2015 жылы ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 30 желтоқсандағы № 158-2200 қаулысы. Астана қаласының Әділет департаментінде 2015 жылғы 8 қаңтарда № 870 болып тіркелді. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 28 желтоқсандағы № 158-2402 қаулысымен
Ескерту. Қаулының күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 28.12.2015 № 158-2402 (алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының «Халықты жұмыспен қамту туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңы 7-бабының 5) тармақшасына, 20-бабының  1-тармағына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына сәйкес, халықты жұмыспен қамтамасыз етуге мемлекеттік кепілдік беру жүйесін кеңейту мақсатында Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2015 жылы жұмыссыздар үшін ақылы қоғамдық жұмыстар ұйымдастырылатын кәсіпорындар мен ұйымдардың тізбесі (бұдан әрі – Тізбе) қосымшаға сәйкес бекітілсін.
Тиісті қаржылық жылға осы мақсаттарға бөлінген қаражат шегінде әлеуметтік-пайдалы бағыты бар және жұмыскерлердің алдын ала кәсіптік дайындығын талап етпейтін қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыруға «Астана қаласының Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы» мемлекеттік мекемесіне (бұдан әрі – Басқарма) өтінімдер берген ұйымдар мен кәсіпорындар Тізбеге енгізуге жатады.
2. «Алматы», «Есіл», «Сарыарқа» аудандарының әкімдері Басқармамен бірлесіп 2015 жылы қолайлы жұмыс іздеуде қиындық көріп жүрген жұмыссыздар үшін ақылы қоғамдық жұмыстар ұйымдастырсын.
3. Ақылы қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсынысты:
өтініш берген жұмыс орындары қажеттілігі санында – 3310 адамға;
бекітілген жұмыс орындары қажеттілігі санында – 1375 адамға белгілесін.
4. Ақылы қоғамдық жұмыстармен қамтылатын жұмыссыздарға еңбекақы төлемі Астана қаласының 2015 жылға арналған бюджетінде қарастырылған қаражат шегінде ең төменгі еңбекақыдан екіден артық емес көлемінде нақты орындалған жұмыс көлемі үшін жергілікті бюджет қаражатынан жүргізілсін.
Ұйымдар мен кәсіпорындар атқарылған жұмыстың санына, сапасы мен күрделілігіне байланысты өз қаражаты есебінен жұмыссыздарға нақты атқарылған жұмысқа қосымша үстемеақы белгілеуге құқылы.
5. Басқарма:
халықты, сондай-ақ қаланың кәсіпорындары мен ұйымдарын қоғамдық жұмыстардың ұйымдастырылуы, өткізілуі және олардың төлем тәртібі туралы хабардар етуді қамтамасыз етсін;
осы қаулыны әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді, кейіннен ресми және мерзiмдi баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкiметi айқындайтын интернет-ресурста және Астана қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында жариялануын жүргізсін.

Об организации оплачиваемых общественных работ в 2015 году
Постановление акимата города Астаны от 30 декабря 2014 года № 158-2200. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 8 января 2015 года № 870. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 28 декабря 2015 года № 158-2402
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 28.12.2015 № 158-2402 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 5) статьи 7пунктом 1 статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», в целях расширения системы государственных гарантий обеспечения занятости населения, акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень предприятий и организаций, в которых будут организованы оплачиваемые общественные работы для безработных в 2015 году (далее – Перечень) согласно приложению.
Включению в Перечень подлежат предприятия и организации, подавшие в Государственное учреждение «Управление занятости и социальных программ города Астаны» (далее – Управление) заявки на организацию общественных работ, не требующих предварительной профессиональной подготовки работника и имеющих социально-полезную направленность, в пределах средств, выделенных на данные цели на соответствующий финансовый год.
2. Акимам районов «Алматы», «Есиль», «Сарыарка» совместно с Управлением организовать в 2015 году оплачиваемые общественные работы для безработных, испытывающих затруднения в поиске подходящей работы.
3. Определить спрос и предложение на оплачиваемые общественные работы:
в количестве заявленной потребности рабочих мест – 3310 человек;
в количестве утвержденной потребности рабочих мест – 1375 человек.
4. Оплату труда безработных, занятых на оплачиваемых общественных работах, производить из средств местного бюджета за фактически выполненный объем работ в размере не более двух минимальных заработных плат в пределах средств, предусмотренных в бюджете города Астаны на 2015 год.
В зависимости от количества, качества и сложности выполняемой работы предприятия и организации за счет собственных средств вправе устанавливать безработным дополнительные надбавки за фактически выполненную работу.
5. Управлению:
обеспечить информирование населения, а также предприятия и организации города об организации и проведении общественных работ и порядке их оплаты;
произвести государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции с последующим его опубликованием в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе акимата города Астаны.

