа да Халықаралық ұйымдар мен Статистикалық офистерге арналған кестелік материалды (сұрақнамаларды) толтыру
түсуіне қарай
айлық, жылдық
электрондық кестелер
деректер қоры:
ХТҚ, ХК , ХС
35
Жеке тұлғалар бойынша халықтың статистикалық тіркелімін өзектендіру
күн сайынғы
жеке сұраулар бойынша
кестелер
әкімшілік дереккөз – Әділетминінің
ЖТ МДҚ
36
Азаматтық хал актілері жазбаларын тіркеу мәліметтері бойынша халықтың статистикалық тіркелімін өзектендіру
күн сайынғы
жеке сұраулар бойынша
кестелер
әкімшілік дереккөз – Әділетминінің АХАЖ АЖ
37
Туу, өлім және перинаталдық өлім туралы дәрігерлік/медициналық куәліктерден халықтың статистикалық тіркелімін өзектендіру
күн сайынғы
жеке сұраулар бойынша
кестелер
әкімшілік дереккөз – ДСӘДМ
38
Тұрақты тұрғылықты жерге келетін және кететін азаматтар туралы мәліметтерді алу бойынша халықтың статистикалық тіркелімін өзектендіру
күн сайынғы
жеке сұраулар бойынша
кестелер
әкімшілік дереккөз – ҰҚК-нің «Бүркіт» БАЖ
39
Көші-қон туралы мәліметтерді алу бойынша халықтың статистикалық тіркелімін өзектендіру
күн сайынғы
жеке сұраулар бойынша
кестелер
әкімшілік дереккөз – ІІМ «ТП ХҚТ» АЖ
40
Халықтың жұмыспен қамтылуы, жұмыссыздық және әлеуметтік төлемдер туралы халықтың статистикалық тіркелімін өзектендіру
тоқсандық
жеке сұраулар бойынша
кестелер
әкімшілік дереккөз – ДСӘДМ-нің АЖ
Білім беру статистикасы
1
Қазақстан Республикасындағы күндізгі жалпы білім беретін мектептер
жылдық
30 желтоқсан
статистикалық бюллетень
БҒМ-ның әкімшілік деректері
2
Қазақстан Республикасының күндізгі жалпы білім беретін мектептеріндегі материалдық база және шет тілдерін оқыту туралы мәліметтер
жылдық
5 наурыз
статистикалық бюллетень
БҒМ-ның әкімшілік деректері
3
Қазақстан Республикасындағы күндізгі жалпы білім беретін мектептердің санын және оқушылар санын оқыту тілдері бойынша бөлу
жылдық
21 қаңтар
статистикалық бюллетень
БҒМ-ның әкімшілік деректері
4
Қазақстан Республикасындағы кешкі (ауысымдық) жалпы білім беретін мектептер
жылдық
4 наурыз
статистикалық бюллетень
БҒМ-ның әкімшілік деректері
5
Жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру туралы
жылдық
25 желтоқсан
статистикалық бюллетень
1-НК
6
Қазақстан Республикасындағы техникалық және кәсіптік білім
жылдық
30 желтоқсан
статистикалық бюллетень
2-НК
7
Қазақстан Республикасының жоғары оқу орындары
жылдық
25 желтоқсан
статистикалық бюллетень
3-НК
8
Қазақстан Республикасындағы тұрақты мектепке дейінгі ұйымдар
жылдық
29 сәуір
статистикалық бюллетень
БҒМ-ның әкімшілік деректері
9
Қазақстан Республикасындағы білім беру ұйымдарының қаржы-шаруашылық қызметі туралы
жылдық
30 маусым
статистикалық бюллетень
Әлеуметтік қаржы (білім беру)
10
Қазақстан Республикасының білім беру ұйымдары көрсеткен қызметтер көлемі туралы
тоқсандық
27 ақпан,
29 мамыр,
28 тамыз
27 қараша
Білім беру қызметтері
Білім беру қызметтері
11
ЮНЕСКО сұрақнамасы
жылдық
наурыз-мамыр
кестелер
1-НК, 2-НК, 3-НК, Әлеуметтік қаржы (білім беру), БҒМ-ның әкімшілік деректері
12
Салалар (білім беру, денсаулық сақтау, зейнетақы, экология, қылмыстылық) бойынша ТМД сұрақнамасы
тоқсандық,
жартыжылдық,
жылдық
жыл бойы
кестелер
1-НК, 2-НК, 3-НК,
БҒМ, ДСӘДМ, ҚСжАЕК-тің әкімшілік деректері
13
БҰҰ ЕЭК сұрақнамалары
түсуіне қарай
жыл бойы
кестелер
1-НК, 2-НК, 3-НК, БҒМ, ДСӘДМ, ҚСжАЕК-тің әкімшілік деректері
14
АТМЭӘК сұрақтары
түсуіне қарай
жыл бойы
кестелер
1-НК, 2-НК, 3-НК,
БҒМ, ДСӘДМ, ҚСжАЕК-тің әкімшілік деректері
15
Қазақстан Республикасының ұлттық бірыңғай тестілеуден немесе кешенді тестілеуден өткен, сондай-ақ оқуға мемлекеттік гранттарды алған оқушылар бойынша халықтың статистикалық тіркелімін өзектендіру
жылдық
жеке сұраулар бойынша
кестелер
әкімшілік дереккөз – БҒМ-ның АЖ
16
Білім берудің барлық деңгейлері бойынша білім алушылар туралы мәліметтермен халықтың статистикалық тіркелімін өзектендіру
жылдық
жеке сұраулар бойынша
кестелер
әкімшілік дереккөз – БҒМ-ның АЖ
Денсаулық сақтау статистикасы
1
Қазақстан Республикасындағы денсаулық сақтау ұйымдарының қаржы-шаруашылық қызметі туралы
жылдық
30 маусым
статистикалық бюллетень
Әлеуметтік қаржы (денсаулық сақтау)
2
Денсаулық сақтау және әлеуметтік қызмет көрсету саласындағы көрсетілген қызметтердің көлемі туралы
тоқсандық
27 ақпан,
29 мамыр,
28 тамыз,
27 қараша
статистикалық бюллетень
Денсаулық сақтау қызметтері
3
Санаториялық-курорттық ұйымдардың қызметі туралы
жылдық
24 сәуір
статистикалық бюллетень
1-санаторий
4
Қазақстан Республикасындағы еңбек қызметіне байланысты жарақаттану және кәсіптік аурулар туралы
жылдық
13 мамыр
статистикалық бюллетень
7-ТПЗ
Әлеуметтік қамсыздандыру статистикасы
1
Арнаулы әлеуметтік қызметтерді ұсыну жөніндегі ұйымдар
жылдық
10 наурыз
статистикалық бюллетень
3-Әлеуметтік қамсыздандыру
Тұрмыс деңгейі статистикасы
1
Қазақстан Республикасының өңірлері бойынша үй шаруашылықтарының әлеуметтік-демографиялық сипаттамалары
жылдық
27 сәуір
статистикалық бюллетень
D 008
2
Қазақстан Республикасының үй шаруашылықтарын абаттандыру туралы мәліметтер
жылдық
17 сәуір
статистикалық бюллетень
D 006
3
Қазақстан Республикасының үй шаруашылықтарында жер учаскелерінің, мал және техниканың қолда бары
жылдық
20 сәуір
статистикалық бюллетень
D 006
4
Қазақстан Республикасындағы үй шаруашылықтарының өндірістік қызметі
жылдық
13 сәуір
әзірлемелік кестелер
D 004
5
Қазақстан Республикасының өңірлері бойынша халықтың шығыстары мен табыстары
жылдық
13 сәуір
статистикалық бюллетень
D 003, D 004, D 008
6
Қазақстан Республикасының өңірлері бойынша үй шаруашылықтарының шығыстары мен табыстары
жылдық
16 сәуір
статистикалық бюллетень
D 003, D 004, D 008
7
Қазақстан Республикасының үй шаруашылықтарындағы азық-түлікті тұтыну
жылдық
17 сәуір
статистикалық бюллетень
D 003, D 004, D 008
8
Халық табыстарын саралаудың негізгі көрсеткіштері
жылдық
20 сәуір
статистикалық бюллетень
D 003, D 004, D 008
9
Халықтың тұрмыс сапасы
жылдық
24 тамыз
статистикалық бюллетень
D 002, D 003, D 004,
D 008
10
Қазақстан Республикасының өңірлері бойынша халықтың атаулы ақшалай табыстарын бағалау
жылдық
25 қыркүйек
жедел ақпарат
сараптамалық бағалау
11
Қазақстан Республикасындағы үй шаруашылықтарының өндірістік қызметі
тоқсандық
26 наурыз,
25 маусым,
24 қыркүйек,
24 желтоқсан
әзірлемелік кестелер
D 004
12
Қазақстан Республикасы үй шаруашылықтарының табыстары мен шығыстары
тоқсандық
11 наурыз,
10 маусым,
10 қыркүйек,
10 желтоқсан
статистикалық бюллетень
D 003, D004, D008
13
Қазақстан Республикасы халқының табыстары мен шығыстары
тоқсандық
11 наурыз,
10 маусым,
10 қыркүйек,
10 желтоқсан
статистикалық бюллетень
D 003, D 004, D 008
14
Қазақстан Республикасы халқының табыстарын саралаудың негізгі көрсеткіштері
тоқсандық
10 наурыз,
8 маусым,
9 қыркүйек,
9 желтоқсан
статистикалық бюллетень
D 003, D 004, D 008
15
Қазақстан Республикасының үй шаруашылықтарындағы азық-түлікті тұтыну
тоқсандық
4 наурыз,
3 маусым,
7 қыркүйек,
7 желтоқсан
статистикалық бюллетень
D 003, D 004, D 008
16
Қазақстан Республикасының өңірлері бойынша халықтың атаулы ақшалай табыстарын бағалау
тоқсандық
27 наурыз,
26 маусым,
28 қыркүйек,
28 желтоқсан
жедел ақпарат
сараптамалық бағалау
17
Қазақстан Республикасындағы күнкөрістің ең төменгі деңгейінің шамасы
айлық
30 қаңтар,
27 ақпан,
30 наурыз,
30 сәуір,
29 мамыр,
30 маусым,
30 шілде,
28 тамыз,
30 қыркүйек,
30 қазан,
30 қараша,
30 желтоқсан
статистикалық бюллетень
Ц-101, Ц-101э
18
Қазақстан Республикасындағы күнкөрістің ең төменгі деңгейінің шамасы
айлық
5 қаңтар,
3 ақпан,
3 наурыз,
2 сәуір,
5 мамыр,
2 маусым,
2 шілде,
4 тамыз,
2 қыркүйек,
2 қазан,
3 қараша,
3 желтоқсан
жедел ақпарат
Ц-101, Ц-101э
19
Қазақстан Республикасындағы күнкөрістің ең төменгі деңгейінің шамасы
жылдық
12 қаңтар
жедел ақпарат
Ц-101, Ц-101э
20
ХВҚ, Еуростат, БҰҰ ЕЭК, ТМД Статистикалық комитеті халықаралық ұйымдары мен статистикалық офистеріне арналған кестелік материалдарды (сұрақнамаларды) толтыру
сұраулардың түсуіне қарай
жыл бойы сұраулардың түсуіне қарай
кестелер
D 003, D 004, D 006,
D 008
Тұрғын үй қоры статистикасы
1
Әр шаруашылық кітабы негізінде тұрғын үй қоры тіркелімін өзектендіру
күн сайынғы
жеке сұраулар бойынша
кестелер
әкімшілік дереккөз – кенттің, ауылдың, ауылдық округтың әкімдігі
2
Жылжымайтын мүлік тіркелімі мемлекеттік деректер қорының деректері бойынша тұрғын үй қоры тіркелімін өзектендіру
