Ақмола облыстық мәслихатының 2013 жылғы 13 желтоқсандағы № 5С-20-2 "2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облыстық мәслихатының 2014 жылғы 17 маусымдағы № 5С-26-2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 20 маусымда № 4231 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес Ақмола облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақмола облыстық мәслихатының «2014 - 2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2013 жылғы 13 желтоқсандағы № 5С-20-2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3935 тіркелген, 2014 жылдың 9 қаңтарында «Арқа ажары» газетінде, 2014 жылдың 9 қаңтарында «Акмолинская правда» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2014 - 2016 жылдарға арналған облыстық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 139 243 710,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 14 278 280,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 979 406,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 5 000,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 123 981 023,2 мың теңге;
2) шығындар – 140 098 501,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 2 196 565,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 2 827 016,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 630 451,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 56 382,2 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 59 537,2 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 3 155,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – -3 107 737,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 3 107 737,8 мың теңге.»;
көрсетілген шешімнің 15 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешiм Ақмола облысының Әдiлет департаментiнде мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Ақмола облыстық
мәслихаты сессиясының
төрағасы                                   А.Әшіров
Ақмола облыстық
мәслихатының хатшысы                       Н.Дьячек
«КЕЛІСІЛДІ»
Ақмола облысының
әкімі                                      С.Кулагин
«Ақмола облысының
экономика және бюджеттік
жоспарлау басқармасы»
мемлекеттік мекемесінің басшысы            Б.Малғаждаров
Ақмола облыстық мәслихатының

О внесении изменений в решение Акмолинского областного маслихата от 13 декабря 2013 года № 5С-20-2 "Об областном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Акмолинского областного маслихата от 17 июня 2014 года № 5С-26-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 20 июня 2014 года № 4231
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Акмолинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Акмолинского областного маслихата «Об областном бюджете на 2014 - 2016 годы» от 13 декабря 2013 года № 5С-20-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3935, опубликовано 9 января 2014 года в газете «Арқа ажары», 9 января 2014 года в газете «Акмолинская правда») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить областной бюджет на 2014-2016 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 139 243 710,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 14 278 280,4 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 979 406,9 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5 000,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 123 981 023,2 тысячи тенге;
2) затраты – 140 098 501,1 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 2 196 565,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 2 827 016,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 630 451,0 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 56 382,2 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 59 537,2 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 3 155,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3 107 737,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 107 737,8 тысяч тенге.»;
приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
Акмолинского областного
маслихата                                  А.Аширов
Секретарь Акмолинского
областного маслихата                       Н.Дьячек
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Акмолинской области                   С.Кулагин
Руководитель государственного
учреждения «Управление экономики
и бюджетного планирования
Акмолинской области»                       Б.Малгаждаров
Приложение 1
к решению Акмолинского
областного маслихата

163 880,0
053
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білімді жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 731 123,0
061
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
311 660,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
716 435,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
908 902,2
271
Облыстың құрылыс басқармасы
5 775 265,0
007
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне білім объектілерін салуға және қайта жаңғыртуға берілетін нысаналы даму трансферттері
5 545 954,1
037
Бiлiм объектiлерiн салу және қайта жаңғырту
229 310,9
285
Облыстың дене тәрбиесі және спорт басқармасы
1 193 327,5
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
968 020,4
007
Мамандандырылған бiлiм ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
225 307,1
5
Денсаулық сақтау
24 676 317,7
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
22 611 331,6
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
102 448,0
004
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, бастапқы медициналық-санитариялық көмек және медициналық ұйымдар мамандарын жіберу бойынша денсаулық сақтау субъектілерінің стационарлық және стационарды алмастыратын медициналық көмек көрсетуі
121 518,0
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдарын және дәрілерді өндіру
495 948,6
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі қызметтер
79 057,0
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
105 829,0
008
Қазақстан Республикасына ЖИТС алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
214 199,0
009
Туберкулезден, жұқпалы аурулардан, психикасының бұзылуынан және жүйкесі бұзылуынан, оның ішінде жүйкеге әсер ететін заттарды қолдануға байланысты зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
3 397 904,0
011
Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен және аудандық маңызы бар және селоның денсаулық сақтау субъектілерінің көрсететіндерін қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитарлық авиация
490 612,0
013
Патологоанатомиялық союды жүргізу
14 875,0
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және мамандандырылған балалар және емдік тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету

