Басым ауыл шаруашылығы дақылдардың тізбесін және субсидиялар нормаларын белгілеу туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2014 жылғы 30 маусымдағы № А-6/274 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 4 шілдеде № 4255 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 10 сәуірдегі № А-4/152 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 10.04.2015 № А-4/152 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Басым дақылдар өндiрудi субсидиялау арқылы өсiмдiк шаруашылығы өнiмiнiң шығымдылығы мен сапасын арттыруды, жанар-жағармай материалдарының және көктемгi-егiс пен егiн жинау жұмыстарын жүргiзу үшін қажеттi басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын және ауылшаруашылық дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсіру шығындарын субсидиялау қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 29 мамырдағы № 575 қаулысына сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Белгіленсін:
осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес басым ауыл шаруашылығы дақылдардың тізбесі;
осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес басым дақылдар өндіруді субсидиялау арқылы жанар-жағармай материалдары мен көктемгi егiс және егiн жинау жұмыстарын жүргiзуге қажеттi басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын және ауылшаруашылық дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсіру шығындарының құнын арзандатуға арналған субсидиялар нормалары (1 гектарға).

Об установлении перечня приоритетных сельскохозяйственных культур и норм субсидий
Постановление акимата Акмолинской области от 30 июня 2014 года № А-6/274. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 4 июля 2014 года № 4255. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 10 апреля 2015 года № А-4/152
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 10.04.2015 № А-4/152 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 мая 2014 года № 575 «Об утверждении Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства, стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур и стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте», акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить:
перечень приоритетных сельскохозяйственных культур согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
нормы субсидий (на 1 гектар) на удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур и стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте согласно приложению 2 к настоящему постановлению.

2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің бірінші орынбасары Р.Қ.Әкімовке жүктелсін.
3. Облыс әкімдігінің осы қаулысы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының әкімі                     С.Кулагин
«КЕЛІСІЛДІ»
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрі                  А.Мамытбеков
Ақмола облысы әкімдігінің
2014 жылғы 30 маусымдағы
№ а-6/274 қаулысына
1-қосымша
Басым ауыл шаруашылығы дақылдардың тізбесі
р/с №
Басым ауыл шаруашылығы дақылдардың атауы
1
дәнділер (жаздық бидай)
2
дәнділер (арпа)
3
дәнділер (сұлы, қарақұмық, астыққа тары)
4
бұршақ дәнділер (нут, бұршақ, жасымық)
5
майлы дақылдар
6
ашық топырақтағы картоп
7
өндірістік үлгідегі тамшылатып суармалау жүйесін қолданумен картоп және баубақша дақылдары
8
ашық топырақтағы баубақша дақылдары
9
азықтықтар (біржылдық шөптер, ағымдағы жылдың көпжылдық шөптері және жайылымдық жерлерді шалғындандыру және (немесе) шабындық жерлерді және (немесе) жайылымдық жерлерді түбегейлі жақсарту мақсаттары үшін себілген көпжылдық шөптер)
10
сүрлемге жүгері
11
өндірістік типтегі жылыжайларда қорғалған топырақ жағдайында өсірілетін, көкөніс дақылдары
Ақмола облысы әкімдігінің
2014 жылғы 30 маусымдағы
№ а-6/274 қаулысына
2-қосымша
Басым дақылдар өндіруді субсидиялау арқылы жанар-жағармай материалдары мен көктемгi егiс және егiн жинау жұмыстарын жүргiзуге қажеттi басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын және ауылшаруашылық дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсіру шығындарының құнын арзандатуға арналған субсидиялар нормалары (1 гектарға)
р/с №
Басым ауыл шаруашылығы дақылдардың атауы
Субсидиялар нормалары (1 гектарға) теңге
1
дәнділер (жаздық бидай)

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима области Акимова Р.К.
3. Настоящее постановление акимата области вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Акмолинской области                   С.Кулагин
«СОГЛАСОВАНО»
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан                       А.Мамытбеков
Приложение 1
к постановлению акимата
Акмолинской области
от 30 июня 2014
года № а-6/274
Перечень приоритетных сельскохозяйственных культур
№ п/п
Наименование приоритетных сельскохозяйственных культур
1
зерновые (яровая пшеница)
2
зерновые (ячмень)
3
зерновые (овес, гречиха, просо на зерно)
4
зернобобовые (нут, горох, чечевица)
5
масличные культуры
6
картофель на открытом грунте
7
картофель и овощебахчевые культуры с применением систем капельного орошения промышленного образца
8
овощебахчевые культуры на открытом грунте
9
кормовые (однолетние травы, многолетние травы текущего года и многолетние травы, посеянные для целей залужения сенокосных угодий и (или) коренного улучшения сенокосных и (или) пастбищных угодий)
10
кукуруза на силос
11
овощные культуры, возделываемые в условиях защищенного грунта в теплицах промышленного типа
Приложение 2
к постановлению акимата
Акмолинской области
от 30 июня 2014
года № а-6/274
Нормы субсидий (на 1 гектар) на удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур и стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте
№ п/п
Наименование приоритетных сельскохозяйственных культур
Нормы субсидий (на 1 гектар) тенге
1
зерновые (яровая пшеница)