6. Астана қаласы әкімдігінің:
«2014 жылы ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы» 2013 жылғы 11 желтоқсандағы № 158-2106 (Нормативтiк-құқықтық актілерді мемлекеттiк тіркеу тiзiлiмiнде 2013 жылғы 27 желтоқсанда № 798 болып тiркелген, «Астана ақшамы» газетінің 2013 жылғы 28 желтоқсандағы № 154 нөмірінде, «Вечерняя Астана» газетінің 2013 жылғы 28 желтоқсандағы № 147 нөмірінде жарияланған);
«2014 жылы ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы» Астана қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 11 желтоқсандағы № 158-2106 қаулысына толықтырулар енгізу туралы» 2014 жылғы 18 сәуірдегі № 158-638 (Нормативтiк-құқықтық актілерді мемлекеттiк тіркеу тiзiлiмiнде 2014 жылғы 20 мамырда № 813 болып тiркелген, «Астана ақшамы» газетінің 2014 жылғы 24 мамырдағы № 56 нөмірінде, «Вечерняя Астана» газетінің 2014 жылғы 24 мамырдағы № 55 нөмірінде жарияланған) қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
7. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің орынбасары Е.Ә. Аманшаевқа жүктелсін.
8. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күннен он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Әкiм                                       Ә. Жақсыбеков
Астана қаласы әкімдігінің
2014 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 158-2200 қаулысына
қосымша
2015 жылы жұмыссыздар үшін ақылы қоғамдық жұмыстар
ұйымдастырылатын кәсіпорындар мен ұйымдардың

6. Признать утратившими силу постановления акимата города Астаны:
от 11 декабря 2013 года № 158-2106 «Об организации оплачиваемых общественных работ в 2014 году» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 27 декабря 2013 года № 798, опубликовано в газетах «Астана ақшамы» от 28 декабря 2013 года № 154 и «Вечерняя Астана» от 28 декабря 2013 года № 147);
от 18 апреля 2014 года № 158-638 «О внесении дополнений в постановление акимата города Астаны от 11 декабря 2013 года № 158-2106 «Об организации оплачиваемых общественных работ в 2014 году» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 20 мая 2014 года № 813, опубликовано в газетах «Астана ақшамы» от 24 мая 2014 года № 56 и «Вечерняя Астана» от 24 мая 2014 года № 55).
7. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Астаны Аманшаева Е.А.
8. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Аким                                       А. Джаксыбеков
Приложение
к постановлению акимата
города Астаны
от 30 декабря 2014 года № 158-2200
Перечень
предприятий и организаций, в которых будут
организованы оплачиваемые общественные
работы для безработных в 2015 году

Ескерту. Тізбеге өзгерістер енгізілді - Астана қаласы әкімдігінің 20.07.2015 № 158-1209 қаулысымен.
Р/с №
Кәсіпорындардың, ұйымдардың атауы
Жұмыс түрлері
Көлемі мен нақты жағдайлары
Қаржыландыру көзі
1
2
3
4
5
1
«Нұр Отан» партиясы» қоғамдық бірлестігінің Астана қаласы Алматы аудандық филиалы
Қоғамдық науқандарды ұйымдастыруға және өткiзуге, халықпен жұмыс істеуге көмек көрсету.
Әртүрлi құжаттарды өңдеу бойынша техникалық жұмыстарды жүргiзуге көмек көрсету
5 күндік жұмыс аптасына 8 сағаттан артық емес жұмыс күні
Жергілікті бюджет
2
«Нұр Отан» партиясы» қоғамдық бірлестігінің Астана калалық филиалы
3
Астана қаласының «Қазақ соқырлар қоғамы» қоғамдық бірлестігінің қалалық басқармасының филиалы
Әртүрлi құжаттарды және басқаларды өңдеу бойынша техникалық жұмыстарды жүргiзуге көмек көрсету
5 күндік жұмыс аптасына 8 сағаттан артық емес жұмыс күні
Жергілікті бюджет
4
Қазақстан Республикасы Денсаулық  сақтау және әлеуметтік даму министрлігінің «Зейнетақы төлеу жөніндегі орталығы» РМҚК Астана қалалық филиалы
5
«Астана қаласының Тұрғын үй басқармасы» мемлекеттік мекемесінің шаруашылық жүргізу құқығындағы «Қалалық жылжымайтын мүлік» МКК
6
«Астана қаласының Қаржы басқармасы» мемлекеттік мекемесінің шаруашылық жүргізу құқығындағы «Астана қаласы Коммуналдық меншік қоры» МКК
Саябақ аумағын және басқаларды абатттандыру және экологиялық тазартуға қатысу
7
Астана қаласы Білім басқармасының «Гуманитарлық колледжі» МКҚК
Әртүрлi құжаттарды өңдеу бойынша техникалық жұмыстарды жүргiзуге көмек көрсету
8
Астана қаласы әкімдігінің «ЖИТС-тың алдын алу және оған қарсы күрес орталығы» МКҚК
Инъекциялық есiрткi құралдарын тұтынушылар арасында алдын алу жұмыстарын жүргiзуге көмек көрсету
9
Астана қаласы әкімдігінің  «Атамекен» Қазақстан картасы» этно-мемориалдық кешені» МКҚК
Қоғамдық науқандарды ұйымдастыруға және өткiзуге, халықпен жұмыс істеуге көмек көрсету.