163 880,0
053
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на апробирование подушевого финансирования начального, основного среднего и общего среднего образования
1 731 123,0
061
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
311 660,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
716 435,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
908 902,2
271
Управление строительства области
5 775 265,0
007
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
5 545 954,1
037
Строительство и реконструкция объектов образования
229 310,9
285
Управление физической культуры и спорта области
1 193 327,5
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
968 020,4
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
225 307,1
5
Здравоохранение
24 676 317,7
253
Управление здравоохранения области
22 611 331,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
102 448,0
004
Оказание стационарной и стационарозамещающей медицинской помощи субъектами здравоохранения по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и медицинских организаций, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
121 518,0
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
495 948,6
006
Услуги по охране материнства и детства
79 057,0
007
Пропаганда здорового образа жизни
105 829,0
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
214 199,0
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
3 397 904,0
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
490 612,0
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
14 875,0
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне

651 235,0
016
Азаматтарды елді мекеннің шегінен тыс емделуге тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
6 123,0
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
1 210,0
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызмет
21 289,0
019
Туберкулезбен ауыратын науқастарды туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету
273 495,0
020
Диабетпен ауыратындарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
340 426,0
021
Онкогематологиялық науқастарды химиялық препараттармен қамтамасыз ету
188 010,0
022
Бүйрек функциясының созылмалы жеткіліксіздігі, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегі транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
34 207,0
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
501 995,0
027
Халыққа иммундық алдын алу жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық-биологиялық препараттарды орталықтандырып сатып алу
727 948,0
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
66 273,0
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
6 650,0
033
Денсаулық сақтаудың медициналық ұйымдарының күрделі шығыстары
1 087 682,0
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
26 279,0
038
Скринингтік зерттеулер тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде жүргізу
192 443,0
039
Тегін медициналық көмектің кепілдендірілген көлемі шеңберінде аудандық маңызы және селоның денсаулық сақтау субъектілерінің халыққа медициналық көмек және амбулаториялық-емханалық көмек көрсетуі
11 918 888,0
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын амбулаториялық емдеу деңгейінде жеңілдікті шартта дәрілік заттармен қамтамасыз ету
335 226,0
046
Ақысыз медициналық көмектің кепілдендірілген көлемі шеңберінде онкологиялық аурулармен ауыратындарға медициналық көмек көрсету
1 209 562,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2 064 986,1
038
Денсаулық сақтау объектiлерiн салу және қайта жаңғырту
2 057 486,1
083
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде орналасқан дәрігерлік амбулаториялар және фельдшерлік акушерлік пункттер салу
7 500,0
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
3 587 575,3
256
Облыстың жұмыспен қамтуды және әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасы
1 911 058,4
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
78 882,4
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету

651 235,0
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
6 123,0
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
1 210,0
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
21 289,0
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
273 495,0
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
340 426,0
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
188 010,0
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
34 207,0
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
501 995,0
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
727 948,0
029
Областные базы спецмедснабжения
66 273,0
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
6 650,0
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
1 087 682,0
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
26 279,0
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
192 443,0
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
11 918 888,0
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
335 226,0
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
1 209 562,0
271
Управление строительства области
2 064 986,1
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
2 057 486,1
083
Строительство врачебных амбулаторий и фельдшерского акушерских пунктов, расположенных в сельских населенных пунктах в рамках Дорожной карты занятости 2020
7 500,0
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
3 587 575,3
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 911 058,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
78 882,4
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа

464 507,0
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
224 788,0
007
Мемлекеттiк органның күрделi шығыстары
5 629,0
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
443 409,0
015
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) жүйкесі бұзылған мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
274 650,0
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
37 881,0
018
Үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
70 867,0
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
4 752,0
046
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
8 659,0
047
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
223 320,0
048
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
1 620,0
049
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
35 572,0
050
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
8 065,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
28 457,0
261
Облыстың білім басқармасы
1 573 603,6
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
1 524 480,4
037
Әлеуметтік сауықтандыру
49 123,2
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
36 574,0
077
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
36 574,0
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
7 244,0
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
7 244,0
270
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
56 925,6
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
56 154,5
003
Мемлекеттiк органның күрделi шығыстары
771,1
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2 169,7
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
2 169,7
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
18 808 891,3

464 507,0
003
Социальная поддержка инвалидов
224 788,0
007
Капитальные расходы государственного органа
5 629,0
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
443 409,0
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
274 650,0
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг
37 881,0
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
70 867,0
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
4 752,0
046
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
8 659,0
047
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
223 320,0
048
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
1 620,0
049
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственной адресной социальной помощи
35 572,0
050
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственных пособий на детей до 18 лет
8 065,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
28 457,0
261
Управление образования области
1 573 603,6
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
1 524 480,4
037
Социальная реабилитация
49 123,2
263
Управление внутренней политики области
36 574,0
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
36 574,0
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
7 244,0
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
7 244,0
270
Управление по инспекции труда области
56 925,6
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
56 154,5
003
Капитальные расходы государственного органа
771,1
271
Управление строительства области
2 169,7
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
2 169,7
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
18 808 891,3

