Сайлау учаскелерін құру туралы
Ақмола облысы Аршалы ауданы әкімінің 2014 жылғы 13 наурыздағы № 04 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 7 сәуірде № 4070 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Аршалы ауданы әкімінің 2016 жылғы 3 қазандағы № 14 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Аршалы ауданы әкімінің 03.10.2016 № 14 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 23 бабының 1 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 33 бабының 2 тармағына сәйкес, Аршалы ауданының әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қосымшаға сәйкес сайлау учаскелері құрылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Аршалы ауданы әкімі аппаратының басшысы Ә.Қ.Балташевқа жүктелсін.
3. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аршалы ауданының әкімі Қ.Қарауылов
КЕЛІСІЛДІ
Аршалы аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы
Н.Олейник
Аршалы ауданы әкімінің
2014 жылғы 13 наурыздағы № 04
шешіміне қосымша
Сайлау учаскелері
1.
№ 134 сайлау учаскесі. Шекарасы: Ақтасты селосы, көшелер:
Бірлік 1, 2, 2а, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 35, 36.
Наурыз 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 48.
2.
№ 135 сайлау учаскесі. Шекарасы: Жібек жолы ауылы, көшелер:
А.Сері 11,13.
Ә.Молдағұлова 14, 15, 16, 18, 19, 24, 25, 28, 47.
Сәтпаев 7, 12, 18.
Сейфуллин 6.
Т.Рысқұлов 24.
Затаевич 28.
Гумилев 38.
Мақатаев 10.
Бейбітшілік 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 28/1, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 38/1, 39, 40, 41, 41а, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 60/1, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73а, 74, 75, 76, 76а, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 95а, 96, 98, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 140, 142, 144, 146, 148, 148/1.
Қазыбек би 27, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 55, 56, 57, 58, 58/1, 59, 60, 61, 62, 63, 63/1, 64, 65, 66, 67, 67/2, 69, 70, 71, 72, 72/1, 73, 74, 74/1, 75, 76, 76/1, 77, 78, 81.

Об образовании избирательных участков
Решение акима Аршалынского района Акмолинской области от 13 марта 2014 года № 04. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 7 апреля 2014 года № 4070. Утратило силу решением акима Аршалынского района Акмолинской области от 3 октября 2016 года № 14
Сноска. Утратило силу решением акима Аршалынского района Акмолинской области от 03.10.2016 № 14.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 1 статьи 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Аршалынского района РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Аршалынского района А.К.Балташева.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действия со дня официального опубликования.
Аким Аршалынского района К.Караулов
СОГЛАСОВАНО
Председатель
Аршалынской районной
избирательной комиссии
Н.Олейник
Приложение
к решению акима
Аршалынского района
от 13 марта 2014 года № 04
Избирательные участки
1.
Избирательный участок № 134. Границы: село Актаста, улицы:
Бирлик 1, 2, 2а, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 35, 36.
Наурыз 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 48.
2.
Избирательный участок № 135. Границы: аул Жибек жолы, улицы:
А.Сери 11, 13.
А.Молдагуловой 14, 15, 16, 18, 19, 24, 25, 28, 47.
Сатпаева 7, 12, 18.
Сейфуллина 6.
Т.Рыскулова 24.
Затаевич 28.
Гумилева 38.
Макатаева 10.
Бейбитшилик 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 28/1, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 38/1, 39, 40, 41, 41а, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 60/1, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73а, 74, 75, 76, 76а, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 95а, 96, 98, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 140, 142, 144, 146, 148, 148/1.
Қазыбек би 27, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 55, 56, 57, 58, 58/1, 59, 60, 61, 62, 63, 63/1, 64, 65, 66, 67, 67/2, 69, 70, 71, 72, 72/1, 73, 74, 74/1, 75, 76, 76/1, 77, 78, 81.

