Еңбекшілдер ауданының азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы
Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 24 маусымдағы № а-5/177 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 15 шілдеде 4278 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 1 шілдедегі № а-7/136 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданы әкімдігінің 01.07.2015 № а-7/136 (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2007 жылғы 15 мамырдағы Қазақстан Республикасының Еңбек кодексінің 18 бабының 2) тармақшасына, 238 бабының 3 тармағына, 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының Заңына 31 бабына сәйкес, «Еңбекшілдер ауданының ауылдық желдерінде жұмыс істейтін, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы» Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 2014 жылғы 25 сәуірдегі № С-29/6 шешімінің негізінде, Еңбекшілдер аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Еңбекшілдер ауданының азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесі қосымшаға сәйкес айқындалсын.
2. «Еңбекшілдер ауданының ауылдық (селолық) жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет мамандардың лауазымдарының тізбесін анықтау туралы» 2012 жылғы 7 мамырдағы № а-4/148 Еңбекшілдер ауданы әкімдігінің (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-10-162 болып тіркелген, 2012 жылғы 25 мамырда «Жаңа дәуір» Еңбекшілдер ауданының газетінде және 2012 жылғы 26 мамырда «Сельская новь» Еңбекшілдер ауданының газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары С.Ж. Шәуеновке жүктелсін.
4. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                А.Садуақасұлы
Еңбекшілдер ауданы әкімдігінің
2014 жылғы 24 маусымдағы
№ а-5/177 қаулысына
қосымша
Еңбекшілдер ауданының азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру және мәдениет, саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесі

Об определении перечня должностей специалистов в области социального обеспечения, образования, культуры и спорта, являющихся гражданскими служащими работающих в сельской местности Енбекшильдерского района
Постановление акимата Енбекшильдерского района Акмолинской области от 24 июня 2014 года № а-5/177. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 15 июля 2014 года № 4278. Утратило силу постановлением акимата Енбекшильдерского района Акмолинской области от 1 июля 2015 года № а-7/136
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Енбекшильдерского района Акмолинской области от 01.07.2015 № а-7/136 (вводится в действие со дня подписания).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 2) статьи 18, пунктом 3 статьи 238 Трудового кодекса Республики Казахстан от 15 мая 2007 года, со статьей 31 Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», на основании решения Енбекшильдерского районного маслихата от 25 апреля 2014 года № С-29/6 «О согласовании перечня должностей специалистов социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающих в сельской местности Енбекшильдерского района согласно приложению», акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить перечень должностей специалистов социального обеспечения, образования, культуры и спорта, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности Енбекшильдерского района согласно приложению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Енбекшильдерского района от 7 мая 2012 года № а-4/148 «Об определении перечня должностей специалистов социального обеспечения, образования, культуры, работающих в аульной (сельской) местности Енбекшильдерского района» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-10-162, опубликовано 25 мая 2012 года в Енбекшильдерской районной газете «Жаңа дәуір» и 26 мая 2012 года в Енбекшильдерской районной газете «Сельская новь»).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Шауенова С.Ж.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района                                А.Садуақасұлы
Приложение
к постановлению акимата
Енбекшильдерского района
от 24 июня 2014
года № а-5/177
Перечень должностей специалистов в области социального обеспечения, образования и культуры являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности Енбекшильдерского района

1. Әлеуметтік қамсыздандыру мамандарының лауазымдары:
1) мүгедектер мен қарт адамдарды күту бойынша әлеуметтік қызметкер.
2. Білім беру мамандарының лауазымдары:
1) қазыналық кәсіпорын, мемлекеттік мекеме басшысы және басшының орынбасары;
2) барлық мамандықтардың мұғалімдері, тәрбиеші, әдіскер, психолог, бастаушы;
3) музыкалық жетекші, көркемдік жетекші;
4) мамандар (бас, аға) оның ішінде: кітапхана меңгерушісі, кітапханашы;
5) медициналық бике.
3. Мәдениет мамандарының лауазымдары:
1) қазыналық кәсіпорын, мемлекеттік мекеме басшысы;
2) мамандар (бас, аға) оның ішінде кітапханашы, көркемдік жетекші;
3) мәдени ұйымдастырушы.
4. Спорт мамандарының лауазымдары:
1) әдіскер.

1. Должности специалистов социального обеспечения:
1) социальный работник по уходу за инвалидами и престарелыми людьми.
2. Должности специалистов образования:
1) руководитель и заместитель руководителя государственного учреждения, казенного предприятия;
2) учителя всех специальностей, воспитатель, методист, вожатый, психолог;
3) заведующий библиотекарь, музыкальный руководитель;
4) специалисты (главные, старшие) в том числе: библиотекарь;
5) медицинская сестра.
3. Должности специалистов культуры:
1) руководитель государственного учреждения и казенного предприятия;
2) специалисты (главные, старшие), в том числе: культорганизатор, библиотекарь;
3) Художественный руководитель.
4. Должности специалистов спорта:
1) методист.