Әртүрлi құжаттарды өңдеу бойынша техникалық жұмыстарды жүргiзуге көмек,  әлеуметтік қызмет көрсету
5 күндік жұмыс аптасына 8 сағаттан артық емес жұмыс күні
Жергілікті бюджет
10
Астана қаласы Білім басқармасының «№ 23 «Алтын бесік»  балабақшасы»  МКҚК
11
Астана қаласы Білім басқармасының «Астана қаласының № 65 мектеп гимназиясы» ММ
12
«Астана қаласы әкімінің аппараты» ММ
Қоғамдық науқандарды ұйымдастыруға және өткiзуге, халықпен жұмыс істеуге көмек көрсету
Әртүрлi құжаттарды өңдеу бойынша техникалық жұмыстарды жүргiзуге көмек көрсету
5 күндік жұмыс аптасына 8 сағаттан артық емес жұмыс күні
13
«Астана қаласы «Алматы» ауданы әкімінің аппараты» ММ
14
«Астана қаласы «Есіл» ауданы әкімінің аппараты» ММ
15
«Астана қаласы «Сарыарқа» ауданы әкімінің аппараты»  ММ
16
«Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестікті қорғау комитетінің Астана қаласы бойынша департаменті» РММ
17
«Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігінің Астана қаласының Ішкі істер департаменті» ММ
Қоғамдық науқандарды ұйымдастыруға және өткiзуге, халықпен жұмыс істеуге көмек көрсету.
Әртүрлi құжаттарды өңдеу бойынша техникалық жұмыстарды жүргiзуге көмек көрсету
5 күндік жұмыс аптасына 8 сағаттан артық емес жұмыс күні
Жергілікті бюджет
18
«Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитеті Астана қаласының Төтенше жағдайлар департаменті» ММ
19
«Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі Мұнай-газ кешеніндегі экологиялық реттеу, бақылау және мемлекеттік инспекция комитетінің Астана қаласы бойынша Экология департаменті» РММ
20
«Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігі Еңбек, әлеуметтік қорғау және көші-қон комитетінің Астана қаласы бойынша департаменті» РММ
21
«Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігі «Астана қаласының қорғаныс істері жөніндегі департаменті» РММ
22
«Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің  Статистика комитеті Астана қаласының Статистика департаменті» РММ
23
«Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігінің Медициналық қызметке ақы төлеу комитетінің Астана қаласы бойынша департаменті» РММ
Қоғамдық науқандарды ұйымдастыруға және өткiзуге, халықпен жұмыс істеуге көмек көрсету.
Әртүрлi құжаттарды өңдеу бойынша техникалық жұмыстарды жүргiзуге көмек көрсету
5 күндік жұмыс аптасына 8 сағаттан артық емес жұмыс күні
Жергілікті бюджет
24
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің Астана қаласындағы «Олимпиадалық даярлау орталығы» РМҚК
25
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі «Ұлттық тестілеу орталығы» РМҚК
26
«Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігі Еңбек, әлеуметтік қорғау және көші-қон комитеті» ММ
27
«Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің Мұнай-газ кешеніндегі экологиялық реттеу, бақылау және мемлекеттік инспекция комитеті» РММ
28
«Астана қаласы Ішкі істер департаменті «Алматы» ауданының Ішкі істер басқармасы» ММ
29
«Астана қаласы Ішкі істер департаменті «Сарыарқа» ауданының Ішкі істер басқармасы» ММ
30
«Астана қаласының Ішкі істер департаменті «Есіл» ауданының Ішкі істер басқармасы» ММ
Әлеуметтік қорғауға мұқтаж халықтың әртүрлі санаттағы деректер қорын жүргізу және сүйемелдеу бойынша техникалық жұмыстарды атқаруға көмек көрсету
5 күндік жұмыс аптасына 8 сағаттан артық емес жұмыс күні
Жергілікті бюджет
31
«Астана қаласының Ішкі саясат басқармасы» ММ
32
«Астана қаласының Тұрғын үй басқармасы» ММ
33
«Астана қаласының Тұрғын үй инспекциясы басқармасы» ММ
34
«Астана қаласының Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы» ММ
35
«Астана қаласының Денсаулық сақтау басқармасы» ММ
36
«Астана қаласының Мәдениет басқармасы» ММ
37
Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының жанындағы «Материалдық-техникалық қамсыздандыру басқармасы» ММ
38
«Астана қаласының Жастар саясаты мәселелері басқармасы» ММ
39