261
Облыстың білім басқармасы
14 488,0
062
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
8 605,4
064
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
5 882,6
271
Облыстың құрылыс басқармасы
9 741 966,6
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 353 695,9
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
4 169 856,5
058
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне селолық елді мекендерді сумен жабдықтау жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
3 218 414,2
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
9 052 436,7
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
49 176,6
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5 140,5
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтауға және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
3 451 000,6
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға арналған нысаналы трансферттер
3 376 097,0
026
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
13 125,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 079 018,7
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
78 878,3
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
4 469 287,6
259
Облыстың мұрағаттар және құжаттама басқармасы
256 410,4
001
Жергілікті деңгейде мұрағат ісін басқару жөніндегі мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21 460,4
002
Мұрағат қорының сақталуын қамтамасыз ету
221 367,0
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 541,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
12 042,0
262
Облыстың мәдениет басқармасы
890 288,4
001
Жергiлiктi деңгейде мәдениет саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
42 404,5
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
185 637,0
005
Тарихи-мәдени мұралардың сақталуын және оған қол жетімді болуын қамтамасыз ету
181 330,1
007
Театр және музыка өнерін қолдау

261
Управление образования области
14 488,0
062
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
8 605,4
064
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
5 882,6
271
Управление строительства области
9 741 966,6
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
2 353 695,9
027
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
4 169 856,5
058
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах
3 218 414,2
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
9 052 436,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
49 176,6
005
Капитальные расходы государственного органа
5 140,5
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
3 451 000,6
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
3 376 097,0
026
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
13 125,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
2 079 018,7
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
78 878,3
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
4 469 287,6
259
Управление архивов и документации области
256 410,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне по управлению архивным делом
21 460,4
002
Обеспечение сохранности архивного фонда
221 367,0
005
Капитальные расходы государственного органа
1 541,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
12 042,0
262
Управление культуры области
890 288,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры
42 404,5
003
Поддержка культурно-досуговой работы
185 637,0
005
Обеспечение сохранности историко-культурного наследия и доступа к ним
181 330,1
007
Поддержка театрального и музыкального искусства

3 437 228,0
071
Газ көлігі жүйесін дамыту
369 258,8
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
17 854 280,0
251
Облыстың жер қатынастары басқармасы
368 393,8
001
Облыс аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
40 993,8
010
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 625,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
324 775,0
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
1 508 597,8
001
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
70 437,0
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
570 434,6
006
Жануарлар дүниесін қорғау
15 020,0
008
Қоршаған ортаны қорғау бойынша іс-шаралар
713 220,7
009
«Шортанды - Щучинск» учаскесінде «Астана – Щучинск» автомобиль жолының бойында орман екпе ағаштарын отырғызу
135 213,5
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4 272,0
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
14 738 132,4
001
Жергiлiктi деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру жөнiндегi қызметтер
113 988,4
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
379 308,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
9 013,0
010
Асыл тұқымды мал шаруашылығын мемлекеттік қолдау
1 306 339,0
013
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялау
2 084 583,0
018
Пестицидтердi (улы химикаттарды) залалсыздандыру
3 409,0
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды, және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
5 169 351,0
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызмет көрсету
3 291,0
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс-шаралар
57 103,0
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)
45 138,4
040
Мемлекеттік ветеринариялық ұйымдарды материалдық-техникалық жабдықтау үшін, қызметкелердің жеке қорғану заттарын, аспаптарды, құралдарды, техниканы, жабдықтарды және инвентарды орталықтандырып сатып алу
603 766,0
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату

3 437 228,0
071
Развитие газотранспортной системы
369 258,8
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
17 854 280,0
251
Управление земельных отношений области
368 393,8
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории области
40 993,8
010
Капитальные расходы государственного органа
2 625,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
324 775,0
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
1 508 597,8
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды на местном уровне
70 437,0
005
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
570 434,6
006
Охрана животного мира
15 020,0
008
Мероприятия по охране окружающей среды
713 220,7
009
Создание лесонасаждений вдоль автомобильной дороги «Астана-Щучинск» на участках «Шортанды-Щучинск»
135 213,5
013
Капитальные расходы государственного органа
4 272,0
255
Управление сельского хозяйства области
14 738 132,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
113 988,4
002
Поддержка семеноводства
379 308,0
003
Капитальные расходы государственного органа
9 013,0
010
Государственная поддержка племенного животноводства
1 306 339,0
013
Субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства
2 084 583,0
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
3 409,0
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
5 169 351,0
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
3 291,0
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
57 103,0
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
45 138,4
040
Централизованный закуп средств индивидуальной защиты работников, приборов, инструментов, техники, оборудования и инвентаря для материально-технического оснащения государственных ветеринарных организаций
603 766,0
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителями стоимости гербицидов биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений

1 680 356,0
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
195 992,5
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу
195 992,5
261
Облыстың білім басқармасы
73 964,5
066
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды нысаналы жайластыруға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
73 964,5
262
Облыстың мәдениет басқармасы
53 213,3
019
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды нысаналы жайластыруға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
53 213,3
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
1 866 548,4
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
102 092,0
002
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
7 994,4
004
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
15 000,0
014
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемелерді субсидиялау
1 639 627,0
015
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
44 000,0
016
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде бизнесті жүргізуді сервистік қолдау
57 835,0
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
700 145,0
036
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды нысаналы жайластыруға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
343 468,0
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
356 677,0
269
Облыстың дін істері басқармасы
58 595,6
001
Жергілікті деңгейде дін істер саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
34 545,8
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
525,0
004
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
1 199,0
005
Өңірде діни ахуалды зерделеу және талдау
22 325,8
271
Облыстың құрылыс басқармасы
383 624,0
051
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту

1 680 356,0
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
195 992,5
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов
195 992,5
261
Управление образования области
73 964,5
066
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на текущее обустройство моногородов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
73 964,5
262
Управление культуры области
53 213,3
019
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на текущее обустройство моногородов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
53 213,3
265
Управление предпринимательства и промышленности области
1 866 548,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
102 092,0
002
Капитальные расходы государственного органа
7 994,4
004
Поддержка частного предпринимательства в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
15 000,0
014
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
1 639 627,0
015
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
44 000,0
016
Сервисная поддержка ведения бизнеса в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
57 835,0
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
700 145,0
036
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на текущее обустройство моногородов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
343 468,0
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
356 677,0
269
Управление по делам религий области
58 595,6
001
Услуги по реализации государственной политики в области в сфере религиозной деятельности на местном уровне
34 545,8
003
Капитальные расходы государственного органа
525,0
004
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1 199,0
005
Изучение и анализ религиозной ситуации в регионе
22 325,8
271
Управление строительства области
383 624,0
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»

383 624,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 360 912,6
024
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
430 012,6
035
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне «Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымын дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
131 803,0
036
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды нысаналы жайластыруға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
152 000,0
039
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне мамандандырылған уәкілетті ұйымдардың жарғылық капиталдарын ұлғайтуға берiлетiн нысаналы даму трансферттерi
647 097,0
14
Борышқа қызмет көрсету
994,0
257
Облыстың қаржы басқармасы
994,0
016
Жергiлiктi атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдердi төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
994,0
15
Трансферттер
24 887 892,1
257
Облыстың қаржы басқармасы
24 887 892,1
007
Субвенциялар
22 611 406,0
011
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
1 045 591,1
017
Нысаналы мақсатқа сай пайдаланылмаған нысаналы трансферттерді қайтару
2 028,0
024
Мемлекеттік органдардың функцияларын мемлекеттік басқарудың төмен тұрған деңгейлерінен жоғарғы деңгейлерге беруге байланысты жоғары тұрған бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 228 867,0
III. Таза бюджеттiк несие беру
2 196 565,0
Бюджеттiк несиелер
2 827 016,0
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1 136 331,0
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
1 136 331,0
009
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде ауылдағы кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесу үшін бюджеттік кредиттер беру
1 136 331,0
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
989 800,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
989 800,0
009
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тұрғын үй жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға кредит беру
989 800,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
594 599,0
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
594 599,0
007
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер
594 599,0
13
Басқалар
106 286,0
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
106 286,0
020
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне моноқалаларда кәсіпкерліктің дамуына ықпал етуге кредиттер беру

