Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды анықтау, сайлаушылармен кездесу үшін үй-жайларды беру туралы
Ақмола облысы Атбасар ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 25 тамыздағы № а-8/361 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 9 қыркүйекте № 4343 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Атбасар ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 25 сәуірдегі № а-4/173 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Атбасар ауданы әкімдігінің 25.04.2019 № а-4/173 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес, Атбасар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Атбасар аудандық сайлау комиссиясымен бірлесіп үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін 1 қосымшаға сәйкес орындар анықталсын.
2. Кандидаттарға сайлаушылармен кездесу үшін шарттық негізде 2 қосымшаға сәйкес үй-жайлар берілсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ш.Е.Бекмағанбетоваға жүктелсін.
4. Аудан әкімдігінің осы қаулысы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Атбасар ауданының әкімі А.Никишов
"КЕЛІСІЛДІ"
Атбасар аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы
Т.Боранбаев
Ақмола облысы білім
басқармасының "Атбасар ауданы,
Атбасар қаласының № 1
индустриалды-техникалық колледжі"
коммуналдық мемлекеттік
мекемесінің директоры
З.Асқарова
Ақмола облысы білім
басқармасының "Атбасар ауданы,
Атбасар қаласының № 11
агротехникалық колледжі"
коммуналдық мемлекеттік
мекемесінің директоры
Г.Литвинова
Ақмола облысы дене шынықтыру
және спорт басқармасының
жанындағы "Атбасар
балалар-жасөспірімдер спорт
мектебі" мемлекеттік коммуналдық
қазыналық кәсіпорынның директоры
А.Жақсылықов
Ақмола облысының денсаулық
сақтау басқармасының жанындағы
"Атбасар ауданаралық туберкулезге
қарсы диспансері" мемлекеттік
коммуналдық қазыналық кәсіпорынның
бас дәрігері
З.Шаубаев
Атбасар ауданы әкімдігінің

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов, предоставлении помещений для встреч с избирателями
Постановление акимата Атбасарского района Акмолинской области от 25 августа № а-8/361. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 9 сентября 2014 года № 4343. Утратило силу постановлением акимата Атбасарского района Акмолинской области от 25 апреля 2019 года № а-4/173
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Атбасарского района Акмолинской области от 25.04.2019 № а-4/173 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Конституционным законом Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Атбасарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с Атбасарской районной избирательной комиссией места для размещения агитационных печатных материалов согласно приложению 1.
2. Предоставить кандидатам на договорной основе помещения для встреч с избирателями согласно приложению 2.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Бекмаганбетову Ш.Е.
4. Настоящее постановление акимата района вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Атбасарского района А.Никишов
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель
Атбасарской районной
избирательной комиссии
Т.Боранбаев
Директор коммунального
государственного учреждения
"Индустриально-технический
колледж № 1 город Атбасар,
Атбасарский район" Управления
образования Акмолинской области
З.Аскарова
Директор коммунального
государственного учреждения
"Аграрно-технический колледж
№ 11 город Атбасар,
Атбасарский район"
Управления образования
Акмолинской области
Г.Литвинова
Директор государственного
казенного коммунального предприятия
"Атбасарская детско-юношеская
спортивная школа" при
управлении физической культуры
и спорта Акмолинской области
А.Жаксылыков
Главный врач государственного
коммунального казенного предприятия
"Атбасарский межрайонный
противотуберкулезный диспансер"
Управления здравоохранения
Акмолинской области
З.Шаубаев
Приложение 1
к постановлению акимата
Атбасарского района

2014 жылғы 25 тамыздағы
№ а-8/361 қаулысына
1 қосымша
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Ескерту. 1-қосымшаға өзгерістер енгізілді - Ақмола облысы Атбасар ауданы әкімдігінің 27.01.2016 № а-1/26 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі); 14.02.2017 № а-2/44 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі); 27.03.2017 № а-3/92 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі); 11.07.2017 № а-7/262 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі); 19.04.2018 № а-4/152 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулыларымен.
