Егіндікөл ауданы әкімдігінің "Егіндікөл ауданындағы халықтың нысаналы топтарға жататын адамдардың қосымша тізбесін белгілеу туралы" 2013 жылғы 12 тамыздағы № а-8/174 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Егіндікөл ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 20 қазандағы № а-10/239 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 11 қарашада № 4448 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Егіндікөл ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 17 ақпандағы № а-2/27 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Егіндікөл ауданы әкімдігінің 17.02.2016 № а-2/27 (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 5 бабының 2 тармағына, 7 бабының 2) тармақшасына сәйкес, Егіндікөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Егіндікөл ауданы әкімдігінің "Егіндікөл ауданындағы халықтың нысаналы топтарға жататын адамдардың қосымша тізбесін белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде 2013 жылғы 10 қыркүйектегі № 3799 тіркелді, 2013 жылғы 23 қыркүйектегі № 36 "Егіндікөл" аудандық газетінде жарияланды) 2013 жылғы 12 тамыздағы № а–8/174 қаулысына келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда баяндалсын:
"1. Егіндікөл ауданындағы халықтың нысаналы топтарға жататын адамдардың қосымша тізбесі белгіленсін:
1) он екі айдан артық жұмыс істемейтін тұлғалар;
2) жиырма бір жастан жиырма тоғыз жасқа дейінгі жастар;
3) бірде-бір жұмысшысы жоқ отбасылар;
4) маусымдық жұмыс мерзімдерінің аяқталуына байланысты жұмыстан шыққан тұлғалар.".
2. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Егіндікөл ауданының әкімі А.Тайжанов

О внесении изменений в постановление акимата Егиндыкольского района от 12 августа 2013 года № а-8/174 "Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения Егиндыкольского района"
Постановление акимата Егиндыкольского района Акмолинской области от 20 октября 2014 года № а-10/239. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 11 ноября 2014 года № 4448. Утратило силу постановлением акимата Егиндыкольского района Акмолинской области от 17 февраля 2016 года № а-2/27
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Егиндыкольского района Акмолинской области от 17.02.2016 № а-2/27 (вводится в действие со дня подписания).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 5, подпунктом 2) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат Егиндыкольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Егиндыкольского района от 12 августа 2013 года № а-8/174 "Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения Егиндыкольского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 10 сентября 2013 года № 3799, опубликовано в районной газете "Егіндікөл" от 23 сентября 2013 года № 36) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Установить дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам населения Егиндыкольского района:
1) лица, не работающие более двенадцати месяцев;
2) молодежь в возрасте от двадцати одного года до двадцати девяти лет;
3) семьи, не имеющие ни одного работающего;
4) лица, уволенные в связи с завершением сроков сезонных работ.".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Егиндыкольского района А.Тайжанов