Астрахан ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 14 маусымдағы № 213 "Үйде тәрбиеленетін және оқытылатын мүгедек балаларға әлеуметтік көмек көрсету туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы Астрахан ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 23 маусымдағы № 206 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 11 шілдеде № 4274 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Астрахан ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 6 тамыздағы № 248 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Астрахан ауданы әкімдігінің 06.08.2014 № 248 (қол қойған күннен бастап күшіне енеді) қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 56 бабының 1 тармағының 4) тармақшасына, «Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы» Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегі Заңының 11 бабының 2 тармағының 3) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 11 наурыздағы № 217 қаулысымен бекітілген «Үйде оқитын мүгедек балаларға материалдық қамсыздандыруды тағайындау» мемлекеттік қызмет Стандартына сәйкес, Астрахан ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Астрахан ауданы әкімдігінің «Үйде тәрбиеленетін және оқытылатын мүгедек балаларға әлеуметтік көмек көрсету туралы» 2012 жылғы 14 маусымдағы № 213 (мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2012 жылғы 4 шілдедегі 1-6-177 нөмерімен тіркелген, № 28 «Маяк» газетінде 2012 жылғы 20 шілдеде жарияланған) қаулысына келесі өзгеріс енгізілсін:
кіріспе жаңа редакцияда мазмұндалсын:
«Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 56 бабының 1 тармағының 4) тармақшасына, «Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы» Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегі Заңының 11 бабының 2 тармағының 3) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 11 наурыздағы № 217 қаулысымен бекітілген «Үйде оқитын мүгедек балаларға материалдық қамсыздандыруды тағайындау» мемлекеттік қызмет Стандартына сәйкес, Астрахан ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:».
2. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Астрахан ауданының әкімі                   Т.Ерсейітов

О внесении изменения в постановление акимата Астраханского района от 14 июня 2012 года № 213 "Об оказании социальной помощи детям-инвалидам, воспитывающимся и обучающимся на дому"
Постановление акимата Астраханского района Акмолинской области от 23 июня 2014 года № 206. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 11 июля 2014 года № 4274. Утратило силу постановлением акимата Астраханского района Акмолинской области от 6 августа 2014 года № 248
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Астраханского района Акмолинской области от 06.08.2014 № 248 (вступает в силу со дня подписания).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 1 статьи 56 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 3) пункта 2 статьи 11 Закона Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года «О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан», Стандартом государственной услуги «Назначение материального обеспечения детям-инвалидам, обучающимся на дому» утвержденным постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 марта 2014 года № 217, акимат Астраханского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Астраханского района «Об оказании социальной помощи детям-инвалидам, воспитывающимся и обучающимся на дому» от 14 июня 2012 года № 213 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 4 июля 2012 года № 1-6-177, опубликовано 20 июля 2012 года в газете «Маяк» № 28), следующее изменение:
преамбулу изложить в новой редакции:
«В соответствии с подпунктом 4) пункта 1 статьи 56 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 3) пункта 2 статьи 11 Закона Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года «О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан», Стандартом государственной услуги «Назначение материального обеспечения детям-инвалидам, обучающимся на дому» утвержденным постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 марта 2014 года № 217, акимат Астраханского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:».
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Астраханского района                  Т.Ерсеитов