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
1.

от 25 августа 2014 года
№ а-8/361
Места для размещения агитационных печатных материалов
Сноска. Приложение 1 с изменениями, внесенными постановлениями акимата Атбасарского района Акмолинской области от 27.01.2016 № а-1/26 (вводится в действие со дня официального опубликования); от 14.02.2017 № а-2/44 (вводится в действие со дня официального опубликования); от 27.03.2017 № а-3/92 (вводится в действие со дня официального опубликования); от 11.07.2017 № а-7/262 (вводится в действие со дня официального опубликования); от 19.04.2018 № а-4/152 вводится в действие со дня официального опубликования).
Места для размещения агитационных печатных материалов
1.

Атбасар қаласы, Жеңіс көшесі, "Атбасар ауданы білім бөлімінің № 1 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің № 88 ғимараты жанындағы стенд.
2.
Атбасар қаласы, Макарин көшесі, "Атбасар ауданы білім бөлімінің Атбасар қаласының № 4 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің № 24 ғимараты жанындағы стенд.
3.
Атбасар қаласы, Ш.Уәлиханов көшесі, "Быцань С.И." жеке кәсіпкердің № 11 ғимараты жанындағы стенд.
4.
Атбасар қаласы, Х.Қошанбаев көшесі, "Атбасар ауданы білім бөлімінің Атбасар қаласының № 8 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің № 94 ғимараты жанындағы стенд.
5.
Атбасар қаласы, микрорайон № 1, "Атбасар ауданы білім бөлімінің Атбасар қаласының № 3 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің № 3 ғимараты жанындағы стенд.
6.
Атбасар қаласы, Ағыбай батыр көшесі, Атбасар ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі жанындағы "Атбасар аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынның № 26 ғимараты жанындағы стенд.
7.
Атбасар қаласы, Х.Қошанбаев көшесі, Ақмола облысы дене шынықтыру және спорт басқармасының жанындағы "Атбасар балалар-жасөспірімдер спорт мектебі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынның № 102 ғимараты жанындағы стенд.
8.
Атбасар қаласы, Қазақстан көшесі, Атбасар ауданы әкімдігінің жанындағы "Атбасар су" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорынның № 1 ғимараты жанындағы стенд.
9.
Атбасар қаласы, Т.Рысқұлов көшесі, Ақмола облысы білім басқармасының "Атбасар ауданы, Атбасар қаласы № 11 агротехникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің № 84 ғимараты жанындағы стенд.
10.
Атбасар қаласы, Озерная көшесі, "Атбасар ауданы білім бөлімінің Атбасар қаласының № 5 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің № 18 ғимараты жанындағы стенд.
11.
Атбасар қаласы, Мир көшесі, "Атбасар ауданы білім бөлімінің Атбасар қаласының № 6 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің № 5 ғимараты жанындағы стенд.
12.
Атбасар қаласы, микрорайон № 1, Ақмола облысы білім басқармасының "Атбасар ауданы, Атбасар қаласы № 1 индустриалды-техникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің № 12/1 ғимараты жанындағы стенд.
13.
Атбасар қаласы, Лука Белаш көшесі, Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасының жанындағы "Атбасар ауданаралық туберкулезге қарсы диспансері" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынның № 37 ғимараты жанындағы стенд.
14.
Покровка ауылы, Жастар көшесі, "Атбасар ауданы білім бөлімінің Покровка орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің № 6 ғимараты жанындағы стенд.
15.
Полтавка ауылы, Школьная көшесі, "Атбасар ауданы білім бөлімінің Полтавка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің № 1 ғимараты жанындағы стенд.
16.
Титовка ауылы, Достық көшесі, "Полтавка-2" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің № 22/2 ғимараты жанындағы стенд.
17.