М.Мәметова 1а, 1, 2, 3, 5, 6, 9, 10, 11, 13.
А.Сейдімбеков 1, 1/1, 2, 3.
Абай 4, 5, 6, 6/1, 6/2, 7, 8, 9, 11, 11/1, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30.
Мойылды 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 11/1, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 21, 24, 26, 28, 28/1, 30, 32, 34, 36, 38.
Құрманов 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Н.Тілендиев 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22а, 23, 24, 25, 26, 28, 28/1, 30.
Достық 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23.
Сарыарқа 1, 2, 3а, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29/1, 31, 33, 35, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47/1, 47/2, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53/1, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 68/1, 69, 70, 72, 73, 73/3, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 90, 92, 94, 96, 98, 100.
С.Бейбарыс 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 9а, 10, 10а, 11, 12, 12/1, 13, 14, 14/1, 15, 16, 17, 18, 19.
Разъезд-41 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13.
Разъезд-102 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10.
Ықшам аудандар:
1 - 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23.
2 - 17, 54.
Юбилейный 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 26, 27, 28, 29.
3.
№ 136 сайлау учаскесі. Шекарасы: Жалтыркөл ауылы, көшелер:
Әйтеке би 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13/1, 15, 17, 18, 21, 23.
Төле би 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11/1, 11/2, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 22/1, 23.
Казыбек би 1, 2, 3, 4, 4/1, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 27, 28, 30.
Сана би 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 25.
Нүркен Әбдіров 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 24, 26, 28, 30, 32, 34.
Желтоқсан 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 26, 27, 29, 31.
4.
№ 137 сайлау учаскесі. Шекарасы: Анар стансасы, көшелер:
Ә.Молдағұлова 1, 2, 4, 9, 10, 14, 18, 24, 26, 28, 32, 36.
Покотилов 1, 4, 5, 6, 9, 12, 14, 18, 19, 20, 22, 24, 25, 26.
Еңбек 1, 2, 4, 5, 8, 9, 10, 13, 14, 17, 21.
Көкшетау 1, 2, 4, 7, 8, 10, 11, 12, 14, 15, 18, 19, 20, 21.
Достық 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30.
Жеңіс 1, 2, 4, 5, 6, 8, 11, 12, 13, 17, 18, 22, 24, 26, 30, 32, 34, 36.
Әубәкіров 1, 2, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 24.
Шалғай 3, 6, 7, 9.
Қонаев 1, 2, 3, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17.
Сарыарқа 1, 2, 4, 8, 10, 13, 15.
Первомайский 1, 7, 8, 10, 12.
Қазақстан 1, 2, 3, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 47, 49.

М.Маметовой 1, 1а, 2, 3, 5, 6, 9, 10, 11, 13.
А.Сейдимбекова 1, 1/1, 2, 3.
Абая 4, 5, 6, 6/1, 6/2, 7, 8, 9, 11, 11/1, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30.
Мойылды 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 11/1, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 21, 24, 26, 28, 28/1, 30, 32, 34, 36, 38.
Курманова 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Н.Тлендиева 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22а, 23, 24, 25, 26, 28, 28/1, 30.
Достык 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23.
Сарыарка 1, 2, 3а, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29/1, 31, 33, 35, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47/1, 47/2, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53/1, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 68/1, 69, 70, 72, 73, 73/3, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 90, 92, 94, 96, 98, 100.
С.Бейбарыс 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 9а, 10, 10а, 11, 12, 12/1, 13, 14, 14/1, 15, 16, 17, 18, 19.
Разъезд-41 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13.
Разъезд-102 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10.
Микрорайоны:
1: 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23.
2: 17, 54.
Юбилейный 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 26, 27, 28, 29.
3.
Избирательный участок № 136. Границы: аул Жалтырколь, улицы:
Айтеке би 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13/1, 15, 17, 18, 21, 23.
Толе би 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11/1, 11/2, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 22/1, 23.
Казыбек би 1, 2, 3, 4, 4/1, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 27, 28, 30.
Сана би 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 25.
Нуркена Абдирова 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 24, 26, 28, 30, 32, 34.
Желтоксан 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 26, 27, 29, 31.
4.
Избирательный участок № 137. Границы: станция Анар, улицы:
А.Молдагуловой 1, 2, 4, 9, 10, 14, 18, 24, 26, 28, 32, 36.
Покотилова 1, 4, 5, 6, 9, 12, 14, 18, 19, 20, 22, 24, 25, 26.
Енбек 1, 2, 4, 5, 8, 9, 10, 13, 14, 17, 21.
Кокшетау 1, 2, 4, 7, 8, 10, 11, 12, 14, 15, 18, 19, 20, 21.
Достык 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30.
Женис 1, 2, 4, 5, 6, 8, 11, 12, 13, 17, 18, 22, 24, 26, 30, 32, 34, 36.
Аубакирова 1, 2, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 24.
Шалгай 3, 6, 7, 9.
Кунаева 1, 2, 3, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17.
Сарыарка 1, 2, 4, 8, 10, 13, 15.
Первомайская 1, 7, 8, 10, 12.
Казахстан 1, 2, 3, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 47, 49.