күн сайынғы
жеке сұраулар бойынша
кестелер
әкімшілік дереккөз – Әділетминінің ЖМТ МДҚ
3
Ескірген және апатты тұрғын үйлер туралы мәліметтер бойынша тұрғын үй қоры тіркелімін өзектендіру
жылына бір рет
жеке сұраулар бойынша
кестелер
әкімшілік дереккөз – жергілікті атқарушы органдар
4
Тұрғын үй қоры тіркелімін іріктемелі зерттеулер негізінде үй шаруашылықтарының саны және тұратындар саны туралы ақпаратпен өзектендіру
айлық,
тоқсандық,
жылдық
жеке сұраулар бойынша
кестелер

Численность детей от 0 до 18 лет Республики Казахстан
квартальная
20 февраля
20 мая,
20 августа,
20 ноября
электронные таблицы для МЗСР
база данных:
ЕДН, МН, ЧН
28
Ожидаемая продолжительность жизни населения Республики Казахстан по областям
годовая
23 апреля
экспресс-информация
база данных: ЕДН, ЧН
29
Коэффициенты рождаемости по возрастным группам
годовая
24 апреля
экспресс-информация
база данных: ЕДН, ЧН
30
Административно-территориальные единицы Республики Казахстан по областям, городам и районам
полугодовая
17 августа
статистический бюллетень
форма Б «Административно-территориальные единицы»
31
Административно-территориальные единицы Республики Казахстан по областям, городам и районам
годовая
16 февраля
статистический бюллетень
форма Б «Административно-территориальные единицы»
32
Административно-территориальные изменения Республики Казахстан
годовая
16 февраля
таблицы для КАТО и численности населения
форма А «Административно-территориальные изменения» (включая поселковые, аульные округи, населенные пункты)
33
Актуализация классификатора КАТО
постоянно
по мере поступления законодательных актов
изменения в КАТО
законодательные акты, совместные решения местных исполнительных и представительных органов после образования, переименования и упразднения административно-территориальных объектов
34
Заполнение табличного материала (вопросников) для международных организаций и статофисов: ООН по народонаселению, ПРООН, СНГ и другое
по мере поступления
месячная, годовая
электронные таблицы
база данных: ЕДН, МН, ЧН
35
Актуализация статистического регистра населения по физическим лицам
ежедневная
по индивидуальным запросам
таблицы
административный источник - ГБД ФЛ МЮ
36
Актуализация статистического регистра населения по сведениям регистрации актов гражданского состояния
ежедневная
по индивидуальным запросам
таблицы
административный источник – ИС ЗАГС МЮ
37
Актуализация статистического регистра населения из врачебных/медицинских свидетельств о рождении, смерти и перинатальной смерти
ежедневная
по индивидуальным запросам
таблицы
административный источник – МЗСР
38
Актуализация статистического регистра населения по получению сведений о гражданах, въезжающих и выезжающих на постоянное место жительства
ежедневная
по индивидуальным запросам
таблицы
административный источник – ЕИС «Беркут» КНБ
39
Актуализация статистического регистра населения по получению сведений о миграции
ежедневная
по индивидуальным запросам
таблицы
административный источник – ИС РП ДРН МВД
40
Актуализация статистического регистра населения о занятости населения, безработице и социальных выплатах
квартальная
по индивидуальным запросам
таблицы
административный источник – ИС МЗСР
Статистика образования
1
Дневные общеобразовательные школы в Республике Казахстан
годовая
30 декабря
статистический бюллетень
административные данные МОН
2
Материальная база и сведения о преподавании иностранных языков в дневных общеобразовательных школах Республики Казахстан
годовая
5 марта
статистический бюллетень
административные данные МОН
3
Распределение числа дневных общеобразовательных школ и численности учащихся по языкам обучения в Республике Казахстан
годовая
21 января
статистический бюллетень
административные данные МОН
4
Вечерние (сменные) общеобразовательные школы в Республике Казахстан
годовая
4 марта
статистический бюллетень
административные данные МОН
5
О послевузовском образовании
годовая
25 декабря
статистический бюллетень
1-НК
6
Техническое и профессиональное образование в Республике Казахстан
годовая
30 декабря
статистический бюллетень
2-НК
7
Высшие учебные заведения Республики Казахстан
годовая
25 декабря
статистический бюллетень
3–НК
8
Постоянные дошкольные организации в Республике Казахстан
годовая
29 апреля
статистический бюллетень
административные данные МОН
9
О финансово-хозяйственной деятельности организаций образования в Республике Казахстан
годовая
30 июня
статистический бюллетень
Соцфин (образование)
10
Об объеме оказанных услуг организациями образования Республики Казахстан
квартальная
27 февраля,
29 мая,
28 августа,
27 ноября
статистический бюллетень
Услуги образования
11
Вопросник ЮНЕСКО
годовая
март-май
таблицы
1-НК, 2-НК, 3-НК, Соцфин (образование), административные данные МОН
12
Вопросник СНГ по отраслям (образование, здавоохранение, пенсии, экология, преступность)
квартальные, полугодовые, годовые
в течение года
таблицы
1-НК, 2-НК, 3-НК, административные данные МОН, МЗСР, КПСиСУ
13
Вопросники ЕЭК ООН
по мере поступления
в течение года
таблицы
1-НК, 2-НК, 3-НК,
административные данные МОН, МЗСР, КПСиСУ
14
Вопросы ЭСКАТО
по мере поступления
в течение года
таблицы
1-НК, 2-НК, 3-НК, административные данные МОН, МЗСР, КПСиСУ
15
Актуализация статистического регистра населения по учащимся, прошедшим единое национальное тестирование или комплексное тестирование Республики Казахстан, а также получившим государственные гранты на обучение
годовая
по индивидуальным запросам
таблицы
административный источник – ИС МОН
16
Актуализация статистического регистра населения сведениями об обучающихся по всем уровням образования
годовая
по индивидуальным запросам
таблицы
административный источник – ИС МОН
Статистика здравоохранения
1
О финансово-хозяйственной деятельности организаций здравоохранения в Республике Казахстан
годовая
30 июня
статистический бюллетень
Соцфин (здравоохранение)
2
Об объеме оказанных услуг в области здравоохранения и предоставления социальных услуг
квартальная
27 февраля,
29 мая,
28 августа,
27 ноября
статистический бюллетень
Услуги здравоохранения
3
Отчет о деятельности санаторно-курортных организаций
годовая
24 апреля
статистический бюллетень
1-санаторий
4
О травматизме, связанном с трудовой деятельностью, и профессиональных заболеваниях в Республике Казахстан
годовая
13 мая
статистический бюллетень
7-ТПЗ
Статистика социального обеспечения
1
Организации по предоставлению специальных социальных услуг
годовая
10 марта
статистический бюллетень
3-собес
Статистика уровня жизни
1
Социально-демографические характеристики домохозяйств по регионам Республики Казахстан
годовая
27 апреля
статистический бюллетень
D 008
2
Сведения о благоустройстве домохозяйств Республики Казахстан
годовая
17 апреля
статистический бюллетень
D 006
3
Наличие земельных участков, скота и техники в домохозяйствах Республики Казахстан
годовая
20 апреля
статистический бюллетень
D 006
4
Производственная деятельность домашних хозяйств в Республике Казахстан
годовая
13 апреля
разработочные таблицы
D 004
5
Расходы и доходы населения по регионам Республики Казахстан
годовая
13 апреля
статистический бюллетень
D 003, D 004, D 008
6
Расходы и доходы домохозяйств по регионам Республики Казахстан
годовая
16 апреля
статистический бюллетень
D 003, D 004, D 008
7
Потребление продуктов питания в домашних хозяйствах Республики Казахстан
годовая
17 апреля
статистический бюллетень
D 003, D 004, D 008
8
Основные показатели дифференциации доходов населения
годовая
20 апреля
статистический бюллетень
D 003, D 004, D 008
9
Качество жизни населения
годовая
24 августа
статистический бюллетень
D 002, D 003, D 004, D 008
10
Оценка номинальных денежных доходов населения по регионам Республики Казахстан
годовая
25 сентября
экспресс-информация
экспертная оценка
11
Производственная деятельность домашних хозяйств в Республике Казахстан
квартальная
26 марта,
25 июня,
24 сентября,
24 декабря
разработочные таблицы
D 004
12
Расходы и доходы домашних хозяйств Республики Казахстан
квартальная
11 марта,
10 июня,
10 сентября,
10 декабря
статистический бюллетень
D 003, D 004, D 008
13
Расходы и доходы населения Республики Казахстан
квартальная
11 марта,
10 июня,
10 сентября,
10 декабря
статистический бюллетень