«Астана қаласының Еңбек инспекциясы жөніндегі басқармасы» ММ
40
«Астана қаласының Табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы» ММ
41
«Астана қаласының Жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы» ММ
Әлеуметтік қорғауға мұқтаж халықтың әртүрлі санаттағы деректер қорын жүргізу және сүйемелдеу бойынша техникалық жұмыстарды атқаруға көмек көрсету
5 күндік жұмыс аптасына 8 сағаттан артық емес жұмыс күні
Жергілікті бюджет
42
«Астана қаласының Ауыл шаруашылығы басқармасы» ММ
43
«Астана қаласының Жер қатынастары басқармасы» ММ
44
«Астана қаласының Коммуналдық шаруашылық басқармасы» ММ
45
«Астана қаласының Энергетика басқармасы» ММ
46
«Астана қаласының Білім  басқармасы» ММ
47
«Астана қаласының Құрылыс басқармасы» ММ
48
«Астана қаласының Кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы» ММ
49
«Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің  Білім және ғылым саласындағы бақылау комитеті» ММ
50
«Астана қаласының  прокуратурасы» ММ
51
«Астана қаласы «Алматы» ауданының прокуратурасы» ММ
52
Астана қаласы «Сарыарқа» ауданының прокуратурасы ММ
53
Астана қаласы «Есіл» ауданының прокуратурасы ММ
54
Астана қаласының Кәсіпкерлер палатасы
Қоғамдық науқандарды ұйымдастыруға және өткiзуге, халықпен жұмыс істеуге көмек көрсету.
Әртүрлi құжаттарды өңдеу бойынша техникалық жұмыстарды жүргiзуге көмек көрсету
5 күндік жұмыс аптасына 8 сағаттан артық емес жұмыс күні
Жергілікті бюджет
55
Астана қаласы әкімдігінің «Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемесі» КММ
56
Астана қаласы әкімдігінің «Жұмыспен қамту орталығы» КММ
57
Астана қаласы әкімдігінің «Қарттар мен мүгедектерге арналған медициналық-әлеуметтік мекемесі» КММ
58. - 119.
Алынып тасталды - Астана қаласы әкімдігінің 20.07.2015 № 158-1209 қаулысымен.

Сноска. Приложение с изменениями, внесенными постановлением акимата города Астаны от 20.07.2015 № 158-1209 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
п/п
Наименование предприятий, организаций
Виды работ
Объемы и условия
Источник финансирования
1
2
3
4
5
1.
Алматинский районный филиал города Астаны ОО «Партия «Нұр Отан»
Оказание помощи в организации и проведении общественных кампаний, участие в работе с населением. Оказание помощи в проведении технических работ по обработке различных документов
Не более 8-часового рабочего дня при 5-дневной рабочей неделе
Местный
бюджет
2.
Астанинский городской филиал ОО «Партия «Нұр Отан»
3.
Городское правление – филиал ОО «Казахское общество слепых» города Астаны
Оказание помощи в проведении технических работ по обработке различных документов и другое
Не более 8-часового рабочего дня при 5-дневной рабочей неделе
Местный бюджет
4.
Городской филиал г. Астана РГКП «Государственный центр по выплате пенсий Министерства здравоохранения и социального развития Республики Казахстан»
5.
ГКП на ПВХ «Городская недвижимость» ГУ «Управление жилья города Астаны»
6.
ГКП на ПВХ «Фонд коммунальной собственности города Астаны» ГУ «Управление финансов города Астаны»
Участие в благоустройстве и экологической очистке парковой зоны и другое
7.
ГККП «Гуманитарный колледж» Управления образования города Астаны
Оказание помощи в проведении технических работ по обработке различных документов
8.
ГККП «Центр по профилактике и борьбе со СПИД» акимата города Астаны
Оказание помощи в проведении профилактической работы среди инъекционных потребителей наркотических средств
9.
ГККП «Этно-мемориальный комплекс «Карта Казахстана «Атамекен» акимата города Астаны
Оказание помощи в организации и проведении общественных кампаний, участие в работе с населением. Оказание помощи в проведении технических работ по обработке различных документов, оказание социальных услуг
Не более 8-часового рабочего дня при 5-дневной рабочей неделе
Местный бюджет
10.
ГККП «Ясли-сад № 23 «Алтын бесік» Управления образования города Астаны
11.
