Астана қаласының мектепке дейінгі ұйымдарындағы 2014 жылға бір тәрбиеленушіге мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыруды және ата-ананың ақы төлеу көлемін бекіту туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 6 наурыздағы № 107-357 қаулысы. Астана қаласының Әділет департаментінде 2014 жылғы 4 сәуірде № 805 болып тіркелді. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 20 наурыздағы № 107-384 қаулысымен
Ескерту. Қаулының күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 20.03.2015 № 107-384 қаулысымен.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңы 27-бабының 2-тармағына, «Білім туралы» 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңы 6-бабының 3-тармағының 7-1) тармақшасына, «Балаларды мектепке дейінгі тәрбиемен және оқытумен қамтамасыз ету жөніндегі 2010-2020 жылдарға арналған «Балапан» бағдарламасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 28 мамырдағы № 488 қаулысына сәйкес Астана қаласының әкімдігіҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Астана қаласының мектепке дейінгі ұйымдарындағы 2014 жылға бір тәрбиеленушіге мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, мемлекеттік білім беру тапсырысының және ата-ананың ақы төлеу көлемі қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. «Астана қаласы «Алматы» ауданы әкімінің аппараты», «Астана қаласы «Есіл» ауданы әкімінің аппараты», «Астана қаласы«Сарыарқа» ауданы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемелері (бұдан әрі – Бюджеттік бағдарламалар әкімшілігі) олардың бекітілген қаржыландыру жоспарлары шеңберінде тәрбиелеу мен оқыту бойынша мектепке дейінгі ұйымдардың ағымдағы шығындарын өтесін.
3. «Астана қаласының Білім басқармасы» мемлекеттік мекемесінің басшысы осы қаулыны әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді, оны кейіннен бұқаралық ақпарат құралдарында және Астана қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында ресми жариялауды қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің орынбасары А.Ғ. Балаеваға жүктелсін.

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы в расчете на одного воспитанника на 2014 год в дошкольных организациях города Астаны
Постановление акимата города Астаны от 6 марта 2014 года № 107-357. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 4 апреля 2014 года № 805. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 20 марта 2015 года № 107-384
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 20.03.2015 № 107-384.
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 7-1) пункта 3 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года «Об образовании», постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 мая 2010 года № 488 «Об утверждении программы по обеспечению детей дошкольным воспитанием и обучением «Балапан» на 2010-2020 годы» акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы в расчете на одного воспитанника на 2014 год в дошкольных организациях города Астаны согласно приложению.
2. Государственным учреждениям «Аппарат акима района «Алматы» города Астаны», «Аппарат акима района «Есиль» города Астаны», «Аппарат акима района «Сарыарка» города Астаны» (далее – Администратор бюджетных программ) произвести возмещение текущих затрат дошкольных организаций по воспитанию и обучению в пределах утвержденных ими планов финансирования.
3. Руководителю Государственного учреждения «Управление образования города Астаны» произвести государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции с последующим опубликованием в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на сайте акимата города Астаны.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Астаны Балаеву А.Г.

5. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Әкім                                       И. Тасмағамбетов
Астана қаласы әкімдігінің
2014 жылғы 6 наурыздағы
№ 107-357 қаулысына
қосымша
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Астана қаласы әкімдігінің 13.11.2014 № 107-1890 (алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Астана қаласының мектепке дейінгі ұйымдарындағы 2014 жылға бір
тәрбиеленушіге мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуға
мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы
қаржыландыруды және ата-ананың ақы төлеу көлемі
Р/с №
Білім беру және тәрбиелеудегі мектепке дейінгі ұйымдардың атауы
Мемлекеттік білім беру тапсырысы, орындар саны
Айына бір тәрбиеленушіге шаққандағы жан басына шаққандағы қаржыландыру көлемі (теңге)
Ата-ананың бір тәрбиеленушіге айына ақы төлеу көлемі (теңге)
Бюджеттік бағдарламалар әкімшілері – «Астана қаласы «Алматы» ауданы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1
2
3
4
5
1.
Астана қаласы Білім басқармасының
«№ 1 «Бәйтерек» балабақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны

5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким                                       И. Тасмагамбетов
Приложение
к постановлению акимата
города Астаны
от 06 марта 2014 года № 107-357
Государственный образовательный заказ
на дошкольное воспитание и обучение,
размер подушевого финансирования
и родительской платы в расчете
на одного воспитанника на 2014 год
в дошкольных организациях города Астаны
Сноска. Приложение в редакции постановления акимата города Астаны от 13.11.2014 № 107-1890 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования).
п/п
Наименование организации дошкольного воспитания и обучения
Государственный образовательный заказ, количество мест
Размер подушевого финансирования в расчете на одного воспитанника в месяц (тенге)
Размер родительской платы на одного воспитанника в месяц (тенге)
Администратор бюджетных программ - Государственное учреждение
«Аппарат акима района «Алматы» города Астаны»
1.
Государственное коммунальное казенное предприятие «Ясли-сад № 1 «Бәйтерек» Управления образования города Астаны