D 003, D 004, D 008
14
Основные показатели дифференциации доходов населения Республики Казахстан
квартальная
10 марта,
8 июня,
9 сентября,
9 декабря
статистический бюллетень
D 003, D 004, D 008
15
Потребление продуктов питания в домашних хозяйствах Республики Казахстан
квартальная
4 марта,
3 июня,
7 сентября,
7 декабря
статистический бюллетень
D 003, D 004, D 008
16
Оценка номинальных денежных доходов населения по регионам Республики Казахстан
квартальная
27 марта,
26 июня,
28 сентября,
28 декабря
экспресс-информация
экспертная оценка
17
Величина прожиточного минимума в Республике Казахстан
месячная
30 января,
27 февраля,
30 марта,
30 апреля,
29 мая,
30 июня,
30 июля,
28 августа,
30 сентября,
30 октября,
30 ноября,
30 декабря
статистический бюллетень
Ц-101, Ц-101э
18
Величина прожиточного минимума в Республике Казахстан
месячная
5 января,
3 февраля,
3 марта,
2 апреля,
5 мая,
2 июня,
2 июля,
4 августа,
2 сентября,
2 октября,
3 ноября,
3 декабря
экспресс-информация
Ц-101, Ц-101э
19
Величина прожиточного минимума в Республике Казахстан
годовая
12 января
экспресс-информация
Ц-101, Ц-101э
20
Заполнение табличного материала (вопросников) для международных организаций и статофисов: МВФ, Eвростат, ЕЭК ООН, Статкомитет СНГ
по мере поступления запросов
в течение года
по мере
поступления
запросов
таблицы
D 003, D 004, D 006, D 008
Статистика жилищного фонда
1
Актуализация регистра жилищного фонда на основании похозяйственных книг
ежедневная
по индивидуальным запросам
таблицы
административный источник – акимы поселка, села, сельского округа
2
Актуализация регистра жилищного фонда по данным из государственной базы данных регистра недвижимости
ежедневная
по индивидуальным запросам
таблицы
административный источник – ГБД РН МЮ
3
Актуализация регистра жилищного фонда по сведениям о ветхом и аварийном жилье
один раз в год
по индивидуальным запросам
таблицы
административный источник – местные исполнительные органы
4
Актуализация регистра жилищного фонда сведениями о количестве домохозяйств и количестве проживающих на основании выборочных обследований
месячная, квартальная, годовая
по индивидуальным запросам
таблицы

Т-001, D-002
5
Тұрғын үйді сатып алу-сату мәмілелерінің саны
айлық
есепті кезеңнен кейінгі
12-күніне дейін
баспасөз хабарламасы
әкімшілік дереккөз – Әділетмині
Жиынтық статистикалық жарияланымдар
Р/с№
Статистикалық жұмыстың атауы
Шығару кезеңділігі
Пайдаланушылар үшін статистикалық ақпаратты ұсыну мерзімдері
Ұсыну нысаны
1
2
3
4
5
1
Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық дамуы (қазақ және орыс тілдерінде)
ай сайын
15-күні
журнал
Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық дамуы (қазақ тілінде)
ай сайын
15-күні
қысқаша бюллетень
Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық дамуы (орыс тілінде)
ай сайын
15-күні
қысқаша бюллетень
Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық дамуы (ағылшын тілінде)
ай сайын
15-күні
қысқаша бюллетень
2
Қазақстан Республикасының индустриялық-инновациялық даму жөніндегі 2015-2019 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасының көрсеткіштері (қазақ және орыс тілдерінде)
тоқсан сайын
тоқсанына 1 рет
бюллетень
3
Қазақстан және ТМД елдері (орыс тілінде)
тоқсан сайын
тоқсанына 1 рет
журнал
4
Экономика және статистика (орыс тілінде)
тоқсан сайын
тоқсанына 1 рет
ғылыми-ақпараттық журнал
5
Статистикалық көрсеткіштер (орыс және ағылшын тілдерінде)
тоқсан сайын
тоқсанына 1 рет
бюллетень
6
Ауыл дамуының мониторингі 2 бөлімде
(қазақ және орыс тілдерінде)
тоқсан сайын
тоқсанына 2 рет
бюллетень
7
«2014 жылғы алдын ала деректер» қысқаша статистикалық жылнамалығы (қазақ және орыс тілдерінде)
жылына 1 рет
мамыр
жинақ
8
«Қазақстан 2014 жылы» статистикалық жылнамалығы (қазақ және орыс тілдерінде)
жылына 1 рет
қазан
жинақ
9
«Қазақстан 2014 жылы» статистикалық жылнамалығы (ағылшын тілінде)
жылына 1 рет
қазан
жинақ
10
«Қазақстан өңірлері 2014 жылы» статистикалық жылнамалығы (қазақ және орыс тілдерінде)
жылына 1 рет
қараша
жинақ
11
Қазақстан цифрларда
қазақ тілінде
жылына 1 рет
қыркүйек
кітапша
орыс тілінде
жылына 1 рет
қыркүйек
кітапша
ағылшын тілінде
жылына 1 рет
қыркүйек
кітапша
12
Қазақстан өңірлері
қазақ тілінде
жылына 1 рет
қыркүйек
кітапша
орыс тілінде
жылына 1 рет
қыркүйек
кітапша
13
Бүгінгі Қазақстан
қазақ тілінде
жылына 1 рет
қыркүйек
кітапша
орыс тілінде
жылына 1 рет
қыркүйек
кітапша
ағылшын тілінде
жылына 1 рет
қыркүйек
кітапша
14
Қазақстан Республикасының тұрғын үй қоры туралы (қазақ және орыс тілдерінде)
жылына 1 рет
қазан
жинақ
15
Қазақстан Республикасындағы тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық (қазақ және орыс тілдерінде)
жылына 1 рет
қазан
жинақ
16
Қазақстан Республикасының ұлттық шоттары, 2009-2013
қазақ және орыс тілдерінде
жылына 1 рет
сәуір
жинақ
ағылшын тілінде
жылына 1 рет
сәуір
жинақ
17
Қазақстанның негізгі қорлары
қазақ және орыс тілдерінде
жылына 1 рет
қараша
жинақ
ағылшын тілінде
жылына 1 рет
қараша
жинақ
18
Қазақстандағы шағын және орта кәсіпкерлік
қазақ және орыс тілдерінде
жылына 1 рет
қараша
жинақ
ағылшын тілінде
жылына 1 рет
қараша
жинақ
19
Қазақстан Республикасындағы тұтыну нарығындағы баға (қазақ және орыс тілдерінде)
жылына 1 рет
шілде
жинақ
20
Қазақстан Республикасындағы өнеркәсіптегі баға және өндірістік сипаттағы көрсетілген қызметтерге тарифтер (қазақ және орыс тілдерінде)
жылына 1 рет
шілде
жинақ
21
Қазақстан Республикасындағы ауыл, орман және балық шаруашылығындағы баға (қазақ және орыс тілдерінде)
жылына 1 рет
шілде
жинақ
22
Қазақстан Республикасындағы көтерме және сыртқы сауда бағасы (қазақ және орыс тілдерінде)
жылына 1 рет
шілде
жинақ
23
Қазақстан Республикасындағы құрылыс, жүк көлігі және байланыстағы баға (қазақ және орыс тілдерінде)
жылына 1 рет
шілде
жинақ
24
Қазақстан және оның өңірлерінің өнеркәсібі (қазақ және орыс тілдерінде)
жылына 1 рет
қазан
жинақ
25
Қазақстан Республикасындағы ауыл, орман және балық шаруашылығы (қазақ және орыс тілдерінде)
жылына 1 рет
қазан
жинақ
26
Қоршаған ортаны қорғау және Қазақстанның тұрақты дамуы (қазақ және орыс тілдерінде)
жылына 1 рет
қазан
жинақ
27
Қазақстан Республикасындағы қызмет көрсету (қазақ және орыс тілдерінде)
жылына 1 рет
қазан
жинақ
28
Қазақстан Республикасындағы көлік (қазақ және орыс тілдерінде)
жылына 1 рет
қазан
жинақ
29
Қазақстан Республикасында байланыс және ақпараттық-коммуникациялық технологияларды дамыту (қазақ және орыс тілдерінде)
жылына 1 рет
қараша
жинақ
30
Қазақстанның ғылымы және инновациялық қызметі (қазақ және орыс тілдерінде)
жылына 1 рет
қараша
жинақ
31
Ғылым. Инновациялар. Ақпараттық қоғам (қазақ және орыс тілдерінде)
жылына 1 рет
қараша
қысқаша бюллетень
32
Қазақстан туризмі (қазақ және орыс тілдерінде)
жылына 1 рет
қыркүйек
жинақ
33
Қазақстан Республикасындағы бөлшек және көтерме сауда (қазақ және орыс тілдерінде)
жылына 1 рет
қазан
жинақ
34
Қазақстан Республикасының сыртқы саудасы
қазақ және орыс тілдерінде
жылына 1 рет
қараша
жинақ
ағылшын тілінде
жылына 1 рет
қараша
жинақ
35
Қазақстан Республикасының отын-энергетикалық теңгерімі
қазақ және орыс тілдерінде
жылына 1 рет
қараша
жинақ
ағылшын тілінде
жылына 1 рет
қараша
жинақ
36
Қазақстан Республикасы бойынша шикізаттың аса маңызды түрлерінің, өндірістік-техникалық мақсаттағы өнімдердің және тұтыну тауарларының ресурстары мен пайдалану теңгерімдері (қазақ және орыс тілдерінде)
жылына 1 рет
қараша
жинақ
37
Қазақстанның демографиялық жылнамалығы (қазақ және орыс тілдерінде)
жылына 1 рет
қыркүйек
жинақ
38
Қазақстанның әйелдері мен ерлері
қазақ тілінде
жылына 1 рет
қыркүйек
жинақ
орыс тілінде
жылына 1 рет
қыркүйек
жинақ
ағылшын тілінде
жылына 1 рет
қыркүйек
жинақ
39
Қазақстан жастары (қазақ және орыс тілдерінде)
жылына 1 рет
желтоқсан
жинақ
40
Гендерлік ерекшелігі есебімен мүгедектігі бар тұлғалардың өмір сапасы бойынша іріктемелі зерттеудің қорытындылары
қазақ тілінде
біржолғы
тамыз
бюллетень
орыс тілінде
біржолғы
тамыз
бюллетень
Брайль шрифтінде
біржолғы
тамыз
бюллетень
Daisy стандартында
біржолғы
тамыз
бюллетень
41
Қазақстан халқының экономикалық белсенділігі (қазақ және орыс тілдерінде)
жылына 1 рет
тамыз
жинақ
42
Қазақстан Республикасындағы еңбекақы төлеу (қазақ және орыс тілдерінде)
жылына 1 рет
қыркүйек
жинақ
43
Қазақстан Республикасы халқының тұрмыс деңгейі (қазақ және орыс тілдерінде)
