Бестөбе кентіндегі Октябрьская көше атауын өзгерту туралы
Ақмола облысы Степногорск қаласы Бестөбе кенті әкімінің 2014 жылғы 8 қыркүйектегі № 1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 15 қазанда № 4404 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабының 2-тармағына сәйкес, 2014 жылғы 18 маусымдағы Ақмола облысының ономастикалық комиссия отырысының № 3 шешімнің негізінде, тұрғындардың пікірін ескере отырып, Бестөбе кентінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Ақмола облысы Степногорск қаласы әкімдігі Бестөбе кенті әкімінің 05.01.2017 № 1 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
1. Бестөбе кентіндегі Октябрьская көшесінің атауы Ержанов Қапан көшесі болып өзгертілсін.
2. Осы шешімінің орындалуын өз бақылауымда қалдырамын.
3. Осы шешім Ақмола облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланғаннан күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Бестөбе кентінің әкімі С.Жұманов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Степногорск қаласының мәдениет
және тілдерді дамыту бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы И.Ковцур
"Степногорск қаласының сәулет
және қала құрылысы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
басшының м.а. Н.Молдахметова

О переименовании улицы Октябрьская в поселке Бестобе
Решение акима поселка Бестобе города Степногорска Акмолинской области от 8 сентября 2014 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 15 октября 2014 года № 4404
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании решения заседания Акмолинской областной ономастической комиссии от 18 июня 2014 года № 3, с учетом мнения населения, аким поселка Бестобе РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула - в редакции решения акима поселка Бестобе акимата города Степногорска Акмолинской области от 05.01.2017 № 1 (вводится в действие со дня официального опубликования).
1. Переименовать улицу Октябрьская в поселке Бестобе на улицу Капана Ержанова.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким поселка Бестобе С.Жуманов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Отдел культуры
и развития языков
города Степногорска" И.Ковцур
И.о.руководителя государственного
учреждения "Отдел архитектуры
и градостроительства
города Степногорска" Н.Молдахметова