ГУ «Школа-гимназия № 65» Управления образования города Астаны
12.
ГУ «Аппарат акима города Астаны»
Оказание помощи в организации и проведении общественных кампаний, участие в работе с населением. Оказание помощи в проведении технических работ по обработке различных документов
Не более 8-часового рабочего дня при 5-дневной рабочей неделе
13.
ГУ «Аппарат акима района «Алматы» города Астаны»
14.
ГУ «Аппарат акима района «Есиль» города Астаны»
15.
ГУ «Аппарат акима района «Сарыарка» города Астаны»
16.
РГУ «Департамент Комитета по регулированию естественных монополий и защите конкуренции Министерства национальной экономики Республики Казахстан по городу Астана»
17.
ГУ «Департамент внутренних дел города Астаны» Министерства внутренних дел Республики Казахстан»
Оказание помощи в организации и проведении общественных кампаний, участие в работе с населением. Оказание помощи в проведении технических работ по обработке различных документов
Не более 8-часового рабочего дня при 5-дневной рабочей неделе
Местный бюджет
18.
ГУ «Департамент по чрезвычайным ситуациям города Астаны Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан
19.
РГУ «Департамент экологии по городу Астана Комитета экологического регулирования, контроля и государственной инспекции в нефтегазовом комплексе Министерства энергетики Республики Казахстан»
20.
РГУ «Департамент Комитета труда, социальной защиты и миграции Министерства здравоохранения и социального развития Республики Казахстан по городу Астана»
21.
РГУ «Департамент по делам обороны города Астана» Министерства обороны Республики Казахстан
22.
РГУ «Департамент статистики города Астаны Комитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан»
23.
РГУ «Департамент Комитета оплаты медицинских услуг Министерства здравоохранения и социального развития Республики Казахстан по городу Астана»
Оказание помощи в организации и проведении общественных кампаний, участие в работе с населением. Оказание помощи в проведении технических работ по обработке различных документов
Не более 8-часового рабочего дня при 5-дневной рабочей неделе
Местный бюджет
24.
РГКП «Центр олимпийской подготовки» в городе Астане» Министерства культуры и спорта Республики Казахстан
25.
РГКП «Национальный центр тестирования» Министерства образования и науки Республики Казахстан
26.
ГУ «Комитет труда, социальной защиты и миграции» Министерства здравоохранения и социального развития Республики Казахстан
27.
ГУ «Комитет экологического регулирования, контроля и государственной инспекции в нефтегазовом комплексе Министерства энергетики Республики Казахстан»
28.
ГУ «Управление внутренних дел
района «Алматы» Департамента
внутренних дел города Астаны
29.
ГУ «Управление внутренних дел
района «Сарыарка» Департамента
внутренних дел города Астаны
30.
ГУ «Управление внутренних дел
района «Есиль» Департамента
внутренних дел города Астаны
Оказание помощи в проведении технических работ по ведению и сопровождению баз данных различных категорий населения, нуждающихся в социальной защите
Не более 8-часового рабочего дня при 5-дневной рабочей неделе
Местный бюджет
31.
ГУ «Управление внутренней политики города Астаны»
32.
ГУ «Управление жилья города Астаны»
33.
ГУ «Управление жилищной инспекции города Астаны»
34.
ГУ «Управление занятости и социальных программ города Астаны»
35.
ГУ «Управление здравоохранения города Астаны»
36.
ГУ «Управление культуры города Астаны»
37.
ГУ «Управление материально-технического обеспечения при Генеральной прокуратуре Республики Казахстан»
38.
ГУ «Управление по вопросам молодежной политики города Астаны»
39.
ГУ «Управление по инспекции труда города Астаны»
40.
ГУ «Управление природных ресурсов и регулирования природопользования города Астаны»
41.
ГУ «Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Астаны»
42.
ГУ «Управление сельского хозяйства города Астаны»
43.
ГУ «Управление земельных отношений города Астаны»
Оказание помощи в проведении технических работ по ведению и сопровождению баз данных различных категорий населения, нуждающихся в социальной защите
Не более 8-часового рабочего дня при 5-дневной рабочей неделе
Местный бюджет
44.
ГУ «Управление коммунального хозяйства города Астаны»
45.
ГУ «Управление энергетики города Астаны»
46.
ГУ «Управление образования города Астаны»
47.
ГУ «Управление строительства города Астаны»
48.
ГУ «Управление предпринимательства и промышленности города Астаны»
49.
ГУ «Комитет по контролю в сфере образования и науки Министерства образования и науки Республики Казахстан»
50.
ГУ «Прокуратура города Астаны»
51.
ГУ «Прокуратура района «Алматы» города Астаны
52.
ГУ «Прокуратура района «Есиль» города Астаны
53.