М.Мәметова 1, 2, 7, 8, 9, 11, 13, 16, 17, 18, 21, 23, 25, 27.
Өзтүрік 1, 2, 3, 4, 5, 6, 9, 10, 12,13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34.
Жібек жолы 1, 2, 7, 10, 14, 15.
Астана 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29а, 29б, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 40, 41, 42, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81.
Тәшенов 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 19, 21.
5.
№ 138 сайлау учаскесі. Шекарасы: Донецкое селосы, көшелер:
М.Әуезов 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 24, 25, 26, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42.
С.Сейфуллин 1, 2, 3, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25.
Б.Момышұлы 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24.
Бірлік 1, 3, 4, 5, 7, 8.
Абай 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10.
Конституция 1, 2, 3, 4, 5, 6.
6.
№ 139 сайлау учаскесі. Шекарасы: Бірсуат ауылы, көшелер:
Резников 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 55.
Жеңіс 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35.
Бейбітшілік 2, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15.
Республика 1, 2, 3, 4, 5.
Достық 1, 1а, 2, 2а, 3, 3а, 4, 4а, 5, 5а, 6, 6а, 7, 7а, 8, 9, 9а, 11.
Береке 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 16, 18, 20, 22, 24, 25.
Сары Арқа 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23.
Шалғай ауылы, Еңбек көшесі 1, 2, 4, 8, 10, 14, 16.
7.
№ 140 сайлау учаскесі. Шекарасы: Байдалы селосы, көшелер:
Әділет 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 13.
Конституция 1, 2, 3, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 18, 20, 22, 24.
Тәуелсіздік 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 22.
8.
№ 141 сайлау учаскесі. Шекарасы: Жібек жолы ауылы, көшелер:
Бейбітшілік 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15/1, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22.
Қазыбек би 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15а, 16, 17, 18, 19, 19/1, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 98, 100, 102.
В.Чайка 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 11, 11/1, 13.
Сарыарқа 2, 3, 5, 6, 6/1, 7, 8.
С.Бейбарыс 1/1, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35.
Желтоқсан 1а, 3, 5, 5/1, 7, 9.
Подстанция 24, 25, 30.
Қарасу 1.

М.Маметовой 1, 2, 7, 8, 9, 11, 13, 16, 17, 18, 21, 23, 25, 27.
Озтурик 1, 2, 3, 4, 5, 6, 9, 10, 12,13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34.
Жибек жолы 1, 2, 7, 10, 14, 15.
Астана 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29а, 29б, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 40, 41, 42, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81.
Ташенова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 19, 21.
5.
Избирательный участок № 138. Границы: село Донецкое, улицы:
М.Ауэзова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 24, 25, 26, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42.
С.Сейфуллина 1, 2, 3, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25.
Б.Момышулы 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24.
Бирлик 1, 3, 4, 5, 7, 8.
Абая 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10.
Конституции 1, 2, 3, 4, 5, 6.
6.
Избирательный участок № 139. Границы: аул Берсуат, улицы:
Резникова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 55.
Женис 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35.
Бейбитшилик 2, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15.
Республики 1, 2, 3, 4, 5.
Достык 1, 1а, 2, 2а, 3, 3а, 4, 4а, 5, 5а, 6, 6а, 7, 7а, 8, 9, 9а, 11.
Береке 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 16, 18, 20, 22, 24, 25.
Сары Арка 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23.
Аул Шалгай, улица: Енбек 1, 2, 4, 8, 10, 14, 16.
7.
Избирательный участок № 140. Границы: село Байдала, улицы:
Адилет 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 13.
Конституции 1, 2, 3, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 18, 20, 22, 24.
Тауелсиздик 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 22.
8.
Избирательный участок № 141. Границы: аул Жибек жолы, улицы:
Бейбитшилик 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15/1, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22.
Казыбек би 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15а, 16, 17, 18, 19, 19/1, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 98, 100, 102.
В.Чайка 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 11, 11/1, 13.
Сарыарка 2, 3, 5, 6, 6/1, 7, 8.
С.Бейбарыс 1/1, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35.
Желтоксан 1а, 3, 5, 5/1, 7, 9.
подстанция 24, 25, 30.
Карасу 1.

Кенесары 12, 14, 18, 24, 28.
Әуезов 10, 12.
Панфилов 3, 5, 9, 11, 13.
Абылай хан 6, 13, 19, 21, 25, 31, 39.
Уәлиханов 26, 30, 32, 34, 36, 44, 46.
Қонаев 5, 13.
Айманов 2, 6, 8, 10.
Әл-Фараби 2, 21.
Жамбыл 2, 6, 14, 16, 18.
Ықшам аудандар:
2: 15, 17, 26, 27, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 40, 44, 46, 47, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 113, 114.
3: 25, 37, 39, 45.
9.
№ 142 сайлау учаскесі. Шекарасы: Михайловка селосы, көшелер:
Клуб 1, 2, 3, 4, 5, 6, 9, 13, 14.
Кооперативный 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24.
Пошта 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17.
Желтоқсан 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9.
Заводской 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 15.
Школьный 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20.
Школьный қиылысы 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7.
Республика 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23.
Интернациональный 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12.
Мир 2, 4, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16.
Абай 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 15, 16, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39,40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54.
Панфилов 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32.
Юбилейный 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12.
Гагарин 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15.
Титов 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 19, 21.
Целинный 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 11, 13, 17, 19, 21.
Әубәкіров 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 14, 15, 16, 17, 19, 21.
Новый 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10.
10.
№ 143 сайлау учаскесі. Шекарасы: Ольгинка селосы, көшелер:
Еңбек 7.
Харьковский 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28.
Первый қиылысы 1, 2, 3, 4.
Речной 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 38, 39, 40, 42, 43.
11.
№ 144 сайлау учаскесі. Шекарасы: Николаевка селосы, көшелер:
Мир 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 37, 39, 41, 43, 45.
Целинный 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10.
Юбилейный 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15.
Новый 2, 3, 4, 5, 6, 7, 12.
Набережный 1, 2, 3, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17.
Новый қиылысы 1, 2, 3.
12.
№ 145 сайлау учаскесі. Шекарасы: Ижевское селосы, көшелер:
Абай 1, 2, 3, 4, 5, 6.
Сейфуллин 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13.
Интернациональный 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18.
Целинаға 30 жыл 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18.