Борисовка ауылы, Бейбітшілік көшесі, Атбасар ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі жанындағы "Атбасар аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынның № 40 ғимараты жанындағы стенд.
18.
Садовый ауылы, Ыбырай Алтынсарин көшесі, "Атбасар ауданы білім бөлімінің Садовый негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің № 1а ғимараты жанындағы стенд.
19.
Новосельское ауылы, Мәдениет көшесі, "Атбасар ауданы білім бөлімінің Новосельский орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі спорт кешенінің № 25 ғимараты жанындағы стенд.
20.
Шуйский ауылы, Михаил Довжик атындағы көше, "Шуйский-XXI" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің автоматтандырылған телефон станциясы № 12 ғимараты жанындағы стенд.
21.
Бастау ауылы, Байқара көшесі, Атбасар ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі жанындағы "Атбасар аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынның № 32 ғимараты жанындағы стенд.
22.
Мариновка ауылы, Жеңіс көшесі, Атбасар ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі жанындағы "Атбасар аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынның № 69 ғимараты жанындағы стенд.
23.
Адыр станциясы, Ыбырай Алтынсарин көшесі, "Атбасар ауданы білім бөлімінің Адыр негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің № 1 ғимараты жанындағы стенд.
24.

Город Атбасар, улица Женис, стенд у здания № 88 коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 1 отдела образования Атбасарского района".
2.
Город Атбасар, улица Макарина, стенд у здания № 24 коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 4 города Атбасар отдела образования Атбасарского района".
3.
Город Атбасар, улица Ш.Уалиханова, стенд у здания № 11 индивидуального предпринимателя "Быцань С.И.".
4.
Город Атбасар, улица Х.Кошанбаева, стенд у здания № 94 коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 8 города Атбасар отдела образования Атбасарского района".
5.
Город Атбасар, Микрорайон № 1, стенд у здания № 3 коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 3 города Атбасар отдела образования Атбасарского района".
6.
Город Атбасар, улица Агыбай батыра, стенд у здания № 26 государственного коммунального казенного предприятия "Атбасарский районный дом культуры" при отделе культуры и развития языков Атбасарского района.
7.
Город Атбасар, улица Х.Кошанбаева, стенд у здания № 102 государственного коммунального казенного предприятия "Атбасарская детско-юношеская спортивная школа" при управлении физической культуры и спорта Акмолинской области.
8.
Город Атбасар, улица Казахстанская, стенд у здания № 1 государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Атбасар су" при акимате Атбасарского района.
9.
Город Атбасар, улица Т.Рыскулова, стенд у здания № 84 коммунального государственного учреждения "Агротехнический колледж № 11 город Атбасар, Атбасарский район" управления образования Акмолинской области.
10.
Город Атбасар, улица Озерная, стенд у здания № 18 коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 5 города Атбасар отдела образования Атбасарского района".
11.
Город Атбасар, улица Мира, стенд у здания № 5 коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 6 города Атбасар отдела образования Атбасарского района".
12.
Город Атбасар, Микрорайон № 1, стенд у здания № 12/1 коммунального государственного учреждения "Индустриально-технический колледж № 1 город Атбасар, Атбасарский район" управления образования Акмолинской области.
13.
город Атбасар, улица Лука Белаш, стенд у здания № 37 государственного коммунального казенного предприятия "Атбасарский межрайонный противотуберкулезный диспансер" при управлении здравоохранения Акмолинской области.
14.
Село Покровка, улица Жастар, стенд у здания № 6 государственного учреждения "Покровская средняя школа отдела образования Атбасарского района".
15.
Село Полтавка, улица Школьная, стенд у здания № 1 коммунального государственного учреждения "Полтавская средняя школа отдела образования Атбасарского района".
16.
16. Село Титовка, улица Достык, стенд у здания № 22/2 товарищества с ограниченной ответственностью "Полтавка-2".
17.