ГУ «Прокуратура района «Сарыарка» города Астаны
54.
Палата предпринимателей города Астаны
55.
КГУ «Детское психоневрологическое медико-социальное учреждение» акимата города Астаны
56.
КГУ «Центр занятости» акимата города Астаны
Оказание помощи в проведении технических работ по ведению и сопровождению баз данных различных категорий населения, нуждающихся в социальной защите
Не более 8-часового рабочего дня при 5-дневной рабочей неделе
Местный бюджет
57.
КГУ «Медико-социальное учреждение для престарелых и инвалидов» акимата города Астаны
58.
Сноска. Строки 58 - 119 исключены постановлением акимата города Астаны от 20.07.2015 № 158-1209 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).

197.
«Астана қаласының Дін істері жөніндегі басқармасы» ММ
198.
«Астана қаласының Мемлекеттік сатып алу басқармасы» ММ
Әртүрлi құжаттарды өңдеу бойынша техникалық жұмыстарды жүргiзуге көмек көрсету
5 күндік жұмыс аптасына 8 сағаттан артық емес жұмыс күні
Жергілікті бюджет
199.
«Астана-жаңа қала» арнайы экономикалық аймағын әкімшілендіру басқармасы» ММ
200.
«Астана қаласы бойынша Тексеру коммиссиясы» ММ
201.
«Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының жанындағы Соттардың қызметін қамтамасыз ету департаменті (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының аппараты) Астана қалалық сотының кеңсесі» ММ
202.
«Астана қаласының Туризм, дене тәрбиесі және спорт басқармасы» ММ
203.
«Астана қаласының Сәулет және қала құрылысы басқармасы» ММ
204.
«Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі Астана қаласы Ішкі істер департаментінің Көші-қон полициясы басқармасы» ММ
205.
«Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі» ММ
206.
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің «Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университеті» ШЖҚ РМК
207.
«Қазақ технология және бизнес университеті» АҚ
208.
«Академик Ғ.С. Сейткасымов атындағы индустриалды-экономикалық колледжі» жеке меншік білім беру мекемесі
Қоғамдық науқандарды, мүгедек, мүгедек- балалар үшiн қайырымдылық iс-шараларын және т.б. ұйымдастыруға және өткізуге көмек көрсету
5 күндік жұмыс аптасына 8 сағаттан артық емес жұмыс күні
Жергілікті бюджет
209.
«АСТМА БЭБИ ПЛЮС» ҚҚ
210.
«СЕМЕЙ-ЯП» ҚҚ
211.
«Көз жанарының қабілетіне байланысты тұлғалардың әлеуметтік және еңбектік оңалту «Нұр» қауымдастығы» заңды тұлғалардың Қауымдастық нысандағы бірлестігі
212.
«Бейсенбаева Бибисара Нуртаевна» ЖК
213.
«ESP-CENTER» ЖШС
214.
Астана қаласы әкімдігінің «№ 69 мектеп-гимназия» КММ
Аймақты жинастыруға, тұрғын үйді жөндеуге және қайта жөндеуге қатысуға, экологиялық сауықтыруға көмек (көгалдандыру және абаттандыру) көрсету және басқалар
215.
Астана қаласы Білім басқармасының «№ 49 орта мектеп» ММ
216.
Астана қаласы Білім басқармасының «№ 48 мектеп-лицей» ММ
217.
Астана қаласы Білім басқармасының «№ 44 орта мектеп» ММ
218.
Астана қаласы Білім басқармасының «№ 10 мектеп-гимназия» ММ
219.
Астана қаласы Білім басқармасының «№ 67 гимназия» ММ
220.
Астана қаласы Білім басқармасының «№ 62 мектеп-лицей» ММ
221.
Астана қаласы Білім басқармасының «№ 18 орта мектеп» ММ
Аймақты жинастыруға, тұрғын үйді жөндеуге және қайта жөндеуге қатысуға, экологиялық сауықтыруға көмек (көгалдандыру және абаттандыру) көрсету және басқалар
5 күндік жұмыс аптасына 8 сағаттан артық емес жұмыс күні
Жергілікті бюджет
222.
«Астана қаласы Білім басқармасының «№ 30 мектеп-гимназия» ММ

197.
ГУ «Управление по делам религий города Астаны»
198.
ГУ «Управление государственных закупок города Астаны»
Оказание помощи в проведении технических работ по обработке различных документов
Не более 8-часового рабочего дня при 5-дневной рабочей неделе
Местный бюджет
199.
ГУ «Управление администрирования специальной экономической зоны «Астана-новый город»
200.
ГУ «Ревизионная комиссия по городу Астане»
201.
ГУ «Канцелярия суда города Астаны Департамента по обеспечению деятельности судов при Верховном Суде Республики Казахстан (аппарата Верховного Суда Республики Казахстан)»
202.
