"Ақмола облысы Атбасар ауданының Сочинское селосының көшелеріне атаулар беру туралы" Сочинское ауылы әкімінің 2009 жылғы 24 тамыздағы № 19 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Атбасар ауданы Сочинское ауылы әкімінің 2014 жылғы 18 желтоқсандағы № 4 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 14 қаңтарда 4587 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне ономастика мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 21 қаңтардағы Заңына сәйкес Атбасар ауданының Сочинское ауылының әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Сочинское ауылы әкімінің 2009 жылғы 24 тамыздағы № 19 «Ақмола облысы Атбасар ауданының Сочинское селосының көшелеріне атаулар беру туралы» шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-5-121 тіркелген, 2009 жылғы 2 қазанда «Атбасар» аудандық газетінде жарияланған, 2009 жылғы 2 қазанда «Простор» аудандық газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
шешімнің мемлекеттік тілдегі тақырыбында және бүкіл мәтін бойынша «селосы», «селолық» деген сөздер тиісінше «ауылы», «ауылдық» деген сөздермен ауыстырылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
К.Семізбаева

О внесении изменений в решение акима села Сочинское Атбасарского района от 24 августа 2009 года № 19 "О присвоении наименований улицам села Сочинское Атбасарского района Акмолинской области"
Решение акима села Сочинское Атбасарского района Акмолинской области от 18 декабря 2014 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 14 января 2015 года № 4587
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 21 января 2013 года «О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам ономастики» аким села Сочинское Атбасарского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима села Сочинское от 24 августа 2009 года № 19 «О присвоении наименований улицам села Сочинское Атбасарского района Акмолинской области» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 1-5-121, опубликовано 2 октября 2009 года в районной газете «Атбасар», 2 октября 2009 года в районной газете «Простор») следующие изменения:
в заголовке и по всему тексту решения на государственном языке слова «селосының», «селолық» заменить соответственно словами «ауылының», «ауылдық», текст на русском языке не изменяется.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
К.Семизбаева