Субсидияланатын тыңайтқыштардың түрлерін және субсидияларын белгілеу туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2014 жылғы 30 маусымдағы № А-6/276 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 4 шілдеде № 4258 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 25 мамырдағы № А-6/227 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 25.05.2015 № А-6/227 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Тыңайтқыштардың құнын (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидиялау қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 29 мамырдағы № 574 қаулысына сәйкес, облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Белгіленсін:
осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес субсидияланатын тыңайтқыштардың түрлері және отандық өндірушілер сатқан тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограммына) субсидиялар нормалары;
осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес субсидияланатын тыңайтқыштардың түрлері және тыңайтқыштар жеткізушіден және (немесе) шетелдік тыңайтқыш өндірушілерден сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограммына) субсидиялар нормалары.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің бірінші орынбасары Р.Қ.Әкімовке жүктелсін.

Об установлении видов субсидируемых удобрений и норм субсидий
Постановление акимата Акмолинской области от 30 июня 2014 года № А-6/276. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 4 июля 2014 года № 4258. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 25 мая 2015 года № А-6/227
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 25.05.2015 № А-6/227 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 мая 2014 года № 574 «Об утверждении Правил субсидирования стоимости удобрений (за исключением органических)» акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить:
виды субсидируемых удобрений и нормы субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, реализованных отечественными производителями согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
виды субсидируемых удобрений и нормы субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у поставщика удобрений и (или) иностранных производителей удобрений согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима области Акимова Р.К.

3. Облыс әкімдігінің осы қаулысы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының әкімі                     С.Кулагин
«КЕЛІСІЛДІ»
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрі                  А.Мамытбеков
Ақмола облысы әкімдігінің
2014 жылғы 30 маусымдағы
№ А-6/276 қаулысына
1-қосымша
Субсидияланатын тыңайтқыштардың түрлері және отандық өндірушілер сатқан тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограммына) субсидиялар нормалары
Рет №
Субсидияланатын тыңайтқыш түрлері
Өлшем  бірлігі
Бір бірліктің құнын арзандату пайызы
Бір бірлікке субсидиялар нормасы, теңге
1

3. Настоящее постановление акимата области вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Акмолинской области                   С.Кулагин
«СОГЛАСОВАНО»
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан                       А.Мамытбеков
Приложение 1
к постановлению акимата
Акмолинской области
от 30 июня 2014 года
№ А-6/276
Виды субсидируемых удобрений и нормы субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, реализованных отечественными производителями
№ п/п
Виды субсидируемых удобрений
Единица измерения
Процент удешевления стоимости одной единицы
Нормы субсидий на одну единицу, тенге
1