Астрахан ауданында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы
Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 5С-39-7 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 4 ақпанда № 4634 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2016 жылғы 31 наурыздағы № 6С-2-8 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 31.03.2016 № 6С-2-8 (қол қойған күннен бастап күшіне енеді және ықпал етеді) шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына, "Қазақстан Республикасында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар ұйымдастыру мен өткізу тәртібі туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 17 наурыздағы Заңының 10 бабына сәйкес, Астрахан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу мақсатында, Астрахан ауданында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу орындары қосымшаға сәйкес анықталсын.
2. Шешім Ақмола облысының Әділет депратаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Астрахан аудандық мәслихатының сессия төрайымы Ж.Дүйсекеева
Астрахан аудандық мәслихатының хатшысы В.Собеский
КЕЛІСІЛДІ
Астрахан ауданының әкімі Т.Ерсейітов
Астрахан аудандық

О дополнительном регламентировании порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Астраханском районе
Решение Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 26 декабря 2014 года № 5С-39-7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 4 февраля 2015 года № 4634. Утратило силу решением Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 31 марта 2016 года № 6С-2-8
Сноска. Утратило силу решением Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 31.03.2016 № 6С-2-8 (вступает в силу и вводится в действие со дня подписания).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 10 Закона Республики Казахстан от 17 марта 1995 года "О порядке организации и проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Республике Казахстан", Астраханский районный маслихат РЕШИЛ:
1. В целях дополнительного регламентирования порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций определить места проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Астраханском районе согласно приложению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии Астраханского районного маслихата Ж.Дюсекеева
Секретарь Астраханского районного маслихата В.Собеский
СОГЛАСОВАНО
Аким Астраханского района Т.Ерсеитов
Приложение
к решению Астраханского
районного маслихата