Село Борисовка, улица Бейбитшилик, стенд у здания № 40 государственного коммунального казенного предприятия "Атбасарский районный дом культуры" при отделе культуры и развития языков Атбасарского района.
18.
Село Садовое, улица Ыбрая Алтынсарина, стенд у здания № 1а коммунального государственного учреждения "Садовая основная школа отдела образования Атбасарского района".
19.
Село Новосельское, улица Мадениет, стенд у здания № 25 спортивного комплекса коммунального государственного учреждения "Новосельская средняя школа отдела образования Атбасарского района".
20.
Село Шуйское, улица имени Михаила Довжика, стенд у здания № 12 автоматической телефонной станции товарищества с ограниченной ответственностью "Шуйское-XXI".
21.
Село Бастау, улица Байгара, стенд у здания № 32 государственного коммунального казенного предприятия "Атбасарский районный дом культуры" при отделе культуры и развития языков Атбасарского района.
22.
Село Мариновка, улица Женис, стенд у здания № 69 государственного коммунального казенного предприятия "Атбасарский районный дом культуры" при отделе культуры и развития языков Атбасарского района.
23.
Станция Адыр, улица Ыбрая Алтынсарина, стенд у здания № 1 коммунального государственного учреждения "Адырская основная школа отдела образования Атбасарского района".
24.

Бейіс Хазырет ауылы, Орталық көшесі, "Амантай" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің № 19/1 ғимараты жанындағы стенд.
25.
Тельман ауылы, Ленин көшесі, Атбасар ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі жанындағы "Атбасар аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынның № 1 ғимараты жанындағы стенд.
26.
Поповка ауылы, Жеңіс көшесі, Атбасар ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі жанындағы "Атбасар аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынның № 24а ғимараты жанындағы стенд.
27.
Тимашевка ауылы, Орталық көшесі, "Сарбас" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің № 49 ғимараты жанындағы стенд.
28.
Калиновка ауылы, Еңбек көшесі, "Атбасар ауданы білім бөлімінің Родионовка негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің № 1 ғимараты жанындағы стенд.
29.
Магдалиновка ауылы, Орталық көшесі, "Атбасар ауданы білім бөлімінің Магдалиновка бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесінің № 43 ғимараты жанындағы стенд.
30.
Хрящевка ауылы, Школьная көшесі, "Атбасар ауданы білім бөлімінің Хрящевка бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесінің № 28 ғимараты жанындағы стенд.
31.
Сергеевка ауылы, Көкше көшесі, Атбасар ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі жанындағы "Атбасар аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынның № 17 ғимараты жанындағы стенд.
32.
Ащыкөл ауылы, Жеңіс көшесі, "Ермек-Агро" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің № 6 ғимараты жанындағы стенд.
33.
Самарка ауылы, Мектеп көшесі, "Атбасар ауданы білім бөлімінің Самарка негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің № 14 ғимараты жанындағы стенд.
34.
Ақан Құрманов ауылы, Пионерская көшесі, "Атбасар ауданы білім бөлімінің Ново-Самарка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің № 11 ғимараты жанындағы стенд.
35.
Қаракөл ауылы, Школьная көшесі, "Атбасар ауданы білім бөлімінің Қаракөл бастауыш орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің № 11 ғимараты жанындағы стенд.
36.
Новомариновка ауылы, Целинная көшесі, "Атбасар ауданы білім бөлімінің Новомариновка негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің № 5 ғимараты жанындағы стенд.
37.
Сочинский ауылы, орталық алаң аймағындағы стенд.
38.
Сепе ауылы, Тәуелсіздік көшесі, "Сепе-1" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің № 3 ғимараты жанындағы стенд.
39.
Есенкелді ауылы, Тың көшесі, "Атбасар ауданы білім бөлімінің Есенкелді орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің № 32 ғимараты жанындағы стенд.
