2015-2017 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы
Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 5С 30/3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 6 қаңтарда № 4547 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9 бабының 2 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Атбасар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2015-2017 жылдарға арналған аудан бюджеті 12 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 237 776,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 199 428,7 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7 901,3 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 48 896,9 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1 981 549,5 мың теңге;
2) шығындар – 3 258 695,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 5 171,8 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 8 099,8 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 2 928,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -26 090,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 26 090,4 мың теңге:
қарыздар түсімі – 8 092,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 2 928,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 20 926,4 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 23.12.2015 № 5С 35/1-1 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2015 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджеттен берілетін 1 194 677,0 мың теңге сомада субвенция қарастырылғаны ескерілсін.
3. 2015 жылға ауданның жергілікті атқарушы органының резерві 8 535,4 мың теңге сомада бекітілсін.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 11.11.2015 № 5С 34/2 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4. Аудандық маңызы бар қаланың, ауылдардың және ауылдық округтердің бюджеттік бағдарламалары 456 қосымшаларға сәйкес бекітілсін.
4-1. 2015 жылға арналған аудан бюджетінде 2015 жылға жергілікті өзін-өзі басқару органдарына трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 4-1-тармақпен толықтырылды - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 11.11.2015 № 5С 34/2 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

О бюджете района на 2015-2017 годы
Решение Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 24 декабря 2014 года № 5С 30/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 6 января 2015 года № 4547
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Атбасарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет района на 2015-2017 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 237 776,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 199 428,7 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 7 901,3 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала – 48 896,9 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 981 549,5 тысяч тенге;
2) затраты – 3 258 695,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 5 171,8 тысяча тенге:
бюджетные кредиты – 8 099,8 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2 928,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -26 090,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 26 090,4 тысяч тенге:
поступление займов – 8 092,0 тысячи тенге;
погашение займов – 2 928,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 20 926,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 23.12.2015 № 5С 35/1-1 (вводится в действие с 01.01.2015).
2. Учесть, что в бюджете района на 2015 год предусмотрена субвенция, передаваемая из областного бюджета в сумме 1 194 677,0 тысяч тенге.
3. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2015 год в сумме 8 535,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 - в редакции решения Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 11.11.2015 № 5С 34/2 (вводится в действие с 01.01.2015).
4. Утвердить бюджетные программы города районного значения, сел и сельских округов, согласно приложениям 456.
4-1. Учесть, что в бюджете района на 2015 год предусмотрены трансферты органам местного самоуправления на 2015 год.
Сноска. Решение дополнено пунктом 4-1 в соответствии с решением Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 11.11.2015 № 5С 34/2 (вводится в действие с 01.01.2015).

5. 2015 жылға арналған аудан бюджетінде республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер 7 қосымшаға сәйкес қарастырылғаны ескерілсін.
6. 2015 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер 8 қосымшаға сәйкес қарастырылғаны ескерілсін.
7. 2015 жылға арналған аудан бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 9 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
8. 2015 жылға арналған аудан бюджетінде мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін 2010-2014 жылдары бөлінген бюджеттік кредиттер бойынша 2 928,0 мың теңге сомада негізгі қарыздарды өтеу қарастырылғаны ескерілсін.
9. 2015 жылға арналған аудан бюджетінде республикалық бюджеттен кондоминиумның жалпы мүлкіне жөндеу жүргізуге бөлінген бюджеттік кредиттер бойынша 32,0 мың теңге сомада сыйақы қарастырылғаны ескерілсін.
10. 2015 жылға арналған аудан бюджетінде республикалық бюджеттен мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бөлінген бюджеттік кредиттер бойынша 3,1 мың теңге сомада сыйақы қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 10-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 11.11.2015 № 5С 34/2 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

5. Учесть, что в бюджете района на 2015 год предусмотрены целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета, согласно приложению 7.
6. Учесть, что в бюджете района на 2015 год предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета, согласно приложению 8.
7. Утвердить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета района на 2015 год, согласно приложению 9.
8. Учесть, что в бюджете района на 2015 год предусмотрено погашение основного долга по бюджетным кредитам, выделенным в 2010-2014 годах для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 2 928,0 тысяч тенге.
9. Учесть, что в бюджете района на 2015 год предусмотрено вознаграждение по бюджетным кредитам, выделенным из республиканского бюджета на проведение ремонта общего имущества кондоминиума в сумме 32,0 тысячи тенге.
10. Учесть, что в бюджете района на 2015 год предусмотрено вознаграждение по бюджетным кредитам, выделенным из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 3,1 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 10 - в редакции решения Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 11.11.2015 № 5С 34/2 (вводится в действие с 01.01.2015).