жылына 1 рет
қазан
жинақ
44
Қазақстан Республикасы халқының тұрмыс деңгейі. Мониторинг (қазақ және орыс тілдерінде)
тоқсан сайын
қаңтар, сәуір, шілде, қазан
электрондық кестелер
45
Статистикалық жұмыстар жоспары (қазақ және орыс тілдерінде)
жылына 1 рет
ақпан
кітапша
46
Респонденттердің алғашқы статистикалық деректерді ұсыну графигі (қазақ және орыс тілдерінде)
жылына 1 рет
ақпан
электрондық кестелер
47
Статистикалық ақпаратты тарату графигі (қазақ және орыс тілдерінде)
жылына 1 рет
ақпан
электрондық кестелер
48
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Статистика комитетінің 2014 жылғы
қызметі туралы есебі
қазақ және орыс тілдерінде
жылына 1 рет
қаңтар
кітапша
ағылшын тілінде
жылына 1 рет
қаңтар
кітапша
49
Е-статистикасы
қазақ тілінде
жылына 1 рет
тамыз
буклет
орыс тілінде
жылына 1 рет
тамыз
буклет
ағылшын тілінде
жылына 1 рет
тамыз
буклет
50
Экономика салалары бойынша буклеттер (10 атау)
қазақ тілінде
жылына 1 рет
тамыз
буклет
орыс тілінде
жылына 1 рет
тамыз
буклет

Т-001, D-002
5
Количество сделок купли-продажи жилья
месячная
ежемесячно до 12 числа после отчетного периода
пресс-релиз
административный источник – МЮ
Сводные статистические публикации
№ п/п
Наименование статистической публикации
Периодичность выпуска
Сроки представления статистической информации для пользователей
Форма представления
1
2
3
4
5
1
Социально-экономическое развитие Республики Казахстан (на казахском и русском языках)
месячная
15 числа
журнал
Социально-экономическое развитие Республики Казахстан (на казахском языке)
месячная
15 числа
краткий бюллетень
Социально-экономическое развитие Республики Казахстан (на русском языке)
месячная
15 числа
краткий бюллетень
Социально-экономическое развитие Республики Казахстан (на английском языке)
месячная
15 числа
краткий бюллетень
2
Показатели Государственной программы индустриально-инновационного развития Республики Казахстан на 2015-2019 годы (на казахском и русском языках)
квартальная
1 раз в квартал
бюллетень
3
Казахстан и страны СНГ (на русском языке)
квартальная
1 раз в квартал
журнал
4
Экономика и статистика (на русском языке)
квартальная
1 раз в квартал
научно-информационный журнал
5
Статистические показатели (на русском и английском языках)
квартальная
1 раз в квартал
бюллетень
6
Мониторинг развития села в 2-х частях (на казахском и русском языках)
квартальная
1 раз в квартал
бюллетень
7
Краткий статистический ежегодник «Предварительные данные за 2014 год» (на казахском и русском языках)
1 раз в год
май
сборник
8
Статистический ежегодник «Казахстан в 2014 году» (на казахском и русском языках)
1 раз в год
октябрь
сборник
9
Статистический ежегодник «Казахстан в 2014 году» (на английском языке)
1 раз в год
октябрь
сборник
10
Статистический ежегодник «Регионы Казахстана в 2014 году» (на казахском и русском языках)
1 раз в год
ноябрь
сборник
11
Казахстан в цифрах
на казахском языке
1 раз в год
сентябрь
брошюра
на русском языке
1 раз в год
сентябрь
брошюра
на английском языке
1 раз в год
сентябрь
брошюра
12
Регионы Казахстана
на казахском языке
1 раз в год
сентябрь
брошюра
на русском языке
1 раз в год
сентябрь
брошюра
13
Казахстан сегодня
на казахском языке
1 раз в год
сентябрь
брошюра
на русском языке
1 раз в год
сентябрь
брошюра
на английском языке
1 раз в год
сентябрь
брошюра
14
О жилищном фонде Республики Казахстан (на казахском и русском языках)
1 раз в год
октябрь
сборник
15
Жилищно-коммунальное хозяйство в Республике Казахстан (на казахском и русском языках)
1 раз в год
октябрь
сборник
16
Национальные счета Республики Казахстан, 2009-2013
на казахском и русском языках
1 раз в год
апрель
сборник
на английском языке
1 раз в год
апрель
сборник
17
Основные фонды Казахстана
на казахском и русском языках
1 раз в год
ноябрь
сборник
на английском языке
1 раз в год
ноябрь
сборник
18
Малое и среднее предпринимательство в Казахстане
на казахском и русском языках
1 раз в год
ноябрь
сборник
на английском языке
1 раз в год
ноябрь
сборник
19
Цены на потребительском рынке в Республике Казахстан (на казахском и русском языках)
1 раз в год
июль
сборник
20
Цены в промышленности и тарифы на услуги производственного характера в Республике Казахстан (на казахском и русском языках)
1 раз в год
июль
сборник
21
Цены в сельском, лесном и рыбном хозяйстве в Республике Казахстан (на казахском и русском языках)
1 раз в год
июль
сборник
22
Цены оптовой и внешней торговли в Республике Казахстан (на казахском и русском языках)
1 раз в год
июль
сборник
23
Цены в строительстве, грузовом транспорте и связи в Республике Казахстан (на казахском и русском языках)
1 раз в год
июль
сборник
24
Промышленность Казахстана и его регионов (на казахском и русском языках)
1 раз в год
октябрь
сборник
25
Сельское, лесное и рыбное хозяйство в Республике Казахстан (на казахском и русском языках)
1 раз в год
октябрь
сборник
26
Охрана окружающей среды и устойчивое развитие Казахстана (на казахском и русском языках)
1 раз в год
октябрь
сборник
27
Услуги в Республике Казахстан (на казахском и русском языках)
1 раз в год
октябрь
сборник
28
Транспорт в Республике Казахстан (на казахском и русском языках)
1 раз в год
октябрь
сборник
29
Развитие связи и информационно-коммуникационных технологий в Республике Казахстан (на казахском и русском языках)
1 раз в год
ноябрь
сборник
30
Наука и инновационная деятельность Казахстана (на казахском и русском языках)
1 раз в год
ноябрь
сборник
31
Наука. Инновации. Информационное общество (на казахском и русском языках)
1 раз в год
ноябрь
краткий бюллетень
32
Туризм Казахстана (на казахском и русском языках)
1 раз в год
сентябрь
сборник
33
Розничная и оптовая торговля в Республике Казахстан (на казахском и русском языках)
1 раз в год
октябрь
сборник
34
Внешняя торговля Республики Казахстан
на казахском и русском языках
1 раз в год
ноябрь
сборник
на английском языке
1 раз в год
ноябрь
сборник
35
Топливно-энергетический баланс Республики Казахстан
на казахском и русском языках
1 раз в год
ноябрь
сборник
на английском языке
1 раз в год
ноябрь
сборник
36
Балансы ресурсов и использования важнейших видов сырья, продукции производственно-технического назначения и потребительских товаров по Республике Казахстан (на казахском и русском языках)
1 раз в год
ноябрь
сборник
37
Демографический ежегодник Казахстана (на казахском и русском языках)
1 раз в год
сентябрь
сборник
38
Женщины и мужчины Казахстана
на казахском языке
1 раз в год
сентябрь
сборник
на русском языке
1 раз в год
сентябрь
сборник
на английском языке
1 раз в год
сентябрь
сборник
39
Молодежь Казахстана (на казахском и русском языках)
1 раз в год
декабрь
сборник
40
Итоги выборочного обследования по качеству жизни лиц, имеющих инвалидность, с учетом гендерной специфики
на казахском языке
единовременно
август
бюллетень
на русском языке
единовременно
август
бюллетень
на шрифте Брайля
единовременно
август
бюллетень
в стандарте Daisy
единовременно
август
бюллетень
41
Экономическая активность населения Казахстана (на казахском и русском языках)
1 раз в год
август
сборник
42
Оплата труда в Республике Казахстан (на казахском и русском языках)
1 раз в год
сентябрь
сборник
43
Уровень жизни населения в Республике Казахстан (на казахском и русском языках)
1 раз в год
октябрь
сборник
44
Уровень жизни населения Республики Казахстан. Мониторинг (на казахском и русском языках)
квартальная
январь, апрель, июль, октябрь
электронные таблицы
45
План статистических работ (на казахском и русском языках)
1 раз в год
февраль
брошюра
46
График предоставления респондентами первичных статистических данных (на казахском и русском языках)
1 раз в год
февраль
электронные таблицы
47
График распространения статистической информации (на казахском и русском языках)
1 раз в год
февраль
электронные таблицы
48
Отчет о деятельности Комитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан в 2014 году
на казахском и русском языках
1 раз в год
январь
брошюра
на английском языке
1 раз в год
январь
брошюра
49
Е-статистика
на казахском языке
1 раз в год
август
буклет
на русском языке
1 раз в год
август
буклет
на английском языке
1 раз в год
август
буклет
50
Буклеты по отраслям экономики (10 наименований)
на казахском языке
1 раз в год
