Ерейментау аудандық мәслихатының 2012 жылғы 02 шілдедегі № 5С-6/6-12 "Ерейментау ауданының ауылдық елді мекендер жерлерін аймақтарға бөлу сызбанұсқасы мен жер салығының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2014 жылғы 28 қазандағы № 5С-32/3-14 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 27 қарашада № 4479 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 ақпандағы № 6С-11/4-17 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 28.02.2017 № 6С-11/4-17 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексiнің 8, 11 баптарына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" кодексінің 387 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағы 13) тармақшасына сәйкес және аудан әкімінің ұсынысы негізінде, Ерейментау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ерейментау аудандық мәслихатының "Ерейментау ауданының ауылдық елді мекендер жерлерін аймақтарға бөлу сызбанұсқасы мен жер салығының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы" 2012 жылғы 02 шілдедегі № 5С-6/6-12 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-9-201 болып тіркелген, аудандық "Ереймен" газетінде 2012 жылғы 11 тамызында, аудандық "Ерейментау" газетінде 2012 жылғы 11 тамызында жарияланған) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Ерейментау ауданының ауылдық елді мекендер жерлерін аймақтарға бөлу сызбанұсқасы мен жер салығының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешiм Ақмола облысы Әдiлет департаментiнде мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ерейментау аудандық
мәслихатының сессия
төрағасы
Р.Бестаев
Ерейментау аудандық
мәслихатының хатшысыҚ.Махметов
КЕЛІСІЛДІ
Ерейментау ауданының әкімі Е.Нұғыманов
"Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігінің Салық комитеті
Ақмола облысы бойынша
Салық департаментінің
Ерейментау ауданы бойынша
Салық басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Т.Ахметуллин
Ерейментау аудандық
мәслихатының

О внесении изменения в решение Ерейментауского районного маслихата от 02 июля 2012 года № 5С-6/6-12 "Об утверждении схемы зонирования земель и поправочных коэффициентов к базовым ставкам земельного налога земель сельских населенных пунктов Ерейментауского района"
Решение Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 28 октября 2014 года № 5С-32/3-14. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 27 ноября 2014 года № 4479. Утратило силу решением Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 28.02.2017 № 6С-11/4-17
Сноска. Утратило силу решением Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 28.02.2017 № 6С-11/4-17 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 8, 11 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, статьей 387 кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", подпунктом 13) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и по представлению акима Ерейментауского района, Ерейментауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ерейментауского районного маслихата "Об утверждении схемы зонирования земель и поправочных коэффициентов к базовым ставкам земельного налога земель сельских населенных пунктов Ерейментауского района" от 02 июля 2012 года № 5С-6/6-12 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-9-201, опубликовано 11 августа 2012 года в районной газете "Ереймен", 11 августа 2012 года в районной газете "Ерейментау") следующие изменение:
схему зонирования земель и поправочные коэффициенты к базовым ставкам земельного налога земель сельских населенных пунктов Ерейментауского района, утвержденных указанным решением изложить в новой редакции согласно приложения.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
Ерейментауского районного
маслихата
Р.Бестаев
Секретарь Ерейментауского
районного маслихата
К.Махметов
СОГЛАСОВАНО
Аким Ерейментауского района Е.Нугманов
Руководитель
государственного учреждения
"Налоговое Управление
по Ерейментаускому району
Налогового Департамента
по Акмолинской области
Налогового Комитета
Министерства финансов
Республики Казахстан"
Т.Ахметуллин
Приложение
к решению Ерейментауского
районного маслихата