Кенесары 12, 14, 18, 24, 28.
Ауэзова 10, 12.
Панфилова 3, 5, 9, 11, 13.
Абылай хана 6, 13, 19, 21, 25, 31, 39.
Уалиханова 26, 30, 32, 34, 36, 44, 46.
Кунаева 5, 13.
Айманова 2, 6, 8, 10.
Аль Фараби 2, 21.
Джамбула 2, 6, 14, 16, 18.
Микрорайон:
2: 15, 17, 26, 27, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 40, 44, 46, 47, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 113, 114.
3: 25, 37, 39, 45.
9.
Избирательный участок № 142. Границы: село Михайловка, улицы:
Клубная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 9, 13, 14.
Кооперативная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24.
Почтовая 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17.
Желтоксан 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9.
Заводская 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 15.
Школьная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13,15, 16, 17, 18, 19, 20.
Переулок Школьный 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7.
Республиканская 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23.
Интернациональная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12.
Мира 2, 4, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16.
Абая 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 15, 16, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39,40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54.
Панфилова 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32.
Юбилейная 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12.
Гагарина 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15.
Титова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 19, 21.
Целинная 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 11, 13, 17, 19, 21.
Аубакирова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 14, 15, 16, 17, 19, 21.
Новая 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10.
10.
Избирательный участок № 143. Границы: село Ольгинка, улицы:
Енбек 7.
Харьковская 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28.
Переулок Первый 1, 2, 3, 4.
Речная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 38, 39, 40, 42, 43.
11.
Избирательный участок № 144. Границы: село Николаевка, улицы:
Мира 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 37, 39, 41, 43, 45.
Целинная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10.
Юбилейная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15.
Новая 2, 3, 4, 5, 6, 7, 12.
Набережная 1, 2, 3, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17.
Переулок Новый 1, 2, 3.
12.
Избирательный участок № 145. Границы: село Ижевское, улицы:
Абая 1, 2, 3, 4, 5, 6.
Сейфуллина 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13.
Интернациональная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18.
30 лет Целины 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18.

Степной 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 17, 18.
Гагарин 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14.
Зайчуковой 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 16, 18, 20, 22, 29, 31, 33, 35.
Уәлиханов 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21.
Юбилейный 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12.
Набережный 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26.
Титов 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 20, 22.
Целинный 1, 8, 10, 15, 17, 18, 20, 22, 24, 27, 29, 31.
Мир 1а, 1б, 1в, 1г, 1д, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11.
Кооперативный 3, 5, 7, 9, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 21.
Садовый 4, 5, 9, 13, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31.
Школьный 1, 3, 5, 7, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 21.
Центральный 1, 3, 6, 11.
Северный 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21.
Линейный 1.
Шөптікөл стансасы, көшелер:
Абай 1, 2, 3.
Сейфуллин 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26.
13.
№ 146 сайлау учаскесі. Шекарасы: Ақбұлақ ауылы, көшелер:
Набережный 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 43, 45, 47, 48, 50, 51, 53, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 68.
Достық 2, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 51.
Центральный 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 5а, 6, 6а, 7, 7а, 8, 8а, 9, 9а, 10, 10а, 11, 11а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 29, 31, 34.
Молодежный 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33.
Батпақкөл 1, 2, 3, 4.
14.
№ 147 сайлау учаскесі. Шекарасы: Волгодоновка селосы, көшелер:
Центральный 3.
Бейбітшілік 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 17, 21, 23, 25, 27, 29.
Достық 1, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 58, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 69, 71, 73, 75.
Комсомольский 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 78.
Есіл 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29,30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 79, 81.
15.
№ 148 сайлау учаскесі. Шекарасы: Қойгелді селосы, көшелер:

