Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін білім беру және мәдениет саласындағы мамандардың лауазымдар тізбесін айқындау туралы
Ақмола облысы Степногорск қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 1 сәуірдегі № А-4/138 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 23 сәуірде № 4121 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Степногорск қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 1 шілдедегі № а-7/249 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Степногорск қаласы әкімдігінің 01.07.2015 № а-7/249 (қол қойылған күннен бастап күшіне енеді және қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 15 мамырдағы Еңбек кодексінің 18238 баптарына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес, «Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін білім беру және мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін келісу туралы» Степногорск қалалық мәслихатының 2014 жылғы 27 наурыздағы № 5С-26/9 шешімі негізінде Степногорск қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін білім беру және мәдениет саласындағы мамандардың лауазымдар тізбесі қосымшаға сәйкес айқындалсын.
2. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) «Ауылдық жерде жұмыс істейтін білім беру және мәдениет мамандары лауазымдарының тізбесін айқындау туралы» Степногорск қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 09 сәуірдегі № а-4/142 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-2-163 болып тіркелген, «Степногорск ақшамы», «Вечерний Степногорск» газеттерінде 2012 жылғы 10 мамырда жарияланған);
2) «Степногорск қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 9 сәуірдегі № а-4/142 «Ауылдық (селолық) жерде жұмыс істейтін білім беру және мәдениет мамандары лауазымдарының тізбесін айқындау туралы» қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Степногорск қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 11 қазандағы № а-10/405 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3874 болып тіркелген, «Степногорск ақшамы», «Вечерний Степногорск» газеттерінде 2013 жылғы 14 қарашада жарияланған).
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Степногорск қаласы әкімінің орынбасары Э.Р.Салықоваға жүктелсін.
4. Осы қаулы Ақмола облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Степногорск қаласының әкімі                М.Тақамбаев
КЕЛІСІЛГЕН
«Степногорск қаласының мәдениет
және тілдерді дамыту бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің басшысы            И.Ковцур
«Степногорск қаласының білім бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің басшысы            Т.Семенюк
Степногорск қаласы әкімдігінің
2014 жылғы 1 апреля № а-4/138
қаулысына қосымша
Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін білім беру және мәдениет саласындағы мамандардың лауазымдар тізбесі

Об определении перечня должностей специалистов в области образования и культуры, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности
Постановление акимата города Степногорска Акмолинской области от 1 апреля 2014 года № А-4/138. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 23 апреля 2014 года № 4121. Утратило силу постановлением акимата города Степногорска Акмолинской области от 1 июля 2015 года № а-7/249
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Степногорска Акмолинской области от 01.07.2015 № а-7/249 (вступает в силу и вводится в действие со дня подписания).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 18238 Трудового кодекса Республики Казахстан от 15 мая 2007 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», на основании решения Степногорского городского маслихата от 27 марта 2014 года № 5С-26/9 «О согласовании перечня должностей специалистов в области образования и культуры, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности» акимат города Степногорска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить перечень должностей специалистов в области образования и культуры, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности, согласно приложению.
2. Признать утратившими силу:
1) постановление акимата города Степногорска от 9 апреля 2012 года № а-4/142 «Об определении перечня должностей специалистов образования и культуры, работающих в сельской местности» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-2-163, опубликовано 10 мая 2012 года в газетах «Степногорск ақшамы», «Вечерний Степногорск»);
2) постановление акимата города Степногорска от 11 октября 2013 года № а-10/405 «О внесении изменений в постановление акимата города Степногорска от 9 апреля 2012 года № а-4/142 «Об определении перечня должностей специалистов образования и культуры, работающих в аульной (сельской) местности» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3874, опубликовано 14 ноября 2013 года в газетах «Степногорск ақшамы», «Вечерний Степногорск»).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Степногорска Салыкову Э.Р.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким города Степногорска                   М.Такамбаев
СОГЛАСОВАНО
Руководитель
государственного учреждения
«Отдел культуры и развития
языков города Степногорска»                И.Ковцур
Руководитель
государственного учреждения
«Отдел образования
города Степногорска»                       Т.Семенюк
Приложение
к постановлению акимата
города Степногорска
от 1 апреля 2014 года
№ а-4/138
Перечень
должностей специалистов в области образования и культуры, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности

1. Білім беру саласындағы мамандарының лауазымдары:
1) мемлекеттік мекемесінің басшысы;
2) мемлекеттік мекемесі басшысының орынбасары;
3) барлық мамандықтағы мұғалімдер;
4) психолог;
5) тәрбиеші;
6) медициналық бике;
7) жетекші;
8) әдістемеші;
9) үйірме жетекшісі;
10) кітапханашы;
11) музыкалық жетекші.
2. Мәдениет саласындағы мамандарының лауазымдары:
1) клуб меңгерушісі;
2) кітапханашы.

1. Должности специалистов в области образования:
1) руководитель государственного учреждения;
2) заместитель руководителя государственного учреждения;
3) учителя всех специальностей;
4) психолог;
5) воспитатель;
6) медицинская сестра;
7) вожатый;
8) методист;
9) руководитель кружка;
10) библиотекарь;
11) музыкальный руководитель.
2. Должности специалистов в области культуры:
1) заведующий клубом;
2) библиотекарь.