383 624,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
1 360 912,6
024
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
430 012,6
035
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы «Развитие регионов»
131 803,0
036
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на текущее обустройство моногородов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
152 000,0
039
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение уставных капиталов специализированных уполномоченных организаций
647 097,0
14
Обслуживание долга
994,0
257
Управление финансов области
994,0
016
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета
994,0
15
Трансферты
24 887 892,1
257
Управление финансов области
24 887 892,1
007
Субвенции
22 611 406,0
011
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
1 045 591,1
017
Возврат, использованных не по целевому назначению целевых трансфертов
2 028,0
024
Целевые текущие трансферты в вышестоящие бюджеты в связи с передачей функций государственных органов из нижестоящего уровня государственного управления в вышестоящий
1 228 867,0
III. Чистое бюджетное кредитование
2 196 565,0
Бюджетные кредиты
2 827 016,0
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 136 331,0
265
Управление предпринимательства и промышленности области
1 136 331,0
009
Предоставление бюджетных кредитов для содействия развитию предпринимательства на селе в рамках Дорожной карты занятости 2020
1 136 331,0
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
989 800,0
271
Управление строительства области
989 800,0
009
Кредитование бюджетов районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья
989 800,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
594 599,0
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
594 599,0
007
Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов
594 599,0
13
Прочие
106 286,0
265
Управление предпринимательства и промышленности области
106 286,0
020
Кредитование бюджетов районов (городов областного значения) на содействие развитию предпринимательства в моногородах

2 008 655,9
Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды нысаналы жайластыруға
152 000,0
Сумен жабдықтауды ағымды жөндеу
70 362,8
Облыстың сәулет және қала құрылысы басқармасы
82 241,7
Қала құрылысы құжаттамасын әзірлеу
82 241,7
Облыстың жер қатынастары басқармасы
324 775,0
Астана қаласының жасыл желекті аймағын құру үшін мәжбүрлеп оқшаулаған кезде жер пайдаланушылар немесе жер телімдерінің иелеріне шығындарды өтеуге
324 775,0
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
748 127,0
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
679 096,0
Бруцеллезбен ауыратын ұсақ малдарға санитарлық союды жүргізу
9 371,0
Санитарлық союға бағытталатын ауыл шаруашылығы малдарының құнын (50%-ға дейін) өтеу
59 660,0
Нысаналы даму трансферттерi
6 026 423,6
оның iшiнде:
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
204 381,0
Көліктік инфрақұрылымды дамытуға
204 381,0
Облыстың құрылыс басқармасы
4 307 249,7
Бiлiм беру объектiлерiнiң құрылысына және қайта жаңғыртуға
2 670 980,1
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау жүйелерін дамытуға
447 703,2
Спорт объектiлерiн дамытуға
196 300,0
Мәдениет объектiлерiн дамытуға
125 981,0
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға
655 754,9
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алу
141 462,5
Целиноград ауданы Ақмол ауылындағы әкімшілік ғимараттың құрылысына
69 068,0
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 514 792,9
Коммуналдық шаруашылықты дамытуға
831 100,0
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
75 911,6
Жылу энергетикалық жүйені дамытуға
443 200,0
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамытуға
131 803,0
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын ұлғайтуға
32 778,3

2 008 655,9
На текущее обустройство моногородов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
152 000,0
На текущий ремонт системы водоснабжения
70 362,8
Управление архитектуры и градостроительства области
82 241,7
На разработку градостроительной документации
82 241,7
Управление земельных отношений области
324 775,0
На возмещение убытков землепользователей или собственникам земельных участков при принудительном отчуждении земельных участков для создания зеленой зоны города Астаны
324 775,0
Управление сельского хозяйства области
748 127,0
На проведение противоэпизоотических мероприятий
679 096,0
Проведение санитарного убоя мелкого рогатого скота больных бруцеллезом
9 371,0
Возмещение (до 50%) стоимости сельскохозяйственных животных направляемых на санитарный убой
59 660,0
Целевые трансферты на развитие
6 026 423,6
в том числе:
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
204 381,0
На развитие транспортной инфраструктуры
204 381,0
Управление строительства области
4 307 249,7
На строительство и реконструкцию объектов образования
2 670 980,1
На развитие систем водоснабжения в сельских населенных пунктах
447 703,2
На развитие объектов спорта
196 300,0
На развитие объектов культуры
125 981,0
На проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
655 754,9
На проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
141 462,5
На строительство административного здания в ауле Акмол Целиноградского района
69 068,0
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
1 514 792,9
На развитие коммунального хозяйства
831 100,0
На развитие систем водоснабжения и водоотведения
75 911,6
На развитие теплоэнергетической системы
443 200,0
На развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы «Развитие регионов»
131 803,0
На увеличение уставного капитала юридических лиц
32 778,3