Степная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 17, 18.
Гагарина 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14.
Зайчуковой 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 16, 18, 20, 22, 29, 31, 33, 35.
Валиханова 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21.
Юбилейная 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12.
Набережная 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26.
Титова 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 20, 22.
Целинная 1, 8, 10, 15, 17, 18, 20, 22, 24, 27, 29, 31.
Мира 1, 1а, 1б, 1в, 1г, 1д, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11.
Кооперативная 3, 5, 7, 9, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 21.
Садовая 4, 5, 9, 13, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31.
Школьная 1, 3, 5, 7, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 21.
Центральная 1, 3, 6, 11.
Северная 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21.
Линейная 1.
Станция Шоптиколь, улицы:
Абая 1, 2, 3.
Сейфуллина 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16,17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26.
13.
Избирательный участок № 146. Границы: аул Акбулак, улицы:
Набережная 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 43, 45, 47, 48, 50, 51, 53, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 68.
Достык 2, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 51.
Центральная 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 5а, 6, 6а, 7, 7а, 8, 8а, 9, 9а, 10, 10а, 11, 11а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 29, 31, 34.
Молодежная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33.
Батпаккуль 1, 2, 3, 4.
14.
Избирательный участок № 147. Границы: село Волгодоновка, улицы:
Центральная 3.
Бейбитшилик 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 17, 21, 23, 25, 27, 29.
Достык 1, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 58, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 69, 71, 73, 75.
Комсомольская 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 78.
Есиль 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29,30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 79, 81.
15.
Избирательный участок № 148. Границы: село Койгельды, улицы:

Абай 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41.
Астана 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36.
Жастар 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16.
Береке селосы, Қонаев көшесі 1, 2, 3, 4, 5.
16.
№ 149 сайлау учаскесі. Шекарасы: Арнасай ауылы, көшелер:
Желтоқсан 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25.
Рождественский 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 35, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46.
9 Май 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12.
Абылай хан 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7.
Мир 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21.
Абая 1, 2, 3, 4.
Молдағұлова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29.
Қасенов 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12.
С.Сейфуллин 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18.
М.Әуезов 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10.
17.
№ 150 сайлау учаскесі. Шекарасы: Бабатай стансасы, көшелер:
Ш.Уәлиханов 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 30, 32, 33, 34.
Конституция 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12.
Бейбітшілік 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18.
Кенесары 2.
Момышұлы 1, 3, 4, 5.
Б.Саттарханов 3, 6, 7, 8, 9, 10, 13.
18.
№ 151 сайлау учаскесі. Шекарасы: Разъезд 42, көшелер:
Вокзальный 1.
Конституция 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 55.
Астана 1, 2.
19.
№ 152 сайлау учаскесі. Шекарасы: Константиновка селосы, көшелер:
Конституция 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 21, 23.
Набережный 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25.
Целинный 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 23.
Школьный 1, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 13.
Лесная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12.
Д.П.Чавро атындағы 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10.
Центральный 1, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 48, 52, 54, 56.
Жастар 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 58, 60, 62, 64.

Абая 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41.
Астана 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36.
Жастар 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16.
Село Береке, улица Кунаева 1, 2, 3, 4, 5.
16.
Избирательный участок № 149. Границы: аул Арнасай, улицы:
Желтоксан 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25.
Рождественского 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 35, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46.
9 Мая 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12.
Абылайхана 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7.
Мира 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21.
Абая 1, 2, 3, 4.
Молдагуловой 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29.
Касенова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12.
С.Сейфуллина 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18.
М.Ауэзова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10.
17.
Избирательный участок № 150. Границы: станция Бабатай, улицы:
Ч.Валиханова 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 30, 32, 33, 34.
Конституции 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12.
Бейбитшилик 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18.
Кенесары 2.
Момышулы 1, 3, 4, 5.
Б.Саттарханова 3, 6, 7, 8, 9, 10, 13.
18.
Избирательный участок № 151. Границы: Разъезд 42, улицы:
Вокзальная 1.
Конституции 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 55.
Астана 1, 2.
19.
Избирательный участок № 152. Границы: село Константиновка, улицы:
Конституции 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 21, 23.
Набережная 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25.
Целинная 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 23.
Школьная 1, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 13.
Лесная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12.
им.Д.П.Чавро 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10.
Центральная 1, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 48, 52, 54, 56.
Жастар 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 58, 60, 62, 64.

Бейбітшілік 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33.
А.И.Киреев атындағы 2, 4, 8, 7, 9, 10, 12, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 42, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57.
Литвинский 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19.
Заречный 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15.
20.
№ 153 сайлау учаскесі. Шекарасы: Шортанды селосы, көшелер:
Центральный 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 43, 45.
Школьный 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 29, 31, 35.
Жастар 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 17, 18, 19, 21, 25, 27.
21.
№ 154 сайлау учаскесі. Шекарасы: Белоярка селосы, көшелер:
Аксенов 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18.
9 май 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 19.
Набережный 2, 3, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 41, 42, 43.
Доманский 2, 5, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 18, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 35.
Центральный 1, 2, 4, 6, 8, 9, 11, 12, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 42.
22.
№ 155 сайлау учаскесі. Шекарасы: Түрген ауылы, көшелер:
Есіл 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13/1, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25/1, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 44, 45, 47, 49, 50, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63.
Жастар 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 14/1, 14/2, 16, 18, 22, 27, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51/1, 52, 52/1.
Жеңіс 1, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14/1, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 25, 27, 29, 30/1, 31, 32, 33, 35, 37, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 45/1, 46, 47, 47/1, 47/2, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 62.
Береке 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22.
Еңбек 1, 2, 4, 5, 9, 10, 11, 12, 13.
Достық 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 12.
23.
№ 156 сайлау учаскесі. Шекарасы: Красное озеро селосы, көшелер:
Қызыл 1, 2, 2/1, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 12/1, 13, 20, 22, 26.
Мектеп 1, 1/2, 3, 4, 6, 9.
Жасыл 2, 4, 16.
24.
№ 157 сайлау учаскесі. Шекарасы: Родники селосы, көшелер:
Центральный 1, 3, 13, 14, 22, 24.
Озерный 2, 6, 7, 11, 15, 17, 18, 20, 24, 26, 30.
Родниковский 3/3, 4, 9, 11, 12, 15, 17.
25.
№ 158 сайлау учаскесі. Шекарасы: Бұлақсай ауылы, көшелер:
Тың игерушілер 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 34.