Атбасар ауданы әкімдігінің
2014 жылғы 25 тамыздағы
№ а-8/361 қаулысына
2 қосымша
Сайлаушылармен кездесу үшін үй-жайлар шарттық негізде
Ескерту. 2-қосымшаға өзгерістер енгізілді - Ақмола облысы Атбасар ауданы әкімдігінің 27.01.2016 № а-1/26 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі); 14.02.2017 № а-2/44 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі); 27.03.2017 № а-3/92 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі); 11.07.2017 № а-7/262 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі); 19.04.2018 № а-4/152 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулыларымен.
Сайлаушылармен кездесу үшін үй-жайлардың мекен-жайы
1.
Атбасар қаласы, Казахстанская көшесі, 1, Атбасар ауданы әкімдігінің жанындағы "Атбасар су" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны ғимаратының мәжіліс залы.
2.

Село Бейса Хазирета, улица Орталык, стенд у здания № 19/1 товарищества с ограниченной ответственностью "Амантай".
25.
Село Тельмана, улица Ленина, стенд у здания № 1 государственного коммунального казенного предприятия "Атбасарский районный дом культуры" при отделе культуры и развития языков Атбасарского района.
26.
Село Поповка, улица Женис, стенд у здания № 24а государственного коммунального казенного предприятия "Атбасарский районный дом культуры" при отделе культуры и развития языков Атбасарского района.
27.
Село Тимашевка, улица Орталык, стенд у здания № 49 товарищества с ограниченной ответственностью "Сарбас".
28.
Село Калиновка, улица Енбек, стенд у здания № 1 государственного учреждения "Родионовская основная школа отдела образования Атбасарского района".
29.
Село Магдалиновка, улица Орталык, стенд у здания № 43 государственного учреждения "Магдалиновская начальная школа отдела образования Атбасарского района".
30.
Село Хрящевка, улица Школьная, стенд у здания № 28 государственного учреждения "Хрящевская начальная школа отдела образования Атбасарского района".
31.
Село Сергеевка, улица Кокше, стенд у здания № 17 государственного коммунального казенного предприятия "Атбасарский районный дом культуры" при отделе культуры и развития языков Атбасарского района.
32.
Село Ащиколь, улица Женис, стенд у здания № 6 товарищества с ограниченной ответственностью "Ермек-Агро".
33.
Село Самарка, улица Мектеп, стенд у здания № 14 государственного коммунального учреждения "Самарская основная школа акимата Атбасарского района".
34.
Село Акана Курманова, улица Пионерская, стенд у здания № 11 коммунального государственного учреждения "Ново-Самарская средняя школа отдела образования Атбасарского района".
35.
Село Караколь, улица Школьная, стенд у здания № 11 государственного учреждения "Каракольская начальная школа отдела образования Атбасарского района".
36.
Село Новомариновка, улица Целинная, стенд у здания № 5 государственного учреждения "Новомариновская основная школа отдела образования Атбасарского района".
37.
Село Сочинское, стенд на территории центральной площади.
38.
Село Сепе, улица Тауелсиздик, стенд у здания № 3 товарищества с ограниченной ответственностью "Сепе-1".
39.
Село Есенгельды, улица Тын, стенд у здания № 32 государственного учреждения "Есенгельдинская средняя школа отдела образования Атбасарского района".
Приложение 2
к постановлению акимата
Атбасарского района
от 25 августа 2014 года
№ а-8/361
Помещения для встреч с избирателями на договорной основе
Сноска. Приложение 2 с изменениями, внесенными постановлениями акимата Атбасарского района Акмолинской области от 27.01.2016 № а-1/26 (вводится в действие со дня официального опубликования); от 14.02.2017 № а-2/44 (вводится в действие со дня официального опубликования); от 27.03.2017 № а-3/92 (вводится в действие со дня официального опубликования); от 11.07.2017 № а-7/262 (вводится в действие со дня официального опубликования); от 19.04.2018 № а-4/152 вводится в действие со дня официального опубликования).