ГУ «Управление туризма, физической культуры и спорта города Астаны»
203.
ГУ «Управление архитектуры и градостроительства города Астаны»
204.
ГУ «Управление миграционной полиции Департамента внутренних дел города Астаны Министерства внутренних дел Республики Казахстан»
205.
ГУ «Министерство национальной экономики Республики Казахстан»
206.
РГКП на ПВХ «Евразийский национальный университет имени Л.Н. Гумилева» Министерства образования и науки Республики Казахстан
207.
АО «Казахский университет технологии и бизнеса»
208.
ЧУО «Индустриально-экономический колледж им. академика Г.С. Сейткасимова»
Оказание помощи в организации и проведении общественных кампаний, благотворительных мероприятий для инвалидов, детей-инвалидов и другое
Не более 8-часового рабочего дня при 5-дневной рабочей неделе
Местный бюджет
209.
ОФ «АСТМА БЭБИ ПЛЮС»
210.
ОФ «Семей-ЯП»
211.
ОЮЛ в форме ассоциации «Ассоциация организаций социально-трудовой реабилитации лиц с дефектом зрения «Нұр»
212.
ИП «Бейсенбаева Бибисара Нуртаевна»
213.
ТОО «ESP-CENTER»
214.
КГУ «Школа-гимназия № 69» акимата города Астаны
215.
ГУ «Средняя школа № 49» Управления образования города Астаны
216.
ГУ «Школа-лицей № 48» Управления образования города Астаны
Оказание помощи в уборке территории, участие в реконструкции и ремонте жилья, экологическое оздоровление (озеленение и благоустройство) и другое
217.
ГУ «Средняя школа № 44» Управления образования города Астаны
218.
ГУ «Школа-гимназия № 10» Управления образования города Астаны
219.
ГУ «Гимназия № 67» Управления образования города Астаны
220.
ГУ «Школа-лицей № 62» Управления образования города Астаны
221.
ГУ «Средняя школа № 18» Управления образования города Астаны
222.
ГУ «Школа-гимназия № 30» Управления образования города Астаны
Оказание помощи в уборке территории, участие в реконструкции и ремонте жилья, экологическое оздоровление (озеленение и благоустройство) и другое
Не более 8-часового рабочего дня при 5-дневной рабочей неделе
Местный бюджет

223.
Астана қаласы Білім басқармасының «№ 35 мектеп-лицей» ММ
224.
Астана қаласы Білім басқармасының «№ 43 орта мектеп» ММ
225.
Астана қаласы Білім басқармасының «№ 19 орта мектеп» ММ
226.
Астана қаласы Білім басқармасының «№ 39 кешкі (аусымды) мектеп» ММ
227.
Астана қаласы Білім басқармасының «№ 31 мектеп-гимназия» ММ
228.
Астана қаласы Білім басқармасының «№ 22 мектеп-гимназия» ММ
229.
«Астана қаласы әкімдігінің «№ 29 орта мектеп» КММ
230.
Астана қаласы әкімдігінің «Райымбек батыр атындағы № 50 «Қазғарыш» мектеп-лицейі» КММ
231.
Астана қаласы әкімдігінің «Дарынды балаларға арналған № 9 «Зерде» мектебі» КММ
232.
Астана қаласы Білім басқармасының «№ 22 «Әлем» балабақшасы» МКҚК
233.
«Астана қаласы Білім басқармасының «№ 50 «Жұлдыз» балабақшасы» МКҚК
Аймақты жинастыруға, тұрғын үйді жөндеуге және қайта жөндеуге қатысуға, экологиялық сауықтыруға көмек (көгалдандыру және абаттандыру) көрсету және басқалар
5 күндік жұмыс аптасына 8 сағаттан артық емес жұмыс күні
Жергілікті бюджет
234.
Астана қаласы Білім басқармасының «№ 44 «Үркер» балабақшасы» МКҚК
235.
Астана қаласы Білім басқармасының «№ 56 «Береке» балабақшасы» МКҚК
236.
Астана қаласы Білім басқармасының «№ 26 «Үміт» балабақшасы» МКҚК

223.
ГУ «Школа-лицей № 35» Управления образования города Астаны
224.
ГУ «Средняя школа № 43» Управления образования города Астаны
225.
ГУ «Средняя школа № 19» Управления образования города Астаны
226.
ГУ «Вечерняя (сменная) школа № 39» Управления образования города Астаны
227.
ГУ «Школа-гимназия № 31» Управления образования города Астаны
228.
ГУ «Школа-гимназия № 22» Управления образования города Астаны
229.
КГУ «Средняя школа № 29» акимата города Астаны
230.