август
буклет
на русском языке
1 раз в год
август
буклет

2. Ведомстволық статистикалық жарияланымдар
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Су ресурстары комитеті
Р/с №
Статистикалық
жарияланымның атауы
Кезеңділігі
Дереккөздер
(статистикалық нысанның индексі, басқа деректер)
Аяқталу нысаны
Пайдаланушыларға ұсыну мерзімдері
1
2
3
4
5
6
1
Қазақстан Республикасы бойынша суды алу, пайдалану және суды бұрудың негізгі көрсеткіштері
жылдық
2-ТП (сушар)
жинақ
10 қаңтар
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитеті
2
Орман дақылдарымен жұмыс туралы және ормандарды қалпына келтіру туралы есеп
жылдық
8 ОШ
ақпарат
1 желтоқсанға дейін
3
Ағаштар мен бұталар тұқымдарының себу сапасы туралы есеп
жылдық
17 ОШ (орман шаруашылығы)
ақпарат
1 ақпанға дейін
4
Орман өрттері туралы есеп
он күндік
1 өрт (орман)
ақпарат
айдың 9, 19, 29-күндеріне
5
Орман заңнамасын бұзу туралы есеп
тоқсандық
5 орманша
ақпарат
20 қаңтар,
20 сәуір,
20 шілде,
20 қазан
6
Орман қорының мемлекеттік есебі және орман қорын мемлекеттік орман қорының санаттары және жерлер бойынша бөлу
жылдық
1
ақпарат
20 сәуір
7
Ағаш кесу, орманға күтім жасау шаралары, сүрек босату, шырын ағызу және жанама орман пайдалану бойынша есеп
жылына бір рет
3 (жылдық)
ақпарат
1 ақпан
8
Кеспеағаштардағы сүрек қалдықтары және ағаш кесілген жерлерді тазарту туралы есеп
жылдық
4 ОШ (орман шаруашылығы)
ақпарат
1 шілде
9
Кеспеағаш қорын әзірлеу және беру, оның тұқымдық құрамы мен тауарлық құрылымы туралы есеп
жылына бір рет
13 ОШ (орман шаруашылығы)
ақпарат
1 қараша
10
Орман ресурстарын босату және орман табысының түсуі туралы есеп
тоқсандық
ОТ
ақпарат
20 қаңтар,
20 сәуір,
20 шілде,
20 қазан
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігі
1
Еңбек нарығындағы ахуал туралы ақпарат
айлық
3-ЕН (жасырын жұмыссыздық),
1-Е (жұмысқа орналастыру),
шетелдік жұмыс күшін тарту және шетелдік қызметкерлерді Қазақстан Республикасында жұмысқа орналастыру жөніндегі есеп
ақпарат
11 қаңтар,
10 ақпан,
10 наурыз,
12 сәуір,
10 мамыр,
10 маусым,
12 шілде,
10 тамыз,
10 қыркүйек,
11 қазан,
10 қараша,
10 желтоқсан
2
Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық даму қорытындысы (жұмыспен қамту)
тоқсандық
2-Е
(еңбек нарығы)
ақпарат
15 қаңтар,
15 сәуір,
15 шілде,
15 қазан
3
Тұрғын үй көмегін тағайындау және төлеу туралы есеп
тоқсандық
3-тұрғын үй көмегі
ақпарат
15 қаңтар,
15 сәуір,
15 шілде,
15 қазан
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
1
Үкіметтік және мемлекет кепілдік берген қарыздарды, мемлекет кепілгерлігімен берілетін қарыздарды игеру және өтеу туралы ақпарат
айлық
1-ОПЗ
талдамалық жазба
25 қаңтар,
20 ақпан,
20 наурыз,
25 сәуір,
20 мамыр,
20 маусым,
25 шілде,
20 тамыз,
20 қыркүйек,
25 қазан,
20 қараша,
20 желтоқсан
2
Ресми шетелдік заемдары бойынша есеп
тоқсандық
14-ПБ
талдамалық жазба
30 қаңтар,
30 сәуір,
30 шілде,
30 қазан
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің Спорт және дене шынықтыру істері комитеті
1
Дене шынықтыру-сауықтыру және спорт жұмыстарын талдау
жартыжылдық
1-ДШ
талдамалы жазба
21 қаңтар, 21 шілде
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің
Құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері және жер ресурстарын басқару комитеті
1
Қолда бар жерлер және оларды санаттар, жер учаскесінің меншік иелері, жер пайдаланушылар және алқаптар бойынша бөлу туралы
жылдық
22
есеп
20 қаңтар
2
Қолда бар суармалы жерлер және оларды санаттар, жер учаскесінің меншік иелері, жер пайдаланушылар және алқаптар бойынша бөлу туралы
жылдық
22-А
есеп
20 қаңтар
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі
1
Төлем балансы бойынша жиынтық статистикалық есеп
тоқсандық
1-7, 9-10, 14-17 ТБ;
11-ТБ-ЖС, 11-ТБ-ӨС,
11-ОБ, 1-ҚИӨ және басқа да ақпарат
жиынтық статистикалық есеп
31 наурыз,
30 маусым,
30 қыркүйек,
31 желтоқсан
2
Халықаралық инвестициялық ұстаным бойынша жиынтық статистикалық есеп
тоқсандық
1,9,14-16 ТБ;
11-ОБ, 1-ҚИӨ және басқа да ақпарат
жиынтық статистикалық есеп
31 наурыз,
30 маусым,
30 қыркүйек,
31 желтоқсан
3
Жалпы сыртқы борыш бойынша жиынтық статистикалық есеп
тоқсандық
1,9,14-16 ТБ;
11-ОБ, 1- ҚИӨ және басқа да ақпарат
жиынтық статистикалық есеп
31 наурыз,
30 маусым,
30 қыркүйек,
31 желтоқсан
4
Төлем балансына берілген талдамалық түсініктеме
тоқсандық
жиынтық статистикалық есеп
талдамалық жазба
10 сәуір,
10 шілде,
10 қазан,
10 қаңтар
5
Халықаралық инвестициялық ұстанымға берілген талдамалық түсініктеме
тоқсандық
жиынтық статистикалық есеп
талдамалық жазба
10 сәуір,
10 шілде,
10 қазан,
10 қаңтар
6
Жалпы сыртқы борышты бағалауға берілген талдамалық түсініктеме
тоқсандық
жиынтық статистикалық есеп
талдамалық жазба
10 сәуір,
10 шілде,
10 қазан,
10 қаңтар
7
QEDS Дүниежүзілік Банкінің деректер қоры үшін жалпы сыртқы борыш бойынша жиынтық статистикалық есептер
тоқсандық
1-ТБ, 9-ТБ,15-ТБ;
11-ОБ, 1-ҚИӨ және басқа ақпарат
жиынтық статистикалық есептер
17 сәуір,
17 шілде,
17 қазан,
17 қаңтар
8
Дүниежүзілік Банк Борышкерлерінің есептілік жүйесі үшін Жеке кепілдік берілмеген ұзақ мерзімді сыртқы борыш бойынша жиынтық статистикалық есеп (№4 нысан)
жыл сайын
1-ТБ, 9-ТБ, 15-ТБ,
11-ОБ және басқа ақпарат
жиынтық статистикалық есеп
15 сәуір
9
БҰҰ Сауда және даму жөніндегі конференциясы үшін шетелдік тікелей инвестициялар бойынша жиынтық статистикалық есептер
жыл сайын
1-ТБ, 9-ТБ
және басқа ақпарат
жиынтық статистикалық есептер
сұратуда көрсетіледі
10
БҰҰ статистикалық бөлімі үшін қызметтердің халықаралық саудасының статистикасы бойынша жиынтық деректер
тоқсандық
2-ТБ, 3-ТБ, 4-ТБ, 5-ТБ,
6-ТБ, 7-ТБ, 10-ТБ,
11-ТБ-ЖС, 11-ТБ-ӨС
және басқа ақпарат
жиынтық статистикалық есеп
сұратуда көрсетіледі
11
Халықаралық резервтер және шетел валютасындағы өтімділік бойынша есеп
ай сайын
ішкі ақпарат
жиынтық статистикалық есептер
есепті айдан кейінгі айдың 30-на дейін
12
SEFER форматындағы есеп – резервтік активтер нысанында ұсталатын бағалы қағаздарды географиялық бөлуге шолу
жартыжылдық
ішкі ақпарат
жиынтық статистикалық есеп
сұратуда көрсетіледі
13
INFER форматындағы шолу – құралдар бойынша резервтік активтер қозғалысына шолу
жыл сайын
ішкі ақпарат
жиынтық статистикалық есеп
сұратуда көрсетіледі
14
CPIS портфельдік инвестицияларын үйлесімді зерттеу
жыл сайын
1-ТБ, 9-ТБ, 15-ТБ
және басқа ақпарат
жиынтық статистикалық есептер
сұратуда көрсетіледі
15
CDIS тікелей инвестицияларын үйлесімді зерттеу
жыл сайын
1-ТБ, 9-ТБ
және басқа ақпарат
жиынтық статистикалық есептер
сұратуда көрсетіледі
16
Жеке сектордың капиталды таза әкелуі/әкетуі
тоқсандық
1-ТБ, 9-ТБ, 14-ТБ,
15-ТБ, 16-ТБ, 11-ОБ,
1-ҚИӨ және басқа ақпарат
жиынтық статистикалық есептер
31 наурыз,
30 маусым,
30 қыркүйек,
31 желтоқсан
17
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Статистикалық бюллетені
ай сайын
1-9 СБ және басқа ақпарат
статистикалық бюллетень
есепті кезеңнен кейінгі 30-жұмыс күні
18
Ұлттық Банкі бойынша монетарлық шолу (ақша-кредит статистикасын қалыптастыру шеңберінде)
ай сайын
Ұлттық Банктің баланстық шоттары
біріктірілген шолу
13 қаңтар
07 ақпан
11 наурыз
07 сәуір
12 мамыр
06 маусым
08 шілде
08 тамыз
08 қыркүйек
08 қазан
07 қараша
08 желтоқсан
19
Екiншi деңгейдегi банктер және басқа қаржы ұйымдар бойынша монетарлық шолу (ақша-кредит статистикасын қалыптастыру шеңберінде)
ай сайын
Банктердің және басқа қаржы ұйымдардың баланстық шоттары
біріктірілген шолу
27 қаңтар
25 ақпан
25 наурыз
25 сәуір
26 мамыр
25 маусым
25 шілде
25 тамыз
25 қыркүйек
27 қазан
25 қараша
25 желтоқсан
20
«Currency Composition of Foreign Exchange Reserves» (COFER) ХВҚ-ға арналған стандартталған есеп
тоқсандық
Ұлттық Банктің монетарлық шоттары
стандартталған жиынтық есеп
есептік тоқсаннан кейінгі айдың соңына дейін
21
«Central Bank» (1SR) ХВҚ-ға арналған стандартталған есеп
ай сайын
Ұлттық Банктің монетарлық шоттары
стандартталған жиынтық есеп
есептік кезеңнен кейінгі айдың соңына дейін
22
«Other Depository Corporations» (2SR) ХВҚ-ға арналған стандартталған есеп
ай сайын
Екінші деңгейдегі банктердің монетарлық шоттары
стандартталған жиынтық есеп
есептік кезеңнен кейінгі айдың соңына дейін
23
«Monetary Aggregates» (5SR) ХВҚ-ға арналған стандартталған есеп
ай сайын
Ұлттық Банктің және екінші деңгейдегі банктердің монетарлық шоттары
стандартталған жиынтық есеп
есептік кезеңнен кейінгі айдың