11. Аудандық мәслихатпен келiсiлген тiзбеге сәйкес азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру және мәдениет саласындағы мамандарға, қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің айлықақыларымен және ставкаларымен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықылар мен тарифтiк ставкалар белгiленсiн.

11. Установить специалистам в области социального обеспечения, образования и культуры, являющихся гражданскими служащими и работающим в сельской местности, повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки, по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях, согласно перечню, согласованному с районным маслихатом.

12. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Қамбатыров А.Т.
Атбасар аудандық
мәслихатының хатшысы                       Борұмбаев Б.А.
«КЕЛІСІЛДІ»
Атбасар ауданының әкімі                    А.Никишов
2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 5С 30/3
Атбасар аудандық мәслихатының
шешіміне 1 қосымша
2015 жылға арналған аудан бюджеті

12. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        Комбатуров А.Т.
Секретарь Атбасарского
районного маслихата                        Борумбаев Б.А.
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Атбасарского района                   А.Никишов
Приложение 1
к решению Атбасарского
районного маслихата
от 24 декабря 2014
года № 5С 30/3
Бюджет района на 2015 год

90 703,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
80 395,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
10 308,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
112 692,5
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
112 692,5
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
7 889,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 889,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
24 367,6
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19 665,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1 612,6
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
1 300,0
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 790,0
02
Қорғаныс
7 623,6
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
7 623,6
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
2 380,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
5 083,6
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
160,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
498,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
498,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
498,0
04
Бiлiм беру
2 121 441,5
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2 121 441,5
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 995,0
003
Жалпы білім беру
1 628 538,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
28 681,5
006
Балаларға қосымша білім беру
83 257,0
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
90 694,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі

90 703,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
80 395,0
003
Капитальные расходы государственного органа
10 308,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
112 692,5
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
112 692,5
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
7 889,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
7 889,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
24 367,6
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
19 665,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1 612,6
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
1 300,0
015
Капитальные расходы государственного органа
1 790,0
02
Оборона
7 623,6
122
Аппарат акима района (города областного значения)
7 623,6
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
2 380,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
5 083,6
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
160,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
498,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
498,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
498,0
04
Образование
2 121 441,5
464
Отдел образования района (города областного значения)
2 121 441,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
7 995,0
003
Общеобразовательное обучение
1 628 538,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
28 681,5
006
Дополнительное образование для детей
83 257,0
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
90 694,0
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей

25 676,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
447,0
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
11 150,0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
213 107,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
31 896,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
144 693,7
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
141 151,8
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20 093,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
24 600,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
744,5
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
1 309,7
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
25 837,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 231,6
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
13 296,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
8 604,2
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
1 934,4
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
394,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
350,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
453,8
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
17 834,6
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
3 320,0
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
21 149,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
138,0
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
138,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3 403,9
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
3 403,9
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
330 914,8
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты

25 676,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
447,0
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
11 150,0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
213 107,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
31 896,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
144 693,7
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
141 151,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
20 093,0
002
Программа занятости
24 600,0
005
Государственная адресная социальная помощь
744,5
006
Оказание жилищной помощи
1 309,7
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
25 837,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 231,6
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
13 296,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
8 604,2
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
1 934,4
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
394,0
021
Капитальные расходы государственного органа
350,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
453,8
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
17 834,6
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
3 320,0
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
21 149,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
138,0
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
138,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
3 403,9
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
3 403,9
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
330 914,8
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа

Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 11.11.2015 № 5С 34/2 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Функционалдық топ
Сома,
мың теңге
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсі
Бағдарлама
Атауы
1
2
3
4
5
Барлығы
215 650,5
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
112 692,5
123
Атбасар ауданы Борисовка ауылы әкімінің аппараты
6 240,0
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
6 240,0
123
Атбасар ауданы Есенкелді ауылы әкімінің аппараты
6 422,0
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
6 422,0
123
Атбасар ауданының Макеевка ауылдық округі әкімінің аппараты
5 999,0
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
5 999,0
123
Атбасар ауданының Мариновка ауылдық округі әкімінің аппараты
8 836,0
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
8 836,0
123
Атбасар ауданының Новоалександровка ауылдық округі әкімінің аппараты
6 773,0
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
6 773,0
123
Атбасар ауданы Новосельское ауылы әкімінің аппараты
7 379,5
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
7 379,5
123
Атбасар ауданының Октябрь ауылдық округі әкімінің аппараты
5 987,0
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
5 987,0
123
Атбасар ауданының Покровка ауылдық округі әкімінің аппараты
6 282,0
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
6 282,0
123
Атбасар ауданының Полтавка ауылдық округі әкімінің аппараты
5 829,0
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
5 829,0
123
Атбасар ауданы Сепе ауылы әкімінің аппараты
5 943,0
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
5 943,0
123
Атбасар ауданының Сергеевка ауылдық округі әкімінің аппараты
7 863,0
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
7 863,0
123
Атбасар ауданы Сочинское ауылы әкімінің аппараты
5 953,0
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
5 953,0
123
Атбасар ауданының Тельман ауылдық округі әкімінің аппараты
6 418,0
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
6 418,0
123
Атбасар ауданының Шұңқыркөл ауылдық округі әкімінің аппараты
5 393,0
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
5 393,0
123
Атбасар ауданының Ярославка ауылдық округі әкімінің аппараты
7 414,0
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
7 414,0
123
Атбасар ауданының Атбасар қаласы әкімінің аппараты
13 961,0
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
13 961,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық

Сноска. Приложение 4 - в редакции решения Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 11.11.2015 № 5С 34/2 (вводится в действие с 01.01.2015).
Функциональная группа
Сумма,
тысячи тенге
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
1
2
3
4
5
Всего
215 650,5
01
Государственные услуги общего характера
112 692,5
123
Аппарат акима села Борисовка Атбасарского района
6 240,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
6 240,0
123
Аппарат акима села Есенгельды Атбасарского района
6 422,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
6 422,0
123
Аппарат акима Макеевского сельского округа Атбасарского района
5 999,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
5 999,0
123
Аппарат акима Мариновского сельского округа Атбасарского района
8 836,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
8 836,0
123
Аппарат акима Новоалександровского сельского округа Атбасарского района
6 773,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
6 773,0
123
Аппарат акима села Новосельское Атбасарского района
7 379,5
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
7 379,5
123
Аппарат акима Октябрьского сельского округа Атбасарского района
5 987,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
5 987,0
123
Аппарат акима Покровского сельского округа Атбасарского района
6 282,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
6 282,0
123
Аппарат акима Полтавского сельского округа Атбасарского района
5 829,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
5 829,0
123
Аппарат акима села Сепе Атбасарского района
5 943,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
5 943,0
123
Аппарат акима Сергеевского сельского округа Атбасарского района
7 863,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
7 863,0
123
Аппарат акима села Сочинское Атбасарского района
5 953,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
5 953,0
123
Аппарат акима Тельманского сельского округа Атбасарского района
6 418,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
6 418,0
123
Аппарат акима Шункыркольского сельского округа Атбасарского района
5 393,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
5 393,0
123
Аппарат акима Ярославского сельского округа Атбасарского района
7 414,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
7 414,0
123
Аппарат акима города Атбасар Атбасарского района
13 961,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
13 961,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство

Ескерту. 7-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 23.12.2015 № 5С 35/1-1 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома,
мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер
418 791,2
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
213 107,0
Үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге
46 313,0
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге

Сноска. Приложение 7 - в редакции решения Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 23.12.2015 № 5С 35/1-1 (вводится в действие с 01.01.2015).
Наименование
Сумма, тысячи тенге
Целевые текущие трансферты
418 791,2
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
213 107,0
На повышение оплаты учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
46 313,0
На внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу

14 888,2
Мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын көбейтуге
3 320,0
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізуге
12 149,0
Мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жол белгілерін және нұсқауларды орнатуға күтіп-ұстауға
138,0
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төле
121 578,0
Агроөнеркәсіп кешенінің жергілікті атқарушы органдардың штаттық саның көбейтуге
6 260,0
Азаматтық хал актілерін тіркеу бойынша жергілікті атқарушы органдардың штаттық саның көбейтуге
1 038,0
Бюджеттік кредиттер
8 092,0
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
8 092,0
2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 5С 30/3
Атбасар аудандық мәслихатының
шешіміне 8 қосымша
2015 жылға арналған облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Ескерту. 8-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 23.12.2015 № 5С 35/1-1 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома,
мың теңге
Дамуға нысаналы трансферттер
3 168,0
Атбасар қаласының жылу тораптарын қайта құру жобалау-сметалық құжаттамасың әзірлеуге
3 168,0
Ағымдағы нысаналы трансферттер
364 913,3
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсетуге
10 523,0
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтiк қамсыздандыруға
3 121,9
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізуге
9 000,0
Автомобиль жолдарын ұстауға, жөндеуге және жобалық-сметалық құжаттаманы әзірлеуге
50 000,0
Атбасар қаласының жылумен қамтамасыз ету схемасын әзірлеуге
28 065,0
Эпизиоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
46 542,0
Бруцеллезбен ауыратын санитариялық союға жіберілетін ауыл шаруашылығы малдарының (ірі қара және ұсақ малдың) құнын (50%-ға дейін) өтеуге
716,4
Полтавка ауылындағы Полтавка орта мектебі ғимаратың күрделі жөндеуге
20 000,0
Электрондық оқулықтармен жарақтандыруға
1 437,5
Жылумен жабдықтайтын кәсіпорындардың жылу беру мезгілін аяқтау үшін
25 000,0
Аудандық мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар, оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алуға және жеткізуге
8 200,0
Атбасар қаласының орталық қазандығың және жылу жабдықтау желілерін жөндеуге
142 307,5
Жылумен жабдықтайтын кәсіпорындардың жылу беру маусымын өткізуіне
20 000,0
Атбасар аудандық мәслихатының

14 888,2
На увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
3 320,0
На проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
12 149,0
На установку дорожных знаков и указателей в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов
138,0
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
121 578,0
На увеличение штатной численности местных исполнительных органов агропромышленного комплекса
6 260,0
На увеличение штатной численности местных исполнительных органов по регистрации актов гражданского состояния
1 038,0
Бюджетные кредиты
8 092,0
Для реализации мер социальной поддержки специалистов
8 092,0
Приложение 8
к решению Атбасарского
районного маслихата
от 24 декабря 2014
года № 5С 30/3
Целевые трансферты из областного бюджета на 2015 год
Сноска. Приложение 8 - в редакции решения Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 23.12.2015 № 5С 35/1-1 (вводится в действие с 01.01.2015).
Наименование
Сумма,
тысячи тенге
Целевые трансферты на развитие
3 168,0
На разработку проектно-сметной документации на реконструкцию тепловых сетей города Атбасар
3 168,0
Целевые текущие трансферты
364 913,3
На обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
10 523,0
На содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
3 121,9
На проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
9 000,0
На содержание, ремонт автомобильных дорог и разработку проектно-сметной документации
50 000,0
На разработку схемы теплоснабжения города Атбасар
28 065,0
На проведение противоэпизоотических мероприятий
46 542,0
На возмещение (до 50%) стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота) больных бруцеллезом направляемых на санитарный убой
716,4
На капитальный ремонт здания Полтавской средней школы в селе Полтавка
20 000,0
На оснащение электронными учебниками
1 437,5
На завершение отопительного сезона теплоснабжающим предприятиям
25 000,0
На приобретение и доставку учебников, учебно-методических комплексов для районных государственных учреждений образования
8 200,0
На ремонт центральной котельной и сетей теплоснабжения города Атбасар
142 307,5
На прохождение отопительного сезона теплоснабжающим предприятиям
20 000,0
Приложение 9
к решению Атбасарского
районного маслихата