Бейбитшилик 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33.
им.А.И.Киреева 2, 4, 7, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 42, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57.
Литвинская 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19.
Заречная 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15.
20.
Избирательный участок № 153. Границы: село Шортанда, улицы:
Центральная 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 43, 45.
Школьная 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 29, 31, 35.
Жастар 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 17, 18, 19, 21, 25, 27.
21.
Избирательный участок № 154. Границы: село Белоярка, улицы:
Аксенова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18.
9 мая 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 19.
Набережная 2, 3, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 41, 42, 43.
Доманская 2, 5, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 18, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 35.
Центральная 1, 2, 4, 6, 8, 9, 11, 12, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 42.
22.
Избирательный участок № 155. Границы: аул Турген, улицы:
Есил 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13/1, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25/1, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 44, 45, 47, 49, 50, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63.
Жастар 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 14/1, 14/2, 16, 18, 22, 27, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51/1,52, 52/1.
Женис 1, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14/1, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 25, 27, 29, 30/1, 31, 32, 33, 35, 37, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 45/1, 46, 47, 47/1, 47/2, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 62.
Береке 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22.
Енбек 1, 2, 4, 5, 9, 10, 11, 12, 13.
Достык 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 12.
23.
Избирательный участок № 156. Границы: село Красное озеро, улицы:
Кызыл 1, 2, 2/1, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 12/1, 13, 20, 22, 26.
Мектеп 1, 1/2, 3, 4, 6, 9.
Жасыл 2, 4, 16.
24.
Избирательный участок № 157. Границы: село Родники, улицы:
Центральная 1, 3, 13, 14, 22, 24.
Озерная 2, 6, 7, 11, 15, 17, 18, 20, 24, 26, 30.
Родниковская 3/3, 4, 9, 11, 12, 15, 17.
25.
Избирательный участок № 158. Границы: аул Булаксай, улицы:
Тың игерушілер 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 34.

Абай 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15 16, 18, 20, 22, 24, 26.
Бөгенбай 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.
Сейфуллин 1, 2, 3, 4, 6, 8.
М.Мақатаев 1, 2, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19.
Оқжетпес 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10.
Сарыарқа 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13.
Д.Тналин 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13.
Астана 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.
26.
№ 159 сайлау учаскесі. Шекарасы: Сараба селосы, көшелер:
Абай 1, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 22, 23, 25, 26, 29, 30, 31, 33, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62.
Жастар 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 36.
Достық 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28.
Төле би 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 21, 22.
27.
№ 160 сайлау учаскесі. Шекарасы: Сары-Оба стансасы, көшелер:
Бейбітшілік 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 35, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60.
Теміржолаушылар 1, 2, 3, 5, 7, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38.
Достық 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26.
Көктем қиылысы 1, 2, 4, 5, 14, 16, 18, 19, 20, 22, 24, 28, 34, 36.
Бөгембай қиылысы 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12.
28.
№ 161 сайлау учаскесі. Шекарасы: Ақжар селосы, көшелер:
Әуезов 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
Құрманғазы 1, 2, 3, 4.
29.
№ 162 сайлау учаскесі. Шекарасы: Қостомар селосы, көшелер:
Д.Қонаев 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 39.
Құрманғазы 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20.
Сәтпаев 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 23.
30.
№ 163 сайлау учаскесі. Шекарасы: Аршалы кенті, ә/б 6636.
31.
№ 164 сайлау учаскесі. Шекарасы: Арнасай ауылы, ә/б 44813 "Р".
32.
№ 165 сайлау учаскесі. Шекарасы: Аршалы кенті, көшелер:
Жамбыл 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43.
Мәншүк Мәметова 1, 2, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30.
Тналин 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44.
Астана 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 37а, 38, 39, 39а, 40, 41, 42, 42а, 43, 44, 45,46, 47, 48, 49.