соңына дейін
24
«Interest Rates and Share Prices» (6SR) ХВҚ-ға арналған стандартталған есеп
ай сайын
Ұлттық Банк бөлімшелерінің ақпараттары
стандартталған жиынтық есеп
есепті кезеңнен кейінгі 5-жұмыс күні
25
«Exchange Rates and International Reserves» (01R) ХВҚ-ға арналған стандартталған есеп
ай сайын
Ұлттық Банктің монетарлық шоттары; KASE-ң курстар бағамдары бойынша мәліметтер
стандартталған жиынтық есеп
есепті кезеңнен кейінгі 5-жұмыс күні

2. Ведомственные статистические публикации
Комитет по водным ресурсам Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан
№ п/п
Наименование статистической публикации
Периодичность
Источники данных (индекс статистической формы, другие источники)
Форма завершения
Сроки представления пользователям
1
2
3
4
5
6
1
Основные показатели забора, использования и водоотведения вод по Республике Казахстан
годовая
2-ТП (водхоз)
сборник
10 января
Комитет лесного хозяйства и животного мира Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
2
Отчет о работе с лесными культурами и лесовозобновлении
годовая
8 ЛХ
информация
до 1 декабря
3
Отчет о посевных качествах семян древесных и кустарниковых пород
годовая
17 ЛХ (лесное хозяйство)
информация
до 1 февраля
4
Отчет о лесных пожарах
декадная
1 пожар (лес)
информация
9, 19, 29 числа месяца
5
Отчет о нарушениях лесного законодательства
квартальная
5 лесхоз
информация
20 января,
20 апреля,
20 июля,
20 октября
6
Государственный учет лесного фонда и распределение лесного фонда по категориям государственного лесного фонда и угодьям
годовая
1
информация
20 апреля
7
Отчет по рубкам, мерам ухода за лесом, отпуску древесины, подсочке и побочным лесным пользованиям
один раз в год
3 (годовая)
информация
1 февраля
8
Отчет об остатках древесины на лесосеках и очистке мест рубок
годовая
4 ЛХ (лесное хозяйство)
информация
1 июля
9
Отчет о подготовке и передаче лесосечного фонда, его породном составе и товарной структуре
один раз в год
13 ЛХ (лесное хозяйство)
информация
1 ноября
10
Отчет об отпуске лесных ресурсов и поступлении лесного дохода
квартальная
ЛД
информация
20 января,
20 апреля,
20 июля,
20 октября
Министерство здравоохранения и социального развития Республики Казахстан
1
Информация о ситуации на рынке труда
месячная
3-ТН (скрытая безработица), 1-Т (трудоустройство), отчет по привлечению иностранной рабочей силы и трудоустройству иностранных работников в Республике Казахстан
информация
11 января,
10 февраля,
10 марта,
12 апреля,
10 мая,
10 июня,
12 июля,
10 августа,
10 сентября, 11 октября,
10 ноября,
10 декабря
2
Итоги социально-экономического развития Республики Казахстан (занятость)
квартальная
2-Т
(рынок труда)
информация
15 января,
15 апреля,
15 июля,
15 октября
3
Отчет о назначении и выплате жилищной помощи
квартальная
3-жилищная помощь
информация
15 января,
15 апреля,
15 июля,
15 октября
Министерство финансов Республики Казахстан
1
Информация об освоении и погашении правительственных и гарантированных государством займов, займов под поручительство государства
месячная
1-ОПЗ
аналитическая записка
25 января,
20 февраля,
20 марта,
25 апреля,
20 мая,
20 июня,
25 июля,
20 августа,
20 сентября,
25 октября,
20 ноября,
20 декабря
2
Отчет по официальным зарубежным займам
квартальная
14-ПБ
аналитическая записка
30 января,
30 апреля,
30 июля,
30 октября
Комитет по делам спорта и физической культуры
Министерства культуры и спорта Республики Казахстан
1
Анализ физкультурно-оздоровительной и спортивной работы
полугодовая
1-ФК
аналитическая записка
21 января,
21 июля
Комитет по делам строительства, жилищно-коммунального
хозяйства и управления земельными ресурсами
Министерства национальной экономики Республики Казахстан
1
О наличии земель и распределении их по категориям, собственникам земельных участков, землепользователям и угодьям
годовая
22
отчет
20 января
2
О наличии орошаемых земель и распределении их по категориям, собственникам земельных участков, землепользователям и угодьям
годовая
22-А
отчет
20 января
Национальный банк Республики Казахстан
1
Сводный статистический отчет по платежному балансу
квартальная
1-7, 9-10, 14-17 ПБ; 11-ПБ-ОС, 11-ПБ-СЖ, 11-ОБ и другая информация
сводный статистический отчет
31 марта,
30 июня,
30 сентября,
31 декабря
2
Сводный статистический отчет по международной инвестиционной позиции
квартальная
1, 9, 14-17 ПБ; 11-ОБ и другая информация
сводный статистический отчет
31 марта,
30 июня,
30 сентября,
31 декабря
3
Сводный статистический отчет по внешнему долгу
квартальная
1, 9, 14-17 ПБ; 11-ОБ и другая информация
сводный статистический отчет
31 марта,
30 июня,
30 сентября,
31 декабря
4
Аналитический комментарий к платежному балансу
квартальная
сводный статистический отчет
аналитическая записка
12 января,
10 апреля,
10 июля,
12 октября
5
Аналитический комментарий к международной инвестиционной позиции
квартальная
сводный статистический отчет
аналитическая записка
12 января,
10 апреля,
10 июля,
12 октября
6
Аналитический комментарий к оценке внешнего долга
квартальная
сводный статистический отчет
аналитическая записка
12 января,
10 апреля,
10 июля,
12 октября
7
Сводные статистические отчеты по внешнему долгу для базы данных Всемирного Банка QEDS
квартальная
1, 9, 15-ПБ; 11-ОБ и другая информация
сводные статистические отчеты
17 апреля,
17 июля,
17 октября,
17 января
8
Сводный статистический отчет по частному негарантированному долгосрочному внешнему долгу для Системы отчетности должников Всемирного Банка (форма № 4)
ежегодная
1-ПБ, 9-ПБ, 15-ПБ, 11-ОБ и другая информация
сводный статистический отчет
15 апреля
9
Сводные статистические отчеты по иностранным прямым инвестициям для конференции ООН по торговле и развитию
ежегодная
1-ПБ, 9-ПБ и другая информация
сводные статистические отчеты
указываются в запросе
10
Сводные данные по статистике международной торговли услугами для статистического отдела ООН
квартальная
2-ПБ, 3-ПБ, 4-ПБ, 5-ПБ, 6-ПБ, 7-ПБ, 10-ПБ, 11-ПБ-ОС, 11-ПБ-СЖ и другая информация
сводный статистический отчет
указываются в запросе
11
Отчет по международным резервам и ликвидности в иностранной валюте
ежемесячная
внутренняя информация
сводные статистические отчеты
последний рабочий день месяца, следующего за отчетным
12
Отчет в формате SEFER - обзор географического распределения ценных бумаг, удерживаемых в форме резервных активов
полугодовая
внутренняя информация
сводный статистический отчет
указываются в запросе
13
Отчет в формате INFER - обзор движения резервных активов в разрезе инструментов
ежегодная
внутренняя информация
сводный статистический отчет
указываются в запросе
14
Координированное обследование портфельных инвестиций CPIS
полугодовая
1-ПБ, 9-ПБ, 15-ПБ и другая информация
сводные статистические отчеты
указываются в запросе
15
Координированное обследование прямых инвестиций CDIS
ежегодная
1-ПБ, 9-ПБ и другая информация
сводные статистические отчеты
указываются в запросе
16
Чистый ввоз/вывоз капитала частным сектором
квартальная
1-ПБ, 9-ПБ, 14-ПБ, 15-ПБ, 16-ПБ, 17-ПБ, 11-ОБ и другая информация
сводный статистический отчет
31 марта,
30 июня,
30 сентября,
31 декабря
17
Статистический бюллетень Национального Банка Республики Казахстан
ежемесячно
статистические формы ведомственных статистических наблюдений, монетарная статистика и другая информация
статистический бюллетень
30-й рабочий день после отчетного периода
18
Монетарный обзор Национального Банка (в рамках составления денежно-кредитной статистики)
ежемесячно
балансовые
счета
Национального Банка
консолидированный обзор
13 января
7 февраля
11 марта
7 апреля
12 мая
6 июня
8 июля
8 августа
8 сентября
8 октября
7 ноября
8 декабря
19
Монетарные обзоры банков второго уровня и других финансовых организаций (в рамках составления денежно-кредитной статистики)
ежемесячно
балансовые
счета банков и других
финансовых
организаций
консолидированные обзоры
27 января
25 февраля
25 марта
25 апреля
26 мая
25 июня
25 июля
25 августа
25 сентября
27 октября
25 ноября
25 декабря
20
Стандартизированный отчет для МВФ «Currency Composition of Foreign Exchange Reserves» (COFER)
ежеквартально
монетарные счета Национального Банка
сводный стандартизированный отчет
до конца месяца, следующего за отчетным кварталом
21
Стандартизированный отчет для МВФ «Central Bank» (1SR)