КГУ «Школа-лицей «Қазғарыш» № 50 имени Райымбек батыра» акимата города Астаны
231.
КГУ «Школа № 9 для одаренных детей «Зерде» акимата города Астаны
232.
ГККП «Ясли-сад № 22 «Әлем» Управления образования города Астаны»
233.
ГККП «Ясли-сад № 50 «Жұлдыз» Управления образования города Астаны
234.
ГККП «Ясли-сад № 44 «Үркер» Управления образования города Астаны
Оказание помощи в уборке территории, участие в реконструкции и ремонте жилья, экологическое оздоровление (озеленение и благоустройство) и другое
Не более 8-часового рабочего дня при 5-дневной рабочей неделе
Местный бюджет
235.
ГККП «Ясли-сад № 56 «Береке» Управления образования города Астаны
236.
ГККП «Ясли-сад № 26 «Үміт» Управления образования города Астаны

237.
Астана қаласы Білім басқармасының «№ 32 «Балдәурен» балабақшасы» МКҚК
238.
Астана қаласы Білім басқармасының «№ 14 «Ақбөпе» балабақшасы» МКҚК
239.
Астана қаласы Білім басқармасының «№ 33 «Алтын дән» балабақшасы» МКҚК
240.
Астана қаласы Білім басқармасының «№ 9 «Нұршашу» балабақшасы» МКҚК
241.
Астана қаласы Білім басқармасының «№ 24 «Айналайын» балабақшасы» МКҚК
242.
Астана қаласы Білім басқармасының «№ 34 «Ақ бидай» балабақшасы» МКҚК

237.
ГККП «Ясли-сад № 32 «Балдәурен» Управления образования г. Астаны»
238.
ГККП «Ясли-сад № 14 «Ақбөпе» Управления образования г. Астаны»
239.
ГККП «Ясли-сад № 33 «Алтын дән» Управления образования города Астаны
240.
ГККП «Ясли-сад № 9 «Нұршашу» Управления образования г. Астаны»
241.
ГККП «Ясли-сад № 24 «Айналайын» Управления образования города Астаны
242.
ГККП «Ясли-сад «№ 34 «Ақ бидай» Управления образования города Астаны»

243.
Астана қаласы Білім басқармасының «№ 35 «Ертегі» балабақша мектепке дейінгі гимназия» МКҚК
244.
«КиМ-Бал» балабақша «Алпамыс» ЖШС
Ескерту:аббревиатуралардың толық жазылуы:
ММ – Мемлекеттік мекемесі
ШЖҚ МКК – Шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
МКҚК – Мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
КММ – Коммуналдық мемлекеттік мекеме
ПИК – пәтериелерiнiң кооперативi
ПИК(К) – пәтер және үй-жайлар иелерiнiң кооперативi
ПИК және ТЕҮ – пәтер иелерiнiң кооперативi және тұрғын емес үй-жайлар
ҮИК – үй-жайлар иелерiнiң кооперативi
ҮИК (П) – пәтерлер және үй-жайлар иелерінің кооперативі
ҚБ – Қоғамдық бірлестігі
ҚҚҚ – Қоғамдық қайырымдылық қоры
ҚҚ – Қоғамдық қоры
ЗТБ – Заңды тұлғалар бірлестігі
ШЖҚ РКК – Шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық коммуналдық мекемесі
РҚБ – Республикалық қоғамдық бірлестігі
РММ – Республикалық мемлекеттік мекемесі
РМҚК – Республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
ЖҚ – Жеке қоры
ЖШС– Жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
ЖК – Жеке кәсіпорын
АҚ – Акционерлік қоғамы

243.
ГККП «Ясли-сад дошкольная гимназия № 35 «Сказка» Управления образования г. Астаны»
244.
ТОО «КиМ-Бал» детский сад «Алпамыс»
Примечание: расшифровка аббревиатур:
ГУ – Государственное учреждение
ГКП на ПХВ – Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения
ГККП – Государственное коммунальное казенное предприятие
КГУ – Коммунальное государственное учреждение
КСК – Кооператив собственников квартир
КСК (П) – Кооператив собственников квартир и помещений
КСК и НП – Кооператив собственников квартир и нежилых помещений
КСП – Кооператив собственников помещений
КСП (К) – Кооператив собственников помещений и квартир
ОО – Общественное объединение
ОБФ – Общественный благотворительный фонд
ОФ – Общественный фонд
ОЮЛ – Объединение юридических лиц
РГП на ПХВ – Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения
РОО – Республиканское общественное объединение
РГУ – Республиканское государственное учреждение
РГКП – Республиканское государственное казенное предприятие
ЧФ – частный фонд
ТОО – товарищество с ограниченной ответственностью
ИП –индивидуальное предприятие
АО – акционерное общество