Адрес помещений для встреч с избирателями
1.
Город Атбасар, улица Казахстанская, 1, актовый зал здания государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Атбасар су" при акимате Атбасарского района.
2.

Атбасар қаласы, Жеңіс көшесі, 88, "Атбасар ауданы білім бөлімінің № 1 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекеменің мәжіліс залы.
3.
Атбасар қаласы, Ағыбай батыр көшесі, 26 а, Атбасар ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Орталықтандырылған кітапханалар жүйесі" мемлекеттік мекемесінің мәжіліс залы.
4.
Борисовка ауылы, Бейбітшілік атындағы көшесі, 38/1, "Аграрное" жауапкершілігі шектеулі серіктестіктің клубы.
5.
Есенкелді ауылы, Бейбітшілік көшесі, 26, "Ладыженка" жауапкершілігі шектеулі серіктестіктің мәдени-ойын-сауық орталығының залы.
6.
Шуйское ауылы, Стадионная көшесі, 2, Атбасар ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі жанындағы "Атбасар аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынның Мәдениет үйінің көрермендер залы.
7.
Мариновка ауылы, Жеңіс көшесі, 65, "Амантай" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі ғимаратының мәжіліс залы.
8.
Бейіс-Хазірет ауылы, Орталық көшесі, 17 "Атбасар ауданы білім бөлімінің Бейісхазірет негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің кабинеті.
9.
Адыр станциясы, Ыбырай Алтынсарин көшесі, 1, "Атбасар ауданы білім бөлімінің Адыр негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің мәжіліс залы.
10.
Бастау ауылы, Байқара көшесі, 35, Атбасар ауданы мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы "Атбасар аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынның Мәдениет үйінің көрермендер залы.
11.
Новосельское ауылы, Жеңіс көшесі, 17, "Атбасар ауданы білім бөлімінің Новосельское орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің мәжіліс залы.
12.
Ақан Құрманов ауылы, Пионерская көшесі, 11, "Атбасар ауданы білім бөлімінің Ново-Самарка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі екінші қабатының фойесі.
13.
Покровка ауылы, Жастар көшесі, 6, "Атбасар ауданы білім бөлімінің Покровка орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің мәжіліс залы.
14.
Садовое ауылы, Ыбырай Алтынсарин көшесі, 1а, "Атбасар ауданы білім бөлімінің Садовая негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің фойесі.
15.
Полтавка ауылы, Центральная көшесі, 41, Атбасар ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі жанындағы "Атбасар аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорынның Мәдениет үйінің көрермендер залы.
16.
Титовка ауылы, Достық көшесі, 22/2, "Полтавка-2" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимаратының залы.
17.
Сепе ауылы, Орталық көшесі, 9, "Сепе-1" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі ғимаратының мәжіліс залы.
18.
Сергеевка ауылы, Көкше көшесі, 17, Атбасар ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі жанындағы "Атбасар аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынның Мәдениет үйінің көрермендер залы.
19.
Самарка ауылы, Есіл көшесі, 1, Атбасар ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі жанындағы "Атбасар аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынның клубының көрермендер залы.
20.
Сочинское ауылы, Бейбітшілік көшесі, 18, "Сочинское" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің Мәдениет үйінің көрермендер залы.
21.
Тельман ауылы, Абай көшесі, 1а, "Атбасар ауданы білім бөлімінің Тельман орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің мәжіліс залы.
22.
Поповка ауылы, Жеңіс көшесі, 24а, Атбасар ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі жанындағы "Атбасар аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынның клубының көрермендер залы.
23.
Новомариновка ауылы, Жеңіс көшесі, 3, "Атбасарская нива" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің мәдени-ойын-сауық орталығының залы.
24.
Тимашевка ауылы, Гагарин көшесі, 1, "Атбасар ауданы білім бөлімінің Тимашевка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің мәжіліс залы.
25.