ежемесячно
монетарные счета Национального Банка
сводный стандартизированный отчет
до конца месяца, следующего за отчетным периодом
22
Стандартизированный отчет для МВФ «Other Depository Corporations» (2SR)
ежемесячно
монетарные счета банков второго уровня
сводный стандартизированный отчет
до конца месяца, следующего за отчетным периодом
23
Стандартизированный отчет для МВФ «Monetary Aggregates» (5SR)
ежемесячно
монетарные счета Национального Банка и банков второго уровня
сводный стандартизированный отчет
до конца месяца, следующего за отчетным периодом
24
Стандартизированный отчет для МВФ «Interest Rates and Share Prices» (6SR)
ежемесячно
информация подразделений Национального Банка
сводный стандартизированный отчет
5-й рабочий день после отчетного периода
25
Стандартизированный отчет для МВФ «Exchange Rates and International Reserves» (01R)
ежемесячно
монетарные счета Национального Банка; сведения KASE об обменных курсах
сводный стандартизированный отчет
5-й рабочий день после отчетного периода

3-бөлім. Әкімшілік дереккөздердің ресми статистикалық ақпарат қалыптастыру үшін
уәкілетті органға ұсынатын әкімшілік деректерінің тізбесі
Кәсіпорындар статистикасы
Р/с
Ақпараттың атауы
Ұсыну кезеңділігі
Ұсынылатын құжаттың түрі және мемлекеттік орган
Уәкілетті органға ұсыну мерзімі
1
2
3
4
5
1
Тіркелген, есептен шығарылған дара кәсіпкерлер, соның ішінде шаруа немесе фермер қожалықтары туралы және салық есептілігін ұсынуды тоқтатқан салық төлеушілер туралы мәліметтер
күн сайынғы
электрондық,
әкімшілік дереккөз – Қаржымині
күн сайын
2
Дара кәсіпкерлер қызметі туралы жиынтық деректер
тоқсандық
электрондық,
әкімшілік дереккөз – Қаржымині
есепті тоқсаннан кейінгі үшінші айдың 20-күні
3
Заңды тұлғаларды, филиалдар мен өкілдіктерді тіркеу (қайта тіркеу) туралы мәліметтер
күн сайынғы
электрондық,
әкімшілік дереккөз – Әділетмині
күн сайын
4
Міндетті зейнетақы жарналарын аударған жұмыс берушілер туралы мәліметтер
тоқсандық
электрондық,
әкімшілік дереккөз – ДСӘДМ
есепті тоқсаннан кейінгі айдың 5-күні
5
2014 жылы лицензия алған жеке және заңды тұлғалар туралы мәліметтер
жылына бір рет
электрондық,
әкімшілік дереккөз – ИДМ
30 маусым
6
А-1 (түсімділік) статистикалық нысаны бойынша жалпымемлекеттік статистикалық байқауды іріктемелі әдіспен жүргізу үшін заңды тұлғалардағы, филиалдардағы және өкілдіктердегі, сондай-ақ дара кәсіпкерлердегі, соның ішінде шаруа немесе фермер қожалықтарындағы дәнді дақылдарға арналған егістік алқаптарының қолда бары туралы алдын ала мәліметтер
жылына бір рет
электрондық,
әкімшілік дереккөз – жергілікті атқарушы органдар (кенттің, ауылдың, ауылдық округтің әкімдері)
Алматы, Жамбыл, Қызылорда және Оңтүстік Қазақстан облыстары -
10 маусымға дейін.
Ақмола, Ақтөбе, Атырау, Батыс Қазақстан, Қарағанды, Қостанай, Маңғыстау, Павлодар, Солтүстік Қазақстан және Шығыс Қазақстан облыстары – 20 маусымға дейін
7
АШМ деректері бойынша сәйкестендірілген ірі қара мал басының саны туралы мәліметтер
ай сайынғы
электрондық,
әкімшілік дереккөз – АШМ
есепті кезеңнен кейінгі айдың 5-не дейін
Демографиялық статистика
1
Туу туралы
айлық
қағаз түрінде (туу туралы акт жазбасы), әкімшілік дереккөз – жергілікті атқарушы органдар
есепті кезеңнен кейінгі
6-күні
2
Қайтыс болу туралы
айлық
қағаз түрінде (өлім туралы акт жазбасы), әкімшілік дереккөз – жергілікті атқарушы органдар
есепті кезеңнен кейінгі
6-күні
3
Некелесу туралы
айлық
қағаз түрінде (некелесу туралы акт жазбасы), әкімшілік дереккөз – жергілікті атқарушы органдар
есепті кезеңнен кейінгі
6-күні
4
Некені бұзу туралы
айлық
қағаз түрінде (некені бұзу туралы акт жазбасы), әкімшілік дереккөз – жергілікті атқарушы органдар
есепті кезеңнен кейінгі
6-күні
5
Келу туралы
айлық
қағаз түрінде (келу парағына статистикалық есепке алу талоны),
әкімшілік дереккөз – ішкі істер органдары көші-қон полициясының аумақтық бөлімшелері
есепті кезеңнен кейінгі
6-күні
6
Кету туралы
айлық
қағаз түрінде (кету парағына статистикалық есепке алу талоны),
әкімшілік дереккөз – ішкі істер органдары көші-қон полициясының аумақтық бөлімшелері
есепті кезеңнен кейінгі
6-күні
7
Жеке тұлғалар туралы мәліметтер
күн сайынғы
электрондық
әкімшілік дереккөз – Әділетмині
күн сайын
8
Азаматтық хал актілерін тіркеу туралы мәліметтер
күн сайынғы
электрондық
әкімшілік дереккөз – Әділетмині
күн сайын
9
Туу, қайтыс болу және перинаталдық өлім туралы мәліметтер
күн сайынғы
электрондық
әкімшілік дереккөз –
ДСӘДМ
күн сайын
10
Халықтың жұмыспен қамтылуы, жұмыссыздық және әлеуметтік төлемақылар туралы мәліметтер
тоқсандық
электрондық
әкімшілік дереккөз –
ДСӘДМ
есепті тоқсаннан кейінгі
15-күні
11
Тұрақты тұрғылықты жерге келетін және кететін азаматтар туралы
мәліметтер
күн сайынғы
электрондық
әкімшілік дереккөз –
ҰҚК
күн сайын
12
Халықтың көші-қоны туралы мәліметтер
күн сайынғы
электрондық
әкімшілік дереккөз –
ІІМ
күн сайын
Білім беру статистикасы
1
Қазақстан Республикасының ұлттық бірыңғай тестілеуден немесе кешенді тестілеуден өткен, сондай-ақ оқуға мемлекеттік гранттарды алған оқушылар туралы мәліметтер
жылдық
электрондық
әкімшілік дереккөз – БҒМ
1 қазан
2
Білім берудің барлық деңгейлері бойынша білім алушылар туралы мәліметтер
жылдық
электрондық
әкімшілік дереккөз – БҒМ
1 қараша
Тұрғын үй қоры статистикасы
1
Тұрғын үй қоры объектілері туралы мәліметтер
күн сайынғы
электрондық
әкімшілік дереккөз – Әділетмині
күн сайын
2
Әр шаруашылық кітабы негізінде тұрғын үй қоры объектілері бойынша мәліметтер
тоқсан сайынғы,
жылдық
әкімшілік дереккөз – кенттің, ауылдың, ауылдық округтың әкімдері
есепті тоқсаннан кейінгі 15 күні,
20 желтоқсанға дейін
3
Ескірген және апатты тұрғын үйлер туралы мәліметтер
жылдық
әкімшілік дереккөз – жергілікті атқарушы органдар
15 тамызға дейін
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
АТМЭӘК
АШМ
- БҰҰ-ның Азия және Тынық мұхиты елдеріне арналған Экономикалық және әлеуметтік комиссиясы
- Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі
ӘАОЖ
Әділетмині
Әділетминінің
АХАЖ АЖ
- әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші
- Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі
- Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің АХАЖ ақпараттық жүйесі
Әділетминінің ЖМТ МДҚ
- Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің «Жылжымайтын мүлік тіркелімі» мемлекеттік деректер қоры
Әділетминінің
ЖТ МДҚ
- Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің «Жеке тұлғалар» мемлекеттік деректер қоры
Әділетминінің
ЗТ МДҚ
- Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің «Заңды тұлғалар» мемлекеттік деректер қоры
БҒМ
- Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
БҒМ АЖ
- Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің ақпараттық жүйесі
БҰҰ
- Біріккен Ұлттар Ұйымы
БҰҰ ЕЭК
- Біріккен Ұлттар Ұйымының Еуропалық экономикалық комиссиясы
БҰҰ ҚӨ
- Біріккен Ұлттар Ұйымының Қазақстандағы өкілдігі
ГЖПК
- Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің Геология және жер қойнауын пайдалану комитеті
ДК
дара кәсіпкер
ДСӘДМ
- Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігі
ДСӘДМ-нің АЖ
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігінің ақпараттық жүйесі
ЕЭК
- Еуропалық экономикалық кеңістік
ЖІӨ
ИДМ
МКК
- Жалпы ішкі өнім
- Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі
- Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті
Қаржымині
- Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
ҚСжАЕК
- Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының Құқықтық статистика және арнайы есепке алу жөніндегі комитеті
ҚТҮКШІжЖРБК
- Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері және жер ресурстарын басқару комитеті
ТМД
- Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы
ҰБ
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі
ҰҚК
- Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті
ҰҚК-нің «Бүркіт» БАЖ
- Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің «Бүркіт» бірыңғай ақпараттық жүйесі
ҰШЖ
- ұлттық шоттар жүйесі
ХВҚ
- Халықаралық валюта қоры
ХЕҰ
- Халықаралық еңбек ұйымы
ХК
- халықтың көші-қоны
ХС
- халық саны
ХСБ
- Халықаралық салыстырулар бағдарламасы
ХТҚ
- халықтың табиғи қозғалысы
ІІМ
- Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі
ІІМ-нің «ХТҚ» ТП» АЖ
- Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің «Халықты тіркеу және құжаттандыру» тіркеуші пункті» ақпараттық жүйесі
ЮНЕСКО
- Білім, ғылым және мәдениет мәселелері жөніндегі Біріккен Ұлттар Ұйымы
CDIS
- Coordinated Direct Investment Survey
CPIS
- Coordinated Portfolio Investment Survey
INFER
- Instrument composition of country transactions in foreign exchange reserves
QEDS
- Quarterly External Debt Statistics
SEFER
- Securities Held as Foreign Exchange Reserves

Раздел 3. Перечень административных данных, представляемых
административными источниками в уполномоченный орган для формирования
официальной статистической информации
Статистика предприятий
№ п/п
Наименование информации
Периодичность представления
Вид представляемого документа и государственный орган
Срок представления в уполномоченный орган
1
2
3
4
5
1
Сведения о зарегистрированных, снятых с учета индивидуальных предпринимателях, в том числе крестьянских или фермерских хозяйств и налогоплательщиках, приостановивших представление налоговой отчетности
ежедневная
электронный,
административный
источник – МФ
ежедневно
2
Сводные данные о деятельности индивидуальных предпринимателей
квартальная
электронный,
административный
источник – МФ
20 числа третьего месяца, следующего за отчетным кварталом
3
Сведения о регистрации (перерегистрации) юридических лиц, филиалов и представительств
ежедневная
электронный,
административный
источник – МЮ
ежедневно
4
Сведения о работодателях, перечисливших обязательные пенсионные взносы
квартальная
электронный,
административный
источник – МЗСР
5 числа после отчетного квартала
5
Сведения о физических и юридических лицах, получивших лицензию в 2014 году
один раз в год
электронный,
административный
источник – МИР
30 июня
6
Предварительные сведения о наличии посевных площадей под зерновыми культурами у юридических лиц, филиалов и представительств, а также индивидуальных предпринимателей, в том числе крестьянских или фермерских хозяйств, для проведения общегосударственного статистического наблюдения выборочным методом по статистической форме А-1 (урожайность)
один раз в год
электронный, административный источник – местные исполнительные органы (акимы поселка, села, сельского округа)
Алматинская, Жамбылская, Кызылординская и Южно-Казахстанская области – до 10 июня, Акмолинская, Актюбинская, Атырауская, Западно-Казахстанская, Карагандинская, Костанайская, Мангистауская, Павлодарская, Северо-Казахстанская и Восточно-Казахстанская области - до 20 июня
7
Сведения о количестве идентифицированных голов крупного рогатого скота по данным МСХ
ежемесячная
электронный,
административный
источник – МСХ
до 5 числа месяца, следующего за отчетным
Демографическая статистика
1
О рождении
месячная
бумажный (записи актов о рождении), административный источник – местные исполнительные органы
6 числа после
отчетного периода
2
О смерти
месячная
бумажный (записи актов о смерти), административный источник – местные исполнительные органы
6 числа после
отчетного периода
3
О заключении брака
месячная
бумажный (записи актов о заключении брака), административный источник –  местные исполнительные органы
6 числа после
отчетного периода
4
О расторжении брака
месячная
бумажный (записи актов о расторжении брака), административный источник – местные исполнительные органы
6 числа после
отчетного периода
5
О прибытии
месячная
бумажный (талоны статистического учета к листкам прибытия), административный источник – территориальные подразделения миграционной полиции внутренних дел
6 числа после
отчетного периода
6
Об убытии
месячная
бумажный (талоны статистического учета к листкам убытия), административный источник – территориальные подразделения миграционной полиции внутренних дел
6 числа после
отчетного периода
7
Сведения о физических лицах
ежедневная
электронный,
административный
источник – МЮ
ежедневно
8
Сведения о регистрации актов гражданского состояния
ежедневная
электронный,
административный
источник – МЮ
ежедневно
9
Сведения о рождении, смерти и перинатальной смерти
ежедневная
электронный,
административный
источник – МЗСР
ежедневно
10
Сведения о занятости населения, безработице и социальных выплатах
квартальная
электронный,
административный
источник – МЗСР
15 числа после отчетного квартала
11
Сведения о гражданах, въезжающих и выезжающих на постоянное место жительства
ежедневная
электронный,
административный
источник – КНБ
ежедневно
12
Сведения о миграции населения
ежедневная
электронный,
административный
источник – МВД
ежедневно
Статистика образования
1
Сведения по учащимся, прошедшим единое национальное тестирование или комплексное тестирование Республики Казахстан, а также получившим гранты на обучение
годовая
электронный,
административный
источник – МОН
1 октября
2
Сведения об обучающихся по всем уровням образования
годовая
электронный,
административный
источник – МОН
1 ноября
Статистика жилищного фонда
1
Сведения об объектах жилищного фонда
ежедневная
электронный,
административный
источник – МЮ
ежедневно
2
Сведения об объектах жилищного фонда на основании похозяйственных книг
ежеквартальная, годовая
административный источник – акимы поселка, села, сельского округа
15 числа после отчетного квартала, до 20 декабря
3
Сведения о ветхом и аварийном жилье
годовая
административный источник – местные исполнительные органы
15 августа
Примечание: расшифровка аббревиатур:
ЭСКАТО
- Экономическая и социальная комиссия ООН для стран Азии и Тихого океана
МСХ
- Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
КАТО
- классификатор административно-территориальных объектов
МЮ
- Министерство юстиции Республики Казахстан
ИС ЗАГС МЮ
- информационная система ЗАГС Министерства юстиции Республики Казахстан
ГБД РН МЮ
- государственная база данных «Регистр недвижимости» Министерства юстиции Республики Казахстан
ГБД ФЛ МЮ
- государственная база данных «Физические лица» Министерства юстиции Республики Казахстан
ГБД ЮЛ МЮ
- государственная база данных «Юридические лица» Министерства юстиции Республики Казахстан
МОН
- Министерство образования и науки Республики Казахстан
ИС МОН
- информационная система Министерства образования и науки Республики Казахстан
ООН
- Организация Объединенных Наций
ЕЭК ООН
- Европейская экономическая комиссия Организации Объединенных Наций
ПРООН
- Представительство Организации Объединенных Наций в Казахстане
КГН
- Комитет геологии и недропользования Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан
ИП
- индивидуальный предприниматель
МЗСР
- Министерство здравоохранения и социального развития Республики Казахстан
ИС МЗСР
- информационная система Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
ЕЭП
- Европейское экономическое пространство
ВВП
- внутренний валовой продукт
МИР
- Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
КГД
- Комитет государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан
МФ
- Министерство финансов Республики Казахстан
КПСиСУ
- Комитет по правовой статистике и специальным учетам Генеральной прокуратуры Республики Казахстан
КДСЖКХиУЗР
- Комитет по делам строительства, жилищно-коммунального хозяйства и управления земельными ресурсами Министерства национальной экономики Республики Казахстан
СНГ
- Содружество Независимых Государств
НБ
- Национальный Банк Республики Казахстан
КНБ
- Комитет национальной безопасности Республики Казахстан
ЕИС «Беркут» КНБ
- единая информационная система «Беркут» Комитета национальной безопасности Республики Казахстан
СНС
- система национальных счетов
МВФ
- Международный валютный фонд
МОТ
- Международная организация труда
МН
- миграция населения
ЧН
- численность населения
ПМС
- Программа международных сопоставлений
ЕДН
- естественное движение населения
МВД
- Министерство внутренних дел Республики Казахстан
ИС «РП ДРН» МВД
- информационная система «Регистрационный пункт «Документирование и регистрация населения» Министерства внутренних дел Республики Казахстан
ЮНЕСКО
- Организация Объединенных Наций по вопросам образования, науки и культуры
CDIS
- Coordinated Direct Investment Survey
CPIS
- Coordinated Portfolio Investment Survey
INFER
- Instrument composition of country transactions in foreign exchange reserves
QEDS
- Quarterly External Debt Statistics
SEFER
- Securities Held as Foreign Exchange Reserves