Абая 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15 16, 18, 20, 22, 24, 26.
Богенбая 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.
Сейфуллина 1, 2, 3, 4, 6, 8.
М.Макатаева 1, 2, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19.
Оқжетпес 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10.
Сарыарка 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13.
Д.Тналина 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13.
Астана 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.
26.
Избирательный участок № 159. Границы: село Сараба, улицы:
Абая 1, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 22, 23, 25, 26, 29, 30, 31, 33, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62.
Жастар 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 36.
Достык 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28.
Толе би 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 21, 22.
27.
Избирательный участок № 160. Границы: станция Сары-Оба, улицы:
Бейбитшилик 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 35, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60.
Темиржолаушылар 1, 2, 3, 5, 7, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38.
Достык 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26.
Переулок Коктем 1, 2, 4, 5, 14, 16, 18, 19, 20, 22, 24, 28, 34, 36.
Переулок Богембая 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12.
28.
Избирательный участок № 161. Границы: село Акжар, улицы:
Ауэзова 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14.
Курмангазы 1, 2, 3, 4.
29.
Избирательный участок № 162. Границы: село Костомар, улицы:
Д.Кунаева 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 39.
Курмангазы 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20.
Сатпаева 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 23.
30.
Избирательный участок № 163. Границы: поселок Аршалы, в/ч 6636.
31.
Избирательный участок № 164. Границы: аул Арнасай, в/ч 44813 "Р".
32.
Избирательный участок № 165. Границы: поселок Аршалы, улицы:
Джамбула 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43.
Маншук Маметовой 1, 2, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30.
Тналина 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44.
Астана 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 37а, 38, 39, 39а, 40, 41, 42, 42а, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49.

Амангелді 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 11, 12, 13, 19, 21, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35/1, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 58, 60.
Труд 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27а, 29, 31, 33, 35.
Абай 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 12, 14, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44а, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 54а, 55, 56.
Тәшенов 28, 30, 32, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 44, 46, 48, 48а, 48б, 50, 52, 53,54, 56, 57а, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77.
Митченко 25, 27, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48а, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 60а, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 87, 89, 91, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 115, 119, 123.
Писарев 28, 30, 32, 34, 36, 38, 38а, 40, 40а, 41, 41а, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 48а, 47,49, 50, 51, 52, 52а, 53, 55, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 61а, 62, 63, 64, 64а, 65, 66, 67, 67а, 68, 69, 70, 71,72, 73, 73а, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 83, 85, 87, 88, 89, 89а, 91, 92, 93, 94, 95, 95а, 96, 97, 98, 99, 99а, 100а, 101, 102, 103, 103а, 105, 105а, 106, 107, 107а, 108, 109, 109а, 110, 111, 112, 113, 115, 117, 119, 119а, 121, 123, 125, 127, 129, 130, 131, 133.
Т.Бегелдинов 3, 4, 7, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 27, 29, 31, 32, 33.
33.
№ 166 сайлау учаскесі. Шекарасы: Аршалы кенті, көшелер:
Республика 9, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56.
Волков 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23.
Пацаев 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21.
Линейный 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7/1, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 14б, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23.
Добровольский 1, 1а/1, 1б/1, 1в, 1г, 2, 2а, 2б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 26, 28, 29.
Достық 1, 2а.
Жеңіс 1.
Родниковский 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 42а, 44.
Митченко 1, 2, 2б, 2в, 2г, 2д, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 30.
Тәшенов 4, 8, 10, 12, 16, 18, 20, 22, 24, 25, 26, 29, 31.
Сельхозтехника 1, 4.

Амангельды 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 11, 12, 13, 19, 21, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35/1, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 58, 60.
Труда 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27а, 29, 31, 33, 35.
Абая 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 12, 14, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44а, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 54а, 55, 56.
Ташенова 28, 30, 32, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 44, 46, 48, 48а, 48б, 50, 52, 53,54, 56, 57а, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77.
Митченко 25, 27, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48а, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 60а, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 87, 89, 91, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 115, 119, 123.
Писарева 28, 30, 32, 34, 36, 38, 38а, 40, 40а, 41, 41а, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48а, 49, 50, 51, 52, 52а, 53, 55, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 61а, 62, 63, 64, 64а, 65, 66, 67, 67а, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 73а, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 88, 89, 89а, 91, 92, 93, 94, 95, 95а, 96, 97, 98, 99, 99а, 100а, 101, 102, 103, 103а, 105, 105а, 106, 107, 107а, 108, 109, 109а, 110, 111, 112, 113, 115, 117, 119, 119а, 121, 123, 125, 127, 129, 130, 131, 133.
Т.Бегельдинова 3, 4, 7, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 27, 29, 31, 32, 33.
33.
Избирательный участок № 166. Границы: поселок Аршалы, улицы:
Республики 9, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56.
Волкова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23.
Пацаева 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21.
Линейная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7/1, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 14б, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23.
Добровольского 1, 1а/1, 1б/1, 1в, 1г, 2, 2а, 2б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 26, 28, 29.
Достык 1, 2а.
Женис 1.
Родниковская 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 42а, 44.
Митченко 1, 2, 2б, 2в, 2г, 2д, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 30.
Ташенова 4, 8, 10, 12, 16, 18, 20, 22, 24, 25, 26, 29, 31.
Сельхозтехники 1, 4.