Калиновка ауылы, Еңбек көшесі, 1, "Атбасар ауданы білім бөлімінің Родионовка негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің спорт залы.

Город Атбасар, улица Женис, 88, актовый зал коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 1 отдела образования Атбасарского района".
3.
Город Атбасар, улица Агыбай батыра, 26 а, актовый зал государственного учреждения "Централизованная библиотечная система" отдела культуры и развития языков Атбасарского района.
4.
Село Борисовка, улица имени Бейбитшилик, 38/1, клуб товарищества с ограниченной ответственностью "Аграрное".
5.
Село Есенгельды, улица Бейбитшилик, 26, зал культурно-развлекательного центра товарищества с ограниченной ответственностью "Ладыженка".
6.
Село Шуйское, улица Стадионная, 2, зрительный зал Дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Атбасарский районный дом культуры" при отделе культуры и развития языков Атбасарского района.
7.
Село Мариновка, улица Женис, 65, актовый зал здания товарищества с ограниченной ответственностью "Амантай".
8.
Село Бейса-Хазирета, улица Орталык, 17, кабинет государственного учреждения "Бейсхазретская основная школа отдела образования Атбасарского района".
9.
Станция Адыр, улица Ыбрая Алтынсарина, 1, актовый зал коммунального государственного учреждения "Адырская основная школа отдела образования Атбасарского района".
10.
Село Бастау, улица Байгара, 35, зрительный зал Дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Атбасарский районный дом культуры" при отделе культуры и развития языков Атбасарского района.
11.
Село Новосельское, улица Женис, 17, актовый зал коммунального государственного учреждения "Новосельская средняя школа отдела образования Атбасарского района".
12.
Село Акана Курманова, улица Пионерская, 11, фойе второго этажа коммунального государственного учреждения "Ново-Самарская средняя школа отдела образования Атбасарского района".
13.
Село Покровка, улица Жастар, 6, актовый зал государственного учреждения "Покровская средняя школа отдела образования Атбасарского района".
14.
Село Садовое, улица Ыбрая Алтынсарина, 1а, фойе коммунального государственного учреждения "Садовая основная школа отдела образования Атбасарского района".
15.
Село Полтавка, улица Центральная, 41, зрительный зал Дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Атбасарский районный дом культуры" при отделе культуры и развития языков Атбасарского района.
16.
16. Село Титовка, улица Достык, 22/2, зал здания товарищества с ограниченной ответственностью "Полтавка-2".
17.
Село Сепе, улица Орталык, 9, актовый зал здания товарищества с ограниченной ответственностью "Сепе-1".
18.
Село Сергеевка, улица Кокше, 17, зрительный зал Дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Атбасарский районный дом культуры" при отделе культуры и развития языков Атбасарского района.
19.
Село Самарка, улица Есиль, 1, зрительный зал клуба государственного коммунального казенного предприятия "Атбасарский районный дом культуры" при отделе культуры и развития языков Атбасарского района.
20.
Село Сочинское, улица Бейбитшилик, 18, зрительный зал Дома культуры товарищества с ограниченной ответственностью "Сочинское".
21.
Село Тельмана, улица Абая, 1а, актовый зал коммунального государственного учреждения "Тельманская средняя школа отдела образования Атбасарского района".
22.
Село Поповка, улица Женис, 24а, зрительный зал клуба государственного коммунального казенного предприятия "Атбасарский районный дом культуры" при отделе культуры и развития языков Атбасарского района.
23.
Село Новомариновка, улица Женис, 3, зал культурно-развлекательного центра товарищества с ограниченной ответственностью "Атбасарская нива".
24.
Село Тимашевка, улица Гагарина, 1, актовый зал коммунального государственного учреждения "Тимашевская средняя школа отдела образования Атбасарского района".
25.
Село Калиновка, улица Енбек, 1, спортивный зал государственного учреждения "Родионовская основная школа отдела образования Атбасарского района".