Ықшам аудан 1, 1ж, 2.
34.
№ 167 сайлау учаскесі. Шекарасы: Аршалы кенті, көшелер:
Асфальтный 1, 2, 3.
Заречный 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14.
Макаренко 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26.
Дзержинский 1, 2, 3, 4, 6а, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32.
Луговой 4, 8.
Щебзаводской 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.
Спортивный 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 12, 14, 16, 22, 24, 26.
Гранитный 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13.
Коммунальный 1, 1а, 1б, 3, 3а, 5, 5а, 9, 11, 15а.
Железнодорожный 1, 1а, 3, 4, 5, 8, 9.
Озерный 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24а, 25, 26, 28, 30, 32, 34, 36а, 38.
35.
№ 168 сайлау учаскесі. Шекарасы: Аршалы кенті (Вишнев стансасы), көшелер:
Матросов 1, 2, 5, 6, 8, 9, 18, 34, 36, 40, 42, 46, 48.
Станционный 1, 2, 2а, 3, 4, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 43, 42, 46, 48, 50, 52.
Целинный 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 15, 17, 21, 23, 25, 29, 31.
Широкий қиылысы 1, 2, 12, 14, 16.
Вокзал 1, 2, 3, 4, 5, 8, 9.
Целинаға 40 жыл 1, 2, 3.
36.
№ 169 сайлау учаскесі. Шекарасы: Аршалы кенті, көшелер:
Заводской 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 18, 20.
Новоавтобазовский 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38.
Зеленый 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32.
Алейников 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24.
Восточный 1, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23.
Сазонов 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 21.
Промышленный 7, 9, 10, 11.
КЛ-14 1, 2, 3, 4, 5.
Жолдаспаев 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13.
Тәшенов 66, 70, 76, 78, 79, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 100.
Митченко 84, 86, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 119, 121, 123.
Жамбыл қиылысы 11, 13, 15.
Юго-восточный 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30.
37.
№ 170 сайлау учаскесі. Шекарасы: Аршалы кенті, көшелер:
Писарев 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 35, 37, 39.

Микрорайон 1, 1ж, 2.
34.
Избирательный участок № 167. Границы: поселок Аршалы, улицы:
Асфальтная 1, 2, 3.
Заречная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14.
Макаренко 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26.
Дзержинского 1, 2, 3, 4, 6а, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32.
Луговая 4, 8.
Щебзаводская 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.
Спортивная 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 12, 14, 16, 22, 24, 26.
Гранитная 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13.
Коммунальная 1, 1а, 1б, 3, 3а, 5, 5а, 9, 11, 15а.
Железнодорожная 1, 1а, 3, 4, 5, 8, 9.
Озерная 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24а, 25, 26, 28, 30, 32, 34, 36а, 38.
35.
Избирательный участок № 168. Границы: поселок Аршалы (станция Вишневка), улицы:
Матросова 1, 2, 5, 6, 8, 9, 18, 34, 36, 40, 42, 46, 48.
Станционная 1, 2, 2а, 3, 4, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 43, 42, 46, 48, 50, 52.
Целинная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 15, 17, 21, 23, 25, 29, 31.
Переулок Широкий 1, 2, 12, 14, 16.
Вокзальная 1, 2, 3, 4, 5, 8, 9.
40 лет Целины 1, 2, 3.
36.
Избирательный участок № 169. Границы: поселок Аршалы, улицы:
Заводская 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 18, 20.
Новоавтобазовская 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38.
Зеленая 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32.
Алейникова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24.
Восточная 1, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23.
Сазонова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 21.
Промышленная 7, 9, 10, 11.
ПЛ-14 1, 2, 3, 4, 5.
Джолдаспаева 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13.
Ташенова 66, 70, 76, 78, 79, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 100.
Митченко 84, 86, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 119, 121, 123.
Переулок Джамбула 11, 13, 15.
Юго-восточная 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30.
37.
Избирательный участок № 170. Границы: поселок Аршалы, улицы:
Писарева 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 35, 37, 39.

Тәшенов 1, 3, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 47.
Родниковский 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21.
Речной 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19.
Северный 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 19, 21.
Республика 1, 2, 4, 5, 6, 7, 10.
38.
№ 171 сайлау учаскесі. Шекарасы: Аршалы кенті, Тәшенов көшесі 2.

Ташенова 1, 3, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 47.
Родниковская 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21.
Речная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19.
Северная 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 19, 21.
Республики 1, 2, 4, 5, 6, 7, 10.
38.
Избирательный участок № 171. Границы: поселок Аршалы, улица Ташенова 2.